MADA

BOMBERIS: UNDRESS kūrėja: niekada negalėjau dėvėti kelnių

Suknelė. Pasirodo, jos vienos šiuolaikinei moteriai užtenka tam, kad atrodytų gerai kiekviena proga. Vos vienos, bet geros suknelės. Tuo tikra prekių ženklo UNDRESS įkūrėja ir dizainerė ANA SAVICKA, savo kūrybą dedikavusi šiam pačiam moteriškiausiam drabužiui. „Apsivelki suknelę, apsiauni batus ir eini!“ - sako žurnalistės karjerą į mados pasaulį iškeitusi dizainerė. Su ja žurnalo BOMBERIS žurnalistė Rasa.

lapkričio 19, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: Privalai apie tai sužinoti | Bonusway.lt

Internetu perku tikrai daug. Yra žmonių, kurie nemėgsta pirkti internetu, nes negali pačiupinėti medžiagų, negali pajusti formų ir negali būti šimtu procentų tikri, kad tai, ką perka tikrai tiks ir neteks grąžinti. Kita priežastis - nepasitikėjimas el.parduotuvėmis, per mažai informacijos apie grąžinimo sąlygas ir panašiai. O aš atvirkščiai - jeigu galiu kažką įsigyti internetu, būtent tai ir padarysiu. Man.

lapkričio 7, 2017/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: MIDI FLOWER PRINT DRESS

This particular day in Tavira was truly a day of exploring. We simply chosen the direction we hoped would be fruitful and followed it. This is my favorite way of spending vacation, even when I am going to the places I… →

lapkričio 3, 2017/ Lina

BOMBERIS: Sportbačiai, iš kur jūs tokie atsiradote?

Kažkurį vakarą, sau ramiai apžiūrinėdama naujausius „Nike“ modelius internetinėje parduotuvėje ėmiau ir susimąsčiau: kodėl mes taip mylime sportinius batelius? Kokia jų istorija? Kaip bateliai su guminiu padu tiesiog ėmė ir užkariavo visą pasaulį? Dėl savo patogumo, mados ar bandos jausmo? Nieko nelaukus ėmiau „googlinti“ ir nepatikėsite, bet praleidau daugybę valandų skaitydama, dar ir filmą.

lapkričio 2, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: Kelionės | Kur gaudyti šilumą vėlyvą rudenį?

Labukas! Atrodo, lyg nerašiau blogo kokį pusmetį - tiek visko įvyko : ir išvykų, ir projektų ir renginių ir darbų namuose. Spėjau pabūti keturias dienas Turkijoje (su bendradarbiais), ir dar savaitei po grįžimo nepraėjus, jau atrodo, kad ten net nebuvau visai (arba buvau prieš gerus pusę metų). Mano kambariokės Aistės dėka padarėme gražių nuotraukų savo vilos terasoje (jos dėka sakau dėl to, kad ji mane vis.

spalio 30, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Kvepalai vakarui: išsikviesk savo demoną!

Nežinau, ar skaitei P. Phulman trilogiją „Auksinis kompasas“. Aš smagiai perskaičiau  (atrodo, skirta jaunajam skaitytojui, na ir ką? ). Be viso kito, ten daug veiksmo vyksta panašiame į mūsų, bet  kitokiame pasaulyje, kuriame kiekvienas žmogus turi Demoną – lyg ir išorėje gyvenančią savo vidinę savastį gyvūno pavidalu. Ir dar – tie gyvūnai kalba žmogaus balsu. Ir dar – mirus vienam iš jų, kitas irgi.

spalio 28, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Specialiai Bomberiui: P.Zaborskio mados fotosesija

Specialiai e-žurnalui Bomberis editorial mados fotosesiją „Apgauto rudens klubas“ sukūręs fotomenininkas PAULIUS ZABORSKIS sako, kad tai yra istorija apie tris drauges – kasdien elegantiškos merginos, giliai širdyje jos trokšta tyrinėti aplinkinį pasaulį, patirti nuotykių. „Nepaisydamos ateinančio rudens, jos nenori pamiršti vasarą patirtų nuotykių ir trokšta nepaleisti vasaros dvasios, todėl leidžiasi į.

spalio 23, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Kaukių metas: Helovynas skelbia laisvę fantazijoms

Sutikite, kad derliaus nuėmimo šventė tiek daug emocijų mūsų miestų gyventojams neteikė tol, kol mes nesukryžminome jos su Helovynu. Ir panašu, kad linksmoji šios šventės dalis, tai yra puošimasis kaukėmis ir kostiumais, jau įgauna pagreitį mūsų paprastai kuklioje tėvyneje. Jeigu tinkamo kostiumo dėvėjimas ir įsijautimas į vaidmenį suteikia tiek džiaugsmo viešame Helovyno vakarėlyje, įsivaizduojate, kiek.

spalio 22, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: OOTD | my version of black and white

Labas rytas! Žinot tą jausmą, kai esi įsitikinęs, kad kažkoks darbas yra padarytas "avansu" ir taip faina, nes nuoširdžiai tiki, kad va jau vienu darbu mažiau ir staiga pasirodo, kad, pvz, kažkokiu būdų neišsaugojai teksto! Va ir tada atrodo, kad niekada neprisiruoši parašyti vėl to paties. Man taip buvo su šio įrašo tekstu :) Buvau parašiusi netrumpą tekstuką apie rengimąsi juodai-baltai, apie įkvėpimus,.

spalio 18, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Reserved x Kate Moss

O dievai! Pirmas toks sekmadienis po ilgo laiko, kai norisi kuo daugiau nuveikti! Taip, ir pyragą kepsiu (manęs vis bendradarbiai klausia kada gi aš spėju tuos pyragus daryti)- juk ryt boso diena,o jis valgo tik mano pyragą ir daugiau jokio kito :) Noriu dar apsitvarkyti namus, suredaguoti vlogą, paruošti kelis įrašus į priekį, nuvažiuoti į ikea, pakabinti tris lentynas, jas sustilizuoti (oj patikėkit kiek detalių jau esu.

spalio 15, 2017/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: L’ORÉAL PARIS INFALLIBLE LIP PAINT SKYSTI LŪPŲ DAŽAI – PAPILDYMAS

Dažniausiai būtent šaltuoju metų laiku nesinori vilkėti itin spalvingų rūbų. Esu tikra, kad ne man vienai. Nors ir šio sezono tendencijos mus tieisog stumte stumia įsigyti kažka ryškaus, tiesa? Kad ir kaip bebūtų ryškios ir efektyngos lūpos net ir prie… →

spalio 12, 2017/ Lina

Kur mano raktai ?: baby fashion | autumn layers

Šią savaitę mano darbotvarkėje vienintelis projektas - Gabrielius. Taip, jau turbūt nujaučiate kur link aš suku - bakterinis susirgimas, antibijotikai, savaitė namie, ir pagalbininkas ponas biuletenis slaugai. Į parduotuvę apsipirkti važiuoju labai vėlai, kai vyras grįžta po visų darbų (vakar buvau maximoje kuri dirba iki 23 val, kažkoks kaifas apsipirkinėti prieš uždarymą kai parduotuvė pustuštė), o dienomis.

spalio 12, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Blogerių dėžutė x L’Occitane

Kurmanoraktai.lt..dažnas žmogus, pirmą kartą išgirdęs mano blogo pavadinimą iš pradžių sutrinka, o paskui sutinka, kad kadaie mano draugė man pasiūlė genalialų pavadinimą, kuris ir tiesiogine prasme yra aktualus ir žaismingas, bet tuo pačiu ir netiesiogiai simbolizuoja asmeninius ieškojimus asmeniniame gyvenime, grožio ir mados pasaulyje. Ieškau savęs taip jau daugiau nei 8 metus, renku ištikimų sekėjų būrį, su.

spalio 9, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Plaukų priežiūros priemonės, kurios privalo būti mano vonioje

Kaip ilgai ruošiausi padaryti  šį įrašą ir papasakoti apie plaukų priežiūros priemones, kurias šimtu procentų galiu rekomenduoti, ir net gi galėčiau pasakyti,kad tiesiog PRIVALOTE jas išmėginti! Apie gerus, neblogus, pusėtinus ar nuviliančius produktus jau esu dariusi daugybę apžvalgų,bet šį kartą surinkau į krūvą gaminius, kuriuos vis pabaigiu ir perku vėl, su kuriais lyginu kiekvieną naują testavimui.

spalio 7, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Lenkų mada: sugrįžimas į mados žemėlapį

Kadaise garsiausiose pasaulio mados sostinėse savo kolekcijas rodę lenkai po ilgokai trukusios pertraukos – vėl ant globalaus pripažinimo bangos ir, atrodo, mados pasauliui užkariauti šįkart pasitelkė itin gausias pajėgas. Nors naujos kartos lenkų dizaineriai laukiami Paryžiaus, Londono ir Niujorko mados savaitėse, mados centro vardą netrukus gali susigrąžinti ir pati Varšuva. The post Lenkų mada: sugrįžimas į mados.

Kur mano raktai ?: OOTD | inspired

Kažkaip pripratau, kad nosį į blogo redagavimo skiltį įkišu gana retai. Žinoma, buvo žiauriai faina, kai turėjau daugiau laiko, kai būdavau namie, Gabrielius miegodavo du kartus per dieną, o aš net gi blogo rašymo grafiką buvau įvaldžiusi. Dabar kažkaip atrodo nors ir intensyvi diena darbe, grįžti namo su entuziazmu ir ta pačia inercija, puoli gaminti vakarienę, tada dar sumąstai išlėkti į lauką su vaiku, tada.

rugsėjo 25, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Greitoji ar lėtoji: kuri mada kaltesnė?

Dažnokai pradėjome linksniuoti greitąją madą ir jos padarinius visuomenei / moterims / miškams / vandenynui / šuniui / katei / žiurkėnui. „Greitoji mada“ tapo tuo žodžių junginiu, kuris kartais prilyginamas ir keiksmažodžiui. Bet ar tikrai dėl visų klestinčios mados industrijos problemų galime kaltinti tik greitąją madą? Ar tikrai tik ji viena turi neigiamas pasekmes? O gal problema slypi kiek giliau?The post.

rugsėjo 25, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Matuojamės kvepalus: kuo kvepia ruduo didmiestyje?

Nežinau, kaip Tau, bet man dar visur SMĖLIS. Aha, ir batuose, ir kompiuteryje. Nes vasarinis projektas Palangoje ėmė ir nusitęsė rudenin, todėl kasryt į darbą tebepėdinu pajūriais. Ir vis dar BASA. Tu, matyt, jau grįžai į MIESTĄ. Grubus nusileidimas, ką? Teko „išrauti“ save iš miško, paežerės, Nidos, o gal – užuojauta – iš pietinių jūrų pakrančių? O dabar norėsi mane nušauti, bet tik paklausiu, ar.

rugsėjo 17, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: OOTD | No heels needed

Pagaliau penktadienis! Šita savaitė buvo nenormaliai ilga, o prie tokio įspūdžio aišku labai prisidėjo tai, kad tris dienas kariavau namuose su Gabrieliumi. Savaitgalį manau turėsime gero laiko, planuoju šturmuoti Telšių Humaną (mano tradicija!), pabūti su šeima bei įsikvėpti naujai savaitei. Dar labai norėčiau aplankyti Rietavo turgų ir pasikuisti po sendaikčius, bet nežinau ar bus norinčių įgyvendinti mano.

rugsėjo 15, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: New Daniel Wellington | #classicpetiteashfield

Šiandien užsuku čia trumpam - papasakoti apie naują DW laikrodį - Classic Petite Ashfield. Juodas, su auksinėmis arba sidabrinėmis detalėmis, juoda metaline apyranke ir mažesniu ciferblatu. Toks pats tik sidabrinis variantas, kuris buvo išleistas kaip pirmasis classic petite linijos narys, man labai "prilipo" ir jį renkuosi daug dažniau už bet kokį kitą modelį. Manau ne išimtis bus ir šis - kai norėsis kažko tamsaus,.

rugsėjo 12, 2017/ Kur mano raktai ?