Šiukšlynėlis

siukslynelis.salomeja.net

912(11) L S Hilton „Domina“

Menai ir skaitiniai

L S Hilton „Domina“ Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Aš nežinau, kodėl skaitau knygas, kurios žinau, kad yra šlamštas. O žinau, nes skaičiau pirmą dalį. Matyt tai liga, priklausomybė? Juk žmonės rūko ar išgeria taurę vyno sekmadienį susitikę su draugais, nors žino, kad.

gruodžio 17, 2017

911(10) Maja LUNDE „Bičių istorija“

Menai ir skaitiniai

Maja LUNDE „Bičių istorija“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Ok, po praeito mėnesio skaitymo maratono, šį viskas einasi lėčiau. Kol kas esu įveikusi tik 2.5 knygos ir pirmoji buvo „Bičių istorija“. Turbūt jau daug gero apie ją girdėjote? Man irgi patiko. Knygoje vystomos.

gruodžio 12, 2017

910(9) Sandra Brown „Trintis“

Menai ir skaitiniai

Sandra Brown „Trintis“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Sandra Brown. Vien to užtenka ir galima baigti įrašą. Juk visos jos knygos daugiau mažiau vienodos. Neįpareigojantys detektyvai su meilės prieskoniu. Meilė dažniausiai užgimsta tarp savotiškų priešininkų ir aistra būna.

lapkričio 30, 2017

909(8) Nicky Pellegrino „Sicilietiška istorija“

Menai ir skaitiniai

Nicky Pellegrino „Sicilietiška istorija“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai:  Praeitame įraše minėjau, kokie pavadinimai patraukia mano akį. Na, toks kaip šios knygos – tikrai atstumia. Nes rėkte rėkia, kad tai bus paprastutė banali istorija. Ar buvo? Taip! Ar tai blogai?.

lapkričio 30, 2017

908(7) Sebastien Japrisot „Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu“

Menai ir skaitiniai

Sebastien Japrisot „Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Aš mėgstu tokius pavadinimus. Jie visada patraukia mano akį.  Na tokie, kaip „Kas gi nutiko lifte įstrigusiam vyriškiui?“, „Naktį parke aukštai medyje su ežiuku“ ir t.t..

lapkričio 28, 2017

907(6) George R. R. Martin „Tafo klajonės“

Menai ir skaitiniai

George R. R. Martin „Tafo klajonės“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Na, kas toks yra G. R. R. Martin, turbūt nereikia pasakoti. Net tie, kurie neskaitė jo „Sostų Žaidimų“ ir nematė serialo, vistiek girdėjo ir apie Joną, ir apie visus kitus :). Autorius su ta savo serija.

lapkričio 24, 2017

906(5) Fiona Barton „Našlė“

Menai ir skaitiniai

Fiona Barton „Našlė“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Ši knyga intrigavo aprašymu. Intrigavo savo eiga ir šiek tiek nuvylė pabaiga. Trumpa istorija tokia: dingsta mergaitė. Įtarimai nukrypsta į vieną vyrą. Jis suimamas, teisiamas, paleidžiamas, nors tikima, kad vis dar kaltas..

lapkričio 22, 2017

905(4) Iona Grey „Laiškai iš praeities“

Menai ir skaitiniai

Iona Grey „Laiškai iš praeities“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Patinka Jojo Moyes ar Sarah Jio knygos? Tada turėtumėte įvertinti ir šią. Gana tipinė istorija, kai dabartyje kokia nors vargšė mergaitė pradeda sekti kažkokiais praeities įvykiais ir kas antrą skyrių pasakojama.

lapkričio 15, 2017

904(3) Joel Dicker „Baltimorės knyga“

Menai ir skaitiniai

Joėl Dicker „Baltimorės knyga Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Kadangi man patiko „Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą“, žinoma, aš norėjau paskaityti ir „Baltimorės knygą“ Ir turiu pasakyti, kad ji mane įtraukė labiau. Pirmoji buvo tokia tarsi ir detektyvinė, tik.

lapkričio 13, 2017

903(2) Joseph Delaney „Ankstesnė mergina“

Menai ir skaitiniai

Joseph Delaney „Ankstesnė mergina“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Jau senokai mane traukė šios knygos aprašymas ir pamačiusi, kad atsirado „Milžino“ prenumeratose, prisiminiau, kad buvau gavusi gimtadienio nuolaidų kodą, su kuriuo galiu skaityti nemokamai. Kad ir kokia miela.

lapkričio 12, 2017

902(01) Simon Kernick „Paskutinės 10 sekundžių“

Menai ir skaitiniai

Simon Kernick „Paskutinės 10 sekundžių“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Kartais visai neblogai besti pirštą į kažkokį nematytą negirdėtą pavadinimą. Pataikiau į detektyvą. Gana greitą, nors ir neypatingo siužeto. Lygiagrečiai rutuliojamos dvi istorijos. Inspektorė Tina.

lapkričio 6, 2017

Skaitymo statistika 9 = Šiukšlynėlio devintasis gimtadienis

Menai ir skaitiniai

Metai prabėgo taip greitai, kad nelabai aš čia ką tespėjau perskaityti. Visgi, tradiciškai, švenčiu gimtadienį skaičiuodama. Per devintuosius skaitymo metus įveikiau 71 knygą. Tai mažiausias skaičius per visą Šiukšlynėlio gyvavimą. Kodėl? Nežinau. Gal senstu ir nebesu tokia godi. Man nebereikia visą naktį skaityti, galiu baigti ir ryt. O gal nepasitaikė tokių knygų, kurios verstų nemiegoti. Ir dar visokie.

lapkričio 1, 2017

901(71) Indrė Vakarė „Vienos nakties nuotykis“

Menai ir skaitiniai

Indrė Vakarė „Vienos nakties nuotykis“ Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Štai ir paskutinė mano skaitymo metų knyga. Labai juokinga. Po Grange galvojau kažką lengvo sugraušiu. Na ir man visada įdomu kaip rašo lietuviai. Ir labai jau retas autorius, ypač tokios lengvutės.

spalio 31, 2017

900(70) Jean Christophe Grange „Kaikenas“

Menai ir skaitiniai

Jean Christophe Grange „Kaikenas“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Grange detektyvai visada įdomūs, savotiški ir skirtingi. Kupini žiaurumo ir net savotiškai keista, kad autorius prancūzas, o ne skandinavas. Kas man patiko: tempas, intriga, policininko charakteris ir keletas pametėtų.

spalio 31, 2017

899(69) Charles Martin „Kalnas tarp mūsų“

Menai ir skaitiniai

Charles Martin „Kalnas tarp mūsų“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: reikia susiimti ir paskutinę mėnesio dieną užprotokoluoti visas perskaitytas knygas. Tad šiandien bus dar pora įrašų. Knyga labai atsitiktinė ir vėl iš serijos „nenorėjau tuščiomis grįžti iš.

spalio 31, 2017

898(68) Haruki Murakami „1973-iųjų kiniškas biliardas“

Menai ir skaitiniai

Haruki Murakami „1973-iųjų kiniškas biliardas“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai:  su rytojumi baigsis ir mano skaitymo metai. Kol kas esu įveikusi 71 knygą, bet jau nesitikiu perskaityti dar kažką. Ar yra kas laukia metinės statistikos? Prieš tai aprašyta Murakami’o knyga man.

spalio 30, 2017

897(67) Haruki Murakami „Išgirsk vėjo dainą“

Menai ir skaitiniai

Haruki Murakami „Išgirsk vėjo dainą“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai:  Murakami yra mano mylimiausias rašytojas ir todėl atsiliepimus rašyti yra beprasmiška. Man viskas patinka, manęs niekas nenuvilia, esu akla fanatikė, isterikė gerbėja. Tiesa, gal ne visai tikra, nes kas kartą.

spalio 26, 2017

896(66) Charles Bukowski „Dailiausia moteris mieste“

Menai ir skaitiniai

Charles Bukowski „Dailiausia moteris mieste“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Aš, tiesą sakant, knygą perskaičiau senokai. Po jos spėjau sukramtyti dvi naujausias Murakami’o, bet vis vengiau aprašyti įspūdžius. Kodėl? Nes man paliko nemalonius jausmus. Ar tai blogai? Ne, nes.

spalio 25, 2017

895(65) Sergej Lukjanenko „Netikri veidrodžiai“

Menai ir skaitiniai

Sergej Lukjanenko „Netikri veidrodžiai“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: „Atspindžių labirinto“ tęsinys. Bet man patiko tuo, kad knygos turi savo pabaigą. Turiu omenyje, kad nėra taip, kad baigiasi pirma dalis ir tu lieki nežinioje dėl istorijos tęsinio, kaip pvz., yra su.

spalio 21, 2017

894(64) Sergej Lukjanenko „Atspindžių labirintas“

Menai ir skaitiniai

Sergej Lukjanenko „Atspindžių labirintas“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Aš žinokite prisibijau aprašinėti fantastines knygas, nes po to subėga visokie fantastai ir pradeda mane barti, kad aš ne taip ką nors supratau, ar kaip man kažkas galėjo nepatikti, gi tas žiedo nešimas.

spalio 17, 2017