MADA

Kur mano raktai ?: Komforto zona | Newmood.lt photoshoot

Pastarąjį mėnesį supratau, kad komforto zona gali būti mums ne tik saugiu prieglobsčiu, bet, greičiau, kenksminga. Atradus tą pastovumą, tą "žinojimą" ką daryti ir kaip daryti, tuos saugius pasirinkimus, dėl kurių nereikia jaudintis ar sukti galvos, galima. tiesiog sustoti. Sustoti tobulėjime, prislopinti troškimus, norą atrasti, išmokti, ir šiaip, pamiršti ką reiškia sveikas jauduliukas ir noras iš savęs.

liepos 12, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: From head to toe

  It’s July now and we officially enter the second half of year 2018. However, I still remember myself setting up goals for New Year. It strangely went too fast from winter to summer. Don’t you agree? As I celebrated… →

liepos 2, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: Grožio produktai | Birželio favoritai

Kaip seniai dariau naudotos / mėgintos / mylėtos kosmetikos apžvalgą bloge! Kažkaip pripratau trumpais įspūdžiais pasidalinti savo instagram paskyroje ar insta stories. O kaip jums atrodo - ar reikalingos tokios platesnės apžvalgos čia bloge? Aš kažkaip manau, kad bloge reikia apžvelgti tai, ką tikrai verta aptarti ir ko neverta pamišti. Štai šiandienos įrašą pavadinau birželio favoritais,bet čia turbūt šiek tiek.

liepos 1, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Blues

O jums nebūna, kad viena vieną savaitę, atrodo, viską pavyksta tobulai susidėlioti ir suplanuoti, ir, nepaisant darbų kiekio, viskas einasi super gerai. O kartais, susikoncentruoti, nusiraminti ir viską daryti nuosekliai tiesiog neišeina. Tai va, man ši savaitė būtent tokia. Iš tikro jau greitai papasakosiu apie įdomius pokyčius savo profesiniame gyvenime, o kol kas, tenka kažkaip tai balansuoti dviem frontais ir o dievai,.

birželio 21, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Linen equals summer

Linas toks nuotabus audinys karštuoju sezonu! Vienintelis minusas - o vaikyti, tenka susidraugauti su lygintuvu! Šią vasarą tiesiog įsimylėjau neutralius tonus ir natūralias medžiagas : derinti tarpusavyje tokius atspalvius itin lengva, rečiau ištinka "neturiu ką apsirengti" krizė, o ir atsibosta tie patys turimi drabužiai daug rečiau. Džiaugiuosi, kad turėjau laiko šią savaitę blogeriškiems darbeliams - netrukus.

birželio 9, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Vasara mieste

Šią savaitę instagrame net kelis kartus užtikau tokią mintį, kad rengiuosi ne pagal tai, kur gyevnu, bet pagal tai kaip jaučiuosi ir kur norėčiau būti. Na ir sugalvojau vieną dieną išeiti pietų pertraukai į miestą va taip apsirengusi - ir jaučiausi, lyg eičiau ne Vilniaus gatve, bet kokiu Kretos senamiesčiu! Pinta skrybėlė, pintas krepšys, žaisminga skarelė and kaklo ir super patogi marškinių stiliaus suknelė.

birželio 1, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Pastel Spring on my mind

Don’tknow about you, but for me pastel colors are ideal for sunny spring and summer. Perfect choice when you want to look fresh and blooming. When styled thoughtfully I find pastels timeless enough to wear them year after year. There… →

gegužės 29, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: Namų jaukumas detalėse

Gegužės pirmą suėjo du metai, kaip gyvename jau savuose namuose. O vargeli, kiek čia dar visko daug reikia, kad galėčiau pasakyti, jog susikūriau tokius namus, kokių noriu. Bet negaliu skųstis - po truputį prie tikslo artėjame : atsiranda naujų baldų kambariuose, pagaliau galiu kažkur pastatyti kokią vazelę, žvakę, gėlę (ar kokias penkias - manau po truputį namus paversiu džiunglėmis:) ) ir net pakabinti.

gegužės 29, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: #0cukraus ir Kreta

Turbūt ne kartą socialinėje medijoje pastarąjį mėnesį teko matyti įvairius postus su #0cukraus žyma.  Ir ne pas mane vieną. Norėjau šiandien papasakoti mano požiūrį į šį įššūkį ir apie tai, kaip sekėsi su mityba Kretoje, darbinės kelionės metu (turizme tai vadinama inforturais). Pirmiausia, koks gi tas nulis cukraus iššūkis? Tai reiškia, kad kažkuriam laikui visiškai atsisakai pridėtinio cukraus. Ką tai.

gegužės 28, 2018/ Kur mano raktai ?

Bearboy+Valentina: BENSIMON = INKARAS

B+V vis paskauda širdį del Kaune žlugusio sportinės avalynės fabriko „Inkaras“. Kiekvieni nauji mokslo metai prasidėdavo nuo naujos poros „inkariukų“ kūno kultūros pamokoms. Rugpjūčio pabaigoje važiuodavome į „firminę“ „Inkaro“ parduotuvę pirkti naujų sportbačių fiziniui. Susiriši ilgus raištelius, persimeti per petį..gumos padas susilengdavo pusiau, su auliuku, ar be jo, tamsiai mėlyni, rudi,.

gegužės 25, 2018/ B+V

Kur mano raktai ?: Vakarienės idėja

Kai vietoj to, kad pasigamintum ramiai valgyti ir pavalgytum, nenormaliai užsimanai parašyti kažką į blogą gaunasi va toks atsitiktinis bet pačiai labai fainas įrašas. Deja, maistas lieka perkeptas, ir galiausiai (kol viską sufotografuoji) - šaltas. Bet užtat kaip džiaugiuosi šituo staiga sukilusiu noru bloginti - jaučiu kad ateina įkvėpimas ilgesniam laikui ir tikrai atnaujinsiu viską čia daug dažniau. Jaučiuosi.

gegužės 22, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: What makes me happy

It has been a while since my last OOTD post, but here I am. Spring and summer always have been my favorite seasons bringing new ideas and inspiration.  It is wonderful time to appreciate the beauty and bounty that mother earth… →

gegužės 18, 2018/ Lina

Lin.Self.Portrait: Maybelline New York Tattoo Brow ilgalaikiai antakių dažai

Turiu pripažinti, kad Maybelline New York Tattoo Brow ilgalaikiai antakių dažai buvo viena laukiamiausių metų naujienų. Oj kaip nekantravau juos išbandyti, ypač matydama kaip kitos tinklarštininkės jau dalinasi savo įspūdžiais socialinėje medijoje. Tačiau iš kitos pusės, laukdama kol Maybelline naujienos atkeliaus… →

gegužės 5, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: Liemenės

Mano meilė liemenėms turi jau labai ilgą stažą - tam tikru gyvenimu periodu šis drabužis atrodė pats tobuliausias kompanjonas - tiko prie visko, galėjai jų turėti įvairiausios stilistikos, o ir siluetą susiaurindavo neįtikėtinai. Nėra to blogo, ko nepataisytų prasegtas švarkas arba liemenė, kai per vidurį vistiek gali matyti kitus dėvimus drabužius. Nukreipia dėmesį nuo formų netobulumų, jeigu dar tai tamsios.

balandžio 26, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: #0cukraus

Greitai bus penki mėnesiai, kaip mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Na gerai, gal per daug dramatiškai pasakiau, gyvenimas ne taip ir pasikeitė, bet požiūris į daugelį dalykų ir pats mąstymas ką ir kaip darau tikrai labai pasikeitė. Jeigu mane sekate socialiniuose tinkluose, tikrai jau žinote - o ir vizualiniai pasikeitimai akivaizdūs - stengiuosi maitintis sveikai. Viskas prasidėjo nuo mitybos plano, kurį man sudarė.

balandžio 21, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Mados Infekcija 2018 – 1

Ir vėl aš su savo baltomis kelnėmis - o gi dar prieš savaitę sakiau, kad baisiai sunkus derinys aš ir baltos kelnės.Va taip netikėtai man jos prilipo, kad noriu derinti ir nešioti jas su absoliučiai visomis turimomis palaidinėmis ir marškinėliais. Du kartus išėjau į žmones ir neišsipurvinau - kažkokie stebuklai dedasi:)Mados infekcijos informaciją dar virškinu, ir šiaip, noriu, kad pradinis pyktis ir nusivylimas,.

balandžio 16, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | KUKLA x Balmain hair couture renginys

Labas! Šiandien mano bloginimo veiklai tikras atsigavimas - pagaliau paskelbiau ilgai lauktą vlogą (paskutinis vlogas buvo prieš Kalėdas, oho kaip laikas bėga!), o štai dar ir deriniu pasidalinsiu! Man pačiai labai fainai kai randu laiko įdėti darbo šitam hobiui, šiandien štai rašau automobilyje, pakeliui į Šiaulius, kur turėsiu vesti konferenciją. Kelias ilgas, šis įrašas bus kaip "kavos petraukėlė", o toliau teks.

balandžio 12, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Kaip dėvėti raudonas kelnes?

Sveiki! Su praėjusiomis šventėmis visus! Šiandien atsirado laiva minutė prisėsti prie blogo - pagalvojau kad reikia kuo skubiau traukti visus archyvus ką esu prifotografavusi (keista kaip padaryti nuotraukoms randu laiko o jau sutvarkyti jas ir paskelbti - nebe), kol dar nereikia rodyti vasarinių derinių - šią savaitę jau žada atšilimą - valio!!Šiandien norėjau pakalbėti apie raudonas kelnes - kaip jas derinti ir.

balandžio 3, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Dress season is coming!

  I am pretty sure I’ve heard some people say: “Oh it´s sweater season”. When it comes to spring/summer I say: “It´s dress season”.  Don´t get me wrong, it´s not that hot in Portugal to dress like in the photos… →

kovo 30, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: TARTE kosmetika – verta kiekvieno cento

Youtube ir tos tobulai besidažančios grožio youtuberės tiesiog įkvepia ir užkrečia noru pirkti, mokytis, gražintis, atrasti kažką naujo. Taip visai netyčia užsukau į TARTE puslapį pasižiūrėti, kiek gi kainuoja tas taip plačiai giriamas ir aukštinamas Shape Tape maskuoklis. Esu paveldėjusi tikrai tamsius ir net įdubusius paakius, todėl aš visada esu tobulo maskuoklio paieškose (esu atradusi kelis tikrai neblogus,.

kovo 29, 2018/ Kur mano raktai ?