luscious style

www.luscious-style.com

VASARIO MĖGSTAMIAUSI | 2018

Grožis ir Mada
VASARIO MĖGSTAMIAUSI | 2018

Kadangi kovas jau įpusėjo, tai pats laikas aptarti vasario mėgstamiausius. Šiuo metu galimybės bandyti naujienas, pasirodančias rinkoje, yra dar didesnė, nes kasdien mane supa nauji blakstienų tušai, pudros, kremai, šampūnai… Kad tik turėčiau laiko viskam išbandyti! Na, nors visko išbandyti.The post VASARIO MĖGSTAMIAUSI | 2018 appeared first on Luscious Style.

kovo 18, 2018

MĖGSTAMIAUSI NUDE LŪPOMS

Grožis ir Mada
MĖGSTAMIAUSI NUDE LŪPOMS

Sveiki! Pagaliau atėjo ilgai lauktas savaitgalis ir galima šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti mėgstamomis veiklomis. Viena iš jų – turinio kurimas ir tinklaraščio rašymas. Turinys jau sukurtas, tad galiu ramiai pereiti prie rašymo. Šiandien nekantrauju pasidalinti savo pačiomis mėgstamiausiomis nude.The post MĖGSTAMIAUSI NUDE LŪPOMS appeared first on Luscious Style.

kovo 10, 2018

LOOK OF THE DAY: KEPURĖ SU AUSYTĖMIS?

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: KEPURĖ SU AUSYTĖMIS?

liemenė Romwe/ megztinis New Look/ kelnės ir rankinė Lindex/ batai Zara/ kepurė H&M/ laikrodis Daniel Wellington Sveiki! Kol dar visas sniegas nespėjo ištirpti skubu dalintis nauju deriniu, kuris laukė savo eilės virš mėnesio laiko. Šiandien norėčiau priminti tiek sau pačiai,.The post LOOK OF THE DAY: KEPURĖ SU AUSYTĖMIS? appeared first on Luscious Style.

kovo 6, 2018

BŪTINA APLANKYTI RYGOJE: MR. FOX

Grožis ir Mada
BŪTINA APLANKYTI RYGOJE: MR. FOX

Nesumeluosiu, jei pasakysiu, kad dievinu maistą. O dar labiau dievinu atrasti visokias smagias, fainas ir jaukias vietas. Žinojau, kad Rygoje yra labai daug vertų apsilankymo vietų, bet nežinojau, kas tai per vietos. Pradėjau klausinėti pažįstamų ir daugiausia rekomendacijų sulaukė Mr.Fox.The post BŪTINA APLANKYTI RYGOJE: MR. FOX appeared first on Luscious Style.

kovo 5, 2018

LOOK OF THE DAY: RYGOS GATVĖMIS

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: RYGOS GATVĖMIS

megztinis, kelnės ir paltas New Yorker/ batai Zara/ rankinė Lindex Kodėl būtent Rygos gatvėmis? Jei kyla toks klausimas, tai siūlau paskaityti šį įrašą, kuriame viską paaiškinu. Šį derinį įamžinau prieš šiek tiek daugiau nei savaitę, kuomet lauke nebuvo taip žvėriškai.The post LOOK OF THE DAY: RYGOS GATVĖMIS appeared first on Luscious Style.

kovo 1, 2018

IŠ VILNIAUS Į RYGĄ?

Grožis ir Mada
IŠ VILNIAUS Į RYGĄ?

Šie metai prasidėjo visai kitaip. Kas įvyko? Persikrarusčiau gyventi į Rygą! Na, ne visai persikrausčiau, bet nuo šiol gyvenu tarp Vilniaus ir Rygos. Niekada nemėgau per daug pasakoti apie savo darbo vietą, nes vis dėlto tai yra gana asmeniška, ypač.The post IŠ VILNIAUS Į RYGĄ? appeared first on Luscious Style.

vasario 28, 2018

BOTANIC THERAPY: GAMTOS ĮKVĖPTA TERAPIJA PLAUKAMS

Grožis ir Mada
BOTANIC THERAPY: GAMTOS ĮKVĖPTA TERAPIJA PLAUKAMS

Sveiki! Prieš geras dvi savaites apturėjau šeštadienį su itin tvarkaraščiu, kadangi spėjau aplankyti L’occitane parduotuvę, įamžinti šitą ir šitą derinį su Karen Millen drabužiais bei apsilankyti p/c Panorama, kur vyko naujos Garnier plaukų priežiūros priemonių Botanic Therapy pristatymas. Pats renginys.The post BOTANIC THERAPY: GAMTOS ĮKVĖPTA TERAPIJA PLAUKAMS appeared first on Luscious Style.

vasario 27, 2018

LOOK OF THE DAY: BE DŽINSŲ NIEKUR | TALLY WEIJL

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: BE DŽINSŲ NIEKUR | TALLY WEIJL

striukė, džemperis ir džinsai Tally Weijl Be džinsų – niekur! Šia frazė tiesiogiai susijusi su manimi, kadangi sunkiai įsivaizduočiau savo gyvenimą be džinsų. Tai yra ne tik be galo patogus pasirinkimas kasdienai, bet ir, teisingai suderinus, atrodo itin stilingai ir.The post LOOK OF THE DAY: BE DŽINSŲ NIEKUR | TALLY WEIJL appeared first on Luscious Style.

vasario 25, 2018

LOOK OF THE DAY: FUKSIJOS GALIA

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: FUKSIJOS GALIA

megztinis ir kelnės Karen Millen/ batai Reebok iš Deichmann/ rankinė Mango/ akiniai Zerouv Sveiki! Kaip laikotės? Ar jau jaučiate, kad artėja pavasaris? Aš irgi ne… Bet neliūdžiu ir visais įmanomais būdais bandau jį prisikviesti. Vienas iš gana banalių būdų –.The post LOOK OF THE DAY: FUKSIJOS GALIA appeared first on Luscious Style.

vasario 21, 2018

SVEČIUOSE PAS L’OCCITANE

Grožis ir Mada
SVEČIUOSE PAS L’OCCITANE

Sveiki! Kadangi nuo šių metų pradžios darbo dienas aš leidžiu Rygoje, o savaitgaliais, kai būnu Vilniuje, stengiuosi kuo daugiau visko padaryti. Praeitas šeštadienio rytas prasidėjo gana ankstyvai, kaip šeštadieniui. Teko atsikelti 8 val ryto, greitai susiruošti ir keliauti į p/c.The post SVEČIUOSE PAS L’OCCITANE appeared first on Luscious Style.

vasario 18, 2018

PAVASARINIS MAKIAŽAS SU MAYBELLINE

Grožis ir Mada
PAVASARINIS MAKIAŽAS SU MAYBELLINE

Sveiki! Šiandien pasitinku dieną su nauju grožio įrašu. Pavasaris jau ne už kalnų, todėl laikas pradėti jam ruoštis. Pasiruošimą artėjančiam pavasariui aš pradedu nuo pavasarinio makiažo įvaizdžio. Šį kartą kurdama makiažo įvaizdį naudojau tris Maybelline New York naujienas: Total Temptation.The post PAVASARINIS MAKIAŽAS SU MAYBELLINE appeared first on Luscious Style.

vasario 16, 2018

LOOK OF THE DAY: JAUKUMAS AR ELEGANCIJA

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: JAUKUMAS AR ELEGANCIJA

megztinis ir sijonas Karen Millen/ batai Deichmann/ rankinė Lindex/ telefono dėkliukas Burga O kas jums yra svarbiau: jaukumas ar elegancija? Aš vienareikšmiškai esu už jaukumą, bet tą jaukumą, kuris kvepia elegancija. Šiandien dalinuosi nauju deriniu, kurį sukūriau bendradarbiaudama su Karen.The post LOOK OF THE DAY: JAUKUMAS AR ELEGANCIJA appeared first on Luscious Style.

vasario 15, 2018

SAUSIO MĖGSTAMIAUSI | 2018

Grožis ir Mada
SAUSIO MĖGSTAMIAUSI | 2018

Sveiki! Kada jau pagaliau aš priprasiu prie to, kad laikas bėga taip greitai? Tik prasidėjo švenčių karštinė, o jau spėjo praeiti sausis! Praėjęs mėnuo buvo visiškai kitoks ir atrodo, kad vykstant tokiam kiekiui pasikeitimų, neįmanoma išbandyti naujas priemones. Netiesa! Iš.The post SAUSIO MĖGSTAMIAUSI | 2018 appeared first on Luscious Style.

vasario 11, 2018

KAIP DAUG SNIEGO

Grožis ir Mada
KAIP DAUG SNIEGO

Ir vis dėlto žiema yra turi savo privalumų. Pirmas yra šventės, o antras – sniegas. Galima nekęsti žiemos, bet nekęsti sniego yra neįmanoma. Galima ramiai grožėtis žiemos gamta gulint lovoje su puodeliu arbatos ir stebint krentančias snaiges pro langą. Arba.The post KAIP DAUG SNIEGO appeared first on Luscious Style.

vasario 9, 2018

L’OREAL PARIS X BALMAIN

Grožis ir Mada
L’OREAL PARIS X BALMAIN

Sveiki! Šiandien dalinuosi stilingiausio sostinės vakarėlio akimirkomis – L’Oreal Paris x Balmain. Ne taip ir seniai L’Oreal Paris susivienijo su Balmain mados namais ir sukūrė naują Colour Riche lūpų dažų seriją. Iš viso 12 lūpų dažų atspalvių, kurie padalinti į.The post L’OREAL PARIS X BALMAIN appeared first on Luscious Style.

vasario 6, 2018

PIRMA PAŽINTIS SU BENEFIT

Grožis ir Mada
PIRMA PAŽINTIS SU BENEFIT

Prieš dvi savaites išgirdau puikią naujieną – Benefit kosmetika atsirado Douglas Lietuva internetinėje parduotuvėje čia ir ta proga mano namus pasiekė dėžutė su jų perkamiausiomis ir populiariausiomis priemonėmis. Mano džiaugsmas buvo begalinis, kadangi pagaliau savo rankose laikiau tas priemones, apie.The post PIRMA PAŽINTIS SU BENEFIT appeared first on Luscious Style.

vasario 2, 2018

LOOK OF THE DAY: STRIUKĖ AR PALTAS?

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: STRIUKĖ AR PALTAS?

striukė Mango/ megztinis ir rankinė Lindex/ džinsai Zara/ batai Tamaris/ kepurė Stradivarius Dabar, kaip niekada anksčiau, komfortas man yra pirmoje vietoje. Pirma tam priežastis yra, aišku, žiema. Kai lauke yra šalta, man yra svarbu jaustis šiltai, patogiai ir kad galėčiau.The post LOOK OF THE DAY: STRIUKĖ AR PALTAS? appeared first on Luscious Style.

sausio 30, 2018

LOVE YOU SO MOCHI VAKARĖLIS

Grožis ir Mada
LOVE YOU SO MOCHI VAKARĖLIS

Sveiki! Kaip laikotės? Aš labai gerai, kadangi po gana netrumpos pertraukos vėl prisėdau prie tinklaraščio įrašų ruošimo. Kur buvau dingus ir kodėl virš savaitės mano tinklaraštyje buvo tyla, papasakosiu vėliau, nes dabar labai nekantrauju pasidalinti šį ketvirtadienį vykusio renginio-vakarėlio akimirkomis..The post LOVE YOU SO MOCHI VAKARĖLIS appeared first on Luscious Style.

sausio 28, 2018

LOOK OF THE DAY: ŠIEK TIEK LEOPARDO

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: ŠIEK TIEK LEOPARDO

liemenė Rosegal/ megztinis, kelnės ir delninė Lindex/ batai 5th Avenue iš Deichmann Sveiki! Kaip laikotės? Mane nugalėjo peršalimas ir dabar tenka gydytis visais įmanomais būdais, kad kuo greičiau pasveikčiau. Ta proga šiandien dalinuosi praeitą savaitę įamžintu deriniu ir pamąstymais apie.The post LOOK OF THE DAY: ŠIEK TIEK LEOPARDO appeared first on Luscious Style.

sausio 12, 2018

2017 METŲ MĖGSTAMIAUSI

Grožis ir Mada
2017 METŲ MĖGSTAMIAUSI

Sveiki! 2018 metai prasidėjo labai įdomiai ir greitu metu mano tiek asmeniniame, tie tinklaraščio gyvenimuose įvyks nemažai pokyčių. Kol kas per daug neišsiplėsiu, bet dviejų savaičių bėgyje tikrai viskuo pasidalinsiu. Iš tiesų (kol dar aktualu) pats laikas apžvelgti visus 2017.The post 2017 METŲ MĖGSTAMIAUSI appeared first on Luscious Style.

sausio 10, 2018