Šiukšlynėlis

siukslynelis.salomeja.net

957(56) Dan Brown „Kilmė“

Menai ir skaitiniai

Dan Brown „Kilmė“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Pamenu, kai Da Vinčio kodas sukėlė milžinišką populiarumą ir pakėlė autorių į aukštumas. Patiko ir man ta knyga, nes buvo greita nuotykių istorija. Žinote, vienu metu buvau visai užsidegusi geo lobių ieškotoja, tad.

liepos 15, 2018

955(54)-956(55) Marie Lu “Legenda” ir “Šlovė”

Menai ir skaitiniai

Marie Lu “Legenda” ir “Šlovė” Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Tai dvi trilogijos dalys ir aš mirštu, kaip dabar noriu perskaityti trečiąją, kurią, regis, visai neseniai išleido. Tai jaunimui skirti romanai. Tačiau kaip visada man gana nesunku įsivaizduoti, kad knygoje veikia.

liepos 4, 2018

954(53) Haruki Murakami “1Q84, Pirma knyga”

Menai ir skaitiniai

Haruki Murakami “1Q84, Pirma knyga” Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Tai pirma trilogijos dalis. Žinoma esu visas skaičiusi. Gi esu Murakami gerbėja, ta kuri nusiperka knygas pirmą jų prekybos dieną ir iš karto perskaito. Tiesa, su trilogija buvo kiek kitaip. Aš taip pat pirkau.

liepos 3, 2018

953(52) Richard Bach “Iliuzijos”

Menai ir skaitiniai

Richard Bach “Iliuzijos” Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: “Iliuzijas” aš esu skaičiusi ir gana seniai, jei mano knygų bloge nėra atsiliepimo, o juk jis jau tuoj dešimtmetį skaičiuos. Ir aš pamenu, kad pirmą kartą knyga sukrėtė ir gana giliai palietė. Aš berods tada labai.

liepos 2, 2018

952(51) Richard Bach „Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“

Menai ir skaitiniai

Richard Bach „Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Sprendimas perskaityti šią knygą atėjo po vienos diskusijos. Tiesiog kalbėjome apie gyvenimą ir tai kas šiuo metu jame vyksta ir vienu metu buvo prisimintos Bacho „Iliuzijos“. Taigi, kažkaip.

liepos 1, 2018

951(50) Leïla Slimani „Žmogėdros sode“

Menai ir skaitiniai

Leïla Slimani „Žmogėdros sode“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Ši knyga apie dvigubą gyvenimą ir baimę nejausti jo skonio. Adelė mama, žmona, žurnalistė. Atrodo gyvenimas puikus, ko dar norėti. Tik vat ji truputį nesijaučia dėl visko rami. Trūksta gyvenimo skonio, todėl.

birželio 12, 2018

950(49) Guillaume Musso “Dabarties Akimirka”

Menai ir skaitiniai

Guillaume Musso “Dabarties Akimirka” Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Šią knygą skelbiu mėnesio nesąmone. Iš esmės ji mane taip įtraukė, kad perskaičiau per kelias valandas. Parke ant suoliuko pradėjau, grįžusi namo pabaigiau. Tačiau pabaigoje likau labai nuvilta. Sakytum, gal.

birželio 12, 2018

949(48) Paula McLain „Ledi Afrika“

Menai ir skaitiniai

Paula McLain „Ledi Afrika“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Aš nežinojau ko tikėtis iš šios knygos, nes aprašymas nebuvo labai intriguojantis, bet netikėtai patiko! Knyga pasakoja apie tikrą istorinę asmenybę – Beryl Markham. Kuo ji garsi? Tai pirmoji moteris viena perskridusi.

birželio 4, 2018

948(47) Delia Ephron „Sirakūzai“

Menai ir skaitiniai

Delia Ephron „Sirakūzai“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Vienas tų atveju, kai mane labiausiai patraukė viršelis. Aš daug kartų pro šią knygą praėjau, bet tą vienintelį – bibliotekoje – nesusilaikiau. Istorija apie dvi sutuoktinių poras, kurie kartu išvyksta.

gegužės 29, 2018

947(46) Michael Katz Krefeld „Gelmės“

Menai ir skaitiniai

Michael Katz Krefeld „Gelmės“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: parašyti kažką apie serijas/tęsinius man visada yra sunkoka. Atrodo, kad gi jei jau skaitau ketvirtą knygą, reiškia man pakankamai patinka. Reiškia, kad esu pasižymėjusi autorių prie tų, kurių knygas ir toliau.

gegužės 23, 2018

946(45) Saulius Šaltenis „Žydų karalaitės dienoraštis“

Menai ir skaitiniai

Saulius Šaltenis „Žydų karalaitės dienoraštis“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Šios knygos perskaitymo istorija tokia, kad vieną saulėtą dieną mes ėjome per miestą ir apsižiūrėjome, kad nepasiėmėme kažko skaityti. O norisi, juk tokia graži diena, lauko kavinės taip ir.

gegužės 21, 2018

945(44) Megan Miranda „Visos dingusios“

Menai ir skaitiniai

Megan Miranda „Visos dingusios“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Kol veikia tinklaraštis, naudojuosi proga papasakoti dar apie vieną perskaitytą knygą, nors skoloje, su šia, jau turiu tris. „Visos dingusios“ yra labai neprasta istorija su detektyviniais prieskoniais. Prieš daugybę.

gegužės 15, 2018

944(43) Gita Viliūnė „Anos Lobis“

Menai ir skaitiniai

Gita Viliūnė „Anos Lobis“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Jei atvirai, tai man patinka, kad mes turim savotišką lietuvišką Dan Brow’ną. Ok ok, Gita Viliūnė nėra jam lygi, bet vistiek smagu paskaityti kažką tokio visai linksmo. „Anos Lobis“ yra knyga apie jau.

gegužės 15, 2018

943(42) Marisha Pessl “Naktinis filmas”

Menai ir skaitiniai

Marisha Pessl “Naktinis filmas” Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: knyga gigantė. Kad ir kaip aš mėgstu ilgas istorijas, bet tiesiog nekenčiu to lietuviško formato. Kadangi knygas skaitau tik lovoje, tai su tokiu plytgaliu ant šono nepagulėsi. Greitai pavargdavau nerasdama patogios.

gegužės 7, 2018

942(41) Viveca Sten “Pražūtingas vidurvasaris”

Menai ir skaitiniai

Viveca Sten “Pražūtingas vidurvasaris” Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: net neturėjo manęs kažkaip vilioti ši knyga. Aš visada, jei tik pasitaikys proga, perskaitysiu skandinavišką detektyvą. Taip, dalis jų tikrai yra pervertinti ir jų vagonas prikabintas prie populiaresnių.

gegužės 7, 2018

941(40) Luca D’Andrea „Blogio esmė“

Menai ir skaitiniai

Luca D’Andrea „Blogio esmė“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: šią knygą perskaičiau per Velykas. Tiesiog apsižiūrėjau, kad nepasiėmiau nieko į viešnagę, tad panaršiau „Milžiną“ ir nusprendžiau, kad bus gerai. Na ir gana greitai sukrimtau. Tai labai keista istorija. Ji.

balandžio 26, 2018

940(39) Ernest Cline “Oazė. Žaidimas prasideda”

Menai ir skaitiniai

Ernest Cline “Oazė. Žaidimas prasideda” Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: nors tai jau šiokia tokia klasika, bet knygą, žinoma, dar labiau išpopuliarins pasirodęs filmas. Aš ją pradėjau skaityti angliškai, bet kadangi ji prikaišiota žargono, pavadinimų, pavardžių ir t.t. –.

balandžio 18, 2018

939(38) Daniel Cole “Skudurinė lėlė”

Menai ir skaitiniai

Daniel Cole “Skudurinė lėlė” Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: detektyvai yra pats mėgstamiausias mano žanras. Ir jų aš skaičiau labai daug. Serijinių, pavienių, tradicinių, modernių. Todėl man vis sunkiau ir sunkiau surasti tokį, kuris paprasčiausiai prikaustytų dėmesį.

balandžio 11, 2018

938(37) Colleen Hoover “Mes dedame tašką”

Menai ir skaitiniai

Colleen Hoover “Mes dedame tašką” Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: šią autorę pažįstu iš knygos “Slemas”, tą kartą man istorija pasirodė labai kokybiškas jaunimo meilės romanas. Na žinote, būna tokių, kur visiška seilė, ir tokiu, kurie kažkuo kabina. Šią knygą irgi.

balandžio 3, 2018

937(36) Kristin Hannah „Namų frontas“

Menai ir skaitiniai

Kristin Hannah „Namų frontas“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: šios autorės knygos niekada nebūna blankios. Visos istorijos yra apie santykius, bet kituose mano skaitytuose romanuose veiksmas dažniausiai vykdavo antrojo pasaulinio karo metu. Žinot, karas ar taika, iš esmės žmonės.

kovo 29, 2018