GYVENIMO BūDAS

Bardako blogas: Apžvalga – MANCAVE BLACKSPICE barzdos priežiūros priemonė

Gyvenimo būdas
Apžvalga – MANCAVE BLACKSPICE barzdos priežiūros priemonė

Dar vienas produktas iš Man Cave, kuriuo aš jau esu labai patenkintas, nors naudoju ne taip ilgai. Man pradeda labai patikti šis brand’as.

gegužės 25, 2018/ Arūnas

akvedukas: AknėSpot'as arba mano paauglystės istorija

Gyvenimo būdas
AknėSpot'as arba mano paauglystės istorija

Kokia buvo Tavo paauglystė? Maniškė - komplektas gerų ir nelabai emocijų. Tarp tų gerųjų - supratimas, kokie tėvai man brangūs (teko išgyventi netektį, kuri padėjo suprasti, kad mama ir tėtis mane girdi ir myli), pasitikėjimas savimi ir gebėjimas mokytis. Tarp blogųjų - nors ir buvau gan rami paauglė, turėjau kentėti vieną iš ryškiausių paauglystės ženklų - spuogus. Negaliu sakyti, kad dėl jų mažėjo.

gegužės 25, 2018/ Greta

Andrelija: Mūsų laikų paradoksai

Gyvenimo būdas

Mūsų namai vis didesni, o mūsų šeimos vis mažesnės. Mes turime daugiau patogumų, bet mažiau laiko. Vis daugiau mokslinių laipsnių, bet mažiau sveiko proto. Daugiau žinių, bet mažiau gebėjimų blaiviai spręsti. Daugiau specialistų, dar daugiau problemų. Daugiau vaistų, bet mažiau sveikatos. Mes nuvykome iki mėnulio ir atgal, bet mums sunku pereiti gatvę, kad šnektelėti su …

gegužės 24, 2018/ Andrelija

Andrelija: Mūsų laikų paradoksai

Gyvenimo būdas

Mūsų namai vis didesni, o mūsų šeimos vis mažesnės. Mes turime daugiau patogumų, bet mažiau laiko. Vis daugiau mokslinių laipsnių, bet mažiau sveiko proto. Daugiau žinių, bet mažiau gebėjimų blaiviai spręsti. Daugiau specialistų, dar daugiau problemų. Daugiau vaistų, bet mažiau sveikatos. Mes nuvykome iki mėnulio ir atgal, bet mums sunku pereiti gatvę, kad šnektelėti su …

gegužės 24, 2018/ Andrelija

www.jakucionyte.lt: Savanorystė: bendrystė, gylis, palaima. Ar tikrai?

Gyvenimo būdas
Savanorystė: bendrystė, gylis, palaima. Ar tikrai?

Daug metų organizuoju įvairius socialinius projektus, kuriuose sutikau labai daug savanoriaujančių žmonių. Pati savanoriauti pradėjau prieš beveik dvidešimt metų. Tuomet savanorystės patirtis įėjo į vienų mokymų programą. Kadangi programą kartojau kelis kartus, tai ir savanorystė buvo visokia: koncertų senelių namuose organizavimas, lėšų kūdikių namams rinkimas, įvairių teritorijų tvarkymas, šiukšlių.

gegužės 23, 2018/ Birute Jakucionyte

Danielius Goriunovas: Marija D.: Kaip aš vėl išdrįsau gyventi

Gyvenimo būdas

.Pasakoja debesylietė Marija D., atsakydama į laišką iš manęs.Pasakojimas neredaguotas, kaip tuojau pamatysi.Skaityk toliauThe post Marija D.: Kaip aš vėl išdrįsau gyventi appeared first on Debesylos užrašai.

gegužės 23, 2018/ Danielius Goriunovas

Veidrodėli, veidrodėli: Bioderma: kas išgelbės mano vasaras?

Gyvenimo būdas
Bioderma: kas išgelbės mano vasaras?

Apie Bioderma jau esu rašiusi ir, man atrodo, ne kartą. Tuomet džiaugiausi, kad kasdieniu įpročiu tapęs micelinis vanduo taip įaugo man į kraują, kad net nebepastebėjau to, kad jis geras. Juk labai lengva nepastebėti, kai viskas puiku

gegužės 23, 2018/ Aistė

Kotryna Bass Blog: 5 Types Of Online Businesses You Can Start From Home Today

Gyvenimo būdas

Are you a stay at home mom in need of some extra $$$ to support your family? Or are you a student looking for flexible working hours in order to put yourself through college? Or perhaps you just feel so fed up with your 9-5 job? Whatever the circumstances- starting an online business from home can be a great opportunity for you & I’m here today to share some ideas with you all! I’ve been running various online businesses.

gegužės 23, 2018/ Kotryna Bass

Lėtas gyvenimas : Lėtas gyvenimas. Madingas gyvenimo būdas hipsteriams ar nauda kiekvienam?

Gyvenimo būdas
Lėtas gyvenimas. Madingas gyvenimo būdas hipsteriams ar nauda kiekvienam?

#Slowliving, #Slowlifestyle, #Slowmovement. Jau kuris laikas populiarus ir geidžiamas gyvenimo būdas, siejamas su darbu nuotoliniu būdu, lanksčiu grafiku. Natūralu, kad monės dažnai #slowliving įsivaizduoja maždaug taip:– gyvenimas hamake, kažkur Balyje, su MacBook’u ant įdegusių kelių lėtai atsakinėjant į isteriško kliento pastabas;– hipsteriškas.

gegužės 23, 2018/ Julija Minajeva

La Pepa Blog: 5 Achievable Ways to Make Your Lifestyle Greener This Summer

Gyvenimo būdas
5 Achievable Ways to Make Your Lifestyle Greener This Summer

Recently, BBC series Blue Planet has sparked.Source

gegužės 23, 2018/ La Pepa

Balancė: Biudžetavimas

Gyvenimo būdas

Praeitą mėnesį minėjau, jog planavimo skiltis tinklaraštyje šiek tiek apmirusi, ir tuomet aplankė daugeliui mums žinomas fenomenas, kurio pavadinimo nežinau – nesąmoningai ėmiau ieškoti ir netikėtai pastebėti, ką aš čia dar planuoju, kaip planuoju, kas būtų įdomu skaitytojams. Tokiu būdu susižvejojau idėją apie finansų planavimą. Skamba itin gremėzdiškai, oficialiai ir įpareigojančiai, tačiau nuo.

gegužės 23, 2018/ Justina Šlančauskaitė

Things I Like: Estonia Once Again

Gyvenimo būdas
Estonia Once Again

As you probably already know, Estonia, or to be more precise, city of Tartu, is one of my favorite destinations. This spring was no exception and I've spent last week living and studying in this amazing place.After living in Tartu for two months last year it kinda felt like coming back home. These past seven days seemed like a natural continuation of that previous time: places, people, even books that I have read (I even found that.

gegužės 22, 2018/ Asta

Dasein: Signatarų namai

Gyvenimo būdas
Signatarų namai

Muziejų naktį buvau namie, bet jos išvakarėse apsilankiau Nacionalinio muziejaus surengtoje nemokamoje ekskursijoje Signatarų namuose. Prieš tai čia buvau tik studijų metais, kai šito paties pastato pirmame aukštes veikė toks pigus ir pobaisis bistro. Viršuj, pasak gido, buvo keliolika butų. Iš viso to galima numanyti, kad iš senojo Baltojo Štralio interjerų likę nekažką.Mūsų nedidelė grupė muziejuje užsibuvo po.

gegužės 22, 2018/ Daiva

Snippets: Moteriškumas. Apie vidines deives ir kaip jas išlaisvinti

Gyvenimo būdas
Moteriškumas. Apie vidines deives ir kaip jas išlaisvinti

„Mes bijome ne savo tamsos – mus gąsdina mūsų vidinė šviesa ir mes nesiryžtame atskleisti savo tikrojo spindesio.“ – Marianne Williamson Kiekvienoje moteryje slypi vidinė deivė, laukianti kada ši pravers duris ar langus ir paleis ją į šviesą. Tam, kad galėtume šviesti, turime suvokti, kokie archetipai, kokios, pasąmonėje slypinčios, nuostatos mus valdo, kodėl mūsų gyvenime […]

gegužės 22, 2018/ Agnė

joyful talks: Around Fyn: Fyns Hoved

Gyvenimo būdas
Around Fyn: Fyns Hoved

Let's head to Fyns Hoved - northernmost point of the island with great landscape views.

gegužės 21, 2018/ Živilė Petronytė

berlynodienorastis.blogspot.com: Ką radome Harce išvaikę raganas

Gyvenimo būdas

Berlin - Harz traukinukas kursuoja tik savaitgaliais ir siūlo berlyniečiams dienos ar dviejų išvyką į Harco kalnyno prieangyje esantį Talės miestelį specialia kaina (šeimyninis bilietas pirmyn ir atgal kainuoja 29 eur). Po trijų su pusės valandos kelionės patogiu traukiniu mes jame ir išlipame. Miestelis kaip miestelis – parkas, dvi bažnyčios, terminis baseinas, didžiulė metalo gamykla, aprūpinusi šalmais pirmajame.

gegužės 21, 2018/ Lina Ever

Toks Visoks: gegužis

Gyvenimo būdas
gegužis

Gegužis, turbūt, būs mano mėgstamiausiais mėnuo. Jokio kito mėnesio nevertinam taip, kaip gegužio.  Tada dar visi alkani, akys nepratę prie žalio, kojos prie baso, nuogas kaklas prie šilto vėjo.Ir aš labai atsargiai lendu iš paltų, į šlepetes, ir vis negaliu patikėti, kad jau! Joks kitas atspirties taškas neteikia tiek daug pasitenkinimo nauja pradžia, kaip pavasaris! Atrodo, viskas įmanoma. Kas blogai -.

gegužės 21, 2018/ Akvilina

Bardako blogas: Barzdos auginimo patarimai

Gyvenimo būdas
Barzdos auginimo patarimai

lgą laiką bandydavau užsiauginti pilną, ilgą ir vešlią barzdą, tačiau neužaugdavo. Nenaudojau jokių priemonių, kaip barzdos aliejus ar kažko panašaus. Plius, neiškentėdavau ir pasikirpdavau atsikišusius plaukus. Tik gaudavosi taip, jog ne pakirpadavau atsikišusius, o patrumpindavau barzdą maždaug perpus. Ir stebėdavaus, kodėl neauga. Tada pradėjau skaitinėti straipsnius, žiūrėti YouTube apie tai

gegužės 20, 2018/ Arūnas

ČIA DABAR: Dievinu…

Gyvenimo būdas

– Mama, aš tave dievinu! – emocingai taria aštuonmetis A. – Kodėl? – klausiu, nustebinta tokio netikėto atvirumo. – Nes tu esi mokytoja! Tu mokai vaikus! – įžvalgomis pasidalija A. – Dar tu turi daug pažįstamų… – O jei būčiau gydytoja? – Na, tada tikrai mažiau dievinčiau… A, 8 metai

gegužės 18, 2018/ Ernesta Šimkienė

Bardako blogas: Naudingi patarimai vairuojant #2

Gyvenimo būdas
Naudingi patarimai vairuojant #2

Su pirma dalimi galite susipažinti čia. O šiandien supažindinsiu su dar viena porcija taisyklių, kaip kultūringai elgtis kelyje vairuojant.

gegužės 18, 2018/ Arūnas