GROžIS IR MADA

Veni Vidi: Apžvalga: hibridinis išmanus laikrodis “Fossil Q Commuter”

Grožis ir Mada
Apžvalga: hibridinis išmanus laikrodis “Fossil Q Commuter”

Jau labai seniai noriu papasakoti apie savo laikrodį, tačiau vis save stabdžiau. Pabandyk ilgiau, vis sakiau sau. Ir štai, gražuolį “Fossil Q Commuter” nešioju jau tris mėnesius. Gal apžvalgai tai per mažai? Na, mūsų šeimoje tokie laikrodžiai yra du ir pirmasis atsirado sauso pabaigoje. Aš jį padovanojau vyrui gimtadienio proga, o po to, kai nusprendėm, kad produktas tikrai vertas dėmesio, jis man

liepos 21, 2018/ Salomėja

Gėlėta kosmetinė: L'OREAL Paris Infaillible Pore Refining Primer - poras mažinanti makiažo bazė

Grožis ir Mada
L'OREAL Paris Infaillible Pore Refining Primer - poras mažinanti makiažo bazė

Šią bazę/ praimerį turiu jau senokai ir apie jį norėjau pasakoti kartu su švytėjimo suteikiančiu praimeriu, kurį gavau kartu, tačiau dar nebuvau įsitikinusi šios priemonės poveikiu, tad pakalbėjau apie aną, o šį tiesiog pamiršau. Ruošdamasi atostogoms dar kartą peržiūrėjau išbandymams skirtą kosmetikos krepšelį ir atradau šį, dar neapkalbėtą praimerį. Mažinti poras, išlyginti odą, drėkinti ir ilgiau.

liepos 21, 2018/ Ingrida

luscious style: BARSELONA PER 8 VALANDAS

Grožis ir Mada
BARSELONA PER 8 VALANDAS

Sveiki! Taigi, tęsiu pasakojimą apie mano kelionę į Ispaniją. Apie pirmą dieną jau pasakojau čia, o apie antrą čia, tad šiandien atėjo laikas trečiai dienai. Trečią dieną važiavau į Barseloną! Kadangi Barselonoje prieš tai niekada nebuvau, nusprendžiau pirmam susipažinimui važiuoti.The post BARSELONA PER 8 VALANDAS appeared first on Luscious Style.

liepos 20, 2018/ Darja Tupčaja

Gėlėta kosmetinė: DOVE Shower Mousse - dušo putos su rožių aliejumi

Grožis ir Mada
DOVE Shower Mousse - dušo putos su rožių aliejumi

Kasdienis dušas daugumai mūsų neatsiejama kasdienybės dalis, o dušo želė buteliukas vonioje bene kasdieniškiausias kosmetikos produktas, apie kurį tikriausiai dauguma net neieško informacijos: želinė konsistencija, putojimas, prausimas ir panaši sudėtis visiška kasdienybė ir nuobodi rutina, kurią kartas nuo karto paįvairina tik kitokie kvapai? Taip neturi būti, mat rinkoje turime ne tokią jau menką kūno prausiklių.

liepos 20, 2018/ Ingrida

luscious style: KOSTA DORADA: 2 DIENA – IŠ KAMBRILIO Į SALOU

Grožis ir Mada
KOSTA DORADA: 2 DIENA – IŠ KAMBRILIO Į SALOU

Antra diena nuostabioje Ispanijoje prasidėjo nuo pusryčių. Pusryčiai viešbutyje buvo nerealūs ir dabar net liūdna prisiminti, kaip gi gera buvo ten… Pusę dienos, kaip ir priklauso, praleidau besidegindama prie baseino ir kas valandą nueidama pasiplaukioti tai į už kelių žingsnių.The post KOSTA DORADA: 2 DIENA – IŠ KAMBRILIO Į SALOU appeared first on Luscious Style.

liepos 18, 2018/ Darja Tupčaja

Gėlėta kosmetinė: CND Vinylux "Boho Spirit" vasaros kolekcijos hibridiniai lakai, išliekantys 7 dienas: "#278 Offbeat"; "#279 Uninhabited"; "#280 Vagabond"

Grožis ir Mada
CND Vinylux

Labas! Pagaliau grįžau iš atostogų ir poryt išlekiu į kitas - šį kart savaitę stovyklauti prie ežero. Gyvenimas man šiuo metu viena didelė šventė - vaikas jau paaugęs ir gana savarankiškas, na gerai jau gerai, savarankiškesnis nei kada anksčiau, ir būtent šią vasarą pagaliau galiu truputį atsipalaiduoti. Netrukus mažiukas keliaus į darželį,  o aš, tikėkimės į darbus, todėl griebiam visas atostogas,.

liepos 18, 2018/ Ingrida

Vinilina: Therme Marrakesh Kūno Šveitiklis

Grožis ir Mada
Therme Marrakesh Kūno Šveitiklis

Esu minėjusi, kad kosmetikoje mane labiausiai domina dekoratyvinės ir veido priežiūros priemonės. Plaukams ir kūnui skirtiems produktams esu gana abejinga, nors pastaruoju metu, kai koks nors šampūnas aptramdo šiauštis linkusį kaltūną, šiek tiek entuziazmo pajuntu. Na, o kūno priežiūros kategorijoje vienintelė priemonė, kuriai jaučiu bent šiokį tokį smalsumą, yra kūno šveitiklis. Iš esmės turiu prisipažinti,.

liepos 18, 2018/ Vasarė

Veni Vidi: Apie mano plaukų dažymo (ne)rutiną ir “Salerm Biokera Natura” dažus

Grožis ir Mada
Apie mano plaukų dažymo (ne)rutiną ir “Salerm Biokera Natura” dažus

Pirmadieniais mano įrašai vėlyvi, vis neįsivažiuoju, o dar ir rašiau tekstą ne sau, tad tik dabar turiu laiko blogui. Ir juokinga, kad prireikia taisyti kiekvieną žodį, mat įsigijau atskirą klaviatūrą, o nešiojamą kompiuterį pakėliau į akių lygį (kaklo skausmai užkniso juodai), tai ta naujokė kiek platesnė ir rašydama aklai nepataikau bei vis persislenku per vieną raidę :). Pamažu. Šiandien kalbės

liepos 17, 2018/ Salomėja

Gėlėta kosmetinė: SAMBA SUN Turbo Activator įdegį skatinanti priemonė su kakavos sviestu, vitaminu E ir alantoinu

Grožis ir Mada
SAMBA SUN Turbo Activator įdegį skatinanti priemonė su kakavos sviestu, vitaminu E ir alantoinu

Apie saulės kosmetiką tikriausiai logiškiausia būtų pradėti kalbėti vasaros pradžioje? Tačiau mano tinklaraštis ne komercinės paskirties objektas ir aš nesiekiu kuo greičiau jums kažką parodyti, kad būtinai bėgtumėte pirkti - geriau normaliai išbandžiusi apie vieną ar kitą produktą papasakosiu sezono eigoje, nei bandysiu kažką priburti dar net nespėjus panaudoti ar išbandžiusi ne taip, kaip tie produktai.

liepos 16, 2018/ Ingrida

Gėlėta kosmetinė: DEBORAH "Hydracolor The Original" lūpų balzamas su spalva SPF 25 "Nr. 45"

Grožis ir Mada
DEBORAH

Atrodo visai nesenai gavau Eurovaistinės grožio dėžutę, tačiau kai kuriuos dalykėlius jau spėjau pamilti. Šiandien man norisi papasakoti apie vieną iš tų pamiltų produktų - Deborah lūpų balzamą su atspalviu. Vasarą man patinka daug lengvesnės priemonės, o jei dar priemonė su SPF faktoriumi - iš viso nuostabu. Kas nenori vasarą turėti gražias ir apsaugotas lūpas?"Laimė - ne bet koks gyvenimas, o tik.

liepos 16, 2018/ Ingrida

gilyte.lt: Mano Sicilija

Grožis ir Mada
Mano Sicilija

Kelionės – kaip draugystė. Reikia laiko vienam kitą pažinti, tada gimsta meilė. Catania, šiandien jau galiu sakyti, kad atradau tave taip, kaip ir turi būti: maistas, vaisiai, gatvelės, skverai, parduotuvės ir, žinoma, jūra. Tereikėjo įpusėti viešnagei, kad suprasčiau, kaip veikia šis miestas. Užsibookinau staliukus vakarienėms, dabar einu degintis, ryt lekiu prie jūros ir apžiūrėti pilies,.

liepos 16, 2018/ Agnė Gilytė

basic approach blog: Outfit of the day: classic white pants & Monaco vibes

Grožis ir Mada
Outfit of the day: classic white pants & Monaco vibes

Labas! Pastaruoju metu pastebėjau, kad pradėjau labai mėtytis tarp dviejų stilių: to patogaus, apipinto sportiniais bateliais oversized džemperiais, kelnėmis ir įvairiais grubesniais elementais ir tarp to moteriško, lengvo, gaivaus ir tokio, kokiame mane ne daug kas yra… View Post

liepos 15, 2018/ Aistė

luscious style: FACE AWARDS BALTICS 2018 + VLOG

Grožis ir Mada
FACE AWARDS BALTICS 2018 + VLOG

Sveiki! Atostogos oficialiai baigėsi, o liko tik prisiminimai foto bei video pavidalu. Bet prieš įsibėgėjus atostoginių straipsnių antpludžiui, noriu pasidalinti tuo, kas įvyko kelias dienas prieš. O įvyko Nyx Professional Makeup Face Awards Baltics 2018 finalas! Šeštadienio rytą, susikrovus į.The post FACE AWARDS BALTICS 2018 + VLOG appeared first on Luscious Style.

liepos 14, 2018/ Darja Tupčaja

Grožio gurmanė: Veido bei kūno kremas Antipodes Immortal SPF15

Grožis ir Mada
Veido bei kūno kremas Antipodes Immortal SPF15

Apie saulės suteikiamą džiaugsmą ir daromą žalą nesiplėtosiu – išsamiai papasakojau šiame įraše. Tačiau pasikartosiu štai ką – apsauga nuo saulės, ypač veidui, būtina bet kokio amžiaus. Kuo anksčiau pradėsim saugoti savo odą nuo saulės, tuo ilgiau ji išliks gyvybinga. Suprantu, kad ne ant to pasaulis sukasi, tačiau gerai besijaučianti ir savo atvaizdu veidordyje patenkinta […]The post Veido bei.

liepos 14, 2018/ Modesta Aleknaitė

Stiliaus Gurmanė: Geometrinė estetika kuprinių ir rankinių madoje. MOONSTRUCK.

Grožis ir Mada
Geometrinė estetika kuprinių ir rankinių madoje. MOONSTRUCK.

Visad ieškau įdomesnių sprendimų stiliuje. Žinoma, esu ištikima minimalizmui, kartais romantikai, bet šįkart šiek tiek ne apie tai.

liepos 14, 2018/ Svajunė Vainauskienė

luscious style: KOSTA DORADA: 1 DIENA – KUR, KAIP IR KODĖL?

Grožis ir Mada
KOSTA DORADA: 1 DIENA – KUR, KAIP IR KODĖL?

Taigi, pats laikas pasakoti apie atostogas. Šių atostogų laukiau be galo be krašto, nes pailsėti, pagulėti po saule, skaniai pavalgyti ir pamatyti naujas vietas man jau buvo būtina. Paskutines normalias ir adekvačias atostogas turėjau lygiai prieš metus, kai kartu su.The post KOSTA DORADA: 1 DIENA – KUR, KAIP IR KODĖL? appeared first on Luscious Style.

liepos 13, 2018/ Darja Tupčaja

Veni Vidi: Apžvalga: “Kiehl’s” lūpų balzamas “Butterstick Lip Treatment SPF 25”

Grožis ir Mada
Apžvalga: “Kiehl’s” lūpų balzamas “Butterstick Lip Treatment SPF 25”

Susiruošus rašyti apie naujų lūpų balzamą, pasidarė smalsu, kiek jų turite, o dar įdomiau, ar pabaigiate iki galo? Aš esu žmogus, kuriam vieno neužtenka, nes aš tiesiog pamirščiau perkelti nuo darbo stalo prie lovos, nuo lovos į rankinę, iš rankinės į kuprinę, iš kuprinės į kišenę ir t.t. Man balzamų, kaip ir rankų kremų, turi būti prikaišiota visur, kur dažniausiai būnu. O ypač kiekvienos striukė

liepos 12, 2018/ Salomėja

Vinilina: Maybelline Lash Sensational Tušas

Grožis ir Mada
Maybelline Lash Sensational Tušas

Jau esu minėjusi, kad Maybelline tušai - mano vieni mėgstamiausių. Jei tarp Bourjois ar L'Oreal ne kiekvienas tampa atradimu, tai Maybelline daugiau ar mažiau patinka beveik visi, negana to, dažnai atrodo geresni už kur kas brangesnes alternatyvas. Lash Sensational tušą, apie kurį šiandien ir noriu palikti atsiliepimą, senų senovėje jau esu aprašiusi - jei dar kas prisimenate ir, vadinasi, skaitote tinklaraštį taip.

liepos 10, 2018/ Vasarė

Veni Vidi: Apžvalga: “Kerastase Aura Botanica” tirštas maitinamasis šampūnas ypač sausiems, jautriems plaukams “Bain Micellaire Riche”

Grožis ir Mada
Apžvalga: “Kerastase Aura Botanica” tirštas maitinamasis šampūnas ypač sausiems, jautriems plaukams “Bain Micellaire Riche”

Šį rytą su vyru kalbėjau apie savo blogą, sakau, kad gal aš per daug pasakoju apie savo nuotaikas, mintis ir pan., nes štai kartą pasidalinau, kad ne visada jaučiuosi gerai ir sužinojau, kad tada atrodau apsimetėlė. Ar žmogus su savo nuomone, sarkastiškas ir besistengiantis nesitaikyti prie primestų standartų gali būti liūdnas, kompleksuotas ar kartais pasimetęs jo gyvenime vykstančiose situacijos

liepos 10, 2018/ Salomėja

Veni Vidi: “Lookfantastic” grožio dėžutė “Golden Goddess”, 2018m. liepa. Įspūdžiai

Grožis ir Mada
“Lookfantastic” grožio dėžutė “Golden Goddess”, 2018m. liepa. Įspūdžiai

Praėjęs savaitgalis buvo jėga! Tik trys dienos, visos čia pat – Lietuvoje, bet kiek patirta! Ir kontrastų buvo, ir naujų pramogų atrasta, neblogai pasimalta po šalį: Vilnius-Trakai-Aukštadvaris-Kaunas-Vilkija-Jurbarkas-Šilutė-Ventė-Kintai-Ventė-Kintai-Šilutė-Rusnė-Šilutė-Švėkšna-Plungė-Kretinga-Plungė-Šiauliai-Panevėžys-Vilnius. Na, bet tiems, kam įdomios momentinės mano gyvenimo akimirkos, tas ja

liepos 10, 2018/ Salomėja