NAMAI

E-interjeras.lt: 3 idėjos Velykų stalo dekoravimui

Vis populiariau tampa dekoruoti stalą per šventes - šv. Kalėdas, Velykas ir Helovyną ir aš suprantu, kodėl. Žmonės ima vertinti aplinką, kurioje gyvena, tad norisi šventine nuotaika džiaugtis ne tik širdimi, bet ir akimis.

kovo 20, 2018/ Evelina

Homyideas.lt: Naujausių interjero tendencijų TOP 10

Nors už lango dar matome sniego patalus, bet tikiu, kad tikrasis pavasaris jau pakeliui. Dienos ilgėja, saulė kyla aukščiau ir šildo vis stipriau. Kartu su šiltu metų laiku jau greitai į mūsų namus įsiverš gaivūs pokyčių vėjai. Norėsis švarintis ir atsinaujinti, tad pavasaris pats geriausias metas ne tik išsikuopti visus būsto kampelius, bet ir pagalvoti apie namų interjero pertvarkas.

kovo 16, 2018/ Jurate G

E-interjeras.lt: 35 kv.m buto Lenkijoje transformacija

Šiame šarmingame mažame, bet jaukiame bute gyvena jauna architektų pora, kuri sau ir susiprojektavo namus. Kaip jie patys sako, interjeras planuotas kuo įmanoma paprasčiau, paliekant jo senąją sielą - autentiškas plytų sienas ir seną austrišką parketą.

kovo 15, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Graži, bet nepraktiška "Juicy Salif" citrinspaudė

Neseniai perskaičiau straipsnį apie garsaus dizainerio Philippe Starck sukurtą "Juicy Salif" citrinspaudę, kuris sukėlė daugybę minčių. Kodėl žmonės perka nepraktiškus daiktus? Kalbu konkrečiai apie šią citrinspaudę, bet yra ir kitų namuose ir buityje naudojamų daiktų, kurie labiau skirti pažiūrėti nei naudotis. Baigus skaityti straipsnį, buvau šiek tiek pikta dėl tuštybių mugės.

kovo 13, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Unikalūs veidrodžiai lyg meno kūriniai

Tai visiškai nematyti ir unikalūs veidrodžiai, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg meno kūriniai. Švedų dizainerė Jenny Nordberg tokį veidrodį sukuria per mažiau nei 5 minutes! Kaip jai taip pavyksta? Toks rezultatas gaunamas, ant stiklo purškiant cheminį skystį. Tai XIXa. sukurta veidrodžių formavimo technologija, kurios metu ant stiklo lakšto išpilamas cheminis tirpalas iš skysto sidabro.

kovo 6, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 2 darbo vietos nuomojamame buto svetainėje

Šiame straipsnyje parodysiu, kaip svetainėje sutalpinau dvi darbo vietas nuomuojamame bute. Kodėl taip svarbu, kad butas nuomuojamas? Nes kai butas ne tavo, turi prisitaikyti prie esamos situacijos. Negali daryti visko, ko norisi, nes paprasčiausiai tam nėra vietos arba galimybių. Kas nenorite skaityti - galite žiūrėti video:)

vasario 27, 2018/ Evelina

Homyideas.lt: Mano HOME OFFICE update’as

Man Home office arba namų darbo vieta yra labai svarbi erdvė, nes namie pavyksta geriau nei kur kitur susikaupti ir prisišaukti kūrybiškumo mūzą. Tai šviesus ir saulėtas namų kampelis, kuriame visada malonu prisėsti ir atėjus įkvėpimui, sumegzti savo blog’o naują tekstą ar prigalvoti naujų idėjų HOMY IDEAS vystymui.

vasario 24, 2018/ Jurate G

E-interjeras.lt: Ar sekcijos išėjo iš mados?

Kas yra sekcija? Tai svetainės korpusinių baldų komplektas, kurį dažnai sudaro uždaros žemos ir aukštos spintelės, letynos ir rečiau - komodos. Mano gilioje vaikystėje jos buvo laaabai populiarios! Atrodytų, kad jas jau visi užmiršome ir projektuojamės svetainės baldus patys ar su baldininkais/dizaineriais, tačiau sekcijos yra vis dar gerai parduodamos.

vasario 22, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Lietuvės namų dekoro detalių verslas jungia Maroką ir Lietuvą

Mano Instagram sekėjai jau matė, kokį gražų kilimą gavau dovanų iš Tomos - 1000-welcomes.com įkūrėjos. Jaučiu pareigą papasakoti apie jos smulkų verslą ne dėl to, kad mano namuose puikuojasi jos dovana, bet dėl to, jog pati Toma, vystydama šį verslą, padeda vietiniams kooperatyvams gauti sąžiningą atlygį už savo rankų darbą.

vasario 20, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Dinamiškas ir jaukus 35 kv.m butas Maskvoje

Kiek teko matyti interjerų Maskvoje, nei vienas nebuvo panašus į šį. Jeigu tektų jį apibūdinti vienu žodžiu, tai turbūt būtų SKANU. Žinau, kad tai neteisingas apibūdinimas interjerui, bet nieko negaliu padaryti - mintyse sukasi pastarasis žodis ir viskas!

vasario 15, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Spalvotos ir tapetuotos lubos - mėgstantiems išskirtinumą!

Leiskit, atspėsiu. Turbūt įsirenginėjant savo būstą, net nekilo mintis apie spalvotas ar tapetuotas lubas? O kam, sakysite? Juk balta spalva yra pats geriausias sprendimas luboms! Taip, jeigu norite nueiti lengviausiu ir saugiausiu keliu ir ne, jeigu trokštate išskirtinumo.

vasario 13, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Kristinos P. (Ant medinės lentelės) svajonių virtuvė A-Z

Vos prieš porą mėnesių persikraustėme į savo namus. Kai pirkome būstą, gavome plikas sienas, todėl reikėjo galvoti apie viską nuo sienų spalvos iki baldų. Man, kaip receptų kūrėjai ir maisto blogerei, virtuvė buvo pati svarbiausia užduotis – juk čia praleidžiu labai daug laiko! Dabar, kai jau kelis mėnesius gaminu savo naujoje virtuvėje, galiu drąsiai teigti – gerai pavariau.

vasario 8, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: 10 Instagram paskyrų, kurias verta sekti #2

Po pirmosios temos apie Instagram paskyras, kurias rekomenduoju sekti, praėjo jau daugiau nei metai. Per tą laiką atsirado naujų paskyrų, kurias mielai rekomenduosiu jums bei trumpai papasakosiu, kuo kiekviena jų patinka ir įkvepia.

vasario 6, 2018/ Evelina

Senoviniai baldai ir interjeras: Naudotos ir senovinės komodos

Komoda – patogus ir praktiškas baldas, atsiradęs ir paplitęs XVIII amžiuje, dėl savo funkcionalumo populiarus ir mūsų dienomis. Dėka baldo stalčių, lentynų ir skyrių, jame galima laikyti daugybę įvairiausių daiktų ir, svarbiausia, jie lengvai pasiekiami. Komodos viršus šiais laikais taip pat išnaudojamas, ant jo galima statyti veidrodį, televizorių, muzikinę aparatūrą, nuotraukas, vazas. Pastaruoju metu ypač

vasario 6, 2018/ Senoviniai Baldai

Senoviniai baldai ir interjeras: Nauja kilimų siunta

Naudotų baldų parduotuvė Vilniuje, Kareivių g.2C atnaujino savo kilimų asortimentą. Gavome nemažai nuostabaus grožio, rankų darbo ir gamyklinių kilimų.Rodyk draugams

vasario 2, 2018/ Senoviniai Baldai

E-interjeras.lt: Kuris lovos tipas jums tinkamiausias?

Dirbdama su klientais pastebiu, jog dažnas miegamojo interjerui skiria labai mažai dėmesio, tuo labiau - lovai. Jau įprasta sulaukti atsakymo, jog šiam baldui klientas neturi jokių reikalavimų. O be reikalo, nes nusipirkę bet kokią lovą galite nusivilti tiek jos funkcionalumu, tiek dizainu. Šiame straipsnyje supažindinsiu su trimis pagrindiniais lovų tipais, kurie turi įtakos erdvės išnaudojimui.

vasario 1, 2018/ Evelina

E-interjeras.lt: Minkštas lovos galvūgalis bei visa siena!

Turbūt nesuklysiu sakydama, jog minkštas lovos galvūgalis atrodo žymiai jaukiau nei, tarkim, medinis ar kai jo visai nėra. Klasikiniuose ar modernios klasikos namuose turbūt neįmanoma įsivaizduoti miegamojo be minkšto galvūgalio, bet modernaus interjero šalininkai taip pat gali pasidžiaugti jiems pritaikytais sprendimais.

sausio 30, 2018/ Evelina

Senoviniai baldai ir interjeras: “Vintage” stiliaus kilimai

“Vintage” stilius šiuo metu yra pasiekęs savo populiarumo viršūnę. Jį rasime daugybėje sričių: madoje, interjero dizaine, kino pramonėje. Kad sukurti vintažinį interjerą, nebūtina jo keisti iš pagrindų: supirkinėti antikvarinius daiktus, dažyti sienų, sendinti apdailos detales. Pakanka tik kai kurių interjero akcentų perdėliojimo ir paversite būstą patogiu ir mielu.Ramybės, jaukumo, šilumos ir,.

sausio 28, 2018/ Senoviniai Baldai

Senoviniai baldai ir interjeras: Labas pasauli!

Naudoti ir senoviniai baldai bei interjero detalės Vilniuje, Kareivių g.2Chttps://www.naudotibaldai1.lt/Rodyk draugams

sausio 28, 2018/ Senoviniai Baldai

E-interjeras.lt: Maži daiktai - dideli pokyčiai. 3 butų Lietuvoje pavyzdžiai.

Namų aksesuarai - tai viena labiausiai pastebimų ir lengviausiai keičiamų detalių, norint jaukesnės aplinkos ar pokyčių. Viena dažniausių problemų, su kuriomis susiduria naujakuriai, besinuomuojantys būstą ar netgi seniai savame būste gyvenantys žmonės - jaukumo trūkumas. Kita problema, kylanti dažniausiai moterims, kaip atnaujinti interjerą, neišleidžiant didelės sumos pinigų?

sausio 25, 2018/ Evelina