KULTūRA

Kultūros aktualijų tinklaraštis PRISILIETIMAI: Kūrybos ir laisvės proveržis LINK vasaros stovykloje – kitoks požiūris į edukaciją

Grupė aktyvių žmonių jau aštuntąjį kartą kviečia į vaikams ir jaunimui skirtą vasaros stovyklą LINK. Stovykla siūlo prisiliesti prie kuo įvairesnių sričių – technologijų, menų, išgyvenimo, chemijos, fizikos, muzikos ar sporto. Apie kitokį požiūrį į edukaciją, pozityvios tėvystės idėjas ir taikomąją kūrybą kalbamės su viena iš stovyklos įkūrėjų - Fausta Tamašauskiene.

balandžio 11, 2017/ Laura Bartusevičiūtė

Kultūros aktualijų tinklaraštis PRISILIETIMAI: Aktorius Rokas Petrauskas – profesijos įkaitas savo noru

„Šiuolaikiniame pasaulyje, kur svarbesnis produktyvumas ir rezultatas, užmirštamos kertinės vertybės  – žmogiškumas ir meilė“, – apie Artūro Areimos režisuotą spektaklį „Po ledu“ kalba Pauliaus Nieko vaidmenį kuriantis Rokas Petrauskas. Pozityvios teatro kritikos Edinburgo Fringe festivalyje sulaukęs ir ypatingu prizu apdovanotas spektaklis  – jau vasario 27 d.  Oskaro Koršunovo Vilniaus miesto teatre. .

vasario 24, 2017/ Laura Bartusevičiūtė

Kultūros aktualijų tinklaraštis PRISILIETIMAI: Aktorius Vytautas Rašimas: „Visada reikia išeiti iš saugaus uosto – laivas tam ir yra, kad plaukiotų“

Vasario 24d. House of Puglu erdvėje atgims aktoriaus Vytauto Rašimo monospektaklis pagal Gendručio Morkūno esė rinkinį „Švęsti kosmose ir tvarte“. Apie paprasto žmogaus paieškas (ne)paprastame mūsų pasaulyje, nuolatos balansuojančio tarp nepaprastumo ir prastumo, kalbamės su aktoriumi Vytautu Rašimu. Kviesdamas į spektaklį teigiate: „Tai vieno paprasto aktoriaus išpažintis“. Vytautai, paaiškinkite man, kas yra.

vasario 19, 2017/ Laura Bartusevičiūtė