MADA

BOMBERIS: Matuojamės kvepalus: kuo kvepia ruduo didmiestyje?

Nežinau, kaip Tau, bet man dar visur SMĖLIS. Aha, ir batuose, ir kompiuteryje. Nes vasarinis projektas Palangoje ėmė ir nusitęsė rudenin, todėl kasryt į darbą tebepėdinu pajūriais. Ir vis dar BASA. Tu, matyt, jau grįžai į MIESTĄ. Grubus nusileidimas, ką? Teko „išrauti“ save iš miško, paežerės, Nidos, o gal – užuojauta – iš pietinių jūrų pakrančių? O dabar norėsi mane nušauti, bet tik paklausiu, ar.

rugsėjo 17, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: OOTD | No heels needed

Pagaliau penktadienis! Šita savaitė buvo nenormaliai ilga, o prie tokio įspūdžio aišku labai prisidėjo tai, kad tris dienas kariavau namuose su Gabrieliumi. Savaitgalį manau turėsime gero laiko, planuoju šturmuoti Telšių Humaną (mano tradicija!), pabūti su šeima bei įsikvėpti naujai savaitei. Dar labai norėčiau aplankyti Rietavo turgų ir pasikuisti po sendaikčius, bet nežinau ar bus norinčių įgyvendinti mano.

rugsėjo 15, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: New Daniel Wellington | #classicpetiteashfield

Šiandien užsuku čia trumpam - papasakoti apie naują DW laikrodį - Classic Petite Ashfield. Juodas, su auksinėmis arba sidabrinėmis detalėmis, juoda metaline apyranke ir mažesniu ciferblatu. Toks pats tik sidabrinis variantas, kuris buvo išleistas kaip pirmasis classic petite linijos narys, man labai "prilipo" ir jį renkuosi daug dažniau už bet kokį kitą modelį. Manau ne išimtis bus ir šis - kai norėsis kažko tamsaus,.

rugsėjo 12, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: NEW in | RED !

Atsivežu į biurą naują siuntinį iš Asos, ištraukiu raudonus batus ir kolegės akys išsiplečia : "na ir drąsu!". O ką aš galiu pasakyti - juk dėl to ir pirkau raudonus batus, kad būtų efektinga, o ne kad nepatraukti praeivių dėmesio. Niekada nesu turėjusi raudonų batų (barely there minimalistinės zaros basutės nesiskaito), bet šį kartą taip natūraliai juos nusipirkau lyg būtų buvę juodi, pamačiau, įsidėjau.

rugsėjo 8, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Kinijos megapoliai: kai pavargsti kartoti wow

Viskas prasidėjo nuo pasvarstymų, ką veikti baigus universitetą? Neslėpsiu – svarsčiau dirbti Amerikoje ar siekti karjeros europiniame didmiestyje, bet labiau norėjau kažko kito. Ko ir pati nežinojau. Visgi, ilgai svarstyti neteko, nes draugai pasiūlė kartu vykti į Kiniją. Tad netrukus nėriau į didmiestį, kuriame gyvena 14 milijonų žmonių – GUANŽOU. Tikėjau, kad kultūrinis šokas manęs nepalies, nes aš gi iš.

rugsėjo 5, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Seksas dideliame mieste: ko tikitės iš pažinties per appsą?

Nors Lietuva ir labai uoliai priešinasi civilizuotam seksualinių teisių įgyvendinimui, o dominuojančios religijos atstovai vis dar rekomenduoja rūtų vainikėlį nešioti iki pat vestuvių, praktinis gyvenimas rodo kai ką kita: (lengvabūdiškų) pažinčių aplikacijos (ang. „hook-up“ apps) Marijos žemėje išpopuliarėjo, ir vargu, ar grasinimai dorovingu piršteliu ką nors pakeis. Pirštelį XXI amžiaus miestiečiai.

rugsėjo 2, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: OOTD | Like a Lady

Viktorija kažkada man davė vieną patarimą, prie kurio vis mintyse sugrįžtu ir apsvarstau ar jau esu tam pasiruošusi ar ne. Ji sakė, kad turėčiau paleisti tą "mergautinę" save ir priimti tai, kad nebesu ta mergina kuria kažkada buvau - dabar esu žmona, mama, esu moteris, ne be mergaičiukė. Turbūt čia taip pat laikas ir pripažinti kad esu ir daug vyresnė nei tada, kai pradėjau šį blogą. Kodėl apie visa tai šneku?.

rugpjūčio 31, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | In the rain

Kaip gera yra turėti žmogų, kuris tave stumtų į priekį ir skatintų nesustoti. Kad ir kaip pompastiškai tai skambėtų, blogo reikalas toks žmogus yra Aliona. Aš esu nuotaikos žmogus - mane dažnai kankina klausimai kam to reikia, kam čia įdomu, tingiu kažką daryti, galbūt nereikia to ar ano, o ji visada mane skatina netinginiauti ir dirbti dirbti dirbti. Visada su ja fotografuojame derinius, ir nesvarbu koks oras - jeigu.

rugpjūčio 28, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Belytė mada: ar unisex sunaikina mūsų seksualumą?

Unisex gerai, unisex blogai. Belytė mada nenustoja kurstyti smarkių diskusijų jau daugiau nei pusšimtį metų – nuo tada, kai, Antrajam pasauliniam karui gerokai pakeitus lyčių vaidmenis, pradėjo lietis riba tarp vyriškumo ir moteriškumo. Šiandien neutralios lyties mada įgauna pačių keisčiausių pavidalų, tačiau iš principo unisex drabužiai tiesiog skirti vienodai patogiai dėvėti abiem lytims. Būtent dėl tokių.

rugpjūčio 24, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Trys susitikimai su E.Sidaru: kaip gimė paskutinė kolekcija

Likus vos kelioms savaitėms iki bendros a.a. EGIDIJAUS SIDARO ir AUDIMO kolekcijos pasirodymo parduotuvėse suvokiau, kad tokia proga Egidijaus jau niekas nebekalbins, nepasveikins ir nepagirs už kolekciją, kuri jam tapo ne tik paskutine, bet ir viena įdomiausių karjeroje. Todėl nusprendžiau pakalbinti tas trumpam tapusias koleges, kurios su Egidijumi tą paskutinę kolekciją kūrė, su kuriomis paskutinėmis jis skubėjo.

rugpjūčio 24, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: youtube | Lux Express išvyka, dinner in the sky

Praėjusią savaitę turėjau smagią išvyką į Rygą su Lux Express - oj kaip man tokio pabėgimo reikėjo! Daug nepasakosiu, nes ką tik įkėliau šios dienos vlogą į savo youtube kanalą, todėl pasidalinsiu bloge tik dienos deriniu. Kadangi mus perspėjo, kad į Dinner in the sky reikėtų apsiauti gerai ant kojos besilaikančią avalynę (akivaizdu), tai teko pradėti visą derinį kurti nuo to. Nors šiaip tai ne, labai.

rugpjūčio 23, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Mados pramonės realybė: vien gero produkto negana

Kai Londone įsikūrusios mados agentūros FASHION BLOC įkūrėja IEVA ZU pakalbino padiskuotuoti apie mados pramonę, net sucypiau iš malonumo. Iškart nujaučiau, kad du mados žurnalistai, atradę madą ir šiuo metu ją padedantys atrasti kitiems, tikrai turės apie ką pasikalbėti. Juolab kad ir Bomberio, ir Fashion Bloc panašios misijos – padėti naujiems dizaino talentams įsitvirtinti naujokams dažnai negailestingoje.

rugpjūčio 18, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: OOTD | printin’

Aleliuja laisvadieniui! Šiandien, atrodo, pavyko tiek daug naudingų darbų nuveikti, o dar net ne vėlyvas vakaras. Ir net gi išsimiegojau ! Turbūt pirmą kartą per du metus su trupučiu pavyko pamiegoti iki 09:30, kas atrodo visiškai neįtikėtinai. Dienos lekia nenumaldomai, o aš vis vejuosi, bandydama susitvarkyti su savo chaotišku mąstymu : atrodo kad darbai tik kraunasi kraunasi, dedikuoti jų kažkam nemoku (dažnai.

rugpjūčio 15, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Paskutinė Egidijaus kolekcija, kuriai negaila plojimų

Rugsėjo antroje pusėje prekybą pasieks a.a. EGIDIJAUS SIDARO kolekcija „Miesto pulsas“, kurią jis kūrė kartu su AUDIMU. Kai kolekciją kovo mėnesį pamačiau „Mados infekcijoje“, švelniai tariant, labai nustebau. Podiumu vaikščiojo tikrų tikriausi didmiesčio klajokliai – tokie, kurių visiškai neplanavau pamatyti modernią klasiką kūrusio dizainerio kolekcijoje. Tąkart visa salė plojo atsistojusi. Manęs noras.

rugpjūčio 12, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Ar Julia Janus flirtas su vyrais jau virsta meile?

Taip, virsta. Ir tai žinau ne tik todėl, kad dar kelias dienas oficialiai esu Julia Janus tarptautinių pardavimų vadovas ir matau pardavimų rezultatus. Ilgokai mąsčiau, kaip parašyti šį postą, kad neskambėtų keistai – taip pat keistai, kai žmona giria savo vyrą. O postą apie Julia Janus vyrišką liniją parašyti norėjau, nes ši linija verta ne tik Bomberio, bet ir Esquire ar GQ puslapių. Todėl nuėjau patikimu.

rugpjūčio 9, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

ilgam: Lina Vyšniauskaitė. Keturi Matisse metai

Linai patinka Henri Matisse ir aš žinau, jei Matisse būtų gyvas, jam patiktų Lina. Ji du metus turėjo marškinius su šio menininko karpiniais to net neįtardama, o vėliau įvykęs atradimas suteikė jiems interviu vertą prasmę ir garbingą vietą spintoje. – Gal gali papasakoti, kaip atradai šiuos marškinius?  – Prieš kokius du metus aš pradėjau treniruotis […]

rugpjūčio 6, 2017/ Goda Gutautaitė

Kur mano raktai ?: #MelittaCoffee | Kavos tinginys

Nepatikėsite, bet vakar gaminau pirmąjį savo gyvenime tinginį. Šį desertą, tokį paprastą ir tokį skanų mėgau nuo vaikystės, kai paragavau jį pirmą kartą, bet kažkodėl niekada nemėginau jo pasidaryti pati. Jis visada buvo tas desertas, kuriuo tik vaišindavausi svečiuose, ir tuo jis bus ypatingas. Kilo mintis jį pagaliau pasigaminti, bet labai norėjau jį padaryti kitaip ypatingą, kažkuo išskirtinį, lyg.

liepos 30, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | something old something new

Kaip pasiilgau printų maišymo! Atrodo, anksčiau daug drąsiau sumesdavau kažką visiškai nesuderinamo (išpirmo žvilgsnio), o pastaruoju metu tiesiog natūraliai rinkausi saugesnes kombinacijas. Štai šovė į galvą suderinti skirtingas spalvas ir skirtingą languotumą ir manau rezultatas gavosi visai netikėtas ir malonus akiai. Paklausite kodėl pavadinau šį įrašą "kažkas naujo kažkas seno" ? O gi kelnes nučiupau.

liepos 28, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | jewells

Po truputį grįžtu į vėžes, atsikratau to pastovaus streso (aš turiu tokį blogą įprotį greitai išsigąsti darbų ir veiklos pertekliaus ir tada jau niekas nebesidaro nes tiesiog sėdžiu ir panikuoju)ir po truputį gaudau naują įkvėpimą. Praėjusį savaitgalį teko aplankyti seniai matytus Telšius, ir žinoma, negalėjau nenubėgti į humaną! Kaip visada pataikiau ant pigiausių kainų (viskas buvo po 30ct) ir grįžau.

liepos 24, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Diary of a working mom

Labukas! Nežinau, kodėl vis norisi taip sveikintis su jumis (ir vloge man rodos per daug kartų taip sakiau:)) Pirmadienį nebuvo įrašo dėl labai paprastos priežasties - dirbančios mamos pareigos smogė man iš peties! Pagrindiniai procesai mano gyvenime - dirbu, gaminu, tvarkausi pažaisdama su Gabrielium, migdau vaiką. Ir nesvarbu kada tas paskutinis darbas besibaigia, ar 22 val ar po 23 - vienodai nebeturiu nei noro nei jėgų.

liepos 12, 2017/ Kur mano raktai ?