Kur mano raktai ?

www.kurmanoraktai.lt

OOTD | self motivation

Man dažnai patinka dalintis derinio nuotraukomis, bet visiškai apie jį nekalbėti, arba užsiminti labai nedaug. Žinau, dalis jūsų ateina paskaityti ir pasidomėti kaip man klostosi gyvenimas, kitos ateinat tik derinių "praskenuoti" ir pasisemti įkvėpimo naujiems pirkiniams. Todėl šis projektas man toks mielas, ir įsivaizduokite, šį mėnesį Kurmanoraktai.lt sueina 9 metai! Neįtikėtina tiesiog. Esu toks žmogus, kuriam.

kovo 9, 2018

OOTD | Calling spring ?!

Jaučiu pareigą šiandien pabūti pavasario šaukliu - garbės žodis, atsibodo šitas šaltis kiekvieną rytą, aš jau norėčiau (nebūtinai suknelės), bent jau galėti išeiti į lauką su nuogomis kulkšnimis (prie kokių -5 jau galiu tai daryti:D)! Kovas, balandis ir gegužė puikus laikas gaudyti paskutinės minutės keliones ir skristi kažkur, kur pavasaris jau tikras ir tikimybė vaikščioti trumpomis rankovėmis labai.

kovo 5, 2018

Gelinis lakavimas namuose?

Gelinį lakavimą mėgstu jau seniai - paprastas lakas man dažniausiai susigadindavo jau antrą dieną po lakavimo, todėl netrukau rasti manikiūristę, kuri galėtų man nulakuoti lakus geliniu laku. Žinoma, manikiūristę pakeičiau jau ne vieną, bet ne dėl to, kad būtų buvę kažkas blogai - keitėsi gyvenamoji vieta, keitėsi ir aplinkybės. Gelis tikrai nesilaiko ant mano nagų super ilgai. Optimistinis variantas turbūt.

vasario 27, 2018

Transition | Pavasaris su Karen Millen

Mėnesio pradžioje užsukau į Karen Millen parduotuvę apžiūrėti pavasario kolekcijos, bet mano akį pirmiausia patraukė nerealus paltas kailine apykakle - sunkus, tobulo ilgio kad apsaugotų kojas nuo šalčio, tobulo silueto, kad pabrėžtų moterišką figūrą ir tobulo storio ir sudėties, kad padėtų pergyventi mūsų lietuvišką pavasarį. Užsiverčiau darbais taip, kad šitos nuotraukos tiesiog išgaravo iš galvos ir.

vasario 24, 2018

Kasdienis makiažas su Maybelline | viena paletė – trys variantai

Apie makiažą kalbu retai, bet žaisti su juo labai mėgstu. Šį kartą dalinuosi trimis šios savaitės makiažais, kuriuos dariausi  tris dienas iš eilės (dėl to nuotraukos gali šiek tiek skirtis : apšvietimas, atspalviai), o juos sukūriau naudojant Maybelline City Kits Pink Edge skruostų ir akių palete. Pirmas įspūdis - labai geras. Net pati nustebau, nes anksčiau mėgintos Maybelline Nude paletės buvo visiškai.

vasario 20, 2018

day off attire

Pagalvojau, kad seniai jums rodžiau visiškai kasdienį savo derinį - kaip leidžiu laiką su šeima, kai lauke daug sniego, šalta, kai net nesvajoji apie aukštakulnius, o tiesiog pagriebi šilčiausius ir patogiausius batus. Tam, kad padaryti šitas nuotraukas, nulėkiau tik užsimečiau auskarus (reikia gi šiek tiek fashion elementų, kad nebūtų taip jau visai visai paprastai), pasidažiau lūpas, užsimaskavau paakius ir.

vasario 15, 2018

NaturalYou

Mano spintoje nerasite nei vieno juodo palto. Nuo tų laikų, kai dar studijuodama pirmą kartą išdrįsau nusipirkti ryškiai žalią paltą (kas mane seka laaabia seniai prisimins šitą įrašą, pasidalinu nuoroda, bet labai jau dreba rankos nes kokybė tragiška :D), juodo turbūt niekada ir nebepirkau. Visada ieškau įdomių detalių, apykaklių, raštų arba bent jau nežiemiškų spalvų. Apsupti save spalvomis, kai viskas.

vasario 5, 2018

Artistry Supreme LX

Net keista kaip seniai bloge dariau kosmetikos apžvalgą! Naudoju jos tikrai daug visokios : ir testuoju naujienas ir vis grįžtu prie mėgstamų produktų, o štai apžvalgos turbūt seniai buvo kažkas nusipelnęs. iš tikro, šis kremas, apie kurį noriu papasakoti šiandien pats prašosi, kad apie jį būtų kalbama.Na, 300+Eur kaina skamba kaip kažkas neįtikėtino ir sunkiai suvokiamo, ir savaime kelia turbūt ir nerealius.

vasario 4, 2018

OOTD | green

Panaršiau po  archyvus ir pamačiau, kad esu dar keletu derinių nepasidalinus iš žiemos pradžios, kai sniego dar nebuvo! Tokią gražią dieną norėjosi parodyti ką nors tokio minimalaus, bet tuo pačiu su šiek tiek spalvos. Šis žavingas paltas buvo šioks toks eksperimentas - labai seniai buvau kažką besisiuntusi iš kinų parduotuvių, tai pagalvojau why not - dizainas pasirodė tikrai išskirtinis. Aišku bandymas.

sausio 23, 2018

OOTD | quality

Visada buvau toks žmogus, kad kiekybė laimėdavo prieš kokybę. Nieko nenustebinsiu - su amžiumi vertybės šiek tiek keičiasi, labiau prisiriši prie mėgatamų daiktų, todėl jų norisi kuo kokybiškesnių tam, kad jie tarnautų kuo ilgiau. Nori nenori tenka investuoti, ir prieš tai dar penkiolika kartų apgalvoti ar tikrai to reikia, ar tikrai tai patiks ilgai ir tiks prie visko (ar bent daugumos) turimų daiktų. Kol kas.

sausio 15, 2018

OOTD | long time no see

Kai prieš naujus metus sau pasižadėjau nestresuoti užsikraunant sau kalno darbų ir nespėjant jų padaryti, tai taip pat ir blogu - no stress. Tiek metų mėginau tai paversti darbu, kad net kartais ateidavo klausimas - kodėl aš išvis tai darau. Velnias, nu nes patinka! Nesvarbu kaip toliau visa veikla besivystytų, vistiek nesustosiu, tiesiog,  pristabdysiu tempą :) Sekmadienį susitikome su Aliona (turbūt beveik po dviejų.

sausio 9, 2018

happy 2018!

Pagal tai, kaip lekia visos dienos, ir kaip greitai prabėgo Kalėdos, maniau, kad net naujametinio įrašo blogui nesugebėsiu sukurti, bet štai, išleidusi svečius, kol vaikas dar miega, pačios nuostabai sėdau prie kompiuterio. Atėjo jau antri metai, kai Naujųjų šventimas nebėra toks pats, kaip būdavo anksčiau. Pernai šventėme trise, panašu, šiemet laukia tas pats. Iš dalies džiaugiuosi pasikeitusia situacija, nes.

gruodžio 31, 2017

Kalėdos artėja | Zoombook foto knyga

Kalėdos ir visas gruodžio mėnesis tikrai stebuklų metas. Vestuves atšventėm jau prieš daugiau nei tris metus, fotografijas tada gavome tikrai labai greitai, pasigaminome keletą nuotraukų rėmeliams, ir sakėm pasidarysim foto knygą. Tai štai, vestuvių foto knyga mano rankose, tik šiek tiek vėliau, nei planavau. Iš tikro nežinau kodėl taip vis nerasdavau laiko ją užsakyti - turbūt galvojau kad maketuoti ten viską ir.

gruodžio 14, 2017

Daniel Wellington holiday bundle

Daug kas daro vlogmas / blogmas, o aš šiais metais savęs nespausiu to daryti, nes tiesiog neturėsiu laiko padaryti to kokybiški ar tiesiog daryti visai (pernai visą adventą rašiau kas dieną, ir iš senų įrašų galite pasisemti idėjų, jas pamatysite įrašo apačioje). Kiek turėsiu laiko,jėgų, idėjų, ar kaip pavyks pasipuošti namus pačiai, tikrai stengsiuosi jums tai parodyti. O koks gi adventas be Daniel Wellington.

gruodžio 3, 2017

Those precious moments

Ką tik apturėjau tobulą akimirką, papasakosiu ir jums, tik pažadėkit nesijuokti..ką tik į savo insta stories paskelbiau kaip be skubėjimo ir streso, skrudinu duoną keptuvėje ( dar skaniau nei tosteryje - nors ano ir neturiu), kaip maišau tobulai prinokusį avokadą su smulkintu pomidoru, sėklytėmis, ir kokį neįtikėtinai skanų avokado sumuštinį pasidarau. Pasakysit na ir kas? Juk čia standartinis eilinės blogerės.

gruodžio 2, 2017

Black friday wishlist

Išprotėjęs lapkritis! Kitaip ir nepavadinsi! Kad jūs žinotumėt, kokį alkį jaučiu kūrybai, gražiems daiktams ir žinoma, blogui. Apleidau šį hobį visiškai (nors gali gal ir kitaip pasirodyti, karts nuo karto kažką parašau, ar paskelbiu soc.tinkluose) - tiek kiek galiu įdėti darbo ir laiko pastaruoju metu mane labai liūdina. Darbas "suvalgo" dienas ir vakarus, o dar ir Gabrielius nenustoja sirgti (šiandien pradėjom.

lapkričio 24, 2017

Privalai apie tai sužinoti | Bonusway.lt

Internetu perku tikrai daug. Yra žmonių, kurie nemėgsta pirkti internetu, nes negali pačiupinėti medžiagų, negali pajusti formų ir negali būti šimtu procentų tikri, kad tai, ką perka tikrai tiks ir neteks grąžinti. Kita priežastis - nepasitikėjimas el.parduotuvėmis, per mažai informacijos apie grąžinimo sąlygas ir panašiai. O aš atvirkščiai - jeigu galiu kažką įsigyti internetu, būtent tai ir padarysiu. Man.

lapkričio 7, 2017

Kelionės | Kur gaudyti šilumą vėlyvą rudenį?

Labukas! Atrodo, lyg nerašiau blogo kokį pusmetį - tiek visko įvyko : ir išvykų, ir projektų ir renginių ir darbų namuose. Spėjau pabūti keturias dienas Turkijoje (su bendradarbiais), ir dar savaitei po grįžimo nepraėjus, jau atrodo, kad ten net nebuvau visai (arba buvau prieš gerus pusę metų). Mano kambariokės Aistės dėka padarėme gražių nuotraukų savo vilos terasoje (jos dėka sakau dėl to, kad ji mane vis.

spalio 30, 2017

OOTD | Turkey

Šį derinį galėčiau pavadinti atostogų uniforma, nes šį sijoną turbūt nešiojau kelias dienas iš eilės ir įvairiomis progomis : tiek dienos metu į paplūdimį, viršuje dėvėdama tik maudymosi kostiumėlį, vakare prie aukštakulnių eidama vakarieniauti, ar iš esmės dienos metu su nėriniuota palaidine norėdama tiesiog gražiai atrodyti einant valgyti ledų. Na, ir žinoma mano numylėtieji Marc Jacobs saulės akiniai.

spalio 20, 2017

OOTD | my version of black and white

Labas rytas! Žinot tą jausmą, kai esi įsitikinęs, kad kažkoks darbas yra padarytas "avansu" ir taip faina, nes nuoširdžiai tiki, kad va jau vienu darbu mažiau ir staiga pasirodo, kad, pvz, kažkokiu būdų neišsaugojai teksto! Va ir tada atrodo, kad niekada neprisiruoši parašyti vėl to paties. Man taip buvo su šio įrašo tekstu :) Buvau parašiusi netrumpą tekstuką apie rengimąsi juodai-baltai, apie įkvėpimus,.

spalio 18, 2017