GROžIS IR MADA

gilyte.lt: DUOKLĖ VYRAMS: viskas, ką reikia žinoti apie marškinius

Grožis ir Mada
DUOKLĖ VYRAMS: viskas, ką reikia žinoti apie marškinius

Gyvenu su trimis vyrais, turiu brolį ir tėtį, kalną klientų vyrų, todėl jaučiuosi kiek nejaukiai, kad tik dabar prisėdau parašyti tekstą, skirtą jiems. Lietuvoje vyrų stilius mane kuo toliau, tuo labiau stebina. Gerąja prasme. Be to, galiu didžiuotis, kad mano klientai vyrai, kartu su manimi susiformavę savo garderobus, greitai perpranta logiką ir patys puikiai išsirenka,.

kovo 21, 2018/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: VERONI "Mleko i Miod" vonios druska su pieno ir medaus ekstraktais

Grožis ir Mada
VERONI

Ar vis dar šiltojo meto privilegija prisileisti vonią, pilną putų ar maloniai kvepiančios druskos ir atsipalaiduoti? Aš vonios sezono dar tikrai neuždariau, ir kol pakankamai neatšils orai, tikrai žadu lepintis. Tiek kad, bene apie visas priemones voniai jums jau papasakojau, išskyrus vieną - medaus ir pieno aromato vonios druskas. Skamba viliojančiai? Suviliojo parduotuvėje ir mane, tačiau viskas nėra toli gražu taip.

kovo 21, 2018/ Ingrida

Gėlėta kosmetinė: MAYBELLINE "Total Temptation" apimties suteikiantis blakstienų tušas su kokosų ekstraktu

Grožis ir Mada
MAYBELLINE

Labas antradieni,Vis dar nesugebu įsivažiuoti į naują rutiną ir. priprasti prie minties, kad metas pakuotis visus daiktus ir viską rūšiuoti bei krauti į krūvą dėžių. Atrodo gegužė dar toli, bet. per aštuonis gyvenimo kartu metus turto turime nemažai, tad išsikelti nebus taip jau lengva, bet to, mūsų bute dar reikės nulupti tapetus, išimti duris, dezinfekuoti ir chemikalais apdoroti apleistas sienas, tinkuoti..

kovo 20, 2018/ Ingrida

Veni Vidi: Apžvalga: “Gosh” kreminė pudra “Foundation Plus+ Creamy Compact”

Grožis ir Mada
Apžvalga: “Gosh” kreminė pudra “Foundation Plus+ Creamy Compact”

Vakar vėl eilinį kartą mačiau komentarą, kad skaitytojai nepasitiki tomis apžvalgomis, kuomet rašoma apie iš kompanijos gautą produktą. Nepasitikėjimas manęs nestebina, nes kmon, na kodėl reikia tikėti svetimu žmogumi, kai mes pačios save pažinodamos geriausiai, vistiek nepataikom pasirekomenduoti ir nusipirkti? Mane stebina, kad to paties žmogaus vienu tekstu (pirktas daiktas) tiki, o kitu – ne.

kovo 20, 2018/ Salomėja

kristale.lt: 3 taisyklės švelnesnės kūno odos link

Grožis ir Mada
3 taisyklės švelnesnės kūno odos link

Pavargusi nuo pusę metų trunkančios žiemos, radiatorių išsausinto oro ir verdančio vandens vonių, oda sausėja, skeldėja ir šerpetojasi. Kartais dėl laiko trūkumo, o kartais ir elementarios tinginystės mes pamirštame ja tinkamai pasirūpinti. Tačiau, kad ir kokią gražią suknelę vilkėtume ar pas Militą makiažą darytumėmės - jei oda nėra prižiūrėta, vis tiek atrodysime kaip valkatos. Nei aplinkiniams, o.

Gėlėta kosmetinė: LACURA Moisturising veido prausiklis su provitaminu B5, vitaminu B3 ir bisaboliu, be kvapiklių ir dažiklių

Grožis ir Mada
LACURA Moisturising veido prausiklis su provitaminu B5, vitaminu B3 ir bisaboliu, be kvapiklių ir dažiklių

Anksčiau aš labai labai pasitikėdavau vokiška kosmetika ir pasitaikius progai visuomet pirkdavau tik ją, net ir veido priežiūrai. Dabar jau kuris laikas esu atsargesnė ir su veidu eksperimentuoju tik tuomet, kai jaučiuosi pagauta azarto arba kažkas labai labai sudomina. Gerai jau, prisipažįstu, mane kas nors sudomina nuolat, bet jei anksčiau pirkdavau itin daug negalvojusi, tai dabar stengiuosi iššniukštinėti.

kovo 19, 2018/ Ingrida

Baltai juoda kava ir skanus blogas: #pokalbis INGA ŽUOLYTĖ

Grožis ir Mada

Laba diena! Kai už lango tikrai gan nuostabus oras, pavasaris po truputį stumiasi pirmyn, aš turiu Jums pateikusi pokalbį, kuris, tikėkimės, Jums patiks! Šiandien mano tinklaraštyje - Inga Žuolytė! Tad nieko nelaukę, eikime skaityti. Inga, manau šis klausimas aktualus kiekvienam tave žinančiam žmogui - kaip sugalvojai pradėti veiklą socialiniuose tinkluose? Ar tai buvo Tavo pačios iniciatyva ar žmonių, stumiančių.

kovo 19, 2018/ Aistė Biskytė

Gėlėta kosmetinė: 2017/18 žiemos mėgstamiausi/ Winter favourites

Grožis ir Mada
2017/18 žiemos mėgstamiausi/ Winter favourites

Apie žiemos mėgiamiausius norėjau jums papasakoti dar vasarį, tačiau kartais laikas ir darbai susidėlioja visai ne mano naudai, tad imu, ir kažko nepadarau. Vis puolu save teisinti tinginystės sindromu, kuriuo karts nuo karto mėgstu pasirgti ir pasimuliuoti nuo savo planų. Nieko nepadarysi, nė vienas nesame tobulas

kovo 18, 2018/ Ingrida

luscious style: VASARIO MĖGSTAMIAUSI | 2018

Grožis ir Mada
VASARIO MĖGSTAMIAUSI | 2018

Kadangi kovas jau įpusėjo, tai pats laikas aptarti vasario mėgstamiausius. Šiuo metu galimybės bandyti naujienas, pasirodančias rinkoje, yra dar didesnė, nes kasdien mane supa nauji blakstienų tušai, pudros, kremai, šampūnai… Kad tik turėčiau laiko viskam išbandyti! Na, nors visko išbandyti.The post VASARIO MĖGSTAMIAUSI | 2018 appeared first on Luscious Style.

kovo 18, 2018/ Darja Tupčaja

basic approach blog: Sun kissed skin in a middle of the cold season: St. Moriz self tanner

Grožis ir Mada
Sun kissed skin in a middle of the cold season: St. Moriz self tanner

Labas! Šiandien tau papasakosiu ne apie dekoratyvinės kosmetikos produktą, bet apie priemonę, kurios pagalba atrodysi, tarsi grįžusi iš atostogų šiltuose kraštuose. Tad jei mėgsti įdegusią odą, bijai soliariumų ir dar nesi atradusi gero savaiminio įdegio… View Post

kovo 18, 2018/ Aistė

Grožio gurmanė: Aubrey veido kaukė – šveitiklis su AHA vaisių rūgštimis

Grožis ir Mada
Aubrey veido kaukė – šveitiklis su AHA vaisių rūgštimis

Visą savaitę galvoje sukasi mintys – aptarti visas naudojamas ir mėgstamas kaukes kartu ar atskirai. Bent šią aprašau atskirai, užsidėjau, atsisėdau ir panorau papasakot. Juk po žiemos ne retos moters oda praradusi jaunatvišką išvaizdą, gal kur pašerpetojusi, paraudusi ir bendrai – yra buvę geresnių dienų. Kalbu abie Aubrey jauninamąją kaukę su AHA vaisių rūgštimis. Kas […]The post Aubrey veido.

kovo 17, 2018/ Modesta Aleknaitė

Gėlėta kosmetinė: GREEN LIGHT Luxury Day by Day "Nutrishine" profesionalus maitinamasis ir stiprinantis šampūnas sausiem plaukams ir "Adaptive" profesionali maitinanti ir atstatanti gyvybingumą kaukė pažeistiems plaukams

Grožis ir Mada
GREEN LIGHT Luxury Day by Day

Aš jau nebežinau, ar mano plaukai yra tokie lepnūs, ar mano poreikiai pernelyg dideli? Daugumos liaupsinti ir išgirti Green Light produktai man nepaliko labai labai gero įspūdžio, na priemonės kaip priemonės, tačiau tikėjausi stebuklo, o jo šį kartą nebuvo. Bet apie viską iš eilės."Išmintas takas neveda į naujas ganyklas."Indira GandhiProduktas: GREEN LIGHT Luxury Day by Day "Nutrishine" profesionalus maitinamasis ir.

kovo 16, 2018/ Ingrida

MARTINA: PROJEKTAS: oda vs. acne. I ir II savaitės

Grožis ir Mada
PROJEKTAS: oda vs. acne. I ir II savaitės

Pirmiausia, prisipažįstu – norėjau parašyti daug anksčiau šią savaitę, tikrai norėjau daryti kassavaitinį įrašą apie odos būklę, kad gydymas vyktų sistemingai, bet savaitė buvo daugiau nei busy ir crazy, todėl tik penktadienio vakarą, kai gerai padribsojau ant sofos, jaučiuosi pilnai pasiruošusi „raportuoti“, kaip man sekasi kovoti su acne! Per savaitę pasikeitė tikrai labai daug dalykų,.

kovo 16, 2018/ Martina Vaičiūnaitė

grožis-spa: Depiliacija: kurį plaukelių šalinimo metodą pasirinkti?

Grožis ir Mada
Depiliacija: kurį plaukelių šalinimo metodą pasirinkti?

Glotni, lygi oda grožio etalonu laikyta visais laikais, o nepageidaujamus kūno plaukelius šalino ir mitinės gražuolės Kleopatra bei Nefertitė. Tad depiliacija anaiptol nėra XX ar XIX a. grožio industrijos išradimas. Švelni, spindinti oda – moteriškumo simbolis, vienas iš kūno puoselėjimo ritualų. Visgi depiliacija susijusi ir su tam tikrais nepatogumais – išsausėjusia, sudirgusia oda, įpjovimais, skausmu, … :.

kovo 16, 2018/ Lėja

Blogger Life: Monoderma - Vitaminų dozės kapsulėse

Grožis ir Mada
Monoderma - Vitaminų dozės kapsulėse

Ar naudojate savo odai vitaminus kapsulėse? Manau, kad tokio pobūdžio produktus renkasi kiek brandesnio amžiaus moterys, kurioms reikia itin intensyvios priežiūros, tačiau niekada nėra anksti domėtis naujienomis tiesa? Gavau kelis mėginėlius pasibandymui, todėl šį kartą labai trumpai apie kapsulių naudą.„MonoDerma“ – tai gryni išoriškai naudojami vitaminai jūsų odai. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad šios.

kovo 16, 2018/ Viktorija

Blogger Life: botebote.lt užsakymas | HEMP SEED priemonės

Grožis ir Mada
botebote.lt užsakymas | HEMP SEED priemonės

HEMP kompanijos veikla startavo kaip mažas šeimos verslas, o šiuo metu jau gali vadintis tarptautine, plačiai žinoma kompanija, kurios produktai vertinami bei mylimi visame pasaulyje. „Hemp seed“ produktai yra praturtinti kokybiškais, natūraliai išgaunamais argano, kanapių, migdolų, vynuogių, abrikosų arbatmedžio, sojų aliejais ir alavijo, simondsijų sviestais, todėl nenuostabu, kad šis prekės ženklas susilaukė.

kovo 16, 2018/ Viktorija

kristale.lt: Šiandien pradėkime viską iš naujo

Grožis ir Mada
Šiandien pradėkime viską iš naujo

Kas pasakė, kad negalima visko mesti ir pradėti iš naujo. Iš naujo pradėti geresnį gyvenimą, kurti geresnį turinį, išmokti labiau mylėti žmones ir save. Mano planas buvo atsinaujinti nuo Naujų metų, bet praėjus tik savaitei po šventinės euforijos pagirių, gyvenimas atėmė iš manęs žmogų. Su juo ir kūrybą, idėjas, valią ir bet kokią motyvaciją apskritai. Mainais atnešė daug liūdesio, ilgesio, o širdy.

Gėlėta kosmetinė: BENEFIT benetint cheek & lip stain rose tinted - skysta priemonė skruostams ir lūpoms

Grožis ir Mada
BENEFIT benetint cheek & lip stain rose tinted - skysta priemonė skruostams ir lūpoms

Tai labas!Toks jausmas, kad nerašiau jau labai ilgai. Į namus su mažyliu esame grįžę jau kelios dienos, tačiau dabar pas mus gimtadienių maratonas, namų tvarkymas ir šiaip visokių prisikaupusių reikaliukų, tad prisėsti prie kompiuterio net nebuvo kada ir kaip. Šiandien džiaugiuosi, kad apsitvarkiusi reikalus jau grįžtu su naujomis apžvalgomis ir viską noriu pradėti nuo Benefit tinto lūpoms ir skruostams: koks jis,.

kovo 15, 2018/ Ingrida

Vinilina: OOTD: Investicijos

Grožis ir Mada
OOTD: Investicijos

Jei būtų reikėję anksčiau pasakyti, kiekybė ar kokybė, mano spinta būtų drąsiai atšovusi: kiekybė! Tempdavau įvairiausius drabužius iš skudurynų, o apsiperkant su mama akropeliuose nedaug kreipdavau į kitokias drabužio savybes nei jo grožį. Dabar savo spintą stengiuosi formuoti atidžiau, ypatingai todėl, kad pasibaigus (?) paauglystei ėmiau turėti pakankamai aiškią viziją, kaip noriu atrodyti. Atsargiau.

kovo 15, 2018/ Vasarė

Veni Vidi: “Lookfantastic” grožio dėžutė “Beauty Empowered”, 2018m. kovas. Įspūdžiai

Grožis ir Mada
“Lookfantastic” grožio dėžutė “Beauty Empowered”, 2018m. kovas. Įspūdžiai

Negaliu patikėti, bet paskutinę grožio dėžutę aptarinėjau anų metų gruodį. Nieko nuostabaus, kad žiauriai žiauriai žiauriai jų pasiilgau. Tiesiog kaulus skaudėjo. Viena bėda – “Lookfantastic” buvo gerokai nuvylęs. Lietuviškos dėžutės, pvz., “Topbeauty” ar “Grožio Gurmanė”, kandžiojosi savo kaina. Vienas pigesnių yra “Grožio draugo” variantas, tačiau ir jie pabrango, o 3 iš 4 kartų pasiūlo šlamšto

kovo 15, 2018/ Salomėja