GROžIS

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: SIAUBO MANIAKĖMS: SERIALAS AMERICAN HORROR STORY

Labas! Labai norėjau šiandien ką nors parašyti, tiesa, norėjau ir vakar ir užvakar, tačiau šiuo metu neturiu dar kažkokių produktų apie kuriuos būčiau susidariusi pilną nuomonę apžvalgai, o ir naujų šmutkių neįsigijau, tai reikėjo sugalvoti temą apie ką rašyti. Na, kadangi mano blogas - apie viską, ką mėgstu, apie mano pomėgius ir kas mano gyvenime nutinka, tai pagalvojau, kad imsiu ir papliurpsiu apie.

liepos 20, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KAIP NAUDOTIS PRIKLIJUOJAMAIS NAGAIS

Labas. Sėdžiu dabar darbe ir girdžiu panašius garsus į griaustinio. Neaišku koks oras lauke, aš nematau, tai nesuprantu ar rimtai griaudi ar griūna Akropolis žemėn. ☺ Bet nesvarbu, šiandien, va dabar užsimaniau apie nagus pakalbėt. Dirbtinius. Ir jų prisiklijavimą. Šitoje srityje sukaupiau nemažai patirties, tai noriu ir su Jumis pasidalyt, nes Jums, panos - viskas, kas geriausia. ❤ Ko gero visos esate girdėję.

liepos 13, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: 21 AMŽIAUS SUBTILYBĖS: VEIDO ŠVEITIKLIS BE JOKIŲ GRANULIŲ

Sveikos. Kaip dažnai šveičiate savo veido odą? Aš tai mėgdavau daryti, bet šveitikliuose esančios granulės, nors ir mažytės, man padarydavo ir naudos, ir žalos. Žala būdavo labiau pastebima, todėl lioviausi tai dariusi. Tačiau nori nenori, negyva oda kaupiasi ant veido, nešvarumai giliai taipogi, todėl reikėjo ieškoti alternatyvų. Būtent todėl radau šį šveitiklį iš MICABELLA ir jau po kelių naudojimų.

liepos 5, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: STUDENTIŠKAS GYVENIMAS: KĄ PASIIMTI Į BENDRABUTĮ

Labas! Šiandien labai graži diena pasikalbėti apie negražias dienas.

liepos 4, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PRIAUGINTOS BLAKSTIENOS: FAKTAI IR MITAI. MANO ISTORIJA

Sveikos! Dar kaip šiandien prisimenu, kaip viename iš savo blogų rašiau, kad niekada niekada nesiauginsiu jokių dirbtinių blakstienų plaukų, jokių plastinių operacijų nedarysiu, kad turiu ir privalau būt patenkinta viskuo, ką turiu.

liepos 3, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: TIME FOR... MAKEUP! NAUJI MAKIAŽO ŠEPETĖLIAI

Labas. Labai keista man, jog šiuo metu esu darbe ir rašau įrašą. Tuo man mano naujasis darbas ir patinka — yra nemažai laisvo laiko, kuomet galiu užsiimti kokia nors veikla — skaityti, piešti ar kaip dabar darau — rašyti apie naujus makiažo šepetėlius.

liepos 2, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: NUO PIRMADIENIO PRADĖSIU SPORTUOTI

juoda gertuvė sportui Kiek kartu jau sau sakėte, kad nuo pirmadienio kažką pradėsite daryti/kažką liausitės dariusios? Tikriausiai jau nesuskaičiuojamą kiekį, nes aš tai tikrai. Skaudžiausi neištęsėti pažadai yra tie, kuriuos pažadi sau. Tačiau jau geriau žadėt ir laužyt, nei nieko niekada sau nepažadėt.

birželio 29, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: I DRINK AND I KNOW THINGS

Labas! Vakar, kadangi buvo tingiadienis sekmadienis ir labai daug lijo, paruošiau dar vieną įrašą, kad šiandien, va dabar, grįžusi iš darbo vėlai vakare, galėčiau paskelbti ir su Jumis pasidalyti dar vienu OOTD. Labai paprastu, labai patogiu, labai pasivaikščiojimui po miestą karštą dieną skirtu, bet vistiek rūbu deriniu. Tad, kviečiu!

birželio 25, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: BLOCKS

Labas. Šiandien toks nuostabus sekmadienis, nuo pat labo ryto lyja. Ir taip faina, kai tau niekur nereikia eit, sėdi namuose ir už lango pliaupia lietus.

birželio 24, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: THERME CANCUN CACTUS PURŠKIAMAS SAUSAS ALIEJUS KŪNUI

Kadaise labai seniai, iš biovaistinės išmėginau vanilinį sausą aliejų kūnui. Jis taipogi buvo purškiamas, skirtas kūnui ir plaukams. Aš, kiek save pamenu, labai jį mėgau ir jis buvo vienas tų produktų, dėl kurių gedi, kai jie baigiasi.

birželio 23, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: BOTANICAL

Labas! Kaip nuotaikos? Aš šiandien noriu jums parodyti savo vieną iš daugelio OOTD ir naujų drabužių vasaros sezonui. Šiandien ekranuose - botanical kostiumėlis iš SHEIN parduotuvės.  

birželio 20, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: VASAROS SEZONAS ATIDARYTAS: MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIAI

Labas! Seniai seniai matėmės. Jau prieš mėnesį ir dar vieną savaitę. Negerai, nenoriu dingt, noriu grįžt, ir rašymo, ir jūsų visų pasiilgau.

birželio 18, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ROSEGAL AND ZAFUL WISHLIST

LABADIENA, kaip jūs? Nes aš tai gerai.

gegužės 9, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: NORAI, SVAJONĖS IR KĄ KIŠTI Į SPINTĄ

Kaip ir sakiau, šį karštąjį (jei tokį turėsime Lietuvoj.) sezoną bus vėl ant bangos atidengt ir parodyt savo pilvus, bambas, odą, kuri aptempia skrandį ir žarnyną. Tai drabužių parduotuvėse gausu tokių drabužėlių, kurie pataikauja šiai madai. Yra visokių variacijų.RAUDONA SUKNELĖ / JUODA MAIKĖ / ŽYDRŪNAS / GĖLĖTA SUKNĖ / ROŽINĖ MAIKĖ Man pačiai tas žydras romperis atrodo visai patrauklus, pavadinau.

balandžio 26, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: TUŠTUČIAI #4

Juodoji tuštučių dėžė jau perpildyta, viskas krenta lauk, nebeužsidaro, tai manau, kad jau laikas viską aprašyt ir išmest tą tarą, nes po lova ji ten kiurkso ir vietą užima.

balandžio 19, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: APIE MANO PIKTAS KOJINES

Sakoma, kad keiktis negražu, nekultūringa ir šiaip nefaina. Dar sakoma, kad tie, kas keikias daug, yra daug geresni ir fainesni žmonės nei tie, kurie to nedaro. Bet niekas nesakė, kad negalima apsimaut kojinių, kurios keikias. Tai jei niekas nieko, tai ir apsimausiu.

balandžio 17, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: JUODA SUKNYTĖ

Sveikutės. Jau rašau antrą dieną iš eilės, vaaau, tobulėju.

balandžio 16, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: 1 STRIPE

Labas! Seniai jau nesisveikinom, kažkaip ir pasiilgau rašymo čia ir visos tos įrašų pasiruošimo rutinos. Tai pasistengsiu vėl rast laiko rašyt čia. Nes blogo domeną tai pratęsiau dar metams. Kai gavau laišką, kad balandžio 17 dieną baigias domenas peroksidine.lt, susimąsčiau. Ar mokėt dar tuos 9 eurus ir tęst viską, ar dar bus pasiekiamas blogas šiuo adresu, ar jau nebereikia man to. Bet visgi prisijungiau prie.

balandžio 15, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: HEALTHY SNACK

Po truputį ateina pavasaris į Lietuvą, į mūsų širdis ir į mano spintą. Tai aš jį pasitinku labai ryškiai. Galbūt tikėjaus ne TOKIO ryškumo, bet ech, gyvenam vieną kartą, tai kodėl nepabandžius dalykų.

kovo 26, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DIY: KAIP PASIDARYTI BB KREMĄ

Sveikuolės! Neseniai visiškai išsunkiau ir išnaudojau labai mylėtą ir įsimylėtą kremą su kalaminu iš biovaistinė.lt, kuris man suteikdavo odai švytėjimo ir galėdavau nesidėti makiažo pagrindo ir neapsunkinti veido odos visai dienai. Ekstra atveju, kai ryte jau nebeišsunkiau kremo iš pakuotės, reikėjo kažko imtis, tai sumaniau pasidaryt lengvą bb kremą pati. Ir visai gavosi.

kovo 13, 2018/ Chemiliuminescencija