NAMAI

E-interjeras.lt: Kaip išsirinkti patalynės spalvą?

Jeigu miegamajame siekiate harmonijos ir spalvų suderinamumo, vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į grindų, sienų ir baldų spalvas, bet ir į patalynės spalvą bei raštą. Jau seniai įrodyta, jog spalvos veikia mūsų nuotaiką ir savijautą, be to, patalynė užima santykinai nemažai ploto, tad jos spalva gali papildyti interjerą arba, netinkamai parinkta, jį "sugadinti".

gegužės 24, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Perdirbti plastikiniai daiktai vaikams, moko juos sąmoningo vartojimo

Belgiškas prekinis ženklas (vystantis gamybą Italijoje) "ecoBirdy" sukūrė kolekciją daiktų (kėdutė, šviestuvas ir daiktų talpykla), kuriems pagaminti naudoja perdirbtus plastikinius žaislus, taip supažindami vaikus su atsakingu ir sąmoningu daiktų vartojimu. Tai ypač turėtų patikti tėveliams, kuriems rūpi, kokioje aplinkoje auga jų vaikai , nes taip galima prisidėti prie planetos tausojimo.

gegužės 22, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 68 kv.m šiuolaikiškas butas Lenkijoje

Jau esu rašiusi anksčiau, jog Lenkijoje kuriami interjerai labai panašūs į lietuviškus. Šis - ne išimtis. Butas projektuotas jaunai 2 daktarų porai. Dizaineriai rašo, jog pora pageidavo skandinaviško stiliaus jaukaus buto su lengvais baldais, bet šį interjerą vadinčiau tiesiog šiuolaikišku, nes randu ir kitų stilių bruožų. Apie skandinaviško stiliaus neteisingą sampratą esu rašiusi čia.

gegužės 17, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Kilimų sluoksniavimas (kilimas ant kilimo) - nauja mada

Kilimų sluoksniavimas - nauja mada, dar tik po truputį atrandanti savo vietą Lietuvoje. Tai visiškai neįprastas akiai sprendimas, kurį priimti ir suprasti gali tikrai ne kiekvienas. Turbūt kyla klausimas: kam kloti vieną kilimą ant kito? Tam yra kelios priežastys, kurias šiame straipsnyje aptarsiu.

gegužės 15, 2018/ Evelina

Homyideas.lt: Marmuro padėkliuko dekoras

Manau visi žinote, kad marmuras šiuo metu yra bene karščiausia ir geidžiamiausia interjero tendencija. Turbūt didžioji dalis naujai įrengiamų būstų turi bent mažą dalelę kažką marmurinio. Marmurinėmis plytelėmis išklota siena, stalviršis ar kitas nedidelis akcentas gali suteikti modernaus žavesio ir subtilios prabangos.

gegužės 15, 2018/ Jurate G

E-interjeras.lt: Spalvingi ir iliustruoti vaikų kambario baldai

Dažniausiai tėvai, rinkdami vaikų kambario baldus nueina dviem keliais. Pirmasis - įrengti jį taip, kad kambarys atspindėtų vaikystę, mėgstamą vaiko tematiką (jūra, animaciniai herojai ir pan.) ir būtų kuo linksmesnis. Antrasis - rinktis tokius baldus, jog atėjus paauglystei nereiktų jų keisti ir patys baldai būtų santūresni. Šioje tamoje kalbėsiu apie pirmąjį kelią - vaikystę atspindinčius baldus

gegužės 10, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 140 kv.m butas Barselonoje (galima išsinuomoti per airbnb)

Šio buto interjerą radau visai atsitiktinai, ir tik vėliau, pradėjusi labiau apie jį domėtis, pamačiau, jog yra galimybė čia pagyventi už 550 Eur nakčiai. Kaina tikrai didelė, tačiau interjeras ir jo lokacija - puiki, o dar ir nemokamai asmeninį asistentą gaunate! Bet geriau papasakosiu apie interjerą, kuris paskatino mane parašyti šį straipsnį.

gegužės 8, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Poilsio zona šiltnamyje - dekoras ir augalai

Parašyti šia tema mane įkvėpė neseniai turėtas užsakymas. Klientė pageidavo vieną dalį šiltnamio skirti lysvėms, o kitą - poilsio zonai. Šiltnamis gana didelis - 309x530 cm, naujas ir tuo metu dar buvo galima rinktis ir jo spalvą, ir grindis. Turiu kelis patarimus, kurie pravers, norintiems panašios zonos, o Lina iš geltonaskarutis.lt papasakos, kokie augalai geriausiai jaučiasi šiltnamyje.

gegužės 3, 2018/ Evelina

Homyideas.lt: Lauko poilsio zonos dekoras

Atėjus šiltajam sezonui visi norime kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad, natūralu, kad dalis gyvenimo keliasi į lauką. Po darbų ir savaitgaliais vakarojame savo balkone ar terasoje. O tai daryti yra daug maloniau, kai ši zona yra tinkamai sutvarkyta ir paruošta smagiam pasisėdėjimui. Kad poilsio zonoje leisti laiką būtų malonu, tam reikia ne tik gero oro, bet ir tinkamo jos įrengimo.

balandžio 27, 2018/ Jurate G

E-interjeras.lt: 2018 m. apdailos tendencija - terrazzo (mozaikinis betonas)

Praktiškai kasmet nors viena, kuriam laikui užmiršta, medžiaga išgyvena savo renesansą. Šiais metais - terrazzo (tariamas "teraco") eilė ir net neabejoju jos didėjančiu populiarumu ir pasisekimu Lietuvoje. Skubu jus supažindinti su šios medžiagos panaudojimo galimybėmis ir savybėmis.

balandžio 26, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Kaip su namų aksesuarais atnaujinti terasą?

Įsivaizduokime, jog jūsų lauko terasa yra pilnai apstatyta baldais. Tai gali būti tiek tik vidaus baldai, tiek vidaus ir lauko baldai kartu. Tačiau vaizdas, kurį matote, jūsų netenkina - kažko trūksta, nėra jauku. Pažįstama situacija? Namų aksesuarai - puiki išeitis, kuri daug nekainuoja, o ir atskirai kažko pirkti nereikia - galite naudoti tuos pačius aksesuarus, kuriuos naudojate namuose.

balandžio 24, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 46 kv.m šiuolaikiškas butas Brazilijoje

Kai pamačiau šį interjerą, dar nežinojau, kad jis tik 46 kv.m dydžio. Tikrai nebūčiau patikėjusi! Puikiai išlaikytas erdvės įspūdis, nors bute sutalpintos visos reikalingos zonos: virtuvė, valgomasis, miegamasis ir vonios kambarys.

balandžio 19, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Vidaus ir lauko baldai terasose su stogu

Artėja šilčiausias metų laikas, kuris atidarys terasų sezoną, maisto gamybą lauke ir draugų ar šeimos vakarienes gryname ore. Jeigu savo namuose džiaugiatės terasa su stogu, šis straipsnis - kaip tik jums. Įsigyti visą lauko baldų komplektą, kuris būtų estetiškai patrauklus, yra išties sudėtinga arba per brangu, todėl aptarsiu variantus, kaip galima suderinti vidaus ir lauko kartu.

balandžio 17, 2018/ Evelina

Homyideas.lt: Mano Home Office PRIEŠ ir PO

Man darbo kambarys, arba kaip aš mėgstu vadinti Home Office, yra būtinybė namuose. Nes namai – ta vieta, kur aš geriausiai susikaupiu ir labiausiai galiu save realizuoti kūrybiškai. Tad atskira patalpa yra paskirta darbo vietai. Ir ši erdvė tikrai turi ypatingą aurą, nes manau nei viename kitame kambaryje nepagaučiau tiek įkvėpimo, kiek būtent šitame.

balandžio 16, 2018/ Jurate G

E-interjeras.lt: 10 idėjų prieškambariui su sėdima vieta

Dirbant su klientais pastebiu, jog dauguma prieškambaryje nori sėdimos vietos. Prisėdus patogiau apsiauti batus, o ir jaukumo daugiau atsiranda. Galimi įvairūs variantai: tiek specialiai gaminami suoliukai su spintelėmis/stalčiais ir čiužinuku ant jo, tiek kieta dalis, kuri yra tarsi spintos tęsinys, tiek atskiras suoliukas/kėdė.

balandžio 12, 2018/ Evelina

Homyideas.lt: Visi melsvi atspalviai RUSTIC stiliaus interjere

Rustic stiliaus dvasia, vyraujanti šiame interjere, anaiptol neprimena nutriušusios kaimo sodybos. Mėlyni akcentai, tekstilės gausa ir pasendintas medis suteikia šiems namams originalumo ir savito charakterio. Marinistiniai motyvai įneša į šį būstą daug gaivos ir tai leidžia pasijausti tarsi visada gyventum ant jūros bangų skalaujamo kranto.

balandžio 9, 2018/ Jurate G

E-interjeras.lt: Instaliacija, kuri asmenukes kaip mat paverčia žvyru

Net nežinau, ar man pavyks rišliai ir logiškai surašyti tai, kokias emocijas ir mintis man kelia ši instaliacija. Jos mintis - labai gili, tik aš galiu nesugebėti jos tinkamai ištransliuoti. Pačių autorių PanGenerator svetainėje ši instaliacija vadinasi: everything saved will be lost. Ji skirta paauglių (manyčiau, tinka visiems) gyvenimo problemoms atspindėti ir tam pasirinkta, sakyčiau.

balandžio 5, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Spalvingas ir jaukus 77 kv.m. buto interjeras Maskvoje

Tikras pavasaris šiame interjere - kiek spalvų, kiek augalų! Gražu žiūrėti! OM DESIGN studijos interjero dizainerė turėjo užduotį dviejų kambarių bute atrasti vietos trečiam - 3 metų dukros kambariui. Tai padarė sujungusi svetainę su virtuve, ir atskyrusi du atskirusi po kambarį tėvams ir dukrai.

balandžio 3, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Shop the look! Nusikopijuok šio valgomojo interjerą!

Shop the look - nusikopijuok kambarį rubrika įgauna pagreitį. Tai jau ketvirtas interjeras, kurį detaliai išnagrinėjus surandu panašius baldus ir interjero detales Lietuvoje. Juk kartais taip norisi gyventi taip pat, kaip nuotraukoje. :) Taip pat nebus, bet kažkas panašaus tikrai gali pavykti! Nuotrauka - viduje.

kovo 29, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Mikrobangų krosnelės vieta virtuvėje

Mikrobangų krosnelė buityje tikrai nėra būtinas daiktas ir aš nebandysiu įrodinėti priešingai. Klientų tarpe turiu įvairių situacijų. Virtuvė planuojama tiek su mikrobangų krosnele, tiek griežtai be jos. Šioje temoje apžvelgsiu galimas mikrobangų krosnelės vietas virtuvėje ir tikrai nesiūlysiu jos laikyti atskirame sandėliuke, nes dažnas tokios prabangos sau leisti negali.

kovo 27, 2018/ Evelina