MENAI IR SKAITINIAI

valiuke.lt: Helen Fielding „Bridžita Džouns. Kūdikis“

Menai ir skaitiniai
Helen Fielding „Bridžita Džouns. Kūdikis“

Aš sakau: Na štai, baigiau skaityti viskas knygas apie Bridžitą Džouns. Smagu uždėti pliusą. Tai gi, ketvirtoji dalis, kurioje Bridžita sužino, kad laukiasi, yra susipainiojus dėl kūdikio tėvystės, vėl stengiasi gyventi tvarkingai ir atsakingai, tačiau viskas nutinka taip, kaip visuomet. Knyga skaitėsi greitai, bet negalėčiau pasakyti, kad knyga gera. Jei trečioji dalis man pasirodė subrandinta, … Toliau.

liepos 18, 2018/ Vilma Valiuke

Perskaičiau: Dirk Kurbjuweit – Baimė

Menai ir skaitiniai
Dirk Kurbjuweit – Baimė

Visų pirma, tai knyga apie kaimyną, kurio nei vienas nenorėtume. Įsivaizduokite, įsikuriate savo svajonių namuose ir tik vėliau sužinote, kad po jūsų butu gyvena vienišas keistuolis beveik neišeinantis is namų, nuolat stebintis jūsų šeimą, palengva pradedantis brautis į jūsų asmeninę erdvę, rašyti protu nesuvokiamus laiškus, o galiausiai skųsti jus policijai nebūtais dalykais. Čia svarbu paminėti, kad ši.

liepos 18, 2018/ Ieva Visockienė

Šiukšlynėlis: 957(56) Dan Brown „Kilmė“

Menai ir skaitiniai

Dan Brown „Kilmė“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Pamenu, kai Da Vinčio kodas sukėlė milžinišką populiarumą ir pakėlė autorių į aukštumas. Patiko ir man ta knyga, nes buvo greita nuotykių istorija. Žinote, vienu metu buvau visai užsidegusi geo lobių ieškotoja, tad.

liepos 15, 2018/ Salomėja

Perskaičiau: A. J. Finn – Moteris lange

Menai ir skaitiniai
A. J. Finn – Moteris lange

Seniai buvau skaičiusi ką nors panašiai įtempto. Ši knyga yra puikus psichologinio trilerio pavyzdys ir vienas geriausių žanro egzempliorių. Skaitant nepastebimai imi muistytis, karts nuo karto išpila šaltas prakaitas ir nuolat turi kovoti su noru žvilgtelėti į sekantį puslapį, nes tiesiog negali sutvardyti smalsumo – kas bus toliau. Moteris lange apibūdinama kaip tamsi, paslaptinga ir kinematografiška –.

liepos 12, 2018/ Ieva Visockienė

My little monster: lEdinė širdis

Menai ir skaitiniai

Prieš tave 4 kartus užsidėjau ledinę širdį ir  visus iki to 4 man pavyko. Bet po ju tu mane pakeitei. Tu juos visus gerai žinai. Pirmas buvo tada kai sugalvojau 1 variantą. Tada tu atrodė netekai šilumos. 2 buvo kai sakiau užmiršk mane. Tada tu  atrodė netekai sveiko proto 3 buvo kaip pasakiau susirask kitą.

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: tIkslas

Menai ir skaitiniai
tIkslas

Mūsų gyvenimas, kaip tu ir sakei.Tavo yra mano, mano yra tavo. Suvokti man jog tu esi mano gyvenimo žmogus nebuvo sunku. Aš greit tą supratau. Tu esi prieraišus žmogus, pats sakei kaip šuo. Bet tu ne šuo. Tu mano gyvenimas, su savo demonais savo, noru mane mylėti, su baimėm peržengti ribas, su tom savo psichozėm..

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: šIrdelių pasaulis

Menai ir skaitiniai
šIrdelių pasaulis

Tau ir man širdelės apskritai visam pasaulį turėtų šviesti rožine spalva. Tavo akys išvien man siunčia širdeles. Ir aš pirmą kartą gyvenime pamačiau žvilgsnį,  kuriuo netikėjau jog toks apskritai egzistuos man. Tas nuolankus, apsoliučiai pametęs galvą, visiškai visomis prasmėmis nuogas man. Be trupinėlio keistumo jausmo apie kurį kartoji be sustojimo, visiem transliuodamas jog nesigėdiji, bet.

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: gUcci

Menai ir skaitiniai
gUcci

Kaip gerai būtų dabar pakloti krūvas pinigu ant madingiausių rūbų, batų, aksesuarų, trumpų surišamų palaidinių, džinsinių sijonėlių, mažų rankinių, tiūlio, kabančių spalvotų rutuliukų ir įvairiaspalvių gucci basučių, tommy hilfiher palaidinių. Kaip gerai būtų tiesiog pirkti ir tuo šūdų užkišti galvą. Ir mintį jog tu toli, o aš net drebu kai jaučiu jog mane mintimis apkabini..

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: pAštininkai

Menai ir skaitiniai
pAštininkai

Tu sakei, jog kai manęs nėra tu lyg stengdamasis kompensuoti buvimą su manim juokies ir gyveni, kalbi, juokauji su kitais taip lyg tai būčiau aš, kiti džiaugiasi tavimi geria tavo šilumą. O šlykščiausia kai atsipeikeji ir suvoki jog tai ne aš. Ir užtyli atsitrauki, užsiblokuoji tylos siena, arba šauki širdimi mane. As paranojiškai ieškau kažko.

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: aTostogos

Menai ir skaitiniai
aTostogos

Žinai man nerūpėtu oras, tobulas vaizdas . Netgi atsisakyčiau savo mylimos kavos ryte su vaizdu į jūra ir iki vidudienio išmauktu buteliu rožinio vyno, prancūziško, kroatiško. Ar bala žino kokio. Nusispjaučiau jog neturiu kvepalų ar smirdžiu prakaitu. Dievaži sėdėčiau kalnų viduryje su dar nenueitais dviem šimtais kilometrų, pūslėtom pėdom ir kruvinais kulnais. Sėdėčiau o į.

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: šĖšėlis

Menai ir skaitiniai

Kai tu tyliai atslenki šėšėliu, aš pirmiau ne pamatau tave, o nulenkus galvą jaučiu sklandančią tavo šlumą, iki kol priartėji. Dažniausiai tokiais įprastais kartais. Sunku tave priglausti. Man tyliai linksta kojos, ir kūna puošia, trapi tavo aura, kuri patyliukais, nedrasiai glosto mano veidą žvilgsniu. Aš pražiūrėčiau skylę tavyje, arba sprogčiau iš jaudulio jei man tavęs.

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: pRioritetai

Menai ir skaitiniai
pRioritetai

Prioritetų skirstymas yra sudėtingas dalykas ypač jei prioritetai yra žmonės. Brangūs žmonės su kuriais žengi koja kojon, rankom apkabini širdim lauki ir jauti. Kai atrodo žmogus yra draugas kurio niekas nepakeis, švelnus, trapus, ašarom apgailėtas. Ir staiga jis būna išmuštas iš gyvenimo vardan kito kuriam daug daug daugiau reikalinga esi tik tu. Ir suvoki jog.

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: vIlkas

Menai ir skaitiniai
vIlkas

Prisiglaudus prie žvėries širdies. Raudonkepuraitė mergaitė turėtų bijoti savo debiliškos lemties. Bet vilkas šiltas jo širdis labai švelni ir vilkas visgi yra žvėris jis puola drasko ir suėda. Bet mergaitei tai nėra bėda. Prisiglaudus ji prie vilko šilto pilko ji prie jo šalia šalia. Vilko akys blizga jos širdies paliestas vilkas gali tapt žmogum ir.

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: sLaptai

Menai ir skaitiniai
sLaptai

Pavogtas tylus miego artumas. Atskalūniški bučiniai ant jūros kranto. Tyli popietė kuomet pavyko tiesiog eiti jūros bangomis pavėjui tave apkabinus. Kuomet niekas nedrysta kreivai vertinti. Kuomet neprivalu slėptis. Prisiglaudimas, toks savaime suvokiamas. Trūksta man tavęs miegančio šalia, tipenu tyliai tave pabučiuoti. Nusvyra tau galva sėdint šalia ant mano peties, ir artumo niekas nenužiūrės. Guli pokaičio.

liepos 12, 2018/ My little monster

My little monster: tAvo taisyklės mano išdidumas

Menai ir skaitiniai
tAvo taisyklės mano išdidumas

Įsiveržiai į mano gyvenimą su savo trenksmu įsišakbijusiais skauduliais ir milijardu taisyklių kurios tavo širdyje statė kalnus be šilumos ir jausmų. Mane tokia apsukria manipuliavimo maniakę, trenkiai savo žaibais. Aš maniau jog padedu tau, o tu tikėjai jog padėti man niekuo negali tu. Tu sulaužei mano standartus, aš lipu per tavo taisykles, ir apsiviniojus tave.

liepos 12, 2018/ My little monster

valiuke.lt: Helen Fielding „Bridžita Džouns. Pamišusi dėl meilės“

Menai ir skaitiniai
Helen Fielding „Bridžita Džouns. Pamišusi dėl meilės“

Aš sakau: Prieš imantis šios knygos esu mačiusi keletą nuomonių, kad trečioji dalis liūdna ir labai kitokia nei ankstesnės. Na, aš matyt buvau nusiteikus mega liūdnumui, bet ši knyga labai arti realybės. Ankstesnės dalys, buvo komedinio žanro knygos skirtos pakvatoti, o šioji sugebėjo ir pagraudinti, ir leisti smagiai nusijuokti. Bridžitai link 50ies, ji vieniša dviejų … Toliau skaityti "Helen Fielding.

liepos 11, 2018/ Vilma Valiuke

pegaso šnabždesys: pusšimčio puslapių įžanga arba sostų žaidimas

Menai ir skaitiniai
pusšimčio puslapių įžanga arba sostų žaidimas

„Ledo ir Ugnies giesmės“ seriją atidėliojau jau ilgai ir ši vasara pagaliau buvo lemtinga – ėmiausi pirmosios knygos, pradėjau ir antrąją, o normalų aprašymą turbūt rašysiu tik baigusi visą išleistą seriją, bet trumpą apžvalgėlę „Sostų žaidimui“ visgi brūkštelsiu.Tiesą sakant nežinau ar yra daug ką apie šią knygą dabar kalbėti. Man ji pasirodė tokia grynai įžanga į tolesnes knygas, tai ir.

liepos 11, 2018/ konstanta

Perskaičiau: Kęstutis Kasparavičius – Tinginių šalis

Menai ir skaitiniai
Kęstutis Kasparavičius – Tinginių šalis

Dar viena mūsų su sūnumi jau pamėgto knygų vaikams rašytojo ir iliustratoriaus Kęstučio Kasparavičiaus knyga. Jei prieš tai žavėjomės jo Dryžuota istorija. , dabar susipažinom ir su jo Tinginių šalis.  Pasvajokim apie tingėjimą Šios knygos tema man priminė vieną tėvams skirtą patarimą – leiskime vaikams fantazuoti ir neskubėkime sugrąžinti jų į realybę, informuodami, kad jų svajonėms ir norams.

liepos 8, 2018/ Ieva Visockienė

valiuke.lt: Helen Fielding „Bridžita Džouns. Ties proto riba“

Menai ir skaitiniai
Helen Fielding „Bridžita Džouns. Ties proto riba“

Aš sakau: Dabar visi rimtų knygų skaitytojai galės užversti akis į dangų, nes artimiausi trys pasidalinimai apie perskaitytas knygas bus Bridžitos serija. Na, o man vasara ir norisi pozityvo, nes pastarosios knygos buvo emociškai nelengvos. Tuo metu vykau atostogų, todėl nesinorėjo gilių filosofijų ar dramų. Pirmą dalį esu skaičius senų senovėje – būdama keliolikos, o … Toliau skaityti "Helen Fielding.

liepos 7, 2018/ Vilma Valiuke

Perskaičiau: Elina Hirvonen – Kai baigiasi laikas

Menai ir skaitiniai
Elina Hirvonen – Kai baigiasi laikas

Šiais metais nuolat susiduriu su Suomijos rašytojų kūryba. Iš pradžių buvo Gunda, Suomijos tinklaraštininkų geriausiu išrinktas romanas. Vėliau Vandens skonis, labai įsimintina paauglių auditorijai skirta knyga. Ir galiausiai į mano rankas pakliuvo Kai baigiasi laikas ir paliko tikrai labai stiprų įspūdį. Užvertusi paskutinį puslapį dar ilgai su savimi nešiojausi liūdesį ir daug mąsčiau apie knygoje paliestas.

liepos 6, 2018/ Ieva Visockienė