PSICHOLOGIJA IR TOBULėJIMAS

Sielos namai: Naujausi 3 mistiniai tapybos darbai

Psichologija ir tobulėjimas
Naujausi 3 mistiniai tapybos darbai

Aurelija Veršininė Paveikslas “Gyvenimo šventė” Šis paveikslas gimė per rekordiškai trumpą laiką, o savo temą atskleidė tik pačioje pabaigoje. Spalvos, kaip įprasta palyginus su orinigalu, nuotraukoje gavosi nublukusios, nes fotografuoti auksą labai sunku, bet esmę visgi perteikia. Labai patiko tapant skaldyti tradicinę kompoziciją, taip dalinant ją į daug veiksmo ir laiko erdvių. Čia išryškėja ir.

rugsėjo 22, 2017/ Sielos namai

Pozityvumo Blogas: Kaip atsipalaiduoti po sunkios dienos?

Psichologija ir tobulėjimas
Kaip atsipalaiduoti po sunkios dienos?

Ilgos valandos, praleistos sunkiai dirbant tiek mokymo įstaigose, tiek darbuose, išsekina. Ne visi turime tiek laiko, tiek noro ar įgūdžių tinkamai atsipalaiduoti – išeiti į lauką, pamedituoti, prasimankštinti – vieni turi namų darbus, kiti šeimas, kuriomis reikia pasirūpinti. Tai kaip į varginančią kasdienybę įnešti nors kiek ramybės ir poilsio? Vos grįžę namo, skirkite nors 15 […]

rugsėjo 17, 2017/ Paulina Re

Sielos namai: Paralyžiuojantys perfekcionizmo spąstai

Psichologija ir tobulėjimas
Paralyžiuojantys perfekcionizmo spąstai

Aurelija Veršininė “Autentiškumas yra kasdienės pastangos pamiršti, kokie manome privalantys būti, ir pamilti save tokius, kokie esame.” Brene Brown Kaip užaugti perfekcionistu? Užaugau tais laikais, kai vaikai buvo mylimi ir giriami ne už tai, kad yra, bet už jų pasiekimus. Tuomet niekas tėvams nesakė, kaip svarbu priimti savo vaiką tokį, koks jis yra tam, kad […]

rugsėjo 17, 2017/ Sielos namai

Geležinė Lapė: Dialogas #172

Psichologija ir tobulėjimas
Dialogas #172

rugsėjo 17, 2017/ Geležinė Lapė

Koučingo blogas: Ką daryti, kai jus „koučina“ jūsų vadovas?

Psichologija ir tobulėjimas
Ką daryti, kai jus „koučina“ jūsų vadovas?

Vadovai nėra koučingo specialistai – jie tik naudoja koučingo metodiką bendraudami su kolegomis ir kitais darbuotojais – užduoda klausimus ir skatina atsirasti idėjas bei sprendimus. Būtų gerai. Būna, kad vadovai galvoja, jog koučingas yra kažkokia manipuliacija priversianti žmones elgtis taip, kaip vadovai nori. Deja, tai yra tik spaudimas, lydimas lavinos nukreipiančių klausimų: ar nemanai, kad?

rugsėjo 16, 2017/ Tomas Misiukonis

Geležinė Lapė: Ėsk penktadienį

Psichologija ir tobulėjimas

Kai iš ekologiško/smart ofiso parvažiuoji lizingine mašina į savo butą, įsigytą už būsto paskolą, kai patogiai įsitaisai ant IKEA sofos su akcijiniu alum ir čipsais, tada supranti, kad penktadienio vakaras yra tai, dėl ko tu iš viso gyveni. Penktadienio vakarą tu dar gali kažkaip išvengti minčių apie pirmadienį. O jau rytoj, šeštadienio rytą, tavo vaizduotė pieš filmukus apie tai, kaip pirmadienį per rytinį.

rugsėjo 15, 2017/ Geležinė Lapė

Sielos namai: Rekomenduojamų knygų sarašas 5 – atrinkau geriausias knygas jums

Psichologija ir tobulėjimas
Rekomenduojamų knygų sarašas 5 – atrinkau geriausias knygas jums

Aurelija Veršininė Toliau tęsiu didžiausią įspūdį man padariusių įkvepiančių psichologinių ir asmeninio tobulėjimo knygų sąrašą. Jame rasite ugdomojo pobūdžio knygas, kurių skaitymui reikia daugiau laiko bei susikaupimo. O taip pat prasmingą grožinę literatūrą, kurios įžvalgos įpintos į autentišką pasakojimą, istoriją. Tokias knygas „suryji“ akimirksniu, net jei skaitai dienos pabaigoje prieš.

rugsėjo 11, 2017/ Sielos namai

Pozityvumo Blogas: Asmeninės sėkmės dienoraštis

Psichologija ir tobulėjimas
Asmeninės sėkmės dienoraštis

Ar dažnai sau sakote, “mano gyvenimas yra toks nuobodus ir nereikšmingas“, “man taip nuobodu“, “ pavydžiu tiems, kurie džiaugiasi spalvingu ir įdomiu gyvenimu“? Jei atsakymas teigiamas, metas dabar pat pakeisti šį visiškai neteisingą įsitikinimą. Verta paskaityti: Niekada neišduosiantis – dienoraštis Tikslų išsikėlimo svarba + Kaip tai padaryti? Kiekvieno gyvenimas yra vertas gyventi. Taip pat.

rugsėjo 11, 2017/ Paulina Re

Geležinė Lapė: Pro

Psichologija ir tobulėjimas
Pro

rugsėjo 8, 2017/ Geležinė Lapė

Geležinė Lapė: Priežastis

Psichologija ir tobulėjimas
Priežastis

rugsėjo 8, 2017/ Geležinė Lapė

Koučingo blogas: Pagyrimas darbe: kaip ir kodėl tai daryti?

Psichologija ir tobulėjimas
Pagyrimas darbe: kaip ir kodėl tai daryti?

Viena didžiausių mąstymo klaidų, kurias daro vadovai, yra jų aiškinimas, dėl ko jie vengia kolegas girti. Pasak kai kurių vadovų jie negiria, nes nenori sudaryti kolegoms įspūdžio, kad juos mėgsta. Jeigu pastarieji, pasak vadovų, pajaus, kad vadovai juos mėgsta, tai žmonės gali nejučia atsipalaiduoti – pradėti dirbti prasčiau. Kai paprašau vadovų pateikti konkrečių pavyzdžių, kurie

rugsėjo 7, 2017/ Tomas Misiukonis

Sielos namai: LAIŠKAI. Neprašyti patarimai arba Nemokykit manęs, kaip gyventi

Psichologija ir tobulėjimas
LAIŠKAI. Neprašyti patarimai arba Nemokykit manęs, kaip gyventi

Sveiki mieli skaitytojai, Ar jūs mėgstate patarimus? Ne tuos, kur iš interneto ar knygos. Anuos galima pritaikyti arba taip pat sėkmingai praignoruoti. Kalbu apie kitų žmonių patarimus, kuriuos jie dosniai mums dalina, tikėdamiesi, kad tuoj pat pulsime juos įgyvendinti. Rodos, visi geriau už mus žino, kaip reikia kalbėti, sėdėti, vaikščioti, ką mums reikia dirbti ir […]

rugsėjo 5, 2017/ Sielos namai

Sielos namai: LAIŠKAI. Remontininkų choro giesmės

Psichologija ir tobulėjimas
LAIŠKAI. Remontininkų choro giesmės

Sveiki, mano mieli skaitytojai. Kartais norisi pasidalinti ne tik įkvėpimu, filosofija ir visokiom pozityviom mintim. Norisi pasidalinti tiesiog GYVENIMU. Jau antrą mėnesį viršuje gyvenantys kaimynai daro KAPITALINĮ BUTO REMONTĄ. Neabejotinai gali įsivaizduoti, ką tai reiškia. Prabundi net savaitgaliais ne su paukštelių giesmėmis, o eilinę savo širdingą grąžto melodiją užtraukus remontininkų chorui. Net nežinojau,.

rugsėjo 5, 2017/ Sielos namai

Sielos namai: Nauja rubrika LAIŠKAI. Apie paleidimą ir sodo auginimą.

Psichologija ir tobulėjimas
Nauja rubrika LAIŠKAI. Apie paleidimą ir sodo auginimą.

Sveiki, mano mieli skaitytojai. Ar jums atėjęs rudenėlis taip pat filosofiškas mintis sukelia? Šiandien mąsčiau apie pozityvių žmonių negatyvumą.  Skamba nesuderinamai, bet taip būna. Turiu omeny tuos laikinus slystelėjimus ir ką jie daro tuomet, jei jiems kažkas nesigauna. Pagalvojau – taip lengva kartais užstrigti. Įsisukti į nusivylimų ir juos sekančių negatyvių minčių ratą, net jei […]

rugsėjo 5, 2017/ Sielos namai

Pozityvumo Blogas: Mėnesio tikslai • Rugsėjis (medžio metodas)

Psichologija ir tobulėjimas
Mėnesio tikslai • Rugsėjis (medžio metodas)

Šį mėnesį nusprendžiau pasimokyti iš savo klaidų, kurias padariau rugpjūtį ir tikslų sąrašą sudaryti bei jo laikytis kiek kitaip. Šį kartą punktų nebus, sugalvojau kitokį – medžio – metodą: sugalvoti, ką labiausiai šį mėnesį noriu tobulinti (kamienas); nustatyti kelias pagrindines zonas, ties kuriomis noriu labiausiai susikoncentruoti šį mėnesį (šakos); susirašyti, kaip tai padarysiu.

rugsėjo 2, 2017/ Paulina Re

Sielos namai: Modernių paveikslų išpardavimas

Psichologija ir tobulėjimas
Modernių paveikslų išpardavimas

Kalendorinė vasara baigiasi, bet tai nereiškia, kad kartu su ja turi baigtis ir spalvos, šventės bei grožis. Pasikvieskite ilgaamžį grožį, pakrautą pozityvia energija ant savo namų sienos. Skelbiu MODERNIŲ PAVEIKSLŲ AKCIJĄ!  Dabar tris žemiau pavaizduotus originalius mišria technika ant drobės pieštus kūrinius galite įsigyti net 30% pigiau! Visiems likusiems paveikslams, kurių nuotraukas rasite apačioje,.

rugpjūčio 31, 2017/ Sielos namai

Geležinė Lapė: Dūmų uždanga slepia medžių pjovikus?

Psichologija ir tobulėjimas
Dūmų uždanga slepia medžių pjovikus?

Vilnius, 2017 08 29 6:30 val.Instagram, AR 1:1

rugpjūčio 30, 2017/ Geležinė Lapė

Geležinė Lapė: Kaip susikurti feisbuko koverius su protingomis citatomis

Psichologija ir tobulėjimas

Feisbuko koveris faktiškai yra tavo veidas, jis skirtas tam, kad žmonės matytų, koks tu deep ir čia ne kiekvienam duota pasiekti tokį levelį.Citatos turi sukrėsti smegenis ir tas žmogus, kuris perskaito tuos protingus žodžius, turi iš karto pagalvoti, kokie tai yra protingi žodžiai, kad jis iš tikrųjų ir pats lygiai taip pat visą laiką galvojo, tik tu pirmas tai užrašei.Geriausiai tos citatos pasidaro ir gaunasi.

rugpjūčio 30, 2017/ Geležinė Lapė

Kelias link tikrojo vyriškumo: Įspūdžiai po seminaro "Tik vyrams"

Psichologija ir tobulėjimas
Įspūdžiai po seminaro

Netrukau sulaukti rugpjūčio 28 dienos, kuomet įvyko vyrai.eu įkūrėjo Donato Kantakevičiaus seminaras vyrams. Tai buvo diskusijos forma parengtas galbūt greičiau net susitikimas, labai neformalus, vyriškas susitikimas, kurio pradžią vainikavo labai įdomus faktas - dalyvių vyrų buvo daug mažiau nei moterų, klausiusių ar galėtų dalyvauti ir jos.

rugpjūčio 30, 2017/ Vygantas Šimkus

Geležinė Lapė: Dingęs paveiksliukas #5

Psichologija ir tobulėjimas
Dingęs paveiksliukas #5

rugpjūčio 27, 2017/ Geležinė Lapė