SVEIKATA IR MITYBA

Rojaus Daržas: 7 receptai Ką gaminti Velykoms 2018

Sveikata ir Mityba
7 receptai Ką gaminti Velykoms 2018

7 atsakymai ką gaminti Velykoms 2018-aisiais. Nuo užkandžių, pagrindinių patiekalų ir desertų! Receptai, kurie leis virtuvėje praleisti mažiau laiko  Labai lengvai paruošiami ir kiekvienas savitai ypatingas ir gardus! Tikiuosi, kad nustebinsite savo artimuosius, ne tik gražiais margučiais, bet ir šiais paprastais ir labai gardžiais patiekalais Netikras.The post 7 receptai Ką gaminti Velykoms 2018 appeared first on Rojaus.

kovo 19, 2018/ Lilė Lukminaitė

Skaniai ir Sveikai: Orkaitėje keptos daržovės su vištiena

Sveikata ir Mityba
Orkaitėje keptos daržovės su vištiena

Vos 30 minučių, ir pietūs kelioms dienoms paruošti. Paprasčiausios daržovės ir vištiena, be jokio vargo ar krūvos indų plovimo. Pripažįstu, kad vos tik pradėjus valgyti sveikai buvo gan sunku priprasti prie kitokios mitybos, bet su laiku daržovės ir vištiena tapo mano mėgiamiausiu maistu. Lengva, skanu, o pietums paruošti tereikia pusvalandžio. […]The post Orkaitėje keptos daržovės su vištiena appeared first.

kovo 17, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Healthy Happened: 5 Reasons Why You Don’t Need to Fear Dietary Fat

Sveikata ir Mityba
5 Reasons Why You Don’t Need to Fear Dietary Fat

Recently dietary fat has been one of the main controversies, mostly because the healthy eating movement promotes their consumption (when.The post 5 Reasons Why You Don’t Need to Fear Dietary Fat appeared first on Healthy Happened.

Skaniai ir Sveikai: Naminiai mėsainiai su jautiena sveikai

Sveikata ir Mityba
Naminiai mėsainiai su jautiena sveikai

Mėsainius vadiname greitu maistu, cheat meal’u – bet ar tai visuomet bus tiesa? Taip,  mėsainiai yra kaloringas reikalas, bet galima lengvai pasigaminti sveiką, sotų ir skanų mėsainį! Svarbiausia yra geri, kokybiški produktai, o visa kita tik pagal jūsų fantaziją ir pomėgius. Aš gaminu tradicinį mėsainį, didžiausią dėmesį skirdama kokybiškai mėsai ir sūriui, […]The post Naminiai mėsainiai su.

kovo 14, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Skaniai ir Sveikai: Cukinijų ir kynvos kepsneliai

Sveikata ir Mityba
Cukinijų ir kynvos kepsneliai

Pietūs dėžutėje be mėsos? Tikrai įmanoma! Pripažinsiu, mano pietų dėžutėje mėsa būna beveik kasdien, tad labai didžiuojuosi tais retais kartais, kai sugalvoju kažką naujo be mėsos. Viena naujesnių idėjų – kynvos kepsneliai su cukinijomis ir sūriu. Kepsneliai yra labai patogus pietų variantas valgyti darbe. Nereikia pjaustyt, nes yra gan trapūs, […]The post Cukinijų ir kynvos kepsneliai appeared first.

kovo 13, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Rojaus Daržas: 5 priešpiečių dėžutės receptai kiekvienai dienai

Sveikata ir Mityba
5 priešpiečių dėžutės receptai kiekvienai dienai

Pasiruošti priešpiečių dėžutę gali būti labai paprasta ir labai naudinga. Nors kartais aš mėgstu užeiti pietų į kavinę, bet dažnai man kažko ten pritrūksta, tai per riebu, tai per mažai daržovių. Todėl dažniausiai nešuosi savo maistą, kurį su malonumu valgau. O kaip skanu valgyti kartu.The post 5 priešpiečių dėžutės receptai kiekvienai dienai appeared first on Rojaus daržas.

kovo 12, 2018/ Lilė Lukminaitė

Skaniai ir Sveikai: Balta Karvė – kas tai?

Sveikata ir Mityba
Balta Karvė – kas tai?

Nuotraukoje ne balta ir ne karvė, o mano nuostabusis šuo – Gufis. Šį kartą mielai sutikęs papozuot, ir pavaizduot išdidžią, jei ne karvę, tai bent asmenybę

kovo 12, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Sansucre: Skanusis Talinas: kur keliauti, gerti kavą & valgyti

Sveikata ir Mityba
Skanusis Talinas: kur keliauti, gerti kavą & valgyti

  Jei reiktų rinkti naują Kalėdų senelio rezidenciją, mano balsas keliautų Talinui. Tada, kai čia atsidūrėm (vasario vidury), tarp namų dar kabojo girliandos, senamiesčio aikštės centre dar stovėjo eglutė, o…The post Skanusis Talinas: kur keliauti, gerti kavą & valgyti appeared first on Sansucre.

kovo 11, 2018/ Rūta Račaitė

Skaniai ir Sveikai: Čili troškinys su jautiena

Sveikata ir Mityba
Čili troškinys su jautiena

Troškinys – legenda. Prieš kokį dešimt metų jį gamindavau iš kiaulienos. Šiek tiek pakeitusi savo mitybos įpročius, čili troškinį gaminu tik su jautiena arba kalakutiena. Šį kartą dalinuosi receptu, naudojant smulkintą jautieną. Visus produktus rasite Lidl parduotuvėse. Troškinį patiekiame su ryžiais arba su traškia duona bei sūriu. Kakava troškiniui suteikia gilumo, labai […]The post Čili.

kovo 10, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Rojaus Daržas: Receptas: Saldžios bulvės (batatos) skrebučiai

Sveikata ir Mityba
Receptas: Saldžios bulvės (batatos) skrebučiai

Kai norisi skrebučio.. bet tokio kitokio..ne duonos ir ne batono.. Šie puikūs! Ir visai netikėti, nes kepama saldi bulvė. Paruošimas Vieną saldžią bulvę “batatą” nuplauti ir supjaustyti riekėmis. Kepti skrudintuvėje, kaip skrebutį. Galbūt reikės taip pakepti 2-3 kartus kol bulvė suminkštės arba iš kart nustatyti.The post Receptas: Saldžios bulvės (batatos) skrebučiai appeared first on Rojaus daržas.

kovo 9, 2018/ Lilė Lukminaitė

Skaniai ir Sveikai: Meksikietiškas ryžių troškinys su kalakutiena

Sveikata ir Mityba
Meksikietiškas ryžių troškinys su kalakutiena

Ryžius tiesiog dievinu, ir juos dedu beveik į kiekvieną pietų dėžutę. Dažniausiai tiesiog paprastai išvirtus, vietoj garnyro. Pastaruoju metu labai pamėgau meksikietišką virtuvę, ir visai netikėtai pagaminau šį nuostabų patiekalą. Tai vienas iš tų “sumestukų“, kur meti viską ką turi, bet rezultate turi tobulą patiekalą. Dalį supakavau į pietų dėžutes, […]The post Meksikietiškas ryžių troškinys.

kovo 7, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Rojaus Daržas: Receptas: Salotos su avinžirnių kukuliukais-rutuliukais

Sveikata ir Mityba
Receptas: Salotos su avinžirnių kukuliukais-rutuliukais

Rutuliukai! Tik šį kartą jie sūrūs

kovo 7, 2018/ Lilė Lukminaitė

Rojaus Daržas: 5 detox kokteiliai, kurie padeda numesti svorį

Sveikata ir Mityba
5 detox kokteiliai, kurie padeda numesti svorį

Žiemos laikotarpiu mūsų organizmui norisi šiltesnio, sotesnio, riebesnio maisto, todėl dažnai mes suvartojame daugiau kalorijų, nei mums reikia. Nors dar už lango šaltukas spaudžia, tačiau pamažu pradėkime galvoti kaip savo organizmui galime padėti apsivalyti. Vienas iš būtų – detoksikuojantys kokteiliai. Šie kokteiliai ne tik valo.The post 5 detox kokteiliai, kurie padeda numesti svorį appeared first on Rojaus daržas.

kovo 6, 2018/ Lilė Lukminaitė

Skaniai ir Sveikai: Lašišos ir daržovių troškinys

Sveikata ir Mityba
Lašišos ir daržovių troškinys

Šiandienos vakarienei ruošiam lašišos troškinį. Tai vienas iš tų vakarų, kai turi daug veiklos, ir nieko nespėji. Šis receptas man patinka tuo, kad tereikia viską sudėt į puodą ir laukt kol išsitroškins

kovo 6, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Skaniai ir Sveikai: Greitai paruošiamas lašišos karis

Sveikata ir Mityba
Greitai paruošiamas lašišos karis

Greitai ir sveikai vakarienei paruošti tereikia 20 minučių. Labai mėgstu lašišą ir pripažinsiu, jog ją praktiškai visada kepu orkaitėje su citrina. Paprasta, be galo skanu, bet jau šiek tiek pabodę, tad šiandien dalinuosi kiek kitokiu receptu, kuris patiks visiems prieskonių mylėtojams. Gaminsime 2 porcijas. Skanaus! Aušra  The post Greitai paruošiamas lašišos karis appeared first on Skaniai ir Sveikai.

kovo 5, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Skaniai ir Sveikai: Sveikas desertas: riešutų ir sėklų batonėliai

Sveikata ir Mityba
Sveikas desertas: riešutų ir sėklų batonėliai

Šie skanumynai visada gelbsti, kai užsimanai kažko saldaus. Nereikia bėgti į parduotuvę, nes šaldytuve, supakuoti į sandarias dėžutes, jie gali stovėti net iki mėnesio. Nenaudojame jokių mums nepažįstamų produktų, o saldumą suteikia natūralus medus. Tik viena problema – taip ilgai jie šaldytuve neužsibūna

kovo 4, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Skaniai ir Sveikai: Grikių risotto su riešutais ir grybais

Sveikata ir Mityba
Grikių risotto su riešutais ir grybais

Grikiai! Visi juos mylim, bet ar kada bandėm gaminti su lazdyno riešutais? Ilgai netruksim, o grikius norėsis valgyt dažniau ir dažniau

kovo 3, 2018/ Ausra Ramanauskaite

Rojaus Daržas: 7 efektyvūs patarimai kaip pradėti medituoti + 21 dienos iššūkis

Sveikata ir Mityba
7 efektyvūs patarimai kaip pradėti medituoti + 21 dienos iššūkis

Meditacija – tas saldus žodis, kuris šiuo metu labai populiarus ir tarsi tampa siekiamybe. Ne paslaptis, kad ir daktarai žmonėms pradeda siūlyti meditacijas ar jogas dėl to, kad sumažinti nerimą, išmokti taisyklingai kvėpuoti, atsipalaiduoti ir t.t. Džiugu, kad visi supranta to naudą, tačiau kartais tai.The post 7 efektyvūs patarimai kaip pradėti medituoti + 21 dienos iššūkis appeared first on Rojaus daržas.

kovo 2, 2018/ Lilė Lukminaitė

Skaniai ir Sveikai: Makaronų salotos su feta ir avokadu

Sveikata ir Mityba
Makaronų salotos su feta ir avokadu

Makaronų salotos pietums, garnyrui arba pietums dėžutėje. Jeigu salotų iš karto nevalgysite, padažą, avokadą ir fetą siūlau įmaišyti tik prieš valgant. Skanaus! Aušra  The post Makaronų salotos su feta ir avokadu appeared first on Skaniai ir Sveikai.

vasario 27, 2018/ Ausra Ramanauskaite

nomnom.lt: Avinžirnių Miso šiltiems Rugpjūčio vakarams

Sveikata ir Mityba
Avinžirnių Miso šiltiems Rugpjūčio vakarams

Labai simpatizuoju japonų virtuvei. Ji žavi elegantišku paprastumu ir skonių išraiškingumu, tikriausiai todėl ryžausi eksperimentui ir šiai, pusę metų truksiančiai avinžirnių miso kelionei. Miso mėgėjai puikiai žino, jog ši, dažniausiai iš sojų pupelių ruošiama, fermentuota pasta pasižymi giliu ir sūriu skoniu. Ji naudojama sriuboms, padažams, troškiniams gaminti, arba tiesiog kaip maistingas užtepas..

vasario 25, 2018/ Toma Eroglu