GYVENIMO BūDAS

Balancė: Rašymo terapija

Gyvenimo būdas
Rašymo terapija

Vieni žmonės labai lengvai save supranta paprasčiausiai mąstydami, jiems pakanka laisvo laiko, savo smegenų ir sprendimai jau priimti, nuomonė tvirta, nepajudinama. Kitiems į situaciją įsigilinti pavyksta bendraujant su aplinkiniais, žodžiais ištransliuojant vidinius pasvarstymus. Būtų nuostabu, jeigu išgyventume tik ryškiaspalves patirtis, tuomet žarstytumėmės vaivorykštėmis ir artimieji taptų vis laimingesni..

liepos 26, 2017/ Justina Šlančauskaitė

www.jakucionyte.lt: Patyriminė kelionė moterims į jėgos vietas Anglijoje – Glastenbury ir Avebury

Gyvenimo būdas
Patyriminė kelionė moterims į jėgos vietas Anglijoje – Glastenbury ir Avebury

Labai daug esu rašiusi apie šias keliones anksčiau, dalinusis FB, todėl labai skubėdama, nes už kelių valandų jau kyla mano lėktuvas link Lietuvos, įdedu čia visą Informacinį pranešimą, kad visą informaciją rastumėte vienoje vietoje.  “Dvi žinomos moterys, garso terapeutės ir Gongų meistrės – Birutė Jakučionytė ir Alicija Eiliakas ne pirmi metai renka moterų grupę ir […]

liepos 25, 2017/ Birute Jakucionyte

Puskė: Kaunas is the new cool

Gyvenimo būdas
Kaunas is the new cool

Iš tikro tai jau seniai nebe new, bet labai norėjom panaudot šitą pavadinimą.The post Kaunas is the new cool appeared first on P U S K Ė.

liepos 25, 2017/ Puskė

Dydis nesvarbu: Norite pasiboksuoti? Registruokitės į treniruotę

Gyvenimo būdas
Norite pasiboksuoti? Registruokitės į treniruotę

„Sportui dydis nesvarbu“ skelbia registraciją į vieną laukiamiausių šio projekto treniruočių: Muay Thai boksas. Kviečiame registruoti ne tik save, bet ir savo mylimuosius, draugus ir visus, kurie nori visą savo energiją perkelti į bokso pirštines. Registracija: https://goo.gl/forms/8hFSDqGfPiHlR59B2 Treniruotė įvyks rugpjūčio 1 d. (antradienį) 17 val. „Get Fit“ sporto akademijoje Vilniuje (Vingio parke).The post.

liepos 25, 2017/ Giedrė

Manojo Pasaulio Debesys: Pamatyti, pabandyti, paragauti Švecarijoje

Gyvenimo būdas

Aš palikau tiek daug artimų dalykų vietoje, nuo kurios mane skiria 2000 kilometrų. Jau dabar svajoju apie sugrįžimą į tą įspūdingą šalį, ieškausi naujų vietovių, kurias noriu aplankyti, o iki tol ir su Jumis dalinuosi savo sąrašu, kurį paduočiau ten atvykstantiems žmonėms. Ir jei kada nors ten bėgsite - būtinai nubėkite ir į kelias čia esančias vietas paragauti, pabandyti bei pamatyti.Paragauti:Café des.

Vietoj dienoraščio: Bičas su sąžine

Gyvenimo būdas
Bičas su sąžine

Visą savaitę kasdien važinėjau į laikinąją sostinę skaityti paskaitų. Teko pavežti ir keletą pakeleivių. Vieną rytą į mano automobilį įsėdo porelė. Su manimi pasisveikino tik panelė ir iš karto perspėjo, kad jos bičiulis nekalba lietuviškai, bet jeigu aš moku angliškai, pasikalbėt pavyks. Aš paklausiau, iš kur jis. Paaiškėjo, kad vyrukas - vokietis. Tad išsyk perėjau prie jo gimtosios kalbos.

liepos 25, 2017/ Lina Buceviciene

Kotryna Bass Blog: Rain, Rain, Go Away!

Gyvenimo būdas

#OOTD I haven’t done outfit posts in a while now & this morning, I wokeThe post Rain, Rain, Go Away! appeared first on Lifestyle Blog + Entrepreneur Blogging Tips | Kotryna Bass.

liepos 25, 2017/ Kotryna Bass

joyful talks: August in Odense: events you may not know about

Gyvenimo būdas
August in Odense: events you may not know about

What else is happening in Odense this August besides the well-known festivals? Check a list of hand-picked events.

liepos 24, 2017/ Živilė Petronytė

TARERIKAS: KAIP PADARYTI GRAŽŲ INSTAGRAM FEEDĄ?

Gyvenimo būdas

Pora programėlių, kurios tau padės sukurti gražų Instagram feedą. Kokias nuotraukas kelti, kokias ne. Viską sužinosi užėjęs į TARERIKAS blogą.

liepos 24, 2017/ Erikas Tarasenko

TARERIKAS: TELEFONO PROGRAMĖLĖS, KURIOS PADĖS TOBULAM INSTAGRAMO FEEDUI ❤

Gyvenimo būdas
TELEFONO PROGRAMĖLĖS, KURIOS PADĖS TOBULAM INSTAGRAMO FEEDUI ❤

SEKITE MANE INSTAGRAME:  @TARERIKASOkey šiandieną Jums parekomenduosiu kelis apssus, kurie padės padaryti tiek gerą fotkę tiek gerą Instagram'o  feed'ą. Šiuo metu Instagramo feedu nesirūpinu. Nuotraukas keliu bet kokias. Bet ateityje galbūt susiplanosiu kokį nors feed'ą.Tai okey pradėsiu nuo gal ir daugumai žinomas appsas ,,VSCO". Tai labai paprastas ir smagus appsas su daug gerų filters. Daug.

liepos 24, 2017/ Erikas Tarasenko

Dervynas.lt: Dublio atgimimas prie jūros

Gyvenimo būdas
Dublio atgimimas prie jūros

Per paskutinius metus šis restoranas buvo krečiamas įvairių skandalų, kai kurie kritikai jam pranašavo liūdną baigti, o kai kurie teigė, jog jo laukia dar vienas dublis. Jeigu atvirai, visiškai subjektyvia mano nuomone, šiam restoranui, o tiksliau jo patiekalams kažko trūko. … PlačiauThe post Dublio atgimimas prie jūros appeared first on Der Vynas.

liepos 24, 2017/ Urtė

Kotryna Bass Blog: 2017/Q2 Blog + Biz Report

Gyvenimo būdas

Guys, 2017 is flying by so fast, huh?? I can’t believe that second quarter ofThe post 2017/Q2 Blog + Biz Report appeared first on Lifestyle Blog + Entrepreneur Blogging Tips | Kotryna Bass.

liepos 24, 2017/ Kotryna Bass

Snippets: Dinah Jefferies: Arbatos plantatoriaus žmona

Gyvenimo būdas
Dinah Jefferies: Arbatos plantatoriaus žmona

Bet ją užliejo tuštuma, ji pasijuto it nesava, savo pačios namuose atskirta nuo vyro. Suvokė, kad namai nėra vieta. Namai – tai kasdienis jos santykis su viskuo, ką liečia, mato ir girdi. Tai viskas, kas taip pažįstama, ir saugių, gerai išmintų takų kvapas. Medžiaga, siūlai, kasdienybė. Rytinio arbatos puodelio spalva, Lorenso prieš einant į darbą […]

liepos 24, 2017/ Agnė

TARERIKAS: WATER+ SKANU IR SVEIKA?

Gyvenimo būdas

Jau senai žinojau apie šį vandenį su natūraliomis citrinų sultimis. Visur tiek feisbuke, tiek instagrame išreklamuotas, bet vis svarstydavau skanus ar ne. Bet užėjus į maximą maisto apsipirkti, praėjęs pro gėrimų skyrių ir kai ką pamačiau .

liepos 23, 2017/ Erikas Tarasenko

Things I Like: July Beauty Favorites (The Body Shop Products Review)

Gyvenimo būdas
July Beauty Favorites (The Body Shop Products Review)

July is coming to an end and it's time for my (very irregular) review of the favorite beauty products of the month. This time I'm going to review new products from the The Body Shop that I bought just recently but they definitely are in my top 10 already!Maybe you are going to laugh, but I discovered that I'm bold enough to wear a lipstick just two years ago. Since that time (or my vacations in Croatia, to be precise) I was.

liepos 23, 2017/ Asta

NėrGyvenimo: Kevinas, 62, Milane

Gyvenimo būdas
Kevinas, 62, Milane

Kažkada norėjau kalbėtis su pačios sugalvotu veikėju. Kartais vis dar jį prikeliu. Šiandien aš labai norėčiau pasikalbėti su Kevinu. Keviną sutikau Milane, bare, kuris mane keletą savaičių beveik įsivaikino. Jis – nuolatinis pubo lankytojas, nors už 300 metrų turi kokteilių barą, tačiau alus jo bare šūdinas, todėl jo gerti ateidavo ten. Turėjo savo vietą prie […]

liepos 22, 2017/ Aiste

TARERIKAS: SUSITIKAU SU IGNU LELIU, EDVINU NAVICKU IR STIMOMEDIA??

Gyvenimo būdas

Festivalyje kalbėjo Ignas Lelys, The3dvinas ir sTimoMedia ir kiti

liepos 21, 2017/ Erikas Tarasenko

TARERIKAS: Water+ - skanu ir sveika???

Gyvenimo būdas
Water+ - skanu ir sveika???

Jau senai žinojau apie šį vandenį su natūraliomis citrinų sultimis. Visur tiek feisbuke, tiek instagrame išreklamuotas, bet vis svarstydavau skanus ar ne. Bet užėjus į maximą maisto apsipirkti,  praėjęs pro gėrimų skyrių pamačiau akciją. Galvoju, o kaip faina, bet praėjau pro šalį nepasiimdamas šį vandenį į savo glėbį.Kitą dieną užmačiau feisbuke konkursą, kuriame sudalyvavau (ten.

liepos 21, 2017/ Erikas Tarasenko

Toks Visoks: daromvarom

Gyvenimo būdas
daromvarom

Vieną dieną susižiūrėjom, kad jau pusės vasaros nėra, o mes neįgyvendinom nei vieno savo anei "darom" anei "varom." Sarmata! Dada sakom: užteks žadėt daryti ir varyti - imam darom! Ir padarėm!Aplankyti Zarasų baseiną atviram ežere svajojau nuo tada kai pradėjo dygti straipsniai apie jo rekonstrukciją. Tai va. Padarėm tik po trijų ar keturiu metų. Bet tai gavosi tik skaniau, gerai pamarinuota, visaip įsivaizduota. Mum.

liepos 21, 2017/ Akvilina

Dydis nesvarbu: Dviračių treniruotė – diskoteka minant pedalus

Gyvenimo būdas
Dviračių treniruotė – diskoteka minant pedalus

Ar esate šokę diskotekoje? O ar esate mynę dviratį diskotekos ritmu? Dviračių treniruotė „BIKE in“ studijoje būtent tokia ir buvo. Jaučiausi lyg šokčiau breiką mindama pedalus tai didesniu tai mažesniu apkrovimu (p.s. breiko aš gyvenime nesu bandžiusi).  Ir kažkaip nebuvo sunku. O pasirodo, kad būtent tos šviesos ir garsi muzika palengvina fizinį krūvį. Įdomus faktas, The post Dviračių treniruotė –.

liepos 21, 2017/ Giedrė