GROžIS IR MADA

luscious style: GO UN-NUDE SU MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK

Grožis ir Mada
GO UN-NUDE SU MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK

Go Un-Nude with attitude! Maybelline New York pagaliau atkeliavo su naująja Super Stay Matte Ink skystų lūpdažių palete. Šį kartą spalvos visai kitokios ir, mano manymu, patiks visiems dar labiau! Nes kam nepatinka nude lūpdažiai? O šioje kolekcijoje jų net.The post GO UN-NUDE SU MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK appeared first on Luscious Style.

gegužės 26, 2018/ Darja Tupčaja

Vinilina: Kiek Verta Mokėti Už Pienelį? | Lierac & Mixa Apžvalga

Grožis ir Mada
Kiek Verta Mokėti Už Pienelį? | Lierac & Mixa Apžvalga

Kai išgirstu žodį pienelis, man iškart iškyla apsiblausę prisiminimai, kaip sėdžiu šeštą ryte po draugės gimtadienio baliaus sode, plieskia saulė, galva sunki, ir bandau su paskolintu Margaritos pieneliu nusivalyti tušą, nes sėkmingai užmigau su visu makiažu. O tada ateina ir pati draugė, perduodu jai pienelį, imame rymoti kartu. Tokie tad seni prisiminimai. Šiaip pati pienelių niekada iki galo nepamėgau ir.

gegužės 26, 2018/ Vasarė

Gėlėta kosmetinė: PIRMAS ĮSPŪDIS. AVON Ideal Flawless invisible coverage makiažo pagrindas su SPF 15 "Natural Beige"

Grožis ir Mada

Praeitą vakarą pagaliau ėmiausi tvarkyti savo kosmetiką ir ją apgyvendinti naujuose namuose, ir vėl už akių užkliuvo krūva mėginių, kurių dauguma - makiažo pagrindai. Šituos kažkodėl testuoju lėčiausiai. Todėl dar tą patį vakarą atidariau ir pasitepliojau, na, o sekančią dieną jau prisėdau normalioms nuotraukoms ir  nuomonei, kokią galima susidaryti po poros priemonės pabandymų. Šį kartą makiažo.

gegužės 25, 2018/ Ingrida

Gėlėta kosmetinė: MAYBELLINE Lash Sensational Intense Black Lash Multiplying mascara - intensyvaus juodo atspalvio blakstienų tušas

Grožis ir Mada
MAYBELLINE Lash Sensational Intense Black Lash Multiplying mascara - intensyvaus juodo atspalvio blakstienų tušas

Prieš kelis metus, pasirodžius originaliajam Maybelline Lash Sensational tušui, bene kiekviena mergina jį išbandžiusi gyrė, gandas pasklido plačiai ir greit nebuvo nė vienos, kuri neturėjo savo rankose ar ant savo blakstienų. Tiesą pasakius aš tuo metu nesusigundžiau. Pagalvojau, kad galbūt kažkada, tačiau taip ir nenusipirkau.Šiandien mano rankose atnaujintos versijos, itin juodas tušas, kurio deja palyginti su.

gegužės 25, 2018/ Ingrida

Grožio gurmanė: Natūralus Manilla rankų darbo šampūnas su augaliniu keratinu

Grožis ir Mada
Natūralus Manilla rankų darbo šampūnas su augaliniu keratinu

Man be galo patinka kalbėti apie plaukų priežiūrą. Nesu dėl jos pamišusi, greičiau priešingai – mėgstu minimalias pastangas bei puoselėjančią kosmetika. Todėl visada skaitau sudėtis ir renkuosi atmetimo būdu – jei sutinku tam tikrų ingredientų, plaukų šios priemonės nepasieks. Manęs nebevilioja šūksniai apie žvilgančius ir lengvai šukuojamus plaukus, deja, aukojant jų sveikatą ir gražią.

gegužės 25, 2018/ Modesta Aleknaitė

gilyte.lt: Močiutės delninė

Grožis ir Mada
Močiutės delninė

Šitą savo močiutės delninę atsimenu nuo vasarų kaime. Ji ją laikė spintelėje ir ištraukdavo, kai iš jos norėdavo pasiimti kokius svarbius dokumentus. Negalėjau nuo jos atitraukti akių ir svajojau, kad kai užaugsiu, ja pasipuošusi greta nuostabios suknelės ir batelių eisių į koncertus ar teatrą. Viskas pildosi! Močiutė prieš porą savaičių padovanojo man šį grožį-einu  su.

gegužės 25, 2018/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: LIRENE "Vitamin Energy" intensyviai drėkinanti veido kaukė su Barbadoso vyšniomis

Grožis ir Mada
LIRENE

Gegužė man buvo iššūkių metas, todėl nesumeluodama galiu pripažinti, kad veido kaukes šį mėnesį naudojau tik tris kartus ir šita Lirene su vyšniomis yra ta trečioji, žadanti intensyviai drėkinti veido odą. Gana greit keliausiu pasidaryti aparatinių veido procedūrų ir šiek tiek palepinti odą. Ilgai galvojau apie mezoterapiją, tačiau adatinės kol kas dar nenoriu daryti, tačiau aparatinė jau laukia manęs!.

gegužės 24, 2018/ Ingrida

basic approach blog: New in: Artistry cosmetics

Grožis ir Mada
New in: Artistry cosmetics

Labas! Turbūt jau pastebėjai, kad labai mėgstu išmėginti įvairiausias dekoratyvinės kosmetikos priemones ir apie jas papasakoti tau.

gegužės 24, 2018/ Aistė

Gėlėta kosmetinė: FRAGONARD "Belle de Nuit" kvepalai moterims (PP)

Grožis ir Mada
FRAGONARD

Iki šiol aš nebuvau girdėjusi apie Fragonard kompaniją ir jos kvepalus. Jeigu jūs, kaip ir aš, nelabai gilinatės į nišinius kvapus, tai tikriausiai Fragonad jums irgi negirdėta? Kompanija, skambiai vadinama The House if Fragonard buvo įkurta 1926 m. Eugene Fuchs, kuris sugalvojo parduoti kvepalus turistams, kurie tuo metu ėmė atrasti Prancūzijos Rivieros apylinkes. Kompanija buvo pavadinta tapytojo Jean-Honore.

gegužės 23, 2018/ Ingrida

Cippa: How I’m Doing: A Quick Update

Grožis ir Mada
How I’m Doing: A Quick Update

Labai neturiu laiko plėstis, tik noriu, kad žinotumėt – nepamiršau jūsų, rašyti vis dar ketinu, ką pasakyti tikrai turiu. Didžiąją dalį laiko šlaistausi po parduotuves arba garinu drabužius, todėl prisėsti ir išpilti viską sklandžia forma dabar arba nebeturiu laiko, arba vis dar morališkai ilsiuosi nuo sėdėjimo prie kompo ir vengiu. The post How I’m Doing: A Quick Update appeared first on Cippa.

gegužės 23, 2018/ Vilija Rušinskaitė

Veni Vidi: Apžvalga: “The Body Wonders” stangrinantis aliejus veidui

Grožis ir Mada
Apžvalga: “The Body Wonders” stangrinantis aliejus veidui

Kaip gi jūs laikotės? Aš esu užsivertusi mažais darbeliais, nes jau poryt pas pirkėjus iškeliaus mano pirmoji siurprizų dėžutė. Žinote, kai turi mažą el. parduotuvę, tai daugelis galvoja, kad nelabai ten yra ką veikti. Na, nuneši tuos kelis siuntinius į paštą ir tiek žinių. Bet kadaise aš vienoje programoje žymėdavau laiką, kiek prie kokio darbo užtrunku ir realiai tai gaunasi full time darbas,

gegužės 23, 2018/ Salomėja

gilyte.lt: Idėjos šios vasaros vestuvėms iš Karališkos puotos

Grožis ir Mada
Idėjos šios vasaros vestuvėms iš Karališkos puotos

Nieko nesitikėjau iš šių karališkųjų vestuvių, todėl natūraliai nebuvo ir jokios staigmenos dėl suknelės, nuometo ar tiaros. Viskas buvo taip, kaip turi būti. Ir šaunuolė Megan, kad pasirinko subtilų, saugų ir, vis dėlto, europietišką aprangos variantą. Iki panagių subtilus ir paprastas įvaizdis išbaigtas iki (ne)tyčia išsidraikiusių sruogelių aplink veidą ir vos matomas lengvas dieninis makiažas..

gegužės 23, 2018/ Agnė Gilytė

Blogger Life: Lengvas skaidrus makiažo pagrindas ARTISTRY HYDRA-V

Grožis ir Mada
Lengvas skaidrus makiažo pagrindas ARTISTRY HYDRA-V

Koks yra tobulas makiažo pagrindas karštą vasaros dieną ? Lengvas, spindintis su SPF apsauga! Būtent toks yra Artistry Hydra V. Nors asmeniškai mėgstu labiau maskuojančius makiažo pagrindus, tačiau vasarai neapkraunu per daug odos dekoratyvine kosmetika. Reikia gi ir odai paatostogauti bei pailsėti nuo matinių bei sunkių pudryčių.Iš tiesų nepastebėjau, kaip ėmiau ir pamilau Artistry dekoratyvinę kosmetiką, o.

gegužės 22, 2018/ Viktorija

Blogger Life: Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator Veido kremas - želė

Grožis ir Mada
Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator Veido kremas - želė

Šiltu sezonu itin populiarūs želė tekstūros veido kremai. Jie ne tik neapsunkins odos bei leis jai kvėpuoti, bet sudrėkins ir apsaugos. Apie Clinique želės konsistencijos drėkiklį skaičiau nemažai gerų atsiliepimų. Dauguma giria jo drėkinamąsias savybes, tačiau yra ir dalis ne itin susižavėjusių šiuo gaminiu. Smalsumo vedama, išbandžiau išbandžiau ir aš, tad dalinuosi visais už ir prieš.Pradėkime nuo to, kad.

gegužės 22, 2018/ Viktorija

Gėlėta kosmetinė: GLOBAL WHITE balinantis burnos skalavimo skystis

Grožis ir Mada
GLOBAL WHITE balinantis burnos skalavimo skystis

Rašydama apie muilą, skystą muilą, dantų pastą ar burnos skalavimo skystį, visuomet apsiriboju vos keliais sakiniais ir stengiuosi viską pateikti kuo trumpiau. Žinau, kad apie 1/3 jūsų tokio tipo įrašų neskaito, todėl dažniausiai socialiniuose tinkluose apžvalga nesidalinu: manau, kad toms, kurioms aktualu atranda tokio tipo įrašus tiesiog apsilankiusios tinklaraštyje, na o toms, kurioms neįdomu, apžvalga net.

gegužės 22, 2018/ Ingrida

Pamaivos Užrašai: THE BODY SHOP MANDARINŲ VEIDO DULKSNA

Grožis ir Mada
THE BODY SHOP MANDARINŲ VEIDO DULKSNA

Taip jau gaunasi, kad rašant tinklaraštį aš labiau koncentruojuosi į patikusias priemones. Nepatikę/netikę produktai nustumiami į šoną, nes aš juos pamirštu, o prisimenu tada kai ateina laikas juos išmesti. Ir tada kažkaip rašyti apie juos jau nelabai ir norisi. Nors, turėčiau pripažinti, kad neigiamą/peikiantį atsiliepimą parašyti yra kur kas lengviau. Kažkaip daug lengviau tekstas dėliojasi. […]The post.

gegužės 22, 2018/ Kotryna

Gėlėta kosmetinė: PHYTO "Phytomillesime" šampūnas ir kaukė dažytiems plaukams

Grožis ir Mada
PHYTO

Labas, kaip gyvenate? Kokios nuotaikos naujai savaitei? Aš po truputį įsikuriu naujuose namuose - pagaliau baigiau pačio nereikšmingiausio estetikos prasme - sandėliuko remontą. Aišku, jo galima netvarkyti, nekeisti ir viską palikti paskutinėje vietoje. Bet. prisikrovus sandėliuką, tikiu jo visiškai nebenorės iškraustyti, galiausiai numosi rankas, nes vistiek ten niekas nieko nemato ir jis liks toks, koks buvo. O remontas.

gegužės 21, 2018/ Ingrida

luscious style: SEKMADIENINĖS TRADICIJOS KAUNE

Grožis ir Mada
SEKMADIENINĖS TRADICIJOS KAUNE

striukė H&M/ marškinėliai HEOT couture/ batai Deichmann/rankinė Zara/ auskarai Fashion Zone Vienam sekmadienis yra šeimos diena, kitam tai atsipalaidavimo ir nieko neveikimo diena, trečiam sekmadienis galbūt yra apsipirkimo bei naujai savaitei pasiruošimo diena. O man? Man sekmadienis yra dar viena.The post SEKMADIENINĖS TRADICIJOS KAUNE appeared first on Luscious Style.

gegužės 21, 2018/ Darja Tupčaja

OH SO BOHEME: ATOSTOGŲ GĖLĖS

Grožis ir Mada
ATOSTOGŲ GĖLĖS

Kas gi labiau leidžia galvoti apie vasarą negu gėlėta midi suknelė? Be galo mėgstu šiltuoju metų laiku dėvėti šio ilgio sukneles ir sijonus. Midi leidžia jaustis laisvai ir patogiai, tau nereikia bijoti kiekvieno stipresnio vėjo gūsio, be to šis ilgis yra visuomet madingas. Nieko šokiruojančio pavasariui / vasarai rinktis gėlių raštais margintus drabužius, tai taip pat yra nemari klasika. Tokią suknelę labai lengva.

gegužės 21, 2018/ Simona Aleknaitė

Veni Vidi: “Lookfantastic” grožio dėžutė “Beauty Bazaar”, 2018m. gegužė. Įspūdžiai

Grožis ir Mada
“Lookfantastic” grožio dėžutė “Beauty Bazaar”, 2018m. gegužė. Įspūdžiai

Žmonės jau pradėjo manęs klausinėti, ar dar negavau dėžutės. Fenomenalu, kad šios apžvalgos laukiamiausios, nors atrodo, kad gi nieko naujo neparodau, kokiame instagrame jau vos ne prieš mėnesį buvo aiškus turinys :). O aš jį pamačiusi nelabai ir laukiau dėžės. Taip, mėgstu staigmenas, bet kaip vaikystėje ieškodavau Kalėdų senio dovanų, kaip tyliai pašniukštinėju advento kalendorių lagelius, kaip

gegužės 21, 2018/ Salomėja