NAMAI

E-interjeras.lt: Cole&Son "Woods" tapetai - universalūs ir amžinai madingi

Pavyzdžiai puikiai tai įrodo. Šie grafiniai medeliai nuostabiai tinka skandinaviško stiliaus interjeruose ir miegamuosiuose, nors matysite, jog naudojami ir kitur (netgi ant durų). Tai puikus būdas įnešti erdvei gyvybės, dinamikos ir gylio, o baltas jų fonas ir juoda medžių spalva leidžia priderinti visas likusias spalvas.

rugsėjo 21, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Jaukus ir moteriškas 36 kv.m butas Švedijoje

Šiame bute tikrai gyvena moteris - tuo net neabejoju. Argi vienai moteriai reikia daug vietos? Na, gal reiktų didesnės spintos? Čia turbūt kaip kuriai :) Pats jaukiausias namų kampelis - svetainės zona, kuri tiesiog alsuoja moteriškumu ir švelnumu! Neatsilieka ir miegamasis, kuris, nors ir tamsių vyriškų tonų, tikrai neleidžia suabejoti, jog čia būta moters.

rugsėjo 19, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Kaip sukurti jaukumą savo namuose? HYGGE ritualų TOP 10

Trumpėjant rudeniškoms dienoms ir ilgėjant tamsiems vakarams, vis daugiau laiko praleidžiame šiltuose namuose. Manau, dauguma vis dar jaučiame nostalgiją taip ir nespėjusiai įsibėgėti vasarai, bet tenka susitaikyti su lietuviško klimato ypatumais. Kad neužpultų liūdesys, noriu pasiūlyti laimingo rudens receptą – jaukias HYGGE akimirkas.

rugsėjo 19, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Juju Hats - dekoracijos iš plunksnų užkariauja pasaulį!

Žiūrėjau sau vieną dieną Instagram stories. Kai ką pamačiau, kai ką parašiau, kai ką man atrašė atgal ir aš puoliau ieškoti idėjų su plunksnomis. Mano akys kaip mat apsidžiaugė, nes radau tai, ko dar nesu mačiusi Lietuvoje. Tiesą pasakius, nemačiau tokių dekoracijų niekur - tik atsitiktinumo dėka radau šią idėją Google :) Štai kaip kartais netikėtai gimsta tema.

rugsėjo 15, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: 36 kv.m butas trumpalaikei nuomai Vilniuje

Šis butas nėra pats mažiausias, kokį teko projektuoti, tačiau ir nepasižymintis labai didele erdve. Užsakovė šį butą naudos trumpalaikei nuomai, o vienas pagrindinių jos reikalavimų buvo išlaikyti senamiesčio dvasią (nes butas senamiestyje), sutalpinti 4 žmones miegoti ir bent 2 pavalgyti.

rugsėjo 13, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Shop the look! Nusikopijuok kambarį! Kūdikio kambarys.

Vedina gražaus tikslo, t.y. kad mamytėms būtų lengviau surasti tai, ką matote paveiksliuke, suieškojau analogiškas prekes. Kiekvienos jų nuorodą rasite po nuotraukomis.

rugsėjo 12, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Namų dekoravimas baltais (ir ne tik) moliūgais

Namų dekoravimas baltais moliūgais įgauna vis didesnį pagreitį užsienyje, tad tikėtina, jog ši mada greit ateis ir į Lietuvą. Jeigu jūsų darže puikuojasi balti moliūgai ar galite jų gauti kitur, apsvarstykite įvairias jų panaudojimo galimybes (pavyzdžius rasite žemiau). Gražiausia, kai naudojami skirtingų dydžių moliūgai, o jiems kompaniją palaiko gyvos ar dirbtinės gėlės.

rugsėjo 6, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Reform atnaujina ir kuria nepaprastas IKEA virtuves

Užsisakote virtuvę iš IKEA, tik neperkate durelių ir stalviršio. Išsirenkate jums labiausiai patikusį virtuvės dizainą iš Reform svetainės ir jie pagamina bei pristato dureles ir/ar stalviršį pagal jūsų virtuvės matmenis. Belieka viską sumontuoti į vietas. Paprasta, ar ne?

rugsėjo 4, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: 2017 rudens kolekcija iš H&M Home - natūralumas grįžta!

H&M Home yra puiki vieta, ieškantiems tinkamo kokybės ir kainos santykio. Sąlyginai nebrangiai galite nuolat atsinaujinti namus ir eiti koja kojon su tendencijomis, kurios šį rudenį itin geros - natūralumas vėl ant bangos!

rugpjūčio 29, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: PRIEŠ ir PO - savos džiunglės balkone

Agnė Vyšniauskaitė: Balkono renovacija man kainavo 60 Eurų įskaičiavus dažus, teptukus, šviestuvus su saulės baterijomis, gėles, bananmedį ir tujas. Jeigu balkonas daug mažesnis ar vizija skirasi – joje nėra daug gigantiškų augalų – didžiausią efektą galimą pasiekti dar pigiau!

rugpjūčio 22, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Akvilina iš Toks Visoks: Jeigu matau, kad galiu ką nors pasigaminti pati, niekada nepirksiu to parduotuvėje.

Pagrindinis kriterijus tai baltos sienos, medinės grindys ir lokacija. Šitie trys faktoriai, manau, suteikia daugiausiai laisvės įsikurti ir gyventi taip, kaip norisi. Labai mėgstu baltos, medžio ir naminių augalų žalumos kombinaciją. Mėgstu gyventi miesto centre ir visur vaikščioti pėsčiomis arba važiuoti dviračiu.

rugpjūčio 10, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Stilinga darbo vieta namuose

Jeigu tu, kaip ir aš, esi blogeris ir rašai savo blogą, tikriausiai turi įsirengęs jaukią darbo vietą namuose. Juk žinau, kad rašymas reikalauja daug laiko ir pastangų, tad įkvepiantis ir kūrybiškai nuteikiantis kamputis yra tiesiog būtinas. Net jeigu tu nepriklausai blogerių bendruomenei, bet vis tiek norėtum atskiro stalo darbui su kompiuteriu, siūlau pasisemti idėjų iš šio įrašo.

rugpjūčio 10, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Santūriai prabangus butas Vienoje

Kartais pati nesuprantu, kas mane sužavėjo tam tikrame interjere. Nesugebu įvardinti konkrečios priežasties, kaip atsitiko ir šį kartą. Tiesiog gražu, jauku ir harmoninga. Baldų nėra daug, o ir stilių galima aptikti visokių: nuo skandinaviško stiliaus kėdžių ar visiškai modernios virtuvės iki klasikinės lovos ir industrinių šviestuvų. Visumoje, niekas nesipjauna ir atrodo vientisai.

rugpjūčio 8, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Vasaros atradimas – šviesos burbulų girlianda

Tikri tropikai Lietuvoje, ir ne kitaip. Ilgai lauktas ir pasiilgtas vasariškas karštis jau čia! Dabar visas gyvenimas persikelia į lauką, kur galime ilsėtis, degintis, kepti barbekiu ar užsiimti kitais maloniais dalykais gryname ore. Šilti vakarai yra dar vienas privalumas, kuriuo šiuo metu galime mėgautis iki soties.

rugpjūčio 3, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: 6 klaidos, kurių geriau nedaryti, dekoruojant mažą erdvę

Aš asmeniškai labai mėgstu mažas erdves, todėl nuolat ieškau idėjų ir sprendimų, kaip jas paversti patogesnėmis ir optiškai didesnėmis. Yra kelios klaidos, kurias daro naujakuriai, įrenginėdami mažas erdves. Kokios jos ir kaip to išvengti, skaitykite šiame straipsnyje.

rugpjūčio 1, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Giedrės Šulčinskaitės 7 tvarkingų namų įpročiai

Kurti tvarkingų namų įpročius yra svarbu, bet nėra taip lengva. Ilgą laiką gyvenusi viena, o dabar dalindamasi erdvę su antrąja puse, pagaliau galiu sakyti, kad atradau būdus, kurie padeda palaikyti tvarką namuose pernelyg nesistengiant.

liepos 30, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Laura Kanevičiūtė: "Kuriant kambario interjerą iš detalių"

O dabar, turėjau galimybę susikurti seniai laukto kambario interjerą. Mano kambariui ilgą laiką reikėjo remonto. Taip, labai seniai tai tai planavome. Ir net negaliu apibūdinti kaip džiaugiuosi, kad po visų svarstymų, ar apskritai verta tai padarėme.

liepos 24, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Padėklai - vis populiarėjanti interjero dekoracija

Manęs nestebina toks jų populiarumas. Tai itin patogus būdas tvarkingai sugrupuoti interjero detales ir aksesuarus. Padėklo dekoravimui galioja tos pačios taisyklės kaip ir lentynų dekoravimui. Apie tai esu rašiusi anksčiau. Taip pat padėklą paprasta perkelti į kitą vietą, kas labai patogu tvarkantis ar tiesiog norint atsinaujinti.

liepos 20, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Įspūdingai erdvūs apartamentai

Šį kartą noriu apžvelgti nuostabius šeimyninius apartamentus Amsterdame, kurie yra įsikūrę net 240 m2 plote. Jie pasižymi viskuo, apie ką tik galime pasvajoti: beveik dangų siekiančiomis lubomis, aukštais dideliais langais, nuostabiai balta erdve ir istoriją menančiais autentiškais akcentais.

liepos 18, 2017/ Jurate G

Homyideas.lt: Pasidaryk pats: žaismingas IKEA krėslas

Už lango oras turbūt labiau primena rudenį nei vasarą, tad jeigu pritrūkai minčių, ką gi naudingo galima nuveikti namie, siūlau įdomią „pasidaryk pats“ idėją. Jeigu tau, kaip ir man, patiko naujosios IKEA kolekcijos ratano krėslas STOCKHOLM, bet manai, kad jame trūkstą šiek tiek „vibe’o“, jį įsigijus gali labai originaliai patobulinti. Garantuoju, kad tai bus puiki terapija nuo blogo oro.

liepos 2, 2017/ Jurate G