TECHNOLOGIJOS

Elektrolife: Kaip išsirinkti šaldytuvą: 4 esminiai kriterijai

Technologijos
Kaip išsirinkti šaldytuvą: 4 esminiai kriterijai

Šaldytuvas – bene svarbiausias buitinės technikos prietaisas jūsų namuose, kuris turi ne tik išlaikyti produktus, bet ir naudoti nedaug energijos, būti talpus, išvaizdus ir patogus.Dabartinė pasiūla yra įvairi, tinkanti daugybei skirtingų poreikių, todėl prieš renkantis šaldytuvą iš jų gausaus asortimento, verta atkreipti dėmesį į esminius kriterijus, kurie padės išsirinkti ilgai tarnaujantį šaldy

rugpjūčio 23, 2017/ Elektrolife

Elektrolife: GERIAUSIA NAVIGAVINĖ SISTEMA KELIONĖMS – KAIP IŠSIRINKTI?

Technologijos
GERIAUSIA NAVIGAVINĖ SISTEMA KELIONĖMS – KAIP IŠSIRINKTI?

Sunku net pagalvoti, kad dar prieš dešimt metų geriausių maršrutų ieškojome žemėlapiuose, o navigacinės sistemos buvo sunkiai įperkamos. Tačiau šiandien GPS navigacija yra normalus modernaus gyvenimo atributas. Tik kokią sistemą rinktis? Kokių funkcijų reikia? Kokia geriausia navigacija automobiliui?

liepos 10, 2017/ Elektrolife

Elektrolife: KOL MOTERYS MIEGA, VYRAI ŽAIDŽIA

Technologijos
KOL MOTERYS MIEGA, VYRAI ŽAIDŽIA

Paulius išbandė ir rekomenduoja. Atnaujink savo smėlio dėžės arsenalą!

birželio 22, 2017/ Elektrolife

Elektrolife: MAŽI IR BAISIAI PROTINGI

Technologijos
MAŽI IR BAISIAI PROTINGI

Mus supantys daiktai darosi vis išmanesni. Ne išimtis net rankiniai laikrodžiai, kuriuos vienu metu jau bandyta nurašyti, nes viską esą pakeis mobilieji telefonai. Tai buvo klaida – laikrodžiai sugeba kur kas daugiau nei skaičiuoti sekundes, valandas ir dienas.

birželio 22, 2017/ Elektrolife

Elektrolife: POKALBIAI SU ŠALDYTUVU

Technologijos
POKALBIAI SU ŠALDYTUVU

Ir štai šiais metais gamintojai pagaliau galutinai suprato – išmanusis daiktas bus patrauklus, kai labiau primins gyvą tarną, o ne programuojamą robotą. Išvada? Reikia išmokyti daiktus kalbėti ir suprasti kalbą! O ir technologijos tam pribrendo.

birželio 22, 2017/ Elektrolife

Elektrolife: NAUJOS AKYS. KVANTINIO TAŠKO REVOLIUCIJA

Technologijos
NAUJOS AKYS. KVANTINIO TAŠKO REVOLIUCIJA

Mokykloje per fiziką mums pasakojo apie kvantinę mechaniką, paskui išgirdome apie kvantinius kompiuterius. O štai dabar sužinosite, kas yra kvantiniai taškai ir kodėl verta į juos atkreipti dėmesį, renkantis naują televizorių.

birželio 22, 2017/ Elektrolife