KITA

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: WD My Cloud – nuosavas debesis

Vienu metu pamėgau filmus žiūrėti ne kompiuterio ekrane, bet per televizorių. Kadangi televizorius gali rodyti FHD raiška, tai siunčiuosi atitinkamos raiškos ir filmus. Kelti į USB raktą didelį failą užtrunka labai ilgai. Todėl turėjau idėją pasidaryti kažką, kad failus būtų.The post WD My Cloud – nuosavas debesis appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 19, 2017/ Justinas

Arsonist's Prayers: Šunys, paauglystė ir nuotolinio pulto bučiavimas

A final goodbye All we love we leave behind Converge – All We Love We Leave Behind Pasirodo, tai daina apie vokalisto mirusį šunį. *** Kartais galvoju, kad randantis vis daugiau būdų kaip mums komunikuoti vieniems su kitais mūsų bendravimas tampa vis labiau paviršutiniškas. *** Šiandien penktadienis, aš gerai nusiteikęs ir pats nesuprantu kodėl, bet […]

lapkričio 19, 2017/ Povilas Šklėrius

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Pizzaland – Pizza Pollo Con Mirtilli Rossi

Jau senokai nebandžiau naujų picerijų ir apskritai seniai jau picą valgiau. Nebūčiau ir dabar jos užsisakęs, tačiau turiu telefone programėlę Wolt ir karts nuo karto ji norėdama prisipratint žmones pateikia įvairių gerų dalykų. Kaip ir šį kartą – gavau 8.The post Pizzaland – Pizza Pollo Con Mirtilli Rossi appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 17, 2017/ Justinas

Mikrobiologija - kas tai?: Mokslo naujienos: GMO testavimas

http://www.bbc.com/news/health-13639241Baltimorėje, Merilando valstijoje, savanoriai vartoja GMO - genetiškai modifikuotų E. coli bakterijų, kapsules. Kompanija, vykdanti šį tyrimą – Synlogic, įsikūrusi Kembridže, Masačiusetse. Jie testuoja „sintetinę biotiką“ („synthetic biotics“), modifikuotas bakterijas, kurios atlieka specializuotą funkciją žmogaus pilve.Kapsulėse esančios E. coli yra programuotos žmonių.

lapkričio 16, 2017/ chekas

Arsonist's Prayers: Seksualinis priekabiavimas, anekdotas ir Bleknickas

Šiandien Agnė klausia, kokia mano nuotaika.  Mįslinga, atsakau. Išties – labai tinkamas žodis pastarųjų dienų nuotaikai apibūdinti. *** Man ramiau, kai tavęs nematau. Bleknickas *** If you love me, won‘t you let me know? kadaise dainavo grupė Coldplay. Mums dažniau reiktų sakyti, ką mes jaučiam vieni kitiems. *** Žinau pirmą ir paskutinį būsimo romano sakinius, […]

lapkričio 14, 2017/ Povilas Šklėrius

Mikrobiologija - kas tai?: Kiti fizikiniai mikrobų augimo kontrolės metodai

http://www.expertsbuzz.com/2013/01/know-about-harmful-and-beneficial.htmlFiltracija.Tai kietųjų dalelių atskyrimas iš skysčių ar dujų, naudojant filtrus. Sterilizacijai naudojamuose filtruose poros yra tokio dydžio, kad sulaikytų mikroorganizmus. Filtracija yra naudojama sterilizuojant karščiui jautrias medžiagas, pavyzdžiui, auginimo terpes, fermentus, vakcinas ir antibiotikus. Oro filtravimui, kad būtų sumažintas ore.

lapkričio 13, 2017/ chekas

Nebegydyk: gm tiria: TIESOS IR MĖSOS arba kaip striekuoja gydytojai?

Mintys apie gydytojų streiką kelia šiurpą. Gal todėl, kad ilgai ruošiausi nueiti pas alergologą ir pagaliau atėjo laikas, būtų labai gaila jei jis dabar išeitų streikuoti. O gal todėl, kad iki Hipokrato priesaikos priėmimo jau tik gerų pusantrų metų belikę. Kokia baisią neviltį reikia jausti, kad svarstytum išeiti streikuoti?

lapkričio 13, 2017/ GM

Arsonist's Prayers: Gimtadienis, barai, draugai ir krepšinis

Savaitgalis buvo visai neblogas. Nubudęs šeštadienį jaučiausi gerai, netgi buvau džiugios nuotaikos. Atrodo, kad kažin koks debesis nuslinko nuo galvos ir nuplaukė tolyn. Kai gerai jaučiuosi, tada imuosi tvarkymosi, ir vakar susitvarkiau kambarį, persidėjau drabužius spintoje, išsiskalbiau nešvarius drabužius, po to juos padžioviau ant džiovyklės, o tada pasigaminau paprasčiausių grikių vėlyviems pusryčiams..

lapkričio 12, 2017/ Povilas Šklėrius

Giedrės blogas: Ką blogu oru veikti Klaipėdoje? Arba, kaip aš suradau „hygge“

Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Šis gal kiek nuvalkiotas posakis puikiai tiktų mano gimtajai Klaipėdai. Jeigu Klaipėdoje siaučia audra (kaip nutiko šiandien), visai nebūtina sėdėti užsidarius namuose, ar sukti n-tąjį ratą po „Akropolį“. Klaipėdiečiai puikiai žino, kad audra – idealus laikas kelionei į pajūrį. Netgi manau, kad daugiau tikrų klaipėdiečių sutiksi ant molo […]

lapkričio 11, 2017/ Giedrė Balčiūtė

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Išmaniųjų namų papildymas

Prie savo išmaniųjų namų sistemos prijungiau dar keletą daiktų. Labiausia man patiko valdymo kubelis, nes kartais neįmanoma taip nustatyti kitų įrenginių, kad jie veiktų visiškai pagal mano norus.  Išmanusis kištukas Išmanųjį kištuką pirkau apie jį nieko nepasidomėjęs, ir įsivaizdavau, kad.The post Išmaniųjų namų papildymas appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

lapkričio 9, 2017/ Justinas

Mikrobiologija - kas tai?: Asmeninis: kodėl gyvybę vis dar skirstom į karalystes?

Šį kartą „Asmeninis“ skyrelis trumpas. Jis tėra mano pastebėjimas, apie tai, kas yra mokoma mokyklose.Jeigu paklausčiau, kaip klasifikuojama gyvybė, greičiausiai atsakysite, kad į karalystes. Gal kai kurie iš mokyklos prisimintumėt, kad jų yra penkios, ir gal net pasistengtumėte jas išvardinti: gyvūnai, augalai, grybai, protistai ir moneros.Vos pradėjusi mokytis universitete supratau, kad mokykloje mokoma labai.

lapkričio 9, 2017/ chekas

Arsonist's Prayers: Apie pyktį, tinginiavimą ir keistą knygyną Žvėryne

Diena buvo nervinga ir aš buvau piktas, o pyktis vargina. Kai atėjo 22 val. ir baigėm darbą, iš įpročio pasiūliau kolegai Aurimui eiti išgerti alaus. Jaučiau, kad jis neis, ir jis nėjo, todėl ramiai išjungiau viską darbe ir išėjau į autobuso stotelę namo. Kai baigiu darbą 22 val., man tinkamas autobusas atvažiuoja į šalia esančią […]

lapkričio 9, 2017/ Povilas Šklėrius

Vakar lijo: Klegesys

Prieplaukos skirtosStoviniuoti.Paukščiai keistiSutvėrimai.Neaišku, kas juosTvėrė irKas maitina.Tada važiavauDabar esu čia.Sakei grįžti.Nedink.Yra tavo batoAtspaudasIr nukritę akiniai.Dabar kitaip.Daug šilčiau.Paukščiai virš Prieplaukos Ir pro langą.

lapkričio 7, 2017/ Ieva

Mikrobiologija - kas tai?: Pasterizacija ir sauso karščio sterilizacija

Dar mikrobiologijos, kaip mokslo, vystymosi pradžioje Louis Pasteur atrado praktišką metodą, apsaugantį alų ir vyną nuo gedimo. Pasteur naudojo nedidelį karštį, kuris efektyviai nužudė mikroorganizmus, sukeliančius gedimo problemą, rimtai nepakenkiant produkto skoniui. Tas pats metodas vėliau buvo pritaikytas pienui, gaminant tai, ką mes dabar žinome kaip pasterizuotą pieną. Pieno pasterizacijos tikslas buvo panaikinti.

lapkričio 6, 2017/ chekas

Mikrobiologija - kas tai?: Mikrobai: Saccharomyces cerevisiae

http://danielseobiodiversity.blogspot.lt/Atėjo laikas dar vienam "Mikrobų" skyrelio įrašui ir šį kartą apie blog'e ne kartą minėtas, greičiausiai daugumai žinomas, bei mikrobą, su kuriuo bandau susidraugauti daugiau - Saccharomyces cerevisiae mieles (beje, šį lotynišką pavadinimą turėjome išmokti parašyti be klaidų). Saccharomyces cerevisiae yra eukariotiniai mikrobai, tiksliau, apvalios formos, gelsvai žalsvos.

lapkričio 2, 2017/ chekas

kveir: "Himalaya" šveitiklis su graikiniais riešutais

Neseniai peržvelgusi visas šio tinklaraščio apžvalgas pastebėjau, jog apie veido priežiūros produktus kalbu kone rečiausiai, tad šiandien nusprendžiau ištaisyti šią klaidą - šiaip ar taip, pirmiausia juk ir reikėtų tinkamai pasirūpinti savo veido oda, o tik tada, ir tik esant būtinybei, maskuoti trūkumus dekoratyvine kosmetika.

lapkričio 1, 2017/ Irmina

kveir: Himalaya šveitiklis su graikiniais riešutais

Neseniai peržvelgusi visas šio tinklaraščio apžvalgas pastebėjau, jog apie veido priežiūros produktus kalbu kone rečiausiai, tad šiandien nusprendžiau ištaisyti šią klaidą - šiaip ar taip, pirmiausia juk ir reikėtų tinkamai pasirūpinti savo veido oda, o tik tada, ir tik esant būtinybei, maskuoti trūkumus dekoratyvine kosmetika. Šiandien jums ir papasakosiu apie beveik visose (net nebūtinai kosmetikos) parduotuvėse.

lapkričio 1, 2017/ Irmina

Giedrės blogas: Praha. Ką joje pamatyti ir kodėl čia verta pasiklysti?

Čekijos sostinė Praha yra toks gražus miestas, kad net jeigu ir nė vieno muziejaus joje neaplankytumėte, namo vis tiek parsivežtumėte be galo daug įspūdžių. Užtenka paklaidžioti vingiuotomis miesto gatvelėmis, pereiti įžymiuoju dailiomis skulptūromis papuoštu Karolio tiltu per Vltavos upę, paspoksoti į astronominį rotušės laikrodį ar pasižvalgyti į tūkstančio bokštų miestą nuo bet kurios aukštesnės Prahos.

spalio 31, 2017/ Giedrė Balčiūtė

Mikrobiologija - kas tai?: Fizikiniai mikrobinės kontrolės metodai: drėgnas karštis

http://www.expertsbuzz.com/2013/01/know-about-harmful-and-beneficial.htmlNuo pat akmens amžiaus laikų žmonės naudojo kai kuriuos fizikinius mikrobinės kontrolės būdus konservuojant maistą. Džiovinimas (išdžiūvimas) ir druskinimas (osmotinis slėgis) greičiausiai buvo vieni pirmųjų naudotų metodų.Renkantis tam tikrą mikrobinės kontrolės metodą, reikia turėti omenyje ir ką konkretus metodas paveiks be mikrobų..

spalio 30, 2017/ chekas

Arsonist's Prayers: Kibinai, Haruki Murakami ir Vėlinės

Šiandien mūsų radijuje lankėsi žmogus, kuriam priklausiusio cecho gamintais kibinais buvo prekiaujama Marilyn Manson koncerto Lietuvoje 2003 m. metu. Daug įdomiau nei A. Kubiliaus ar R. Šimašiaus apsilankymai. *** Jei kam nors patinka rašytojo Haruki Murakami kūryba, rekomenduoju perskaityti Ievos Toleikytės debiutinį apsakymų rinkinį „Garstyčių namas“. *** Trečias savaitgalis iš eilės Alytuje. Šeštadienį.

spalio 30, 2017/ Povilas Šklėrius