KELIONėS

Pigių skrydžių gidas: Trumpa kelionė į JAPONIJĄ – Nemokami filmai Japonijos kino festivalyje!

Japonijos ambasada Lietuvoje kartu su Japonijos Fondu kviečia pasimėgauti japoniškais filmais 17-ame Japonijos kino festivalyje. Ši kino šventė prasidės jau kovo pabaigoje ir suteiks galimybę pamatyti atrinktus festivalio filmus ne tik sostinėje, tačiau ir Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Plungėje, Alytuje ir Visagine! Šiais metais atrinkti keturi skirtingo žanro filmai, kurie nukels žiūrovus ir į samurajų laikus,.

kovo 19, 2018/ Galskrendam.lt

Skrendu.lt tinklaraštis : Tarp ugnies ir ledo, tačiau Žemėje: ISLANDIJA

Skrendu.lt komandos narė Aušrinė dalijasi ne tik įspūdingomis nuotraukomis, bet ir  neblėstančiais įspūdžiais kelionės, kurią pristato kaip Ledo ir Ugnies Žemę. Susimąstėte, kur tokia vieta yra? Nebijokite, skristi toli nereikės, nes dabar ji kaip niekad lengvai pasiekiama! YraSkaitykite daugiauThe post Tarp ugnies ir ledo, tačiau Žemėje: ISLANDIJA appeared first on Skrendu.lt tinklaraštis.

kovo 19, 2018/ Skrendu.lt

Skrendu.lt tinklaraštis : Oslas: į brangų miestą su mažiausiu kelionės biudžetu

Tikriausiai girdėjote, jog Norvegijos sostinė yra viena brangiausių pasaulyje? Neišsigąskite – savo kelionės geresniems laikams atidėti jokiu būdu negalima! Oslas ypatingas tuo, kad jame visai nebūtina leisti pinigus, kad netektum žado, jaustumeisi praturtėjęs, laimingas ir įkvėptas! Šis miestasSkaitykite daugiauThe post Oslas: į brangų miestą su mažiausiu kelionės biudžetu appeared first on Skrendu.lt tinklaraštis.

kovo 19, 2018/ Skrendu.lt

Noriu ir keliauju: Meksika. 2000km aplink Jukatano pusiasalį, III dalis

7 diena. Kampečė - Uxmal - Merida Kitos dienos rytas vėl buvo saulėtas ir šiltas. Dienos planas: Campeche - Uxmal (153km - 1val 45min) - Merida (dar 81km - apie 1val).Važiavome per visą Campeche šalia vandens einančiu keliu.Didžioji kelio dalis buvo labai gera, tik pasukus link Uxmalio, apie 10 km teko važiuoti gerokai išmuštu keliu, tarsi kas nors būtų sunkiais kamuoliais užmėtęs kelią ir ''primušęs ''.

kovo 18, 2018/ Rasa

Pigių skrydžių gidas: 19 EUR už skrydžius į Bulgariją ir atgal!

Velyka spasitik Bulgarijoje! Skrydžiai Kaunas-Burgasas-Kaunas dabar tik €19.98! Skrydžių ieškok Ryanair svetainėje arba, jei norisi patogiau – gali pasinaudoti bilietų pardavimo platformomis, pvz. Skrendu.lt. Kaunas-Burgasas-Kaunas €19.98 3.29 Kaunas-Burgasas €9.99 4.05 Burgasas-Kaunas €9.99 Nakvynė Burgase Bulgarija nėra brangi šalis. Visgi prieš skrendant rekomenduojame nakvynę rezervuoti kuo anskčiau.

kovo 18, 2018/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: 27 EUR už skrydžius į Glazgą ir atgal!

Palangos oro uostas taip pat turi pigių krypčių. Viena iš jų – Glazgas. Šią minutę tiesioginiai skrydžiai Palanga-Glazgas-Palanga kainuoja vos €27.63! Skrydžių žemiau nurodytomis datomis ieškok oficialioje Ryanair svetainėje (arba gali naudotis skrydžių pardavėjų paslaugomis, pvz. Skrendu.lt). Palanga-Glazgas-Palanga €27.63 4.05 Palanga-Glazgas – €12.99 5.12 Glazgas-Palanga €14.63.

kovo 17, 2018/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: Vos €57 EUR už skrydžius į KORFU ir atgal!

Pavasarį skrendam į Korfu salą Graikijoje! Tiesioginiai skrydžiai Vilnius-Korfu-Vilnius balandžio mėnesiui kainuoja vos €57.82. Skrydžių nurodytomis datomis ieškok Ryanair svetainėje (arba gali pasinaudoti skrydžių tarpininkų paslaugomis, pvz. skrendu.lt). Vilnius-Korfu-Vilnius €57.82 4.11 Vilnius-Korfu €42.83 4.21 Korfu-Vilnius €14.99 Vilnius-Korfu-Vilnius €57.82 4.18 Vilnius-Korfu €42.83 4.21.

kovo 14, 2018/ Galskrendam.lt

Pigių skrydžių gidas: į Atėnus ir atgal – už €47!

Wizzair šiandien skelbia 20% akciją skrydžiams iki gegužės 31 d., tad ir taip rekordiškai maža skrydžių į Atėnus kaina tapo dar mažesnė! Tiesioginiai skrydžiai Vilnius-Atėnai-Vilnius šią minutę tekainuoja vos €47.18! Kaina galioja perkant su Wizzair discount club nuolaidų kortele, be jos skrydžiai kainuos €63.18. Skrydžių nurodytomis datomis ieškokite Wizzair svetainėje. Vilnius-Atėnai-Vilnius €47.18.

kovo 13, 2018/ Galskrendam.lt

Skrendu.lt tinklaraštis : Kai turi laiko Berlyne. Ką įdomaus aplankyti?

Ar pasiruošę skristi į grupės U2 koncertą Berlyne? Sakote nieko negirdėjau? Jei praleidote mūsų tinklaraščio įrašą apie pasaulinių grupių bei atlikėjų muzikinius turus Europoje, vis tiek galite džiaugtis, kadangi straipsnyje pateikta informacija apie koncertų bei pigiausių skrydžių bilietusSkaitykite daugiauThe post Kai turi laiko Berlyne. Ką įdomaus aplankyti? appeared first on Skrendu.lt tinklaraštis.

kovo 12, 2018/ Skrendu.lt

Pigių skrydžių gidas: €94 už skrydžius į Gran Kanariją ir atgal!

Įsibėgėjusiu pavasariu mėgaukis Gran Kanarijos saloje! Skrydžiai Vilnius-Las Palmas-Vilnius – tik €94.96! Kelionė į šią Kanarų salą susidės iš 4 atskirų skrydžių, skrendant į priekį persėsite Madride (naktinis persėdimas, 7 val. 10 min.), o skrendant atgal persėdimas Kelne truks 4 val. 10 min. Visų skrydžių ieškok Ryanair svetainėje. Vilnius-Las Palmas-Vilnius €94.96 4.13 Vilnius VNO – Madridas.

kovo 11, 2018/ Galskrendam.lt

Kūtvėlos kelionės ir klajonės: Tarptautinė turizmo naujienų paroda Berlyne "ITB Berlin 2018".

Į tarptautinę turizmo naujienų parodą Berlyne nuvykti mane paskatino du dalykai. Visų pirma, gavau nemokamą akreditaciją kaip kelionių blogerė. Jos teko kiek palaukti, bet susitvarkius formalumus kilo rimtas klausimas: tai visigi vykti ar nevykti į Berlyną? Nusprendžiau vis dėlto nuvykti dėl antro dalyko-pagaliau įsitikinti, koks didelis yra pasaulis, nusiteikti nustoti šmirinėti po savo regioną ir imti siekti.

kovo 10, 2018/ Elė Pranaitytė

Pigių skrydžių gidas: Keliaujam į Portugalijos kurortą! €74 už skrydžius į Faro

Balandžio pabaigoje keliaukim į Faro! Skrydžiai Kaunas-Faro-Vilnius kainuoja tik €74.44! Į Portugaliją nuskristi tiesiogiai galimybės nėra, tad teks persėsti Londone. Skrendant į priekį persėdimas truks 5 val. 55 min., o grįžtant laukti teks tik 2 val. 10 min. Na o jei esate Londone ir į Faro skristumėte tik iš jo – visi skrydžiai tekainuotų €33.32! Skrydžių ieškok […]

kovo 9, 2018/ Galskrendam.lt

Blondie in Morocco: There is (no) alcohol in Morocco!

One of the most common questions I receive from travellers, is about alcohol. “Can you buy alcohol in Morocco or it is forbidden by religion? Are there bars/clubs? Can women drink in the bars”? Of course, alcohol consumption in Morocco… →The post There is (no) alcohol in Morocco! appeared first on Blondie in Morocco.

kovo 7, 2018/ Rasa

Pigių skrydžių gidas: €19 už tiesioginius skrydžius į Bulgariją ir atgal!

Tiesioginiai skrydžiai Kaunas-Burgasas-Kaunas šiandien kainuoja tik €19.98! Už šią kainą yra kelios patogios datos, tad galit išsirinti sau labiausiai tinkančią. Skrydžių ieškok Ryanair svetainėje arba, jei norisi patogumo – lėktuvų bilietų platformose (pvz., skrendu.lt). Kaunas-Burgasas-Kaunas €19.98 3.29 Kaunas-Burgasas €9.99 4.05 Burgasas-Kaunas €9.99 Kaunas-Burgasas-Kaunas €19.98 4.05.

kovo 5, 2018/ Galskrendam.lt

Skrendu.lt tinklaraštis : Kaip hidžabais apsitaisę arabai lietuvaitės telefono dykumoj ieškojo. II dalis

Dar pirmame tinklaraščio įraše Skrendu.lt komandos narė Snieguolė kėlė galvą aukšyn ir smeigė akį į aukštus Dubajaus dangoraižius. Šis straipsnis – tai unikalios istorijos dalis. Apie chaosą ir dykumą Aplankyti Emyratus ir nepatirti dykumos – tikra nuodėmė. DarSkaitykite daugiauThe post Kaip hidžabais apsitaisę arabai lietuvaitės telefono dykumoj ieškojo. II dalis appeared first on Skrendu.lt.

kovo 5, 2018/ Skrendu.lt

Skrendu.lt tinklaraštis : Jungtinių Arabų Emyratų vytis nespėja net Google žemėlapiai. I dalis

Kol Lietuvos padangėj saulės spinduliai įsiskverbia į kasdienybę tik prie galingo minuso, keliautojai dažnai žvalgosi saulėtų ir šiltų kraštų link. Pripažinkime: savo veidą ir raudonuojančius nuo šalčio žandus maskuodami storais šalikais skundžiamės draugužiui, kad norim ten, kur šilta.Skaitykite daugiauThe post Jungtinių Arabų Emyratų vytis nespėja net Google žemėlapiai. I dalis appeared first on Skrendu.lt.

kovo 5, 2018/ Skrendu.lt

Traveloffin: Skiing in Georgia

Usually, we take our trips spontaneously. If we find cheap tickets to any country or place we would like to visit, we just buy them. But every new year starts.The post Skiing in Georgia appeared first on traveloffin.

kovo 4, 2018/ linaklime

Nesėdėk namuose: Kauno marių regioninis parkas: kur gamta džiugina o seksualiniai užkalbėjimai glumina

Vėluoja ne tik žmonės, vėluoja ir gamta. Tik pačioje gruodžio pabaigoje pasirodęs sniegas atnešė ir žiemišką nuotaiką, bet trumpai pabuvęs dingo. Pasirodo, tai nereiškė, kad šiemet žiemos nebus, ji tiesiog vėlavo. Ir visas jos smagumas pasirodė vasario mėnesį, kai jau atrodo tuoj tuoj saulė ims šildyti, paukščiai pradės garsiau čiulbėti ir pirmosios pavasario gėlės praskleis … Skaityti daugiau

kovo 4, 2018/ Ramūnas

My life baggage: My life baggage: Murcia regionas Ispanijoje

  Po beveik 4 mėnesių, praleistų Ispanijoje, pagaliau dalinuosi ispaniško gyvenimo akimirkomis. Tad šiandien apie tai, ką pamatėme, ką aplankėme per šį laikotarpį.                                                                        .

kovo 4, 2018/ Gintarė Abrutė

Pigių skrydžių gidas: 45 EUR už skrydžius į Tel Avivą ir atgal iš Vilniaus!

Puiki galimybė pigiai nukeliaut į Izraelį – skrydžiai Vilnius-Tel Avivas-Vilnius šiandien vos €45.40! Skrydis iš Vilniaus į Tel Avivą bus tiesioginis, o grįžtant atgal teks persėsti Varšuvoje (7 val. 50 min., naktį). Skrydžių nurodytomis datomis ieškok Wizzair svetainėje. Vilnius-Tel Avivas-Vilnius €45.40 4.21 Vilnius – Tel Avivas €19.99 4.24 Tel Avivas – Varšuva €16.06 4.25 Varšuva –.

kovo 3, 2018/ Galskrendam.lt