SVEIKATA IR MITYBA

Skaniai ir Sveikai: Raudonųjų lęšių karis su špinatais

Sveikata ir Mityba
Raudonųjų lęšių karis su špinatais

Jau nę kartą esu kalbėjusi apie lęšių naudą, ir juos vadinusi superkruopomis. Kokiose dar kruopose gamine rasti tiek daug naudingųjų medžiagų? Baltymai, angliavandeniai, riebalai, skaidulos, kalis, magnis, kalcis.. Ir čia dar ne viskas! Nepaneigsi, kad lęšiai ne superkruopos

sausio 13, 2018/ Ausra Ramanauskaite

nomnom.lt: Paeljita

Sveikata ir Mityba
Paeljita

Karamba. Šitas reikalas man patinka jau nuo pirmųjų skonio žingsnių keptuvėje.

sausio 13, 2018/ Toma Eroglu

nomnom.lt: Porike

Sveikata ir Mityba
Porike

Man šitie du tokie sutikę viens su kitu, kad nors imk ir pavydėk. Niokiai su grybais yra niokiai su grybais. Jau pagamintų, rankų darbo niokių dabar galima rasti beveik kiekvienoje parduotuvėje, bet jei savo gaminsite irgi gud. Čia receptas su mano gamintais, ciberžoliniais niokiais.

sausio 13, 2018/ Toma Eroglu

nomnom.lt: Šytake

Sveikata ir Mityba
Šytake

Va šytake tai labai comforting, švelni, soti ir apgaubianti visus alkio kampelius.

sausio 13, 2018/ Toma Eroglu

nomnom.lt: All4one

Sveikata ir Mityba
All4one

All 4 one, nes šįkart neskirsčiau ingredientų kepimo metu, o visus sušokdinau į wok keptuvę.

sausio 13, 2018/ Toma Eroglu

Sansucre: Ką veikti Londone kavos, maisto ir knygų fanatikui

Sveikata ir Mityba
Ką veikti Londone kavos, maisto ir knygų fanatikui

Sakytum pabodęs Londonas, man atrodo vis dar toks kaip filmuos – žavingas. Jaučiuos čia labai sava. Gal dėl kavos vietų, kurių tiek daug, kad paprasčiausia rinkti pagal kėdžių spalvą. Gal…

sausio 13, 2018/ Rūta Račaitė

Skaniai ir Sveikai: Vištienos sriuba su špinatais

Sveikata ir Mityba
Vištienos sriuba su špinatais

Vištienos sriuba su daržovėmis – mano dažnas pasirinkimas šaltais žiemos vakarais, kai norisi kažko ne itin sunkaus, bet šildančio ir skanaus. Vištienos ir daržovių visada turiu namuose, tad nereikia rūpintis pirkinių sąrašu. Anksčiau sriubų niekada nevalgydavau, gal dėl to, kad neturėjau supratimo kaip pagamint skanią sriubą. Su laiku supratau kas […]The post Vištienos sriuba su špinatais appeared.

sausio 12, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Rojaus Daržas: Išjauskite savo valgymą arba kaip maistas atspindi Jūsų gyvenimą

Sveikata ir Mityba
Išjauskite savo valgymą arba kaip maistas atspindi Jūsų gyvenimą

Kuo toliau, tuo labiau skatinu žmones išjausti savo mitybą. Suprantu, kad pradžioje išvis sunku suvokti, kas tai yra, jei visame kame yra chaosas. Galbūt dar tik žengiate pirmus žingsnelius naudingesnės mitybos link ir Jums reikalinga pagalba, viskas gerai. Bet tolimesnis kelias – labai įdomus ir savarankiškas. Atminkite, kad tikslas yra atrasti sau tinkamą mitybą, t.y. […]

sausio 11, 2018/ Lilė Lukminaitė

Rojaus Daržas: Rojaus Daržo elektroninė knyga NEMOKAMAI

Sveikata ir Mityba
Rojaus Daržo elektroninė knyga NEMOKAMAI

Labutis,   Ar norėtum apie viską ir daugiau pasiskaityti viename leidinyje? Štai Tau galimybė parsisiųsti nemokamą el. knygą apie mąstymą, mitybą, sąmoningumą: RECEPTAI, IDĖJOS, SVEIKOS GYVENSENOS PATARIMAI

sausio 10, 2018/ Lilė Lukminaitė

Rojaus Daržas: Naminis snickeris. Tiesiai į širdį

Sveikata ir Mityba
Naminis snickeris. Tiesiai į širdį

Naminis snickeris, kuris yra pats geriausias dalykas, kai norisi kažko saldžiau, bet nenori valgyti kažkokių beverčių saldumynų. Nieko nebepasakoju, greičiau eikite gaminti! Išeina 6 snickeriai iš šio recepto: Sudėtis: ◉ Karamelei: – 8 minkštos datulės – 1/4 puodelio migdolų pieno – 1 v.š. žemės riešutų sviesto – 3/4 puodelio sūdytų žemės riešutų ◉ Nuga: – 1/2 […]

sausio 10, 2018/ Lilė Lukminaitė

Rojaus Daržas: Daiginti grikiai su burokėliais. Paprasčiau ir būti negali.

Sveikata ir Mityba
Daiginti grikiai su burokėliais. Paprasčiau ir būti negali.

Jei skaitote mano puslapį, tai Jums jau tikrai nebe paslaptis, kad grikius galima sudaiginti ir valgyti įvairiausiais variantais. Tai nuostabus baltymų šaltinis ir lengvai virškinamas maistas. Taigi, jei norite pasigaminti patiekalą ir gauti AUGALINIŲ BALTYMŲ – galite naudoti baltus sudaigintus grikius. Kaip juos daiginti rašiau čia: http://rojausdarzas.lt/daiginti-grikiai-su-bananu-tau-tikr./ Nors grikiai dažnai.

sausio 10, 2018/ Lilė Lukminaitė

Storas Pomidoras: Kreta: stovykla sau su Julija Minajeva. Maistas.

Sveikata ir Mityba
Kreta: stovykla sau su Julija Minajeva. Maistas.

Tai yra antroji pasakojimo apie Sovyklą Kretoje sau su Julija Minajeva dalis. Pirmąją dalį apie stovyklos, įvykusios 2017 spalį, nuotykius skaitykite čia. Didžiausia Graikijos sala ypatinga ne tik savo geografine padėtimi, pasimetusia tarp Europos ir Afrikos bei leidžiančia ją priskirti jau prie Šiaurės Afrikos klimato, nors šalis vis dar Europos Sąjungoje ir eurai čia galioja tie patys kaip ir Vilniuje. Skirtingai negu.

sausio 9, 2018/ Giedrė

Skaniai ir Sveikai: Šokoladinis pyragas braunis

Sveikata ir Mityba
Šokoladinis pyragas braunis

Sveikesnis šokoladinio braunio receptas su traškiais graikiniais riešutais, ir juodojo šokolado gabalėliais. Net nemėgstantiems šokolado šis pyragas turėų patikt – šokolado skonis nėra stiprus ar įkyrus, tad pyragas bus tinkamas daugelio skoniui.   Šis braunis nėra dietinis, bet pagamintas iš geresnių ir sveikesnių ingredientų. Šokolado mėgėjai gali drąsiai pasmaguriaut sveikai. […]The post.

sausio 9, 2018/ Ausra Ramanauskaite

nomnom.lt: Falafelių kelionė į mūsų virtuvę

Sveikata ir Mityba
Falafelių kelionė į mūsų virtuvę

Kiek pamenu, mano draugystė su falafeliais prasidėjo prieš kelis metus. Laikas, kai atsisakiau mėsos. Turkiškame restorane pasirinkau falafelius. Jų skonis ir tekstūra mane sužavėjo. Ragaujant falafelius skirtingose vietose pastebėjau kaip skiriasi jų sudėtis bei skonis. Vieni buvo per sausi, kiti minkštučiai it košė. Kol išsirinkau vienus skaniausių. Traškūs iš išorės, vidus lengvai trapus, įtaigiai jaučiasi.

sausio 7, 2018/ Toma Eroglu

nomnom.lt: Alagryn

Sveikata ir Mityba
Alagryn

Šie burbuliukai labiausiai patinka tuo, kad puikiai, net ir iškepus, jaučiu kalendros skonį. Nom.

sausio 6, 2018/ Toma Eroglu

nomnom.lt: Sahara

Sveikata ir Mityba
Sahara

Kepsniukai – puikus augalinių baltymų šaltinis. Jie kiek sausoki, bet minkšti ir nesprangūs. Skanu su tahini padažu arba kremu bei žalumynais, raugintomis daržovėmis.

sausio 6, 2018/ Toma Eroglu

nomnom.lt: Bubbles

Sveikata ir Mityba
Bubbles

Šie burbuliukai labiausiai patinka mano vaikams. Man ir skanu, bet aš labiau už traškumą. Šie minkšti ir švelnūs.

sausio 6, 2018/ Toma Eroglu

Skaniai ir Sveikai: Gyvas avokadinis traputis

Sveikata ir Mityba
Gyvas avokadinis traputis

Pusryčiai su avokadu yra, rodos, niekada nesibaigsianti nuostabi mada. Avokadas paprastą sumuštinį paverčia sveika ir skania tradicinio sumuštinio su sūriu ar dešra alternatyva. Sau pasižadėjau šiais metais valgyti daugiau gyvo, t. y. daiginto maisto, tad dalinuosi nauja greitai paruošiamo avokadinio sumuštinio idėja. Sumuštinukus skanaujame taip, arba ant viršaus uždedame virto […]The post Gyvas avokadinis.

sausio 6, 2018/ Ausra Ramanauskaite

nomnom.lt: Pasitinkant 2018

Sveikata ir Mityba
Pasitinkant 2018

  Daugelis iš mūsų jau susidėliojome ateinančių metų tikslus, kuriuos bandysime išpildyti. Noriu palinkėti, kad jie būtų įveikiami ir galiausiai įveikti. Svarbiausia, kad tikslai, kurie bus įvykdyti, turėtų sąlytį su Tavo asmenybės ugdymu ir visuomenės tobulinimu. Kad metų bėgyje, sustojus ir atsigręžus, galėtum pamatyti pokyčius. Nekalbu apie didingus, atvirkščiai, apie pačius mažiausius. Tuos mažus,.

sausio 6, 2018/ Toma Eroglu

Skaniai ir Sveikai: Orkaitėje keptos tunu įdarytos bulvės

Sveikata ir Mityba
Orkaitėje keptos tunu įdarytos bulvės

Bulvės švarkeliuose, arba angl. jacket potatoes – firminis anglų patiekalas. Gyvendama Anglijoje niekaip nesupratau, na kaip jie tas bulves gali valgyt – kas ten tokio nuostabaus? Juk tai tik bulvė. Taip galvojau tol, kol pagaliau pati išbandžiau šį patiekalą, ir supratau kodėl jie taip pamišę dėl jo. Kaip skanu! Įvairiausi įdarai, kalnas […]The post Orkaitėje keptos tunu įdarytos bulvės appeared.

sausio 5, 2018/ Ausra Ramanauskaite