VERSLAS

Rašto Pelėdos: Apsaugota: PSD mokėjimo tvarka dirbantiems pagal IVP

Ištraukos nėra, nes čia apsaugotas įrašas.

sausio 12, 2018/ Jurgita Raudonyte

Rašto Pelėdos: Sąskaitų išrašymas ir buhalterinė apskaita

Sąskaitų rūšys   Verčiantis IVP, už parduotas prekes ar paslaugas išrašomos sąskaitos – faktūros. Sąskaitos yra trijų rūšių – išankstinės, […]

sausio 12, 2018/ Jurgita Raudonyte

Verslo mitai: Vyriškų kostiumų „Toyota“

Kai tenka diskutuoti su klientais – įmonių vadovais – apie galimas jų įmonių strategijas, retai kada susiduriu su vadovais, kurie ryžtasi laužyti jų verslo srityje nusistovėjusias tradicijas ir įpročius. Šį kartą noriu papasakoti istoriją apie […]The post Vyriškų kostiumų „Toyota“ appeared first on Verslo Mitai.

sausio 11, 2018/ Nerius Jasinavičius

Rašto Pelėdos: Tai kada geriausias laikas dalintis informacija facebooke?

Štai dialogas, kuris vienokia arba kitokia forma pasikartoja praktiškai visų mano vedamų paskaitų ir kitų susitikimų metu: Žmogus iš auditorijos: […]

gruodžio 21, 2017/ Jurgita Raudonyte

Rašto Pelėdos: Facebook pražiamokslis žalesniems už žalius

Verslui skirta Facebook paskyra pilna sudėtingų terminų bei funkcijų – Facebook Pixel, conversion rate ir taip toliau. Tačiau darbas su […]

gruodžio 13, 2017/ Jurgita Raudonyte

Verslo mitai: AR BANKININKAI MOKA ARITMETIKĄ? (2) Arba kuo skiriasi pajamos nuo įplaukų

Praėjusią savaitę Giedrė Kubiliūnienė, Citadele banko Smulkiojo ir vidutinio verslo klientų departamento direktorė, parašė straipsnį VZ.lt apie smulkaus ir vidutinio verslo vadovų finansinį išprusimą. Ji rašė: jei gerai parduodate, įmonei sekasi ir galvojate apie plėtrą […]The post AR BANKININKAI MOKA ARITMETIKĄ? (2) Arba kuo skiriasi pajamos nuo įplaukų appeared first on Verslo Mitai.

gruodžio 2, 2017/ Nerius Jasinavičius

Verslo sparnai: Legalus Email marketingas: ko reikalauja Lietuvos įstatymai?

Vykdant Email marketingą, renkame asmenų el.pašto adresus, o parduodant prekes – gauname ir detalesnę jų informaciją. Tačiau nedaugelis žino, kad net vieną el.pašto adresą per mėnesį gaunant, reikia registruotis asmens […]The post Legalus Email marketingas: ko reikalauja Lietuvos įstatymai? appeared first on Verslo sparnai.

lapkričio 26, 2017/ Gitana Ginkevičė

Verslo mitai: Ar bankininkai moka aritmetiką? (1)

Taip jau nutiko, kad lietuviškai Instagramo žvaigždei Liudvikui Andriuliui likimas lėmė auklėti įvairias aviakompanijas. O man tenka užsiimti bankų auklėjimu. Juk senokai nenagrinėjome bankų temos. Jau esu rašęs, kad aš pilnai suprantu, jog bankai yra […]The post Ar bankininkai moka aritmetiką? (1) appeared first on Verslo Mitai.

lapkričio 21, 2017/ Nerius Jasinavičius

Verslo mitai: Sveikatos priežiūros mitas arba politikų sąžinės testas

Nemokamai gydaisi – veltui gydaisi. Liaudies išmintis Kažkada Odesos satyrikas М.Žvaneckij pasakė, kad buvimas satyriku – puikus užsiėmimas. Nes išjuokiant negeroves arba jos išnyks ir gyvenimas taps geresnis, arba satyrikas taps nemirtingu. Panašu, kad kai kurie senieji […]The post Sveikatos priežiūros mitas arba politikų sąžinės testas appeared first on Verslo Mitai.

lapkričio 17, 2017/ Nerius Jasinavičius

Verslo mitai: Sveiko proto metodikos

Pažymėjimai ir sertifikatai, oriai puošiantys jūsų biuro sieną, perspėja, jog lankomės ypatingoje kompanijoje. Kuo daugiau kabo rėmelių, liudijančių įvairiausias išklausytas metodikas, tuo ypatingesnė firma. Vargas tai, kuri neturi ką pasikabinti ant sienos. Jei reikėtų ant […]The post Sveiko proto metodikos appeared first on Verslo Mitai.

lapkričio 14, 2017/ Nerius Jasinavičius

Verslo sparnai: Svarbiausi Facebook nustatymai verslui

Facebook’as – socialinių tinklų karalius. Lietuvoje jis ypač populiarus ir kone kiekvienas verslininkas turi veiklą reprezentuojantį FB puslapį. Tik, klausimas, ar tikrai tinkamai reprezentuoja? Facebook puslapis, kuris sukurtas ne pagal […]The post Svarbiausi Facebook nustatymai verslui appeared first on Verslo sparnai.

lapkričio 10, 2017/ Gitana Ginkevičė

Verslo sparnai: Prieigos suteikimas prie Google Analytics

Paprastai verslo savininkas turi administratoriaus teises prie savo verslo Google Analytics paskyros. Jei įmonėje turite marketingo ar verslo analitikos specialistą, reikės jam suteikti prisijungimo teises. Neduokite savo asmeninio slaptažodžio. Teises […]The post Prieigos suteikimas prie Google Analytics appeared first on Verslo sparnai.

lapkričio 6, 2017/ Gitana Ginkevičė

Verslo sparnai: Karjeros pasirinkimas: noriu – galiu – reikia

Studijavote vieną specialybę, dirbote kitą. Vėliau kūrėte savo verslą, o gal buvote laisvai samdomas specialistas. Gavote idealų pasiūlymą ir išbandėte save dar vienose naujose rogėse. Galiausiai, svarstote – tai kas […]The post Karjeros pasirinkimas: noriu – galiu – reikia appeared first on Verslo sparnai.

lapkričio 1, 2017/ Gitana Ginkevičė

Rašto Pelėdos: Kaip mokėsime mokesčius 2018 metais? [dalinamės gandais]

Mokesčiais – vienas aktualiausių ir daugiausiai migrenos varančių galvos skausmų freelanceriams. Ir nuo 2018 m. žadamos gana akivaizdžios pertvarkos GMP […]

spalio 31, 2017/ Jurgita Raudonyte

Verslo sparnai: Kaip sukurti Messenger Bot? (video)

The post Kaip sukurti Messenger Bot? (video) appeared first on Verslo sparnai.

spalio 25, 2017/ Gitana Ginkevičė

Rašto Pelėdos: Teisinė konsultantė Kristina Šimkuvienė: „Kreipiasi tik tada, kai šaukštai jau po pietų“

Vieni nuostabiausių, įdomiausių ir labai įtraukiančių skaitinių – interviu. Vieni duodami interviu dalinasi savo išgyvenimais ir pasiekimais, kiti – atradimais […]

spalio 22, 2017/ Jurgita Raudonyte

Verslo sparnai: Kas yra UX?

Nėra patvirtinto lietuviško UX vertimo, Lietuvoje nėra šių specialistų ruošiančių universitetų, ir apskritai nėra vieningo aiškinimo – kas yra UX. Ir Jūs vis dar norite tapti UX dizaineriu? Kas yra […]The post Kas yra UX? appeared first on Verslo sparnai.

spalio 19, 2017/ Gitana Ginkevičė

Rašto Pelėdos: Nuotolinė tęstinių mokymų programa „Įdarbink savo hobį”

Kiekvienas gali uždirbti iš hobio. Kaip tai padaryti? Ogi žengti pirmus žingsnius pasirinkto kelio link ir stebėti, kur tas kelias […]

spalio 13, 2017/ Jurgita Raudonyte

Rašto Pelėdos: Apsaugota: Paslaugų skelbimų pavyzdžiai

Ištraukos nėra, nes čia apsaugotas įrašas.

spalio 11, 2017/ Jurgita Raudonyte

Verslo sparnai: Visų Facebook paveikslėlių dydžiai (2017)

Ryškūs paveikslėliai kuria gerą įvaizdį, todėl pasistenkite juos kelti tokius, kokius Facebook’as numatęs. Kokie gi turi būti dydžiai jūsų verslo puslapio profilio nuotraukos, viršelio paveikslėlio, nuorodos, grupės viršelio ir t.t.? […]The post Visų Facebook paveikslėlių dydžiai (2017) appeared first on Verslo sparnai.

spalio 8, 2017/ Gitana Ginkevičė