SPORTAS

Bėgiko Užrašai: Kaip Kvėpuoti Bėgant: šono dūrimas, kvėpavimo dažnis ir kt..

Kartais nutinka taip, kad bandant grįžti į draugystę su bėgimu, mums kas nors it tyčia paima ir pakiša koją. O dauguma parvirte veidu į balą, nors ir tik keletą kartų,. →The post Kaip Kvėpuoti Bėgant: šono dūrimas, kvėpavimo dažnis ir kt.. appeared first on bėgiko užrašai.

spalio 2, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Sau duotas metų pažadas neleidžia sustoti net lyjant

Visus metus bėgti kasdien, nepriklausomai nuo orų sąlygų, ne mažiau nei 5 kilometrus – tokį iššūkį šių metų pradžioje išsikėlė bėgimo entuziastas, tinklaraščio „Bėgiko užrašai“ autorius Ignas Dombrauskis. Kaunietis šia. →The post Sau duotas metų pažadas neleidžia sustoti net lyjant appeared first on bėgiko užrašai.

rugsėjo 19, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Naujas bėgiko Igno Dombrauskio eksperimentas – savaitė be asmeninio automobilio

Žinomas tinklaraštininkas iš Kauno Ignas Dombrauskis bene labiausiai išgarsėjo kaip nepailstantis bėgimo entuziastas, kuris šių metų pradžioje metė sau iššūkį nubėgti mažiausiai 5 km kiekvieną metų dieną. Lyg būtų maža. →The post Naujas bėgiko Igno Dombrauskio eksperimentas – savaitė be asmeninio automobilio appeared first on bėgiko užrašai.

rugsėjo 15, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Bėgant su grupe lengviau įveikti distanciją ir pasiekti tai, ką užsibrėžei

Vis daugiau žmonių „atranda“ vieną seniausių ir masiškiausių sporto šakų – bėgimą. Juk bėgti gali beveik visi. Be to, tada, kada nori. Anksti ryte, po darbų arba per pietų pertrauką.. →The post Bėgant su grupe lengviau įveikti distanciją ir pasiekti tai, ką užsibrėžei appeared first on bėgiko užrašai.

rugpjūčio 14, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Iš kūno kultūros pamokų bėgdavęs, dabar aplinkinius užkrečia bėgimo virusu

Kaunietį Igną Dombrauskį miesto gatvėse turbūt dažniau galima pamatyti bėgantį nei einantį. Praėjusių metų pabaigoje jis sau metė iššūkį – bėgti kiekvieną dieną ir mažiausiai bent 5 kilometrus. Jau daugiau. →The post Iš kūno kultūros pamokų bėgdavęs, dabar aplinkinius užkrečia bėgimo virusu appeared first on bėgiko užrašai.

liepos 24, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: 3 rekomendacijos pradedantiems bėgikams

365 dienos bėgant kasdien – tokį iššūkį metų pradžioje sau išsikėlė bėgimo entuziastas, blogo „Bėgiko užrašai“ autorius Ignas Dombrauskis. Kol kas jo niekas nesustabdė ir šiandien buvo jau 164 diena,. →The post 3 rekomendacijos pradedantiems bėgikams appeared first on bėgiko užrašai.

birželio 13, 2017/ ignas dombrauskis

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: Oslo Ecotrail 80 km

Ecotrail? Kodėl? Tiksliai net nežinau.Pirmas mano rimtesnis ultra būtent ir buvo šios serijos pionierius - Eco trail de Paris 80 km, o šią žiemą kai jau netikėtai sužibo viltis išbristi iš traumų, atėjo nesveika mintis įveikti visus Eco trail serijos ultra bėgimus. Kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau jų atsiranda šioje serijoje, todėl reikia skubėti, nes kitu atveju gali būti labai ilgas ir nesibaigiantis.

gegužės 25, 2017/ Marius Greblikas

Bėgiko Užrašai: Penki motyvai, kodėl pradedantiesiems efektyviau yra bėgioti su grupe

Ne vienam susižavėjusiam ir užsidegusiam bėgimo virusu bėgikui naujokui entuziazmas dingsta jau po kelių treniruočių ir baigiasi nubėgus vos kelias dešimtis kilometrų. Tiems, kurie bandė bėgioti tik vieni ir šio. →The post Penki motyvai, kodėl pradedantiesiems efektyviau yra bėgioti su grupe appeared first on bėgiko užrašai.

gegužės 23, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Bėgimo varžybų kalendorius – kur tu bėgsi šiemet?

Pastarąjį kartą varžybose bėgau gruodį Kauno Kalėdiniame bėgime, o per visus 2016’uosius, jei neklystu, dalyvavau tik 3 varžybose, kur be Kalėdinio bėgimo, bėgau KTU trail’e ir Kauno maratone 21 km distanciją. Tad vasariui pasibaigus pradėjau žvalgytis, kur norėčiau bėgti šiais metais bei pradėjau žymėtis Lietuvoje vykstančius bėgimus. Ir tik dabar supratau, kad tiek kiek susižymėjau bėgimų,.

kovo 11, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: 365 dienos bėgant: metų iššūkis ir antras jo mėnuo

Mano metų iššūkis juda tolyn. 2 mėnesiai įveikti be pertraukų, įvairiu tempu. Jei grįžtume ir į 2016 pabaigą, bėgu 78 dienos iš 80. Quite cool. Ką, per daug nesigilinant į detales, pastebėjau per vasarį: rutina pradeda įaugti į kraują. Jau pašalinau 2 žadintuvus iš 4 ir kėlimasis 4:30 tampa ganėtinai įprastu rėžimu nežiūrint į tai […]The post 365 dienos bėgant: metų iššūkis ir antras jo mėnuo.

kovo 4, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Kaip atsikelti anksti ryte?

Kaip atsikelti anksti ryte? Nujaučiu, kad čia net ne kalusimas, bet itin aktuali tema, o kartais ir problema, žmonėms, kurie rytais nori pasidaryti kažką daugiau, nei tik papusryčiauti. Man rytinis laikas yra itin brangus, nes čia pastaruoju metu ganėtinai efektyviai galiu įsitraukti įvairiausių veiklų – nuo video montavimo iki bėgimo kiekvieną rytą. Tad laikui bėgant rutinoje […]The post Kaip atsikelti.

vasario 28, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Ar reikalingos konsultacijos sportuojant ar prieš pradedant sportuoti?

Kaip žinai, jau kuris laikas bėgu ir dar truputį ketinu bėgti. Šiemet liko tik 321 diena. Greta to, dar sportuoju bei padedu tai daryti kitiems vesdamas Šešios Trim užsiėmimus. Turint šį gana aktyvaus gyvenimo būdo elementą savo dienotvarkėje, sutinku nemažai panašiai aktyvių žmonių. Vieni yra net daug aktyvesni, kiti – gal kiek mažiau. Dalis sportuoja jau ilgą laiką, […]The post Ar reikalingos.

vasario 11, 2017/ ignas dombrauskis

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: Monaco / Mote Carlo / One day in Monaco [Video]

Aš vis nesiliauju filmuoti ir eksperimentuoti kuriant video. Stengiuosi sukurti filmuką, kuris būtų įdomus žiūrėti, suderinta su muzika ir neilgas. Prašau, jūs komentaruose pasidalinti, kas ne taip ir kas nepatinka :) O dabar trumpai apie Monaka.Šį rudenį su draugais ir šeimyna teko trumpam - vienai dienai, užsukti į Monako karalystę ir truputį ten apsidairyti.Gaila nelabai nuskilo su oru ir teko pamatyti Monako.

sausio 31, 2017/ Marius Greblikas

Bėgiko Užrašai: 365 dienos Bėgant: gera pradžia – pusė darbo. Sausis

Nors dar toloka, kad būtų 365 dienos bėgant, bo turiu tik 31, žvilgtelėjau į skaičius, kad būtų aišku, ką per pirmą mėnesį sugebėjau nuveikti. Viso 286,09 kilometrų, kurių dauguma nubėgti lygiais keliais, takeliais ar Ąžuolyno atkarpomis. Keletą kartų teko užbėgti Parodos kalnu ir laiptų krūva. Beveik visą laiką bėgome tik su Zaiza. Ir kas iš to? Viskas, arba nieko, bet galvoje […]The post 365.

sausio 31, 2017/ ignas dombrauskis

Atletiškas.lt: Kuo naudingi žuvų taukai sportuojantiems?

Pripažinkite – turbūt vienas didžiausių vaikystės siaubų buvo tas didžiulis, tėvų rankose laikomas šaukštas su žuvų taukais, kurį raukydamiesi turėdavote išgerti kiekvieną vakarą… Dabar, kai jau esame suaugę, ir žinome, kad šio maisto papildo nauda yra tikrai ne iš piršto laužta, galime tėvams tik padėkoti už rūpestį bei norą pagerinti mūsų sveikatą. Vis dėlto, dar The post Kuo naudingi žuvų.

sausio 25, 2017/ Atletiškas.lt

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: Nica, Pietų Prancūzija [VIDEO]

Aš jau ne vieną kartą pasakojau, apie savo pomėgį pabėgioti kelionių metu - tai padeda ištyrinėti mietą daug greičiau ir pamatyti daug daugiau nei einant pėstute arba važiuojant visuomeniniu transportu.Dažnai girdžiu klausimą apie saugumą ir galiu drąsiai pasakyti, kad Europoje tikrai niekas nekreipia dėmesio į bėgantį žmogų ir tikrai daug mažiau tikėtina nukentėti nuo piktavalio. Aišku jei ir pavyksta.

sausio 23, 2017/ Marius Greblikas

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: 2016 metai, kokie jie buvo? [VIDEO]

Nežinau kas pasikeitė ir kodėl, bet paskutiniu metu bėgimo statistikos analizė pasidarė man žiauriai nepatraukli ir todėl rašyti praėjusių metų nubėgtų kilometrų skaičių ir t.t. visiškai nesinori. Ilgai galvojau ar verta daryti 2016 metų analizę, nes jie tikrai buvo ne geriausi visomis prasmėmis, bet galiausiai prisėdau ir sudėjau kelias mintis.Ar sunku padaryti fotografiją? Tikrai ne.Ar sunku padaryti gera.

sausio 17, 2017/ Marius Greblikas

Bėgiko Užrašai: 365 dienos bėgant – iššūkis įsivažiuoja

Sausis. 16 dienų iš 31 vienos jau įveikta. Kadangi čia yra 4% viso metų plano, galima rinktis kaip tai vertinti: kaip pasakytų Homeris “Dope!”, gi liko nenormaliai daug. 15 dienų be sustojimo yra Wow! Nubėgta 336%  atstumo, nei tuo pat laikotarpiu pernai – Wow! 635% – lyginant su 2015 metai – Wow! Tik aš nevertinu nei […]The post 365 dienos bėgant – iššūkis įsivažiuoja appeared first on.

sausio 17, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: O Jei Bėgtum Kasdien? 365 Dienas Per 2017’uosius? Iššūkis?

Žinai tą jausmą, kai trumpam užsižiūri į vieną tašką ir viskas susilieja? Taip mėgau daryti vaikystėje žiūrėdamas į kaimynų tvorą… Prieš kurį laiką bandžiau apgalvoti šiuos metus, 2017’us, gavosi panašiai kaip su tvora. Bet vieną dieną mintys, matyt, susifermentavo ir visi taškai sukrito į savo vietas. Šiemet bėgsiu kasdien. Visas 365 dienas. Dabar lieka nuspręsti ar […]The post O Jei.

sausio 9, 2017/ ignas dombrauskis

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: Audio knygos [2017 metai]

Sveiki, toliau tęsiu perklausytų audio knygų ir mano rekomendacijų sąrašiuko pildymą.Taigi startuojam:1. The Way of the Runner: A Journey into the Fabled World of Japanese Running - Adharanand Finn <*****> (R). Ši knyga jau antra šio autoriau šia tema ir tikrai ne blogesnė. Japonų bėgikai nėra tokie mistifikuoti kaip Kenijos atstovai, tačiau kodėl būtent šios tautos atstovai rikiuojasi po Kenijos.

sausio 5, 2017/ Marius Greblikas