GYVENIMO BūDAS

akvedukas: Beautyblender Liner. Designer akių apvado aplikavimo priemonė

Gyvenimo būdas
Beautyblender Liner. Designer akių apvado aplikavimo priemonė

Kad ir kaip mylėčiau BeautyBlender kompaniją, turiu pripažinti, kad jų asortimente galima rasti ir tikrą nesąmonę - akių apvado aplikavimo priemonę. Aišku, tai tik mano nuomonė, kuri nebūtinai turi sutapti su Tavąja. Juk kai kurios iš mūsų geba akis apsivesti be papildomų priemonių, o kai kurioms nepadeda net ir pagalbinės priemonės (pavyzdžiui, man).Kaip jau turbūt supranti, aš nemoku apsivesti blakstienų.

kovo 21, 2018/ Greta

Kotryna Bass Blog: 5 Things To Sell On Your Blog To Make Money Online

Gyvenimo būdas

Making money from your blog is not only about using affiliate links or landing sponsorships. One of the most profitable ways to start earning money online can be done by advertising your own products. Wondering what you can create & offer to your readers? Let me share some ideas with you all! I will assume that you’ve started your blog already. Or, if you haven’t, make sure and do so today. Seriously, it only takes you 5.

kovo 21, 2018/ Kotryna Bass

pink sūp: širdis ten, kur namai

Gyvenimo būdas
širdis ten, kur namai

aš kartais jausdavau, jog atsiplėšus lėktuvo ratams, aš pakilimo take atsiplėšdavau ne tik nuo žemės, bet ir nuo savo širdies. kartais, kai pati eidavau kokios tolimos saulėtos ar atšiaurios salos pakrante, jausdavau kaip mano širdis išties šmirinėnėdavo Vilniaus gatvelėmis. kartais mano širdis būdavo labai toli nuo mano kūno, nes ji labai ilgėdavosi namų.

kovo 21, 2018/ Ona

joyful talks: Steffie Limère: behind the scenes of TEDxOdense

Gyvenimo būdas
Steffie Limère: behind the scenes of TEDxOdense

You may already know Steffie Limère as a head organiser of TEDxOdense. Today we talk about the different sides of life in Odense, event management and ideas worth sharing.

kovo 20, 2018/ Živilė Petronytė

Family And Dreams: Gardų ozo pažintinis takas | lankytinos vietos

Gyvenimo būdas
Gardų ozo pažintinis takas | lankytinos vietos

Pavasaris pamažu atkeliauja ir greit jau bus galima krauti kuprines ir vis dažniau leistis į pažintines keliones po Lietuvos kampelius. Šį kartą noriu papasakoti apie Žemaitijoje aptiktą perliuką. Gardų ozo pažintinį taką. Pasak šaltinių šis Žemaitijos nacionalinio parko Gardų ozas yra didžiausias ir įspūdingiausias visoje Žemaitijoje. Pažintinio tako ilgis – apie 1 km. Ozas – ilga siaura kalva, sudaryta.

kovo 20, 2018/ Rasa Voitova

akvedukas: Cosnature kūno prausiklis su granatais

Gyvenimo būdas
Cosnature kūno prausiklis su granatais

Mano meilė Livinn parduotuvei vis didėja ir didėja. Čia galiu rasti įdomios (o ir natūralios) kosmetikos priemonių, maisto produktų, buitinės chemijos ir t.t. Be to, visada užsukusi sulaukiu malonios konsultacijos ir patarimo (taip atradau ruošinį falafeliams). Na, bet ne apie maistą šiandien ruošiuosi pasakoti. Tavo dėmesiui - kūno prausiklis su granatais iš Cosnature.Anksčiau pasakojau apie dieninį ir naktinį.

kovo 20, 2018/ Greta

Kotryna Bass Blog: How To Create Pinterest Images In Photoshop (+ Free Template)

Gyvenimo būdas

Pinterest can be a magical tool when it comes to bringing traffic to your blog. To me personally, it’s one of my biggest sources of referral traffic & with only a few tricks I get new readers coming to my blog from Pinterest daily. Creating outstanding graphics that will help you stand out from the crowd is very important when it comes to succeeding on Pinterest. Let me show you exactly how I create my Pinterest images using.

kovo 20, 2018/ Kotryna Bass

ČIA DABAR: Beribė

Gyvenimo būdas

– Mama, o kas yra beribė? – klausia aštuonmetis A. Bandau paaiškinti beribystės sąvoką, žodžiais piešdama pavyzdžius apie visatos begalybę bei lygindama tai su konkrečias ribas turinčiais daiktais ir objektais – šalies, kambario, stalo ribomis. Žmogus dar pasitikslina, ką reiškia žodis “riba“. Tada aptariame, kad, pavyzdžiui, žodžiai ir tekstai irgi gali niekada nesibaigti. Arba kantrybė,.

kovo 19, 2018/ Ernesta Šimkienė

akvedukas: Maisto papildas plaukams TRX2®

Gyvenimo būdas
Maisto papildas plaukams TRX2®

 Kokius penkis - šešis mėnesius nuolat investavau į savo plaukų gerbūvį. Tiesą pasakius, nelabai ir turėjau kur dingti (na, nebent nusiskusti paskutinius savo plaukus). Iš pradžių daugiau dėmesio skyriau šampūnams ir kondicionieriams (jie greit baigiasi, nesinori kartotis ir pan.), bet sulaukus komentarų iš konsultančių, supratau, kad nuplaunamos priemonės jokios įtakos plaukų augimui nepadarys. Taigi, daugiau.

kovo 19, 2018/ Greta

Dydis nesvarbu: Plius dydžio pavasariniai deriniai už prieinamą kainą

Gyvenimo būdas
Plius dydžio pavasariniai deriniai už prieinamą kainą

Aš suprantu, kad roges reikia tepti vasarą. Bet, kai nebesupranti, kada žiema, o kada pumpurai planuoja skleistis, tai ir „Dydis nesvarbu“ pavasario plius dydžio derinių pasirinkimas ateina jau įsibėgėjus kovui. Dar praėjusį rudenį ant podiumų demonstruotos šio pavasario mados sublizgėjo spalvomis, perregimais audiniais, langeliais nusagstytais raštais ir suknelėmis virstančiais lietpalčiais. Todėl norėčiau jums.

kovo 19, 2018/ Giedrė

Kilo mintis: Kitas Šaltalankių arbatos poveikis

Gyvenimo būdas

Netoli mūsų namo augo šaltalankių krūmai, jau pavirtę dideliais medžiais. Vasaros pabaigoje tarp dygliuotų lapų pasirodydavo ryškios uogos. Mandarinų spalvos ir ryškaus kvapo. Kaip dabar atsimenu, kai lakstydama užuosdavau tą, kiek aitroką aromatą. Rudens pradžioje uogos krisdavo ant žemės, ant kurios susimaišydavo su asfaltu ir šiluma. Taip ir įsirėžė į atmintį, kad tai nevalgomos uogos – juk niekam jos tada.

kovo 19, 2018/ Agnė Aušrė

Kotryna Bass Blog: Back To Brighton

Gyvenimo būdas

After our visit to Oslo earlier this month, we’ve decided to make a quick stop in the UK & visit our beloved Brighton. It felt so good to be back! The post Back To Brighton appeared first on Successful Blog Tips & Blogging Strategies | Kotryna Bass.

kovo 19, 2018/ Kotryna Bass

Dina.lt: WOLT maistas į namus ir mano keturi atradimai: nuo veganiško maisto iki desertų

Gyvenimo būdas
WOLT maistas į namus ir mano keturi atradimai: nuo veganiško maisto iki desertų

Kažkada čia susigriebiau, kad daugiau nei mėnesį „Wolt“ tapo nemenka mano gyvenimo dalim. Nes dabar, kai sakau „Zuiki, noriu ko nors skanaus“, jis ne nusivylęs klausia „Eisim į parduotuvę?“, o tiesiog „Tai užsisakyk iš „Wolt“.* Ir jau esu minėjusi, kad labiausiai man patinka atradinėti, o gerus atradimus – kartoti ir kartoti. Tad šiame įraše mano per pusantro mėnesio atrasti restoranai.

kovo 19, 2018/ Dina Sergijenko

berlynodienorastis.blogspot.com: Atsilikusi Vokietija

Gyvenimo būdas

Pamenu, kaip kažkada, gal prieš kokių penkioliką metų, draugas vokietis Lietuvoje stebėjosi, kad beveik kiekvienas dirbantysis turi po mobilų telefoną. Vokietijoje tuo metu tai buvo didelė prabanga. Kai prieš dešimtmetį Lietuvoje telefonais pradėjo naudotis paaugliai ir pasiturintys pensininkai, Vokietijoje mobiliųjų operatorių paslaugos buvo brangios ir ne kiekvienam įkandamos. Net ir dabar, kai bent jau Vilniuje beveik.

kovo 18, 2018/ Lina Ever

NėrGyvenimo: NE apžvalga – House of Leaves

Gyvenimo būdas
NE apžvalga – House of Leaves

…daugiau nei trys mano tylos mėnesiai. Užimti, alkani miego ir pilni apmąstymų. Prie to dar grįšim. Siaubo istorijos yra vienas iš mano slaptų malonumų. Mark Z. Danielewski romaną “House of Leaves“ radau paminėtą vienoje geriausių creepy-pastų kokią tik teko skaityti. Labai rekomenduoju, tik ne tamsoje ir ne prieš savaitės išvyką į gamtą – pirma dalis […]

kovo 18, 2018/ Aiste

Dasein: Geležinkelių istorijos su žaidimo elementais

Gyvenimo būdas
Geležinkelių istorijos su žaidimo elementais

Atmintis apgaulingas daiktas. Prisimenu, kad Geležinkelių muziejuje Mindaugo gatvėje buvome su dukra prieš kokius penkerius metus, o jis jau aštunti metai persikėlęs į Geležinkelio stotį. O dukra šiomis dienomis švenčia dvidešimtmetį. :) Nutiko taip, kad kovo mėnesį šiame muziejuje apsilankiau du savaitgalius iš eilės. Pirmą kartą neplanuotai, pasitikus į Vilnių atvykusią sesę, taip jau nutiko, kad ji laukė po.

kovo 17, 2018/ Daiva

Things I Like: March: Week 3 Favorite(s)

Gyvenimo būdas
March: Week 3 Favorite(s)

 Spring is coming (although, technically it is spring already, but you know what I mean), so I decided to try some new products that would help me to hide my winter-outworn skin. Vitamin D aside, I thought about getting myself something that would help me look instantly refreshed. With this thought in mind I went to "The Body Shop", to see what they have to offer.I daresay that TBS rarely fails to satisfy me with the quality of.

kovo 17, 2018/ Asta

Kotryna Bass Blog: 5 Reasons You Should Move To WordPress.org Before Your Blog Grows

Gyvenimo būdas

Have you just started your blog using a free platform? I feel you, you don’t want to invest in something that you’re just starting out in. It might be all that you need for now, but let me tell you- sooner or later you will want to make a move. Using a free platform for a long time, not only you will postpone your blog’s growth, it will also make it harder for you to move when the time comes. Let me explain this! What.

kovo 16, 2018/ Kotryna Bass

Dolce vita By Laura: Los Anželas - prodiuseriai, kokteiliai, paplūdimiai, palmės ir neholivudinis gyvenimas.

Gyvenimo būdas
Los Anželas - prodiuseriai, kokteiliai, paplūdimiai, palmės ir neholivudinis gyvenimas.

Aš šiam miestui jaučiu nuostaligiją dar nuo tų laikų, kai buvau studentė ir Orange county dirbau Disneylande. Los Andželas tiek išsitęsęs ir sulipęs su daugybe kitų miestų, kad nesuprasi, kur jis prasideda ir kur baigiasi. Iš pradžių jis vadinosi El Pueblo de Nuestra Senora la Reina de los Angeles del Rio Porciucula, kas rodo, kad jo tikrieji įkūrėjai buvo Ispanai. Turbūt kai kurie dabartinių Meksikiečių.

kovo 15, 2018/ Laura

akvedukas: Kinetics Love in the Snow Solar Gel Gelio Efekto Nagų lakai

Gyvenimo būdas
Kinetics Love in the Snow Solar Gel Gelio Efekto Nagų lakai

Faktinei žiemai baigiantis, dalinuosi dar viena apžvalga apie Kinetics nagų lakus. Šį kartą mano lentynoje - Love in the Snow žiemos/pavasario kolekcija. Labai jau norėjau parodyti tas spalvas, kad artėjant Pelenei žinotum, ką galėsi rasti Kinetics stende (jeigu įdomios ankstesnės kolekcijos, mano atsiliepimai ČIA ir ČIA).Kinetics lakai iki šiol - mano favoritai. Kaip jau minėjau kelis kartus, nagų lakai išlaiko.

kovo 15, 2018/ Greta