GYVENIMO BūDAS

Dervynas.lt: Stilingi namai: detalių ir spalvų tendencijos 2018-iems

Gyvenimo būdas
Stilingi namai: detalių ir spalvų tendencijos 2018-iems

Introduction.Kažkada buvo itin madinga derinti batus ir rankines. Tuomet patraukėmė link sofos ir kilimo dermės. Tada atėjo rankų, lūpų ir kojų nagų spalvų metas. Po to viršų ėmė mitai, jog tik baltas vynas dera prie baltos žuvies, o raudonas … PlačiauThe post Stilingi namai: detalių ir spalvų tendencijos 2018-iems appeared first on Der Vynas.

lapkričio 19, 2017/ Urtė

Puskė: Surašė dažniausiai lietuvių daromas anglų kalbos klaidas. Antra dalis

Gyvenimo būdas
Surašė dažniausiai lietuvių daromas anglų kalbos klaidas. Antra dalis

Šitą pastebim dažniau nei norėtume, ypač cool-swag-yolo instagramose su kofeino puodelio, iPhono ir Daniel Wellington laikrodžio nuotraukomis ant marmurinio stalviršio.The post Surašė dažniausiai lietuvių daromas anglų kalbos klaidas. Antra dalis appeared first on P U S K Ė.

lapkričio 19, 2017/ Puskė

Veidrodėli, veidrodėli: KONKURSAS! Kalėdų žvakės, nešančios meilę

Gyvenimo būdas
KONKURSAS! Kalėdų žvakės, nešančios meilę

Man taip gera rašyti žodį konkursas! Jau visai smagia tradicija darosi tai, kad kažką išmėginusi ir aprašiusi neretai tokią galimybę galiu suteikti ir tau! Konkursas: taisyklės Šį kartą – apie nuostabios moters kuriamas Kalėdų žvakes. Pameni, apie jas rašiau štai čia. O dabar jaukumu ir meile galėsi pasidžiaugti ir tu. Spausk Like ant Veidrodėli, veidrodėli ir […]The post KONKURSAS! Kalėdų žvakės,.

lapkričio 19, 2017/ Aistė

joyful talks: Alexandra Pana: a flute and the dream career

Gyvenimo būdas
Alexandra Pana: a flute and the dream career

Romanian flutist Alexandra Pana about her passion for music, life as a musician and pursuing the dream career.

lapkričio 19, 2017/ Živilė Petronytė

Snippets: Sofijos krikštynų šventė. Dekoras ir ne tik

Gyvenimo būdas
Sofijos krikštynų šventė. Dekoras ir ne tik

Noriu trumpai papasakoti apie vasarą praūžusią šeimos šventę – baltas Sofijos krikštynas. Iš tiesų, nieko ypatingo neplanavome, o entuziazmo daugiausiai turėjo Sofijos močiutės, nes mes tuo metu bandėme suvaldyti įvairias miego ir pieno krizes. Vis dėlto, krikštyti vaiką norėjome dar šiemet. Mums tai labai reikšmingas įvykis. Tad dėl to klausimų nekilo. Čia daugiau papasakosiu apie […]

lapkričio 19, 2017/ Agnė

Dydis nesvarbu: Monika Požerskytė: jūsų kompleksas yra gražiausias jūsų papuošalas

Gyvenimo būdas
Monika Požerskytė: jūsų kompleksas yra gražiausias jūsų papuošalas

„Kiek fotografuoju manekenes ar žurnalų viršelius, tai ta frazė, kad „paskui čia su „photoshopu“ padaryk tą ir aną tiesiog žudo. Žiauriai sunkiai visi žmonės save su savo kompleksais priima tokius, kokie yra…Tik norėjau pasakyti, kad jei kada sumąstysi kokį projektą, aš mielai prisidėsiu savo darbu. Monika Požerskytė.“ Gavau tokią žinutę. Perskaičiau. Iškritau iš krėslo. Kitą dieną susitariau.

lapkričio 19, 2017/ Giedrė

Dina.lt: Žvėryno namai ir R2B: pirkti butą su „Hanner“ apdaila ar daryti apdailą pačiam

Gyvenimo būdas
Žvėryno namai ir R2B: pirkti butą su „Hanner“ apdaila ar daryti apdailą pačiam

Seniai bekalbėjau apie savo patirtį su „Rent 2 Buy“ ir gyvenimą Žvėryno namuose. Jokia paslaptis, šį lapkritį sukako dveji metai nuo tada, kai gavome buto raktus, o gruodžio 1-ąją bus dveji metai, kai gyvename savo namuose. Ar taip vadinamas R2B laikotarpis baigėsi? Taip. Tačiau apie visas sutartis ir kitus elementus papasakosiu kitame blogo įraše.

lapkričio 18, 2017/ Dina Sergijenko

Things I Like: Trying Out Italian Cosmetics: L’Erbolario

Gyvenimo būdas
Trying Out Italian Cosmetics: L’Erbolario

My acquaintance with Italian brand L'erbolario started more than a year ago, when I found a tester of their deodorant in one of the magazines I buy.  I got curious and started to be interested this particular company and their creations. Today I wanted to share my thoughts on some of their products that I have tried during these past months!I'll begin with the fact that L'erbolario is a brand making Eco-friendly cosmetics.

lapkričio 18, 2017/ Asta

www.jakucionyte.lt: Valdemaras. Einu ten, kur Dievas veda

Gyvenimo būdas
Valdemaras. Einu ten, kur Dievas veda

Kiekviena mano diena pilna nuostabių istorijų. Kartais jos tokios neįtikėtinos, kad norisi jas užrašyti. Dažniausiai negaliu to padaryti, nes tai apie žmones, kurie aktyviai dalyvauja mano gyvenime. Todėl tas istorijas dedu į atmintį ir vis planuoju kada nors surašyti į knygas. Kada nors. Kai joms sueis senaties terminas… Tačiau paskutinius mėnesius, tiksliau, beveik metus, man […]

lapkričio 17, 2017/ Birute Jakucionyte

Dievinu: DO & DON'T

Gyvenimo būdas
DO & DON'T

Kai vasarį kilo idėja apie tinklaraščio rebranding'ą, puoliau surašinėti temas, kuriomis ateityje norėsiu dalintis. Tuo metu Dievinu tinklaraštį apibūdinau štai taip - Pagrindinis šio tinklaraščio variklis - namai. Pažadėjau sau, jog tobulėsiu ir nepamiršiu šios vietos, kurią labai gerbiu. Rašysiu apie malonumus ir vertybes susijusias su namais, jaukumu, verslu ir moteriškumu, - trumpiau tariant,.

lapkričio 17, 2017/ Viktorija Kovriga

joyful talks: Make your vote count at the upcoming local elections

Gyvenimo būdas
Make your vote count at the upcoming local elections

A quick guide to the local communal and regional elections in Denmark 2017

lapkričio 17, 2017/ Živilė Petronytė

Dina.lt: Sandros Brown „Trintis“ – mėgstantiems amerikietišką herojizmą ne tik TV

Gyvenimo būdas
Sandros Brown „Trintis“ – mėgstantiems amerikietišką herojizmą ne tik TV

Jeigu man reikėtų suskaičiuoti savo namie turimus Sandros Brown romanus, matyt, vienos rankos pirštų tam nepakaktų. Kita vertus, jeigu norėčiau turėti juos visus, prireiktų atskirti gerą knygų lentynos dalį. Naujausias mano radinys – vos rugsėjį „Knygų klube“ pasirodęs romanas „Trintis“. S. Brown yra talentinga detektyvų meistrė. Tik kitaip nei, pavyzdžiui, Agatos Kristi, šio žanro klasikės.

lapkričio 16, 2017/ Dina Sergijenko

Dydis nesvarbu: Stilingas knygų įkvėptas lapkritis

Gyvenimo būdas
Stilingas knygų įkvėptas lapkritis

Kiek knygų per mėnesį, savaitę, savaitgalį perskaitote? Atsimenu mokykloje mes turėjome mokytoją, kuri kiekvieną mėnesį liepdavo (tuomet tai man skambėdavo, kaip liepimas, dabar aš tai vadinčiau protingu siūlymu) perskaityti tam tikrą kiekį knygų. Kiekvieną perskaitytąją reikėdavo aprašyti ir dar vizualiai įprasminti piešinyje. Prisipažinsiu, labai man nesisekė su tuo skaitymu, o ypač, kai reikėdavo.

lapkričio 16, 2017/ Giedrė

Kotryna Bass Blog: 5 Blog Investments You Should Make On Your Next Payday

Gyvenimo būdas

I am writing this as I’ve just hired a pair of extra hands to help me with my business & guys, this feels so great. The thing is, the longer I keep working online, I understand that I can not do it alone & that investing back into my online presence is crucial. Thus, if you’re still wondering why you feel stuck with your blog & have no idea what to do next, consider making these five investments on your next.

lapkričio 16, 2017/ Kotryna Bass

BLANC AFFAIR: Practising Patience

Gyvenimo būdas
Practising Patience

I’m a strong believer that hard work pays off but deep inside I always wish it paid off faster. My relationship with patience is.

lapkričio 16, 2017/ Giedrė

La Pepa Blog: Ethical Christmas Gift Guide

Gyvenimo būdas
Ethical Christmas Gift Guide

It is the time of the.Source

lapkričio 16, 2017/ La Pepa

berlynodienorastis.blogspot.com: Maži svarbūs Jodi Picoult dalykai

Gyvenimo būdas
Maži svarbūs Jodi Picoult dalykai

Jodi Picoult yra viena žymiausių ir daugiausiai knygų parduodančių šiuolaikinių amerikiečių rašytojų, kurios pristatinėti nei Lietuvos, nei kitų šalių skaitytojams nebereikia. Jos romanai priskiriami populiariajai literatūrai, tačiau nagrinėja visa nepopuliarias temas. Rašytojos sąskaitoje 24 romanai, išversti i 35 kalbas, o pardavimo skaičiai siekia 15 mln. kopijų. Patekti į jos knygų pristatymą nelengva, nes.

lapkričio 16, 2017/ Lina Ever

Veidrodėli, veidrodėli: Kalėdinio jaukumo žvakės

Gyvenimo būdas
Kalėdinio jaukumo žvakės

Mano Kalėdų karštinė, šiemet prasidėjusi likus ne savaitei, o pilniems dviems mėnesiams iki švenčių įgauna nerealų pagreitį! Šiandien noriu pakalbėti apie būtiną namų jaukumą ir šilumą, kurią gali sukurti daiktai. Konkrečiai – žvakės. Viskas turi pradžią Turiu nuostabią kolegę – tikrą elegancijos ir moteriškumo deivę, kuri, rodos, ne vaikšto, o gulbės grybšniais sklando po ofisą […]The post.

lapkričio 15, 2017/ Aistė

Vietoj dienoraščio: Niekada negali žinoti

Gyvenimo būdas
Niekada negali žinoti

Jau seniai mąsčiau apie tai, kad reikėtų patobulinti savo vokiečių kalbos žinias bei įgūdžius. Vokietijoje baigti dar vienus kursus, išlaikyti egzaminą ir gauti tai patvirtinantį dokumentą. Turiu ir tokią silpnybę - mokytis. Turbūt ko nors vis mokysiuos tol, kol neiškeliausiu į amžinos medžioklės plotus

lapkričio 15, 2017/ Lina Buceviciene

Veidrodėli, veidrodėli: Eglutė: puošimas, didžioji magija ir džiaugsmas dviem mėnesiam į priekį

Gyvenimo būdas
Eglutė: puošimas, didžioji magija ir džiaugsmas dviem mėnesiam į priekį

Jau prisigyriau per visus kampus – ir žaisliukus pirkau, ir eglutė namuose, jaučiu, pats laikas parodyti mano grožį

lapkričio 14, 2017/ Aistė