Kur mano raktai ?

www.kurmanoraktai.lt

Komforto zona | Newmood.lt photoshoot

Pastarąjį mėnesį supratau, kad komforto zona gali būti mums ne tik saugiu prieglobsčiu, bet, greičiau, kenksminga. Atradus tą pastovumą, tą "žinojimą" ką daryti ir kaip daryti, tuos saugius pasirinkimus, dėl kurių nereikia jaudintis ar sukti galvos, galima. tiesiog sustoti. Sustoti tobulėjime, prislopinti troškimus, norą atrasti, išmokti, ir šiaip, pamiršti ką reiškia sveikas jauduliukas ir noras iš savęs.

liepos 12, 2018

Grožio produktai | Birželio favoritai

Kaip seniai dariau naudotos / mėgintos / mylėtos kosmetikos apžvalgą bloge! Kažkaip pripratau trumpais įspūdžiais pasidalinti savo instagram paskyroje ar insta stories. O kaip jums atrodo - ar reikalingos tokios platesnės apžvalgos čia bloge? Aš kažkaip manau, kad bloge reikia apžvelgti tai, ką tikrai verta aptarti ir ko neverta pamišti. Štai šiandienos įrašą pavadinau birželio favoritais,bet čia turbūt šiek tiek.

liepos 1, 2018

OOTD | Blues

O jums nebūna, kad viena vieną savaitę, atrodo, viską pavyksta tobulai susidėlioti ir suplanuoti, ir, nepaisant darbų kiekio, viskas einasi super gerai. O kartais, susikoncentruoti, nusiraminti ir viską daryti nuosekliai tiesiog neišeina. Tai va, man ši savaitė būtent tokia. Iš tikro jau greitai papasakosiu apie įdomius pokyčius savo profesiniame gyvenime, o kol kas, tenka kažkaip tai balansuoti dviem frontais ir o dievai,.

birželio 21, 2018

OOTD | Linen equals summer

Linas toks nuotabus audinys karštuoju sezonu! Vienintelis minusas - o vaikyti, tenka susidraugauti su lygintuvu! Šią vasarą tiesiog įsimylėjau neutralius tonus ir natūralias medžiagas : derinti tarpusavyje tokius atspalvius itin lengva, rečiau ištinka "neturiu ką apsirengti" krizė, o ir atsibosta tie patys turimi drabužiai daug rečiau. Džiaugiuosi, kad turėjau laiko šią savaitę blogeriškiems darbeliams - netrukus.

birželio 9, 2018

OOTD | Vasara mieste

Šią savaitę instagrame net kelis kartus užtikau tokią mintį, kad rengiuosi ne pagal tai, kur gyevnu, bet pagal tai kaip jaučiuosi ir kur norėčiau būti. Na ir sugalvojau vieną dieną išeiti pietų pertraukai į miestą va taip apsirengusi - ir jaučiausi, lyg eičiau ne Vilniaus gatve, bet kokiu Kretos senamiesčiu! Pinta skrybėlė, pintas krepšys, žaisminga skarelė and kaklo ir super patogi marškinių stiliaus suknelė.

birželio 1, 2018

Namų jaukumas detalėse

Gegužės pirmą suėjo du metai, kaip gyvename jau savuose namuose. O vargeli, kiek čia dar visko daug reikia, kad galėčiau pasakyti, jog susikūriau tokius namus, kokių noriu. Bet negaliu skųstis - po truputį prie tikslo artėjame : atsiranda naujų baldų kambariuose, pagaliau galiu kažkur pastatyti kokią vazelę, žvakę, gėlę (ar kokias penkias - manau po truputį namus paversiu džiunglėmis:) ) ir net pakabinti.

gegužės 29, 2018

#0cukraus ir Kreta

Turbūt ne kartą socialinėje medijoje pastarąjį mėnesį teko matyti įvairius postus su #0cukraus žyma.  Ir ne pas mane vieną. Norėjau šiandien papasakoti mano požiūrį į šį įššūkį ir apie tai, kaip sekėsi su mityba Kretoje, darbinės kelionės metu (turizme tai vadinama inforturais). Pirmiausia, koks gi tas nulis cukraus iššūkis? Tai reiškia, kad kažkuriam laikui visiškai atsisakai pridėtinio cukraus. Ką tai.

gegužės 28, 2018

Vakarienės idėja

Kai vietoj to, kad pasigamintum ramiai valgyti ir pavalgytum, nenormaliai užsimanai parašyti kažką į blogą gaunasi va toks atsitiktinis bet pačiai labai fainas įrašas. Deja, maistas lieka perkeptas, ir galiausiai (kol viską sufotografuoji) - šaltas. Bet užtat kaip džiaugiuosi šituo staiga sukilusiu noru bloginti - jaučiu kad ateina įkvėpimas ilgesniam laikui ir tikrai atnaujinsiu viską čia daug dažniau. Jaučiuosi.

gegužės 22, 2018

Liemenės

Mano meilė liemenėms turi jau labai ilgą stažą - tam tikru gyvenimu periodu šis drabužis atrodė pats tobuliausias kompanjonas - tiko prie visko, galėjai jų turėti įvairiausios stilistikos, o ir siluetą susiaurindavo neįtikėtinai. Nėra to blogo, ko nepataisytų prasegtas švarkas arba liemenė, kai per vidurį vistiek gali matyti kitus dėvimus drabužius. Nukreipia dėmesį nuo formų netobulumų, jeigu dar tai tamsios.

balandžio 26, 2018

#0cukraus

Greitai bus penki mėnesiai, kaip mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Na gerai, gal per daug dramatiškai pasakiau, gyvenimas ne taip ir pasikeitė, bet požiūris į daugelį dalykų ir pats mąstymas ką ir kaip darau tikrai labai pasikeitė. Jeigu mane sekate socialiniuose tinkluose, tikrai jau žinote - o ir vizualiniai pasikeitimai akivaizdūs - stengiuosi maitintis sveikai. Viskas prasidėjo nuo mitybos plano, kurį man sudarė.

balandžio 21, 2018

OOTD | Mados Infekcija 2018 – 1

Ir vėl aš su savo baltomis kelnėmis - o gi dar prieš savaitę sakiau, kad baisiai sunkus derinys aš ir baltos kelnės.Va taip netikėtai man jos prilipo, kad noriu derinti ir nešioti jas su absoliučiai visomis turimomis palaidinėmis ir marškinėliais. Du kartus išėjau į žmones ir neišsipurvinau - kažkokie stebuklai dedasi:)Mados infekcijos informaciją dar virškinu, ir šiaip, noriu, kad pradinis pyktis ir nusivylimas,.

balandžio 16, 2018

OOTD | KUKLA x Balmain hair couture renginys

Labas! Šiandien mano bloginimo veiklai tikras atsigavimas - pagaliau paskelbiau ilgai lauktą vlogą (paskutinis vlogas buvo prieš Kalėdas, oho kaip laikas bėga!), o štai dar ir deriniu pasidalinsiu! Man pačiai labai fainai kai randu laiko įdėti darbo šitam hobiui, šiandien štai rašau automobilyje, pakeliui į Šiaulius, kur turėsiu vesti konferenciją. Kelias ilgas, šis įrašas bus kaip "kavos petraukėlė", o toliau teks.

balandžio 12, 2018

OOTD | Kaip dėvėti raudonas kelnes?

Sveiki! Su praėjusiomis šventėmis visus! Šiandien atsirado laiva minutė prisėsti prie blogo - pagalvojau kad reikia kuo skubiau traukti visus archyvus ką esu prifotografavusi (keista kaip padaryti nuotraukoms randu laiko o jau sutvarkyti jas ir paskelbti - nebe), kol dar nereikia rodyti vasarinių derinių - šią savaitę jau žada atšilimą - valio!!Šiandien norėjau pakalbėti apie raudonas kelnes - kaip jas derinti ir.

balandžio 3, 2018

TARTE kosmetika – verta kiekvieno cento

Youtube ir tos tobulai besidažančios grožio youtuberės tiesiog įkvepia ir užkrečia noru pirkti, mokytis, gražintis, atrasti kažką naujo. Taip visai netyčia užsukau į TARTE puslapį pasižiūrėti, kiek gi kainuoja tas taip plačiai giriamas ir aukštinamas Shape Tape maskuoklis. Esu paveldėjusi tikrai tamsius ir net įdubusius paakius, todėl aš visada esu tobulo maskuoklio paieškose (esu atradusi kelis tikrai neblogus,.

kovo 29, 2018

9 !

Šiandien supratau, kad blogo gimtadienis man daug smagesnė šventė nei pačios gimtadienis. Nors suvokiu, kad papildomi metai blogo rašymo karjeroje irgi parodo pačios "senėjimą", bet būtent šie didėjantys skaičiai teikia vis daugiau džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi. Jaučiu, kad būtent šiais metais ėmiau TIKRAI atrasti save : vis geriau jaučiuosi savame kūne, vis daugiau malonumų ir džiaugsmo atrabdu detalėse,.

kovo 23, 2018

OOTD | self motivation

Man dažnai patinka dalintis derinio nuotraukomis, bet visiškai apie jį nekalbėti, arba užsiminti labai nedaug. Žinau, dalis jūsų ateina paskaityti ir pasidomėti kaip man klostosi gyvenimas, kitos ateinat tik derinių "praskenuoti" ir pasisemti įkvėpimo naujiems pirkiniams. Todėl šis projektas man toks mielas, ir įsivaizduokite, šį mėnesį Kurmanoraktai.lt sueina 9 metai! Neįtikėtina tiesiog. Esu toks žmogus, kuriam.

kovo 9, 2018

OOTD | Calling spring ?!

Jaučiu pareigą šiandien pabūti pavasario šaukliu - garbės žodis, atsibodo šitas šaltis kiekvieną rytą, aš jau norėčiau (nebūtinai suknelės), bent jau galėti išeiti į lauką su nuogomis kulkšnimis (prie kokių -5 jau galiu tai daryti:D)! Kovas, balandis ir gegužė puikus laikas gaudyti paskutinės minutės keliones ir skristi kažkur, kur pavasaris jau tikras ir tikimybė vaikščioti trumpomis rankovėmis labai.

kovo 5, 2018

Gelinis lakavimas namuose?

Gelinį lakavimą mėgstu jau seniai - paprastas lakas man dažniausiai susigadindavo jau antrą dieną po lakavimo, todėl netrukau rasti manikiūristę, kuri galėtų man nulakuoti lakus geliniu laku. Žinoma, manikiūristę pakeičiau jau ne vieną, bet ne dėl to, kad būtų buvę kažkas blogai - keitėsi gyvenamoji vieta, keitėsi ir aplinkybės. Gelis tikrai nesilaiko ant mano nagų super ilgai. Optimistinis variantas turbūt.

vasario 27, 2018

Transition | Pavasaris su Karen Millen

Mėnesio pradžioje užsukau į Karen Millen parduotuvę apžiūrėti pavasario kolekcijos, bet mano akį pirmiausia patraukė nerealus paltas kailine apykakle - sunkus, tobulo ilgio kad apsaugotų kojas nuo šalčio, tobulo silueto, kad pabrėžtų moterišką figūrą ir tobulo storio ir sudėties, kad padėtų pergyventi mūsų lietuvišką pavasarį. Užsiverčiau darbais taip, kad šitos nuotraukos tiesiog išgaravo iš galvos ir.

vasario 24, 2018

Kasdienis makiažas su Maybelline | viena paletė – trys variantai

Apie makiažą kalbu retai, bet žaisti su juo labai mėgstu. Šį kartą dalinuosi trimis šios savaitės makiažais, kuriuos dariausi  tris dienas iš eilės (dėl to nuotraukos gali šiek tiek skirtis : apšvietimas, atspalviai), o juos sukūriau naudojant Maybelline City Kits Pink Edge skruostų ir akių palete. Pirmas įspūdis - labai geras. Net pati nustebau, nes anksčiau mėgintos Maybelline Nude paletės buvo visiškai.

vasario 20, 2018