TECHNOLOGIJOS

VR naujienos: N.P.Harris nori daugiau VR žaidimų (sulaukė Vive ir Oculus atsako)

Technologijos
N.P.Harris nori daugiau VR žaidimų (sulaukė Vive ir Oculus atsako)

Neil Patrick Harris turbūt visiems žinomas Barnio vardu, nes tokį personažą vaidino velniškai populiariame seriale „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“. Šis vyrukas yra aktorius, režisierius, prodiuseris dainininkas. Kiek mažiau žinomas jo hobis –...The post N.P.Harris nori daugiau VR žaidimų (sulaukė Vive ir Oculus atsako) appeared first on VRnaujienos.

birželio 17, 2018/ Deividas

VR naujienos: Messenger ir Snapchat – futbolu alsuojantys AR papildymai

Technologijos
Messenger ir Snapchat – futbolu alsuojantys AR papildymai

Šiuo metu Rusijoje vykstantis pasaulio futbolo čempionatas palieka mažai abejingų, tad nieko nuostabaus, jog specialiai renginiui skirtus papildymus išleido Messenger bei Snapchat programėlės. Snapchat vartotojai savo Android arba iOS telefonuose nuo šiol ras specialų...The post Messenger ir Snapchat – futbolu alsuojantys AR papildymai appeared first on VRnaujienos.

birželio 16, 2018/ Deividas

VR naujienos: Naujausių Rift ir Vive žaidimų sąrašas

Technologijos
Naujausių Rift ir Vive žaidimų sąrašas

Virtuali Relaybė nebėra naujovė, pasiekiama vienetams. Įrangai nuolat pingant, vis daugiau žmonių įsitraukia į VR pasaulį, taip pat nesnaudžia ir žaidimų kūrėjai. Sulaukėme laiko, kai kas savaitę galime pristatyti naujų žaidimų sąrašus. Šį kartą pamaloninsime „Oculus Rift“ bei HTC...The post Naujausių Rift ir Vive žaidimų sąrašas appeared first on VRnaujienos.

birželio 16, 2018/ Deividas

VR naujienos: Turbo Soccer – Virtualios realybės žaidimas užsikrėtusiems futbolo karštine

Technologijos
Turbo Soccer – Virtualios realybės žaidimas užsikrėtusiems futbolo karštine

Pasaulio futbolo čempionatas, tai toks metas, kai net su sportu nieko bendro neturintys žmonės užsikrečia sporto manija ir nori pasiųsti tikslų smūgį į vartus. Virtualioje realybėje tai įmanoma! Būtent Pasaulio futbolo čempionato metu Turbo Soccer...The post Turbo Soccer – Virtualios realybės žaidimas užsikrėtusiems futbolo karštine appeared first on VRnaujienos.

birželio 15, 2018/ Deividas

VR naujienos: VR naujovė: specialūs batai Cybershoes

Technologijos
VR naujovė: specialūs batai Cybershoes

Virtuali realybė paprastiems žmonėms tapo prieinama visiškai neseniai – prieš keletą metų. Nieko nuostabaus, jog įvairūs kūrėjai vis dar mąsto, kaip galima patobulinti šią technologiją, kokių priedų sukurti. Jau žinome apie gaminamas pirštines, specialius...The post VR naujovė: specialūs batai Cybershoes appeared first on VRnaujienos.

birželio 15, 2018/ Deividas

VR naujienos: Oculus Go savininkams – nemokamos futbolo transliacijos virtualioje realybėje

Technologijos
Oculus Go savininkams – nemokamos futbolo transliacijos virtualioje realybėje

Ilgai lauktas Pasaulio futbolo čempionatas pradėjo savo maratoną vakar, kai Rusija 5:0 nušlavė Saudo Arabiją. Šis sporto renginys prie televizorių visuomet sutraukia kelias dešimtis milijonų žiūrovų. Šiais metais čempionatą galima žiūrėti ir visiškai naujai...The post Oculus Go savininkams – nemokamos futbolo transliacijos virtualioje realybėje appeared first on VRnaujienos.

birželio 15, 2018/ Deividas

VR naujienos: Vive Wireless adapteris pasirodys vasaros pabaigoje

Technologijos
Vive Wireless adapteris pasirodys vasaros pabaigoje

HTC Vive šių metų pradžioje paskelbė, jog išleis specialų Wireless adapterį virtualiems akiniams. Trumpai paaiškinant kas tai per dalykas – priedas, kurio pagalba bus galima žaisti neapsikarsčius laidais. E3 žaidimų konferencijos metu Vive atskleidė,...The post Vive Wireless adapteris pasirodys vasaros pabaigoje appeared first on VRnaujienos.

birželio 13, 2018/ Deividas

VR naujienos: Rick and Morty kūrėjai pristato naują nurautą kūrinį

Technologijos
Rick and Morty kūrėjai pristato naują nurautą kūrinį

Vienas iš Riko ir Morčio serialo kūrėjų Justin Roiland yra įkūręs žaidimų studiją Squanch Games, kuri jau kitais metais išleis keistą, bet tikrai laukiamą virtualios realybės žaidimą Trover Saves the Universe. Kūrėjas nenukryps nuo savo žanro – tai...The post Rick and Morty kūrėjai pristato naują nurautą kūrinį appeared first on VRnaujienos.

birželio 13, 2018/ Deividas

VR naujienos: Ši AR programėlė privers jus iš naujo pažvelgti į restoranų meniu

Technologijos
Ši AR programėlė privers jus iš naujo pažvelgti į restoranų meniu

Maisto fotografija yra ganėtinai suktas dalykas. Kartais nuotraukoje fantastiškai atrodantis produktas realybėje būna nei iš tolo nepanašus į matytą paveikslėlyje. Kitas dalykas – blogos kokybės fotografijos, kai klausi savęs, ar tik nesi keliautojas atgal...The post Ši AR programėlė privers jus iš naujo pažvelgti į restoranų meniu appeared first on VRnaujienos.

birželio 12, 2018/ Deividas

VR naujienos: VR gerbėjų kraują jau kaitina būsimas atviro pasaulio žaidimas Stormland

Technologijos
VR gerbėjų kraują jau kaitina būsimas atviro pasaulio žaidimas Stormland

Insomniac kompanija jau kurį laiką erzino žaidėjų bendruomenę, paskelbusi apie kuriamą atviro pasaulio žaidimą, tačiau neatskleidusi daugiau detalių. Šiandien uždanga buvo pakelta. Sužinojome, jog kūrinys vadinsis Stormland bei pirmą kartą išvydome žaidimo treilerį. Naujienos...The post VR gerbėjų kraują jau kaitina būsimas atviro pasaulio žaidimas Stormland appeared first on VRnaujienos.

birželio 12, 2018/ Deividas

VR naujienos: Specialiai PSVR platformai – įspūdingas Ghost Giant žaidimas

Technologijos
Specialiai PSVR platformai – įspūdingas Ghost Giant žaidimas

Ghost Giant – tai dar šiais metais turėsiantis pasirodyti žaidimas, kuriame įsikūnysite į milžinišką dvasią, padėsiančią mažyliui Luisui bei visam Sancourt miesteliui. Kūrinys bus išleistas tik Playstation VR platformoje, todėl PSVR savininkai jau dabar...The post Specialiai PSVR platformai – įspūdingas Ghost Giant žaidimas appeared first on VRnaujienos.

birželio 12, 2018/ Deividas

VR naujienos: „Pistons“ talentų testavimams pasitelkė virtualios realybės technologiją

Technologijos
„Pistons“ talentų testavimams pasitelkė virtualios realybės technologiją

Ethan Happ nusivalė kraują nuo lūpos. Augalotas vyriškis susižeidė per beprotiškai intensyvias Detroito Pistons talentų treniruotes. Ten niekas nieko negaili, kadangi būrys talentų kovoja tik dėl vieno tikslo – šaukimo NBA naujokų biržoje ir...The post „Pistons“ talentų testavimams pasitelkė virtualios realybės technologiją appeared first on VRnaujienos.

birželio 11, 2018/ Deividas

VR naujienos: Džiugios naujienos VR savininkams: 2019 metais sulauksime Wolfenstein

Technologijos
Džiugios naujienos VR savininkams: 2019 metais sulauksime Wolfenstein

Visų geimerių pamėgta E3 paroda, kaip visuomet pateikė intriguojančių žinių. Būtent čia išgirdome fantastišką naujieną – 2019 metais virtualios realybės ekosistemą pasieks kūrinys Wolfenstein: Cyberpilot. Žaidimų gerbėjai puikiai žino, kas tas Wolfenstein ir būtų...The post Džiugios naujienos VR savininkams: 2019 metais sulauksime Wolfenstein appeared first on VRnaujienos.

birželio 11, 2018/ Deividas

VR naujienos: VIDEO: Stephen Curry virtualioje realybėje

Technologijos
VIDEO: Stephen Curry virtualioje realybėje

  Per savo karjerą du kartus naudingiausio žaidėjo prizą atsiėmęs Stephen Curry yra neabejotinai vienas geriausių žaidėjų NBA lygoje. Ouklendo „Warriors“ tritaškių meistras šį sezoną jau trečią kartą iš eilės laimėjo pirmenybes. Finale Klyvlendo...The post VIDEO: Stephen Curry virtualioje realybėje appeared first on VRnaujienos.

birželio 11, 2018/ Deividas

VR naujienos: Keistas Steam žingsnis: Nuo šiol leidžiamas suaugusių ir kontraversiškas turinys

Technologijos
Keistas Steam žingsnis: Nuo šiol leidžiamas suaugusių ir kontraversiškas turinys

Praktiškai visą laiką turinį suaugusiems – sekso, pernelyg politizuotus žaidimus blokuodavusi Steam platforma pakoregavo savo politiką ir atvėrė plyšį ir tokiems kūriniams. Tiesa, lieka neaišku, kaip ilgai tai tęsis, kadangi, kaip žinia, toks turinys...The post Keistas Steam žingsnis: Nuo šiol leidžiamas suaugusių ir kontraversiškas turinys appeared first on VRnaujienos.

birželio 10, 2018/ Deividas

VR naujienos: Nauja Apple OS bus puikiai suderinama su Vive Pro

Technologijos
Nauja Apple OS bus puikiai suderinama su Vive Pro

Kol Oculus Rift akiniai vis dar nesuderinami su Apple kompiuteriais, šventa vieta laisva nestovi. Štai naujausiomis žiniomis, netrukus išeisianti MacOS 10.14 operacinė sistema bus puikiai suderinama su HTC Vive Pro virtualiais akiniais. Naujoji OS vadinsis...The post Nauja Apple OS bus puikiai suderinama su Vive Pro appeared first on VRnaujienos.

birželio 10, 2018/ Deividas

VR naujienos: JAV bus atidaryta neįtikėtina Terminatoriaus VR pramoga

Technologijos
JAV bus atidaryta neįtikėtina Terminatoriaus VR pramoga

Dažnas mūsų namuose turime virtualios realybės įrangą – jei ne galingą ir jungiamą prie kompiuterio, tai bent jau „Google Cardboard“ kainuojančius 10 eurų. Tačiau įvairūs VR kambariai gali pasiūlyti tai, ko namuose neįsirengsime –...The post JAV bus atidaryta neįtikėtina Terminatoriaus VR pramoga appeared first on VRnaujienos.

birželio 8, 2018/ Deividas

VR naujienos: Keliaukite į žvejybą virtualioje realybėje!

Technologijos
Keliaukite į žvejybą virtualioje realybėje!

Tai, ką darydavo Playstation virtualios realybės turėtojai, nuo šiol galės išmėginti ir VIVE bei Oculus Rift savininkai. Mes kalbame ne apie ką nors kitą, kaip jos didenybę žvejybąąąąąąąąąą! Na, viską pristatėme gal ir per...The post Keliaukite į žvejybą virtualioje realybėje! appeared first on VRnaujienos.

birželio 8, 2018/ Deividas

VR naujienos: Rinkoje pasirodė DreamGlass: Pigūs AR akiniai

Technologijos
Rinkoje pasirodė DreamGlass: Pigūs AR akiniai

Reikia pripažinti, jog papildyta realybė į kasdienį gyvenimą ateina labai lėtais žingsniais. Profesionalūs AR akiniai kainuoja milžiniškus pinigus, tad dauguma žmonių šią technologiją išbando tik per mobiliuosius telefonus. Paprasčiausi Snapchat filtrai jau yra papildyta...The post Rinkoje pasirodė DreamGlass: Pigūs AR akiniai appeared first on VRnaujienos.

birželio 7, 2018/ Deividas

VR naujienos: Playstation turėtojams stogus nunešęs Moss atsėlino į Rift ir Vive akinius

Technologijos
Playstation turėtojams stogus nunešęs Moss atsėlino į Rift ir Vive akinius

Moss – tai žaidimas, debiutavęs ant Playstation virtualių akinių ir jų savininkams nunešęs stogus gerąja prasme. Apie tai plačiau paskaityti galite ankstesniame mūsų straipsnyje – Susipažinkite su „Moss“ – žaidimu neturinčiu blogų atsiliepimų. Kompiuteriais kūrinius...The post Playstation turėtojams stogus nunešęs Moss atsėlino į Rift ir Vive akinius appeared first on VRnaujienos.

birželio 7, 2018/ Deividas