NAMAI

E-interjeras.lt: Kilimai ant sienos vėl grįžta!

Ar galite patikėti, jog kilimai ant sienų grįžta! Ir jie atrodo labai gerai, palyginus su tuo, kaip atrodo/atrodė Rusijoje :) Daugiausiai tai Maroko stiliaus kilimai su įvairiais raštais ir geriausiai jie atrodo mid-century ir boho stiliaus interjeruose.

lapkričio 17, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: The Student Hotel interjero apžvalga ir mano video!

Sekantys mane Instagrame matė ne tik viešbučio, kuriame buvau su vyru nuotraukas, tačiau ir kitų, ne mažiau įdomių vaizdų iš Eindhoveno ir ten vykusio GLOW šviesų instaliacijų festivalio. Šiame straipsnyje surašiau savo įspūdžius iš viešbučio Nyderlanduose, kuriame praleidome 3 dienas. Žinoma, iš interjero pusės (jeigu įdomu kiti aspektai - labai laukiu klausimų)!

lapkričio 14, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Interjero stiliai: TOP 15 populiariausių

Atnaujinate savo namus ar planuojate įsirengti naujus? Tuomet šis straipsnis kaip tik jums. Suplanavus būsimas erdves, sekantis etapas yra pasirinkti kokio stiliaus interjeras dominuos namuose. Žinoma, stilius galima tarpsusavyje maišyti, bet norint tai daryti, juos reikia pažinti. Taigi žemiau pateikiu TOP 15 populiariausių interjero stilių su trumpomis kiekvieno charakteristikomis.

lapkričio 7, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Metalinė lova miegamajame

Metalinė lova miegamajame - rečiausiai aptinkamas lovos tipas ir aš puikiai suprantu kodėl. Internete yra daugybė pavyzdžių, kuriuose metalinė lova atrodo tiesiog klaikiai. Ji tinka ne bet kur - reikia ypatingai gero stiliaus suvokimo. Daugiau, skaitykite straipsnyje.

lapkričio 7, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Tamsios grindys. Su kuo derinti? Kaip ištaisyti?

Tamsios grindys man nepatinka, nebent tai vonios kambarys. Tuomet pilkos spalvos akmens masės plytelės atrodo tikrai neblogai. Žiūrint iš praktiškumo pusės, tamsios grindys nėra praktiškos - ant jų kuo puikiausiai matosi dulkės. Bet jeigu nepatinka man, nereiškia, kad turi nepatikti ir jums. Ką daryti, jeigu noriu sumažinti tamsų grindų plotą? .

lapkričio 2, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: 56 kv.m eklektiškas butas Maskvoje

Mane nustebino faktas, jog šis butas yra Maskvoje. Tikrai nebūčiau pagalvojusi, nes jis labiau primena Skandinavijoje esančius interjerus. Kadangi čia randu įvairių stilių, vadinu tai tiesiog eklektika, tačiau aiškiai juntama mid-century įtaka ir tai, jog pastatas yra 1958m. statybos. Beje, aukštos - 3,15m lubos taip pat senos statybos butų požymis.

spalio 26, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Dovilė Jablonskienė iš Home Decor kalba apie vaikų kambario dizainą

Vaikų kambario dizainas - vienas iš svarbesnių elementų planuojant ir įrenginėjant namų interjerą. Nes būtent savoje erdvėje vaikai praleidžia daugiausiai laiko: čia vaikai kuria, svajoja, čia perskaitomos pirmosios knygos, čia rieda ašaros kaip pupos, čia pat „dreba sienos“ nuo skardaus jų juoko.

spalio 24, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Kuo dengti savo būsto langus? TOP 6 langų uždengimo variantai

Įsikėlus į naują būstą, langų dekoravimas yra vienas paskutiniausių namų įsirengimo etapų. Bet prie jo dažniausiai sugrįžtama atėjus tamsiajam metų laikui, nes nenorima tapti realybės šou dalyviais prieš savo kaimynus:) Tuomet kyla klausimas, kuo geriausia dengti langus ir ar pasirinktas variantas yra tinkamas.

spalio 18, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: 20 šiuolaikiškų kėdžių iki 100Eur!

Bendraujant su klientais, nuolat pastebiu, jog susiduriama su problema, kurios anksčiau tikrai niekas neturėjo. Jie sako, jog yra per daug pasiūlos ir laaaabai sunku išsirinkti tinkamą baldą. Keista, ar ne? Kas galėjo pagalvoti, jog atsidursime tokioje situacijoje? :)

spalio 17, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Eames Lounge Chair - amžinai madinga kėdė

Jeigu nors kažkiek domėjotės interjeru, ši kėdė / krėslas bus tikrai matyta. Tai amžina klasika, laikui ir jokiam stiliui nepavaldus dizainas. Krėslas turi ir draugę - to paties stiliaus kojų kėdutę.

spalio 12, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Shop the look - skandinaviško stiliaus svetainė!

Šį kartą nusprendžiau suieškoti baldus, šviestuvus ir detales iš šios skandinaviško stiliaus svetainės. Norite gyventi panašiai? Žiūrėkite, kur radau visus daiktus po nuotrauka!

spalio 12, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Lengvas DIY – dekoras INSTAGRAM akimirkomis

Dalinuosi lengvu ir daug nekainuojančiu DIY (lietuviškai ‘Pasidaryk pats”) darbeliu, kurį dariau praeitą savaitgalį. Jo rezultatas – namų dekoras INSTAGRAM akimirkų nuotraukomis. Šias savo Instagram nuotraukas atsipausdinau iš prekybos centre “Akropolis” esančio Polaroid nuotraukų spausdinimo aparato. Visada norėjau jį išbandyti ir pagaliau šį savaitgalį tai padariau.

spalio 11, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Langas vonios kambaryje - daugiau pliusų nei minusų

Ar aš teisi sakydama, jog nenorėtumėte virtuvės ar svetainės be langų? Mane bando įtikinti, jog vonios kambarį galima idealiai apšviesti ir to lango net nereikės. Na taip, o pabandykite išsiversti su dirbtiniu apšvietimu visose patalpose. Jauku? Nemanau. Ar gerai jausitės? Ar nebus jausmo, jog esate įkalinti?

spalio 5, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Novergijos blogerės sodrūs namų atspalviai

Noriu pristatyti Norvegijos blogerę Malin Antonsen ir jos nuostabius, su subtiliais Art Deco akcentais dekoruotus namus. Nors skandinavams toks kaloritas nėra labai būdingas, bet ši blogerė puikiai sudėliojo savo namų spalvyną, tad jie tikrai nėra niūrūs ir slegiantys. Atvirkščiai, spalvingos Art Deco stiliaus detalės, tekstūrų įvairovė įneša daug jaukumo ir gyvybingumo.

spalio 3, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: 5 patarimai, kaip išsirinkti sofą

Turbūt ne man vienai, vienas pagrindinių svetainės elementų yra sofa. Dažniausiai aplink ją dėliojasi kiti elementai ir vyksta filmų vakarai bei svečių priėmimai. Įsitikinkite, kad nauja sofa tilps pro svetainės (ar kito kambario, kuriame ji stovės) ir lauko duris. Turbūt nėra nieko absurdiškiau nei įsigijus sofą neįtalpinti jos į namus.

spalio 3, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: 120 kv.m charizmatiškas namukas Danijoje

Mane papirko šio namuko interjeras. Matosi, jog žmonės jį kūrė sau, rinkdamiesi detales ir baldus pagal save, nesistengiant tobulai suderinti spalvų ar stilių. Kartais taisyklių nesilaikymas yra raktas į jaukumą, o jaukumą aš jaučiu jau vien pažvelgus į nuotraukas. Namuose rasite įvairiausių daiktų ir spalvų, bet svarbiausia yra viena - jie išlaukti, išmylėti ir išjausti.

rugsėjo 28, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Įkvėpimui – tamsios spalvos sienos miegamajame

Tamsios spalvos interjere, jūs už ar prieš? Aš visomis keturiomis šią idėją palaikau, nes be galo mėgstu dramatišką ir intymią atmosferą, kurią sukuria tamsūs atspalviai. Ypač jie gerai žiūrisi miegamajame. Kadangi vis pasvajoju atnaujinti savąjį, panaršius Pinterest’ą atsirinkau patikusias idėjas, kaip susikurti jaukią miegamojo atmosferą pasitelkiant sodrius atspalvius.

rugsėjo 27, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Mantė Mocevičiūtė: mūsų pirmasis butas!

Sveiki, esu Mantė, “thedailylist” Instagram paskyros kūrėja, neseniai įsikūrusi savo pirmąjį butą. Žinoma, kuriantis naudojomės interjero dizainerio pagalba, kuris stipriai pagelbėjo realizuojant visas mano idėjas. Kaip sakoma - pirmasis butas būna gražus, antrasis jaukus, o trečiasis patogus bei funkcionalus, tad daugiausia dėmesio skyrėme išvaizdai :)

rugsėjo 26, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Cole&Son "Woods" tapetai - universalūs ir amžinai madingi

Pavyzdžiai puikiai tai įrodo. Šie grafiniai medeliai nuostabiai tinka skandinaviško stiliaus interjeruose ir miegamuosiuose, nors matysite, jog naudojami ir kitur (netgi ant durų). Tai puikus būdas įnešti erdvei gyvybės, dinamikos ir gylio, o baltas jų fonas ir juoda medžių spalva leidžia priderinti visas likusias spalvas.

rugsėjo 21, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Jaukus ir moteriškas 36 kv.m butas Švedijoje

Šiame bute tikrai gyvena moteris - tuo net neabejoju. Argi vienai moteriai reikia daug vietos? Na, gal reiktų didesnės spintos? Čia turbūt kaip kuriai :) Pats jaukiausias namų kampelis - svetainės zona, kuri tiesiog alsuoja moteriškumu ir švelnumu! Neatsilieka ir miegamasis, kuris, nors ir tamsių vyriškų tonų, tikrai neleidžia suabejoti, jog čia būta moters.

rugsėjo 19, 2017/ Evelina