Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti

www.ksi.lt
Excel, Receptai, Maistas, Eksperimentai, Telefonai, Augalai...
Excel, Receptai, Maistas, Eksperimentai, Telefonai, Augalai...

ILife V7 Pro S sukvailiojo, arba kaip suremontuoti robotą

Siurbė tvarkingai mano siurblys, kol vieną dieną pradėjo kaip koks durnelis važinėtis pirmyn-atgal ir po kokį metrą ir daugiau niekur. Kaip tokiems atvejams priimta, pirmiausia pamaniau, kad reiktų jį „restartinti“. Išjungiau įjungiau, lyg ir geriau, bet pasivažinėjęs, vėl sugrįžo į.The post ILife V7 Pro S sukvailiojo, arba kaip suremontuoti robotą appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

kovo 14, 2018

Muitų/PVM susigrąžinimas perkant prekes iš Kinijos

Prieš daugiau nei metus pirkau telefoną iš Kinijos. Tada pasirodė geras sandoris, nes gavosi keliais šimtais eurų pigiau, net ir priskaičiavus PVM ir muitų mokesčius. Tačiau vėliau išlindo rimtos bėdos ir teko su pardavėju tartis, kad grąžintų pinigus. Jis sutiko,.The post Muitų/PVM susigrąžinimas perkant prekes iš Kinijos appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

kovo 13, 2018

Su svorio metimu baigta

Pagaliau pasibaigė mano svorio metimo etapas, ir dabar vėl galėsiu valgyti kiek tik telpa. Juokauju, bus ne visai taip. Šį kartą elgsiuosi atsargiau ir senų klaidų nekartosiu, nes svorio metimas – ilgas ir nelengvas kelias. Kadangi sverdavausi beveik kiekvieną dieną.The post Su svorio metimu baigta appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

kovo 5, 2018

Xiaomi Sport Earphone – garsas geras, bet…

Kadangi sportuodamas preworkautų nenaudoju iš esmės dėl priežasčių, kurios aprašytos atf blogo įraše, norėjosi save kažkaip kitaip motyvuoti sportuojant. Tą visai neblogai, paprastai, atlieka muzika. Tik sporto klube grojanti muzika man kažkaip nelabai patinka, todėl nusprendžiau įsigyti bevieles ausines. Ieškodamas.The post Xiaomi Sport Earphone – garsas geras, bet… appeared first on Raidė, kurios niekas.

kovo 3, 2018

Ką daryčiau jei nedirbčiau

Kartą vienai pažįstamai pasakiau, kad didžiausia mano svajonė yra nedirbti ir gauti pinigus, t.y. turėti pasyvių pajamų šaltinius, kurių generuojamų pinigų užtektų pragyvenimui. Ta, pažįstama man atsakė, kad „ei, taigi būtų baisiai nuobodu, nedirbti! Ką gi veiktum per dienas?“ Na,.The post Ką daryčiau jei nedirbčiau appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

vasario 16, 2018

Kirvių mėtymas

Vieną dieną, po įtempto periodo darbe, vadovas pasiūlė išlaisvinti susikaupusias blogas emocijas mėtant kirvius į taikinius. Neseniai čia tokia pramoga Vilniuje atsirado, o pasirodo ir Amerikoje šiuo metu sparčiai populiarėja (o sugalvojo tokį sportą Kanadiečiai). Pradžioje visi pagalvojom, kad visai.The post Kirvių mėtymas appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

vasario 11, 2018

Kas naujo mano sporte

Pirmiausia pradėsiu nuo išmoktos pamokos. Ji nėra nauja ir niekam nežinoma, bet dažnai visų užmirštama. Taigi kaip ir visur kitur, taip ir sporte – norint pasiekti rezultatų, reikia kantrybės. Ir nieko čia paskubinti nepavyks. Bet apie viską nuo pradžių. Apie.The post Kas naujo mano sporte appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

vasario 3, 2018

Monstro pica – Kalakutienos ir pistacijų pica

Neseniai sužinojau apie piceriją labai intriguojančiu pavadinimu – Monstro pica. Geras pavadinimas, man patiko. Mėgstu tokius drąsius pavadinimus – iš karto dėmesį atkreipia. Keletą savaičių padelsęs, ėmiau ir šios picerijos produktą išbandžiau. Monstro pica savo tinklalapio neturi, tenkinasi tuo, kad.The post Monstro pica – Kalakutienos ir pistacijų pica appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka.

vasario 2, 2018

Išmaniųjų namų papildymas #2

Kažkurią čia dieną, kažkas pradėjo spaudinėti mano durų skambučio mygtuką. Apie tai būčiau niekada nesužinojęs, jei ne išmaniųjų namų sistema. Apie kiekvieną paspaudimą buvau informuojamas pranešimu telefone. Šiaip lyg ir nebūtų čia kažko keisto, tačiau per dieną su valandos ar.The post Išmaniųjų namų papildymas #2 appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

sausio 28, 2018

American pizza burger – BBQ su plėšyta jautiena plonapadė pica

American pizza burger į savo vertinamų picerijų sąrašą buvau įtraukęs jau seniai – daugiau nei prieš metus. Kodėl taip ilgai nieko iš čia neužsisakiau, net pats nežinau. Gal kuriuo metu buvo pradingę iš foodout ir lėkštė’s…? Na, kaip ten bebūtų,.The post American pizza burger – BBQ su plėšyta jautiena plonapadė pica appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

sausio 19, 2018

Submarine – Kaprio pica

Submarine yra tekę lankytis labai seniai – tuomet dar studentavimo laikais, po pirmo kurso, su grupiokais atlikinėjom praktiką Seime. Kiekvieną kartą vis kažkur kitur eidavome pietauti, ir kartą aplankėme Submarine. Dar kažkada kažkokios mano draugės ar grupiokės sesuo ten padavėja dirbo..The post Submarine – Kaprio pica appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

sausio 12, 2018

Nežudyk strazdo giesmininko – Harper Lee

Jau senokai buvau kažką skaitęs. Todėl norėjosi paimti kokią, tikrai dėmesio vertą knygą, nes paskutinė bandyta skaityti, buvo baisiai neįdomi (nors ir mokslinės fantastikos srities), todėl mečiau net neįpusėjęs. Knygą “Nežudyk strazdo giesmininko”, seniai seniai buvo rekomendavusi viena pažįstama. Ji.The post Nežudyk strazdo giesmininko – Harper Lee appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka.

gruodžio 20, 2017

Brooklyn brothers – Texas cowboy pica

Antras savaitgalis iš eilės, kai užsisakau picą – pagaliau sugrįžau į teisingą kelią. Šiandien facebooke pastebėjau Jurgis ir drakonas reklamuojamą kitą piceriją – Brooklyn brothers. Retas atvejis, kad viena piceriją kitą reklamuotų. Tačiau ši reklama mane įtikino, nes kai, mano manymu,.The post Brooklyn brothers – Texas cowboy pica appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 24, 2017

WD My Cloud – nuosavas debesis

Vienu metu pamėgau filmus žiūrėti ne kompiuterio ekrane, bet per televizorių. Kadangi televizorius gali rodyti FHD raiška, tai siunčiuosi atitinkamos raiškos ir filmus. Kelti į USB raktą didelį failą užtrunka labai ilgai. Todėl turėjau idėją pasidaryti kažką, kad failus būtų.The post WD My Cloud – nuosavas debesis appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 19, 2017

Pizzaland – Pizza Pollo Con Mirtilli Rossi

Jau senokai nebandžiau naujų picerijų ir apskritai seniai jau picą valgiau. Nebūčiau ir dabar jos užsisakęs, tačiau turiu telefone programėlę Wolt ir karts nuo karto ji norėdama prisipratint žmones pateikia įvairių gerų dalykų. Kaip ir šį kartą – gavau 8.The post Pizzaland – Pizza Pollo Con Mirtilli Rossi appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 17, 2017

Išmaniųjų namų papildymas

Prie savo išmaniųjų namų sistemos prijungiau dar keletą daiktų. Labiausia man patiko valdymo kubelis, nes kartais neįmanoma taip nustatyti kitų įrenginių, kad jie veiktų visiškai pagal mano norus.  Išmanusis kištukas Išmanųjį kištuką pirkau apie jį nieko nepasidomėjęs, ir įsivaizdavau, kad.The post Išmaniųjų namų papildymas appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 9, 2017

Mano daiktų internetas arba išmanieji namai

Prieš kurį laiką vienas draugas papasakojo apie daiktų internetą ir sakė, kad čia baisiai perspektyvi sritis, kad jei nori turėti perspektyvų verslą, tai reikia užsiimti būtent tuo. Na, ir manau jis yra teisus. Nors daiktų internetas iš dalies gali padėti.The post Mano daiktų internetas arba išmanieji namai appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

spalio 8, 2017

Įdomiausi paieškų žodžiai vedantys į ksi.lt #2

Taigi vėl, kaip ir prieš metus, surinkau įdomiausių žodžių sąrašą, kuriuos suvedę į google paiešką, lankytojai pateko į ksi.lt. Žmonės ir vėl mane mane labai nustebino savo įdomiomis frazėmis. Dabar jas suskirsčiau tris grupes. Matyt pati opiausia problema – pinigai..The post Įdomiausi paieškų žodžiai vedantys į ksi.lt #2 appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

spalio 4, 2017

Xiaomi Bluetooth Audio imtuvas

Namuose prie televizoriaus esu prijungęs garso kolonėles. Kolonėlės garsą atkuria gerai, tačiau nėra išmanios ir įmontuoto bluetooth neturi, todėl patogiai prijungti prie kompiuterio ir leisti garsą ne tik iš televizoriaus, bet ir iš kompiuterio, pradžioje galimybės nebuvo. Kolonėlės turi garso.The post Xiaomi Bluetooth Audio imtuvas appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugsėjo 29, 2017

Xiaomi Mi Speaker

Kai prieš keletą mėnesių nusipirkau Xiaomi Loudspeaker, tai ji man pasirodė visai pakankamai gera kolonėlė, mano minimaliems poreikiams. Tiesą sakant maniau, kad aš ją naudosiu tik retkarčiais, bet gavosi taip, kad ją įjungdavau beveik kasdien, todėl užsigeidžiau geresnės kokybės garso ir.The post Xiaomi Mi Speaker appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

rugsėjo 28, 2017