Kur mano raktai ?

www.kurmanoraktai.lt

Kalėdos artėja | Zoombook foto knyga

Kalėdos ir visas gruodžio mėnesis tikrai stebuklų metas. Vestuves atšventėm jau prieš daugiau nei tris metus, fotografijas tada gavome tikrai labai greitai, pasigaminome keletą nuotraukų rėmeliams, ir sakėm pasidarysim foto knygą. Tai štai, vestuvių foto knyga mano rankose, tik šiek tiek vėliau, nei planavau. Iš tikro nežinau kodėl taip vis nerasdavau laiko ją užsakyti - turbūt galvojau kad maketuoti ten viską ir.

gruodžio 14, 2017

Daniel Wellington holiday bundle

Daug kas daro vlogmas / blogmas, o aš šiais metais savęs nespausiu to daryti, nes tiesiog neturėsiu laiko padaryti to kokybiški ar tiesiog daryti visai (pernai visą adventą rašiau kas dieną, ir iš senų įrašų galite pasisemti idėjų, jas pamatysite įrašo apačioje). Kiek turėsiu laiko,jėgų, idėjų, ar kaip pavyks pasipuošti namus pačiai, tikrai stengsiuosi jums tai parodyti. O koks gi adventas be Daniel Wellington.

gruodžio 3, 2017

Those precious moments

Ką tik apturėjau tobulą akimirką, papasakosiu ir jums, tik pažadėkit nesijuokti..ką tik į savo insta stories paskelbiau kaip be skubėjimo ir streso, skrudinu duoną keptuvėje ( dar skaniau nei tosteryje - nors ano ir neturiu), kaip maišau tobulai prinokusį avokadą su smulkintu pomidoru, sėklytėmis, ir kokį neįtikėtinai skanų avokado sumuštinį pasidarau. Pasakysit na ir kas? Juk čia standartinis eilinės blogerės.

gruodžio 2, 2017

Black friday wishlist

Išprotėjęs lapkritis! Kitaip ir nepavadinsi! Kad jūs žinotumėt, kokį alkį jaučiu kūrybai, gražiems daiktams ir žinoma, blogui. Apleidau šį hobį visiškai (nors gali gal ir kitaip pasirodyti, karts nuo karto kažką parašau, ar paskelbiu soc.tinkluose) - tiek kiek galiu įdėti darbo ir laiko pastaruoju metu mane labai liūdina. Darbas "suvalgo" dienas ir vakarus, o dar ir Gabrielius nenustoja sirgti (šiandien pradėjom.

lapkričio 24, 2017

Privalai apie tai sužinoti | Bonusway.lt

Internetu perku tikrai daug. Yra žmonių, kurie nemėgsta pirkti internetu, nes negali pačiupinėti medžiagų, negali pajusti formų ir negali būti šimtu procentų tikri, kad tai, ką perka tikrai tiks ir neteks grąžinti. Kita priežastis - nepasitikėjimas el.parduotuvėmis, per mažai informacijos apie grąžinimo sąlygas ir panašiai. O aš atvirkščiai - jeigu galiu kažką įsigyti internetu, būtent tai ir padarysiu. Man.

lapkričio 7, 2017

Kelionės | Kur gaudyti šilumą vėlyvą rudenį?

Labukas! Atrodo, lyg nerašiau blogo kokį pusmetį - tiek visko įvyko : ir išvykų, ir projektų ir renginių ir darbų namuose. Spėjau pabūti keturias dienas Turkijoje (su bendradarbiais), ir dar savaitei po grįžimo nepraėjus, jau atrodo, kad ten net nebuvau visai (arba buvau prieš gerus pusę metų). Mano kambariokės Aistės dėka padarėme gražių nuotraukų savo vilos terasoje (jos dėka sakau dėl to, kad ji mane vis.

spalio 30, 2017

OOTD | my version of black and white

Labas rytas! Žinot tą jausmą, kai esi įsitikinęs, kad kažkoks darbas yra padarytas "avansu" ir taip faina, nes nuoširdžiai tiki, kad va jau vienu darbu mažiau ir staiga pasirodo, kad, pvz, kažkokiu būdų neišsaugojai teksto! Va ir tada atrodo, kad niekada neprisiruoši parašyti vėl to paties. Man taip buvo su šio įrašo tekstu :) Buvau parašiusi netrumpą tekstuką apie rengimąsi juodai-baltai, apie įkvėpimus,.

spalio 18, 2017

OOTD | Reserved x Kate Moss

O dievai! Pirmas toks sekmadienis po ilgo laiko, kai norisi kuo daugiau nuveikti! Taip, ir pyragą kepsiu (manęs vis bendradarbiai klausia kada gi aš spėju tuos pyragus daryti)- juk ryt boso diena,o jis valgo tik mano pyragą ir daugiau jokio kito :) Noriu dar apsitvarkyti namus, suredaguoti vlogą, paruošti kelis įrašus į priekį, nuvažiuoti į ikea, pakabinti tris lentynas, jas sustilizuoti (oj patikėkit kiek detalių jau esu.

spalio 15, 2017

baby fashion | autumn layers

Šią savaitę mano darbotvarkėje vienintelis projektas - Gabrielius. Taip, jau turbūt nujaučiate kur link aš suku - bakterinis susirgimas, antibijotikai, savaitė namie, ir pagalbininkas ponas biuletenis slaugai. Į parduotuvę apsipirkti važiuoju labai vėlai, kai vyras grįžta po visų darbų (vakar buvau maximoje kuri dirba iki 23 val, kažkoks kaifas apsipirkinėti prieš uždarymą kai parduotuvė pustuštė), o dienomis.

spalio 12, 2017

Blogerių dėžutė x L’Occitane

Kurmanoraktai.lt..dažnas žmogus, pirmą kartą išgirdęs mano blogo pavadinimą iš pradžių sutrinka, o paskui sutinka, kad kadaie mano draugė man pasiūlė genalialų pavadinimą, kuris ir tiesiogine prasme yra aktualus ir žaismingas, bet tuo pačiu ir netiesiogiai simbolizuoja asmeninius ieškojimus asmeniniame gyvenime, grožio ir mados pasaulyje. Ieškau savęs taip jau daugiau nei 8 metus, renku ištikimų sekėjų būrį, su.

spalio 9, 2017

Plaukų priežiūros priemonės, kurios privalo būti mano vonioje

Kaip ilgai ruošiausi padaryti  šį įrašą ir papasakoti apie plaukų priežiūros priemones, kurias šimtu procentų galiu rekomenduoti, ir net gi galėčiau pasakyti,kad tiesiog PRIVALOTE jas išmėginti! Apie gerus, neblogus, pusėtinus ar nuviliančius produktus jau esu dariusi daugybę apžvalgų,bet šį kartą surinkau į krūvą gaminius, kuriuos vis pabaigiu ir perku vėl, su kuriais lyginu kiekvieną naują testavimui.

spalio 7, 2017

OOTD | inspired

Kažkaip pripratau, kad nosį į blogo redagavimo skiltį įkišu gana retai. Žinoma, buvo žiauriai faina, kai turėjau daugiau laiko, kai būdavau namie, Gabrielius miegodavo du kartus per dieną, o aš net gi blogo rašymo grafiką buvau įvaldžiusi. Dabar kažkaip atrodo nors ir intensyvi diena darbe, grįžti namo su entuziazmu ir ta pačia inercija, puoli gaminti vakarienę, tada dar sumąstai išlėkti į lauką su vaiku, tada.

rugsėjo 25, 2017

OOTD | No heels needed

Pagaliau penktadienis! Šita savaitė buvo nenormaliai ilga, o prie tokio įspūdžio aišku labai prisidėjo tai, kad tris dienas kariavau namuose su Gabrieliumi. Savaitgalį manau turėsime gero laiko, planuoju šturmuoti Telšių Humaną (mano tradicija!), pabūti su šeima bei įsikvėpti naujai savaitei. Dar labai norėčiau aplankyti Rietavo turgų ir pasikuisti po sendaikčius, bet nežinau ar bus norinčių įgyvendinti mano.

rugsėjo 15, 2017

New Daniel Wellington | #classicpetiteashfield

Šiandien užsuku čia trumpam - papasakoti apie naują DW laikrodį - Classic Petite Ashfield. Juodas, su auksinėmis arba sidabrinėmis detalėmis, juoda metaline apyranke ir mažesniu ciferblatu. Toks pats tik sidabrinis variantas, kuris buvo išleistas kaip pirmasis classic petite linijos narys, man labai "prilipo" ir jį renkuosi daug dažniau už bet kokį kitą modelį. Manau ne išimtis bus ir šis - kai norėsis kažko tamsaus,.

rugsėjo 12, 2017

NEW in | RED !

Atsivežu į biurą naują siuntinį iš Asos, ištraukiu raudonus batus ir kolegės akys išsiplečia : "na ir drąsu!". O ką aš galiu pasakyti - juk dėl to ir pirkau raudonus batus, kad būtų efektinga, o ne kad nepatraukti praeivių dėmesio. Niekada nesu turėjusi raudonų batų (barely there minimalistinės zaros basutės nesiskaito), bet šį kartą taip natūraliai juos nusipirkau lyg būtų buvę juodi, pamačiau, įsidėjau.

rugsėjo 8, 2017

OOTD | Like a Lady

Viktorija kažkada man davė vieną patarimą, prie kurio vis mintyse sugrįžtu ir apsvarstau ar jau esu tam pasiruošusi ar ne. Ji sakė, kad turėčiau paleisti tą "mergautinę" save ir priimti tai, kad nebesu ta mergina kuria kažkada buvau - dabar esu žmona, mama, esu moteris, ne be mergaičiukė. Turbūt čia taip pat laikas ir pripažinti kad esu ir daug vyresnė nei tada, kai pradėjau šį blogą. Kodėl apie visa tai šneku?.

rugpjūčio 31, 2017

OOTD | In the rain

Kaip gera yra turėti žmogų, kuris tave stumtų į priekį ir skatintų nesustoti. Kad ir kaip pompastiškai tai skambėtų, blogo reikalas toks žmogus yra Aliona. Aš esu nuotaikos žmogus - mane dažnai kankina klausimai kam to reikia, kam čia įdomu, tingiu kažką daryti, galbūt nereikia to ar ano, o ji visada mane skatina netinginiauti ir dirbti dirbti dirbti. Visada su ja fotografuojame derinius, ir nesvarbu koks oras - jeigu.

rugpjūčio 28, 2017

youtube | Lux Express išvyka, dinner in the sky

Praėjusią savaitę turėjau smagią išvyką į Rygą su Lux Express - oj kaip man tokio pabėgimo reikėjo! Daug nepasakosiu, nes ką tik įkėliau šios dienos vlogą į savo youtube kanalą, todėl pasidalinsiu bloge tik dienos deriniu. Kadangi mus perspėjo, kad į Dinner in the sky reikėtų apsiauti gerai ant kojos besilaikančią avalynę (akivaizdu), tai teko pradėti visą derinį kurti nuo to. Nors šiaip tai ne, labai.

rugpjūčio 23, 2017

OOTD | printin’

Aleliuja laisvadieniui! Šiandien, atrodo, pavyko tiek daug naudingų darbų nuveikti, o dar net ne vėlyvas vakaras. Ir net gi išsimiegojau ! Turbūt pirmą kartą per du metus su trupučiu pavyko pamiegoti iki 09:30, kas atrodo visiškai neįtikėtinai. Dienos lekia nenumaldomai, o aš vis vejuosi, bandydama susitvarkyti su savo chaotišku mąstymu : atrodo kad darbai tik kraunasi kraunasi, dedikuoti jų kažkam nemoku (dažnai.

rugpjūčio 15, 2017

#MelittaCoffee | Kavos tinginys

Nepatikėsite, bet vakar gaminau pirmąjį savo gyvenime tinginį. Šį desertą, tokį paprastą ir tokį skanų mėgau nuo vaikystės, kai paragavau jį pirmą kartą, bet kažkodėl niekada nemėginau jo pasidaryti pati. Jis visada buvo tas desertas, kuriuo tik vaišindavausi svečiuose, ir tuo jis bus ypatingas. Kilo mintis jį pagaliau pasigaminti, bet labai norėjau jį padaryti kitaip ypatingą, kažkuo išskirtinį, lyg.

liepos 30, 2017