GYVENIMO BūDAS

Kotryna Bass Blog: 3 Simple Steps You Need to Follow to Finally Start Making Money Off Your Blog

Gyvenimo būdas

Do you feel a bit lost in finding ways to make money from your blog? Don’t worry. Take a deep breath and read this post. I know, everyone keeps telling you how apparently easy it is to make money online, but in reality, that’s not how it works. Let me tell you the truth- as in any other career, you need to work your butt off and make real sacrifices in order to become successful online. If you’re willing to commit-.

sausio 15, 2018/ Kotryna Bass

The Nerdy Me: 21 Sign that you’re an adult

Gyvenimo būdas
21 Sign that you’re an adult

So, I turned 20 this month and I’ve been an adult officially for 2 years now. But I haven’t been feeling like an actual adult until quite recently. Does turning 18 mean suddenly becoming all responsible, serious and financially stable? I hope not because I somehow missed out on that part…. The post 21 Sign that you’re an adult appeared first on The Nerdy Me.

sausio 15, 2018/ Leta

Dervynas.lt: Madingiausios 2018-ųjų kelionių kryptys

Gyvenimo būdas
Madingiausios 2018-ųjų kelionių kryptys

Kai pradedu planuoti kelionę, ieškau ne tik įdomiausių lankytinų vietų, restoranų, turgų, kavinukių ar vyno barų. Kone tą pačią akimirką pradedu galvoti ir apie garderobą. Daug metų stebėdama pasaulines gastronomijos ir madingiausių krypčių tendencijas atradau vieną žavią paralelę: visos šios … PlačiauThe post Madingiausios 2018-ųjų kelionių kryptys appeared first on Der Vynas.

sausio 14, 2018/ Urtė

Dasein: Išeidama iš muziejaus išjungiau šviesą. Tu mieszkał Adam Mickiewicz

Gyvenimo būdas
Išeidama iš muziejaus išjungiau šviesą. Tu mieszkał Adam Mickiewicz

Šitas jaukus senamadiškas muziejus man, mėgstančiai muziejuose interaktyvumus ir technologinį įdirbį, buvo kaip juoda duona su silke po saldaus baliaus. Jis priklauso Vilniaus universiteto bibliotekai ir yra įsikūręs name Bernardinų gatvėje, kur A. Mickevičius trumpam buvo išsinuomojęs kambarį ir rašė "Gražiną".  Tiksli muziejaus įkūrimo data nežinoma. Galbūt tai devynioliktojo amžiaus pabaiga, kai buvo.

sausio 14, 2018/ Daiva

Dydis nesvarbu: Horizontalūs dryžiai storina. Ar tikrai?

Gyvenimo būdas
Horizontalūs dryžiai storina. Ar tikrai?

Klausimas gali nuskambėti kvailai, nes juk visur sako, kad vertikalės ilgina, o horizontalės platina. Todėl stambaus sudėjimo figūros turėtų rinktis vertikalias linijas (dar viena sukurta „tiesa“, kad storas žmogus privalo norėti atrodyti lieknai), o lieknos laisvai gali mėgautis horizontaliomis linijomis. Tačiau neskubėkite. Nes net ir mokslininkai iki galo nėra susitarę šiuo klausimu. O ir paskelbti atsakymai labai.

sausio 14, 2018/ Giedrė

Veidrodėli, veidrodėli: Suvenyrų parduotuvių košmaras

Gyvenimo būdas
Suvenyrų parduotuvių košmaras

Nežinau, kaip tu, bet aš eidama sostinės Pilies gatve kas kartą burbu. Kaip sena pikta babanė. Negaliu nei suprasti, nei pakęsti mūsų liurbiškų suvenyrų parduotuvių. Nuo lininių rankšluostėlių ar tašelių, margintų katinais, iki gintarais puoštų paveikslėlių ar niekam įdomių ir baisių odinių piniginių. Atrodo, dalykas rimtas – parduodam kažką, ką turistas parveš į savo šalį […]The post Suvenyrų.

sausio 14, 2018/ Aistė

Snippets: Apie mažus malonumus ir pirmąją metų knygą

Gyvenimo būdas
Apie mažus malonumus ir pirmąją metų knygą

Kai žiema, bent mandagumo vedina, bando vaidinti žiemą ir gąsdina mus savo apsimetėliškais šalčiais, rytinėm stogų šalnom ar pilkais niūriais rūkais, aš sėdžiu sau prie pečiaus ir gvildenu amžinas paslaptis. Čiūčiuoju, myluoju, uostau ir glostau. Kiekvieną raidę, žodį. Įsimenu sekundes, akimirkas, gaudau momentinį adrenaliną, užplūstantį, kai paimu į ranką JĄ. Knygą. Be Jos neišgyvenčiau,.

sausio 14, 2018/ Agnė

goddez.lt: Balis realybėje rojus?

Gyvenimo būdas
Balis realybėje rojus?

Paskutiniu metu Balyje sumažėjo turistų skaičius labai ženkliai.. Gal dėl lietaus sezono, gal dėl per naujienų kanalus transliuojamos negatyvios informacijos apie šiukšles paplūdymiuose, ugnikalnio Agungo išsiveržimo grėsmę, o gal dar yra priežasčių.. Gyvenu Balyje jau penktą mėnesį.. Kartais sulaukiu žinučių, jog rodau tik Balio iliuziją, o juk realybė visai kitokia.. Vienus apvogė, kitiems vien šiukšlės.

sausio 14, 2018/ Goda Kupryte

Dasein: Paskutinės Simono Konarskio laisvės vietos - Kryžkelis ir Rukainiai

Gyvenimo būdas
Paskutinės Simono Konarskio laisvės vietos - Kryžkelis ir Rukainiai

Sausio tryliktąją dažniausiai ašaroju prie televizoriaus, žiūrėdama tuos pačius dokumentinius kadrus ir feisbuke skaitydama svetimų žmonių įrašus iš serijos o aš tą dieną, jautrius ir labai savus, nes ačiū Dievui dar yra kam dalintis tais prisiminimais. Šiandien aš vyresnė nei mano tėtis prieš 27 metus, o jo jau treti metai nebėra. Saulėta diena paskatino šiemet išsukti iš tradicijos (o gal sukurti naują?).

sausio 13, 2018/ Daiva

Veidrodėli, veidrodėli: Kur pavalgyti Rygoje?

Gyvenimo būdas
Kur pavalgyti Rygoje?

Man pačiai visai netikėtai savaitgalio kelionė į Rygą tapo tikra maisto puota. Nors keturi aplankyti restoranai ir neskamba kaip super duper tempas, bet vis dar bijau stotis ant svarstyklių. Saikas buvo lengvai nugalėtas skonio ir teko tik nusilenkti stipresniam konkurentui, kelti dar vieną kąsnelį prie burnos ir pavalgyti. P.S. Ar žinai, kad liko tik pora […]The post Kur pavalgyti Rygoje? appeared first on Veidrodėli,.

sausio 13, 2018/ Aistė

Things I Like: My Blog Turns 2!

Gyvenimo būdas
My Blog Turns 2!

Two years ago, on this very same day, I decided to launch "Things I Like" blog. Let's celebrate this special occasion together! I am determined to make this blog one of my priorities in 2018, so I already gave some thought on what I could improve here, in "Things I Like". First things first, I am going to be more consistent with my blog posts: starting from January, I am going to introduce monthly book reviews.

sausio 13, 2018/ Asta

Toks Visoks: Buvo 2017

Gyvenimo būdas
Buvo 2017

Pasakysiu atvirai. Man labai sunku prisėsti ir ramiai apmedituot praėjusius metus. Reikia labai stipriai susikaupti, nes kitaip beveik nieko neprisimenu. O kulminacija tokia, kad nueini į instagramą ir sužinai viską, kas tau atsitiko per praėjusius metus. Dasigyvenom.Taip pat labai rimtai šiemet gavojau prisėsti prie naujametinių pažadų. Statistiškai, žmonės, kurie ką nors pasižada naujiems metams, ir netgi jei.

sausio 12, 2018/ Akvilina

Prestige: 10 tips for Living a Balanced and Happy Life

Gyvenimo būdas
10 tips for Living a Balanced and Happy Life

Būdama aktyvi socialinių tinklų veikėja, dažnai sulaukiu klausimų apie tai, kuo gi užsiimu gyvenime, kad galiu mėgautis TOKIA Instagram nuotraukų verta prabanga: ištaigingomis vakarienėmis, savaitgalio pusryčiais mieste ir netgi - gurmaniškomis kelionėmis.Atsakymas į šį klausimą labai paprastas - dirbu, planuoju išlaidas, taupau pinigus ir visose srityse stengiuosi palaikyti balansą. Galbūt tai nėra atsakymas, kurį.

sausio 12, 2018/ Greta Gumuliauskytė

Dolce vita By Laura: Las Vegas

Gyvenimo būdas
Las Vegas

Staiga ramūs kalnų keliukai virto penkių juostų autostrada link horizonte šviečiančio miražo. Aškiai galėjome atskirti Eifelio bokštą, Disney Rūmus ir Bellagio kontūrus. Pačiostuo tarpu buvom išsirinkę Ceasars Palace viešbutį dėl nerealaus Romėnų stiliaus baseino. Vėliau dar sužinojom, kad būtent čia buvo filmuotas Hangover filmas beigi taip pat bumčikus leidžia žymiausias klubas Las Vegase. Deja.

sausio 11, 2018/ Laura

Kotryna Bass Blog: The Ultimate List Of Useful Blogging Freebies

Gyvenimo būdas

I have some very useful freebies to share with you today, friends! I love to see amazing creators giving away their content for free in order to help other bloggers. This makes me believe in a better tomorrow and I’m so on board with all of this sharing thing. In this post, I wanted to share some of the most useful freebies you can find online that will make your blogging life so much easier! First things first tho, if you.

sausio 11, 2018/ Kotryna Bass

Balancė: Tikrieji Naujieji

Gyvenimo būdas
Tikrieji Naujieji

Gruodžio 31 – oji man yra nuostabus metas sustoti, atsigręžti ir apžvelgti nueitą kelią. Ar judu ton pusėn, kur mano svajonės ir troškimai? Ar pakankamai myliu artimuosius, save ir gyvenimą iš esmės? Ar esu tokiu žmogumi, su kuriuo pati norėčiau susipažinti ir draugauti? Kokiais laikotarpiais, ką veikdama ir kokia būdama jaučiuosi laiminga ir atvirkščiai – liūdna? Be tokio stabtelėjimo man gyvenimas tampa per.

sausio 11, 2018/ Justina Šlančauskaitė

The Nerdy Me: 4 Tv Shows You Need To Get Obsessed With

Gyvenimo būdas
4 Tv Shows You Need To Get Obsessed With

I mean, did you really think that I’ll pass an opportunity to rave about my favourite tv shows? I’ll take every single free minute of my life to talk about the shows that I’m obsessed with. It’s quite no secret that I get addicted to tv shows fast, so bear. The post 4 Tv Shows You Need To Get Obsessed With appeared first on The Nerdy Me.

sausio 11, 2018/ Leta

La Pepa Blog: Green Beauty | Winter Hair Care

Gyvenimo būdas
Green Beauty | Winter Hair Care

Now that the winter months are.Source

sausio 11, 2018/ La Pepa

BLANC AFFAIR: My Everyday Self Care Routine

Gyvenimo būdas
My Everyday Self Care Routine

I think we all are guilty of sometimes being unkind to ourselves. I know I can get so caught up in my routine that.

sausio 11, 2018/ Giedrė

Dievinu: ŠIUO METU DIEVINU | 7

Gyvenimo būdas
ŠIUO METU DIEVINU | 7

Ar pastebėjote kaip mūsų kūnas reaguoja į pokyčius? Atėjo sausio mėnuo, pasitikome Naujus Metus, o kūnas atsisako funkcionuoti, kalbėtis ir nori tik malonumų. Malonumus aš jam leidžiu, nes gerai save pažįstų. Neduosiu dabar, vėliau gailėsiuosi, kadangi neturėsiu motyvacijos kilniems tikslams. O ir šiaip, vadinu tai - nekritikuok savęs - laikotarpiu. Ypač dėl to, kad ore juntamas spaudimas būti geresniais. Taip,.

sausio 10, 2018/ Viktorija Kovriga