GYVENIMO BūDAS

Veidrodėli, veidrodėli: Sakartvelas XIII: Kutaisis – kur apsistoti ir ką nuveikti

Gyvenimo būdas
Sakartvelas XIII: Kutaisis – kur apsistoti ir ką nuveikti

Nuo kelionės pradžios turo po Gruziją organizatorius Niko mums sakė, kad Vakarų Sakartvelo žmonės – kiek kitokie. Jie šiltesni, mažiau užsidarę, nei rytiniai, o ypač kalnų gruzinai. Vakar turėjom progą tuo dar sykį įsitikinti. Kutaisis mus pasitiko gražiausiomis savo spalvomis: svetingumu, puikiais vaizdais ir nuostabiais žmonėmis. Kutaisis: kur apsistoti? Jau rašiau, kad apsistojome Eurica Hotel, […]The post.

liepos 21, 2018/ Aistė

Veidrodėli, veidrodėli: Sakartvelas XII: Stalino muziejus ir Mtskheta

Gyvenimo būdas
Sakartvelas XII: Stalino muziejus ir Mtskheta

Atsikėlus Hotel Gino Welness ir pažiūrėjus į atsiveriančius vaizdus, buvo net sunku patikėti, kad tai – priešpaskutinė kelionės diena. Na, po paskutiniosios lauks dar viena naktis, bet tuomet rytas – jau oro uoste, laukiant Wizz Air lėktuvo, iš mineralinio vandens Borjomi šalies, tiesiogiai parskraidinsiančio namo. Šiandien mūsų planuose – įspūdingasis Jvari (Džvari) Šv. Kryžiaus vienuolynas, […]The post.

liepos 20, 2018/ Aistė

Kotryna Bass Blog: 7 Habits That Will Help You Become A Successful Business Owner

Gyvenimo būdas

Running a business is no joke & we all know it. It’s often said that more than half of new businesses fail during the first year. Don’t let this happen to you! Here are 7 habits for you to adapt that will help you become a successful business owner. Stick To A Routine You’ll never change your life until you change something you do daily. The secret of your success is found in your daily routine”- John C..

liepos 20, 2018/ Kotryna Bass

Bardako blogas: Geriausi matyti siaubo filmai #8 – visko po truputį

Gyvenimo būdas
Geriausi matyti siaubo filmai #8 – visko po truputį

Po šiokios tokios pertraukos siūlau pasiskaityti dar vieną siaubo filmų dozę. Sąrašas be jokios temos ar panašumų, visiškai random.

liepos 20, 2018/ Arūnas

Veidrodėli, veidrodėli: Sakartvelas XI: Tbilisis, Mtskheta ir maisto gamybos pamokos

Gyvenimo būdas
Sakartvelas XI: Tbilisis, Mtskheta ir maisto gamybos pamokos

Rytą atsisveikinome su debesimis apsikamšiusiu Kazbegi ir Stepantsminda ir leidomės į kelią. Šiandien – ypatinga diena, kurios laukėm, matyt, nuo kelionės pradžios. Niko tėvai pakvietė mus į savo namus, kur turėjom galimybę mokytis gaminti tradicinius patiekalus, apsistojome Mtskhetoje ir apžiūrėjome naktinį Tbilisį. Kur apsistoti Mtskheta: Hotel Gino Wellness Dar prieš užsukant į Tbilisį turo po […]The.

liepos 20, 2018/ Aistė

The Nerdy Me: The Ultimate Festival Packing List

Gyvenimo būdas

So you’re going to the music festival but don’t know where to start with your packing list? Let me help you. Trust me, you never want to pack for a festival without a little bit of preparation. It never works out well. You either end up not packing the most. The post The Ultimate Festival Packing List appeared first on The Nerdy Me.

liepos 20, 2018/ Leta

Dasein.lt: Alsėdžiai ir Brėvikių dvaras. Nusilenkti Stanislovui Narutavičiui

Gyvenimo būdas
Alsėdžiai ir Brėvikių dvaras. Nusilenkti Stanislovui Narutavičiui

Mindaugo dienos penktadienį ir šeštadienį išilgai ir skersai apvažiavome Žemaitiją. Vienas šitos kelionės stabtelėjimas man buvo labai svarbus, todėl apie jį noriu parašyti plačiau. Jau prieš trejus metus norėjau nuvažiuoti į Brėvikius, kai ieškojome Milkantų, bet pritrūko laiko ir keliai tuomet išgąsdino.O prasidėjo viskas prieš ketverius metus, kai Vilniuje paleido autobusus, apklijuotus Vasario 16-osios Akto.

liepos 19, 2018/ Daiva

berlynodienorastis.blogspot.com: Apsisprendę berlyniečiai ir jų knygos (Max Frisch ir Robert Seethaler)

Gyvenimo būdas

Važiuodama atostogauti į Austriją skaitinius susimečiau greitai ir paskutinę minutę, rinkausi knygas labiau atsižvelgdama į jų storį ir svorį, nei turinį ir dar kartą įsitikinau, kad ponas Atsitiktinumas yra geriausias konsultantas. Sumetė į vieną lagaminą šveicarų klasiką Max Frisch, kurio romanas "Homo Faber" buvo išleistas net gūdžiais tarybiniais metais masiniu tiražu ir šiuolaikinį austrų rašytoją.

liepos 19, 2018/ Lina Ever

Veidrodėli, veidrodėli: Sakartvelas X: Stepantsminda, Kazbegi ir parasparniai

Gyvenimo būdas
Sakartvelas X: Stepantsminda, Kazbegi ir parasparniai

Ypatinga diena. Diena apie tai, kaip Stepantsminda pažiba Kazbegi kalnas (5047 m aukščio) iš tiesų yra drovuolis ir apie tai, kaip kartais būna sunku pasirinkti tarp savo didžiausių baimių ir norų. Kas yra Stepantsminda ir Kazbegi? Visų pirma, matyt, derėtų paaiškinti, kuo skiriasi Stepantsminda ir Kazbegi. Jei sakysite, kad norite aplankyti ir vieną, ir kitą, […]The post Sakartvelas X: Stepantsminda, Kazbegi ir.

liepos 18, 2018/ Aistė

Spotted, hello: Išskirtinis interjeras Užupyje

Gyvenimo būdas
Išskirtinis interjeras Užupyje

Mėgstu išskirtinumus, kažką kitokio nei turi visi. Mėgstu kokybę, natūralias medžiagas bei natūralių medžiagų derinius, medieną, akmenį. Mėgstu istoriją – tai, kas buvo iki mūsų. Mėgstu skaniai suprojektuotus interjerus, kuriuos pamačius norisi ploti autorei atsistojus. Nekantrauju pasidalinti su Tavimi dar vienu atrastu išskirtinumu, nauju interjero perliuku – REDECO interjero studijos dizainerės Vismantės.

liepos 18, 2018/ Spotted.lt

Balancė: Vilnius, studijos ir rezidentūra

Gyvenimo būdas

Žingsniuoju karščiu pulsuojančia Pylimo gatve ir prisimenu save prieš maždaug šešerius metus. Turėdama kelias laisvas valandas iki traukinio, vešiančio atgal į Šiaulius, po fuksų stovyklos pėdinau ta pačia gatve nuo stoties centro link. Tąkart plieskė rugpjūčio pradžios saulė, dar nesimatė Modernaus meno muziejaus užuomazgų greta Trakų stotelės, bet iš esmės taip pat skubantys žmonės ir reguliariai.

liepos 18, 2018/ Justina Šlančauskaitė

Bardako blogas: Apžvalga – MAN CAVE Blackspice brazdos prausiklis

Gyvenimo būdas
Apžvalga – MAN CAVE Blackspice brazdos prausiklis

EDIT: Pataisyta nuoroda Esu jau kažkada rašęs apie barzdos ir veido prausiklius čia. Ir dar vienas prausiklis laukia apžvalgos. Šįkart dar viena Man Cave Inc produkcija atsidūrė mano rankose, kuria esu patenkintas.

liepos 18, 2018/ Arūnas

Veidrodėli, veidrodėli: Sakartvelas IX: Kazbegi ir gendančios mašinos

Gyvenimo būdas
Sakartvelas IX: Kazbegi ir gendančios mašinos

Jau nuo vakar net virpėjau žinodama, kad šiandien keliausime į Kazbegi. Tai, neabejotinai, viena gražiausių Sakartvelo vietų, į kurią nuvažiuoti rekomenduoja visi ir visiems. Nors grožis – subjektyvi sąvoka, bet jei nors kiek patinka kalnai, kaip supratau, neįsimylėti Kazbegi negali. Tai… Labas rytas? Nesiskundžiu ir nedejuoju – toks tempas man patinka, bet jau keletą dienų […]The post Sakartvelas IX:.

liepos 17, 2018/ Aistė

Dasein.lt: Varšuvos katedros požemiai

Gyvenimo būdas
Varšuvos katedros požemiai

Neįvertinus atstumų, šį kartą pritrūko laiko nuvažiuoti iki vienų didžiausių pasaulyje žydų kapinių Okopowa gatvėje, tačiau ne jas labiausiai norėjau aplankyti, o Varšuvos Šv. Jono Krikštytojo arkikatedros požemius.Kad mėgstu tokias vietas, įrodymu galėtų būti faktas, kad Vilniaus katedros požemiuose lankiausi keturis kartus. :) Varšuvos katedra atstatyta praktiškai nuo nulio, o požemiai, kaip supratau, karo.

liepos 17, 2018/ Daiva

Veidrodėli, veidrodėli: Sakartvelas VIII: Borjomi miestas

Gyvenimo būdas
Sakartvelas VIII: Borjomi miestas

Šiandien su turo po Gruziją organizatoriumi Niko kalbėjome, kad yra nemažai žmonių, kuriems vienintelė asociacija su Sakartvelu – Borjomi. Vien dėl mineralinio vandens, kuris nuo vaikystės buvo ant jų stalo. Kaip mums sekėsi mineralinio vandens Borjomi gamykloje, jau rašiau, o dabar – apie patį miestą. Kakheti vyninės atsisveikinimas Rytą Kakheti vyninę palikime ne bet kaip […]The post Sakartvelas VIII: Borjomi.

liepos 16, 2018/ Aistė

Veidrodėli, veidrodėli: Mineralinis vanduo Borjomi: gamykla Sakartvele

Gyvenimo būdas
Mineralinis vanduo Borjomi: gamykla Sakartvele

Jau po pirmojo susitikimo su mineralinio vandens Borjomi rinkodaros vadove Tatjana, negalėjau nustygti savo vietoje. Kvietimas į tikrą gamyklą pačiame Borjomi mieste buvo ne tik netikėtas, bet ir nerealiai laukiamas. Bent aš panašioje gamykloje dar nesu buvusi, o sužinoti, kaip legendomis ir mitais apipintas, ugnikalnio galių prisotintas mineralinis vanduo Borjomi atkeliauja pas mus – tikrai […]The post Mineralinis.

liepos 16, 2018/ Aistė

Manojo Pasaulio Debesys: Kelionė į Amsterdamą, kuriame neaplankėme Anos Frank namų

Gyvenimo būdas
Kelionė į Amsterdamą, kuriame neaplankėme Anos Frank namų

Lygiai prieš mėnesį ir keturias dienas, 3:00 nakties aš įsėdau į autobusą, kurio galutinė stotelė buvo Amsterdamas. Labai daug metų Nyderlandai mintyse skrajojo kaip svajonių šalis, utopijos kraštas. Tiesa, tik pasitaikė galimybė čia nuvažiuoti su mokykla, aš ilgai dvejojau - šią vasarą planuose ir taip daug buvo įvairių kelionių, festivalių, išbėgimų iš miesto ir t.t. Galų gale, kelionės su mokykla gan.

Spotted, hello: “The horse” iš Sidnėjaus

Gyvenimo būdas
“The horse” iš Sidnėjaus

The Horse – po šiuo prekiniu ženklu yra pasislėpusi žavi australų šeima, savo studiją įkūrusi Sidnėjuje ( ech, mano svajonių miestas.. ). Asortimentą sudaro rankų darbo laikrodžiai, piniginės ir kiti odos gaminiai. Kaip užtikau šį brand’ą? Kadangi, esu prijaučianti žirgų sportui ir visam jojikų gyvenimo būdui, užteko prieš penkerius metus google paieškoje įvesti žodį The Horse. […]The post.

liepos 16, 2018/ Spotted.lt

Beatos dienoraštis: Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros

Gyvenimo būdas
Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros

Klasika. Tikriausiai vienas iš aktualiausių klausimų, kuris įdomus tiek vyrams, tiek moterims: kaip palaikyti darnius santykius su partneriu ir kaip suprasti vienas kitą. Todėl šią knygą rekomenduoju perskaityti: Vyrams, moterims – vedusiems, išsiskyrusiems ir dar tik ieškantiems partnerio. Jei esate poroje ir nesuprantate vienas kito, kol dar viskas neįsisiūbavo, griebkit šią knygą. Tobuliausia perskaityti.

liepos 15, 2018/ Beata