KITA

Protingos princesės: Apie ką svajoja princesės?

Svajoju ir pozuoju.Tikriausiai žinot tą ištrauką iš "Aš noriu" dainuos, kurią atlieką Poliarizuoti stiklai. Toje ištraukoje dainuoja: "Aš noriu, kad visuomet pievose žydėtų gėlės/ Žaistų vaikai kiemuose./ Juoktųsi mamos, šypsotųsi tėtės/ Ir žemėje būtų taika." Būkim biedni, bet teisingi. Daugiau ar mažiau visi norime taikos pasaulyje, ramybės širdyse, tvarkos prote ir tiesiog nesibaigiančio džiaugsmo..

gegužės 24, 2018/ Tautė

Eklės blogas: Biblioteka po atviru dangumi, arba „#Vilnius skaito“

Šiandien Lukiškių aikštėje atsivėrė labai smagus dalykas – biblioteka po atviru dangumi! Mažųjų bibliotekėlių, kur galima palikti ar pasiimti knygą, dabar Vilniuje ir ne tik vos ne kiekviename rajonėlyje, o šitai – visai kas kita. Čia visa skaitymo oazė: nemažas knygų pasirinkimas ir įvairovė, sėdmaišiai, kėdės, hamakas! Tik sėsk po medžiu ir skaityk besimėgaudamas puikiu oru.

gegužės 24, 2018/ Eklė

Eklės blogas: Maži dideli dalykai, arba Apie įkvepiančius bibliotekininkus

Kiek daug reiškia savo darbą mėgstantis žmogus! Teko matyti bibliotekų, kurios buvo/yra tik knygų išdavimo vieta. Skųstasi, kad nėra vietos ir kitokių sąlygų ką nors daryti, bet dažniausiai, kaip man pasirodė per kelerius metus apsilankius įvairių Lietuvos kampelių bibliotekose ar sutikus įkvepiančių bibliotekininkų renginiuose, kad didžiausias stabdys ne sąlygos, o noras.

gegužės 24, 2018/ Eklė

Medaus Kalnas: Bičiulystė / bitininkystės papročiai

Šiuo metu bitininkystė įvardijama, kaip bičių laikymas, siekiant gauti medaus, vaško ir kitų bičių produktų bei žemės ūkio augalus apdulkinti.…The post Bičiulystė / bitininkystės papročiai appeared first on Medaus Kalnas.

gegužės 23, 2018/ Vytautas

Protingos princesės: Protingos princesės melodijos

Aš ir mano muzika. Paauglystės metai.O siaube, biaube, grįžtu po neapmokamų atostogų nuo tinklaraščio ir stengiuosi atsigriebti už visus straipsnius, kurių taip ir neparašiau, NORS IR TURĖJAU. Na ką, gyvenimas dėl to nesustoja ir vykdau iššūkį toliau! Šiandien šiek tiek apie muziką. Visi jos klausosi, vienokia ar kitokia - ji suteikia mums sentimentų, kažkokių šiltų prisiminimų. Filmams ar serialams suteikia.

gegužės 22, 2018/ Tautė

Eklės blogas: Kodėl vaikams reikėtų skaityti knygas apie mirtį ir kitus baisius dalykus?

Neretai girdžiu, kad tėvai baiminasi mažiesiems (ypač ikimokyklinukams) skirtų knygų apie sudėtingas, liūdnas, niūrias temas: mirtį, tėvų skyrybas, ligas ir kitus skausmingus dalykus O leidėjai, savo ruožtu, tokių knygų beveik neleidžia, nes tėvai jas vengia pirkti. Tai kam jos reikalingos?

gegužės 17, 2018/ Eklė

Protingos princesės: Gimtadienio žaidimų idėjos lauke!!!

Gerėjantis oras jūsų linksmiausias metų šventes, ypač gimtadienio paminėjimus, nukelia į gamtą, kur kvepia šašlykiukai ir gaivių gėrimų yra per akis! Tačiau pilnai laimei trūksta šiokio tokio svečių užimtumo. Tad dalinuosi žaidimų idėjomis, kurias galite panaudoti ir savo šventės metu! Pamenu, kuomet pati organizavau savo 20 gimtadienį, buvau prigalvojus veiklos, kuria tikrai pasidalinsiu ir su jumis. Paskaitę.

gegužės 16, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Blogi įpročiai, kuriais niekaip negaliu atsikratyti!!!

Jei sekat mano 30 temų iššūkį nuo pradžių, tikriausiai pamenate, jog startavau su tema apie gerus įpročius. Tiesa, juos buvo sunku sugalvoti. Juk pirmiausia pamatome tai, kas bloga. Ir dėl to ne tik gėda, bet ir liūdna! Tad, kad ir kaip būtų smagu vynioti žodžius į vatą, lekiu su jumis pasidalinti savo prastais gyvenimo dalykais, kuriais reikia atsikratyti, tačiau vis KAŽKO pritrūksta ir niekaip.

gegužės 15, 2018/ Tautė

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Įspūdžiai po 7 savaičių iššūkio

Knygos yra gera priemonė asmeniniam tobulėjimui. Bet kai pradedi jas skaityti, supranti, kad vien tik jų neužtenka, norisi kažko dar, kažko stipresnio, kažko ką ne tik perskaityti gali, bet ir pačiupinėti. Facebooke ir Youtube, kurį laiką stebėjau seminarų ciklo „7.The post Įspūdžiai po 7 savaičių iššūkio appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

gegužės 14, 2018/ Justinas

Protingos princesės: Draugystės su ONBO pradžia! 1 lygis.

Nuo ko pradėti rašyti šį pranešimą - neturiu jokio supratimo. Tačiau, kaip visada, man būdingu būdu - kažkaip reik pradėt nuo pradžių. Ta pradžia nuskambėjo labai lengvai ir smagiai, o tik vėliau supratau, kad tai sunkus ir intensyvus darbas su mano didžiausiu priešu - manim. Kodėl aš save taip vadinu? Ehem, viskas paprasta. Kuomet nuolatos kovoji, galvoji kaip išlikti ramiai, kaip nestresuoti, kaip susilaikyti nuo.

gegužės 14, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Vaikystės skaitalai

Užaugau su knyga rankose ir nesigailiu nė vienos akimirkos, kurią praleidau skaitydama. Nuo mažumės mėgau pasakas, istorijas apie mistinius  miško gyventojus, personažus, kurie yra nepakeičiami svajokliai, skaitymo tarpe atsirado ir begalės įvairių siužetų. Augant man, augo ir mano poreikiai, noras kažko naujo išmokti. Kiekvieną kartą einant į biblioteką jaučiausi kaip Matilda. Galėjau skaityti ir dieną,.

gegužės 14, 2018/ Tautė

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Xiaomi naujienos #6

Apie Oculus ir apie balsu valdomus Xiaomi namus. Oculus Go VR Headset Xiaomi ir Oculus paskelbė apie bendrą kūrinį „Oculus Go VR“ akinius. Apie tai pranešta buvo Facebook F8 konferencijoje, kurią vedė pats Markas Zuckerbergas. Akiniais žadama pradėti prekiauti jau visai.The post Xiaomi naujienos #6 appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

gegužės 13, 2018/ Justinas

Eklės blogas: Pirmosios maudynės ežere ir kiti malonumai už miesto

Kai darbai dygsta ant galvos kaip šungrybiai pievose, geriausia, kas gali nutikti – pabėgimas iš…

gegužės 13, 2018/ Eklė

Protingos princesės: Kodėl vaikai verkia ir suaugę būna pikti?

Juodojo smėlio paplūdimys Islandijoje.Ar teko kada nors susimąstyti kodėl jūra ar vandenynas banguoja ir atneša įvairias gėrybes į krantą? Ar susimąstėte kodėl šauna geizeriai aukštyn ir vėjas kartais būna toks šaltas? Dėl ko vyksta mėnulio užtemimai ir žiemos nebe tokios šaltos Lietuvoj.? Aš apie tai niekada nesusimąstau, tačiau į visus šiuos klausimus turiu atsakymą, žinoma ne mokslišką ir.

gegužės 12, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Nuotrauka ir įvykis. Kaip tai susiję?

Atskubu su keliais linksmais prisiminimais. Kurie slepiasi po nuotraukomis ir video įrašais. Kiek pamenu, tądien labai prastai jaučiausi, buvau užkimusi ir kamavo šiokia tokia sloga. Galvojau, jog reikia pagulėti karštoje vonioje, kurioje atsipalaiduotų ir kūnas, ir siela. Žinoma, kokia karšta vonia be putų, druskos ar dar visų kitų pribambasų? Linksmiausia, tai, kad pirmą kartą gyvenime mačiau tiek daug putų.

gegužės 11, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Užkulsiai. Tai, ko nemato skaitytojai!

Aldėja K. Burunduko blogo įkūrėja.Iššūkis tęsiasi  taip pat ir straipsniai! Šįkart dalinuosi su jumis visais tinklaraštininko užkulsiais, kuriuos pragyvenu tiek aš, tiek kiti, kurie tuo užsiima. Žinoma, kadangi skirtingi žmonės, skirtingos ir idėjos, bei jų įgyvendinimas, tad kviečiu užsukti į svečius pas Aldėją į Burunduko blogą, kuriame rasite straipsnį tokia pat tema! Bus įdomu paskaityti su kuo.

gegužės 10, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Kaip pasikeičiau per kelerius metus?

Sakoma, kad žmonės nesikeičia. Jau kokie buvo, tokie ir liks. Iš tiesų, galėčiau dėl to ginčytis iki negalėjimo, uždusimo ir pamėlynavimo! Visi gali pasikeisti, jei tik turi noro. Viskas prasideda nuo paprasčiausių idėjų ir jų įgyvendinimo. Asmeniškai man, tai nebuvo idėja ir jos įgyvendinimas. Keičiau ne tik savo charakterį, požiūrį, tačiau brendau ir keitėsi mano kūnas. Kitaip tariant - subobėjau, nes mano.

gegužės 9, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Kas gyvena mano kuprinėje?

Ką norit tą sakykit, manęs neperkalbėsit ir nuo tiesos neišsisuks nė viena, nes pas mus, merginas, į tašę/kuprinę/rankinę ar dar kokį kitą ridikulį - telpa visi namai! Nori ar ne, tačiau išeinant iš namų visada apie viską pagalvoji: o jeigu atsitiks taip, ir tada aš neturėsiu to, tada gali būti va taip, ko pasekoje tikrai atsitiks tas. Tai dabar įjunkit smegenis pilnu motoriuku ir pamąstykit, kaip čia visų namų.

gegužės 8, 2018/ Tautė

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Išmaniųjų namų papildymas #3 – dūmų detektoriai

Atėjo gegužės pirmojiIš ir atėjo laikas namuose pasikabinti dūmų detektorius. Kad dūmų detektorius reikalingas įrenginys, žinojau jau seniai. Visokie priešgaisrinės saugos mokymai darbe jau seniai buvo išplovę man smegenis, tik vis surasdavau ką įdomesnio užsakyti. O dabar kai atsirado toks.The post Išmaniųjų namų papildymas #3 – dūmų detektoriai appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

gegužės 8, 2018/ Justinas