MADA

Kur mano raktai ?: OOTD | self motivation

Man dažnai patinka dalintis derinio nuotraukomis, bet visiškai apie jį nekalbėti, arba užsiminti labai nedaug. Žinau, dalis jūsų ateina paskaityti ir pasidomėti kaip man klostosi gyvenimas, kitos ateinat tik derinių "praskenuoti" ir pasisemti įkvėpimo naujiems pirkiniams. Todėl šis projektas man toks mielas, ir įsivaizduokite, šį mėnesį Kurmanoraktai.lt sueina 9 metai! Neįtikėtina tiesiog. Esu toks žmogus, kuriam.

kovo 9, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | Calling spring ?!

Jaučiu pareigą šiandien pabūti pavasario šaukliu - garbės žodis, atsibodo šitas šaltis kiekvieną rytą, aš jau norėčiau (nebūtinai suknelės), bent jau galėti išeiti į lauką su nuogomis kulkšnimis (prie kokių -5 jau galiu tai daryti:D)! Kovas, balandis ir gegužė puikus laikas gaudyti paskutinės minutės keliones ir skristi kažkur, kur pavasaris jau tikras ir tikimybė vaikščioti trumpomis rankovėmis labai.

kovo 5, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Gelinis lakavimas namuose?

Gelinį lakavimą mėgstu jau seniai - paprastas lakas man dažniausiai susigadindavo jau antrą dieną po lakavimo, todėl netrukau rasti manikiūristę, kuri galėtų man nulakuoti lakus geliniu laku. Žinoma, manikiūristę pakeičiau jau ne vieną, bet ne dėl to, kad būtų buvę kažkas blogai - keitėsi gyvenamoji vieta, keitėsi ir aplinkybės. Gelis tikrai nesilaiko ant mano nagų super ilgai. Optimistinis variantas turbūt.

vasario 27, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Spring is just around the corner

Don’t know for how long, but it finally feels like spring. Few days ago in the morning I felt lovely warmth wind blowing through my face and it made me smile from ear to ear. I know it’s not officially… →

vasario 24, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: Transition | Pavasaris su Karen Millen

Mėnesio pradžioje užsukau į Karen Millen parduotuvę apžiūrėti pavasario kolekcijos, bet mano akį pirmiausia patraukė nerealus paltas kailine apykakle - sunkus, tobulo ilgio kad apsaugotų kojas nuo šalčio, tobulo silueto, kad pabrėžtų moterišką figūrą ir tobulo storio ir sudėties, kad padėtų pergyventi mūsų lietuvišką pavasarį. Užsiverčiau darbais taip, kad šitos nuotraukos tiesiog išgaravo iš galvos ir.

vasario 24, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Kasdienis makiažas su Maybelline | viena paletė – trys variantai

Apie makiažą kalbu retai, bet žaisti su juo labai mėgstu. Šį kartą dalinuosi trimis šios savaitės makiažais, kuriuos dariausi  tris dienas iš eilės (dėl to nuotraukos gali šiek tiek skirtis : apšvietimas, atspalviai), o juos sukūriau naudojant Maybelline City Kits Pink Edge skruostų ir akių palete. Pirmas įspūdis - labai geras. Net pati nustebau, nes anksčiau mėgintos Maybelline Nude paletės buvo visiškai.

vasario 20, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: day off attire

Pagalvojau, kad seniai jums rodžiau visiškai kasdienį savo derinį - kaip leidžiu laiką su šeima, kai lauke daug sniego, šalta, kai net nesvajoji apie aukštakulnius, o tiesiog pagriebi šilčiausius ir patogiausius batus. Tam, kad padaryti šitas nuotraukas, nulėkiau tik užsimečiau auskarus (reikia gi šiek tiek fashion elementų, kad nebūtų taip jau visai visai paprastai), pasidažiau lūpas, užsimaskavau paakius ir.

vasario 15, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: NaturalYou

Mano spintoje nerasite nei vieno juodo palto. Nuo tų laikų, kai dar studijuodama pirmą kartą išdrįsau nusipirkti ryškiai žalią paltą (kas mane seka laaabia seniai prisimins šitą įrašą, pasidalinu nuoroda, bet labai jau dreba rankos nes kokybė tragiška :D), juodo turbūt niekada ir nebepirkau. Visada ieškau įdomių detalių, apykaklių, raštų arba bent jau nežiemiškų spalvų. Apsupti save spalvomis, kai viskas.

vasario 5, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: Artistry Supreme LX

Net keista kaip seniai bloge dariau kosmetikos apžvalgą! Naudoju jos tikrai daug visokios : ir testuoju naujienas ir vis grįžtu prie mėgstamų produktų, o štai apžvalgos turbūt seniai buvo kažkas nusipelnęs. iš tikro, šis kremas, apie kurį noriu papasakoti šiandien pats prašosi, kad apie jį būtų kalbama.Na, 300+Eur kaina skamba kaip kažkas neįtikėtino ir sunkiai suvokiamo, ir savaime kelia turbūt ir nerealius.

vasario 4, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Ruffles and stripes

It guess is no secret that everything tends to feel a little more difficult at this point in the winter. It’s cold, still gets dark early, the excitement of the holiday season is long gone. There are quite a few… →

vasario 3, 2018/ Lina

Lin.Self.Portrait: My favorite print to wear

I’m not one who typically wear prints, especially in winter.  If you would look in my winter closet you would see around 4-6 items of clothing with a print. And I am talking about simple prints such as checks. However, the print… →

sausio 26, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: OOTD | green

Panaršiau po  archyvus ir pamačiau, kad esu dar keletu derinių nepasidalinus iš žiemos pradžios, kai sniego dar nebuvo! Tokią gražią dieną norėjosi parodyti ką nors tokio minimalaus, bet tuo pačiu su šiek tiek spalvos. Šis žavingas paltas buvo šioks toks eksperimentas - labai seniai buvau kažką besisiuntusi iš kinų parduotuvių, tai pagalvojau why not - dizainas pasirodė tikrai išskirtinis. Aišku bandymas.

sausio 23, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | quality

Visada buvau toks žmogus, kad kiekybė laimėdavo prieš kokybę. Nieko nenustebinsiu - su amžiumi vertybės šiek tiek keičiasi, labiau prisiriši prie mėgatamų daiktų, todėl jų norisi kuo kokybiškesnių tam, kad jie tarnautų kuo ilgiau. Nori nenori tenka investuoti, ir prieš tai dar penkiolika kartų apgalvoti ar tikrai to reikia, ar tikrai tai patiks ilgai ir tiks prie visko (ar bent daugumos) turimų daiktų. Kol kas.

sausio 15, 2018/ Kur mano raktai ?

Kur mano raktai ?: OOTD | long time no see

Kai prieš naujus metus sau pasižadėjau nestresuoti užsikraunant sau kalno darbų ir nespėjant jų padaryti, tai taip pat ir blogu - no stress. Tiek metų mėginau tai paversti darbu, kad net kartais ateidavo klausimas - kodėl aš išvis tai darau. Velnias, nu nes patinka! Nesvarbu kaip toliau visa veikla besivystytų, vistiek nesustosiu, tiesiog,  pristabdysiu tempą :) Sekmadienį susitikome su Aliona (turbūt beveik po dviejų.

sausio 9, 2018/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: CASUAL RED

Hope your New Year is off to a good start! I am very excited, because I will start mine with vacation. Perfect way to clear the head, get some inspiration for new projects and, of course, set new goals. So,… →

sausio 4, 2018/ Lina

Kur mano raktai ?: happy 2018!

Pagal tai, kaip lekia visos dienos, ir kaip greitai prabėgo Kalėdos, maniau, kad net naujametinio įrašo blogui nesugebėsiu sukurti, bet štai, išleidusi svečius, kol vaikas dar miega, pačios nuostabai sėdau prie kompiuterio. Atėjo jau antri metai, kai Naujųjų šventimas nebėra toks pats, kaip būdavo anksčiau. Pernai šventėme trise, panašu, šiemet laukia tas pats. Iš dalies džiaugiuosi pasikeitusia situacija, nes.

gruodžio 31, 2017/ Kur mano raktai ?

Lin.Self.Portrait: Goodbye 2017, Hello 2018

I hope everyone had a wonderful Christmas! As now we are days away from the end of the year I decided to share my last 2017 post. This is the reason why you see me all dressed up and not in… →

gruodžio 29, 2017/ Lina

BOMBERIS: Gabrielius Vagelis: nenoriu būti kaip dauguma

Būti savimi ir nebūti kaip dauguma. Skamba paprastai, tačiau tam pasiryžti gali toli gražu ne kiekvienas. Jaunas, bet jau žinomas dainų autorius ir atlikėjas, vilnietis GABRIELIUS VAGELIS nemėgsta daryti to, ką daro visi. Save jis drąsiai reiškia tiek per savo išskirtinę kasdienę aprangą, tiek per kuriamą muziką, tiek per sceninius įvaizdžius, kurių neįmanoma supainioti su kuo nors kitu. Vieną ryškiausių Vilniaus.

gruodžio 29, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

BOMBERIS: Sandra Yushka: kurianti minimalizmą maksimalistėms

Spartus gyvenimo tempas neatsiejamas nuo miesto moterų kasdienybės, tad darbų, rūpesčių ir – be abejo – kasdienių džiaugsmų sūkuryje aprangos pasirinkimas tampa tikru galvos skausmu, o dažnai – ir tikru košmaru. Visoms veiklioms asmenybėms ir tikroms gyvenimo maksimalistėms dvejus metus už poliarinio rato praleidusi dizainerė Sandra Yushka siūlo išeitį – minimalistinio stiliaus drabužius. Kodėl? Nes būtent.

gruodžio 26, 2017/ Arnoldas Remeika-Bomberis

Lin.Self.Portrait: ´17 Metų pabaigos mėgstamiausi

Metų pabaigai nusprendžiau jog būtų smagu su jumis pasidalinti trumpa nuomone apie per paskutinįjį pusmetį labiausiai pamėgtas kosmetikos priemones. Šiais metais turėjau galimybę išbandyti išties daugybę naujienų, bet toli gražu ne visos buvo vertos apžvalgos. Pastebėjau, jog būtent paskutiniais metų mėnesiais pasirodžiusios makiažo… →

gruodžio 20, 2017/ Lina