NAMAI

E-interjeras.lt: Laura Kanevičiūtė: "Kuriant kambario interjerą iš detalių"

O dabar, turėjau galimybę susikurti seniai laukto kambario interjerą. Mano kambariui ilgą laiką reikėjo remonto. Taip, labai seniai tai tai planavome. Ir net negaliu apibūdinti kaip džiaugiuosi, kad po visų svarstymų, ar apskritai verta tai padarėme.

liepos 24, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Padėklai - vis populiarėjanti interjero dekoracija

Manęs nestebina toks jų populiarumas. Tai itin patogus būdas tvarkingai sugrupuoti interjero detales ir aksesuarus. Padėklo dekoravimui galioja tos pačios taisyklės kaip ir lentynų dekoravimui. Apie tai esu rašiusi anksčiau. Taip pat padėklą paprasta perkelti į kitą vietą, kas labai patogu tvarkantis ar tiesiog norint atsinaujinti.

liepos 20, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Įspūdingai erdvūs apartamentai

Šį kartą noriu apžvelgti nuostabius šeimyninius apartamentus Amsterdame, kurie yra įsikūrę net 240 m2 plote. Jie pasižymi viskuo, apie ką tik galime pasvajoti: beveik dangų siekiančiomis lubomis, aukštais dideliais langais, nuostabiai balta erdve ir istoriją menančiais autentiškais akcentais.

liepos 18, 2017/ Jurate G

Homyideas.lt: Pasidaryk pats: žaismingas IKEA krėslas

Už lango oras turbūt labiau primena rudenį nei vasarą, tad jeigu pritrūkai minčių, ką gi naudingo galima nuveikti namie, siūlau įdomią „pasidaryk pats“ idėją. Jeigu tau, kaip ir man, patiko naujosios IKEA kolekcijos ratano krėslas STOCKHOLM, bet manai, kad jame trūkstą šiek tiek „vibe’o“, jį įsigijus gali labai originaliai patobulinti. Garantuoju, kad tai bus puiki terapija nuo blogo oro.

liepos 2, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Danieliaus / Debesylos nauji namai!

Aš nuoširdžiai niekur neskubėjau. Nes tikiu, kad skubant – prisipirksi to, ko NIEKADA nepanaudosi. Pavyzdžiui orkaitės. Kai supratau, kad jos neįsigyjau ir turiu tiesiog tik kaitlentę, tai keli draugai garsiai pasakė „Kas per nesąmonė?“. Praėjus pusei metų supratau, kad, ei, visai man jos netrūksta, šiaip. Vis tiek nemėgstu orkaičių.

birželio 29, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: 117 kv.m butas Ukrainoje su panoraminiu vaizdu

Interjeras turi įvairių stilių bruožų, tačiau bendrai jį galėčiau pavadinti moderniu. Tokio tipo interjerų vis daugiau sukuriama ir Lietuvoje, tad jis turėtų būti kažkur "matytas".

birželio 27, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Staliuko prie lovos dekoras

Staliukas prie lovos – būtinybė miegamajame ar ne? Naujakuriams galbūt tai nėra prioritetas, bet pagyvenus ilgesnį laiką ir jo neturint, po truputį vis susiduriama su šiokiais tokiais nepatogumais. Kur dėti telefoną, žadintuvą, prieš miegą skaitomą knygą ar žurnalą? Ant žemės laikyti nėra patogu, tad nori nenori, poreikis baldui prie lovos atsiranda.

birželio 26, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Kotryna Bass: "Dabarinė karta nekuria namų visam gyvenimui"

Neseniai su gyvenimo draugu suskaičiavome, jog tai jau mūsų aštuntoji vieta per septynerius bendro gyvenimo kartu metus, tai kraustytis teko jau ne sykį. Neprisirišu prie vienos vietos. Manau dabarinė karta nekuria namų visam gyvenimui ir tai suteikia labai daug laisvės.

birželio 22, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Viktorija Kovriga: Kaip savo namams suteikiau jaukumo?

Nepirkite daiktų ar dekoro elementų vien dėl to, jog atėjo mada vienam ar kitam daiktui. Mada praeina, o kokią reikšmę Jums turės nupirktas daiktas? Kiek laiko jis Jus džiugins? Tokia draugystė dažiausiai greitai pasibaigia, nes tai paprasčiausiai neapgalvotas, neišnešiotas pirkinys, neturintis slaptos žinutės.

birželio 19, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: E-interjeras svečias Linas pasakoja apie Azulejo plyteles

Dominuojanti Azulejo ornamentų spalva – mėlyna (isp.azul – „mėlyna“), tačiau būna ir geltonų, žalių, juodų ar baltų Azulejo dekoro spalvų. Mėlyna spalva pasirinkta neatsitiktinai, ji išgaunama iš Kobalto pigmento, kuris pasižymi puikiomis fizikinėmis savybėmis ir yra lengvai gaminamas vietinėje aplinkoje.

birželio 15, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Savaitgalio išvyka: elegantiškasis Burbiškio dvaras

Praeitas savaitgalis buvo vasariškas ir be galo turiningas. Visiškai neplanuotai patekau į Anykščius ir jų apylinkes, kuriose teko aplankyti gražiausias mūsų šalies vietoves. Viena iš jų – nuostabiai elegantiškas bei žavus, 19-tame amžiuje statytas Burbiškio dvaras.

birželio 13, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Sienų dažymas geometrinėmis formomis

Kai atsibosta lygios sienos, o tapetų klijuoti nesinori, visada galima jas nudažyti geometrinėmis formomis. Kambarys įgaus dinamikos, o pabodus šiam sprendimui bet kada galėsite vėl viską perdažyti.

birželio 12, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Viktorija Kovriga: "Namai - tai gyvenimas"!

Kai sužinojome apie galimybę turėti namus - viskas įvyko taip greitai ir netikėtai, kad iki šiol netikiu, jog mums pavyko pasiekti bendrą svajonę. Tai jautri tema, kartais, kalbėdama apie namus, susigraudinu ir nemoku apsakyti žodžiais ką reiškia man namai. Namai, tai - gyvenimas.

birželio 8, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: "Jaukiam namus" sodina kambarines gėles

"Jaukiam namus" sako: "Kaip žinia, dabar labai madinga savo namuose įrenginėti džiungles. Urban jungle blogeriai tiesiog klęsti, o sukulentų galima nusipirkti net Lidl. Mes pradėję sodinti pirmuosius savo augalėlius visgi pirmiausia kėlėm klausimą ne ką sodinti, o į ką."

birželio 5, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Jauki terasa Lietuvoje. Ar įmanoma?

Turbūt dauguma, turinčių nuosavą namą ar kotedžą, svajoja apie jaukią terasą. Tiesiog pastačius kelis lauko baldus, jaukumo vis dar trūksta – reikalingi dar keli elementai. Lina man davė savo terasos planą ir matmenis, o aš ją apstačiau pagal savo nuožiūrą. Kaip tai atrodo, žiūrėkite straipsnio pabaigoje!

birželio 1, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Standartinio tipo buto atnaujinimas – su kokiais iššūkiais dažniausiai susiduriama?

Jeigu gyveni standartinio tipo daugiabutyje ir ieškai idėjų, kaip atnaujinti savo namų interjerą, šis įrašas kaip tik tau. Žemiau stengsiuosi apžvelgti didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria tokių būstų šeimininkai.

gegužės 31, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Interjero spalvų paletė. Įkvėpimas iš gamtos.

Gamta - geriausia pagalbininkė, ieškant geriausios spalvų paletės. Net nustebsite pamatę, kokie tobuli spalvų deriniai slypi gamtoje.

gegužės 29, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Kai autentika susimaišo su šiuolaikiniu stiliumi

NUOSTABU yra žodis, kuris manęs nepaleido žiūrint šio 100 kv.m buto Paryžiuje nuotraukas ir nuolat sekiojo iš paskos, kai rašiau šį tekstą. Na bet tikrai. Aš ir vėl išgyvenau akimirką, kai pati sau pavydėjau, jog galiu bent nuotraukų pavidalu išvysti tokį gražų reginį.

gegužės 25, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Mano vėlyvieji savaitgalio pusryčiai MODERN RUSTIC stiliumi

Man savaitgalį lėti ir ilgi vėlyvieji pusryčiai yra tiesiog šventas reikalas. Didžiausias malonumas yra mėgautis lėta valgymo meditacija, kai nereikia niekur skubėti ir gali tiesiog „būti“. Tada tiek pusryčių paruošimui, tiek jų patiekimui, tiek pačiam pusryčiavimo procesui galiu negailėti laiko ir tuo džiaugtis kad ir pusę dienos. Tad noriu pasidalinti įamžinta savo praeito savaitgalio pusryčiais

gegužės 23, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Monika Jogminė: Turime IKEA virtuvę ir esame patenkinti!

Tai virtuvė apie kurią visada svajojome. Ji mums kainavo ± 3800 eur. Kartu su montavimu, ± 4000 eur (į kainą įtraukta buitinė technika ir apšvietimas).

gegužės 22, 2017/ Evelina