VERSLAS

prekybos centrai iš vidaus: Tarp rytų ir vakarų

Kaip visada naujos mintys kažką parašyti kyla iš diskusijų. Šį kartą klausimas kilo kuo mūsų prekybos centrų industrija skiriasi nuo Vakarų Europos ir ką patarti kaimyninei Baltarusijai. Viskas prasideda nuo verslininkų požiūrio. Kuomet serijiniai statytojai vakaruose investuoja į augančią vartojimo rinką ir jos dalies teikiamas galimybes, nebrandžiose ekonomikose pagal geriausias turgaus tradicijas nekilnojamo turto.

rugsėjo 19, 2017/ Laurynas Mituzas

Verslo sparnai: Kokio dydžio turi būti FB Cover’is?

Atrodo, sukuriame gražų paveikslėlį Facebook’o viršeliui, įkeliame ir matome: vaizdas susiliejęs, ištemptas, dalis informacijos nebesimato, nes automatiškai nukirpta. FB naudoja skirtingus cover‘io dydžius mobiliesiems įrenginiams ir kompiuteriams. O mums įkelti […]The post Kokio dydžio turi būti FB Cover’is? appeared first on Verslo sparnai.

rugsėjo 13, 2017/ Gitana Ginkevičė

Verslo sparnai: El.pašto adresas verslui

Kiekvieną kartą pamačiusi įmonės el.pašto adresą su galūne GMAIL, prunkštauju. Įvaizdis jūsų verslui yra svarbus. Na, koks čia įvaizdis, jei net neturite oficialaus el.pašto adreso? Elektroninio pašto adresas verslui turi […]The post El.pašto adresas verslui appeared first on Verslo sparnai.

rugsėjo 12, 2017/ Gitana Ginkevičė

Verslo sparnai: WordPress įdiegimo žingsniai

WordPress – populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema. Įdiegti ją galime tuomet, kai: Turime nusipirkę domeną. Turime įsigiję svetainės talpinimo paslaugą (hostingą). Toliau aprašyti žingsniai, kaip įdiegti populiariausią pasaulyje svetainių ir […]The post WordPress įdiegimo žingsniai appeared first on Verslo sparnai.

rugsėjo 12, 2017/ Gitana Ginkevičė

Verslo sparnai: 10 GERIAUSIŲ FACEBOOK COVER IDĖJŲ

Vos tik žmogus užeina į jūsų facebook puslapį – iškart pamato viršelį. Tai tarsi jūsų namų fasadas. Pasistenkite ten ištransliuoti tai, kas svarbiausia. Štai keletas idėjų, kaip save pristatyti. 1. […]The post 10 GERIAUSIŲ FACEBOOK COVER IDĖJŲ appeared first on Verslo sparnai.

rugsėjo 6, 2017/ Gitana Ginkevičė

Verslo sparnai: KAIP ĮSIGYTI SVETAINIŲ HOSTINGĄ (TALPINIMĄ)

Jei pirkdami domeną neužsakėte hostingo, tą galite padaryti atskirai. Kas yra hostingas? Jei sukursite gražų paveiksliuką ar svetainę ir pasidėsite namie ant kompiuterio ekrano, tai ją matysite tik jūs. Niekas […]The post KAIP ĮSIGYTI SVETAINIŲ HOSTINGĄ (TALPINIMĄ) appeared first on Verslo sparnai.

rugsėjo 5, 2017/ Gitana Ginkevičė

Rašto Pelėdos: Apsaugota: Vieno sakinio analizė

Ištraukos nėra, nes čia apsaugotas įrašas.

rugsėjo 5, 2017/ Jurgita Raudonyte

Verslo mitai: Kaip smulkiame versle suvaldyti išlaidas, bet nešvaistyti laiko blusinėjimams ?

Projektinėje aplinkoje dirbantys vadovai (dažniausiai Projektų vadovai) žino tokį fenomeną, kuomet (beveik mistiniu būdu) išauga projekto apimtis. Tai vadinama scope creep. Beje, apimties nesuvaldymas yra viena iš dažniausių projektų vėlavimo ir biudžeto viršijimo priežasčių. Tačiau […]The post Kaip smulkiame versle suvaldyti išlaidas, bet nešvaistyti laiko blusinėjimams ? appeared first on Verslo Mitai.

rugsėjo 4, 2017/ Nerius Jasinavičius

Verslo sparnai: Iš kur gauti profesionalių nuotraukų?

Šiais laikais įvaizdis yra labai svarbus. Kad ir kokią gerą paslaugą ar produktą siūlytumėte, jeigu jūsų reprezentacinę svetainę puoš prastos kokybės, neišvaizdžios nuotraukos, parduoti pavyks mažiau. Kyla klausimas: iš kur […]The post Iš kur gauti profesionalių nuotraukų? appeared first on Verslo sparnai.

rugsėjo 1, 2017/ Gitana Ginkevičė

Verslo sparnai: DOMENO TIKRINIMAS IR REGISTRAVIMAS (step-by-step)

Šiame straipsnyje apžvelgsiu klausimus: kas yra domenas? kaip sugalvoti teisingą domeną? kaip atliekamas domeno tikrinimas ir jo registravimas? Bendri patarimai geram domenui Domenas – tai svetainės adresas. Kitaip tariant, tai […]The post DOMENO TIKRINIMAS IR REGISTRAVIMAS (step-by-step) appeared first on Verslo sparnai.

rugpjūčio 30, 2017/ Gitana Ginkevičė

Rašto Pelėdos: Ko klausia kiekvienas, kuris dar tik svarsto apie darbą sau?

Man patinka dirbti su žmonėmis. Labai labai. Bendrauti su žmonėmis smagiau ir įdomiau, negu sėdėti per dienas įsilindus į tektus […]

rugpjūčio 30, 2017/ Jurgita Raudonyte

Verslo mitai: VIDEO: VADOVAS — įmonės apribojimas ar variklis?

Iš archyvo ištraukiau vieną pirmųjų mano webinarų apie smulkaus verslo (ne)tapimu stambiu. Ir tikriausiai nebus naujiena, kad verslo augimo procese labai svarbų vaidmenį atlieka verslo savininkas-vadovas. Šiame webseminare  aš mėginau atsakyti į šiuos bei kitus […]The post VIDEO: VADOVAS — įmonės apribojimas ar variklis? appeared first on Verslo Mitai.

rugpjūčio 30, 2017/ Nerius Jasinavičius

Yes / No Media: Facebook reklamos tipai: Awareness

Facebook reklama – tai daugybė pasirinkimo galimybių. Awareness yra vieni seniausių ir ilgiausiai Facebook atnaujinimus ištvėrę Facebook reklamos tipai.Brand awareness reklama optimizuoja Jūsų reklamos parodymus labiausiai prekės ženklu suinteresuotiems žmonėms. Reach - pigiausias būdas pasiekti maksimalų žmonių kiekį. Norite kuo plačiau paskleisti savo reklaminę žinutę? Prašom! Už 5 Eurus reklamą galite.

rugpjūčio 29, 2017/ Justinas

Verslo mitai: Protingas ir kvailas

Šitas straipsnis buvo publikuotas 2014 m. rugsėjo mėnesio “Verslo klasėje”. — x — x — x — Pirmasis šių metų pusmetis man buvo kaip reta dosnus klientų gamybininkų. Tokio jų suaktyvėjimo priežasčių gali būti keletas […]The post Protingas ir kvailas appeared first on Verslo Mitai.

rugpjūčio 28, 2017/ Nerius Jasinavičius

Verslo sparnai: Kaip sugalvoti gerą pavadinimą jūsų tinklaraščiui ar verslui? + Klausimynas

Vieni, rodos, gimsta su tobulu verslo pavadinimu galvoje ir tuomet svarsto, kuo užsiimti. Kiti atvirkščiai – turi verslo idėją, bet nepavyksta sugalvoti jai geriausio pavadinimo. Nesvarbu, kuriai kategorijai priklausote jūs, […]The post Kaip sugalvoti gerą pavadinimą jūsų tinklaraščiui ar verslui? + Klausimynas appeared first on Verslo sparnai.

rugpjūčio 22, 2017/ Gitana Ginkevičė

Yes / No Media: Facebook remarketingas: D.U.K.! 2-a dalis

Kaip vyksta Facebook remarketingas?Įprastinio remarketingo reklama kuriame taip pat, kaip ir kitas Facebook reklamas. Tik auditorijos nustatymuose parenkame būtent remarketingo auditoriją.Dinaminis remarketingas Facebook’e turi atskirą kampanijos tipą: „Product catalog sales“. Šios kampanijos dėka reklamose bus automatiškai rodomi produktai, kuriuos lankytojas jau yra peržiūrėjęs.Skaityti plačiauThe post Facebook.

rugpjūčio 22, 2017/ Justinas

Yes / No Media: Facebook remarketingas: D.U.K.! 1-a dalis

Remarketingas yra pakartotinės rinkodaros procesas, kuris leidžia rodyti reklamą Jūsų tinklapyje jau apsilankiusiems vartotojams. Šnekant buitiškai, galime sakyti, jog tai – „reklama, kuri seka“.Skaityti plačiauThe post Facebook remarketingas: D.U.K.! 1-a dalis appeared first on Profesionalios Reklamos Paslaugos - Yes / No Media.

rugpjūčio 17, 2017/ Justinas

Verslo mitai: Uždirbti daugiau neleidžia prakeiksmas

Šešios savaitės. Šio termino lyg vienuolikto Dievo įsakymo laikosi baldininkai, durų, laiptų ar langų gamintojai. Konkurencija šiose rinkose Lietuvoje milžiniška. Nepaisant to, pilietis, užsimanęs užsisakyti nestandartinį gaminį, turi laukti užkeiktas 6 savaites. Jūsų žiniai, nestandartinis […]The post Uždirbti daugiau neleidžia prakeiksmas appeared first on Verslo Mitai.

rugpjūčio 9, 2017/ Nerius Jasinavičius

Rašto Pelėdos: Kodėl niekas nenori su tavimi dirbti?

Esi freelanceris ir nesupranti, kodėl negauni užsakymų? Suki galvą, kodėl tau klientai apskritai neatrašo? Nežinai, ko iš tavęs nori užsakovas? […]

rugpjūčio 7, 2017/ Jurgita Raudonyte

Verslo mitai: Patirtis su TELIA. Kaip susimauti lygioje vietoje

Mano geras pažįstamas, verslininkų įgūdžių tobulinimo programos Nuo Amato prie Verslo klausytojas, braškių auginimo guru Ritas vieno susitikimo metu pasakė: „Maxima“ išmokė skaityti sutartis, o „Omnitel“ – tikrinti sąskaitas. Žinoma, Omnitel garsėjo ne tik „dėl […]The post Patirtis su TELIA. Kaip susimauti lygioje vietoje appeared first on Verslo Mitai.

rugpjūčio 7, 2017/ Nerius Jasinavičius