Vasaros atradimas: DIOR nude air loose pudra

Grožis ir Mada
Vasaros atradimas: DIOR nude air loose pudra

Jau ne kartą rašiau apie vasarai reikalingą lengvą kosmetiką, kuri leidžia odai kvėpuoti. Šiais metais, kaip niekada anksčiau, rūpinuosi veido oda, todėl ieškojau itin lengvos birios pudros, nes turiu T O B U L Ą maskuoklį, kurį reikia užfiksuoti. DIOR nude air loose pudra – viena lengviausių, kokias esu turėjusi! Veidas atrodo neapkrautas ir gaivus,.

birželio 13, 2018

l’Occitane Aqua Réotier linija

Grožis ir Mada
l’Occitane Aqua Réotier linija

Ištikimiausi tinklaraščio skaitytojai puikiai pamena, jog prieš tris mėnesius pradėjau ATSAKINGAI rūpintis savo veido oda ir gydyti ją nuo acne’s. Vis dar laikausi disciplinos ir naudoju specializuotą kosmetiką, kurią rekomendavo mano kosmetologė. Tačiau ne visi skaitytojai kenčia nuo tos pačios ligos, kaip aš, todėl šįkart norėčiau rekomenduoti vieno mano mėgstamiausių kosmetikos brand’ų.

birželio 8, 2018

Rožinė svajonė

Grožis ir Mada
Rožinė svajonė

Niekad nesijaučiau tokia patenkinta, rašydama apie tai, kiek kainuoja drabužiai. Pastaruoju metu girdžiu nemažai komplimentų dėl to, kaip atrodau ir PAGALIAU supratau, kad nebūtina vilkėti Chanel, kad būtum stilinga, nebūtina nešioti Gucci tapkutes, kad būtum stilinga, nebūtina rankoje spausti Dior rankinę, kad būtum stilinga. Žinoma, visi mano išvardinti mados namai yra to die for ir.

gegužės 15, 2018

Vyrų mados savaitė 2018

Grožis ir Mada
Vyrų mados savaitė 2018

Prieš porą savaičių „nugriaudėjusi“ Vyrų mados savaitė ne tik apdovanojo pačius stilingiausius 2018 metų Lietuvos vyrus, bet ir pristatė net devynias aikčioti privertusias vyriškas kolekcijas, kurios, tiesą sakant, pranoko Mados infekciją ir netgi keletą kartų! Atidarymo metu Vilniaus rotušėje kartu su Marija ir Julija pradėjome trečiąją vyrų šventę! Atidarymą vainikavo dendizmo mados fotografo iš Italijos.

gegužės 14, 2018

PROJEKTAS: oda vs. acne • Kuo maskuoti?

Grožis ir Mada
PROJEKTAS: oda vs. acne • Kuo maskuoti?

Pamenate, kaip pastarąjį kartą dalinausi savo acne’s nuotraukomis? Tomis kraupiausiomis… Ir kaip sunku man buvo užmaskuoti spuogelius? Po to įrašo net mano mieloji kosmetologė Sandra, pamanė, kad nuleisiu rankas ir nebegydysiu savo veido odos. Kiekviena esam šiek tiek nekantruolė, sakoma, kad mūsų karta yra „čia ir dabar“ karta, kuriai reikia kuo greitesnių rezultatų, kuri nemėgsta.

balandžio 30, 2018

MAX&Co. vakaras „Sky is the limit“

Grožis ir Mada
MAX&Co. vakaras „Sky is the limit“

Kaip dažnai vaikystėje ir paauglystėje darėte įvairius testus apie savo asmenybės tipą, apie tai, koks žmogus jums tinka į porą, kokios atostogos jums geriausios ir kokius pusryčius sveikiausia valgyti pagal jūsų charakterį? O ką jau kalbėti apie stilių! Praeitą savaitę, MAX&Co. man pasiūlė pasidaryti labai įdomų stiliaus nustatymo testą, kurį ir jūs atlikti galite spusteldami.

balandžio 24, 2018

Mados infekcija XX: mano visų renginių įvaizdžiai

Grožis ir Mada
Mados infekcija XX: mano visų renginių įvaizdžiai

Kol mintys apie pristatytas kolekcijas vis dar „guldosi“ ir bandau suprasti, ką mačiau, dalinuosi įrašu ir nuotraukomis iš VISŲ mano dalyvautų Mados infekcijų! Kadangi tai buvo jubiliejinė – dvidešimtoji – Mados infekcija, pamaniau, jog dabar yra puiki proga pasidalinti, galbūt dar nematytais, mano pirmaisiais kartais renginyje ir parodyti, kaip keitėsi ne tik mano stilius, bet.

balandžio 16, 2018

PROJEKTAS: oda vs. acne • III

Grožis ir Mada
PROJEKTAS: oda vs. acne • III

Ilgą laiką nerašiau, nes vieną savaitę „atsitiko“ moteriškos dienos ir natūralu, jog hormonai iššaukė dar daugiau spuogelių. Turbūt visas moteris prieš/per menstruacijas kankina ne tik nemalonūs skausmai, bet ir įvairūs „sujautrėjimai“. Tačiau, vis tiek pasidalinsiu nuotraukomis, kaip veidas atrodė prieš jas ir po jų. Pradėjusi naudoti ODA kosmetiką, tikrai nesitikėjau stebuklo. Jo ir nėra, nenustebinsiu..

balandžio 11, 2018

Flower Couture by Mantas Petruškevičius atidarymo vakarėlis

Grožis ir Mada
Flower Couture by Mantas Petruškevičius atidarymo vakarėlis

Savo Facebook ir instagram paskyrose jau šiek tiek rašiau apie šį GRAND vakarėlį, tačiau norėčiau šiek tiek išsiplėsti ir apie kitką. Žinau, viskas jau nutiko ir pasimiršo, buvo ir kitų gerų vakarėlių, tačiau aš noriu ne tik išliaupsinti (tikrai superinį) Manto renginį. Noriu papasakoti labai ilgai planuotą parašyti istoriją. Prieš kurį laiką, labai natūraliai nusprendžiau (o.

balandžio 3, 2018

Mados infekcija XX: ko tikėtis?

Grožis ir Mada
Mados infekcija XX: ko tikėtis?

Praeitos dvi savaitės buvo tokios PILNOS, jog akimirkomis pagalvodavau: ar tai mano gyvenimas? wow, noriu išlipti! Daugybė asmeninių reikalų, darbinių projektų ir naujų pažinčių, tačiau per visą tą maišatį, vienintelis dalykas, kurio norėjau – prisėsti prie tinklaraščių. Niekada teksto nesumetu bet kaip, niekada neskiriu įrašui mažiau nei 2 valandų – todėl visiems, kurie sako „taigi.

kovo 31, 2018

PROJEKTAS: oda vs. acne. I ir II savaitės

Grožis ir Mada
PROJEKTAS: oda vs. acne. I ir II savaitės

Pirmiausia, prisipažįstu – norėjau parašyti daug anksčiau šią savaitę, tikrai norėjau daryti kassavaitinį įrašą apie odos būklę, kad gydymas vyktų sistemingai, bet savaitė buvo daugiau nei busy ir crazy, todėl tik penktadienio vakarą, kai gerai padribsojau ant sofos, jaučiuosi pilnai pasiruošusi „raportuoti“, kaip man sekasi kovoti su acne! Per savaitę pasikeitė tikrai labai daug dalykų,.

kovo 16, 2018

PROJECT: skin vs. acne

Grožis ir Mada
PROJECT: skin vs. acne

Dažnai galvojama, jog jeigu žmogus globaliai domisi mada, stiliumi, grožio produktais, rūpinasi savo įvaizdžiu, jis tikrai rūpinasi ir savo „ne dekoratyvine“ išvaizda. Kalbu apie didžiausią žmonių organą – ODĄ. Paneigsiu šį faktą – esu sutikusi ne vieną vizažo meistę, kurios oda tragiška, o dėmesys sutelktas tik į estetinį dailinimą – makiažą. Žinau ne vieną gražų.

kovo 7, 2018

Schwarzkopf Professional +OSIS products

Grožis ir Mada
Schwarzkopf Professional +OSIS products

Pakelkite rankas visos, kurios susiduria su „priplotų“ plaukų problema!

vasario 20, 2018

Holiday closet: PARIS

Grožis ir Mada
Holiday closet: PARIS

Paryžius – miestas, apipintas milijonu įstabių, romantiškų ir magiškų legendų, meilės ir vyno miestas, menininkų, mados ir vyno miestas, puikios virtuvės, jaukių kavinukių ir paprastų žmonių miestas, siaurų gatvelių, istorinių paminklų ir piršlybų miestas… Paryžiui apibūdinti kartais trūksta žodžių, nes jame sutalpinti galima viską! Nemeluosiu, svajojau apie Paryžių, galbūt ne nuo pat.

sausio 26, 2018

Velvet COAT

Grožis ir Mada
Velvet COAT

Prieš pradedant Naujuosius, paskutinį įrašą noriu skirti vieno tendencingiausių šio sezono drabužio pagerbimui. Tai – aksominis paltas! Ar kada nors matėte puošnesnį, patogesnį ir šilčiau atrodantį paltą? Na, bent jau ne šią žiemą… Šį rudenį, kaip niekada daug kalbėjau apie ilgus paltus, kurie ne tik apsaugo nuo šalčio, bet ir gelbsti mėgstančioms midi sijonus ir.

gruodžio 22, 2017

Injekcija 2017

Grožis ir Mada
Injekcija 2017

Praėjus daugiau nei savaitei po kasmetinio jaunųjų dizainerių konkurso Injekcija ir suguldžius mintis į vietas, galiu pamiklinti pirštus ir papasakoti jums savo įžvalgas. Kaip ir kasmet – kiekvienas dizaineris nustebino savo išradingumu, idėjomis, technika ir drąsa. Žinoma, daugelio drabužių „suprasti“ nepavyko, tačiau tai nereiškia, kad žiūrėti buvo neįdomu. Vieninteliai pasikeitimai konkurse –.

gruodžio 18, 2017

Hello, NUDE tones

Grožis ir Mada
Hello, NUDE tones

Artėja tas jaudinantis pasiruošimo šventėms metas, kai svarbūs tampa tikri dalykai: šeima, kokybiškas laikas kartu, pokalbiai, prisiminimai, dėmesys ir bendras pasiruošimas. Vos pasibaigus vienam Kalėdų laikotarpiui, jau nekantriai laukiu kito, nes tik tuo metu mano vidus „apsivalo“ ir prisipildo ne tik gerumu, bet ir įvairiomis naujomis idėjomis. Laukiu, ką Naujųjų metų įkvėpimas ir pažadai man.

gruodžio 4, 2017

Feather weather

Grožis ir Mada
Feather weather

Niekada savęs nelaikiau tendencijų besivaikančia mergina, visuomet apeliuoju į savitą stilių ir jo pritaikymą šiuolaikinėje madoje. Kiekvienam savo propaguojamą stilių apibūdinti sekasi skirtingai, pavyzdžiui, aš – nerasčiau tinkamo žodžio, tačiau kaskart susitikusi mados renginiuose su pažįstamais išgirstu: „tavo stilius – moteriškas„. Ką reiškia moteriškas? Juk kiekviena moteris savo.

lapkričio 23, 2017

Bordeaux in the garden

Grožis ir Mada
Bordeaux in the garden

Visą gyvenimą aiškinau visiems – aš visiškai ne gamtos žmogus. Augau „ant betono“, daugiabutyje, todėl maniau, jog mano vieta – mieste, tarp automobilių išmetamųjų dujų, kamščiuose, kaukšint plytelėmis klotais šaligatviais, braunantis pro minias gatvėse ir vakarieniaujant lauko kavinėse. Ir daugeliui puikiai tai įkaliau į atmintį, draugai galvoja, kad gamtoje aš neištverčiau ilgiau, nei.

lapkričio 10, 2017

How to be productive when you are sick

Grožis ir Mada
How to be productive when you are sick

Sirgti nemėgsta nei vienas žmogus, aš tikrai ne išimtis… Tačiau, kai kiti džiaugiasi gavę šiek tiek laisvų dienų poilsiui nuo darbo ir mėgaujasi šiokiadieniniais pasivartymais lovoje iki pietų, aš esu visiška to priešybė. Pirmą kartą susidūrusi su nedarbingumu, supratau, jog įprasta rutina, laiko planavimas ir pasivaikščiojimai gryname (ar vėjuotame) ore yra mano kasdienė būtinybė. Prieš.

spalio 30, 2017