GROžIS IR MADA

Papartis: Makiažas naudojant mėgstamiausią 2017 metų dekoratyvinę kosmetiką

Grožis ir Mada
Makiažas naudojant mėgstamiausią 2017 metų dekoratyvinę kosmetiką

Gyvenimas per trumpas ieškoti tinkamiausių kosmetikos priemonių nesibaigiančioje pasiūloje. Nesijaudink juk tam, drauge, esu aš! Dalinuosi universaliomis ir labiausiai sužavėjusiomis dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis 2017 metais.Physicians Formula Nude Wear makiažo pagrindas / spalva - light (15,90 €/ 30 ml)Physicians Formula makiažo pagrindą apžvelgiau tik jam atsiradus Lietuvoje. Pirmoji pažintis su gamintoju buvo.

sausio 16, 2018/ Martyna

gilyte.lt: 7 LENGVI BŪDAI KAIP ATSIPALAIDUOTI

Grožis ir Mada
7 LENGVI BŪDAI KAIP ATSIPALAIDUOTI

Visi esame be proto užsiėmę, labai svarbūs ir įsisukę į savo darbų ratą taip, jog retai kada randa laiko ne tik artimiesiems, bet ir sau. Žaviuosi šiuolaikine karta, kuri išties turi nemažai siekių, svajonių ir didelių tikslų ir sugeba jiems rasti laiko. Iš jų semiuosi įkvėpimo ir stengiuosi padrąsinti ne tik tave, bet ir save..

sausio 16, 2018/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: 2017 metų mano mėgstamiausi III: dekoratyvinė kosmetika ir aromatai

Grožis ir Mada
2017 metų mano mėgstamiausi III: dekoratyvinė kosmetika ir aromatai

Metas paskutinei mėgstamiausiųjų daliai, kurioje kalbėsime apie dekoratyvinę kosmetiką bei kvepalus. Tikriausiai visoms dekoratyvinė kosmetika yra pati įdomiausia dalis? Kalbant apie dekoratyvinę, man atrodo, kad šiemet eksperimentavau labai mažai, mažiau nei norėčiau, todėl tie atradimai, tiksliau geriausios priemonės gana paprastos. Pati nejaučiu jokio įkvėpimo daryti šitą įrašą - atrodo dar nesenai dariau.

sausio 16, 2018/ Ingrida

Veni Vidi: Išbandžiau maisto užsakymo programėlę “Wolt”: kas patiko, o kas nelabai

Grožis ir Mada
Išbandžiau maisto užsakymo programėlę “Wolt”: kas patiko, o kas nelabai

Vėl bandau paslaugą! Priminsiu, kad panašaus tipo įrašas buvo apie grožio paslaugų rezervacijos sistemą “Treatwell”. Taip pat bandžiau ir svorį mečiau su Kilo.lt. Iš tiesų, tai man tikrai smagu pareklamuoti įdomius bei naudingus dalykus. Tikrai nesu iš tų, kuriem suskausta dantis išgirdus žodį “reklama”. Tačiau viską, viską!, išbandau pati. Ir žiūriu išplėstomis akimis ar neužkibs koks minusas,

sausio 15, 2018/ Salomėja

Gėlėta kosmetinė: THE BODY SHOP "Frosted Plum" cukruotų slyvų rankų kremas su turkiškų slyvų ekstraktu

Grožis ir Mada
THE BODY SHOP

Aš paprastai neperku tų limituoto leidimo priemonių, kurios būna išleidžiamos šventiniu laikotarpiu, tačiau šį kartą neatsilaikiau. Užsukusi į The Body Shop parduotuvę įsigijau cukruotų slyvų bei chai vanilės rankų kremus. Matyt pasiilgau kompanijos produkcijos, nes kažkada, oi buvo laikai, kai negalėdavau be The Body Shop produkcijos gyventi ir būtinai reikdavo vis kažko naujo mano vonioje. Vanilinį kremą.

sausio 14, 2018/ Ingrida

basic approach blog: Outfit of the day: heels & distressed jeans

Grožis ir Mada
Outfit of the day: heels & distressed jeans

Labas! Šiandien grįžtu su pirmuoju šių metų lookbooku, kurių pati sau pasižadėjau šiemet kelti daugiau. Kadangi po ranka neturiu fotografo, kuris galėtų labai dažnai fiksuoti mano kasdieninius outfitus, jais dalinuosi tuomet, kai pavyksta ištaikyti laisvą savaitgalio minutę… View Post

sausio 14, 2018/ Aistė

Burunduko blogas: Studios Didier gelinis nagų lakas "Dark veils" | Mano žiemos manikiūras

Grožis ir Mada
Studios Didier gelinis nagų lakas

Gelinis nagų lakavimas yra labai populiarus dalykas. Turbūt bus labai sunku surasti merginą, kuri to nebandė ir turbūt neįmanoma rasti tos, kuri apie tai negirdėjo. Ir ne veltui. Juk labai patogu nusilakuoti nagučius ir bent dvi-tris savaites negalvoti apie manikiūrą. Bet eiti pas meistrę gana brangu, o dar ir laiko sąnaudos didelės.Pristatau savo mylimiausią produkciją, su kuria tą padarau pati

sausio 14, 2018/ Burundukas

Grožio gurmanė: Ko išmokau ketverius metus rašydama tinklaraštį

Grožis ir Mada
Ko išmokau ketverius metus rašydama tinklaraštį

Nuotrauka iš lovilee.co.zo Šį savaitgalį Grožio Gurmanė švenčia ketverių metų gimtadienį. Per šį laikotarpį išmėginau dešimtis naujų natūralių ir ekologiškų grožio priemonių, susipažinau su kai kuriais iš jūsų, rengiau seminarą „Nuostabūs plaukai – pasiekiama!“, šiuo metu dirbu ties dar dviem puikiais projektais. Kai kurie per tokį laikotarpį iš tinklaraščio padaro sėkmingus verslus, kai.

sausio 14, 2018/ Modesta Aleknaitė

Gėlėta kosmetinė: 2017 metų mano mėgstamiausi II: rankoms, kojoms ir nagams

Grožis ir Mada
2017 metų mano mėgstamiausi II: rankoms, kojoms ir nagams

2017 metai man atnešė labai daug atradimų grožio dalykų srityje. Nors bandau ir rašau jau nuo 2014 metų, tačiau būtent praeiti metai buvo didieji atradimų ir didieji nusivylimų metai, kai išbandžiau itin daug produktų, apie kuriuos gan senai galvojau ir kurių gana senai norėjau. Vienas ryškesnių kategorijų šiais metais buvo nagų lakai - jei anksčiau mylėjau Golden Rose ir nebandžiau itin daug naujovių, tai.

sausio 14, 2018/ Ingrida

Juoda plunksna: KAIP UŽSIDIRBTI PINIGŲ STUDINANT

Grožis ir Mada
KAIP UŽSIDIRBTI PINIGŲ STUDINANT

Kol dar turiu studentės statusą, o tikiuosi jau nebeilgai, dalinuosi savo idėjomis, kaip galima papildomai užsidirbti "nedirbant". Ar bandei kurį nors būdą? :)

sausio 13, 2018/ Aurelija

Gėlėta kosmetinė: ORLY Classic nagų lakas "Star Spangled"

Grožis ir Mada
ORLY Classic nagų lakas

Tiesą sakant visą gruodį nelakavau nagų! Pusę gruodžio turėjau gelinį lakavimą, o kitą pusę vis bandžiau atgaivinti ir paauginti savo nagus su specialiomis priemonėmis. Nemanau, kad dabar nag būklė šiuo metu yra pasitaisiusi, bent jau ne iki tokios, kuria būčiau patenkinta, tačiau. žiauriai pasiilgau spalvotų nagų, spalvų ir to kassavaitinio (ar porą kart per savaitę) lakavimo ritualo. Tad paskutinėmis gruodžio.

sausio 13, 2018/ Ingrida

Veni Vidi: Outfit: morkos keliauja

Grožis ir Mada
Outfit: morkos keliauja

Prasidėjo ir įsibėgėjo naujieji metai ir šiemet norėčiau neapleisti aprangai skirtos kategorijos. Jau ne kartą minėjau savo tikslus. O jie labai paprasti. Noriu parodyti kaip rengiasi žmogus, kuris mėgsta šmutkes, madą interpretuoja, o ne jos vaikosi, taip pat priklauso didesnių moterų kategorijai, mėgsta jaustis ir patogiai, ir gražiai. Čia aš apie save. :).

sausio 13, 2018/ Salomėja

Gėlėta kosmetinė: 2017 metų mano mėgstamiausi I: kūnui, plaukams ir veidui

Grožis ir Mada
2017 metų mano mėgstamiausi I: kūnui, plaukams ir veidui

Sveikos mano mielosios skaitytojai ir sveiki mieli skaitytojai,Paprastai metų geriausiuosius aš paskelbiu dar einamųjų metų pabaigoje arba iš karto po Naujųjų, tačiau šiemet kaip niekaip susivėlinau ir ėmiau abejoti, ar toks įrašas vis dar reikalingas? Jei reikalingas, tuomet kilo dar kitas klausimas, kaip viską sutalpinti ir viską sudėti logiškai ir protingai? Nusprendžiau bandyti padaryti tris mėgstamiausiųjų.

sausio 13, 2018/ Ingrida

Veni Vidi: Susitikimas po 10 metų: “Tigi” formavimo kremas garbanotiems plaukams “Catwalk Curls Rock Amplifier”. Ar vis dar patinka?

Grožis ir Mada
Susitikimas po 10 metų: “Tigi” formavimo kremas garbanotiems plaukams “Catwalk Curls Rock Amplifier”. Ar vis dar patinka?

Šiais metais dar nieko nerašiau apie plaukų priežiūros produktus, įsivaizduojat? Tačiau tikrai turiu, ką aptarti. Kad ir apie “Tigi” produktą garbanotiems plaukams. Turiu aš jį jau ne pirmą kartą. Prieš kokių 10 metų “Tigi” buvo labai ant bangos. Supermamų forume dainavo jam pagyrimus, visos siuntėsi iš tuo metu populiarios el. parduotuvės, kurią vadino tiesiog braškėmis (kažin ar dar egzistuoja?)

sausio 12, 2018/ Salomėja

Veni Vidi: Apžvalga: “Maybelline” skysti lūpų dažai “Super Stay Matte Ink”. Ar tikrai tokie geri?

Grožis ir Mada
Apžvalga: “Maybelline” skysti lūpų dažai “Super Stay Matte Ink”. Ar tikrai tokie geri?

Nesumeluosiu sakydama, kad “Maybelline Super Stay Matte Ink” lūpų dažai tapo tikromis žvaigždėmis lietuviškoje blogosferoje. Ne viena tinklaraštininkė įtraukė juos į metų geriausius ir ko gero tai buvo produktas, kuriam pagyrų negailėta. Tiek aš žiūrėjau į tuos atsiliepimus, kad ir pati užsimaniau. Juk bėdelė tame, kad esu tikra, jog lūpų dažai, kurie atlaiko bent vieną normalų valgymą (kad ir sal

sausio 12, 2018/ Salomėja

Vinilina: Skaitiniai, Žiūriniai & Klausiniai Vol. I

Grožis ir Mada
Skaitiniai, Žiūriniai & Klausiniai Vol. I

Kadangi pusę savo gyvenimo praleidžiu internete, būna, užtinku ką nors tikrai šaunaus. Kažką įdomaus, kabliuojančio, verto skaitymo-klausymo-žiūrėjimo. Ir tada norisi tuo pasidalinti. Bet kur, kaip, kada? Iš pradžių galvojau įtraukti į mėnesines gyvenimo ataskaitas, tačiau širdis sakė, kad ne visai ten visai šiai medžiagai yra vieta. Tad tiesiog nutariau padaryti atskirą rubriką. Panašių įrašų serijas daro.

sausio 12, 2018/ Vasarė

luscious style: LOOK OF THE DAY: ŠIEK TIEK LEOPARDO

Grožis ir Mada
LOOK OF THE DAY: ŠIEK TIEK LEOPARDO

liemenė Rosegal/ megztinis, kelnės ir delninė Lindex/ batai 5th Avenue iš Deichmann Sveiki! Kaip laikotės? Mane nugalėjo peršalimas ir dabar tenka gydytis visais įmanomais būdais, kad kuo greičiau pasveikčiau. Ta proga šiandien dalinuosi praeitą savaitę įamžintu deriniu ir pamąstymais apie.The post LOOK OF THE DAY: ŠIEK TIEK LEOPARDO appeared first on Luscious Style.

sausio 12, 2018/ Darja Tupčaja

Blogger Life: Caviar Moisture Intense Oil Creme Plaukų priežiūros linija

Grožis ir Mada
Caviar Moisture Intense Oil Creme Plaukų priežiūros linija

Alterna - tai prabangiausių JAV pagamintų profesionalių plaukų priežiūros priemonių prekinis ženklas, kurio pagrindinis privalumas yra prabangios sudėtinės dalys. Ikrai, bambukų ir šampano ekstraktai, Kendi ir triufelių aliejai - tai tik keletas ingredientų, kuriuos savo priemonėse naudoja Alterna. Įspūdinga tiesa? Šiandien noriu jums pristatyti naują, aliejumi praturtintą Alterna Caviar Moisture Intense priemonių.

sausio 11, 2018/ Viktorija

gilyte.lt: Harmonija

Grožis ir Mada
Harmonija

Pirmas dalykas, kurį padariau sausio pirmąją dieną – užsirašiau į harmonizuojantį masažą. O jūs jį bandėt? Po jo tiesiog plaukiau – toks lengvumas atėjo, nemoku net papaasakoti. Agata Gri buvo sunku mane ir nufotografuoti – negalėjau susikaupti. Jis tikrai veikia. Tik rekomenduoju jį daryti vakare, kad su arbatos puodeliu tiesiai į lovą. Garantuoju spalvotus sapnus,.

sausio 11, 2018/ Agnė Gilytė

Gėlėta kosmetinė: TRIFLE COSMETICS Atlantis Cookie prismatic highlighter - hailaiteris "Pink Galaxy"

Grožis ir Mada
TRIFLE COSMETICS Atlantis Cookie prismatic highlighter - hailaiteris

Pastaruoju metu mano dienos keistos ir padarytų darbų kiekis ne visai mane tenkina. Atrodo, kad pas mane vėl sunkaus susikaupimo fazė, tačiau šiemet, priešingai nei kada ankščiau per daug nepergyvenu, žinau, kad esminius dalykus padarau, o visa kita gali ir palaukti. Tiesa, šiandien priėmiau man asmeniškai labai sunkų sprendimą ir nusprendžiau mokytis rusų kalbos! Taip, taip, aš viena tų pirmųjų, kurie vietoj rusų.

sausio 10, 2018/ Ingrida