ŠEIMA

Šeimos gidas: Žindymo savaitės proga – paroda Santaros klinikose

Gimus mažyliui, prasideda tikra gyvenimo šventė, kupina įvairiausių iššūkių visai šeimai.  Kiekviena mama be abejonės nori būti pati geriausia ir vaikui duoti tik tai kas geriausia. Kartu su motinystės virsmu ateina nauji potyriai, kyla daug klausimų, kuriuos išspręsti gali šalia esanti akušerė, tikiu ji padės surasti tinkamą atsakymą. “Žindymas gyvenimo pamatas” tai svarbiausia žinutė būsimai.

liepos 19, 2018/ Goda Leo

Dirbu Mama: Savaitės anekdotas: ir tau panašiai metų

Ruošiamės į senelio gimtadienį. Septynmetis klausia tėčio: – O kiek seneliui metų? – 142… – O, tai beveik kaip tau!

liepos 18, 2018/ Ieva

Šeimos gidas: Idėja, ką veikti, lietingomis dienomis

Vasaras leidžiame mažulyčiame namuke prie Kauno marių. Tobula. Kol šviečia saulė. Atūžus lietui, kaip pastarosiomis dienomis, vaikus, kaip sakau, pradeda kankinti klaustrofobija – tarp keturių sienų jie pradeda, rodos, jomis lipti. Todėl svarbu būt pasiruoš ir laiku iš rankovės ištraukti fokusą, t.y. pasiūlyti kuo užsiimt. Šįkart maniškis buvo „Hapchico” piešimo rinkinys: įspūdinga dėžė su.

liepos 18, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Ekskursijos tėveliams su mažyliais Kaune

Pasivaikščiojimas gamtoje buvo, yra ir bus puiki pramoga mamai, tėveliui, seneliui ar senelei su vaikučiu! Mes, VŠĮ “Veiklių mamų klubo Kaune” narės, stengiamės dėl Jūsų – mamos, tėveliai bei Jūsų šeimų, nes praleistas laikas su šeima įgauna neįkainojamą vertę. Atkeliavus vidurvasariui norime Jus pakviesti pasivaikšti Kauno Senamiestyje šeštadienį, liepos 21 d.! O joje sudalyvauti tikrai.

liepos 17, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Šeštadienį – Mėlynių festivalis Lekėčiuose

Šakių rajono Lekėčių bendruomenė nusprendė, kad jie niekuo neprastesni prieš agurkininkus, grybininkus ar Žagarės gyventojus – jie irgi turi kuo pasigirti. Aplink jų miestelį – ištisi mėlynynai. Tiesa, šiemet uogelės mažesnės, bet jų yra. Todėl jau ne pirmus metus rengia Mėlynių festivalį. Nuo pat ryto vyksta įvairios sporto varžybos, festivalio taurėms laimėti, profesionalaus meno parodos,.

liepos 17, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Cirko festivalis Kaune – „Cirkuliacija“

Nuo ketvirtadienio Kaune, Šilainiuose šalia Baltų turgaus įsikurs šiuolaikinio cirko festivalis „Cirkuliacija“. Laukia daugybė renginių, kurių daugelis, kaip ne keista, skirta suaugusiems. Visą informaciją rasite https://www.facebook.com/cirkuliacija/, bet sekmadienis – šeimų diena. Tiesa, šeštadienį dar labai įdomu netoliese gyvenantiems sudalyvauti cirko ekskursijoje su dviračiais, kuri vyks 13 ir 16 val..

liepos 17, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Musių gaudymo čempionatas „Pagauk musę“

Pagaliau, musių gaudymas bus ne kančia, o linksmas žaidimas! Ekstremalaus bėgimui „Bebro kelias“, kuris vyks rugpjūčio 4 d., spaudžiu ir kairę, ir dešinę už idėją! Visus mažus ir didelius kviečiame LIEPOS 22 dieną į Bebro kelio pramogų parkas, kur vyks musių gaudymo čempionatas PAGAUK MUSĘ! Pamusė garsėja ne tik pelkėmis, Bebro kelio pramogomis, bet ir uodais, […]The post Musių gaudymo čempionatas.

liepos 17, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Liepos 22 d. – Šeimų pasakų festivalis

Visos mamos žino, kad pasakas skaityti būtina. Žinoma, kas nepavargsta to daryti, tad mes šeimoje turim tradiciją mainytis dienomis – aš skaitau pasakas porinėmis, šeimos vyras – neporinėmis dienomis. Neseniai sužinojau, kad iš pasakų skaitymo bus mažai naudos, jeigu apie jas nesikalbėsi su vaikais, o tik perskaitysi. Pasaka, tai tik įrankis, lyg raktas, atrakinantis jūsų […]The post Liepos 22 d..

liepos 12, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: „Mėnuo Juodaragis“ – paskutiniai bilietai

Paskutinį vasaros savaitgalį tradiciškai sutinkame festivalyje „Mėnuo Juodaragis“, kuris šiemet bus mažesnis, kitoje vietoje ir su limituotu svečių skaičiumi. Liko paskutiniai 400 bilietų, kuriuos galite įsigyti čia: http://www.mjr.lt/XXI/lt/bilietai/, tad dar turite progą nepraleisti šio ypatingo renginio, kur laukiami ir dideli, ir maži, o ypač – šeimos. „Mėnuo Juodaragis” šiais metais lankytojus.

liepos 10, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Žagarės vyšnių festivalis

Eh, tolokai ta Žagarė, bet jeigu turite pasiryžimo, tikrai rekomenduoju apsilankyti ten šį savaitgalį ošiančiame nemokamame festivalyje. Tiek daug visko vienoje vietoje nedažnai pasitaiko. Daugiau informacijos: www.vysniufestivalis.lt  The post Žagarės vyšnių festivalis appeared first on Šeimos Gidas.

liepos 10, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Agurkų šventė Kėdainiuose

Nežinau, ar tai jau labai tinkamas renginys šeimai, bet jeigu gyvenate netoli Kėdainių, mėgstate agurkus ir šurmulį, kodėl gi ne? Šventė vyks šeštadienį nuo 15 val. Jos akcentas – pirmasis agurkų metimo į tolį čempionatas, į kurį registracijos anketą rasite žemiau. Tai viena pirmųjų kulinarinių švenčių Lietuvoje. Ji vyksta kasmet antrąjį liepos šeštadienį. Vyksta mugė, […]The post Agurkų.

liepos 10, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Šimtmečio aviacijos šventė

Kauniečiai ir miesto svečiai net dvi dienas – liepos 14 ir 15 d., šeštadienį ir sekmadienį, iš eilės galės nusikelti į kvapą gniaužiantį aviacijos pasaulį ir pajausti jo skonį patys. ✈ AVIACIJOS ŠVENTĖ skambina miesto varpais ir šiais metais kviečia švęsti net 2 iškilmingas progas: S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 85-metį bei […]The post Šimtmečio aviacijos šventė appeared.

liepos 10, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Kaune – netikėtumų festivalis

Skamba tikrai neįprastai – kaip gali gimti festivalis iš netikėtumų? Organizatoriai žada pribloškiančių dalykų – uždarytą Parodos kalną ir linksmybes senajame karuselių parke. Išjungti feisbuką, uždaryti žinių portalą, išklysti iš kasdienio maršruto, paankstinti žadintuvą, nesutikti su kvietimu į tą pačią kavinę ir apsipirkti ne artimiausioje parduotuvėje. Skamba sudėtingai? Kad vėl pajusti.

liepos 10, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Ką iš tiesų vaikai veikia dienos stovyklose?

Jei anksčiau nepamainomi pagalbininkai vasarą būdavo seneliai, dabar – dienos stovyklos. Tik skirtumas tame, kad ne visi seneliai turėdavo (ir turi) laiko ir kantrybės būti su anūkais, skirti jiems pakankamai dėmesio ir TURININGAI praleisti laiką, o štai stovyklų – daugybė, kuriose vaikais bus pasirūpinta visapusiškai. „Šeimos gidas“ testuotojos Smiltė (10m.) ir Eleonora (6m.) praėjusią savaitę.

liepos 9, 2018/ Goda Leo

Meškiukas bibliotekoje: Žali žali birželio skaitiniai

Oi, koks tas birželis buvo sausas ir nurudęs. Sodrią žalumą galėjai pamatyti tik knygų puslapiuose. O tų knygų – ir žalių, ir nelabai – buvo išleista visa krūva. Trisdešimt tris atrinkau jums ir dar antra tiek palikau po lentynomis dūlėti. Tarp atrinktųjų daugiausia pasipuošusių sparnuotomis karvytėmis. Birželį knygynus pasiekė dviejų mėnesių „Nieko rimto“ derlius. Geras derlius – čia ir vaikų.

liepos 5, 2018/ Aistė

Šeimos gidas: Kelionė į Aukštuosius Tatrus su vaikais

Vaikai, sužinoję, kad į Slovakijos Aukštuosius Tatrus vykstame tik savaitei nustebo – jie įpratę prie daug ilgesnių kelionių, bet grįžus galiu pasakyti – per septynias dienas padarėme tiek, kiek kiti ir per tris savaites neįveikia. Kelionė buvo nuostabi, bet ir labai intensyvi. Atskirai apie kiekvieną lankytiną objektą (kainas, foto ir adresus) rasite atskiruose jiems skirtuose […]The post Kelionė į.

liepos 5, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Didžiausias Rytų Europoje vandens parkas – Tatralandia

Iškart prisipažinsiu, vandens parke vaikščioti su telefonu man atrodo kvaila, tad blogui neturiu NĖ vienos savo nuotraukos. Viršelyje – iš vandens parko puslapio. Kai keliauji po kalnus su vaikais (o net ir be jų) ir aplink yra net ne vienas ir ne du vandens parkai, jų neaplankyti – neįmanoma. Ilgai svarstėme kurį rinktis – populiariausią, […]The post Didžiausias Rytų Europoje vandens parkas .

liepos 5, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Įspūdingiausias mokslo centras – Lodzėje!

Planuodama kelionę į Slovakiją sukau galvą – kur apsistoti važiuojant atgal. Į Varšuvą nebesinori, bet 12 val. kelionės su trimis vaikais irgi neįsivaizdavau. Taip benaršydama atradau miestą Lenkijos viduryje – Lodzę. Tai vienas didžiausių pramoninių miestų šioje šalyje, garsėjantis manufaktūra, pigiais barais, kuriuos pamėgo varšuviečiai ir… įspūdingu mokslo ir technologijų centru EC1. Netoli.

liepos 5, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Koperniko mokslo centras – kam jis įdomus?

Esame mokslo centrų gerbėjai – dėl gero mokslo centro, galime net ir kelionę susiorganizuoti ir daugelį Europoje esančių jau aplankėme. Tik va artimiausias Kopernikas liko nelankytas, todėl susiplanavus kelionę į Slovakiją, stabtelėjimas Varšuvoje atrodė itin logiškas. KAS TAI YRA? Tai didžiulis dviejų aukštų pastatas, kuriame su mokslu supažindinama ne sausai, bet praktiškai – jis kimšte […]The.

liepos 5, 2018/ Goda Leo

Šeimos gidas: Ledo urvas, kur šaltis tvyro amžinus metus

Žemuosiuose Tatruose Slovakijoje net kelias dešimtis kilometrų nusidriekęs Dobšino urvų tinklas. Milžiniškos vandens išgraužtos arkos, lyg katedrų smailės remiasi kalnų viduje ir kartais net suabejoji, kaip toks didžiulis kalnas stovi, lyg tuščiaviduris kiautas. Urvų jau mačiau labai daug: su stalaktitais, stalagmitais, druskomis ir net išpaišytų pirmykščių žmonių, bet šis ypatingas – jame kiaurus metus.

liepos 4, 2018/ Goda Leo