NAMAI

E-interjeras.lt: Shop the look - Marokas ir Boho svetainėje!

Mėgstu Shop the look, t.y. nuskopijuok kambarį rubriką. Man pačiai įdomu, kur rasiu panašias detales ir baldus ir ar pavyks iš jų atkurti panašų vaizdą, kaip paveiksliuke. Šį kartą, galite nusikopijuoti jaukų, Maroko + Boho stiliaus interjerą. Jaukumą kuria pintos medžiagos, o pats interjeras lengvutis ir šviesus - manau puikiai tinkantis lietuvių skoniui!

sausio 16, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 5 minkštų baldų kombinacijos mažoje svetainėje

Panagrinėsiu 13 kv.m uždarą kambarį, kuris turi langą su balkonu ir yra bute. Dažniausiai būna taip, kad ten, kur atsidaro balkono durys, projektuojama TV zona, o priešais - sėdėjimo zona. Visada yra specifinių situacijų, mažesnių/didesnių kambarių, kitokių norų, tad nepriimkite šių variantų, kaip taisyklės. Noriu parodyti galimų minkštųjų baldų išdėstymo variantų minusus ir pliusus.

sausio 11, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Kodėl skandinaviškas stilius tampa keiksmažodžiu?

Kai išgirstu ar pamatau žodžius "skandinaviškas stilius" ar "skandinaviškas interjeras", dažniausiai lieku nusivylusi ir šiek tiek pikta. Šias žodžių kombinacijas naudoja visi, kas tokias girdėję ir viskas tapo taip iškreipta, kad vos ne kiekvienas pardavinėjamas butas ar rodomas interjeras yra vieno ir to paties stiliaus, kai taip tikrai nėra.

sausio 9, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Plytelės aplink židinį - kitokia židinio apdaila

Kai reikia apsispręsti, kokią židinio apdailą rinktis, dažnas renkasi akmenį, klinkerio plyteles arba formuoja apdailą iš gipso kartono, o po to jį nudažo. Plytelės aplink židinį - labai retai matomas sprendimas, tad ieškantiems išskirtinumo tai puiki išeitis.

sausio 2, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Erika Valiukaitė - namų aplinkos kūrimas man tarsi terapija!

Erikos namų detales pastebėjau Instagram'e ir nesusilaikiau nepaprašiusi pasidalinti išsamiau, kaip sekėsi sukurti tokius jaukius namus. Nuolat ištariu "kaip gražu", kai pamatau dar vieną jos namų nuotrauką. Manau, patiks ir jums!

gruodžio 21, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: 2018 m. Pantone spalva - ultra violetinė

Kiekvienais metais Pantone skelbia metų spalvą. 2018 metų spalva - ultra violetinė ir tai yra pati blogiausia spalva, kurią atsimenu iš visų pastarųjų 5 metų. Mano subjektyvia nuomone, tai yra pati nedėkingiausia spalva interjerui. Vestuvėms ji puikiai tinka ir ją ypatingai mėgsta jaunavedžiai, tačiau interjere violetinė atrodo, švelniai tariant, nekaip.

gruodžio 19, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Sienų dekoro TOP 5 variantai

Manau, kad šis įrašas aktualus visiems, kurie turi susikūrę savo namus, bet vis tiek galvoja, kad jiems kažko dar trūksta. Lyg ir esame erdvę apsistatę reikalingais baldais, namų jaukumą išpuoselėję interjero detalėmis, bet išbaigtumo jausmo neatrandame. Kodėl? Pažiūrėkite į savo būsto sienas.

gruodžio 17, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Kaip išsirinkti valgomojo stalą?

Artėja bene pačios gražiausios metų šventės, kurių metu susirinks šeimos nariai ir kartu sės prie stalo. Kodėl gi nepakalbėjus apie tai, kaip išsirinkti valgomojo stalą ir į ką atkreipti dėmesį, kad pirkinys būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas?

gruodžio 14, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Prasminga dovana ir interjero detalė

Ar teko sukti galvą nežinant, ką padovanoti artimajam / bičiuliui / draugui ar net kolegai? Turbūt taip :) O ar norisi padovanoti kažką prasmingo, o ne tai, kas jau kitą dieną atsidurtų giliai spintoje? Greičiausiai, būtų visai neblogai, jeigu tas žmogus jums rūpi. Galų gale, tokią dovaną galite pasidovanoti SAU! Turiu jums pasiūlymą - tai odiodi.lt pagalvėlės su įvairiausiais užrašais.

gruodžio 12, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Dovanų rinkiniai Kalėdoms iš Berry baldai

Jeigu galvoje tuščia ir nežinote, ką dovanoti artėjančių švenčių proga, Berry baldai pasistengė ir sugalvojo tai už jus. Daugiau nei 50 rinkinių, suskirstytų pagal kategorijas: pokalbiams, mėgstantiems gaminti, namų jaukumui, vonios mėgėjams ir mažiesiems herojams. Man, žinoma, labiausiai patinka rinkiniai, skirti namų jaukumui kurti :)

gruodžio 7, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Evelinos šviesūs ir minimalistiniai namai su sūpynėmis

Tai jau antras mūsų būstas, kurį įrenginėju pati, todėl drąsiai ėmiausi šios veiklos. Namus įrenginėjau sau ir savo šeimai, žinodama, kas mums reikalinga, patinka, gražu. Sunkumais galėčiau pavadinti tik nuolat vėluojančius ir nenuoširdžius statybininkus. O labiausiai patiko matyti, kaip realybe virsta tai, ką suplanavau.

gruodžio 6, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Daiktizmo manija namuose – kaip atsikratyti daiktų balasto

Aš esu estetė ir tvarkos mylėtoja iš prigimties. Negaliu pakęsti ne vietoje besimėtančių ar nenaudojamų ir tik dulkes kaupiančių daiktų. Mane tai erzina, siutina ir kelia įtampą. Atsimenu, kad net vaikystėje neretai susilaikydavau nuo žaidimų su žaislais, nes žinojau, kad po to reikės juos ilgai tvarkingai dėlioti atgal į savo vietas.

gruodžio 2, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Tobulai suderintas 38 kv.m butas Lenkijoje

Šis 38 kv.m buto interjeras išskirtinis savo vientisa spalvų gama ir stilistika. Giriu dizainerių darbą, nes itin jaučiamas profesionalumas. Puikiai suderintos visų kambarių spalvos, atsikartoja tos pačios formos (šiuo atveju apskritimas). Šalta, mėlynai žalia spalva derinama su pilka, balta ir juoda spalvomis. Jau esu rašiusi anksčiau, jog prie šių spalvų dera VISOS likusios spalvos.

lapkričio 30, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Siuzanos istorija, kuriant vaikų kambarį

Įrenginėjant vaikų kambarį norėjosi, kad jis būtų kuo šviesesnis. Baltos sienos, balti baldai, ir spalvotos detalės, kurios, mano nuomone, ir sukuria tą jaukumo jausmą. Spalvas padiktavo dukros mylimas žaislas “Mieganti kiškutė”. Man labai gražus spalvų derinys pilka – rožinė – balta. Atsižvelgiau ir į tai, kad spalvos būtų pritaikytos ne tik mergaitei. Tuo metu dar nesilaukiau, bet įsivaizdavau,

lapkričio 28, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: 2 darbo kambarių variantai iš tos pačios parduotuvės

Manau, jau nieko nebestebina faktas, jog kai kurie dirba namuose. Taip, aš irgi naudojuosi šia darbo vieta ir derinu su darbu ofise, todėl temos apie darbo kambarių interjerą man visada įdomios. Lietuvoje yra nemažai freelancerių ir šiaip žmonių, kurie nevengia dirbti po darbo namuose ir natūralu, jog jiems norisi dirbti gražioje aplinkoje.

lapkričio 23, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: E-interjeras.lt - 5 metai! Video straipsnio viduje!

Per tą laikotarpį susidėliojo mano įpročiai, įrašų skelbimų dažnumas. Radau sau tinkamiausią darbo pobūdį, išsigryninau savo teikiamas paslaugas ir įsitvirtinau interjero projektuose internetu. Per tą laikotarpį aš išėjau iš samdomo darbo, kurį nuolat derinau su darbu sau ir pradėjau dirbti TIK sau. Per tą laikotarpį 9 mėnesius dirbau vien tik namuose, o vėliau išsinuomavau ofisą.

lapkričio 21, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: Kilimai ant sienos vėl grįžta!

Ar galite patikėti, jog kilimai ant sienų grįžta! Ir jie atrodo labai gerai, palyginus su tuo, kaip atrodo/atrodė Rusijoje :) Daugiausiai tai Maroko stiliaus kilimai su įvairiais raštais ir geriausiai jie atrodo mid-century ir boho stiliaus interjeruose.

lapkričio 17, 2017/ Evelina

E-interjeras.lt: The Student Hotel interjero apžvalga ir mano video!

Sekantys mane Instagrame matė ne tik viešbučio, kuriame buvau su vyru nuotraukas, tačiau ir kitų, ne mažiau įdomių vaizdų iš Eindhoveno ir ten vykusio GLOW šviesų instaliacijų festivalio. Šiame straipsnyje surašiau savo įspūdžius iš viešbučio Nyderlanduose, kuriame praleidome 3 dienas. Žinoma, iš interjero pusės (jeigu įdomu kiti aspektai - labai laukiu klausimų)!

lapkričio 14, 2017/ Evelina

Homyideas.lt: Interjero stiliai: TOP 15 populiariausių

Atnaujinate savo namus ar planuojate įsirengti naujus? Tuomet šis straipsnis kaip tik jums. Suplanavus būsimas erdves, sekantis etapas yra pasirinkti kokio stiliaus interjeras dominuos namuose. Žinoma, stilius galima tarpsusavyje maišyti, bet norint tai daryti, juos reikia pažinti. Taigi žemiau pateikiu TOP 15 populiariausių interjero stilių su trumpomis kiekvieno charakteristikomis.

lapkričio 7, 2017/ Jurate G

E-interjeras.lt: Metalinė lova miegamajame

Metalinė lova miegamajame - rečiausiai aptinkamas lovos tipas ir aš puikiai suprantu kodėl. Internete yra daugybė pavyzdžių, kuriuose metalinė lova atrodo tiesiog klaikiai. Ji tinka ne bet kur - reikia ypatingai gero stiliaus suvokimo. Daugiau, skaitykite straipsnyje.

lapkričio 7, 2017/ Evelina