Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti

www.ksi.lt
Excel, Receptai, Maistas, Eksperimentai, Telefonai, Augalai...
Excel, Receptai, Maistas, Eksperimentai, Telefonai, Augalai...

Brooklyn brothers – Texas cowboy pica

Antras savaitgalis iš eilės, kai užsisakau picą – pagaliau sugrįžau į teisingą kelią. Šiandien facebooke pastebėjau Jurgis ir drakonas reklamuojamą kitą piceriją – Brooklyn brothers. Retas atvejis, kad viena piceriją kitą reklamuotų. Tačiau ši reklama mane įtikino, nes kai, mano manymu,.The post Brooklyn brothers – Texas cowboy pica appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 24, 2017

WD My Cloud – nuosavas debesis

Vienu metu pamėgau filmus žiūrėti ne kompiuterio ekrane, bet per televizorių. Kadangi televizorius gali rodyti FHD raiška, tai siunčiuosi atitinkamos raiškos ir filmus. Kelti į USB raktą didelį failą užtrunka labai ilgai. Todėl turėjau idėją pasidaryti kažką, kad failus būtų.The post WD My Cloud – nuosavas debesis appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 19, 2017

Pizzaland – Pizza Pollo Con Mirtilli Rossi

Jau senokai nebandžiau naujų picerijų ir apskritai seniai jau picą valgiau. Nebūčiau ir dabar jos užsisakęs, tačiau turiu telefone programėlę Wolt ir karts nuo karto ji norėdama prisipratint žmones pateikia įvairių gerų dalykų. Kaip ir šį kartą – gavau 8.The post Pizzaland – Pizza Pollo Con Mirtilli Rossi appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 17, 2017

Išmaniųjų namų papildymas

Prie savo išmaniųjų namų sistemos prijungiau dar keletą daiktų. Labiausia man patiko valdymo kubelis, nes kartais neįmanoma taip nustatyti kitų įrenginių, kad jie veiktų visiškai pagal mano norus.  Išmanusis kištukas Išmanųjį kištuką pirkau apie jį nieko nepasidomėjęs, ir įsivaizdavau, kad.The post Išmaniųjų namų papildymas appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 9, 2017

Mano daiktų internetas arba išmanieji namai

Prieš kurį laiką vienas draugas papasakojo apie daiktų internetą ir sakė, kad čia baisiai perspektyvi sritis, kad jei nori turėti perspektyvų verslą, tai reikia užsiimti būtent tuo. Na, ir manau jis yra teisus. Nors daiktų internetas iš dalies gali padėti.The post Mano daiktų internetas arba išmanieji namai appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

spalio 8, 2017

Įdomiausi paieškų žodžiai vedantys į ksi.lt #2

Taigi vėl, kaip ir prieš metus, surinkau įdomiausių žodžių sąrašą, kuriuos suvedę į google paiešką, lankytojai pateko į ksi.lt. Žmonės ir vėl mane mane labai nustebino savo įdomiomis frazėmis. Dabar jas suskirsčiau tris grupes. Matyt pati opiausia problema – pinigai..The post Įdomiausi paieškų žodžiai vedantys į ksi.lt #2 appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

spalio 4, 2017

Xiaomi Bluetooth Audio imtuvas

Namuose prie televizoriaus esu prijungęs garso kolonėles. Kolonėlės garsą atkuria gerai, tačiau nėra išmanios ir įmontuoto bluetooth neturi, todėl patogiai prijungti prie kompiuterio ir leisti garsą ne tik iš televizoriaus, bet ir iš kompiuterio, pradžioje galimybės nebuvo. Kolonėlės turi garso.The post Xiaomi Bluetooth Audio imtuvas appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugsėjo 29, 2017

Xiaomi Mi Speaker

Kai prieš keletą mėnesių nusipirkau Xiaomi Loudspeaker, tai ji man pasirodė visai pakankamai gera kolonėlė, mano minimaliems poreikiams. Tiesą sakant maniau, kad aš ją naudosiu tik retkarčiais, bet gavosi taip, kad ją įjungdavau beveik kasdien, todėl užsigeidžiau geresnės kokybės garso ir.The post Xiaomi Mi Speaker appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugsėjo 28, 2017

Modelis Savy investicijų stebėsenai

Kažkada apie investicijas į paskolas ir Savy.lt jau rašiau, bet tada investavęs į keletą paskolų šitą reikalą užmečiau. Dabar vėl prisiminiau ir nutariau investuoti toliau. Tik dabar jau noriu investuoti gerokai ilgesnį laiką, nenusiiminėjant pelno, o jį investuojant toliau. Taip,.The post Modelis Savy investicijų stebėsenai appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugsėjo 25, 2017

Excel: Suminiai kiekiai

Kartais analizuojant duomenis ir skaičiuojant savaitinius kiekius, norisi matyti ir koks yra bendras kiekis už metus iki tos savaitės. Tą padaryti galima dviem būdais – paprastesniu, bet blogesniu arba geresniu, bet šiek tiek sudėtingesniu. Tačiau sudėtingesnis jis tik todėl, nes.The post Excel: Suminiai kiekiai appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugsėjo 23, 2017

Excel: Kaip pasidaryti MIN IF funkciją

Turėjau darbe tokią situaciją, kad reikėjo duomenų lentelėje prie projekto numerio palikti tik seniausias datas, nes Numeriai kartojasi po keletą kartų ir kiekvienam kartą turi skirtingą datą. Kolega šiam reikalui buvo pasidaręs atskirą stulpelį su datomis (kas yra gerai), o.The post Excel: Kaip pasidaryti MIN IF funkciją appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugsėjo 20, 2017

Hot Spot Pizza & Chicken – „Texas“ pica

Apie picas rašiau jau senokai, nes tiesiog paskutiniu metu nepavyko atrasti dar neįvertintos picerijos, kuri pristatinėtų picas už adekvačią kainą, nes kaip jau minėjau prieš tai mokėti 15 eurų už picą tikrai nesiruošiu. Bet nei iš šio nei iš to,.The post Hot Spot Pizza & Chicken – „Texas“ pica appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugsėjo 15, 2017

Kai juodai nesiseka…

Tokių dienų kaip šiandien, mano gyvenime būna labai mažai, gal netgi iš vis, pirmą kartą taip buvo. Sakytum penktadienis, trylikta ir pilnatis.Žodžiu nesėkmės prasidėjo jau nuo ryto. Darbe norėjau sujungti du modelius į vieną, tačiau vis skirtingi skaičiai rezultate gaudavosi..The post Kai juodai nesiseka… appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugpjūčio 25, 2017

Rugiapjūtė Perlojoje

Karščiausia šios vasaros diena, buvo visai tinkama rugių kūlimą. Todėl tėtis sėdo už kombaino vairo, o aš pasiėmiau droną. Daugiausia pakilęs buvau į 120 metrų aukštį (foto ir daryta tokiame aukštyje), mat dronui nustatyta tokia maksimali aukščio riba, aišku ją.The post Rugiapjūtė Perlojoje appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugpjūčio 13, 2017

Ką reikėtų žinoti norint tapti analitiku

Analitiko darbas yra labai įdomus. Tikrai labai įdomus. Ir dabar juo dirbdamas, labai gailiuosi, kad baigęs studijas š karto sau kėliau per mažus tikslus ir norėjau karjeros laiptais judėti po truputį. Dabar drąsiai galiu teigti, kad tai ką darau dabar,.The post Ką reikėtų žinoti norint tapti analitiku appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugpjūčio 12, 2017

Craft Market – PROSCIUTTO e FUNGHI pica

Craft Market mano žiniomis, gan šviežia picerija, nes apie ją praktiškai nieko ir negirdėjau, nors ji tik gal per kokį kilometrą ar net mažiau nuo mano namų. Ir čia ne šiaip picerija, o per brūkšnelį dar ir alaus baras. Picerija.The post Craft Market – PROSCIUTTO e FUNGHI pica appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugpjūčio 4, 2017

DJI Spark – pirmas mano dronas

Drono jau senokai norėjau, bet vis mąstydavau apie kokį nors DJI Phantom droną, nes kitų padorių tiesiog nežinojau. Phantom yra pakankamai didelis dronas ir jo bet kur ir bet kada nepasiimsi, todėl norėjosi kokio nors mažesnio, kompaktiškesnio. Ir kai pamačiau,.The post DJI Spark – pirmas mano dronas appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

liepos 27, 2017

Kavinė „Grilis“ Varėnoje ir Itališka jos pica

Tęsiu ne tik Vilniaus picerijų apžvalgas, bet ir Varėnos. Nors su Vilniaus picerijomis, jau beveik baigta, bet apie tai kitame įraše. Varėnoje vietų, kur galima suvalgyti picą, ne tiek ir daug. Po įrašo apie Senosios Varėnos piceriją, gavau skaitytojo pasiūlymą.The post Kavinė „Grilis“ Varėnoje ir Itališka jos pica appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

liepos 21, 2017

Excel: vienas nuo kito priklausantys droplist’ai ir jų apsaugojimas

Sukūrus kokį nors excel failą, kurį pildydami darbuotojai turi įrašyti tam tikrus konkrečius duomenis, geriausia tokių duomenų įvedimui naudoti droplist’us. Tačiau kartais, kai duomenų labai daug, droplist’ai gaunasi labai dideli ir tampa nepatogu juose ieškoti reikiamos reikšmės. Tokiu atveju įvedamas.The post Excel: vienas nuo kito priklausantys droplist’ai ir jų apsaugojimas appeared first on Raidė,.

liepos 7, 2017

Roidmi 2S – pirmas mano gadget’as automobiliui

Kaip jau pastebėjote, mėgstu visokius įrenginius, kurie palengvina gyvenimą namuose, ar šiaip yra kokie nors įdomūs. Bet vat savo automobilyje kol kas jokio kiniško žaislo dar neturėjau. Todėl buvo tik laiko klausimas kol kas nors jame atsiras. Pirmuoju tokiu įrenginiu.The post Roidmi 2S – pirmas mano gadget’as automobiliui appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

liepos 5, 2017