Šiukšlynėlis

siukslynelis.salomeja.net

936(35) Stephenie Meyer „Sielonešė“

Menai ir skaitiniai

Stephenie Meyer „Sielonešė“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Skaitydama „Chemikę“, aš gavau rekomendaciją „Sielonešei“. Paskaitinėjusi atsiliepimus, supratau, kad įvertinimai daugiausiai teigiami, tad kodėl gi ne? Aš neturėjau jokios išankstinės nuomonės, iki tol ši.

kovo 20, 2018

935(34) Stephenie Meyer „Chemikė“

Menai ir skaitiniai

Stephenie Meyer „Chemikė“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Nesu didelė autorės gerbėja, nors, žinoma, skaičiau „Saulėlydžio“ sagą. Visgi, mane pakankamai sudomino aprašymas. Kadangi jau esu perskaičiusi ir „Sielonešę“, apie tai bus kitas mano įrašas, galiu pasakyti,.

kovo 20, 2018

934(33) Mario Vargas Llosa “Penki kampai”

Menai ir skaitiniai

Mario Vargas Llosa “Penki kampai” Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: šio Nobelio premijos laureato knyga “Bjaurios mergiotės išdaigos”, buvo tapusi mano metų geriausia, tad nieko keisto, kad norėjau perskaityti ir naujausią išverstą (visas kitas keturias, žinoma, skaičiau)..

kovo 11, 2018

933(32) Michael Katz Krefeld „Sekta“

Menai ir skaitiniai

Michael Katz Krefeld „Sekta“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Pastaruoju metu arba Danija tapo labai madinga, arba aš ją visur dėl tam tikrų aplinkybių matau. Danų autoriai, knygelės apie Danus, straipsniai žurnaluose apie tą šalį ir net įvairios reklamos kviečiančios aplankyti.

vasario 24, 2018

932(31) Alessandro Baricco „Be kraujo“

Menai ir skaitiniai

Alessandro Baricco „Be kraujo“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Kartais juokauju, kad Baricco knygas galima skaityti dėl skaičiaus. Pvz., keturios per dieną būtų vieni niekai. Kelios dešimtys koncentruotų puslapių, kurie parašyti itin sklandžiai, taupant žodžius, atsisakant.

vasario 24, 2018

931(30) Dror Mišani „Dingęs be žinios“

Menai ir skaitiniai

Dror Mišani „Dingęs be žinios“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Aš jau esu minėjusi, bet tiems, kurie skaito pirmą kartą priminsiu, kad šį blogą rašau ne todėl, kad noriu su jumis pasidalinti savo mintimis apie knygas. Čia yra šalutinis rezultatas. Rašau sau, tam, kad.

vasario 19, 2018

930(29) Margaret Atwood „Oriksė ir Griežlys“

Menai ir skaitiniai

Margaret Atwood „Oriksė ir Griežlys“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Esu didelė postapokalipsės  žanro gerbėja, tad savaime suprantama, kad žinojau apie šią knygą. Tiesiog manęs ji netraukė ir tiek. O ir po ranka nepasitaikė. Autorė šiuo metu, manau, geriau žinoma dėl.

vasario 14, 2018

929(28) B. A. Paris „Anapus uždarų durų“

Menai ir skaitiniai

B. A. Paris „Anapus uždarų durų“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Šią knygą perskaičiau žaibiškai, nes įtraukianti taip, kad nesinori miegoti. Vien todėl lengvai skiriu 3 balus. Pasakojimas apie vieną porą, kuri iš pažiūros gyvena tobulą gyvenimą ir vienas kitą myli. Bent.

vasario 11, 2018

928(27) Thomas Harris „Hanibalas“

Menai ir skaitiniai

Thomas Harris „Hanibalas“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Negalėjau apsispręsti ar duotu 2 balus ar visgi 1. Labai labai keista knyga. Šiaip, nebūtų parašytas autoriaus vardas viršelyje, tai galvočiau, kad kažkas kitas sumanė tęsinį. „Hanibale“ ir vėl sutiksime tuos pačius.

sausio 31, 2018

927(26) Thomas Harris „Ėriukų tylėjimas“

Menai ir skaitiniai

Thomas Harris „Ėriukų tylėjimas“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai:  Labai keista skaityti tokią seną knygą ir nežinoti jos siužeto. Kaip jau sakiau ankstesniame įraše, Lekteris manęs visiškai nedomino. Beje, mano leidimas buvo 1994 metų, vadinosi „Ėriukų tylėjimas“ ir.

sausio 30, 2018

926(25) Thomas Harris „Raudonasis drakonas“

Menai ir skaitiniai

Thomas Harris „Raudonasis drakonas“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Apie Hanibalą Lekterį lyg šiol žinojau tik kelis dalykus: jis yra knygos (kiek ir kokių knygų yra aš nežinojau) personažas, kuris valgo žmones. Jis yra kelių ekranizacijų personažas. Ir dar žinojau, kas.

sausio 29, 2018

925(24) Sofi Oksanen „Norma“

Menai ir skaitiniai

Sofi Oksanen „Norma“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Skaičiau visas autorės knygas, tad nieko keisto, kad susidomėjau ir naujausia. Tiesa, patiko man tik ta, kuri buvo pirmoji. Ir dar truputį ši. Istorija labai keista ir šiek tiek fantastinė. Normai labai greitai auga plaukai. Tai.

sausio 28, 2018

924(23) Aistė Vilkaitė „Besielė“

Menai ir skaitiniai

Aistė Vilkaitė „Besielė“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Šią knygą perskaičiau jau seniai, bet po to mane ištiko baisūs neskaitadieniai, na tokie baisūs, kad 5 dienas nė žodžio neįveikiau, taip pat nelabai ir blogą atsiversti norėjosi. Dabar viskas gerai, vėl skaitau, vėl.

sausio 22, 2018

923(22) Neil Gaiman „Niekurniekada“

Menai ir skaitiniai

Neil Gaiman „Niekurniekada“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Aš skaičiau ne vieną Neil Gaiman knygą, bet jis tikrai nepretenduoja tapti mano mylimiausiu autoriumi. Taip pat galiu pasakyti, kad nė viena tų knygų nebuvo kažkuo mane nuvylusios, nebuvo taip, kad reiktų kankintis,.

sausio 14, 2018

922(21) Peter May „Juodasis namas“

Menai ir skaitiniai

Peter May „Juodasis namas“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: paburnosiu ne visai į temą. Kadaise labai mėgau el. parduotuvę knygos.lt, bet po to jie išprotėjo ir užuot skatinę mane kažką pirkti, paleido pop-up’us, kurie iššokdavo ir nukreipinėdavo mane iš doros (noriu.

sausio 10, 2018

921(20) Ruta Sepetys „Druska Jūrai“

Menai ir skaitiniai

Ruta Sepetys „Druska Jūrai“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai:  dar viena labai greitai perskaitoma knyga, nors jos turinys jautresnius gali šokiruoti. Iš esmės istorija pasakoja apie vieną Antrojo Pasaulinio karo pabaigos fragmentą, kuriam įvairios knygos (filmai) skiria gana mažai.

sausio 8, 2018

920(19) Kathleen Tessaro “Mergina iš antikvariato”

Menai ir skaitiniai

Kathleen Tessaro “Mergina iš antikvariato” Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: šios autorės knygos (aš dar skaičiau „Kvepalų kolekcionierę“) įdomios tuo, kad neblogai nupiešia laikmetį. Pvz., čia veiksmas vyksta sausojo įstatymo laikais JAV. Ir dar man patinka, kad istorijos.

sausio 5, 2018

919(18) Ruta Sepetys „Tarp pilkų debesų“

Menai ir skaitiniai

Ruta Sepetys „Tarp pilkų debesų“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: pagaliau ir aš skaičiau šią populiarią knygą. Ar man patiko? Taip, lengvai ir greitai skaitoma bei svarbi knyga, ypač užsienio skaitytojams, kuriems kaip suprantu ji ir parašyta. Labai norisi vakarų pasauliui.

sausio 5, 2018

918(17) John Curran „Slaptosios Agathos Christie užrašų knygelės: penkiasdešimt detektyvinių siužetų kūrimo metų“

Menai ir skaitiniai

John Curran „Slaptosios Agathos Christie užrašų knygelės: penkiasdešimt detektyvinių siužetų kūrimo metų“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Šią knygą labai netikėtai gavau dovanų, tad prisėdau ir perskaičiau. Realiai aš nesu didelė gerbėja istorijų apie rašytojus, jų.

gruodžio 28, 2017

917(16) Nele Neuhaus „Moteris, kurios nekentė“

Menai ir skaitiniai

Nele Neuhaus „Moteris, kurios nekentė“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Skelbiu šį detektyvą Kūčių knyga, nes pradėjau skaityti laukdama vakarienės, o pabaigiau po jos. Šiaip, kažkaip, labai įtraukė. Žinau, kad ši autorė ne visiems limpa, pvz., mano vyras neįsitraukė į.

gruodžio 26, 2017