KITA

Protingos princesės: Moteriškumo iššūkio pabaiga - pokyčių pradžia!

Kiek daugiau, nei prieš mėnesį barškinau savo klaviatūrą ir dėliojau žodžius ragindama prisijungti prie moteriškumo iššūkio. Šįkart, klaviatūrą kankinu ir vėl, tačiau nieko neberaginu. Tiesiog, jaukiai ir šiltai (čia perkeltine prasme, patikėkit manim, antra diena kaip nerandu vietos dėl šilumos.) prie arbatos puodelio lieju savo mintis ir padėką būtent šiame tekste. Malonaus skaitymo ir tobulėjimo!Kaip.

liepos 18, 2018/ Tautė

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Eyemind – nebrangus vaizdo stabilizatorius telefonui

Atsirado poreikis turėti vaizdo stabilizatorių telefonui. Kiek šis poreikis pagrįstas logiškomis priežastimis, kitas klausimas. Bet prisireikė ir tiek. Specialiai pirkti jo neieškojau, kainų nesekiau, bet karts nuo karto, jei akis užkliūdavo už kokio, tai pasidomėdavau. Tikriausiai, populiariausias šioje srityje yra.The post Eyemind – nebrangus vaizdo stabilizatorius telefonui appeared first on Raidė, kurios niekas.

liepos 18, 2018/ Justinas

Protingos princesės: Automobiliu po Lietuvą

Nuvažiavome daugiau/mažiau 550 km. Praleidome automobilyje apie 7 h 20 min. Ir nepamatėme visko ko norėjome. Skaitykit toliau ir sužinosit kodėl taip nutiko!Keliauti, atrasti, pažinti ir pamatyti. Juk tai iš ties smagu ir užburia. Kaip sakant, vieną kart įlipus į lėktuvą, norėsi lipt ir dar, ir dar, ir dar kartą. Norėsi pamatyti daugiau šalių, pažinti daugiau kultūrų, išgirsti daugiau istorijų. Tačiau sustokit!.

liepos 17, 2018/ Tautė

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Bėdos su Xiaomi M365 paspirtuku

Spėju, birželio pradžioje, narkotikų dylerį buvo galima lengviau susirasti nei, parduotuvę, kur galėtum nusipirkti elektrinį paspirtuką. Buvau nusitaikęs į du Xiaomi Mi M365 ir Ninebot by Segway ES1 ir nei vieno nei kito gauti negalėjau, visur kur kreipiausi gavau pasiūlymą užsukti antroje birželio pusėje.

liepos 16, 2018/ Justinas

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros – John Gray

Kalbant apie vyrų ir moterų skirtumus, paaiškinimų, kad vyrai kilę iš Marso, o moterys iš Veneros, girdėjau jau labai seniai. Vėliau sužinojau, kad yra tokia knyga, ir jau gan sena. Ankščiau tokios knygos man nebuvo labai įdomios, bet dabar kai.The post Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros – John Gray appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

liepos 16, 2018/ Justinas

Protingos princesės: Gydomasis badavimas...? TAIP! Jis egzistuoja!

Edita Esenku Šimkutė Tailande su kepenų valymo rinkinuku."Niekada negailėk maisto kitam!" - sakydavo tėtis;"Valgyk, džiūsna tu mūsų." - priekaištaudavo mama;"Jūs tik pažiūrėkit, koks kaulų vyniotinis" - kartodavo močiutė.Ir tai tik keletas frazių, ką girdėjau nuo mažų dienų.Internete sklando įvairūs "MEMES" (lt. parodijos), kurios parodo, kaip močiutės nori mus prišerti, kad tik neliktume alkani. Mielieji, ar.

liepos 12, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Ar esi dėkinga(s) gyvenimui?

Eilinį kartą susiduriu su didžiausia problema - įrašo pradžia. Visuomet stokoju idėjų ir net nenutuokiu kaip reikėtų jį pradėti! Galvoje sukasi kelios mintys: gal pradėti nuo paprastos išpažinties, gal pradėti nuo citatos ar tiesiog laukti stebuklo, kuris parašys nuostabiausius straipsnius už mane. Na, būkim biedni, bet teisingi, to stebuklo laukiu jau nežinau kiek dienų, tačiau galiu pasidžiaugti tik.

liepos 4, 2018/ Tautė

gyvenimaslysveje.lt: Naujienos iš sodo

  Pirma gera naujiena – šiemet bus daug obuolių. Antra gera naujiena – gausiai žydėjo vyšnia, kurią užpernai pavyko išvaduoti iš pernelyg meilios alyvos. Tad pernai ji jau buvo atsigavusi, o šiemet tiesiog klesti. Matosi, bus daug vaisių. Pasirodo, vyšnios pas mane net trys, dar vieną atradau, kai ji šiemet sužydėjo. Prieš tai galvojau, kad .

birželio 30, 2018/ Daiva Ausėnaitė

Namo statybos nuo A iki Z: Tinklelis nuo uodų ir kitų mašalų

Gyvename prie upės ir miškų dėl to vasarą netrūksta uodų ir kitų mašalų. Mėgstame miegoti atidarytais langais, o bet tačiau nusprendėm mašalams užkirsti kelią į mūsų namus.Pasirinkome DOMUS LUMINA siūlomus tinklelius su roletais tvirtinamus lango išorėje. Yra antras variantas tinklelis tvirtinamas kabliukais. Tai gerokai pigesnis variantas, tačiau nepatiko pats faktas, kad kabliukai tvirtinami prie lango tarpinių,.

birželio 29, 2018/ Arturas

gyvenimaslysveje.lt: Sodinimai baigti – pradedam auginti

  Nors šiemet labai šiltas pavasaris, aš neskubėjau kaip pirmaisiais savo daržininkavimo metais, jau balandžio mėnesį kišti sėklas į žemę. Kam to reikia? Didesnė dalis vis tiek nesudygsta. Kad pasipuikuoti prieš kitus feisbuke savo derliaus nuotraukomis? Tai jie, kaip taisyklė, deda fotkes šiltnamyje užaugintų ridikėlių, iš žiemos sodintų svogūnų, rudenį sėtų morkų. Čia reikia žinoti .

birželio 25, 2018/ Daiva Ausėnaitė

Giedrės blogas: Išbandžiau magnio aliejų. Ar verta?

Tą nemalonų jausmą esame patyrę beveik visi. Naktį ar sportuojant, ypač darant tempimo pratimus, kurią nors kūno vietą, dažniausiai – blauzdą ar pėdą, staiga surakina aštrus skausmas. Jis trunka neilgai, bet yra ypač nemalonus. Taip, tai – mėšlungis. Pirmąsyk su juo susidūriau paauglystėje ir nuo to jis karts nuo karto vis apie save primindavo, ypač […]

birželio 24, 2018/ Giedrė Balčiūtė

Protingos princesės: Kas turi pradžią, turi ir pabaigą. 4 lygis.

Žinot, kuomet eini į mokyklą, supranti, kad visi turi tą patį tikslą - ją kuo greičiau pabaigti. O tada šalia eina ir kiti poreikiai - susirasti bičiulių, praleisti smagiai laiką, kažko išmokti, pažinti mūsų pasaulį ir įvairias mokslo šakas. Tačiau visus 12 metų, norisi kuo greičiau iš ten pasprukti! Atrodo, kad trini užpakalį į suolą, o pabaigos kaip nėr, taip nėr. Tačiau, kuomet ta pabaiga ateina,.

birželio 23, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Nuo signalinių dūmų iki SMS žinutės... Bendraujam!

Šiandien su jumis noriu pasidalinti šiek tiek istoriniais faktais, šiek tiek asmenine patirtimi! Ar kada nors galvojote kaip pažengė žinių perdavimas? Ar pastebėjote, kaip ištobulėjo žodžio paskleidimas nuo signalinio laužo iki SMS žinutės? Ar žinote, kokia diena yra spalio 9 - oji? Skaitykit toliau sužinosite tai ir dar daugiau! Taip pat, skubu paminėti, jog mano laiškų bičiulė Gabija yra parašiusi straipsnį.

birželio 21, 2018/ Tautė

Protingos princesės: GYVENTI. MYLĖTI. MELSTIS. Arba - nežinau kaip pavadinti šį straipsnį.

Žinot. Vienam ateina genialios mintys tualete, kitiem bemiegant ar priešingai - negalint užmigti. Na, o aš. Aš kaip visada - vis dar savam stiliuj. Gaunu motyvacijos ir idėjų kažką rašyti tuomet, kai pati jaučiuosi lyg indas pripildytas informacijos. Šiandien esu pripildyta daug pozityvių minčių, dėl kurių gimsta meilė rašyti. Na, kaip ir daugelis straipsnių - rašyti ne į stalčių, ne priverstinai, kaip kad kartais.

birželio 17, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Moteriškumo iššūkis! Prisijungsi?

Jūs nepatikėsit, nes nepatikėjau ir aš pati! Šitoj visoj istorijoj juokingiausia tai, kad prieš kelis metus į mano gyvenimą atėjo rožinė spalva (nors jos LABAI nemėgau), o dabar vis dažniau ir dažniau, nešioju drabužius, o ne skudurus (tiesiogine to žodžio prasme). Tačiau šiandieninis pranešimas - galutinis taškas ant I raidės! Kodėl? Skaitykit toliau!Iššūkio nuotrauka, kurioje yra Viktorija, viso ko.

birželio 14, 2018/ Tautė

Raidė, kurios niekas nemoka užrašyti: Penkios meilės kalbos – Gary Chapman

Beveik visi, kuriems papasakodavau, kokias knygas šiuo metu skaitau, man rekomenduodavo paskaityti knygą „Penkios meilės kalbos“. Pagalvojau, kad vis dėto, čia ir man aktuali tema, todėl susiradau ir perskaičiau. Knygoje Gary Chapman pristato pagrindines meilės kalbas, jas apibūdina, ir taip pat.The post Penkios meilės kalbos – Gary Chapman appeared first on Raidė, kurios niekas nemoka parašyti..

birželio 13, 2018/ Justinas

Protingos princesės: Ką darytum, jei nebijotum? Knyga atvėrusi akis.

"Dažnai uostyk sūrį ir suprasi, kada jis sensta."Vakarėja. Aš mokausi automobilių aikštelėje parkuotis lygiagrečiai. Tėtis stovi lauke ir dalija begale patarimų, kaip įkišt automobilį į tarpą ir neužvažiuot ant bortelio dešinėje pusėje. Vairą sukioju, kad bele sukiot, nes net nesuprantu į kurią pusę važiuoja automobilis, o nuo važinėjimo atbulomis išvis pykina ir mokymosi procesas tampa "gazas, dugnas" raliu.

birželio 12, 2018/ Tautė

Protingos princesės: Susipažinkit su Miciais!

Miciukas ir Ponas MiciusSusipažinkit, tai mano ir Kastyčio augintiniai: Ponas Micius ir Miciukas. Ponas Micius yra Abisinijos jūrų kiaulytė, o Miciukas - Angliškoji jūrų kiaulytė. Abu kiauliukai pas mus negyvena dar metų, tačiau yra labai mylintys ir mylimi! Tiesa, linksma istorija tokia, jog tai pirmieji mano augintiniai, nes nieko apart naminio voro, nebuvau auginusi. Taigi! Šįkart jums pristatau ne tik iššūkio temą,.

birželio 11, 2018/ Tautė

Eklės blogas: Odiniai pakabukai

Tingus šeštadienio rytas. Iškuistos rankdarbių priemonių lentynos. O tuomet kilnota, dėliota, žaista. Žaista, žaista, žaista ir išžaistas rezultatas – odiniai pakabukai.

birželio 11, 2018/ Eklė

Protingos princesės: Gėdingas prisiminimas!

Mažoji Princesė Vytautė Šventojoje, kuri visai neatrodokaip princesė.O kam tik nebuvo. Jaunystė tikra kvailystė - nieko nepakeisi. Net jei ir galėčiau pakeisti, nežinau ar  tada turėčiau kokių nors "perliukų" iš vaikystės, kuriuos galėčiau papasakoti. Tokių situacijų būta daug, ne tik vaikystėj, bet ir visam gyvenimo kely. Šįkart viena pasidalinsiu su jumis! Tad smagaus skaitymo.Metai iš metų, su šeima.

birželio 8, 2018/ Tautė