MENAI IR SKAITINIAI

Perskaičiau: Coleen Hoover – Mes dedame tašką

Menai ir skaitiniai
Coleen Hoover – Mes dedame tašką

Pripažinsiu, man dažnai kyla noras paskaityti kokį meilės romaną, tačiau realybė tokia, kad dažniausiai į rankas paėmus ką nors iš jausmų ir dramų srities tenka nusivilti. Todėl tokio pobūdžio skaitiniams dažniausiai pagailiu laiko – juk tiek gerų ir rimtų knygų laukia savo eilės. Jei jaučiatės panašiai, tai dėl šios galite nedvejoti. Apsidžiaugčiau, jei visi meilės romanai būtų tokie kaip šis. Mes.

gegužės 24, 2018/ Ieva Visockienė

Šiukšlynėlis: 947(46) Michael Katz Krefeld „Gelmės“

Menai ir skaitiniai

Michael Katz Krefeld „Gelmės“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: parašyti kažką apie serijas/tęsinius man visada yra sunkoka. Atrodo, kad gi jei jau skaitau ketvirtą knygą, reiškia man pakankamai patinka. Reiškia, kad esu pasižymėjusi autorių prie tų, kurių knygas ir toliau.

gegužės 23, 2018/ Salomėja

Šiukšlynėlis: 946(45) Saulius Šaltenis „Žydų karalaitės dienoraštis“

Menai ir skaitiniai

Saulius Šaltenis „Žydų karalaitės dienoraštis“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Šios knygos perskaitymo istorija tokia, kad vieną saulėtą dieną mes ėjome per miestą ir apsižiūrėjome, kad nepasiėmėme kažko skaityti. O norisi, juk tokia graži diena, lauko kavinės taip ir.

gegužės 21, 2018/ Salomėja

pegaso šnabždesys: wonder woman, arba baimės karalystė

Menai ir skaitiniai

„Baimės karalystė“ mane pirmiausia patraukė viršeliu, o aprašymą normaliai perskaičiau turbūt tik prieš pat skaitymą ir tuomet mane kažkodėl nugąsdino jos trumpa apimtis, o ir siužetas pasirodė perdėm keistas. Visgi šis romanas labai maloniai nustebino savo paprastu originalumu, o tiek apimtis, tiek neįprasta fabula buvo kertiniai to elementai.Romane centruojamasi į du dalykus – išgyvenimo dramą ir motinystę.

gegužės 20, 2018/ konstanta

Perskaičiau: Diane Chamberlain – Paskutinis pabėgimas

Menai ir skaitiniai
Diane Chamberlain – Paskutinis pabėgimas

Tai romanas, kuris visų pirma taikosi suvirpinti visų mamų širdis. Pagrindinė herojė, sužinojusi, kad gali kilti pavojus netekti savo net metukų neturinčio sūnaus globos, kruopščiai suplanuoja ir ryžtasi įvykdyti pabėgimą. Paskutinis pabėgimas parašyta paprastai, bet įtaigiai – norisi greičiau sužinoti, kuo baigsis pavojinga kelionė ir slapstymasis su kūdikiu ir paraleliai vykstanti paslaptinga istorija,.

gegužės 18, 2018/ Ieva Visockienė

Knygos.lt blogas: Įtampa ir intriga: keturios istorijos, kurios įtrauks ir privers kūnu bėgioti šiurpulius

Menai ir skaitiniai
Įtampa ir intriga: keturios istorijos, kurios įtrauks ir privers kūnu bėgioti šiurpulius

Knygose ieškantiems įtampos ir intrigos rekomenduojame keturias šiurpių paslapčių kupinas ir moralinius klausimus keliančias istorijas. Kiek toli galime žengti, stengdamiesi apsaugoti mums brangius žmones; kur baigiasi realybė ir prasideda paranoja; kas lemia ir formuoja mus supančią tikrovę; kiek gali kainuoti kova dėl savo tiesos? Visų šių knygų siužete yra šiuolaikinis žmogus, susiduriantis su didžiaisiais.

gegužės 16, 2018/ Knygos.lt

Knygos.lt blogas: 7 geriausios knygos laimingai santuokai

Menai ir skaitiniai
7 geriausios knygos laimingai santuokai

Apie tobulėjimą profesinėje srityje kalbama daug. Nenuostabu, kad įvairių sričių specialistams organizuojamų konferencijų, seminarų ir pranešimų kasmet atsiranda vis daugiau. Tačiau ar tobulėjate santykiuose? O gal vis dar tikite, kad gyvenantiems poroje pakanka tikros meilės – visa kita vyksta savaime? Vasarą paprastai laisvo laiko turime daugiau, todėl šiandien kviečiame į paplūdimio skaitinių sąrašą.

gegužės 16, 2018/ Knygos.lt

Šiukšlynėlis: 945(44) Megan Miranda „Visos dingusios“

Menai ir skaitiniai

Megan Miranda „Visos dingusios“ Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Kol veikia tinklaraštis, naudojuosi proga papasakoti dar apie vieną perskaitytą knygą, nors skoloje, su šia, jau turiu tris. „Visos dingusios“ yra labai neprasta istorija su detektyviniais prieskoniais. Prieš daugybę.

gegužės 15, 2018/ Salomėja

Šiukšlynėlis: 944(43) Gita Viliūnė „Anos Lobis“

Menai ir skaitiniai

Gita Viliūnė „Anos Lobis“ Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: Jei atvirai, tai man patinka, kad mes turim savotišką lietuvišką Dan Brow’ną. Ok ok, Gita Viliūnė nėra jam lygi, bet vistiek smagu paskaityti kažką tokio visai linksmo. „Anos Lobis“ yra knyga apie jau.

gegužės 15, 2018/ Salomėja

valiuke.lt: Dr. Joe Dispenza „Atsikratykite įpročio būti savimi: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują”

Menai ir skaitiniai
Dr. Joe Dispenza „Atsikratykite įpročio būti savimi: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują”

Aš sakau: Buvo toks etapas, kuriuo skaičiau psichologines – saviugdos knygas. Tas etapas kažkaip greit praėjo ir vėl ėmiausi grožinės literatūros. Šią knyga taip pat įsigijau su krūva kitų galvos remontui skirtų skaitinių, tik pačiu piku kol buvo interesas, nespėjau perskaityti, o laikui bėgant vis graudžiau berenkanti dulkes ji atrodė. Tai nėra kažkokia motyvacinė knygelė, … Toliau skaityti "Dr. Joe.

gegužės 13, 2018/ Vilma Valiuke

pegaso šnabždesys: svajonių romanas kitaip, arba meilužis ir drugys

Menai ir skaitiniai

Man šitoje knygoje patiko trys dalykai – lietuviškas pavadinimas, viršelis ir istorija su drugiu. Bet viso šito gerai knygai toli gražu neužtenka ir aš absoliučiai nesuprantu, ką skaitytojai randa šiame romane. Jeigu čia trileris, tai nežinau, kas darosi su šiuo pasauliu. Detektyvo čia nė su žiburiu nerasi – penkis šeštadalius knygos vyksta trijų apgailėtinų veikėjų pasakojimai apie savo gyvenimo vargus ir.

gegužės 11, 2018/ konstanta

Petite Monday: Rytai nebe melsvi

Menai ir skaitiniai
Rytai nebe melsvi

Linguoju mėgindama patogiai atsilošti į medinę atkaltę. Tokį rytą negalima sėdėti įtempta nugara, nes gali apsiniaukti ir pradėti lyti. Kelių vasarų saulė išblukino mūsų tapetus. Kai juos paglostau jie sučeža kaip šiltas kepimo popierius. Šiuose namuose gali gyventi tik tinginiai ir savaitgaliai. Supratau, kad dar nežinau kaip skamba durų skambutis, matyt jei jį išgirsčiau tai būtų ženklas, kad už

gegužės 10, 2018/ Ieva Gydrienė

Perskaičiau: John Irving “Paslapčių alėja”

Menai ir skaitiniai
John Irving “Paslapčių alėja”

Paslapčių alėja yra naujausias mano mylimo autoriaus John Irving romanas. Apie tai kodėl ir kuo man patinka šis rašytojas dėsčiau tuomet, kai kalbėjau apie vieną pirmųjų jo knygų. Tuomet likau šiek tiek nusivylusi, kaip ir dabar, perskaičiusi naujausią jo kūrinį. Nusivylimas pirmaisiais darbais, nusivylimas naujausiais. Ar gali būti, kad John Irving sužibėjo Pasauliu pagal Garpą, Sidro namų taisyklėmis, Kol tave.

gegužės 9, 2018/ Ieva Visockienė

Knygos.lt blogas: NAKTINIS FILMAS: aukščiausios prabos siaubo detektyvas

Menai ir skaitiniai
NAKTINIS FILMAS: aukščiausios prabos siaubo detektyvas

Dieve, kaip ši knyga mane intrigavo nuo pat savo pasirodymo! Savo apimtimi, paslaptimi, žanru. Siaubo detektyvas apie siaubo filmų kūrėją? Kaip tik man! Visi žino, kaip aš mėgstu gerus siaubo filmus. Galėčiau vien juos žiūrėti, kad tik daugiau kokybiškų kurtų. Na, o Marishos Pessl „Naktinis filmas“ man buvo aukščiausios prabos skaitinys. Gavau viską, ką žadėjo…The post NAKTINIS FILMAS: aukščiausios.

gegužės 8, 2018/ Knygos.lt

Šiukšlynėlis: 943(42) Marisha Pessl “Naktinis filmas”

Menai ir skaitiniai

Marisha Pessl “Naktinis filmas” Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: knyga gigantė. Kad ir kaip aš mėgstu ilgas istorijas, bet tiesiog nekenčiu to lietuviško formato. Kadangi knygas skaitau tik lovoje, tai su tokiu plytgaliu ant šono nepagulėsi. Greitai pavargdavau nerasdama patogios.

gegužės 7, 2018/ Salomėja

Šiukšlynėlis: 942(41) Viveca Sten “Pražūtingas vidurvasaris”

Menai ir skaitiniai

Viveca Sten “Pražūtingas vidurvasaris” Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems). Mano komentarai: net neturėjo manęs kažkaip vilioti ši knyga. Aš visada, jei tik pasitaikys proga, perskaitysiu skandinavišką detektyvą. Taip, dalis jų tikrai yra pervertinti ir jų vagonas prikabintas prie populiaresnių.

gegužės 7, 2018/ Salomėja

Knygos.lt blogas: Knygos vaikams apie tikrą draugystę

Menai ir skaitiniai
Knygos vaikams apie tikrą draugystę

Vis prisimenu vieną istoriją iš vaikystės. Be galo mėgau su vaikais sėdėti ir žaisti didelėje obelyje prie namo. Mama vis pykdavo ir pamačiusi visada liepdavo eiti atgal namo. Dabar suprantu, kodėl ji taip jaudindavosi. Vieną pavasario popietę, slystelėjus kojai, tėškiausi į žemę. Nepamenu, kad būčiau stipriai susitrenkusi, bet iš išgąsčio niekaip negalėjau sulaikyti ašarų. Visai…The post Knygos vaikams.

gegužės 7, 2018/ Knygos.lt

Knygos.lt blogas: Rebekos Unos psichologinė drama „Šeštadienį, aštuntą valandą“

Menai ir skaitiniai
Rebekos Unos psichologinė drama „Šeštadienį, aštuntą valandą“

Rebekos Unos knyga „Šeštadienį, aštuntą valandą“ – 2017 m. leidyklos Alma littera organizuojamo paauglių ir jaunimo literatūros konkurso laimėtoja, nurungusi net 16 kitų konkurso dalyvių. Šių metų vertinimo komisijoje dalyvavęs semiotikas ir mokytojas A. Avičinskas pastebi, kad, norint nustebinti šių dienų paauglį, kūrinio siužetas turi būti nepaprastai įtraukiantis ir koncentruotas įvykių, o dėl to.

gegužės 7, 2018/ Knygos.lt

pegaso šnabždesys: 2010-ieji, arba Stand on Zanzibar

Menai ir skaitiniai

Kalbant apie kokią nors praeityje apie šiandieną parašytą knygą, dažniausiai linksniuojamas klausimas – kiek ji atspėjo ateitį. O su šia autoriui neva pasisekė taip, kad jis net pagrindiniam politiniam veikėjui 2010-aisiai knygoje davė Obomi pavardę. O knygą jis parašė 1968-aisiais. Būtent šis ir kiti atitikimai, skelbti lietuviškoje spaudoje, mane pirmiausia ir pritraukė prie šios knygos. Žinoma, knygos realybė.

gegužės 6, 2018/ konstanta

Knygos.lt blogas: Šrifto piešimas ranka su „Handlettering. Tai lengva!“ – prireiks visai nedaug!

Menai ir skaitiniai
Šrifto piešimas ranka su „Handlettering. Tai lengva!“ – prireiks visai nedaug!

Ar pastebėjote, kad kompiuteriams užvaldžius visas įmanomas gyvenimo sritis pasiekėme tą etapą, kai net asmeniškus, ilgus laiškus mieliau rašome baksnodami klaviatūrą, o ne ranka? Ir jei netyčia tenka pasiimi rašiklį ir popieriaus lapą dėl nedidelio raštelio, įskaityti tai, kas suraizgyta, sunku, nors galite pasigirti, kad vaikystėje rašėt dailyraščiu. Ir, neduok Dieve, tenka rašyti rimtą laišką…The post.

gegužės 4, 2018/ Knygos.lt