Kur mano raktai ?

www.kurmanoraktai.lt

OOTD | my version of black and white

Labas rytas! Žinot tą jausmą, kai esi įsitikinęs, kad kažkoks darbas yra padarytas "avansu" ir taip faina, nes nuoširdžiai tiki, kad va jau vienu darbu mažiau ir staiga pasirodo, kad, pvz, kažkokiu būdų neišsaugojai teksto! Va ir tada atrodo, kad niekada neprisiruoši parašyti vėl to paties. Man taip buvo su šio įrašo tekstu :) Buvau parašiusi netrumpą tekstuką apie rengimąsi juodai-baltai, apie įkvėpimus,.

spalio 18, 2017

OOTD | Reserved x Kate Moss

O dievai! Pirmas toks sekmadienis po ilgo laiko, kai norisi kuo daugiau nuveikti! Taip, ir pyragą kepsiu (manęs vis bendradarbiai klausia kada gi aš spėju tuos pyragus daryti)- juk ryt boso diena,o jis valgo tik mano pyragą ir daugiau jokio kito :) Noriu dar apsitvarkyti namus, suredaguoti vlogą, paruošti kelis įrašus į priekį, nuvažiuoti į ikea, pakabinti tris lentynas, jas sustilizuoti (oj patikėkit kiek detalių jau esu.

spalio 15, 2017

baby fashion | autumn layers

Šią savaitę mano darbotvarkėje vienintelis projektas - Gabrielius. Taip, jau turbūt nujaučiate kur link aš suku - bakterinis susirgimas, antibijotikai, savaitė namie, ir pagalbininkas ponas biuletenis slaugai. Į parduotuvę apsipirkti važiuoju labai vėlai, kai vyras grįžta po visų darbų (vakar buvau maximoje kuri dirba iki 23 val, kažkoks kaifas apsipirkinėti prieš uždarymą kai parduotuvė pustuštė), o dienomis.

spalio 12, 2017

Blogerių dėžutė x L’Occitane

Kurmanoraktai.lt..dažnas žmogus, pirmą kartą išgirdęs mano blogo pavadinimą iš pradžių sutrinka, o paskui sutinka, kad kadaie mano draugė man pasiūlė genalialų pavadinimą, kuris ir tiesiogine prasme yra aktualus ir žaismingas, bet tuo pačiu ir netiesiogiai simbolizuoja asmeninius ieškojimus asmeniniame gyvenime, grožio ir mados pasaulyje. Ieškau savęs taip jau daugiau nei 8 metus, renku ištikimų sekėjų būrį, su.

spalio 9, 2017

Plaukų priežiūros priemonės, kurios privalo būti mano vonioje

Kaip ilgai ruošiausi padaryti  šį įrašą ir papasakoti apie plaukų priežiūros priemones, kurias šimtu procentų galiu rekomenduoti, ir net gi galėčiau pasakyti,kad tiesiog PRIVALOTE jas išmėginti! Apie gerus, neblogus, pusėtinus ar nuviliančius produktus jau esu dariusi daugybę apžvalgų,bet šį kartą surinkau į krūvą gaminius, kuriuos vis pabaigiu ir perku vėl, su kuriais lyginu kiekvieną naują testavimui.

spalio 7, 2017

OOTD | inspired

Kažkaip pripratau, kad nosį į blogo redagavimo skiltį įkišu gana retai. Žinoma, buvo žiauriai faina, kai turėjau daugiau laiko, kai būdavau namie, Gabrielius miegodavo du kartus per dieną, o aš net gi blogo rašymo grafiką buvau įvaldžiusi. Dabar kažkaip atrodo nors ir intensyvi diena darbe, grįžti namo su entuziazmu ir ta pačia inercija, puoli gaminti vakarienę, tada dar sumąstai išlėkti į lauką su vaiku, tada.

rugsėjo 25, 2017

OOTD | No heels needed

Pagaliau penktadienis! Šita savaitė buvo nenormaliai ilga, o prie tokio įspūdžio aišku labai prisidėjo tai, kad tris dienas kariavau namuose su Gabrieliumi. Savaitgalį manau turėsime gero laiko, planuoju šturmuoti Telšių Humaną (mano tradicija!), pabūti su šeima bei įsikvėpti naujai savaitei. Dar labai norėčiau aplankyti Rietavo turgų ir pasikuisti po sendaikčius, bet nežinau ar bus norinčių įgyvendinti mano.

rugsėjo 15, 2017

New Daniel Wellington | #classicpetiteashfield

Šiandien užsuku čia trumpam - papasakoti apie naują DW laikrodį - Classic Petite Ashfield. Juodas, su auksinėmis arba sidabrinėmis detalėmis, juoda metaline apyranke ir mažesniu ciferblatu. Toks pats tik sidabrinis variantas, kuris buvo išleistas kaip pirmasis classic petite linijos narys, man labai "prilipo" ir jį renkuosi daug dažniau už bet kokį kitą modelį. Manau ne išimtis bus ir šis - kai norėsis kažko tamsaus,.

rugsėjo 12, 2017

NEW in | RED !

Atsivežu į biurą naują siuntinį iš Asos, ištraukiu raudonus batus ir kolegės akys išsiplečia : "na ir drąsu!". O ką aš galiu pasakyti - juk dėl to ir pirkau raudonus batus, kad būtų efektinga, o ne kad nepatraukti praeivių dėmesio. Niekada nesu turėjusi raudonų batų (barely there minimalistinės zaros basutės nesiskaito), bet šį kartą taip natūraliai juos nusipirkau lyg būtų buvę juodi, pamačiau, įsidėjau.

rugsėjo 8, 2017

OOTD | Like a Lady

Viktorija kažkada man davė vieną patarimą, prie kurio vis mintyse sugrįžtu ir apsvarstau ar jau esu tam pasiruošusi ar ne. Ji sakė, kad turėčiau paleisti tą "mergautinę" save ir priimti tai, kad nebesu ta mergina kuria kažkada buvau - dabar esu žmona, mama, esu moteris, ne be mergaičiukė. Turbūt čia taip pat laikas ir pripažinti kad esu ir daug vyresnė nei tada, kai pradėjau šį blogą. Kodėl apie visa tai šneku?.

rugpjūčio 31, 2017

OOTD | In the rain

Kaip gera yra turėti žmogų, kuris tave stumtų į priekį ir skatintų nesustoti. Kad ir kaip pompastiškai tai skambėtų, blogo reikalas toks žmogus yra Aliona. Aš esu nuotaikos žmogus - mane dažnai kankina klausimai kam to reikia, kam čia įdomu, tingiu kažką daryti, galbūt nereikia to ar ano, o ji visada mane skatina netinginiauti ir dirbti dirbti dirbti. Visada su ja fotografuojame derinius, ir nesvarbu koks oras - jeigu.

rugpjūčio 28, 2017

youtube | Lux Express išvyka, dinner in the sky

Praėjusią savaitę turėjau smagią išvyką į Rygą su Lux Express - oj kaip man tokio pabėgimo reikėjo! Daug nepasakosiu, nes ką tik įkėliau šios dienos vlogą į savo youtube kanalą, todėl pasidalinsiu bloge tik dienos deriniu. Kadangi mus perspėjo, kad į Dinner in the sky reikėtų apsiauti gerai ant kojos besilaikančią avalynę (akivaizdu), tai teko pradėti visą derinį kurti nuo to. Nors šiaip tai ne, labai.

rugpjūčio 23, 2017

OOTD | printin’

Aleliuja laisvadieniui! Šiandien, atrodo, pavyko tiek daug naudingų darbų nuveikti, o dar net ne vėlyvas vakaras. Ir net gi išsimiegojau ! Turbūt pirmą kartą per du metus su trupučiu pavyko pamiegoti iki 09:30, kas atrodo visiškai neįtikėtinai. Dienos lekia nenumaldomai, o aš vis vejuosi, bandydama susitvarkyti su savo chaotišku mąstymu : atrodo kad darbai tik kraunasi kraunasi, dedikuoti jų kažkam nemoku (dažnai.

rugpjūčio 15, 2017

#MelittaCoffee | Kavos tinginys

Nepatikėsite, bet vakar gaminau pirmąjį savo gyvenime tinginį. Šį desertą, tokį paprastą ir tokį skanų mėgau nuo vaikystės, kai paragavau jį pirmą kartą, bet kažkodėl niekada nemėginau jo pasidaryti pati. Jis visada buvo tas desertas, kuriuo tik vaišindavausi svečiuose, ir tuo jis bus ypatingas. Kilo mintis jį pagaliau pasigaminti, bet labai norėjau jį padaryti kitaip ypatingą, kažkuo išskirtinį, lyg.

liepos 30, 2017

OOTD | something old something new

Kaip pasiilgau printų maišymo! Atrodo, anksčiau daug drąsiau sumesdavau kažką visiškai nesuderinamo (išpirmo žvilgsnio), o pastaruoju metu tiesiog natūraliai rinkausi saugesnes kombinacijas. Štai šovė į galvą suderinti skirtingas spalvas ir skirtingą languotumą ir manau rezultatas gavosi visai netikėtas ir malonus akiai. Paklausite kodėl pavadinau šį įrašą "kažkas naujo kažkas seno" ? O gi kelnes nučiupau.

liepos 28, 2017

OOTD | jewells

Po truputį grįžtu į vėžes, atsikratau to pastovaus streso (aš turiu tokį blogą įprotį greitai išsigąsti darbų ir veiklos pertekliaus ir tada jau niekas nebesidaro nes tiesiog sėdžiu ir panikuoju)ir po truputį gaudau naują įkvėpimą. Praėjusį savaitgalį teko aplankyti seniai matytus Telšius, ir žinoma, negalėjau nenubėgti į humaną! Kaip visada pataikiau ant pigiausių kainų (viskas buvo po 30ct) ir grįžau.

liepos 24, 2017

OOTD | Diary of a working mom

Labukas! Nežinau, kodėl vis norisi taip sveikintis su jumis (ir vloge man rodos per daug kartų taip sakiau:)) Pirmadienį nebuvo įrašo dėl labai paprastos priežasties - dirbančios mamos pareigos smogė man iš peties! Pagrindiniai procesai mano gyvenime - dirbu, gaminu, tvarkausi pažaisdama su Gabrielium, migdau vaiką. Ir nesvarbu kada tas paskutinis darbas besibaigia, ar 22 val ar po 23 - vienodai nebeturiu nei noro nei jėgų.

liepos 12, 2017

youtube | Paskutinė motinystės atostogų savaitė

Šita poilsio savaitė nuo bloginimo praėjo labai gerai. Jaučiau, kad man reikalinga pertrauka, kad galėčiau persikrauti, ramiai grįžti į darbus ir pergalvoti savo prioritetus. Supratau tik viena - negaliu nuspręsti, ką daryti su blogo rašymu - labai noriu jį rašyti reguliariai, juk tai yra raktas į ištikimą skaitytoją ir pastovų ir gerą tinklapio lankomumą (kas yra svarbu, kai nori su visu tuo kažkur nueiti), bet iš.

liepos 9, 2017

Lindex | Summer wishlist

Kiekvieną mėnesį užsuku patikrinti kas naujo ir gero yra Lindexe. Anksčiau kiekvieną mėnesį darydavau norų sąrašus čia bloge, bet kažkaip pastaruoju metu buvau juos pamiršusi. Draugės jau buvo įprastusios parašyti man žinutę ir paklausti ką gero ten galima rasti šiuo metu, o mano norų sąrašai kas mėnesį palengvindavo jų apsipirkimą. Kadangi šį mėnesį ėjau į Lindex su mintimi susirasti kažką labiau.

birželio 30, 2017

OOTD | versatile

Visų pirma - nepykit už sugadintą įrašų grafiką šią savaitę - planuoju atsilyginti jums nauju vlogu jau už kelių dienų (kaip tik šiandien baigiau filmuoti - išmėginau naujus skystus lūpų dažus iš Maybelline ir L'Oreal), o šiandien dalinuosi dar vienu deriniu su ta pačia Happeak kimono suknele, kurią rodžiau pirmadienį. Kaip ir sakiau, iškėliau sau užduotį panaudoti ją derinyje kaip nors kitaip nei įprasta,.

birželio 29, 2017