SPORTAS

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: Oslo Ecotrail 80 km

Ecotrail? Kodėl? Tiksliai net nežinau.Pirmas mano rimtesnis ultra būtent ir buvo šios serijos pionierius - Eco trail de Paris 80 km, o šią žiemą kai jau netikėtai sužibo viltis išbristi iš traumų, atėjo nesveika mintis įveikti visus Eco trail serijos ultra bėgimus. Kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau jų atsiranda šioje serijoje, todėl reikia skubėti, nes kitu atveju gali būti labai ilgas ir nesibaigiantis.

gegužės 25, 2017/ Marius Greblikas

Bėgiko Užrašai: Bėgimo varžybų kalendorius – kur tu bėgsi šiemet?

Pastarąjį kartą varžybose bėgau gruodį Kauno Kalėdiniame bėgime, o per visus 2016’uosius, jei neklystu, dalyvavau tik 3 varžybose, kur be Kalėdinio bėgimo, bėgau KTU trail’e ir Kauno maratone 21 km distanciją. Tad vasariui pasibaigus pradėjau žvalgytis, kur norėčiau bėgti šiais metais bei pradėjau žymėtis Lietuvoje vykstančius bėgimus. Ir tik dabar supratau, kad tiek kiek susižymėjau bėgimų,.

kovo 11, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: 365 dienos bėgant: metų iššūkis ir antras jo mėnuo

Mano metų iššūkis juda tolyn. 2 mėnesiai įveikti be pertraukų, įvairiu tempu. Jei grįžtume ir į 2016 pabaigą, bėgu 78 dienos iš 80. Quite cool. Ką, per daug nesigilinant į detales, pastebėjau per vasarį: rutina pradeda įaugti į kraują. Jau pašalinau 2 žadintuvus iš 4 ir kėlimasis 4:30 tampa ganėtinai įprastu rėžimu nežiūrint į tai […]The post 365 dienos bėgant: metų iššūkis ir antras jo mėnuo.

kovo 4, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Kaip atsikelti anksti ryte?

Kaip atsikelti anksti ryte? Nujaučiu, kad čia net ne kalusimas, bet itin aktuali tema, o kartais ir problema, žmonėms, kurie rytais nori pasidaryti kažką daugiau, nei tik papusryčiauti. Man rytinis laikas yra itin brangus, nes čia pastaruoju metu ganėtinai efektyviai galiu įsitraukti įvairiausių veiklų – nuo video montavimo iki bėgimo kiekvieną rytą. Tad laikui bėgant rutinoje […]The post Kaip atsikelti.

vasario 28, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Ar reikalingos konsultacijos sportuojant ar prieš pradedant sportuoti?

Kaip žinai, jau kuris laikas bėgu ir dar truputį ketinu bėgti. Šiemet liko tik 321 diena. Greta to, dar sportuoju bei padedu tai daryti kitiems vesdamas Šešios Trim užsiėmimus. Turint šį gana aktyvaus gyvenimo būdo elementą savo dienotvarkėje, sutinku nemažai panašiai aktyvių žmonių. Vieni yra net daug aktyvesni, kiti – gal kiek mažiau. Dalis sportuoja jau ilgą laiką, […]The post Ar reikalingos.

vasario 11, 2017/ ignas dombrauskis

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: Monaco / Mote Carlo / One day in Monaco [Video]

Aš vis nesiliauju filmuoti ir eksperimentuoti kuriant video. Stengiuosi sukurti filmuką, kuris būtų įdomus žiūrėti, suderinta su muzika ir neilgas. Prašau, jūs komentaruose pasidalinti, kas ne taip ir kas nepatinka :) O dabar trumpai apie Monaka.Šį rudenį su draugais ir šeimyna teko trumpam - vienai dienai, užsukti į Monako karalystę ir truputį ten apsidairyti.Gaila nelabai nuskilo su oru ir teko pamatyti Monako.

sausio 31, 2017/ Marius Greblikas

Bėgiko Užrašai: 365 dienos Bėgant: gera pradžia – pusė darbo. Sausis

Nors dar toloka, kad būtų 365 dienos bėgant, bo turiu tik 31, žvilgtelėjau į skaičius, kad būtų aišku, ką per pirmą mėnesį sugebėjau nuveikti. Viso 286,09 kilometrų, kurių dauguma nubėgti lygiais keliais, takeliais ar Ąžuolyno atkarpomis. Keletą kartų teko užbėgti Parodos kalnu ir laiptų krūva. Beveik visą laiką bėgome tik su Zaiza. Ir kas iš to? Viskas, arba nieko, bet galvoje […]The post 365.

sausio 31, 2017/ ignas dombrauskis

Atletiškas.lt: Kuo naudingi žuvų taukai sportuojantiems?

Pripažinkite – turbūt vienas didžiausių vaikystės siaubų buvo tas didžiulis, tėvų rankose laikomas šaukštas su žuvų taukais, kurį raukydamiesi turėdavote išgerti kiekvieną vakarą… Dabar, kai jau esame suaugę, ir žinome, kad šio maisto papildo nauda yra tikrai ne iš piršto laužta, galime tėvams tik padėkoti už rūpestį bei norą pagerinti mūsų sveikatą. Vis dėlto, dar The post Kuo naudingi žuvų.

sausio 25, 2017/ Atletiškas.lt

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: Nica, Pietų Prancūzija [VIDEO]

Aš jau ne vieną kartą pasakojau, apie savo pomėgį pabėgioti kelionių metu - tai padeda ištyrinėti mietą daug greičiau ir pamatyti daug daugiau nei einant pėstute arba važiuojant visuomeniniu transportu.Dažnai girdžiu klausimą apie saugumą ir galiu drąsiai pasakyti, kad Europoje tikrai niekas nekreipia dėmesio į bėgantį žmogų ir tikrai daug mažiau tikėtina nukentėti nuo piktavalio. Aišku jei ir pavyksta.

sausio 23, 2017/ Marius Greblikas

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: 2016 metai, kokie jie buvo? [VIDEO]

Nežinau kas pasikeitė ir kodėl, bet paskutiniu metu bėgimo statistikos analizė pasidarė man žiauriai nepatraukli ir todėl rašyti praėjusių metų nubėgtų kilometrų skaičių ir t.t. visiškai nesinori. Ilgai galvojau ar verta daryti 2016 metų analizę, nes jie tikrai buvo ne geriausi visomis prasmėmis, bet galiausiai prisėdau ir sudėjau kelias mintis.Ar sunku padaryti fotografiją? Tikrai ne.Ar sunku padaryti gera.

sausio 17, 2017/ Marius Greblikas

Bėgiko Užrašai: 365 dienos bėgant – iššūkis įsivažiuoja

Sausis. 16 dienų iš 31 vienos jau įveikta. Kadangi čia yra 4% viso metų plano, galima rinktis kaip tai vertinti: kaip pasakytų Homeris “Dope!”, gi liko nenormaliai daug. 15 dienų be sustojimo yra Wow! Nubėgta 336%  atstumo, nei tuo pat laikotarpiu pernai – Wow! 635% – lyginant su 2015 metai – Wow! Tik aš nevertinu nei […]The post 365 dienos bėgant – iššūkis įsivažiuoja appeared first on.

sausio 17, 2017/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: O Jei Bėgtum Kasdien? 365 Dienas Per 2017’uosius? Iššūkis?

Žinai tą jausmą, kai trumpam užsižiūri į vieną tašką ir viskas susilieja? Taip mėgau daryti vaikystėje žiūrėdamas į kaimynų tvorą… Prieš kurį laiką bandžiau apgalvoti šiuos metus, 2017’us, gavosi panašiai kaip su tvora. Bet vieną dieną mintys, matyt, susifermentavo ir visi taškai sukrito į savo vietas. Šiemet bėgsiu kasdien. Visas 365 dienas. Dabar lieka nuspręsti ar […]The post O Jei.

sausio 9, 2017/ ignas dombrauskis

Endurance adventurer arba bėkte į nuotykius: Audio knygos [2017 metai]

Sveiki, toliau tęsiu perklausytų audio knygų ir mano rekomendacijų sąrašiuko pildymą.Taigi startuojam:1. The Way of the Runner: A Journey into the Fabled World of Japanese Running - Adharanand Finn <*****> (R). Ši knyga jau antra šio autoriau šia tema ir tikrai ne blogesnė. Japonų bėgikai nėra tokie mistifikuoti kaip Kenijos atstovai, tačiau kodėl būtent šios tautos atstovai rikiuojasi po Kenijos.

sausio 5, 2017/ Marius Greblikas

Bėgiko Užrašai: Profesionalūs bėgikai, kurie pasakoja istorijas. Kas jie?

Greičiausiai sutiksi, kad bėgti yra viena, o kalbėti(s) bėgant yra kas kita. Bet aš kažkaip nesitikėjau, kad profesionalūs bėgikai taip sunkiai kovoja su kalbėjimu ir pasakojimais apie savo amatą – bėgimą. Apie tai kaip ruošiasi vienoms ar kitoms varžyboms. Apie tai, kokių nutinka kliūrkų ir kaip jiems sekasi. Na, bent jau toks įspūdis susidarė, kai narsčiau lietuvaičius, […]The post Profesionalūs.

gruodžio 18, 2016/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: #prabėgimai 02: Justas Volungevičius ir Triatlonas

Žinai tą jausmą, kai pasakai daugiau nei reikėjo ir galvoje užsidega lempa, o tada dar ir draugas viduje pradeda kalbėti – “nu blyn, blyn, vėl prisikalbėjai…”. Nežinau, ar taip atsitiko Justui, su kuriuo bėgau sekmadienį, bet jis 08/26 prisižadėjo visai nemenkai. Prabėgimai no2 jau čia. Nauji #orca žaislai…naujiems tikslams pasiekti! #triatlono2blis Tikslas: Lietuvos triatlono čempionato.

lapkričio 4, 2016/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: #prabėgimai 01: Ugnė ir notaras

Prabėgimai – pokalbiai, idėjos ir mintys gimę bėgant. Realu ir gyvenimiška. Paskutinį kartą bėgau Sicilijoje ir kai vakar paryčiais išlindau laukan, džiaugiausi, kad užsidėjau du džemperius ir šiltas tympas, bo, kaip mano užsieniečiai kolegos Kavos Drauge pasakytų, pas mus viskas kitaip… Ir šį kartą tikrai kitaip. Čia šalta!

spalio 22, 2016/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: #prabėgimai: pokalbiai, idėjos ir mintys gimę bėgant. Realu ir gyvenimiška

Prabėgimai: pokalbiai, idėjos ir mintys gimę bėgant. Realu ir gyvenimiška Prieš kurį laiką kalbėjau su pažįstamu Tomu ir klausiau jo: – ką daryti, kad aš surasčiau daugiau tokių kaip tu, norinčių sužinoti ne tik apie bėgimą, bet ir apie aktyvų gyvenimo būdą plačiąja prasme. Diskusija nebuvo nei trumpa, nei ilga, bet vienu momentu iš Tomo iškrito […]The post #prabėgimai: pokalbiai, idėjos ir.

spalio 15, 2016/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Ką Verta Žinoti Pradedant Bėgti: 27 Patarimai Naujokui

Pradedant bėgioti kyla įvairiausių klausimų, į kuriuos dažnai net nėra užrašytų atsakymų. O ir tie atsakymai gali skirtis pas kiekvieną bėgantį. Tad dalinuosi savo mintimis apie tai, ką verta žinoti pradedant bėgioti, norint pradėti ar net gi bėgant. Apranga Ar svarbi apranga bėgant? Ir taip, ir ne. Realiai gali bėgti bet kada, bet kaip apsirengęs […]The post Ką Verta Žinoti Pradedant Bėgti: 27 Patarimai.

spalio 11, 2016/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: Reebok Fitness Challenge Vilnius iš arti

Na ką, Reebok Fitness Challenge ir dvi pilnos dienos sporto. Nuo ryto iki vakaro. Sakyčiau net nuo ankstaus ryto, nes šeštadienį 6:48 lipau į autobusą, tada 6:55 iš stotelės aukštu startu pradėjau bėgti link traukinių stoties, kur 7:05 sustojau prie bilietų kasos, bet gavęs tik paraginimą bėgti tiesiai į traukinį lėkiau iškart ten. Deja, bėgikas […]The post Reebok Fitness Challenge Vilnius iš arti appeared.

rugsėjo 28, 2016/ ignas dombrauskis

Bėgiko Užrašai: MyHero! Kaunas: 400+ dienų trukusio iššūkio klaidos ir pamokos

Na ką, prabėgo beveik mėnuo, kai pasitraukiau iš MyHero! komandos. Mintys kiek atitrūko nuo veiklos, tad ramiai apsidairiau, kur klydau, ko išmokau per daugiau nei metus vystant MyHero! Kaunas. Long version short – vieni vertingiausių mano metų! Vau! Patirtis, patyrimai, žmonės, emocijos, augimas – BOMBA! Tai aišku, kad klydau, tai aišku, kad pridariau nesąmonių, bet […]The post MyHero! Kaunas: 400+ dienų.

rugsėjo 27, 2016/ ignas dombrauskis