MADA

Kur mano raktai ?: OOTD | jewells

Po truputį grįžtu į vėžes, atsikratau to pastovaus streso (aš turiu tokį blogą įprotį greitai išsigąsti darbų ir veiklos pertekliaus ir tada jau niekas nebesidaro nes tiesiog sėdžiu ir panikuoju)ir po truputį gaudau naują įkvėpimą. Praėjusį savaitgalį teko aplankyti seniai matytus Telšius, ir žinoma, negalėjau nenubėgti į humaną! Kaip visada pataikiau ant pigiausių kainų (viskas buvo po 30ct) ir grįžau.

liepos 24, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Diary of a working mom

Labukas! Nežinau, kodėl vis norisi taip sveikintis su jumis (ir vloge man rodos per daug kartų taip sakiau:)) Pirmadienį nebuvo įrašo dėl labai paprastos priežasties - dirbančios mamos pareigos smogė man iš peties! Pagrindiniai procesai mano gyvenime - dirbu, gaminu, tvarkausi pažaisdama su Gabrielium, migdau vaiką. Ir nesvarbu kada tas paskutinis darbas besibaigia, ar 22 val ar po 23 - vienodai nebeturiu nei noro nei jėgų.

liepos 12, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: youtube | Paskutinė motinystės atostogų savaitė

Šita poilsio savaitė nuo bloginimo praėjo labai gerai. Jaučiau, kad man reikalinga pertrauka, kad galėčiau persikrauti, ramiai grįžti į darbus ir pergalvoti savo prioritetus. Supratau tik viena - negaliu nuspręsti, ką daryti su blogo rašymu - labai noriu jį rašyti reguliariai, juk tai yra raktas į ištikimą skaitytoją ir pastovų ir gerą tinklapio lankomumą (kas yra svarbu, kai nori su visu tuo kažkur nueiti), bet iš.

liepos 9, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Lindex | Summer wishlist

Kiekvieną mėnesį užsuku patikrinti kas naujo ir gero yra Lindexe. Anksčiau kiekvieną mėnesį darydavau norų sąrašus čia bloge, bet kažkaip pastaruoju metu buvau juos pamiršusi. Draugės jau buvo įprastusios parašyti man žinutę ir paklausti ką gero ten galima rasti šiuo metu, o mano norų sąrašai kas mėnesį palengvindavo jų apsipirkimą. Kadangi šį mėnesį ėjau į Lindex su mintimi susirasti kažką labiau.

birželio 30, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | versatile

Visų pirma - nepykit už sugadintą įrašų grafiką šią savaitę - planuoju atsilyginti jums nauju vlogu jau už kelių dienų (kaip tik šiandien baigiau filmuoti - išmėginau naujus skystus lūpų dažus iš Maybelline ir L'Oreal), o šiandien dalinuosi dar vienu deriniu su ta pačia Happeak kimono suknele, kurią rodžiau pirmadienį. Kaip ir sakiau, iškėliau sau užduotį panaudoti ją derinyje kaip nors kitaip nei įprasta,.

birželio 29, 2017/ Kur mano raktai ?

ilgam: Less is more ar more for less? „Pepco“ ateina į Lietuvą

Gegužės mėnesio pradžioje naujienų portalų antraštės pergalingai skelbė: „Pigių prekių tinklas Pepco tvirtai žengia į Lietuvą“. Penkiasdešimt parduotuvių atidarysianti lenkiška „Primark“ versija pirkėjams žada ypač didelį prekių kiekį, platų asortimentą ir mažas kainas. Pigių prekių tinklas 2004 metais duris atvėrė Lenkijoje, nuo 2013 metų atidarė pirmąsias parduotuves užsienio šalyse, o šiemet.

birželio 27, 2017/ Goda Gutautaitė

Kur mano raktai ?: OOTD | Happeak kimono dress

Įsivaizduojate, kad jau praėjo du metai nuo tada, kai gimė mano Gabrielius?! Kažkas neįtikėtino, vakar sėdžiu šalia, prižiūriu kad normaliai pavalgyti, paglostau tą mažą veiduką ir net negaliu patikėti, kad kažkada gyvenome be jo, kad jo išvis nebuvo. Visi tie "memories" priminimai feisbuke tik atrodo lyg ir buvę (prieš tris, keturis, penkis metus), bet tuo pačiu ir nebeatrodo lyg iš to pačio gyvenimo, jeigu.

birželio 26, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Vasariškos akys – minimalus makiažas | Top produktai

Atėjus vasarai, kai pagaliau veido oda nebe tokia išblyškusi (kam pavyksta pasideginti, kam susidraugauti su savaiminio įdegio priemonėmis), norisi kuo mažiau makiažo. Man pačiai labai patiko Clarins savaiminio įdegio priemonė, apie kurią pasakojau Londono vloge, todėl dabar vis dažniau palieku makiažo pagrindą ir bronzantą šone ir pasirūpinu tik ryškesnėmis akimis. Man svarbu kad akys atrodytų pailsėjusios, paakiai.

birželio 21, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Made in Lithuania: kokią žinutę siunčiame pasauliui?

Ar „Made in Lithuania” prekės ženklas jau kuria pridėtinę vertę tokia etikete pažymėtam produktui? Ar lietuviška mada jau konkurencinga globaliame kontekste? Kokį įvaizdį užsienyje jau susikūrė „Made in Lithuania“, ir ar jis palankus Lietuvos mados kūrėjams? Tokius puikius klausimus man uždavė žurnalo 370 korespondentė Liucija Adomaitė. Ir aš atsakiau. Taip, kaip galvoju, be paradinių liaupsių ir mandagių.

birželio 20, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: Meet the vlogger | Erika Bay

Sveiki,mielieji, pradėję naująją savaitę! Dar tik pirmadienio popietė, o man jau atrodo, kad būtų koks ketvirtadienis! Toks judrus ir kupinas darbų buvo savaitgalis, kad visiškai nejaučiu, jog jis išvis buvo. Pagaliau susidėjome grindis paskutiniuose miegamuose, tiesiog niežti rankelės kada gi galėsiu apstatinėti ir dekoruoti Gabrieliaus kambarį - tiek gražių dalykėlių jau pririnkau! Dabar belieka dar pridėti šiek.

birželio 19, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | same skirt, different look

Kaip ir žadėjau, rodau dar vieną derinį su gėlėtu Lindex sijonu - jis gali atrodyti net gi ir labai kasdieniškai (šventiškesnio derinio interpretacija buvo čia). Džiaugiuosi, kad čia puikiai prisiderino mano dar turbūt žiemą pirktas pintas krepšys (kurio pamušalo, beje, taip ir nepersiuvau, nors sakiau kad būtinai reikia tai padaryti) ir nauji įsispiriami batukai iš H&M (super patogūs, o ir kainuoja gal 20 eur)..

birželio 16, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Äli Kargoja: grįžau į Taliną, vėl dairausi į Paryžių

„Mados kūrimas – malonioji mano darbo dalis. O štai vadovavimas savo mados prekių ženklui yra pilnas iššūkių, ašarų ir prakaito“, - pasakoja žinoma jaunos kartos Estijos dizainerė ÄLI KARGOJA, prekių ženklo AUGUST įkūrėja. Jos naujausi darbai pristatomi Bomberio e-showroome, o čia yra jos pačios specialiai man ir jums papasakota istorija. Šįkart pokalbis in English, nes Äli dar neišmoko lietuviškai, o ir.

birželio 15, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: #MelittaCoffee | 3 šaltos kavos receptai karštai dienai

Sveiki! Vakar nebuvo įrašo, nes švenčiau savo 28-tąjį gimtadienį. Na, jeigu tai galima pavadinti šventimu - jokio griausmingo vakarėlio nebuvo - turbūt pirmus metus visiškai neturėjau noro praleisti visą dieną virtuvėje ruošiant vaišes ir kviesti gausų būrį žmonių atvykti paminėti gimtadienį kartu. Savo pasirinkimo nesigailiu, o ir nepaminėjusi gimtadienio tikrai nelikau - visą dieną gaminau kavą ir pyragus,.

birželio 15, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Duster coat

Jūs man paaiškinkit, ar man vienai šita vasara kol kas visiška nesąmonė? Kalbu apie orus: dažnai nesuprantu, nei kaip rengtis turėčiau pati, nei juolab kaip aprengti vaiką, kad nebūtų nei karšta nei šalta. Čia gelbėja vienintelis dalykas, kuris gelbėja ir pereinamaisiais sezonas - sluoksniavimas. Vasarą, žinoma, norėtųsi nebesluoksniuoti,o lėkti vien su lengva suknute ar plazdančia palaidine, bet kad situacija tam.

birželio 12, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | white on white + new white DW classic petite

Jeigu dar nežinojote - marškinių tipo suknelės šią vasarą - on top!  Ir šiaip, kai pagalvoji, labai logiška : patogu, lengva, nekaršta, gerai atrodo visokiausių spalvų ir raštų, ir tinka turbūt bet kokiai figūrai (juk gali rinktis labiau prigludusį, arba laviau oversized variantą). Aš jau seniai dairiausi sau baltų ilgų marškinių, kuriuos galėčiau nešioti tiek ant džinsų ar kelnių, tiek vienus. Rasti tikrai.

birželio 9, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Not too much

Esu iš tų žmonių, kurie visada prieš šventę ar renginį būna truputėlį pasimetę, ir būtent dėl aprangos. Dreskodai išvis mane gąsdina, ir kartais praleidžiu po kelias valandas analizuodama vieno ar kito dreskodo aprangos pavyzdžius internete, kažkaip nesinori nei "per prastai" nei "per daug" pasipuošti, bet jeigu jau mano spinta nepateikia man super daug pasirinkimo, aš mieliau pakrypstu ties paprastesniu variantu..

birželio 7, 2017/ Kur mano raktai ?

minimalistai.lt: NETURI LAIKO MINIMALIZMUI?

Tu susižavėjęs minimalizmo idėja. Ieškai informacijos, skaitai apie tai, seki minimalistus, nori pats tokiu tapti. Bet kai tik pagalvoji apie minimalizmą savo gyvenime, imi teisintis: ne, tai ne man.

birželio 7, 2017/ Goda Pele

Kur mano raktai ?: London getaway

Penktadienį turbūt pasigedote naujo blogo įrašo. To priežastimi tapo mano paslaptyje laikyta kelionė į Londoną. Prieš tai apie ją niekur nešnekėjau dėl to, kad ji turėjo būti staigmena draugei, penktadienį šventusiai gimtadienį. Trys vaikystės draugės ir jubialiatės pusbrolis, ankstų penktadienio rytą jau buvome pakeliui į UK tam, kad pasveikinti seniai matytą draugę ir nustebinti gimtadienio proga. Staigmena.

birželio 5, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Liucija Domkutė: mažais dygsniais į didelę svajonę

Mados namuose BALMAIN dirbanti 27-erių drabužių dizainerė LIUCIJA DOMKUTĖ šioje vietoje neketina ilgai užsibūti. Ji rengiasi įgyvendinti galvoje kirbančias naujas idėjas. Ir jokių „ne” šios kūrėjos tikrai nesustabdys. Apie viską paeiliui ir iš esmės – mūsų su Liucija ilgame pokalbyje žurnalui MOTERIS. Neslėpsiu, kad šį interviu laikau vienu mane labiausiai įkvėpusių per netrumpą, beveik 15-kos metų mano.

birželio 2, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: youtube | Vlogas : Botanicals ir PC Europa renginiai

Ką čia daug ir bešnekėti - pagaliau naujas vlogas! Žiūrim, ir nepamirštam užsiprenumeruoti mano kanalo - jau beveik 700 sekėjų! Bučkis :)

gegužės 31, 2017/ Kur mano raktai ?