KELIONėS

Nesėdėk namuose: Kaip grikių košė tapo Istorinio tako reikšmingu objektu

Ir vėl į miestą. Šį kartą pasivaikščiojimui pasirinkau N14 Istoriniu taku pavadintą pėsčiųjų maršrutą Vilniuje, vedantį iš Žvėryno į Katedros aikštę. Šią žiemą taip ir neteko iš arti pasigėrėti gražiąja Vilniaus egle, neteko kalėdinio miestelio šurmuly karšto šokolado ar vyno paragauti, todėl puikus sekmadienio oras buvo paskutinis akstinas pamatyti pagrindinę kalėdinio Vilniaus puošmeną o tuo.

sausio 15, 2018/ Ramūnas

Žavinta. Life & Travel.: Pasiilgau žiemos magijos – 3 ledo skulptūrų festivaliai vasario mėnesį

Nors ir spaudžia šaltukas, bet už lango pilkas asfaltas… Kokia čia žiema, ką? Bent jau įpusėjus žiemai norisi tos švelnios, subtilios ir gražios žiemos su …

sausio 14, 2018/ Žavinta

Kūtvėlos kelionės ir klajonės: Baimė valgyti vienai: faktas ar prasimanymas?

Maistas- neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis, tik vieni valgo, kad gyventų, o kiti gyvena, kad valgytų. Ypač svarbus maistas būna kelionėse, kur reikia ne tik "pakrauti baterijas" per skrandį, bet norisi ir susipažinti su vietine kulinarine tradicija. Tačiau daug žmonių, ypač moterų, bijo.valgyti vienos. Ši fobija turi mokslinį pavadinimą: solomangeraphobia, jis minimas nuo 1998 m.Reikia patarimo? Gūglė visada padės! "A.

sausio 13, 2018/ Elė Pranaitytė

Misija Afrika: Metų iššūkis – aplankyti visus Paryžiaus valstybinius muziejus

Su draugu nusprendėm išsikelti sau iššūkį ir aplankyti visus Paryžiaus muziejus. Iš viso 105 valstybiniai muziejai, kelis iš jų esu aplankiusi po kelis ar …

sausio 13, 2018/ Ieva

Pigių skrydžių gidas: €24 už skrydžius į Milaną ir atgal iš Vilniaus!

Nori į Milaną? Paskubėk! Kovo mėnesį tiesioginiai skrydžiai Vilnius-Milanas-Vilnius kainuos vos €24.98. Skrydžių žemiau pateiktomis datomis ieškok Wizzair svetainėje. Kainos galioja turintiems Wizzair Discount Club kortelę, jos neturintiems kiekvienas skrydis kainuos apie €10 daugiau. Vilnius-Milanas-Vilnius €24.98 03.06 Vilnius-Milanas €14.99 03.08 Milanas-Vilnius €9.99 Vilnius-Milanas-Vilnius €24.98 03.15.

sausio 12, 2018/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: Riminis Italijoje – €47 į abi puses iš Kauno!

Itališkų atostogų klasika – Riminio kurortas! Riminis – viena naujesnių Ryanair krypčių iš Lietuvos. Nuo krypties atsiradimo iki šių dienų kaina laikydavosi panaši – nuo ~€85 už skrydžius į abi puses iš Kauno. O štai šiandien teko pastebėti mažiausią iki šiol matytą kainą – vos €47.99 į abi puses! Jei sudomino, skrydžius rekomenduojame įsigyti kuo […]

sausio 12, 2018/ Galskrendam.lt

Privatus žvilgsnis į pasaulį: Žiemos pasivaikščiojimai

2018 metai prasidėjo visiškai švariu lapu mano kelionių planuoklėje. Labai retai taip būna, bet šiuo metu neturime nei bilietų, nei nakvynės rezervacijų ( čia Lietuvoje nesiskaito

sausio 11, 2018/ Rūta Jonaitienė

Pigių skrydžių gidas: Neįtikėtina! į Korfu ir atgal – tik €63!

Puiki galimybė pigiai apsilankyti Korfu saloje! Tiesioginiai skrydžiai į Korfu balandžio mėnesį iš Vilniaus ir atgal- vos €63.62! Skrydžių žemiau nurodytomis datomis ieškok oficialioje Ryanair svetainėje. Vilnius-Korfu-Vilnius €63.62 4.07 Vilnius-Korfu €31.81 4.14 Korfu-Vilnius €31.81 Nakvynė Korfu Apsistoti Korfu saloje nėra brangu. Apžiūrėję siūlomus variantus kelionei balandžio 7-14 dienoms,.

sausio 11, 2018/ Galskrendam.lt

Tūkstanti mylių: Ekskursija po Vilniaus oro uostą

Praėjusią savaitę pavyko užsiregistruoti į vieną iš nemokamų ekskursijų Vilniaus oro uoste. Nuo registracijos pradžios visos vietos buvo išgraibstytos per kelias valandas. Deja, bet kaip sparčiai norintys registravosi, taip pat sparčiai ir persigalvojo. Prie Kalėdinės eglutės išvykimo salėje susirinkome trise. Na, jeigu skaičiuosime ekskursijos gidą, tai ir visi keturi gausis. Ekskursiją vedė Aviacinių paslaugų.

sausio 9, 2018/ Vaiva

TicketAway.eu: Once upon a winter in Mexico

Welcome to the beautiful Riviera Nayarit, where Pacific ocean meets the jungle. The 300 km long cost line is dotted with villages and small town, waiting to be discovered. We managed to find one of the most beautiful one – Bucerias. And this is how we spend our sandy Christmas.

sausio 9, 2018/ Ruta Ly

Pigių skrydžių gidas: €423 už skrydžius į ŠRI LANKĄ ir atgal iš Vilniaus su Turkish Airlines!

Pasiilgusiems egzotikos – pietų Azijojoje esanti Šri Lanka! Skrydžiai su ypatingai gerai vertinama Turkish Airlines aviakompanija – tik €423.14 į abi puses! Šri Lanka – mažesnė už Lietuvą valstybėlė pietų Azijoje, Indijos vandenyne. Nors šalis nedidelė, tačiau pasižymi itin žaliu ir skirtingu kraštovaizdžiu (nuo džiunglių iki balto smėlio paplūdimių) bei egzotiška gyvūnija ir augalija..

sausio 9, 2018/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: Į Rodo salą ir atgal iš Kauno – už €85!

Skrendam į Rodą? Apsilankyti šioje Graikijos saloje pavasarį tekainuos vos €85.98! Tiesiogiai iš Kauno ir atgal į jį nuskraidins Ryanair aviakompanija, tad skrydžių žemiau nurodytomis datomis ieškokite šios kompanijos svetainėje ČIA. Kaunas-Rodas-Kaunas €85.98 3.31 Kaunas-Rodas €38.99 4.14 Rodas-Kaunas €46.99 Nakvynė Rode Apsistoti dviems savaitėms Rodo saloje siūlome Coralli Apartments. Šiam viešbučiui.

sausio 9, 2018/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: už €69 aplankyk Kretos salą ir Atėnus!

Jei būna sunku apsispręsti, ar nori miesto autentikos ar salos gamtovaizdžio – nepraleisk progos! Vos už €69.61 gali apsilankyti ir Atėnuose, ir Kretos saloje (į kainą įskaičiuota ir vidinis skrydis Atėnai-Chanija). Į Atėnus iš Vilniaus tiesiogiai nuskrisite balandžio 10 d. ankstų rytą, o Atėnus paliksite ir keliausite į Kretos salą balandžio 12 d. rytą. Galite […]

sausio 8, 2018/ Galskrendam.lt

Skrendu.lt tinklaraštis : Apie išsvajoto Maroko magiją

Susipažinkite – Diana yra Baltic Tours kelionių ekspertė, kuri rūpinasi išskirtinėmis klientų kelionėmis, jos krepšyje – ypatingi egzotinių kelionių skoniai. Tačiau kai nedirba, ji keliauja pati! Turtingą kelionių patirtį sukaupusi Diana keliones regi gilesniu, skvarbesniu žvilgsniu, todėl klausytisSkaitykite daugiauThe post Apie išsvajoto Maroko magiją appeared first on Skrendu.lt tinklaraštis.

sausio 8, 2018/ Skrendu.lt

TicketAway.eu: A quick trip to Nara

Two things I remember from our brief stop in Nara are the heat and the clever deers begging tourists for biscuits. Nara is the old capital of Japan and is a home for many Unesco sights. It is a must stop for the history lovers.

sausio 7, 2018/ Ruta Ly

Misija Afrika: Iranas – trečia dalis

Ispahanas yra garsiausias Irano miestas, tikrai ispūdingas savo persiška architektūra. Ispahano Chah’o mečetė yra tikrai kažkas tokio, kuris užgniauš kvapą, suries skrandį ir įsirašys …

sausio 7, 2018/ Ieva

Pigių skrydžių gidas: £54 už skrydžius į Gran Kanariją iš Londono ir atgal!

Kanarų salos  – viena geriausių vietų šiltai pažiemoti! Nuskristi į Gran Kanarijos sostinę Las Palmas TIESIOGIAI galima iš Londono Stanstedo oro uosto – skrydžiai kainuos vos £54.74. Skrydžių žemiau nurodytomis datomis ieškokite ir pirkite Ryanair svetainėje. Londonas-Las Palmas-Londonas £54.74 4.17 Londonas (STN) – Las Palmas (LPA) £28.99 4.26 Las Palmas (LPA) – Londonas (STN) £28.99.

sausio 7, 2018/ Galskrendam.lt

Goja Keliauja: METŲ APŽVALGA: KELIAUNINGI, PERMAININGI IR KITONIŠKI 2017-IEJI

2018-ųjų sutikimas turbūt buvo kol kas keisčiausias Naujųjų Metų sutikimas mano gyvenime: Izraelyje tai nėra didelė šventė, tad kažkokios šventinės nuotaikos nesijautė, nemačiau nei vieno fejerverko, o sausio 1-ąją žmonės, kaip ir įprastai, skubėjo į darbus. Kai gyvenau Lietuvoje, tie visi naujametiniai baliai ir jau nuo rugsėjo skambantis klausimas „Tai ką per Naujus????“ buvo šiek […]The post METŲ.

sausio 7, 2018/ Akvilė

Kūtvėlos kelionės ir klajonės: Ekskursija po Vilniaus oro uostą-nekasdienis patrepsėjimas po vieną labiausiai saugomų Lietuvos teritorijų.

Kai 2017 m. gruodžio pabaigoje Vilniaus oro uostas savo Facebook paskyroje paskelbė apie planuojamas nemokamas ekskursijas, tai norinčių pasmalsauti po oro uostą grupės bemat ir užsipildė, nes juk savarankiškai tokio objekto neapžiūrėsi! Netgi kilo pasipiktinimas, kad per mažai tų ekskursijų ir kad reikia skirti papildomus laikus! Man pasisekė laiku pastebėti kvietimą ir užsiregistruoti, bet jau prieš paliekant namus.

sausio 7, 2018/ Elė Pranaitytė

Gyvenu Gerai: Kai metus palydi gerai. Gruodis.

Sako, su Naujaisiais metais galima sveikinti iki Trijų karalių, tai kol dar nevėluoju, su Naujaisiais, mielieji! Turbūt daugelis palydėdamas senuosius pagalvojo, ko norėtų iš naujųjų ir susidarė savo tikslų bei svajonių sąrašus. Ta proga aš palinkėsiu, kad ateinančiais metais nepristigtų užsispyrimo ir drąsos tuos savo norus įgyvendinti, nes juk žinote, kad patys savaime tai jie neišsipildys.

sausio 7, 2018/ Vaida