Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti

www.ksi.lt
Excel, Receptai, Maistas, Eksperimentai, Telefonai, Augalai...
Excel, Receptai, Maistas, Eksperimentai, Telefonai, Augalai...

Eyemind – nebrangus vaizdo stabilizatorius telefonui

Atsirado poreikis turėti vaizdo stabilizatorių telefonui. Kiek šis poreikis pagrįstas logiškomis priežastimis, kitas klausimas. Bet prisireikė ir tiek. Specialiai pirkti jo neieškojau, kainų nesekiau, bet karts nuo karto, jei akis užkliūdavo už kokio, tai pasidomėdavau. Tikriausiai, populiariausias šioje srityje yra.The post Eyemind – nebrangus vaizdo stabilizatorius telefonui appeared first on Raidė, kurios niekas.

liepos 18, 2018

Bėdos su Xiaomi M365 paspirtuku

Spėju, birželio pradžioje, narkotikų dylerį buvo galima lengviau susirasti nei, parduotuvę, kur galėtum nusipirkti elektrinį paspirtuką. Buvau nusitaikęs į du Xiaomi Mi M365 ir Ninebot by Segway ES1 ir nei vieno nei kito gauti negalėjau, visur kur kreipiausi gavau pasiūlymą užsukti antroje birželio pusėje.

liepos 16, 2018

Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros – John Gray

Kalbant apie vyrų ir moterų skirtumus, paaiškinimų, kad vyrai kilę iš Marso, o moterys iš Veneros, girdėjau jau labai seniai. Vėliau sužinojau, kad yra tokia knyga, ir jau gan sena. Ankščiau tokios knygos man nebuvo labai įdomios, bet dabar kai.The post Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros – John Gray appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

liepos 16, 2018

Penkios meilės kalbos – Gary Chapman

Beveik visi, kuriems papasakodavau, kokias knygas šiuo metu skaitau, man rekomenduodavo paskaityti knygą „Penkios meilės kalbos“. Pagalvojau, kad vis dėto, čia ir man aktuali tema, todėl susiradau ir perskaičiau. Knygoje Gary Chapman pristato pagrindines meilės kalbas, jas apibūdina, ir taip pat.The post Penkios meilės kalbos – Gary Chapman appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

birželio 13, 2018

Xiaomi RoidMi 3S

Prieš metus nusipirkau pirmąjį gadgetą savo automobiliui – Roidmi 2S. Deja, jis nevisai netiko mano automobiliui (gal naujesniems pritaikytas) – lizde makalavosi, tekdavo į lizdą dar kokio sulankstyto popieriaus įkišti, kad stabiliai stovėtų. Bet ir tokiu atveju gerai nebuvo, nes.The post Xiaomi RoidMi 3S appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

birželio 5, 2018

Įspūdžiai po 7 savaičių iššūkio

Knygos yra gera priemonė asmeniniam tobulėjimui. Bet kai pradedi jas skaityti, supranti, kad vien tik jų neužtenka, norisi kažko dar, kažko stipresnio, kažko ką ne tik perskaityti gali, bet ir pačiupinėti. Facebooke ir Youtube, kurį laiką stebėjau seminarų ciklo „7.The post Įspūdžiai po 7 savaičių iššūkio appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

gegužės 14, 2018

Xiaomi naujienos #6

Apie Oculus ir apie balsu valdomus Xiaomi namus. Oculus Go VR Headset Xiaomi ir Oculus paskelbė apie bendrą kūrinį „Oculus Go VR“ akinius. Apie tai pranešta buvo Facebook F8 konferencijoje, kurią vedė pats Markas Zuckerbergas. Akiniais žadama pradėti prekiauti jau visai.The post Xiaomi naujienos #6 appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

gegužės 13, 2018

Išmaniųjų namų papildymas #3 – dūmų detektoriai

Atėjo gegužės pirmojiIš ir atėjo laikas namuose pasikabinti dūmų detektorius. Kad dūmų detektorius reikalingas įrenginys, žinojau jau seniai. Visokie priešgaisrinės saugos mokymai darbe jau seniai buvo išplovę man smegenis, tik vis surasdavau ką įdomesnio užsakyti. O dabar kai atsirado toks.The post Išmaniųjų namų papildymas #3 – dūmų detektoriai appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

gegužės 8, 2018

Jalapeno pizza – Bambola

Sakoma, kad kai žmogus pradeda norėti aštraus maisto, tai reiškia, kad jis jau pradėjo senti. Nes vaikai mėgsta maistą su kuo mažiau prieskonių, o toks maistas suaugusiam atrodo prėskas. Su amžiumi skonio receptoriai silpsta, todėl skonius norisi vis paryškinti. Pamenu,.The post Jalapeno pizza – Bambola appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

gegužės 4, 2018

Xiaomi Mi TV Box 3 – naujos smegenys televizoriui

Nusibaigė mano M10 TV-box’as. Matyt, pasitaikė labai sentimentalus, nes nebeatlaikė jo širdis pažiūrėjus filmą „Ekskursantė“. Tiesiog pažiūrėjus filmą baltame ekrane atsirado klaidos pranešimas su raudonu tekstu, kad kažkas ten negerai ir reikia jį perkrauti. O perkrovus, pradėjo pats persikraudinėti kas.The post Xiaomi Mi TV Box 3 – naujos smegenys televizoriui appeared first on Raidė, kurios niekas.

gegužės 3, 2018

Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“ – Robin Sharma

Pagal nusistatytą knygų skaitymo tvarką, dabar turėjau rašyti apie „Ledo ir ugnies giesmę“. Bet žiūrint serialą „Sostų karai“, skaityti apie tai knygą, jau nebeįdomu. O čia jau taip gavosi, kad aš taip pat, kaip ir atf susidomėjau asmeniniu tobulėjimu. Pradėjau.The post Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“ – Robin Sharma appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

gegužės 1, 2018

Xiaomi naujienos #5

Artėjant vasarai naujienų vis mažėja, bet štai keletas. Mi Rabbit Mini dronas Pirmą savo droną Xiaomi išleido dar 2016 metais. Bet tai buvo rimtas dronas, su 4K kamera ir kaina jo – keletas šimtų eurų. Dabar į Kinijos rinką išėjo.The post Xiaomi naujienos #5 appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

balandžio 29, 2018

Naujas sporto klubas Žirmūnuose – People Fitness

Net nepastebėjau kaip prabėgo metai ir pasibaigė mano LemonGym narystė. Tai sutapo su Velykiniu laikotarpiu, tai nusprendžiau padaryti pertrauką ir po 3 mėnesių ištiso sportavimo savaitę pailsėti. Tačiau gavosi taip, kad pailsėjau ne savaitę, o dvi, nes kai jau norėjau.The post Naujas sporto klubas Žirmūnuose – People Fitness appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

balandžio 26, 2018

Xiaomi naujienos #4

Praėjusi savaitė Xiaomi naujienų fronte buvo gan rami, todėl prie keleto pristatytų naujų produktų pridėjau ir vieną senesnį, kuris gali pasirodyti įdomus

balandžio 22, 2018

Xiaomi naujienos #3

Informacijos pluoštelis apie naujus Xiaomi gaminius – nuo baldų iki žaidimų telefonų. Blackshark žaidimų telefonas Xiaomi remiama Black Shark žaidimų kompanija paskelbė kurianti pirmąjį Black Shark žaidimų telefoną. Telefonas bus 161,6×75,4×9,25 mm ir svers 190 g. Iš priekio telefonas atrodys,.The post Xiaomi naujienos #3 appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

balandžio 15, 2018

Xiaomi naujienos #2

Per savaitę susikaupė šiek tiek Xiaomi naujienų, taigi griebkit ir skaitykit

balandžio 8, 2018

Xiaomi naujienos #1

Kaip jau pastebėjote, esu nemažas Xiaomi gerbėjas – turėjau telefoną, išmaniąją apyrankę, turiu išmaniųjų namų rinkinį, nešiojamą kolonėlę, bluetooth audio imtuvą… Taip pat nuolat domiuosi tuo, ką Xiaomi pagamina naujo, nes visada mėgstu išbandyti naujus gadgetus. Tai, kad jau nuolat.The post Xiaomi naujienos #1 appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

balandžio 1, 2018

Pirmas Spark’o skrydis po žiemos

Žiema jau pasibaigė, tai tinkamų orų paskraidinti dronui dabar bus daugiau. Šeštadienį prieš Šv. Velykas oras skrydžui buvo visai geras, tai nupūčiau dulkes nuo Sparko ir šiek tiek paskraidžiau.   Pradžioje matomą apgriuvusį pastatą pafilmavau, galima sakyti, atsisveikinimui. Šiemet pagaliau.The post Pirmas Spark’o skrydis po žiemos appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

balandžio 1, 2018

ILife V7 Pro S sukvailiojo, arba kaip suremontuoti robotą

Siurbė tvarkingai mano siurblys, kol vieną dieną pradėjo kaip koks durnelis važinėtis pirmyn-atgal ir po kokį metrą ir daugiau niekur. Kaip tokiems atvejams priimta, pirmiausia pamaniau, kad reiktų jį „restartinti“. Išjungiau įjungiau, lyg ir geriau, bet pasivažinėjęs, vėl sugrįžo į.The post ILife V7 Pro S sukvailiojo, arba kaip suremontuoti robotą appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

kovo 14, 2018

Muitų/PVM susigrąžinimas perkant prekes iš Kinijos

Prieš daugiau nei metus pirkau telefoną iš Kinijos. Tada pasirodė geras sandoris, nes gavosi keliais šimtais eurų pigiau, net ir priskaičiavus PVM ir muitų mokesčius. Tačiau vėliau išlindo rimtos bėdos ir teko su pardavėju tartis, kad grąžintų pinigus. Jis sutiko,.The post Muitų/PVM susigrąžinimas perkant prekes iš Kinijos appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

kovo 13, 2018