GROžIS IR MADA

Gėlėta kosmetinė: TREVOR SORBIE "Beautifully Moisturised" mirracle smoother - plaukus drėkinantis kremas ploniems plaukams

Grožis ir Mada
TREVOR SORBIE

Suabejojau, rašyti ar nerašyti? Šitą kremą plaukams turiu jau senokai, tiesą pasakius jis artėja prie galimo pabaigos (24 mėn nuo atidarymo), tačiau ieškodama šiek tiek daugiau informacijos suvokiau, kad šitas kremas oficialiai išimtas iš prekybos. Tačiau tai nereiškia, kad jo negalima nusipirkti - visad ne tik šios, bet ir beveik kiekvienos priemonės likučių dar galima rasti ebay, amazon parduotuvėse - reikia tik.

rugsėjo 22, 2017/ Ingrida

Gėlėta kosmetinė: AMWAY Artistry Signature Color "Modern Icon" Highlighting Tink - skaistinantis kremas (atspalvis "Pink")

Grožis ir Mada
AMWAY Artistry Signature Color

Apsižiūrėjau gautus testavimui produktus ir suvokiau, kad nerašiau ir visiškai nepasakojau apie vieną Amway produktą - skystą hailaiterį. Žinau, žinau, turėjau aprašyti bent vasaros pradžioje, bet pasimetė tarp įrašų gausos ir visai pasimiršo. todėl rašau dabar.Paprastai aš nemėgstu skystų hailaiterių, skystų ar kreminių skaistalų, galbūt dėl to, kad nevisai moku su jais dirbti, man pakankamai sudėtinga.

rugsėjo 22, 2017/ Ingrida

Vinilina: VIVI Iuvens Serumas Plius

Grožis ir Mada
VIVI Iuvens Serumas Plius

Sveiki, mano vardas Vasarė, man dvidešimt ir turiu dvi raukšles kaktoje. Jau kai reiškiu emocijas, flegma būti niekaip neišeina - veido mimikos kalba už save. Tad taip ir sėdžiu veizėdama į veidrodį, kur dar jaunatviniai spuogai neišnykę, o kartu galima pastebėti pirmuosius ženklus, kad kūnas nebejaunėja. Užtat, kai gavau VIVI dovaną - Iuvens Serumą Plius, žadantį man pademonstruoti anti-age efektą, sumažinti.

rugsėjo 22, 2017/ Vasarė

Blogger Life: ARTISTRY Valomasis šveitiklis bei Giliai valanti kaukė

Grožis ir Mada
ARTISTRY Valomasis šveitiklis bei Giliai valanti kaukė

Savo kasdienei veido odos rutinai skiriu tikrai nemažai laiko. Niekada neeinu miegoti nenusivaliusi makiažo, kadangi po tokių naktelių būtinai iškils vienas kitas spuogas. Naktį oda turi kvėpuoti bei jaustis laisvai , todėl ją būtinai reikia tinkamai valyti bei šveisti. Mano vonios kambaryje valiklių bei šveitiklių apstu (turbūt ir negali būti kitaip, juk tenka nuolat bandyti vis kitą produkciją), tačiau , kai.

rugsėjo 22, 2017/ Viktorija

Veni Vidi: Pabaigti produktai #7: galutinis įspūdis

Grožis ir Mada
Pabaigti produktai #7: galutinis įspūdis

Sakykit, žmonės, ar jūs tikrai perkate produktą (ne maisto), tik tada kai sunaudojate seną? Nesvarbu ar batus sudėvite, ar šampūną pabaigiate? Man taip nesigauna. Net nekalbant apie tai, kad kartais atkeliauja siuntiniai nuo įvairių kompanijų, aš norėčiau priemones pabaigti taip greitai kaip spėju prisipirkti.

rugsėjo 22, 2017/ Salomėja

gilyte.lt: Mada neatiranda iš niekur

Grožis ir Mada
Mada neatiranda iš niekur

  Kai buvau moksleivė, visuomet įsivaizdavau, kad dizaineriai ieško įkvėpimo keliaudami po Pasaulį, piešdami suknelių eskizus ant servetėlių, o audinių raštų motyvus atspindėdami iš gamtos ar nuo šaligatvio. Viskas yra kiek parasčiau ir mažiau romantiška, tačiau gerokai įdomiau. Ten vyksta tiek daug visko, kad nėra lengva nupasakoti. Į „Delfi TV“ tiesioginį eterį pasikviečiau „Apranga Group“.

rugsėjo 22, 2017/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: PAPLEPĖKIM. Kaip aš gimiau antrą kartą? II dalis

Grožis ir Mada
PAPLEPĖKIM. Kaip aš gimiau antrą kartą? II dalis

Pagaliau prisikaupiau parašyti antrą pasakojimo dalį! Sulaukiau daug komentarų, jūsų žinučių bei nuomonių, kad istorija skamba kaip romanas ar knyga, tačiau iš tiesų čia tikra istorija, nutikusi tikram žmogui, tikru laiku, tikroje vietoje su tikrai žmonėmis. Tad šį kartą antra realios istorijos dalis. Jei kartais neskaitėte pirmosios, tuomet rekomenduoju šios neliesti ir pirmiausia perskaityti pirmąją.

rugsėjo 22, 2017/ Ingrida

Gėlėta kosmetinė: INIKA sertifikuotas organiškas akių kontūro pieštukas (atspalvis - "05 Black Caviar")

Grožis ir Mada
INIKA sertifikuotas organiškas akių kontūro pieštukas (atspalvis -

Kažkodėl šiuo metų laiku man visuomet norisi daugiau bandyti ir aprašyti dekoratyvinę kosmetiką. Kasdien vaikučio miego metu paaukoju valandžiukę patestuoti naujas priemones, o vakare - jau sėdu aprašyti tas, kurių apžvalgos turėjo pasirodyti jau senai.Šiandien kalbėsime apie Inika kosmetiką - tiksliau apie juodą akių pieštuką. Aš savęs paklausiau - jeigu turėčiau prieš save du vienodos kokybės akių kontūro.

rugsėjo 21, 2017/ Ingrida

pretty ugly: Nip Talk: Boys Are Feminists Too

Grožis ir Mada
Nip Talk: Boys Are Feminists Too

It’s a different path for most boys, the right to be sensitive and show the signs of weakness is taken away.

Gėlėta kosmetinė: PIRMAS ĮSPŪDIS. LIOELE "Dollish" Cera-V CC kremas su SPF34/ PA++

Grožis ir Mada
PIRMAS ĮSPŪDIS. LIOELE

Šį kart pirmajam įspūdžiui pasirinkau korėjietiškos kosmetikos gaminį - CC kremą, žadantį lėlės veido efektą. Korėjietišką makiažą aš mėgstu, tačiau dažnai su veidui skirta kosmetika būna taip, jog ji paprasčiausiai per tamsi ir tinkama nebent vasarai. Kol dar turiu šiokio tokio įdegio - suskubau pabandyti ir papasakoti jums. Ką žada gamintojas: Šviesinantis CC kremas su pilnu maskavimu ir odos.

rugsėjo 21, 2017/ Ingrida

Veni Vidi: Apžvalga: “Biovax” aliejinis plaukų kremas “Pearl”

Grožis ir Mada
Apžvalga: “Biovax” aliejinis plaukų kremas “Pearl”

Žinote, kokia klišė mane labiausiai erzina? Rudeniškas jaukumas kuriamas žvakėmis, pledais, knygomis, arbata ir senais filmais. Tik pasiguodi, kad liūdi dėl pasibaigusios trumpos vasaros, tave iš karto užverčia patarimais žiūrėti pozityviai, apsiklostyti vilnoniais pledukais ir kurti jaukumą. Kaip iš skandinaviško paveikslėlio. Tik aš nesu tokia. Arbatą geriu visais metų laikais, tai atėjęs ruduo

rugsėjo 21, 2017/ Salomėja

gilyte.lt: Anna Wintour apie LFW

Grožis ir Mada
Anna Wintour apie LFW

Aiškiai. Konkrečiai. Įdomiai. VOGUE redaktorė Anna Wintour apie praeitą savaitę vykusią Londono Mados savaitę.   Šaltinis: VOGUE

rugsėjo 21, 2017/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: PIRMI KARTAI. Dažau plaukus namie.

Grožis ir Mada
PIRMI KARTAI. Dažau plaukus namie.

Pasitaiko gi gyvenime visokiausių pirmų kartų, tačiau netikėjau, kad sulaukusi beveik 30 imsiu dažytis plaukus namie, apskritai, kad bandysiu plaukus dažyti namie! Situacija tokia, kad nebespėju kartą į mėnesį skirti savaitgalalio dieną plaukučiams, tiksliau pusdienį praleisti kirpykloje. Tad.. nusprendžiau gal ne kas kartą, bet mažiausiai kas antrą kartą juos dažyti namie, bent jau pabandyti dažyti taip, kaip.

rugsėjo 20, 2017/ Ingrida

luscious style: MANO KASDIENIS MAKIAŽAS

Grožis ir Mada
MANO KASDIENIS MAKIAŽAS

Sveiki! Jei pradėčiau vardinti priežastis, kodėl man patinka ruduo, tai antroje vietoje, po jaukių ir šiltų megztinių, aišku, įrašyčiau makiažą. Būtent rugsėjo mėnesį mano meilė ryškesniam makiažui atgyja ir pradedu daugiau žaisti su skirtingomis šešėlių paletėmis, lūpdažiais ir skaistalais. Makiažas.The post MANO KASDIENIS MAKIAŽAS appeared first on Luscious Style.

rugsėjo 20, 2017/ Darja Tupčaja

Blogger Life: PROBIOTIC Valymo priemonės su probiotinėmis bakterijomis

Grožis ir Mada
PROBIOTIC Valymo priemonės su probiotinėmis bakterijomis

Turbūt jums pasirodys šiek tiek keista, kad pasakoju jums apie kažkokius valiklius skirtus buičiai. Tačiau jei jau prisiruošiau kalbėti apie tokius buitiškus dalykus, vadinasi išbandžiau tikrai kažką gero. Atsiradus vaikui, pradedi ne tik galvoti apie jo gerovę, bet ir apie jį supančią aplinką. Renkantis buitinę chemiją pasidariau itin reikli, juk vaikiukas auga, pradės ropoti bei viską čiupinėti, todėl stengiuosi.

rugsėjo 20, 2017/ Viktorija

kristale.lt: ARTISTRY KOSMETIKA - KAS KEIČIA MYLIMUOSIUS ,O KAS KELIAUJA Į TAMSIAUSIĄ STALČIAUS KAMPĄ?

Grožis ir Mada
ARTISTRY KOSMETIKA  - KAS KEIČIA MYLIMUOSIUS ,O KAS KELIAUJA Į TAMSIAUSIĄ STALČIAUS KAMPĄ?

 Ilgas, sunkus ir lietingas buvo trečias rugsėjo pirmadienis. Tačiau darbingas. Vakar pagaliau prisėdau prie straipsnio apie Amway kosmetikos linijos Artistry produktus, kuriuos naudoju jau ilgą laiką, todėl susidariau tvirtą nuomonę apie tai, kas man patiko, o kas vis dėl to ne. PIRMOJI PAŽINTISPažintis su Artistry nebuvo pirmoji.  Šį vardą žinau jau seniai, nes daug metų naudojau Artistry veido.

rugsėjo 20, 2017/ Kristina Alkevičiūtė

gilyte.lt: Kitoks mano Londonas (FOTO)

Grožis ir Mada
Kitoks mano Londonas (FOTO)

Londoną šįkart pamačiau kitokį. Fone šurmuliavo Londono Mados Savaitė, gatvės pilnos superstilingų žmonių, restoranuose staliukų gauti praktiškai neįmanoma, o vakare viskas ūžia nuo vakarėlių ar show afterparčių. Šįkart man jis kitoks gal dėl to, kad keliavau viena ir su labai konkrečiu tikslu – aplankyti parodas, paskanauti keliose restoranuose, išgerti kavos su madoje dirbančiomis draugėmis ir.

rugsėjo 20, 2017/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: NYX "Butter Gloss" lūpų blizgesys (atspalvis "BLG02 ÉCLAIR")

Grožis ir Mada
NYX

Na va, ir debesys išsisklaidė, ir saulė pasirodė. Šiandien buvo puiki diena: po kelių šlapių ir lietingų dienų pagaliau sulaukėme saulutės ir bene nė lašelio lietaus! Kaip ir kiekvieną antradienį nulėkėm į baseiną su mažuoju, pasportavom, pažaidėm su vaikais ir grįžom namo. O namie milijonas ir vienas darbas, kaukiantis iš ilgesio šuo ir betvarkė nuo šuns ir katino gaudynių po namus. Maniškos dienos. Ir.

rugsėjo 19, 2017/ Ingrida

Mademoiselle-la-mode: WHAT TO WEAR? AUTUMN'17

Grožis ir Mada
WHAT TO WEAR? AUTUMN'17

Leather jackets, ankle boots, big scarfs, colourful sweaters.. It's really autumn outside. I think autumn is the most wonderful season of the year. It doesn't matter that the weather outside is not warm like in summer, but you can warm up because of the variety of colors. I created some outfits that will rise and invigorate your autumn mood. So have a good time searching for a new ideas!!Love,M.#1#2#3#4#5 n

rugsėjo 19, 2017/ Miglė Bielskytė

gilyte.lt: Beauty fotosesijos gimimas (FOTO)

Grožis ir Mada
Beauty fotosesijos gimimas (FOTO)

Kiekviena mano diena kitokia. Prieš porą dienų ji buvo pilna fotografų, makiažo meistrų, geros kosmetikos ir, žinoma, skanaus maisto. Turbūt girdėjai, kad tapau ateinančių metų SENSAI ambasadore Lietuvoje. Tad dalinuosi momentais, kaip prabėgo diena, kuriant įvaizdinę fotosesiją. Rinkdamasi, kokios priemonės atsidurs ant mano kosmetinio stalelio, negailiu nei laiko, nei dėmesio. Pas tą pačią kosmetologę lankausi.

rugsėjo 19, 2017/ Agnė Gilytė