GROžIS

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DELFY MELANGE LIPSTICKS: GRAŽIAUSI LŪPDAŽIAI?

Sveikos! Kaip sekasi, ką veikiat?Aš tai vis  žiūriu ir dar kol kas niekaip neatsižiūriu į naujus Delfy cosmetics melange linijos lūpų dažus. Ne tik kvapas yra malonus nosiai ir primena skanius vyšninius ledus, bet ir akims į juos žiūrėt - vienas malonumas. Tai reikia patikrint, kaip gi jie "veikia" ant lūpų, nes nu šiaip stovint tai jau tobulybės visiškos. Tai aš nedaugžodžiausiu pačioje pradžioje,.

rugsėjo 19, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: AVENE KREMAS IR SERUMAS VEIDUI

Sveikos! Kaip laikotės? Šiandien noriu jums papasakoti apie dvi Avene veido priežiūros priemones. Kremą ir serumą veidui. Kremas - atkūriamasis, serumas - drėkinamasis. Vienas iš jų man patiko, kitas. nepasakyčiau kad esu didžiulė jo fanė. Taigi jei įdomu sužinoti kuris čia kuris ir šiek tiek daugiau apie Avene - kviečiu skaityti.

rugsėjo 13, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PIRMOJI SAVAITĖ BENDRABUTYJE: STUDENTIŠKA DUONA

Labas! Kai kurios žinot, kai kurios gal ne ir nenorit žinot, bet aš jau oficialiai esu studentė ir šiandien buvo pirma diena, kai man vyko paskaitos. Bet šiandien gi noriu pakalbėti ne apie jas (o ir ką aš pasakyčiau naudingo po pirmų dviejų, kurios vienos visai net nebuvo

rugsėjo 11, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: GARNIER VEIDO KAUKĖS

Labas! Ko gero jau matėte ir girdėjote, o gal net bandėte naująsias Garnier veido kaukes, kurių pasirodė net 5: atstatomoji medaus, drėkinamoji granatų, švytėjimo suteikianti citrinų, bei dvi molio kaukės. Kviečiu pasidaryti arbatos ir šį vėsų vakarą paplepėti apie šias naujienas!

rugsėjo 10, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAYBELLINE MATTE METALLICS LŪPŲ DAŽAI

Labas! Aš labai greit reaguoju į visokias naujienas ir kai tik gaunu, puolu kaip koks išalkęs vilkas ant avelės ir mėginu, nes nu gi įdomu!

rugsėjo 9, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PIŽAMA IŠ SHEIN.COM

Labas! Atrodo, kad savo bloge aš jau kalbėjau apie daug ką ir apie viską, bet pižamos pristatinėti dar neteko.

rugsėjo 8, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: LIETUVAITĖMS ATVEŽĖ PER TAMSIUS ATSPALVIUS? | MAYBELLINE AGE REWIND MASKUOKLIS

Sveikos! Nu, ar laukėt kada pasirodys pas mus parduotuvėse įžymusis, giriamasis ir numylėtasis Maybelline age rewnd maskuoklis?

rugsėjo 7, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PLAUKAI LYG KĄ TIK IŠ KIRPYKLOS | RENE FURTERER PLAUKŲ KAUKĖ

Sveikos! Gerai, užteks man atostogauti, grįžtu į senas, nors ir šiek tiek pakitusias vėžias. Turiu labai daug apie ką papasakoti ir jums parodyti, apžvelgti ir pasipasakoti, todėl reikia jau pradėti tuos užsibrėžtus dalykus pildyti. Šiandien noriu pakalbėti apie plaukų kaukę, kuri išvertė mane iš kojų ir šiaip buvo kažkas tokio, kuo džiaugiuosi. Žinot tą jausmą kai apsilankai kirpykloje ir plaukai lengvi.

rugsėjo 6, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DRESSLILY WISHLIST

Darbų, kraustymosi ir šiaip visokių problemų maratonas kol kas aprimo, motyvacija rašyti ir kurti vėl sugrįžo, naujoje vietoje apsipratau, todėl vėl tariu nuoširdų labas! Kadangi nenoriu rašyt nieko sunkaus ir apkraunančio mano ar jūsų mintis šį sekmadienį, nutariau dar pasidalyt savo norais.

rugsėjo 3, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: NEPASITIKIU VYRAIS

Labas! Taigi va, šiandien gavau siuntą! Labai keistas jausmas, nes siunta ėjo mėnesį, užsisakinėjau šiuos rūbus sėdėdama prie +30, tai dabar gavau ir nežinau kišt į spintą, ar dar bandyt nešiot. Sako, kad sušils dar, o ir šiandien sušilo, tai ir įlindau jau į rūbelius gautus.

rugpjūčio 29, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: 5 KOSMETIKOS SALDAINIUKAI, KURIUOS DIEVINU

Sveikos! Neseniai, visai neseniai rašiau apie 5 makiažo produktus, kurių antrą kartą nepirkčiau, tad dabar laikas ir produktams, kuriuos myliu, naudoju ir esu be galo patenkinta. Aišku, vienus gerus produktus pas mane keičia kiti, bet kol kas, pastaruoju metu būtent šie 5 yra mano favoritai!

rugpjūčio 27, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KEIČIAM KAILIUKĄ: RUDENS WISHLIST

Sveikos, merginos. Rudeniški orai atėjo daug greičiau, nei galbūt tikėtasi ir laukta. Kai kurios iš mūsų rudenį pasitinka džiūgaudamos, o kitos nelabai. Bet kokiu atveju šaltasis sezonas nėra išvengiamas jei gyvename ne šiltuose kraštuose, todėl jam pasiruošti vistiek reikia. Man žiauriai patinka ruduo kuomet kalbame apie apsirengimą. Kai nėra -20, bet ir ne kaitinančiai karšta, tada aš galiu rengtis šiltais.

rugpjūčio 24, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: 5 MAKIAŽO PRIEMONĖS, KURIŲ ANTRĄ KARTĄ NEPIRKČIAU

Labas, merginos! Man šiandien tokia nuotaika, kad norisi ant ko nors išsiliet. Tai pamaniau, kad makiažo produktai, kurie man nepatiko niekuo yra tas objektas, ant kurio galima tai daryt, o ir pliusas tame, kad pasidalysiu nevykusiais dalykais, kurių nerekomenduoju niekam. Tokie įrašai man pačiai labai patinka, nes sužinai kas tikrai nėra vertas dėmesio. Tai dalinuosi ir savo nevykėliais.

rugpjūčio 22, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: APIE MOKYKLĄ, 12 KLASĘ, EGZAMINUS IR STOJIMUS

Sveikos! Žinau, kad mane daugumoje skaito jaunos merginos, jaunesnės už mane. Daug iš jūsų sakot, kad visai neblogai būtų, jei atsirastų bloge daugiau asmeniškumų. Šiek tiek į savo gyvenimą įsileisti jus galiu, tai nėra problema. Jei tik jums įdomu - prašom, aš pasirengus viskam.

rugpjūčio 20, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAKEUP: VASAROS VAIBAI

Sveikos, panelės! Kaip ir žadėjau, stengsiuosi kuo daugiau rodyti savo makiažus, kad pasitikėtumėte manimi labiau, kuomet dalinu patarimus, liečiančius šį reikalą. Jūsų pasitikėjimą užsitarnauti bandau jau su antru makiažu, tad jei įdomu, labai kviečiu skaityti toliau!

rugpjūčio 19, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: BIKINIS IŠ ROMWE

Labas, merginos! Kaip greit bėga paskutinis vasaros mėnuo, ane? Bet aš girdėjau, kad ryt bus +30 laipsnių šilumos. Tai ką, gal dar ir išlėksim pasidegint ar kur prie vandens? Nes aš prie vandens tikrai norėčiau, kadangi pagaliau gavau bikinį, kurio laukiau mėnesį ir dar šiek tiek. Nevisai tiko, bet su nedideliais pataisymais viskas čiki!

rugpjūčio 18, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: RUGSĖJO 1: NUO MAKIAŽO IKI BATŲ - KAIP ATRODYTI?

Labas, mano mielosios mokinukės, kurios rugsėjo pirmą grįš į suolus! Aš šiemet jau šoksiu į studentiškus batus, na, o jums linkiu didelės sėkmės baigiant dar vieną klasę.

rugpjūčio 17, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: SAULĖGRĄŽA

Sveikos! Nu pagaliau! PAGALIAU. Atėjo man siuntinys iš ROMWE. O dieve mano, aš šituos du dalykus užsisakiau dar liepos mėnesį, jei tiksliau - liepos 12 buvo jis išsiųstas. Nežinau kas su mūsų pristatymu nebegerai, nes tik vakar gavau siuntą. Praėjo mėnuo ir 4 dienos. Pats ilgiausias laiko tarpas, kurį teko laukt siunčiantis iš šios parduotuvės. Pusę pasaulio apkeliauja, jaučiu.

rugpjūčio 17, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DESERTAS TAVO ODAI: LECLER KAUKĖ

Labas! Nors aš ir nesu didžiausia lakštinių kaukių mėgėja, jei jau gaunu kažką išmėgint, juk nemesi lauk. GROŽIO DRAUGAS draugiškai man atsiuntė LECLER intensyviai drėkinančią veido kaukę. Kadangi apie ją buvau skaičiusi labai daug ir gerų atsiliepimų, buvo labai įdomu išmėginti ir pačiai. Nors po vieno naudojimo ir sunku kažką tikslaus pasakyt, vistiek turiu šiokį tokį įspūdį.

rugpjūčio 16, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ROSEGAL PIRKINIAI: NAGAI, AUSKARAI, BATAI

Sveikos! Šiandien skelbiu tokį trumpą įrašiuką apie iš ROSEGAL.COM gautus dalykėlius. Čia viena iš tų parduotuvių, kur viskas "papigiai".

rugpjūčio 15, 2017/ Chemiliuminescencija