GYVENIMO BūDAS

Dievinu: PASTA ALLA CARBONARA

Gyvenimo būdas
PASTA ALLA CARBONARA

Man regis turėjau gimti kokiame nors jaukiame Italijos regione, su picos gabalėliu vienoje rankoje ir su šakute spagečių makaronų kitoje. Jeigu neturiu idėjų pietums, visada yra makaronai - spaghetti arba tagliatelle su pomidorais. Retai kada pavykdavo, kad makaronai būtų sultingi, padengti švelniu padažu, kol susipažinau su pasta alla carbonara - spagečiai su bekonu.Kaip mano Rūta sako - šis patiekalas tik.

rugsėjo 22, 2017/ Viktorija Kovriga

Kotryna Bass Blog: I Took My Mom To Copenhagen For 48 hours & It Was Awesome

Gyvenimo būdas

September 19th, marked my beautiful Mom’s birthday and I decided to take here on a little adventure! We landed in Copenhagen in the early (way too early) morning on Tuesday and luckily, our Airbnb host was able to let us into the apartment straight away. We stayed at the beautiful studio in the north part of the town and the location couldn’t be more perfect! Quickly, we dropped our backs and were excited to explore! First.

rugsėjo 22, 2017/ Kotryna Bass

Mahila blogas: Apie aroganciją ir jos menką žavesį realybėje

Gyvenimo būdas
Apie aroganciją ir jos menką žavesį realybėje

"Arogantiški žmonės ant jūsų rėkia darbe, socialinėse situacijose, ten, kur nė neketinote pasijusti prastai, bet jų dėka pasijutote. Jie jūsų negerbia, braunasi prieš jus eilėje, murma ir trukdo jums kalbant, aiškina, ką ir kaip turėtumėte daryti, kartais netgi puola, kai jiems neįtinkate."

rugsėjo 21, 2017/ Mahila

Manojo Pasaulio Debesys: Apie naujas pažintis bei išgertus kavos puodelius

Gyvenimo būdas
Apie naujas pažintis bei išgertus kavos puodelius

Geriu daug kavos ir maudausi nenuslenkančiose fantazijos upėse. Toks gyvenimas verda jau nuo rugsėjo pirmosios ir neskaitant lygiai dviejų dienų, kuomet kaip ir nieko ypatingo nenutiko, tačiau nuotaika grasė visus tolyn (išsiverkiau į pagalvę ir taip viskas praėjo), daugmaž dienos lekia smagiai. Galvoje jau planuoju lapkričio novelės rašymo konkurso scenarijų (reikia tik kada susikaupt, atsisėst ir viską užsirašyt,.

rugsėjo 20, 2017/ Simona Aleksandravičiūtė

Veidrodėli, veidrodėli: Plaukai: problemos ir jų sprendimai

Gyvenimo būdas
Plaukai: problemos ir jų sprendimai

Pradėsiu nuo to, kad mano santykis su nuosavais plaukais yra panašus, kaip su kokiu šokoladu. Lyg ir skanu, lyg ir gerai, bet supranti, kad eina į kūną. Tuo tarpu plaukai – ilgi ir stori, bet su jais tvarkytis nespėju, nemoku ir iš viso nesuprantu, kaip tai daroma. Kaimyno žolė žalesnė, o plaukai – lengviau prižiūrimi […]The post Plaukai: problemos ir jų sprendimai appeared first on Veidrodėli, veidrodėli..

rugsėjo 20, 2017/ Aistė

Raumeningas Protas: Tėkmės būsena

Gyvenimo būdas
Tėkmės būsena

Kas sieja vienuolį, medituojantį ištisas valandas ir ekstremalą, lekiantį dideliu greičiu?  Abiejų smegenys nusileidžia į alfą bangų dažnį. Tėkmės būsenoje smegenys veikia ~7Hz dažniu. Galima daryti drąsią išvadą, kad kuo daugiau laiko praleidi alfa dažnyje, tuo laimingesnis, turiningesnis ir pilnavertiškesnis yra tavo gyvenimas.   Didžiąją savo aktyvaus gyvenimo dalį mes praleidžiame beta bangose..

rugsėjo 20, 2017/ Simas

Balancė: Platumos, gyliai ir dėžutės

Gyvenimo būdas
Platumos, gyliai ir dėžutės

Atrodo, kone apie kiekvieną objektą, reiškinį ar situaciją žmonės išsako begales požiūrių ir suformuoja krūvas nuomonių, tokiu būdu tarsi sugrupuodami juos į banalius „puikiai – tragiškai“ stalčiukus. Tai paprasta it perrinkti obuolių maišą ir išskirstyti vaisius į didelius ir mažus arba supuvusius ir sveikus, tačiau kokia to prasmė, koks rezultatas? Žinoma, tam tikros krypties, vertybių ir ribų.

rugsėjo 20, 2017/ Justina Šlančauskaitė

Things I Like: MADAME EN VACANCES V: Cities of Rhône-Alpes

Gyvenimo būdas
MADAME EN VACANCES V: Cities of Rhône-Alpes

Cities of the region of Rhône-Alpes are no less astonishing than its countryside. Packed with historical objects and museums, tiny cafes and gourmet restaurants they offer plenty of activity. In one of my previous posts I shared some photos from Vienne, and now it's time to talk about Lyon and Valence!During my first visit in France five years ago I have explored the Old town of Lyon quite thoroughly, so this.

rugsėjo 19, 2017/ Asta

berlynodienorastis.blogspot.com: Knygos apie muziką ir kalnus, apie triukšmą ir vienatvę

Gyvenimo būdas

Nesu literatūros kritikė. Nesu knygų apžvalgininkė. Nesu ta, kuri priima knygų iššūkius ir viešai demonstruoja kiek kokių knygų perskaitė. Savo nuomonę parašau tik apie tas knygas, kurios mane vienaip ar kitaip paliečia, kurios persismelkia per odą, įlenda vidun ir dar ilgai neduoda ramybės. Julian Barnes “Laiko triukšmas” buvo viena jų. Roberto Seethalerio romanas “Visas gyvenimas” - antroji. Berlyne.

rugsėjo 19, 2017/ Lina Ever

joyful talks: Polina and her second-hand fashion revolution

Gyvenimo būdas
Polina and her second-hand fashion revolution

Second-hand fashion revolution? Polina Knudsen says yes, and invites you to join in. Get to know more about second-hand shopping, swapping and Switchlook.

rugsėjo 18, 2017/ Živilė Petronytė

Things I Like: MADAME EN VACANCES IV: Castlemania

Gyvenimo būdas
MADAME EN VACANCES IV: Castlemania

I just love castles! Maybe this feeling stems from the fact that we have so few of them here in Lithuania? Well, while I was in France, finding and visiting these fancy places was quite high on my "To See" list. This post, as I promised in my previous one, is all about fantastic castles and where to find them! (Couldn't stop my inner bookworm from this quote here!)Visiting a castle is something out of ordinary. Now we are quite.

rugsėjo 18, 2017/ Asta

Veidrodėli, veidrodėli: Nauja Heidi Klum kolekcija LIDL – ar tikrai galima rasti stiliaus akcentą ir nepravirkdyti piniginės?

Gyvenimo būdas
Nauja Heidi Klum kolekcija LIDL – ar tikrai galima rasti stiliaus akcentą ir nepravirkdyti piniginės?

Gavusi kvietimą į „Esmara By Heidi Klum“ kolekcijos pristatymą LIDL žiauriai apsidžiaugiau. Matyt žinai, kad per pastarąjį pusmetį savo kūną pakeičiau daugiau nei drastiškai, todėl naujų drabužių reikia taip pat dažnai, kaip vaikui, vis išaugančiam du kartus užsidėtas kelnytes. Pusryčiai dar neprabudus Pradėsiu nuo to, kad šie mados pusryčiai vyko tikrai pusrytiniu laiku – pamačiusi, […]The post.

rugsėjo 18, 2017/ Aistė

Dina.lt: Nebrangi kosmetika iš „Drogo“ ir „H&M“: yay ar nay?

Gyvenimo būdas
Nebrangi kosmetika iš „Drogo“ ir „H&M“: yay ar nay?

TAIP, aš mokausi dažytis. Ir taip, žinau, kad man daug ko trūksta iki bent jau startinio kosmetikos priemonių paketo. Ir ne tik kosmetikos. Pavyzdžiui, visas šitas blogo įrašas gimė sekmadienio vakarą sėdint prie kompo ir fotkinantis, bandant iš prasto apšvietimo išlaužti viską, kas įmanoma, nes aš neturiu namie vietos, kur galėčiau pasidažyti. Neturiu jokio kosmetikai skirto staliuko.

rugsėjo 18, 2017/ Dina Sergijenko

Kotryna Bass Blog: How To Prepare Your Blog For A New Season

Gyvenimo būdas

Boy, I love autumn! I seriously think we should celebrate New Year on the 1st of September. If you’re ready to make things happen during this fall you should start with preparing your blog for all new projects & goals. There’s nothing better than a fresh start… How to Prepare Your Blog For a New Season Go Self-Hosted Going self-hosted only might look like a real hustle, but in reality, it can be done in less than a.

rugsėjo 18, 2017/ Kotryna Bass

Things I Like: MADAME EN VACANCES III: Villages de caractère

Gyvenimo būdas
MADAME EN VACANCES III: Villages de caractère

Aaand with this post we're back to France (again)! This time I want to tell you about the Character Villages ("Villages de caractère") that we visited during our journey. Each of them was different and each of them we enjoyed exploring! Village de caractère is a certain label, given to a community that have preserved traditional architecture of the place and helps to develop tourism in France. There are many of them and we.

rugsėjo 17, 2017/ Asta

Kasdienybės Kodas: Gyvi (meilės) laiškai

Gyvenimo būdas
Gyvi (meilės) laiškai

Moteris per dieną vidutiniškai ištaria apie dvidešimt tūkstančių žodžių, byloja įvairūs tyrimai. Nejaugi? Jei kas įtrauktų mane, tai aš mielai atsistočiau į eilės galą, neskubėdama brautis į kalbiųjų gretas. Tik pagalvokit, kiek daug galėtų būti moterų rašytojų, jei kas vietoj kalbos tuos tūkstančius suraitytų į knygą! Utopinė idėja, bet linksma. Bandau įsivaizduoti, ką reikia gyvenime veikti, kad

rugsėjo 17, 2017/ Jurgita Barišauskienė

Kasdienybės Kodas: Gyvi (meilės) laiškai

Gyvenimo būdas
Gyvi (meilės) laiškai

Moteris per dieną vidutiniškai ištaria apie dvidešimt tūkstančių žodžių, byloja įvairūs tyrimai. Nejaugi? Jei kas įtrauktų mane, tai aš mielai atsistočiau į eilės galą, neskubėdama brautis į kalbiųjų gretas. Tik pagalvokit, kiek daug galėtų būti moterų rašytojų, jei kas vietoj kalbos tuos tūkstančius suraitytų į knygą! Utopinė idėja, bet linksma. Bandau įsivaizduoti, ką reikia gyvenime veikti, kad

rugsėjo 17, 2017/ Jurgita Barišauskienė

Family And Dreams: Miltiniai blynai su obuoliais

Gyvenimo būdas
Miltiniai blynai su obuoliais

REIKĖS: 2 kiaušinių; +/- pusės stiklinės pieno; +/- 5-6 kupinų šaukštų miltų; 1 šaukštelio kepimo miltelių; žiūpsnelio druskos; 1-2 šaukštelių cukraus; 3-4 didesnių obuolių.   EIGA: Dubenyje išplaku kiaušinius su cukrumi, druska ir pienu. Beriu miltus, kepimo miltelius ir dar kartelį viską gerai išmaišau. Tešla turi gautis gana tiršta. Panašiai kaip grietinė. Tad miltų/pieno – šiek tiek daugiau.

rugsėjo 16, 2017/ Rasa Voitova

BLANC AFFAIR: 2 Ingredient Homemade Face Toner

Gyvenimo būdas
2 Ingredient Homemade Face Toner

I don’t own that many skincare products and it’s mostly due to the fact it costs a ton and quite often contains harmful chemicals.

rugsėjo 15, 2017/ Giedrė

Family And Dreams: Bruknių kokteilis. Kai miškais atkeliauja ruduo

Gyvenimo būdas
Bruknių kokteilis. Kai miškais atkeliauja ruduo

Bruknės man patinka ne tik dėl savo turimų vitaminų ir mineralinių medžiagų gausos, bet ir dėl to, jog jas gana paprasta ilgą laiką išsaugoti šviežias. Švarias ir nusausintas uogas tiesiog supilu į 1 litro talpos stiklainius ir laikau šaldytuve. Jei uogų itin daug – dalį užšaldau. Pastaruoju metu mano ir vaikų vienas mėgstamiausių bruknių naudojimo būdų – kokteiliai. Turim vieną „nuolatinį“.

rugsėjo 14, 2017/ Rasa Voitova