MADA

Kur mano raktai ?: OOTD | quality

Visada buvau toks žmogus, kad kiekybė laimėdavo prieš kokybę. Nieko nenustebinsiu - su amžiumi vertybės šiek tiek keičiasi, labiau prisiriši prie mėgatamų daiktų, todėl jų norisi kuo kokybiškesnių tam, kad jie tarnautų kuo ilgiau. Nori nenori tenka investuoti, ir prieš tai dar penkiolika kartų apgalvoti ar tikrai to reikia, ar tikrai tai patiks ilgai ir tiks prie visko (ar bent daugumos) turimų daiktų. Kol kas.

sausio 15, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | long time no see

Kai prieš naujus metus sau pasižadėjau nestresuoti užsikraunant sau kalno darbų ir nespėjant jų padaryti, tai taip pat ir blogu - no stress. Tiek metų mėginau tai paversti darbu, kad net kartais ateidavo klausimas - kodėl aš išvis tai darau. Velnias, nu nes patinka! Nesvarbu kaip toliau visa veikla besivystytų, vistiek nesustosiu, tiesiog,  pristabdysiu tempą :) Sekmadienį susitikome su Aliona (turbūt beveik po dviejų.

sausio 9, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: CASUAL RED

Hope your New Year is off to a good start! I am very excited, because I will start mine with vacation. Perfect way to clear the head, get some inspiration for new projects and, of course, set new goals. So,… →

sausio 4, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: happy 2018!

Pagal tai, kaip lekia visos dienos, ir kaip greitai prabėgo Kalėdos, maniau, kad net naujametinio įrašo blogui nesugebėsiu sukurti, bet štai, išleidusi svečius, kol vaikas dar miega, pačios nuostabai sėdau prie kompiuterio. Atėjo jau antri metai, kai Naujųjų šventimas nebėra toks pats, kaip būdavo anksčiau. Pernai šventėme trise, panašu, šiemet laukia tas pats. Iš dalies džiaugiuosi pasikeitusia situacija, nes.

gruodžio 31, 2017/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Goodbye 2017, Hello 2018

I hope everyone had a wonderful Christmas! As now we are days away from the end of the year I decided to share my last 2017 post. This is the reason why you see me all dressed up and not in… →

gruodžio 29, 2017/ Lina

BOMBERIS: Gabrielius Vagelis: nenoriu būti kaip dauguma

Būti savimi ir nebūti kaip dauguma. Skamba paprastai, tačiau tam pasiryžti gali toli gražu ne kiekvienas. Jaunas, bet jau žinomas dainų autorius ir atlikėjas, vilnietis GABRIELIUS VAGELIS nemėgsta daryti to, ką daro visi. Save jis drąsiai reiškia tiek per savo išskirtinę kasdienę aprangą, tiek per kuriamą muziką, tiek per sceninius įvaizdžius, kurių neįmanoma supainioti su kuo nors kitu. Vieną ryškiausių Vilniaus.

gruodžio 29, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Sandra Yushka: kurianti minimalizmą maksimalistėms

Spartus gyvenimo tempas neatsiejamas nuo miesto moterų kasdienybės, tad darbų, rūpesčių ir – be abejo – kasdienių džiaugsmų sūkuryje aprangos pasirinkimas tampa tikru galvos skausmu, o dažnai – ir tikru košmaru. Visoms veiklioms asmenybėms ir tikroms gyvenimo maksimalistėms dvejus metus už poliarinio rato praleidusi dizainerė Sandra Yushka siūlo išeitį – minimalistinio stiliaus drabužius. Kodėl? Nes būtent.

gruodžio 26, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Lin.Self.Portrait: ´17 Metų pabaigos mėgstamiausi

Metų pabaigai nusprendžiau jog būtų smagu su jumis pasidalinti trumpa nuomone apie per paskutinįjį pusmetį labiausiai pamėgtas kosmetikos priemones. Šiais metais turėjau galimybę išbandyti išties daugybę naujienų, bet toli gražu ne visos buvo vertos apžvalgos. Pastebėjau, jog būtent paskutiniais metų mėnesiais pasirodžiusios makiažo… →

gruodžio 20, 2017/ Lina

BOMBERIS: Dizainerė U.Martinaitytė: dabar arba niekada

Neseniai naują, jau trečiąją asmeninę kolekciją „Missed Things“ pristačiusi dizainerė UGNĖ MARTINAITYTĖ (27) sako šių dienų visuomenėje pasiilgstanti saiko, lėtesnio tempo, ramybės. Tačiau minimalizmą ir harmoniją tiek kūryboje, tiek gyvenime propaguojanti dizainerė šiandien pati dega kaip ugnis – deda visas pastangas, kad ant kojų pastatytų savo įkurtą prekių ženklą OHMY. „Jaučiu, kad trečias.

gruodžio 19, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Lin.Self.Portrait: Embroidery GREY and Christmas spirit

Hey folks! Time is flying. I feel like summer just got over and Christmas is already next week. That’s the feeling you get living in Portugal. The only thing which reminds me of Christmas is Christmas tree and present under… →

gruodžio 16, 2017/ Lina

Kur mano raktai ?: Kalėdos artėja | Zoombook foto knyga

Kalėdos ir visas gruodžio mėnesis tikrai stebuklų metas. Vestuves atšventėm jau prieš daugiau nei tris metus, fotografijas tada gavome tikrai labai greitai, pasigaminome keletą nuotraukų rėmeliams, ir sakėm pasidarysim foto knygą. Tai štai, vestuvių foto knyga mano rankose, tik šiek tiek vėliau, nei planavau. Iš tikro nežinau kodėl taip vis nerasdavau laiko ją užsakyti - turbūt galvojau kad maketuoti ten viską ir.

gruodžio 14, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: UPCYCLED BY LT: apie daiktų ir erdvių prisikėlimą

Atsakingas visa ko vartojimas pamažu tampa ir mūsų realybe, nedrąsiai atrandame harmoniją su supančiu pasauliu. Tačiau tvarios mados ir saikingesnio mados vartojimo idėjos mums, įpratusiems iš drabužių parduotuvių neišeiti tuščiomis, – dar naujiena. Vieni tvarios mados pradininkų Lietuvoje, dizainerių kolektyvo UPCYCLED BY LT nariai Vida Strasevičiūtė ir Thom Bara e-žurnalo BOMBERIS žurnalistei Rasai.

gruodžio 14, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Sutikimas seksui: koks „taip“ reiškia „taip“

Žinote tą seną ir klaikiai nevykusį anekdotą, kad jei dama sako „ne“, tai reiškia „galbūt“, jei sako „galbūt“ – tai reiškia „taip“, o jei sako „taip“ – tai ji „ne dama“? Man atrodo, šis nevykęs juokelis labai atspindi mūsų šiuo klausimu, deja, itin skurdžią kultūrą: neaišku, nei kas yra sutikimas užsiimti seksu, nei kas yra nesutikimas. Taigi, kur brėžti tą ribą tarp „taip“ ir.

gruodžio 9, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Kur mano raktai ?: Daniel Wellington holiday bundle

Daug kas daro vlogmas / blogmas, o aš šiais metais savęs nespausiu to daryti, nes tiesiog neturėsiu laiko padaryti to kokybiški ar tiesiog daryti visai (pernai visą adventą rašiau kas dieną, ir iš senų įrašų galite pasisemti idėjų, jas pamatysite įrašo apačioje). Kiek turėsiu laiko,jėgų, idėjų, ar kaip pavyks pasipuošti namus pačiai, tikrai stengsiuosi jums tai parodyti. O koks gi adventas be Daniel Wellington.

gruodžio 3, 2017/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Those precious moments

Ką tik apturėjau tobulą akimirką, papasakosiu ir jums, tik pažadėkit nesijuokti..ką tik į savo insta stories paskelbiau kaip be skubėjimo ir streso, skrudinu duoną keptuvėje ( dar skaniau nei tosteryje - nors ano ir neturiu), kaip maišau tobulai prinokusį avokadą su smulkintu pomidoru, sėklytėmis, ir kokį neįtikėtinai skanų avokado sumuštinį pasidarau. Pasakysit na ir kas? Juk čia standartinis eilinės blogerės.

gruodžio 2, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: Pakalbėkime apie kolekciją: interviu, kurio nebuvo

The post Pakalbėkime apie kolekciją: interviu, kurio nebuvo appeared first on Bomberis.

gruodžio 2, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Paraštės: netrumpintas interviu „L’Officiel Mada“

Šį kartą gyvas pokalbis su interneto platybėse gerai žinoma ir kartu šiek tiek paslaptinga figūra. O tai figūrai labai tinka tamsūs drabužiai (ir sidabrinė Armani odinė striukė, kurią vilkėdamas įžengė į redakciją), mąslus kritiškas žvilgsnis į mūsų mados ateitį ir miestas. Interneto puslapio Bomberis.com įkūrėjas ir autorius, mados ženklų komunikacijos ir vadybos specialistas Arnoldas Remeika-Bomberis.

lapkričio 30, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Lin.Self.Portrait: SUNNY NOVEMBER

I know that for my lithuanian readers it might be confusing to see me in such a summery clothes in November.  I have to admit, weather this season was fantastic, I could not wish for a better. I said was,… →

lapkričio 28, 2017/ Lina

Kur mano raktai ?: Black friday wishlist

Išprotėjęs lapkritis! Kitaip ir nepavadinsi! Kad jūs žinotumėt, kokį alkį jaučiu kūrybai, gražiems daiktams ir žinoma, blogui. Apleidau šį hobį visiškai (nors gali gal ir kitaip pasirodyti, karts nuo karto kažką parašau, ar paskelbiu soc.tinkluose) - tiek kiek galiu įdėti darbo ir laiko pastaruoju metu mane labai liūdina. Darbas "suvalgo" dienas ir vakarus, o dar ir Gabrielius nenustoja sirgti (šiandien pradėjom.

lapkričio 24, 2017/ Kur mano raktai ?

BOMBERIS: UNDRESS kūrėja: niekada negalėjau dėvėti kelnių

Suknelė. Pasirodo, jos vienos šiuolaikinei moteriai užtenka tam, kad atrodytų gerai kiekviena proga. Vos vienos, bet geros suknelės. Tuo tikra prekių ženklo UNDRESS įkūrėja ir dizainerė ANA SAVICKA, savo kūrybą dedikavusi šiam pačiam moteriškiausiam drabužiui. „Apsivelki suknelę, apsiauni batus ir eini!“ - sako žurnalistės karjerą į mados pasaulį iškeitusi dizainerė. Su ja žurnalo BOMBERIS žurnalistė Rasa.

lapkričio 19, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis