KELIONėS

Kūtvėlos kelionės ir klajonės: Savaitgaliais lankome kaimynus: Kūtvėla keliauja į Daugpilį. Pirmoji diena.

Jeigu reiktų išvardinti turistiniais tikslais aplankytas Latvijos vietas, dauguma žmonių pirmiausiai paminėtų Rygą su gražiu senamiesčiu ir įdomiais muziejais, Ventspilį su sutvarkytais paplūdimiais ir atrakcijomis vaikams, Rundalės pilį su nuostabiu sodu, galbūt ir Jelgavą su ledo ir smėlio skulptūromis. O štai Daugpilis vargu ar bus atsidūręs turistų radare, nors svečių iš Lietuvos trūkumu jis tikrai negali.

rugsėjo 22, 2017/ Elė Pranaitytė

Pigių skrydžių gidas: Baris – €24.98 į abi puses iš Vilniaus!

Bario miestas Italijoje – viena iš patogiausiai pasiekiamų Italijos krypčių iš Lietuvos. Tiesioginius skrydžius Vilnius-Baris-Vilnius vykdo Wizzair aviakompanija, o turintiems Wizzair Discount Club kortelę ir spėjusiems pamatyti mažas kainas – galima nuskristi itin pigiai. Kaip ir šįkart – vos €24.98 į abi puses! Lėktuvų bilietai į Barį Tiesioginių skrydžių žemiau nurodytomis datomis ieškokite.

rugsėjo 21, 2017/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: Skrydžiai į Dubajų ir atgal iš Vilniaus – tik €104!

WOW! Rekordiškai pigūs lėktuvų bilietai į Dubajų! Pigiai nuskristi į Jungtinius Arabų Emyratus galima su UIA aviakompanija, perkant atskirus bilietus Vilnius-Kijevas-Vilnius ir Kijevas-Dubajus-Kijevas. Kelionės laikotarpis – 2018 m. liepa-rugpjūtis. Kiek didesnės kainos bus kitais mėnesiais. Bilietų ieškokite UIA svetainėje. Vilnius-Dubajus-Vilnius €104.66 7.20 Vilnius-Kijevas €20.53 7.20 Kijevas-Dubajus.

rugsėjo 20, 2017/ Galskrendam.lt

Gyvenu Gerai: Trumpa pažintis su Varšuva.

Dažnam Lietuvos keliautojui Varšuva yra tolimesnės kelionės pradžios ar pabaigos stotelė.Pati ne kartą kėliau sparnus iš kaimynų oro uosto, ne išimtis buvo ir šį kartą. Kadangi skristi į Australiją iš Lenkijos pasirodė kur kas pigiau nei iš Vilniaus, bilietus pirkau Varšuva-Doha-Sidnėjus, o važiuodama pro šalį po šeimos atostogų Kroatijoje, Lenkijoje palaukti savo skrydžio ir pasilikau.

rugsėjo 19, 2017/ Vaida

Skrendu.lt tinklaraštis : Padangėse sąmyšis: kas vyksta su „Ryanair“ ?

Panašu, jog padangėse vėl sąmyšis. Po intensyvaus vasaros sezono, oro linijos negali atsikvėpti – skrydžių intensyvumas praktiškai nekinta, o pilotai braunasi į atostogas. Su tokiais nemalonumais susidūrė ir viena didžiausių mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Ryanair. Anot oroSkaitykite daugiauThe post Padangėse sąmyšis: kas vyksta su „Ryanair“ ? appeared first on Skrendu.lt tinklaraštis.

rugsėjo 19, 2017/ Skrendu.lt

Pigių skrydžių gidas: Marokas iš Vilniaus ir atgal – €55.56!

Puiki proga nuskristi į Afrikos šiaurę itin pigiai! Nors nuo lapkričio Wizzair jau skraidins tiesiogiai į Maroko miestą Agadirą, tačiau pigiausius skrydžius radome kombinuodami tiek tiesioginius, tiek ir su persėdimais skrydžius. Pažadam – Maroko lapkritis  tikrai bus spalvingesnis ir karštesnis už lietuvišką! Skrydžiai į Maroką Mūsų rasti variantai susideda iš tiesioginio skrydžio iš Vilniaus į […]

rugsėjo 18, 2017/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: Izraelis – €57.98 iš Kauno ir atgal TIESIOGIAI!

Gruodis Izraelio kurorte Eilate – toli gražu neprimena žiemos. Tai puiki alternatyva Kanarų saloms, nors ir kiek brangesnė, tačiau pasiekiama TIESIOGIAI – tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno. Šį kartą pigius skrydžius radome iš Kauno į garsųjį Izraelio kurortą – Eilatą. Eilatas – visai šalia Egipto bei Jordanijos, tad galėsit ne tik mėgautis jūra, kalnais […]

rugsėjo 18, 2017/ Galskrendam.lt

Blondie in Morocco: Private museum in Marrakech with a classic, oriental and modern art flair

In Marrakech, the modern art scene is growing fast and there are plenty of places to observe for art lovers. I was particularly curious to have a glimpse at the new private Museum of Art and Culture MACMA. It is… →The post Private museum in Marrakech with a classic, oriental and modern art flair appeared first on Blondie in Morocco.

rugsėjo 17, 2017/ Rasa

Pigių skrydžių gidas: Barselona – €43.98 į abi puses iš Vilniaus!

Kalėdinės atostogos Ispanijoje! Šį kartą radome pigių bilietų maršrutu Vilnius-Barselona-Vilnius. Pigių skrydžių laikotarpis apima gruodžio mėnesį. Lėktuvų bilietai į Barseloną Vilnius-Barselona €21.99 Gruodžio 3, 17, 19 d. (Ryanair) Barselona-Vilnius €21.99 Gruodžio 19, 21 d. (Ryanair) Barselona-Vilnius €26.99 Gruodžio 10 d. (Ryanair) Vilnius-Barselona-Vilnius €43.98 Gruodžio 17-21 d. (Ryanair) Nakvynė.

rugsėjo 16, 2017/ Galskrendam.lt

Skrendu.lt tinklaraštis : „Ryanair“ kova su vėlavimais: keičiama bagažo pridavimo tvarka

„Ryanair“ aviakompanija yra viena populiariausių pigių skrydžių bendrovių visoje Europoje. Be jokios abejonės – pigūs skrydžiai ir populiarios kryptys vilioja keliautojus pažinti svetimas kultūras. Tačiau ar nauja bagažo pridavimo tvarka neatbaidys kelionių ištroškusių skraiduolių? Panašu, jog pastarieji mėnesiaiSkaitykite daugiauThe post „Ryanair“ kova su vėlavimais: keičiama bagažo pridavimo tvarka.

rugsėjo 12, 2017/ Skrendu.lt

Gyvenu Gerai: Kroatijos fotodienoraštis: miestas mieste - Split.

Tądien labai aiškiai supratau, ko aš pasiilgstu gyvendama Australijoje. Aš pasiilgstu Europos senamiesčių. Miestų, turinčių turtingą istoriją. Charakteringos architektūros ir siaurų gatvelių labirintų tarp namų su dailiomis langinėmis ir ant palangių pūpsančiais gėlių vazonais. Australija mane žavi savo įspūdinga gamta, tačiau ko neturi, tai neturi – unikalių senamiesčių.

rugsėjo 11, 2017/ Vaida

TicketAway.eu: Kinosaki – learning to relax the Japanese way

Thanks to its topographical situation Japan is basically a one big hot spring. And it comes with no surprise that the Japanese people, who are masters in incorporating the harmony of nature in many different forms and shapes to their everyday lives, have an elaborated culture of public baths – onsens.

rugsėjo 11, 2017/ Ruta Ly

Pigių skrydžių gidas: Nica – €29.18 iš Vilniaus ir atgal!

Wizzair paskelbė akciją Wizzair Discount Club kortelių turėtojams – visiems skrydžiams ir visoms kryptims – 20% nuolaida! Ilgai nelaukę pradėjome ieškoti skrydžių ir radome pigius skrydžius į Nicą – vos už €29.18 į abi puses. Skrydžių nurodytomsi datomis ieškokite Wizzair puslapyje. Lėktuvų bilietai į Nicą Vilnius-Nica-Vilnius €29.18 01.07 Vilnius-Nica €11.59 01.11 Nica-Vilnius €17.59.

rugsėjo 11, 2017/ Galskrendam.lt

Kūtvėlos kelionės ir klajonės: Kūtvėla vėl keliauja į Gardiną arba Įkaitų išlaisvinimo drama!

Kelionė į Gardiną buvo gimimo dienos dovana mano sesei ir man. Pasidairiusios po siūlomus variantus, programas, kainas, ir planuojamus išvykimo laikus, apsisprendėme keliauti su "Grūda". Su jais buvau Gotlande ir kelionėje buvo tam tikrų minusų, bet visgi nusipirkome jų kelionę į Gardiną. Pirkome internetu, užpildėme reikiamus popierius elektroniniu paštu-visai patogu. Pagrindinis rūpestis buvo apdrausti mamą.

rugsėjo 11, 2017/ Elė Pranaitytė

Pigių skrydžių gidas: į Kroatiją – už €48.88! Skrydžiai į abi puses iš Varšuvos

Puiki proga aplankyti Adrijos jūros pakrantę – Zadarą! Žemiau pateikiamos skrydžių iš Varšuvos į Zadarą datos bei kainos. Tiesioginių skrydžių, deja, neradome, tačiau parinkome patogiausius persėdimus ir keletą trukmės variantų. Šiems skrydžiams nereikia jokių lojalumo kortelių, jų ieškokite Ryanair svetainėje. Lėktuvų bilietai į Kroatiją   Varšuva-Zadaras-Varšuva €48.88 Spalio 12 Varšuva.

rugsėjo 10, 2017/ Galskrendam.lt

Gyvenu Gerai: Kroatijos fotodienoraštis: senieji Trogir stogai.

Paprastai prieš kelionę vis tiek kažkiek domiuosi ir žinau, kur važiuoju. Gal ne visada detalų planą pasiruošiu, tačiau bent jau paveikslėlius internete vis tiek panaršau. Prieš atvykdama į Kroatiją net tam neturėjau laiko. Atvažiavau be išankstinių nuostatų ir didelių lūkesčių, tai dabar nenustoju stebėtis ir grožėtis. Viena iš vietų, palikusių bene didžiausią įspūdį, – Trogir.

rugsėjo 10, 2017/ Vaida

Tailandiečiai: Nardymas prie Phi Phi salų: nardymo tvarkaraštis

Aš dirbu nardymo instruktoriumi Ao Nange, Krabi. Dažniausiai plaukiame link Phi Phi arba prie vietinių salų. Šį kartą – trumpai apie kiekvieną turą aplink egzotiškas Phi Phi salas.   PIRMADIENIAIS 2 nėrimai Koh Haa nacionaliniame parke (nuo gruodžio pabaigos) Tiesiogiai.

rugsėjo 9, 2017/ Simona

Pigių skrydžių gidas: Kipras – €39.98 į abi puses iš Vilniaus!

Puiki galimybė apsilankyti Kipre labai pigiai! Skrydžių bilietai iš Vilniaus į Larnaką ir atgal tekainuoja vos  €39.98. Tiesiogiai nuskrisite su Wizzair aviakompanija, o nurodytos kainos galioja turintiems Wizzair Discount Club kortelę. Jei jos neturite, skrydžiai kainuos kiek brangiau – €59.98. Tačiau jei skrendate dviese – kortelės pirkimas atsipirks ir padės sutaupyti jau šios kelionės metu..

rugsėjo 8, 2017/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: Kanarai – €87.26 į abi puses iš Vilniaus!

Puiki proga pigiai ir PATOGIAI pailsėti Kanaruose! Kai Lietuva jau (greičiausiai) bus sukaustyta šalčių ir pirmųjų pūgų – Kanaruose dar galėsit maudytis ir džiaugtis pavasariška žaluma! Tiesioginių skrydžių į Kanarus neturime, tačiau radome nebrangius skrydžius su neilgais persėdimais – tereiks palaukti keletą valandų. Dėl Kanarų – verta. Žemiau pateiktos dvejos datos – galite pasirinkti,.

rugsėjo 7, 2017/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: Keturios dienos Paryžiuje – vos €87.08! SKRYDŽIAI+VIEŠBUTIS

Pasirodo, pabėgti trumpam į Paryžių galima visai pigiai! Suderinus pigius skrydžius bei nebrangią nakvynę – trys nakvynės Paryžiuje tekainuos vos €87.08 asmeniui, keliaujant dviese. Lėktuvų bilietai į Paryžių Nors Wizzair akcija jau baigėsi, tačiau pigių bilietų dar apstu. Todėl turintiems Wizzair kortelę skrydžiai Vilnius-Paryžius-Vilnius tekainuos €31.58 asmeniui (be WDC kortelės – €41.57). Į.

rugsėjo 7, 2017/ Galskrendam.lt