Homyideas.lt

www.homyideas.lt

Marmuro padėkliuko dekoras

Manau visi žinote, kad marmuras šiuo metu yra bene karščiausia ir geidžiamiausia interjero tendencija. Turbūt didžioji dalis naujai įrengiamų būstų turi bent mažą dalelę kažką marmurinio. Marmurinėmis plytelėmis išklota siena, stalviršis ar kitas nedidelis akcentas gali suteikti modernaus žavesio ir subtilios prabangos.

gegužės 15, 2018

Lauko poilsio zonos dekoras

Atėjus šiltajam sezonui visi norime kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad, natūralu, kad dalis gyvenimo keliasi į lauką. Po darbų ir savaitgaliais vakarojame savo balkone ar terasoje. O tai daryti yra daug maloniau, kai ši zona yra tinkamai sutvarkyta ir paruošta smagiam pasisėdėjimui. Kad poilsio zonoje leisti laiką būtų malonu, tam reikia ne tik gero oro, bet ir tinkamo jos įrengimo.

balandžio 27, 2018

Mano Home Office PRIEŠ ir PO

Man darbo kambarys, arba kaip aš mėgstu vadinti Home Office, yra būtinybė namuose. Nes namai – ta vieta, kur aš geriausiai susikaupiu ir labiausiai galiu save realizuoti kūrybiškai. Tad atskira patalpa yra paskirta darbo vietai. Ir ši erdvė tikrai turi ypatingą aurą, nes manau nei viename kitame kambaryje nepagaučiau tiek įkvėpimo, kiek būtent šitame.

balandžio 16, 2018

Visi melsvi atspalviai RUSTIC stiliaus interjere

Rustic stiliaus dvasia, vyraujanti šiame interjere, anaiptol neprimena nutriušusios kaimo sodybos. Mėlyni akcentai, tekstilės gausa ir pasendintas medis suteikia šiems namams originalumo ir savito charakterio. Marinistiniai motyvai įneša į šį būstą daug gaivos ir tai leidžia pasijausti tarsi visada gyventum ant jūros bangų skalaujamo kranto.

balandžio 9, 2018

Naujausių interjero tendencijų TOP 10

Nors už lango dar matome sniego patalus, bet tikiu, kad tikrasis pavasaris jau pakeliui. Dienos ilgėja, saulė kyla aukščiau ir šildo vis stipriau. Kartu su šiltu metų laiku jau greitai į mūsų namus įsiverš gaivūs pokyčių vėjai. Norėsis švarintis ir atsinaujinti, tad pavasaris pats geriausias metas ne tik išsikuopti visus būsto kampelius, bet ir pagalvoti apie namų interjero pertvarkas.

kovo 16, 2018

Mano HOME OFFICE update’as

Man Home office arba namų darbo vieta yra labai svarbi erdvė, nes namie pavyksta geriau nei kur kitur susikaupti ir prisišaukti kūrybiškumo mūzą. Tai šviesus ir saulėtas namų kampelis, kuriame visada malonu prisėsti ir atėjus įkvėpimui, sumegzti savo blog’o naują tekstą ar prigalvoti naujų idėjų HOMY IDEAS vystymui.

vasario 24, 2018

Daiktizmas – kaip jo atsikratyti svetainėje

Praeitais metais rašiau blog’o įrašą apie daiktizmą ir kaip mes esame linkę vergauti daiktams namuose (jį galite paskaityti čia). Žadėjau antrąjį straipsnį šia tema, tik įsiterpė šventinis laikorarpis, dėl to šiek tiek užtrukau. O atėję naujieji metai – pats geriausias metas grįžti prie tvarkymosi temos ir namų apvalymo nuo nereikalingų daiktų pertekliaus.

sausio 17, 2018

Sienų dekoro TOP 5 variantai

Manau, kad šis įrašas aktualus visiems, kurie turi susikūrę savo namus, bet vis tiek galvoja, kad jiems kažko dar trūksta. Lyg ir esame erdvę apsistatę reikalingais baldais, namų jaukumą išpuoselėję interjero detalėmis, bet išbaigtumo jausmo neatrandame. Kodėl? Pažiūrėkite į savo būsto sienas.

gruodžio 17, 2017

Daiktizmo manija namuose – kaip atsikratyti daiktų balasto

Aš esu estetė ir tvarkos mylėtoja iš prigimties. Negaliu pakęsti ne vietoje besimėtančių ar nenaudojamų ir tik dulkes kaupiančių daiktų. Mane tai erzina, siutina ir kelia įtampą. Atsimenu, kad net vaikystėje neretai susilaikydavau nuo žaidimų su žaislais, nes žinojau, kad po to reikės juos ilgai tvarkingai dėlioti atgal į savo vietas.

gruodžio 2, 2017

Interjero stiliai: TOP 15 populiariausių

Atnaujinate savo namus ar planuojate įsirengti naujus? Tuomet šis straipsnis kaip tik jums. Suplanavus būsimas erdves, sekantis etapas yra pasirinkti kokio stiliaus interjeras dominuos namuose. Žinoma, stilius galima tarpsusavyje maišyti, bet norint tai daryti, juos reikia pažinti. Taigi žemiau pateikiu TOP 15 populiariausių interjero stilių su trumpomis kiekvieno charakteristikomis.

lapkričio 7, 2017

Kuo dengti savo būsto langus? TOP 6 langų uždengimo variantai

Įsikėlus į naują būstą, langų dekoravimas yra vienas paskutiniausių namų įsirengimo etapų. Bet prie jo dažniausiai sugrįžtama atėjus tamsiajam metų laikui, nes nenorima tapti realybės šou dalyviais prieš savo kaimynus:) Tuomet kyla klausimas, kuo geriausia dengti langus ir ar pasirinktas variantas yra tinkamas.

spalio 18, 2017

Lengvas DIY – dekoras INSTAGRAM akimirkomis

Dalinuosi lengvu ir daug nekainuojančiu DIY (lietuviškai ‘Pasidaryk pats”) darbeliu, kurį dariau praeitą savaitgalį. Jo rezultatas – namų dekoras INSTAGRAM akimirkų nuotraukomis. Šias savo Instagram nuotraukas atsipausdinau iš prekybos centre “Akropolis” esančio Polaroid nuotraukų spausdinimo aparato. Visada norėjau jį išbandyti ir pagaliau šį savaitgalį tai padariau.

spalio 11, 2017

Novergijos blogerės sodrūs namų atspalviai

Noriu pristatyti Norvegijos blogerę Malin Antonsen ir jos nuostabius, su subtiliais Art Deco akcentais dekoruotus namus. Nors skandinavams toks kaloritas nėra labai būdingas, bet ši blogerė puikiai sudėliojo savo namų spalvyną, tad jie tikrai nėra niūrūs ir slegiantys. Atvirkščiai, spalvingos Art Deco stiliaus detalės, tekstūrų įvairovė įneša daug jaukumo ir gyvybingumo.

spalio 3, 2017

Įkvėpimui – tamsios spalvos sienos miegamajame

Tamsios spalvos interjere, jūs už ar prieš? Aš visomis keturiomis šią idėją palaikau, nes be galo mėgstu dramatišką ir intymią atmosferą, kurią sukuria tamsūs atspalviai. Ypač jie gerai žiūrisi miegamajame. Kadangi vis pasvajoju atnaujinti savąjį, panaršius Pinterest’ą atsirinkau patikusias idėjas, kaip susikurti jaukią miegamojo atmosferą pasitelkiant sodrius atspalvius.

rugsėjo 27, 2017

Kaip sukurti jaukumą savo namuose? HYGGE ritualų TOP 10

Trumpėjant rudeniškoms dienoms ir ilgėjant tamsiems vakarams, vis daugiau laiko praleidžiame šiltuose namuose. Manau, dauguma vis dar jaučiame nostalgiją taip ir nespėjusiai įsibėgėti vasarai, bet tenka susitaikyti su lietuviško klimato ypatumais. Kad neužpultų liūdesys, noriu pasiūlyti laimingo rudens receptą – jaukias HYGGE akimirkas.

rugsėjo 19, 2017

Stilinga darbo vieta namuose

Jeigu tu, kaip ir aš, esi blogeris ir rašai savo blogą, tikriausiai turi įsirengęs jaukią darbo vietą namuose. Juk žinau, kad rašymas reikalauja daug laiko ir pastangų, tad įkvepiantis ir kūrybiškai nuteikiantis kamputis yra tiesiog būtinas. Net jeigu tu nepriklausai blogerių bendruomenei, bet vis tiek norėtum atskiro stalo darbui su kompiuteriu, siūlau pasisemti idėjų iš šio įrašo.

rugpjūčio 10, 2017

Vasaros atradimas – šviesos burbulų girlianda

Tikri tropikai Lietuvoje, ir ne kitaip. Ilgai lauktas ir pasiilgtas vasariškas karštis jau čia! Dabar visas gyvenimas persikelia į lauką, kur galime ilsėtis, degintis, kepti barbekiu ar užsiimti kitais maloniais dalykais gryname ore. Šilti vakarai yra dar vienas privalumas, kuriuo šiuo metu galime mėgautis iki soties.

rugpjūčio 3, 2017

Įspūdingai erdvūs apartamentai

Šį kartą noriu apžvelgti nuostabius šeimyninius apartamentus Amsterdame, kurie yra įsikūrę net 240 m2 plote. Jie pasižymi viskuo, apie ką tik galime pasvajoti: beveik dangų siekiančiomis lubomis, aukštais dideliais langais, nuostabiai balta erdve ir istoriją menančiais autentiškais akcentais.

liepos 18, 2017

Pasidaryk pats: žaismingas IKEA krėslas

Už lango oras turbūt labiau primena rudenį nei vasarą, tad jeigu pritrūkai minčių, ką gi naudingo galima nuveikti namie, siūlau įdomią „pasidaryk pats“ idėją. Jeigu tau, kaip ir man, patiko naujosios IKEA kolekcijos ratano krėslas STOCKHOLM, bet manai, kad jame trūkstą šiek tiek „vibe’o“, jį įsigijus gali labai originaliai patobulinti. Garantuoju, kad tai bus puiki terapija nuo blogo oro.

liepos 2, 2017

Staliuko prie lovos dekoras

Staliukas prie lovos – būtinybė miegamajame ar ne? Naujakuriams galbūt tai nėra prioritetas, bet pagyvenus ilgesnį laiką ir jo neturint, po truputį vis susiduriama su šiokiais tokiais nepatogumais. Kur dėti telefoną, žadintuvą, prieš miegą skaitomą knygą ar žurnalą? Ant žemės laikyti nėra patogu, tad nori nenori, poreikis baldui prie lovos atsiranda.

birželio 26, 2017