GROžIS IR MADA

luscious style: REVIEW: FOREO LUNA MINI 2

Grožis ir Mada
REVIEW: FOREO LUNA MINI 2

Sveiki! Šiandien šiek tiek pakalbėsiu apie odos priežiūrą, nes teisinga odos priežiūra yra lygios ir skaisčios odos paslaptis. Veido odą reikia tinkamai drėkinti, maitinti, tonizuoti, naudoti serumus ir, aišku, tinkamai ją valyti. Veido odą privaloma valyti tiek rytais, tiek vakarais..The post REVIEW: FOREO LUNA MINI 2 appeared first on Luscious Style.

lapkričio 19, 2017/ Darja Tupčaja

Gėlėta kosmetinė: BELATON Colour Zone nagų lakas No.612

Grožis ir Mada
BELATON Colour Zone nagų lakas No.612

Kaip senai bekalbėjau apie nagų lakus, nors pakeisti ir išbandyti spėjau ne vieną. Tad taisau padėtį ir noriu pakalbėti apie Belaton nagų lakų "Colour Zone" serijos nagų laką. Beje, kažkurio apsipirkimo Eurokos metu konsultantė sakė, kad tinklas ruošiasi atsisakyti Belaton prekinio ženklo ir išparduoda likučius, todėl jiems taikomos tokios didelės nuolaidos šiuo metu. Ar tai tiesa? Reiktų parašyti į Eurokos.

lapkričio 19, 2017/ Ingrida

basic approach blog: New in: Classic Petite silver watch by Daniel Wellington

Grožis ir Mada
New in: Classic Petite silver watch by Daniel Wellington

Minimalistiški ir gražaus skandinaviško dizaino Daniel Wellington laikrodžiai mano akiratyje pasirodė dar tada, kai nebuvo labai aišku, kas tai per prekės ženklas ir tuo labiau, niekas dar netikėjo, kad jis taip sparčiai išpopuliarės visame pasaulyje.… View Post

lapkričio 19, 2017/ Aistė

Burunduko blogas: Simple beauty accessories apyrankė ir karoliai

Grožis ir Mada
Simple beauty accessories apyrankė ir karoliai

Dabar pas mane plaukia siuntiniai su Kalėdinėmis dovanomis, tad kviečiu užsukti ir pasižiūrėti ką gražaus gali padovanoti draugams, artimiesiems ar tiesiog pažįstamiems, jei to reikia. Dovanų sumos labai svyruos, bus maždaug nuo 70 eurų iki euro ar net mažiau. Įrašų maratonas prasidės nuo gruodžio pirmos, bet jau dabar kviečiu pasižiūrinėti! Ypač atkreipti dėmesį į simple beauty accessories <3

lapkričio 19, 2017/ Burundukas

Grožio gurmanė: Sante 3 spalvų maskavimo paletė odai be priekaištų

Grožis ir Mada
Sante 3 spalvų maskavimo paletė odai be priekaištų

Ilgą laiką odos netolygumų maskavimui naudojau tik kreminį makiažo pagrindą. Po kurio laiko įsigijau Sante maskuojamąjį pieštuką, tačiau retai jį naudojau. Makiažo kursuose parodė maskuoklio galią ir nuo to karto visada randu ką užmaskuoti: paakius, raudonumą aplink nosį, paraudimus. Sante labai atnaujino visą dekoratyvinės kosmetikos liniją ir vietoj maskuojamųjų pieštukų siūlo kreminius maskuoklius..

lapkričio 19, 2017/ Modesta Aleknaitė

luscious style: LOOK OF THE DAY: KASDIENĖ UNIFORMA

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: KASDIENĖ UNIFORMA

megztinis, palaidinė ir rankinė Lindex/ džinsai Zara/ batai Tamaris iš NS King/ laikrodis Daniel Wellington Sveiki! Sekmadienį tik spėji papusryčiauti ir jau temsta, tiesa? Šiandien noriu šiek tiek pakalbėti apie kasdienę uniformą. Iš tiesų kiekvieno iš mūsų kasdienė uniforma skiriasi kaip.The post LOOK OF THE DAY: KASDIENĖ UNIFORMA appeared first on Luscious Style.

lapkričio 19, 2017/ Darja Tupčaja

gilyte.lt: VIDEO | mano naujausias kūrinys

Grožis ir Mada
VIDEO | mano naujausias kūrinys

Mano atradimai, sukurti TAU. Merginos, išvaduokite savo Kalėdų Senius iš kančių. Užuomina čia: http://www.gilyte.lt/dovana

lapkričio 19, 2017/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: AVON Mark. Glow On natural radiance foundation - švytėjimo efektą suteikiantis makiažo pagrindas SPF 15 (atspalvis "Shell")

Grožis ir Mada
AVON Mark. Glow On natural radiance foundation - švytėjimo efektą suteikiantis makiažo pagrindas SPF 15 (atspalvis

Praeitą mėnesį gavau dėžę, pilną Avon Mark. kosmetikos ir sudalyvavau organizuojamame konkurse. Ne, deja nelaimėjau, bet iš 20 merginų užėmiau 10 vietą - nei blogai, nei gerai. Tiesą sakant nesitikėjau laimėti, bet džiaugiuosi, kad pavyko visai neblogai, juk konkuravau su daug populiaresniais ir geriau žinomais tinklaraščiais bei blogais. Ilgai galvojau, ar noriu daryti gautos Avon kosmetikos apžvalgas. Klausiau.

lapkričio 19, 2017/ Ingrida

Burunduko blogas: Dovanų idėjos: VR cafe

Grožis ir Mada
Dovanų idėjos: VR cafe

Labas! Spėk ką šiandien su vaikinu veikėme. Iš pavadinimo gali suprasti, kad buvome VR cafe. Šventėme savo dieną pačiu geriausiu būdu, kokį tik galima sugalvoti! VR cafe - virtualios realybės kavinė. Papasakosiu kodėl rekomenduoju laiką leisti joje

lapkričio 18, 2017/ Burundukas

Gėlėta kosmetinė: FRESH JUICE "Banana & Mango Mousse" bananų ir mangų kvapo vonios putos

Grožis ir Mada
FRESH JUICE

Laprkičio vidurys! Tikriausiai jau atidarėte vonios sezoną? Aš turiu kelias priemones iš praeitos žiemos, prieš kelias dienas prisisakiau visokių kvapnių burbulų, tad mano vonios procedūros turėtų būti malonios iki pat pavasario. Na, o tik pasibaigus vasarai, nusipirkau štai tokias, Fresh Juice vonios putas su, kaip teigia gamintojas, prinokusių bananų ir mangų aromatu. Pasižiūrim, ar šios putos vertos dėmesio?"Nuo.

lapkričio 18, 2017/ Ingrida

Veni Vidi: Outfit: morkos ir žodžių trūkumas! Ir ką man reiškia “Veni Vidi” blogas

Grožis ir Mada
Outfit: morkos ir žodžių trūkumas! Ir ką man reiškia “Veni Vidi” blogas

Gruodžio pirmomis dienomis mano blogas švęs gimtadienį. Iš viso bus suskaičiuoti 7 metai. Tiesa, tik trys, kai pasirinkau atradimų bei grožio blogo kryptį. Ankstesnius 4 metus tinklaraštis turėjo tiek tekstų, kiek aš dabar turbūt per mėnesį parašau. Taigi šie 3+4 metai buvo įdomūs, pvz, jau max. po poros mėnesių bus pasiekta milijonas peržiūrų. Didžioji dalis – poros paskutinių metų. Ir būtų melas

lapkričio 18, 2017/ Salomėja

gilyte.lt: Sekmadienio midijos. ir bulvytės

Grožis ir Mada
Sekmadienio midijos. ir bulvytės

Mėgstu skaniai ir lėtai. Sekmadienis – tobulas metas lėtiems kokybiškiems pietums su drauge. Aš žinau, kur pietausiu ryt. O tu? P.S. midijos yra legalus būdas sukirsti kalną bulvyčių!! Komanda: Agata Gri, Gintarė Lučiūnaitė.

lapkričio 18, 2017/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: HUMBLE BRUSH Adult Soft dantų šepetėliai suaugusiems su švelniais šereliais

Grožis ir Mada
HUMBLE BRUSH Adult Soft dantų šepetėliai suaugusiems su švelniais šereliais

Suprantu, kad dantų šepetėliai yra kaip ir savaime suprantamas dalykas mūsų kasdieniame gyvenime. Bet. ne visi šepetėliai man patinka ir ne visi pasiteisina. Tikriausiai žiemai vėl pirksiu pasiteisinusius iš Collgate 360 (jei neklystu), jei tik juos dar gamina? Berods vieninteliai, kuriems neturėjau didelių priekaištų. Humble Brush dantų šepetėlius norėjau išbandyti jau senai, todėl rudens metui nupirkau visiems.

lapkričio 17, 2017/ Ingrida

Veni Vidi: Dailių garbanų paieškos, arba “Kemon” purškiklio “Hair Manya Hi Density Recharge” apžvalga

Grožis ir Mada
Dailių garbanų paieškos, arba “Kemon” purškiklio “Hair Manya Hi Density Recharge” apžvalga

Žinote, labai dažnai mėgstama kalbėti, kad norime to ko neturime. Garbanės tiesių plaukų. Tiesiaplaukės, žinoma, garbanotų. O aš noriu arba tiesių, arba garbantų. Nes ant galvos nešioju banguotų ir pasipūtusių plaukų kupetą, kur nei tiesinasi gražiai, nei sukasi dailiai. Jei turėčiau tikrai tiesius plaukus, tai iškarpyčiau spygliais kaip anime herojus. Arba nusikirpčiau kare iki smakro.

lapkričio 17, 2017/ Salomėja

OH SO BOHEME: MAYBELLINE SUPERSTAY MATTE INK LŪPŲ DAŽAI | APŽVALGA

Grožis ir Mada
MAYBELLINE SUPERSTAY MATTE INK  LŪPŲ DAŽAI | APŽVALGA

Prieš porą savaičių turėjau laimės susipažinti su Maybelline kosmetikos naujiena - skystais lūpų dažais SuperStay Matt Ink. Iš kart išbandžiusi išskirtinę burgundiško vyno spalvą Voyager, keliavau susitikti su drauge ir pietums valgėme picą. Aš, žinoma, buvau maloniai nustebinta ir šokiruota, kai po viso šito mano lūpų dažai nenusivalė. Esu išbandžiu nemažai kitų matinių skystų lūpų dažų, bet jie.

lapkričio 17, 2017/ Simona Aleknaitė

Gėlėta kosmetinė: NYX PROFESSIONAL MAKEUP The Skinny mascara - ypač plonas, vandeniui atsparus blakstienų tušas (atspalvis "TSM01 Black")

Grožis ir Mada
NYX PROFESSIONAL MAKEUP The Skinny mascara - ypač plonas, vandeniui atsparus blakstienų tušas (atspalvis

Iki šiol nemėgau ir kiek įmanoma vengiau vandeniui atsparių blakstienų tušų, tiesiog nebuvo poreikio, mat įprasti tušai man puikiai išlieka ant blakstienų. Tad kam vargti su vandeniui atsparia versija bandant nuvalyti, visuomet turėti vandeniui atsparaus makiažo valiklio, o ir vandeniui atsparus tušas ant blakstienų man niekuomet neatrodo taip gražiai, kaip įprasta jo versija. Visa tai buvo iki tol, kol nepradėjome su.

lapkričio 17, 2017/ Ingrida

Gėlėta kosmetinė: GREEN FEEL drėkinamasis rankų kremas su goji uogų ekstraktu ir migdolų aliejumi

Grožis ir Mada
GREEN FEEL drėkinamasis rankų kremas su goji uogų ekstraktu ir migdolų aliejumi

Negaliu patikėti, kad jau lapkričio vidurys! Nepaisant to, kad šiandien buvo graži ir saulėta diena, tačiau vėjas ir šaltukas jau puikiai jaučiamas. Ar jau dėvite pirštines? Aš savųjų dar neištraukiau po praeito sezono, tačiau tikriausiai jau metas - išėjus į lauką jaučiu, kad rankoms visai nepatinka žvarbokas vėjas.Tikriausiai būtų metas ir intensyviau rūpintis savo rankų oda? Rankų kremas man reikalingas.

lapkričio 16, 2017/ Ingrida

Baltai juoda kava ir skanus blogas: HEJ ORGANIC kosmetikos apžvalga

Grožis ir Mada
HEJ ORGANIC kosmetikos apžvalga

Prieš nepilną mėnesį https://www.hejorganic.com/ puslapis atsiuntė išbandyti savo produkcijos! Kas man labai patinka ir už ką aš esu, kad visa tai yra ekologiška ir veganiška linija, o svarbiausia - netestuojama su gyvūnais! Nieko nelaukus noriu viską papasakoti, ką man teko išbandyti!Pirmas produktas, apie kurį kalbėsiu, yra molinės konsistensijos, gan įdomi veido kaukė. Išbandžiau ją, bet tai vienintelis.

lapkričio 16, 2017/ Aistė Biskytė

Fashion Frame: L'Oreal: greetings from paradise

Grožis ir Mada
L'Oreal: greetings from paradise

Mascara is probably one of those items that 90% of girls wear on a daily basis. I could go out without any foundation or concealer on, but mascara makes all the difference - at least on my face. Who’s with me?

lapkričio 16, 2017/ Gema