NAMAI

E-interjeras.lt: Svetainės atnaujinimas. Į ką atkreipti dėmesį?

Šiame straipsnyje duosiu patarimų, kaip atnaujinti svetainės interjerą, keičiant tik baldus ir neperdažant sienų ar nedarant kitų reikšmingų pakeitimų. Tai gali būti aktualu, atsikraustantiems į jau kažkieno gyventą butą ar namą arba tiesiog norintiems pokyčių, nes senasis interjeras atsibodo.

liepos 17, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 17 kv.m butas studentui Ukrainoje

Puikus itin mažo buto pavyzdys, kuriame telpa pagrindinės, patogiam 1 asmens gyvenimui reikalingos, funkcijos ir šiuolaikiškas dizainas. Šalia yra universitetas, tad tai puiki strateginė vieta studentams, nes butas yra skirtas nuomai.

liepos 10, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Mėlyni virtuvės baldai

Šiame straipsnyje surinkau pavyzdžius, kuriuose matomi mėlyni virtuvės baldai, o ne kitos detalės (pvz. kėdės, sienelė virš stalviršio ir pan.). Lietuvoje populiaresnis variantas, kuomet mėlyna naudojama ne baldams, o ką tik minėtoms detalėms, nes pabodus mėlynai spalvai, žymiai lengviau pakeisti plyteles ar kėdes nei visą virtuvės baldų komplektą (nebent nuspręstumėte jį dažyti).

liepos 3, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Etsy.com atradimai namams (10)

Kadaise, tiksliau prieš beveik 2 metus, dalinausi savo atradimais namams iš etsy.com. Jeigu įdomu, žiūrim čia. Praėjo nemažai laiko, atsirado naujų daiktų, kuriais noriu pasidalinti. Net neabejoju, jog kažką panašaus galima rasti ir Lietuvoje, tačiau ne visi moka ieškoti ir žymiai paprasčiau tiesiog nusipirkti "gatavus" daiktus, o ne juos užsakinėti nežinia kur :)

birželio 26, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Dviejų butų po 35 kv.m interjerai. Ką siūlo baldų pardavėjai?

Interjerų analizė - vienas man labiausiai patinkančių dalykų, ypač, kai jie yra Lietuvoje, o matomus baldus ir aksesuarus galite įsigyti ir kiekvienas iš jūsų. Kai gavau šių dviejų, praktiškai identiškų savo baldų išdėstymu, bet skirtingų interjero sprendimais, butų nuotraukas, žinojau, jog bus įdomu!

birželio 19, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Virtuvė be pakabinamų spintelių

Virtuvė be pakabinamų spintelių turbūt neįmanoma mažose virtuvėse (nebent gaminama labai retai), todėl tai labai neįprastas ir piktinantis kitus vaizdas :) Tokiais straipsniais mėgsta piktintis tie, kurie turi mažas virtuves, bet juk niekur neliepiama atsisakyti pakabinamų spintelių. Jeigu nėra vietos, tai nėra. Jeigu reikia pakabinamų spintelių, tai reikia.

birželio 14, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 8 idėjos, kaip dekoruoti sieną virš sofos

Kad ir kokioje erdvėje gyventumėte - itin mažoje ar erdvioje, visada lieka laisvos vietos virš sofos. Sofa niekada nebus aukšta, tad ši taisyklė amžina :) Dekoruoti tos erdvės tikrai nebūtina, tačiau iš patirties galiu pasakyti, kad nedidelis akcentas virš sofos visada geriau išpildo svetainę ir kambarys neatrodo toks tuščias. Ypač patarčiau dekoruoti sieną virš sofos, jeigu turite aukštas lubas.

birželio 5, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 8 idėjos, kaip dekoruoti sieną virš sofos

Kad ir kokioje erdvėje gyventumėte - itin mažoje ar erdvioje, visada lieka laisvos vietos virš sofos. Sofa niekada nebus aukšta, tad ši taisyklė amžina :) Dekoruoti tos erdvės tikrai nebūtina, tačiau iš patirties galiu pasakyti, kad nedidelis akcentas virš sofos visada geriau išpildo svetainę ir kambarys neatrodo toks tuščias. Ypač patarčiau dekoruoti sieną virš sofos, jeigu turite aukštas lubas.

birželio 5, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: TOP 5 lauko baldai poilsiui lauke

Ant nosies - kalendorinė vasara (nors vasariškais orais džiaugiamės žymiai anksčiau), tad išskyriau 5, mano nuomone, svarbiausius baldus, kurie gali būti reikalingi poilsiaujant lauke. Kas be ko, patys svarbiausi ir dažniausiai naudojami baldai - kėdės/foteliai su staliuku. Dabar labai patogu suderinti visus šiuos baldus tarpusavyje, nes gamintojai siūlo pilnus jų komplektus.

gegužės 29, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Kaip išsirinkti patalynės spalvą?

Jeigu miegamajame siekiate harmonijos ir spalvų suderinamumo, vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į grindų, sienų ir baldų spalvas, bet ir į patalynės spalvą bei raštą. Jau seniai įrodyta, jog spalvos veikia mūsų nuotaiką ir savijautą, be to, patalynė užima santykinai nemažai ploto, tad jos spalva gali papildyti interjerą arba, netinkamai parinkta, jį "sugadinti".

gegužės 24, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Perdirbti plastikiniai daiktai vaikams, moko juos sąmoningo vartojimo

Belgiškas prekinis ženklas (vystantis gamybą Italijoje) "ecoBirdy" sukūrė kolekciją daiktų (kėdutė, šviestuvas ir daiktų talpykla), kuriems pagaminti naudoja perdirbtus plastikinius žaislus, taip supažindami vaikus su atsakingu ir sąmoningu daiktų vartojimu. Tai ypač turėtų patikti tėveliams, kuriems rūpi, kokioje aplinkoje auga jų vaikai , nes taip galima prisidėti prie planetos tausojimo.

gegužės 22, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 68 kv.m šiuolaikiškas butas Lenkijoje

Jau esu rašiusi anksčiau, jog Lenkijoje kuriami interjerai labai panašūs į lietuviškus. Šis - ne išimtis. Butas projektuotas jaunai 2 daktarų porai. Dizaineriai rašo, jog pora pageidavo skandinaviško stiliaus jaukaus buto su lengvais baldais, bet šį interjerą vadinčiau tiesiog šiuolaikišku, nes randu ir kitų stilių bruožų. Apie skandinaviško stiliaus neteisingą sampratą esu rašiusi čia.

gegužės 17, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Kilimų sluoksniavimas (kilimas ant kilimo) - nauja mada

Kilimų sluoksniavimas - nauja mada, dar tik po truputį atrandanti savo vietą Lietuvoje. Tai visiškai neįprastas akiai sprendimas, kurį priimti ir suprasti gali tikrai ne kiekvienas. Turbūt kyla klausimas: kam kloti vieną kilimą ant kito? Tam yra kelios priežastys, kurias šiame straipsnyje aptarsiu.

gegužės 15, 2018/ Evelina

Homyideas.lt: Marmuro padėkliuko dekoras

Manau visi žinote, kad marmuras šiuo metu yra bene karščiausia ir geidžiamiausia interjero tendencija. Turbūt didžioji dalis naujai įrengiamų būstų turi bent mažą dalelę kažką marmurinio. Marmurinėmis plytelėmis išklota siena, stalviršis ar kitas nedidelis akcentas gali suteikti modernaus žavesio ir subtilios prabangos.

gegužės 15, 2018/ Jurate G

E-interjeras.lt: Spalvingi ir iliustruoti vaikų kambario baldai

Dažniausiai tėvai, rinkdami vaikų kambario baldus nueina dviem keliais. Pirmasis - įrengti jį taip, kad kambarys atspindėtų vaikystę, mėgstamą vaiko tematiką (jūra, animaciniai herojai ir pan.) ir būtų kuo linksmesnis. Antrasis - rinktis tokius baldus, jog atėjus paauglystei nereiktų jų keisti ir patys baldai būtų santūresni. Šioje tamoje kalbėsiu apie pirmąjį kelią - vaikystę atspindinčius baldus

gegužės 10, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 140 kv.m butas Barselonoje (galima išsinuomoti per airbnb)

Šio buto interjerą radau visai atsitiktinai, ir tik vėliau, pradėjusi labiau apie jį domėtis, pamačiau, jog yra galimybė čia pagyventi už 550 Eur nakčiai. Kaina tikrai didelė, tačiau interjeras ir jo lokacija - puiki, o dar ir nemokamai asmeninį asistentą gaunate! Bet geriau papasakosiu apie interjerą, kuris paskatino mane parašyti šį straipsnį.

gegužės 8, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Poilsio zona šiltnamyje - dekoras ir augalai

Parašyti šia tema mane įkvėpė neseniai turėtas užsakymas. Klientė pageidavo vieną dalį šiltnamio skirti lysvėms, o kitą - poilsio zonai. Šiltnamis gana didelis - 309x530 cm, naujas ir tuo metu dar buvo galima rinktis ir jo spalvą, ir grindis. Turiu kelis patarimus, kurie pravers, norintiems panašios zonos, o Lina iš geltonaskarutis.lt papasakos, kokie augalai geriausiai jaučiasi šiltnamyje.

gegužės 3, 2018/ Evelina

Homyideas.lt: Lauko poilsio zonos dekoras

Atėjus šiltajam sezonui visi norime kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad, natūralu, kad dalis gyvenimo keliasi į lauką. Po darbų ir savaitgaliais vakarojame savo balkone ar terasoje. O tai daryti yra daug maloniau, kai ši zona yra tinkamai sutvarkyta ir paruošta smagiam pasisėdėjimui. Kad poilsio zonoje leisti laiką būtų malonu, tam reikia ne tik gero oro, bet ir tinkamo jos įrengimo.

balandžio 27, 2018/ Jurate G

E-interjeras.lt: 2018 m. apdailos tendencija - terrazzo (mozaikinis betonas)

Praktiškai kasmet nors viena, kuriam laikui užmiršta, medžiaga išgyvena savo renesansą. Šiais metais - terrazzo (tariamas "teraco") eilė ir net neabejoju jos didėjančiu populiarumu ir pasisekimu Lietuvoje. Skubu jus supažindinti su šios medžiagos panaudojimo galimybėmis ir savybėmis.

balandžio 26, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Kaip su namų aksesuarais atnaujinti terasą?

Įsivaizduokime, jog jūsų lauko terasa yra pilnai apstatyta baldais. Tai gali būti tiek tik vidaus baldai, tiek vidaus ir lauko baldai kartu. Tačiau vaizdas, kurį matote, jūsų netenkina - kažko trūksta, nėra jauku. Pažįstama situacija? Namų aksesuarai - puiki išeitis, kuri daug nekainuoja, o ir atskirai kažko pirkti nereikia - galite naudoti tuos pačius aksesuarus, kuriuos naudojate namuose.

balandžio 24, 2018/ Evelina