MADA

Bearboy+Valentina: BENSIMON = INKARAS

B+V vis paskauda širdį del Kaune žlugusio sportinės avalynės fabriko „Inkaras“. Kiekvieni nauji mokslo metai prasidėdavo nuo naujos poros „inkariukų“ kūno kultūros pamokoms. Rugpjūčio pabaigoje važiuodavome į „firminę“ „Inkaro“ parduotuvę pirkti naujų sportbačių fiziniui. Susiriši ilgus raištelius, persimeti per petį..gumos padas susilengdavo pusiau, su auliuku, ar be jo, tamsiai mėlyni, rudi,.

gegužės 25, 2018/ B+V

Kur mano raktai ?: Vakarienės idėja

Kai vietoj to, kad pasigamintum ramiai valgyti ir pavalgytum, nenormaliai užsimanai parašyti kažką į blogą gaunasi va toks atsitiktinis bet pačiai labai fainas įrašas. Deja, maistas lieka perkeptas, ir galiausiai (kol viską sufotografuoji) - šaltas. Bet užtat kaip džiaugiuosi šituo staiga sukilusiu noru bloginti - jaučiu kad ateina įkvėpimas ilgesniam laikui ir tikrai atnaujinsiu viską čia daug dažniau. Jaučiuosi.

gegužės 22, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: What makes me happy

It has been a while since my last OOTD post, but here I am. Spring and summer always have been my favorite seasons bringing new ideas and inspiration.  It is wonderful time to appreciate the beauty and bounty that mother earth… →

gegužės 18, 2018/ Lina

Lin.Self.Portrait: Maybelline New York Tattoo Brow ilgalaikiai antakių dažai

Turiu pripažinti, kad Maybelline New York Tattoo Brow ilgalaikiai antakių dažai buvo viena laukiamiausių metų naujienų. Oj kaip nekantravau juos išbandyti, ypač matydama kaip kitos tinklarštininkės jau dalinasi savo įspūdžiais socialinėje medijoje. Tačiau iš kitos pusės, laukdama kol Maybelline naujienos atkeliaus… →

gegužės 5, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: Liemenės

Mano meilė liemenėms turi jau labai ilgą stažą - tam tikru gyvenimu periodu šis drabužis atrodė pats tobuliausias kompanjonas - tiko prie visko, galėjai jų turėti įvairiausios stilistikos, o ir siluetą susiaurindavo neįtikėtinai. Nėra to blogo, ko nepataisytų prasegtas švarkas arba liemenė, kai per vidurį vistiek gali matyti kitus dėvimus drabužius. Nukreipia dėmesį nuo formų netobulumų, jeigu dar tai tamsios.

balandžio 26, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: #0cukraus

Greitai bus penki mėnesiai, kaip mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Na gerai, gal per daug dramatiškai pasakiau, gyvenimas ne taip ir pasikeitė, bet požiūris į daugelį dalykų ir pats mąstymas ką ir kaip darau tikrai labai pasikeitė. Jeigu mane sekate socialiniuose tinkluose, tikrai jau žinote - o ir vizualiniai pasikeitimai akivaizdūs - stengiuosi maitintis sveikai. Viskas prasidėjo nuo mitybos plano, kurį man sudarė.

balandžio 21, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Mados Infekcija 2018 – 1

Ir vėl aš su savo baltomis kelnėmis - o gi dar prieš savaitę sakiau, kad baisiai sunkus derinys aš ir baltos kelnės.Va taip netikėtai man jos prilipo, kad noriu derinti ir nešioti jas su absoliučiai visomis turimomis palaidinėmis ir marškinėliais. Du kartus išėjau į žmones ir neišsipurvinau - kažkokie stebuklai dedasi:)Mados infekcijos informaciją dar virškinu, ir šiaip, noriu, kad pradinis pyktis ir nusivylimas,.

balandžio 16, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | KUKLA x Balmain hair couture renginys

Labas! Šiandien mano bloginimo veiklai tikras atsigavimas - pagaliau paskelbiau ilgai lauktą vlogą (paskutinis vlogas buvo prieš Kalėdas, oho kaip laikas bėga!), o štai dar ir deriniu pasidalinsiu! Man pačiai labai fainai kai randu laiko įdėti darbo šitam hobiui, šiandien štai rašau automobilyje, pakeliui į Šiaulius, kur turėsiu vesti konferenciją. Kelias ilgas, šis įrašas bus kaip "kavos petraukėlė", o toliau teks.

balandžio 12, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Kaip dėvėti raudonas kelnes?

Sveiki! Su praėjusiomis šventėmis visus! Šiandien atsirado laiva minutė prisėsti prie blogo - pagalvojau kad reikia kuo skubiau traukti visus archyvus ką esu prifotografavusi (keista kaip padaryti nuotraukoms randu laiko o jau sutvarkyti jas ir paskelbti - nebe), kol dar nereikia rodyti vasarinių derinių - šią savaitę jau žada atšilimą - valio!!Šiandien norėjau pakalbėti apie raudonas kelnes - kaip jas derinti ir.

balandžio 3, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Dress season is coming!

  I am pretty sure I’ve heard some people say: “Oh it´s sweater season”. When it comes to spring/summer I say: “It´s dress season”.  Don´t get me wrong, it´s not that hot in Portugal to dress like in the photos… →

kovo 30, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: TARTE kosmetika – verta kiekvieno cento

Youtube ir tos tobulai besidažančios grožio youtuberės tiesiog įkvepia ir užkrečia noru pirkti, mokytis, gražintis, atrasti kažką naujo. Taip visai netyčia užsukau į TARTE puslapį pasižiūrėti, kiek gi kainuoja tas taip plačiai giriamas ir aukštinamas Shape Tape maskuoklis. Esu paveldėjusi tikrai tamsius ir net įdubusius paakius, todėl aš visada esu tobulo maskuoklio paieškose (esu atradusi kelis tikrai neblogus,.

kovo 29, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Connection between looking your best and feeling confident

  I think everybody has those days when just don’t feel like spending too much time and effort on their appearance, but obviously want to look good. It is imporant to almost all of us and looking “put together” is clearly an effort.  From my… →

kovo 23, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: 9 !

Šiandien supratau, kad blogo gimtadienis man daug smagesnė šventė nei pačios gimtadienis. Nors suvokiu, kad papildomi metai blogo rašymo karjeroje irgi parodo pačios "senėjimą", bet būtent šie didėjantys skaičiai teikia vis daugiau džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi. Jaučiu, kad būtent šiais metais ėmiau TIKRAI atrasti save : vis geriau jaučiuosi savame kūne, vis daugiau malonumų ir džiaugsmo atrabdu detalėse,.

kovo 23, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Maybelline The City Kits Pink Edge šešėliai ir Total Temptation blasktienų tušas

Nuo pat metų pradžios Maybelline ir L’Oréal stebina išties intriguojančiomis kosmetikos naujienomis. Nors dėl laiko trūkumo uždelsiau jomis pasidalinti savo tinklaraštyje, tačiau vos radusi laisvą pusvalandį nusprendžiau jį paskirti būtent kelių naujienų apžvalgai. Tad apie viską nuo pradžių. Šiandien noriu pristatyti… →

kovo 21, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: OOTD | self motivation

Man dažnai patinka dalintis derinio nuotraukomis, bet visiškai apie jį nekalbėti, arba užsiminti labai nedaug. Žinau, dalis jūsų ateina paskaityti ir pasidomėti kaip man klostosi gyvenimas, kitos ateinat tik derinių "praskenuoti" ir pasisemti įkvėpimo naujiems pirkiniams. Todėl šis projektas man toks mielas, ir įsivaizduokite, šį mėnesį Kurmanoraktai.lt sueina 9 metai! Neįtikėtina tiesiog. Esu toks žmogus, kuriam.

kovo 9, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Calling spring ?!

Jaučiu pareigą šiandien pabūti pavasario šaukliu - garbės žodis, atsibodo šitas šaltis kiekvieną rytą, aš jau norėčiau (nebūtinai suknelės), bent jau galėti išeiti į lauką su nuogomis kulkšnimis (prie kokių -5 jau galiu tai daryti:D)! Kovas, balandis ir gegužė puikus laikas gaudyti paskutinės minutės keliones ir skristi kažkur, kur pavasaris jau tikras ir tikimybė vaikščioti trumpomis rankovėmis labai.

kovo 5, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Gelinis lakavimas namuose?

Gelinį lakavimą mėgstu jau seniai - paprastas lakas man dažniausiai susigadindavo jau antrą dieną po lakavimo, todėl netrukau rasti manikiūristę, kuri galėtų man nulakuoti lakus geliniu laku. Žinoma, manikiūristę pakeičiau jau ne vieną, bet ne dėl to, kad būtų buvę kažkas blogai - keitėsi gyvenamoji vieta, keitėsi ir aplinkybės. Gelis tikrai nesilaiko ant mano nagų super ilgai. Optimistinis variantas turbūt.

vasario 27, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Spring is just around the corner

Don’t know for how long, but it finally feels like spring. Few days ago in the morning I felt lovely warmth wind blowing through my face and it made me smile from ear to ear. I know it’s not officially… →

vasario 24, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: Transition | Pavasaris su Karen Millen

Mėnesio pradžioje užsukau į Karen Millen parduotuvę apžiūrėti pavasario kolekcijos, bet mano akį pirmiausia patraukė nerealus paltas kailine apykakle - sunkus, tobulo ilgio kad apsaugotų kojas nuo šalčio, tobulo silueto, kad pabrėžtų moterišką figūrą ir tobulo storio ir sudėties, kad padėtų pergyventi mūsų lietuvišką pavasarį. Užsiverčiau darbais taip, kad šitos nuotraukos tiesiog išgaravo iš galvos ir.

vasario 24, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Kasdienis makiažas su Maybelline | viena paletė – trys variantai

Apie makiažą kalbu retai, bet žaisti su juo labai mėgstu. Šį kartą dalinuosi trimis šios savaitės makiažais, kuriuos dariausi  tris dienas iš eilės (dėl to nuotraukos gali šiek tiek skirtis : apšvietimas, atspalviai), o juos sukūriau naudojant Maybelline City Kits Pink Edge skruostų ir akių palete. Pirmas įspūdis - labai geras. Net pati nustebau, nes anksčiau mėgintos Maybelline Nude paletės buvo visiškai.

vasario 20, 2018/ Kur mano raktai ?