GROžIS IR MADA

Veni Vidi: Gerų ir pigių šepetukų paieška arba JAF rinkinys iš Gearbest.com

Grožis ir Mada
Gerų ir pigių šepetukų paieška arba JAF rinkinys iš Gearbest.com

Man atrodo, kad jų nebūna per daug. Nors aš naudoju vos kelis mėgiamiausius, reguliariai juos plaunu, vistiek ištinka situacijos, kai prireikia dar vieno. Nes anas nespėjo išdžiūti, arba tiesiog nesinori naudoti. Ir aš turiu puikų Sigma rinkinuką akims. Kai jau turiu etaloną, tai nesunku kitus šepetėlius lyginti ir spręsti – geras ar ne. Veidui pas mane dominuoja “Real Techniques”. Taip pat turiu

liepos 25, 2017/ Salomėja

luscious style: LOOK OF THE DAY: KELIAUJU SU RIMOWA

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: KELIAUJU SU RIMOWA

striukė H&M/ palaidinė, kelnės ir rankinė Lindex/ batai Ecco/ lagaminas Rimowa Sveiki! Šiandien pagaliau prisiruošiau pasidalinti savo kelioniniu deriniu, kurį pasirinkau kelionei autobusu iš Rygos į Vilnių. Viskas labai paprasta: plačios juodos kelnės, dryžuota palaidinė ir odinis švarkelis. Pasirinkau tuos.The post LOOK OF THE DAY: KELIAUJU SU RIMOWA appeared first on Luscious Style.

liepos 25, 2017/ Darja Tupčaja

Vinilina: The Organic Pharmacy Plaukų Serumas

Grožis ir Mada
The Organic Pharmacy Plaukų Serumas

Jau ne kartą minėjau, kad mano plaukų priežiūros rutina - nykesnė nei nyki, susidedanti tik iš šampūno ir kondicionieriaus. Ot tai grožio tinklaraštininkė. Visgi su norais reikia elgtis atsargiai - mintyse pasiskundus, kad gal, hm, laikas įsigyti ką nors papildomo, staiga lentynėlėse apsigyveno net kelios kaukės, serumai, aliejukai ir kas tik nori. Na, o šiandien - apžvalga apie vieną mėgstamiausių kasdieninių.

liepos 24, 2017/ Vasarė

Kosmetikos užrašai: 5 mineralinės kosmetikos problemos ir kaip jų išvengti

Grožis ir Mada
5 mineralinės kosmetikos problemos ir kaip jų išvengti

Mineralinė pudra, tai lyg kosmetikos geroji fėja. Ji tinka visais metų laikais ir visiems odos tipams. Jei mineralinė kokybiška, ji nekemša porų, neerzina, gerai “ištveria” karščius, natūraliai atrodo ir suteikia…

liepos 24, 2017/ Živilė

Juoda plunksna: KAIP REDAGUOJU INSTAGRAM FOTO PT.1

Grožis ir Mada
KAIP REDAGUOJU INSTAGRAM FOTO PT.1

Nuo to laiko, kai pakeičiau savo Instagram temą į baltą su pilkais akcentais, susilaukiu beeeegalės klausimų, net iš kompanijų, su kuriomis bendradarbiauju, kaip gi aš redaguoju tas nuotraukas, kokius app'sus naudoju, kokį stebuklingą fotoaparatą naudoju, kuris tokias baltas nuotraukas fotografuoja ir daug kitų. Tad šį kartą pasidalinsiu apps'ais ir žingsniais ką darau, kad nuotraukos tokios.

liepos 24, 2017/ Aurelija

Cippa: Dressy Arts Teacher Chic

Grožis ir Mada
Dressy Arts Teacher Chic

Žmonės susikuria kančias ten, kur jų prieš tai nė nebuvo. Tuoj paaiškinsiu apie kokį mados procesą čia kalbu. Prisimenat, kai visi vienu metu panoro atrodyti truputį stipriau į anti-estetikos pusę negu basic ir casual? Didžioji normcoro era. Tada po jos įsitvirtino bendras tonas rengtis taip, kad atrodytum visiškai dėl savo išvaizdos nesistengęs . The post Dressy Arts Teacher Chic appeared first on Cippa.

liepos 24, 2017/ Vilija Rušinskaitė

luscious style: LOOK OF THE DAY: Į GRANATAS!

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: Į GRANATAS!

palaidinė Stradivarius/ sijonas H&M/ kimono ir akiniai Lindex/ kuprinė Topshop/ laikrodis Cluse iš Timebar.lt/ batai Deichmann Vasara man asocijuojasi ne tik su deginimosi sesijomis, maudynėmis, jūra, braškėmis ir kelionėmis. Vasara, be abejojo, yra ir karščiausias festivalių sezonas. Na, bent jau.The post LOOK OF THE DAY: Į GRANATAS! appeared first on Luscious Style.

liepos 24, 2017/ Darja Tupčaja

Fashion Frame: BIG news from Lancôme #makeitbig

Grožis ir Mada
BIG news from Lancôme #makeitbig

Lancôme is a brand that always surprises with its launches, campaigns and in the end, the advertised product. On the one hand, I consider myself lucky to get to try their stuff, on the other hand, it is a curse to try really amazing stuff that is bloody expensive!

liepos 24, 2017/ Gema

luscious style: REVIEW: LOREAL COLOUR RICHE NAGŲ LAKAI

Grožis ir Mada
REVIEW: LOREAL COLOUR RICHE NAGŲ LAKAI

Sveiki! Šiandien norėčiau labai trumpai, tačiau labai aiškiai apžvelgti neseniai gautus ir išbandytus Loreal Colour Riche nagų lakus. Mano nagai yra iš tokių, ant kurių nagų lakai laikosi itin prastai ir itin trumpai. Nepadeda nei bazės (base coat), nei viršutiniai.The post REVIEW: LOREAL COLOUR RICHE NAGŲ LAKAI appeared first on Luscious Style.

liepos 23, 2017/ Darja Tupčaja

Kosmetikos užrašai: Kinetics nagų laikai su geliniu efektu

Grožis ir Mada
Kinetics nagų laikai su geliniu efektu

Pirmą kartą Kinetics nagų laikus išbandžiau dar kovo mėnesį, kai į namus atkeliavo 8 pavasariškų atspalvių kolekcija. Išbandžiau, susidariau puikiausią  įspūdį, o vieną buteliuką net įtraukiau į mėnesio mėgstamiausių sąrašą. Ir…

liepos 22, 2017/ Živilė

luscious style: APLINK KORFU SU AUTOMOBILIU: 2 DIENA

Grožis ir Mada
APLINK KORFU SU AUTOMOBILIU: 2 DIENA

Sveiki! Pagaliau ir į Lietuvą atėjo vasara, o aš ta proga šiandien papasakosiu apie antrą dieną kelionės su automobiliu po Korfu salą (apie pirmą dieną skaitykite čia). Antrą dieną važiuodama mašinoje aš jaučiausi žymiai saugiau, kadangi per vieną dieną spėjau.The post APLINK KORFU SU AUTOMOBILIU: 2 DIENA appeared first on Luscious Style.

liepos 22, 2017/ Darja Tupčaja

gilyte.lt: SHOP | Penki aksesuarai, kurie privalo būti tavo garderobe

Grožis ir Mada
SHOP | Penki aksesuarai, kurie privalo būti tavo garderobe

Anksčiau, prieš kokius penkiolika metų, man viskas atrodė kiek kitaip: mėgau saldžius kvepalus (dabar juos aplenkiu plačiu lankstu), kaupiau bižuterijos atsargas (dabar turiu pora jų ir kelis juvelyrikos dirbinius), mėgau turėti daug rankinių, kuriomis žongliravau progai pasitaikius (dabar turiu tris). Man reikia nedaug, kad sukurčiau daug. Kas sezoną išsivalau ne tik drabužių spintą, bet ir.

liepos 21, 2017/ Agnė Gilytė

OH SO BOHEME: SUN KISSED

Grožis ir Mada
SUN KISSED

Sijonkelnės tikrai nėra sezono naujiena, įsimylėjau šį drabužį dar praėjusių metų pavasarį ir nors mano spintoje vos kelios poros, nesustoju jų devėti. Tai yra mano no.1 vasaros drabužis, mat nesu didelė trumpų šortų megėja (išimtis - keliaujant į paplūdimį), tad stengiuosi jų kaip įmanoma labiau vengti. Be to, man labai patinka sijonkelnių plevėsavimas, todėl jos ir keliavo su manimi atostogauti.Juodos.

liepos 20, 2017/ Simona Aleknaitė

Kosmetikos užrašai: The Ordinary peptidų serumas “Buffet”

Grožis ir Mada
The Ordinary peptidų serumas “Buffet”

The Ordinary greitai taps prekės ženklu, šiame tinklaraštyje susilaukusiu daugiausiai dėmesio. Natūralu, jog mieliausiai aprašau tuos produktus, kuriuos išsirenku ir naudoju pati, o The Ordinary serumai jau tapo įprastos rutinos…

liepos 20, 2017/ Živilė

Veni Vidi: Dar kartą apie tai, kas yra plaunantys kondicionieriai ir “As I am Coconut CoWash” apžvalga

Grožis ir Mada
Dar kartą apie tai, kas yra plaunantys kondicionieriai ir “As I am Coconut CoWash” apžvalga

Pakalbėkime apie plaunančius kondicionierius. Aš jau vieną aptariau čia. Tačiau kitame įraše papasakojus apie plaukų plovimo rutiną aš gi vėl išgirdau klausima kas per velnias tie kondicionieriai. Na tai trumpai šie dar vadinami Co-wash (conditioning wash) ir yra skirti tam pačiam reikalui kaip ir šampūnai. Tik neturi aršių ploviklių, dažniausiai neputoja ir neišplauna plaukų iki šiugždėjimo.

liepos 20, 2017/ Salomėja

Juoda plunksna: KAIP ATPAŽINTI GERĄ ŠAMPŪNĄ? RENE FURTERER FORTICEA APŽVALGA

Grožis ir Mada
 KAIP ATPAŽINTI GERĄ ŠAMPŪNĄ? RENE FURTERER FORTICEA APŽVALGA

Merginų tarpe neretai tenka pamatyti labai didelę šampūno rinkimosi klaidą. Mes, merginos, iš šampūnų tikimės didelių stebuklų, plaukų pokyčių ir skambiomis frazėmis papuoštos šampūnų etiketės mus labai suklaidina ir suteikia kvailas viltis. Kodėl kvailas? Nes joms tiesiog nėra įmanoma išsipildyti.

liepos 20, 2017/ Aurelija

Vinilina: Kaip susidėti kelioninę kosmetinę?

Grožis ir Mada
Kaip susidėti kelioninę kosmetinę?

Manau, galiu sau prilipinti keliautojos etiketę. Išmaišiusi pusę Europos ir šį tą toliau, jau daugelį metų mokausi teisingai susidėti daiktus. Nors sulig laiku man tai pavyksta vis geriau, tiesa ta, kad iki pat dabar po kelionių lagamine randu kažkokio šlamšto, kurio taip ir neprisireikė. Nes viskas gana paprasta - mums apskritai nereikia tiek daug daiktų gyvenime. Tačiau manijai prisikrauti jų daugiau, ko gero,.

liepos 20, 2017/ Vasarė

luscious style: LOOK OF THE DAY: MIELIAUSIA LEDAINĖ

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: MIELIAUSIA LEDAINĖ

suknelė ir rankinė Lindex/ skrybėlė Sinsay/ basutės Zara/ laikrodis Cluse iš Timebar.lt/ telefono dėklas Burga Labas rytas! Kasdienė rutina jau šiek tiek slegia, o tobulos atostogų akimirkos liko tik nuotraukose. Vienintelis džiugus aspektas – nuotraukų dar daug! Šiandien dalinuosi deriniu,.The post LOOK OF THE DAY: MIELIAUSIA LEDAINĖ appeared first on Luscious Style.

liepos 20, 2017/ Darja Tupčaja

Pamaivos Užrašai: Lancome Monsieur Big blakstienų tušas

Grožis ir Mada
Lancome Monsieur Big blakstienų tušas

WOW! Tai mažiausiai ką aš galiu pasakyti apie šį Lancome Monsieur Big blakstienų tušą. Aš taip džiaugiuosi pagaliau atradusi tušą, kuris man puikiai tinka. Ir galiausiai nereikės turėti ant savo kosmetinio stalelio kokių penkių skirtingų tušų ir tikėtis, kad nors vienas iš jų pradės man patikti. Tad drąsiai metu visus savo turimus senus blakstienų tušus […]The post Lancome Monsieur Big blakstienų tušas.

liepos 19, 2017/ Kotryna

Blogger Life: Maskuoklis ARTISTRY Exact Fit

Grožis ir Mada
Maskuoklis ARTISTRY Exact Fit

Jau senokai neteko matyti tokio prabangaus maskuoklio. Šį karta Artistry pasitengė kaip reikalas, kuriant produkto įvaizdį bei kokybišką, luxury klasei būtingą pakuotę. Smagu ant savo kosmetinio stalo turėti kažką ypatingai gražaus, tačiau judėkime prie pačio produkto bei jo maskavimo galimybių.Artistry Exact Fit Perfecting daugiafunkcis maskuoklis paslepia mažesnius netobulumus po sluoksniu. Artistry™ spalvos.

liepos 19, 2017/ Viktorija