GROžIS

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: JOB INTERVIEW

Labas! Ar jūs turi oficialių drabužių, su kuriais galėtumėt drąsiai keliauti į kokį nors pokalbį dėl darbo, prezentaciją, susirinkimą ar šiaip oficialą ir rimtą vietą? Nes jei ne, tai labai blogai ir aš tą pati labai puikiai supratau, kai pamačiau šią palaidinę parduotuvėj ir kad ji dar ne mano spintoje. PALAIDINĖ: https://goo.gl/ivAp4YŠiaip man šifonas kaip medžiaga rūbams nėra pati.

sausio 16, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: ELEGANCIJA

Labas! Aš ir vėl su nauju OOTD įrašu. Šį kartą jame - raudona suknelė, kurios norėjau jau ilgą laiką, bet pasisekė man nelabai su ja. Kas kaip ir kodėl ne - skaitykit toliau.

sausio 14, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: V

Hey! Kaip ir sakiau, dabar bus šiek tiek OOTD įrašų. Šiandien jūsų dėmesiui - suknelė iš Romwe, kuri, tikriausiai, nėra pati žiemiškiausia suknelė tinkanti sausio mėnesiui, bet kad faina visa pati iš savęs - tikrai taip.

sausio 11, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: KRINTANTYS PERLAI

Labas, merginos! Kadangi gavau siuntinukų su drabužiais, dabar kelias dienas iš eilės bus OOTD įrašų, nes noriu parodyti ir pakalbėti apie gautus dalykus. Šiandien rodau vieną iš dabartinių trendų topų - juodus džinsus su netikrais perlais. Perlų karoliukų siuvinėjimas ant drabužių dabar yra viršūnėje ir galbūt yra tekę matyt tokių rūbų. Susigundžiau ir aš pamėginti.

sausio 10, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: 50 SHADES OF NUDE: NUDE LŪPDAŽIŲ KOLEKCIJA

Labas! Labai seniai norėjau jau parašyti įrašą apie turimus nude lūpdažius ir pasidalyti atradimas, praradimais ir šiaip, nude yra pats nešiojamiausias atspalvis, todėl galbūt man pasidalijus savo turimais, jūs taipogi apsispręsit priimti kokį vieną į savo gausią kolekciją, o gal netgi pradėt naują.

sausio 6, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KAS PAVYKO 2017 IR KO NORIU IŠ 2018

Nu šakės, 2017 metai praskriejo labai greitai ir nė nepastebėjau, kaip praėjo net 5 riebios dienos 2018. Iš dalies gerai, kad laikas nestovi vietoj ir tiksi, bet kai taip greit šuoliuoja - irgi šiek tiek baisu.

sausio 5, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: GET COZY

Sup! Kaip šventės praėjo? Ar jau nusprendėt ką veiksit ir ko nebe šiais naujais, 2018 metais?

sausio 3, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KIEK GALIMA NUSIPIRKTI UŽ 40$?

Labas! Jau greitai baigsiu savo atostogas ir imsiuosi blogo rašymo kaip turi būt, nes tikrai to pasiilgau. O šiandien - dar vienas norų sąrašas, kuris jau sukrautas į krepšelį ir laukia, kol bus apmokėtas. Kviečiu skaityti, apžiūrėti ir pasikalbėti.

gruodžio 27, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: SELFIE LAZDA IR TRIPODAS

Gerai, gal šie du nauji mano pirkiniai nėra labai susiję su grožiu, kosmetika ar drabužiais, tačiau jie gan įdomūs ir reikalinga tada, kai kalbame apie blogerio "darbą". Visokia tokia įranga, kuri slepiasi po žodžiu "blogeris", manau, taipogi turi nebūti pamiršta. Tad įsigijau ne tik naują telefoną su geresne kamera, bet ir keletą pagalbinių įrankių nuotraukoms daryti. Čia nelabai planuoti pirkiniai. Nes net.

gruodžio 23, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: 4 DOVANŲ IDĖJOS KALĖDOMS IR NE TIK

Labas, labas, labas! Kaip sekas su dovanomis? Labai skęstat?

gruodžio 21, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: TUŠTUČIAI #3

Labas, labas! Dar vienas tuštučių įrašas. Šįkart jame - 13 išbaigtų produktų - plaukams, kūnui, veidui, dekoratyvinė kosmetiką ir vienas nagų lakas. Į jį įeina tokie brandai kaip: Margarita, Maybelline, Holika Holika, Neuma, Loreal, Garnier, Paese ir kiti. Tad jeigu įdomu, labai kviečiu skaityti! Užbaigiau visus likučius likusių produktų, kuri mėtėsi vis po lašelį, kada galėčiau praimti naujus. Niekad.

gruodžio 20, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ŠLAPDEŠRĖS KOSTIUMAS ARBA KALĖDINIS WISHLIST

Rožinis kostiumėlis Labas! Kaip laikotės? Aš tai puikiai, pasitikau savaitgalį, bet jis skirtas tikrai ne ilsėtis. Na, gal tik ilgiau pamiegoti. Turiu begales darbų kaip ir visada. Vieni malonūs, kiti neišvengiami, bet visi be išimties turi būti padaryti.

gruodžio 13, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: STRIUKĖ IŠ SHEIN

Labas! Šiandien noriujums parodyti ir trumpai papasakoti apie nesenai įsigytą striukę iš SHEIN parduotuvės. Ar verta, ar striukė verta vadintis striuke ir ar nebijo lietuviškų orų? Apie viską iš eilės.

gruodžio 9, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: TRENDAS: AUSYTĖS

Kas mane sekat instagrame (@peroksidine.lt), tai jau ne vieną kartą matėte mano megztuką su ausytėmis. Šitas trendas jau šmėžavo anais metais, nes išto paties puslapio turiu liemenę su ausytėmis, bet dabar vis dažniau pastebiu šią detalę, ypač ant minkštų megztukų žiemai, chalatų, pižamų. Tai jei norit kažko mielo sau, draugei ar mamai - skaitykit toliau.

gruodžio 6, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: LITTLE GREY DRESS

Grey is the new black. Tikrai. Arba ne. Grey is another black. Taip, pilka spalva man - dar viena juoda. Jos abi viena prie kitos labai gerai atrodo, o ir šiaip pilki drabužiai man labai tinka, nes neužgožia manęs.

gruodžio 5, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DŽEMPERIS /BABE/ | ROMWE

Labas, merginos! Šiandien noriu tiesiog parodyti ir trumpai pakalbėti apie džempą, kuris atsirado mano spintoje. Kažkaip seniai jau tokio norėjau, bet vis nepasiimdavau ir nežinau kodėl. Galvodavau "ai, kitą kartą". Nu ir užtenka jau kitakartinti, ėmiau ir pasiėmiau ir tikrai nesigailiu. Beveik.

gruodžio 3, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAYBELLINE MASTER BLUSH SKAISTALŲ PALETĖ

Ši paletė pas mane kosmetikos stalčiuje stovi jau tikrai seniai. Mėnesį, o gal ir daugiau. Nors ir turiu belekiek darbo kolegijai, vis ieškau dingsties kažką veikt ir tuos darbus "pamiršt".

gruodžio 2, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: TUŠTUČIAI #2

Prisikaupė pas mane jau nemažai  išbaigtų produktų, tai pamaniau, kad gal jau laikas juos aptarti. Nes kuo daugiau pakuočių, tuo ilgesnis įrašas, o šis jau ir taip nusimato netrumpas.

lapkričio 30, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DOVANA MAMAI: DIDELĖ TALPI RANKINĖ

Aš mėgstu dovanoti. O dažniausia be jokios progos, nes tada dovanojimas dar ypatingesnis. Malonu matyti tikrai laimingą ir nustebusį veidą žmogaus, kuriam dovaną įteiki. Tačiau šį kartą proga buvo ir dar kokia. Artėjo mamos gimtadienis ir niekaip negalėjau sugalvoti, ką padovanoti. Nes norėjau, kad dovana būtų tikrai praktšika ir tikrai mamai reikalinga bei pradžiugintų. Kažkaip pastebėjau jos jau nunešiotą.

lapkričio 29, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAYBELLINE SUPER STAY 24H PUDRA IR MAKIAŽO PAGRINDAS

Na, šiandien apie naujienas. Ne tokia ji jau ir šviežia, bet vistiek naujiena iš Maybelline - naujas makiažo pagrindas ir pudra. Super stay 24 h kreminė ir sausa pudros žada išsilaikyti ilgai ilgai ir tobulai maskuoti. Be to, pasirūpinti, kad ji būtų matinė. Man, kaip riebiaobei šitas produktas buvo labai aktualus, todėl labai džiaugiuosi, gavusi galimybę ją išmėginti.

lapkričio 29, 2017/ Chemiliuminescencija