GROžIS

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DIY: KAIP PASIDARYTI BB KREMĄ

Sveikuolės! Neseniai visiškai išsunkiau ir išnaudojau labai mylėtą ir įsimylėtą kremą su kalaminu iš biovaistinė.lt, kuris man suteikdavo odai švytėjimo ir galėdavau nesidėti makiažo pagrindo ir neapsunkinti veido odos visai dienai. Ekstra atveju, kai ryte jau nebeišsunkiau kremo iš pakuotės, reikėjo kažko imtis, tai sumaniau pasidaryt lengvą bb kremą pati. Ir visai gavosi.

kovo 13, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PAVASARIO NORAI 2

Aš noriu ir norėsiu naujų šmutkių, man niekad negana, todėl štai štai 2 dalis pavasario norų, nes iš pirmosios dalies jau turiu ką norėjau. ❤ Tai greit parodysiu, o dabar apie norus. ROŽINIS BOMBERIS - https://goo.gl/9UqTodTINKLINĖS PĖDKELNĖS - https://goo.gl/UTVXrzKOJINĖS - https://goo.gl/Yqc8jAJUODA SUKNELĖ - https://goo.gl/XTW3T2APTEŠKĖS - https://goo.gl/SYx7wCGĖLĖTA SUKNELĖ.

kovo 12, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: DAR TIK +4 O JAU SU ŠORTAIS

Nu juokauju, šortai čia ne esmė, galima ir su kelnėm būt ir su sijonu, ir su kuo tik norisi, nes esmė šio outfito yra nerealus juodas bodis.

kovo 9, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: ROSE BOOBS

Labas! Šiandien turiu parodyti du naujus drabužius, kuriuos priglaudžiau į spintą. Abu labai patinka ir yra nešiojami, todėl labai norisi pasidalyt gerais grobiais. Pradėsiu nuo sijono.  SIJONAS: http://bit.ly/2EOyU8jLabai fainas velvetinis sijonas. Tiesa, biški save per storinau ir pasiėmiau M dydį, kuris man didokas. Ir šiaip pastebėjau, kad Shein jau yra tikri dydžiai, retai kada bereikia imt viršaus..

kovo 9, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PAVASARIO NORAI

Va, jau 3 pavasario diena, kaip faina. Tik kad nelabai pavasariškas oras kol kas, šalta, dar nosį gniaubia ir žandus skauda einant, bet niekis, ateis tas pavasaris anskčiau ar vėliau, vistiek ateis.

kovo 2, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MIEGO RŪBAS IŠ SHEIN

Labas. Kaip ir sakiau, man reikėjo dar vienos pižamos, nes ta ana rožinė ir nusibodo ir šiaip, kukli tokia, kasdienė. O dabar tai jau tokią karališką pasičiupau, kad oi oi oi, faina su tokia miegot, jautiesi kaip princesė mažų mažiausiai, o gal net kaip karalienė.

vasario 22, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: GELINIS MANIKIŪRAS NAMUOSE SU SINCERO

Gelinis nagų lakavimas laimi prieš paprastą, kadangi jis ilgiau laiko ir yra patvaresnis. Daug daug kartų. Laiko iki tol, kol nuauga nagai ir jau reikia atlikti manikiūrą iš naujo. Nei nusikrapštysi, nei laką pamesi plaudama indus. Dabar labai populiarėja gelinio lakavimo rinkinukai, kuriuos galime turėti tiesiog savo namuose ir pasidaryti ilgalaikį manikiūrą  tiesiog patogiai įsitaisiusios namie ir valgydamos.

vasario 21, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: GARNIER BOTANICAL TONIKAS, PIENELIS, VEIDO KREMAS

Sveikos! Turbūt jau matėte ir girdėjote, kad Garnier paleido naujų produktų veido odos priežiūrai seriją. Žalią, rožinę ir geltoną, jei paprasčiau.

vasario 7, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: Į DUŠĄ SU PUSLITRIU UOGIENĖS?

Labas! Kaip sekasi jums? Aš neseniai ėjau į parduotuvę ir triskart vos nepabučiavau žemės užpakaliu, nes birus sniegutis pakavojęs slidų ledą, galima sprandą nusisukt, jei eini neatsargiai. Bet gerai, kad viskas gerai, kviečiu paskaityt naujai iškepto įrašo apie labai fainą kūno šveitiklį. Įrašo pavadinime paminėjau uogienę ir dušą, nes šitas kūno šveitiklis - labai jau uogieniškas. Kvepia kaip.

vasario 4, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: SLAPTI IŠPARDAVIMAI IR NUOLAIDOS | PROMOKODAS.LT

Sveikos, merginos! Kaip jums, ar patinka nuolaidos, akcijos ir išpardavimai?

sausio 29, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ROSEGAL 40$ HAUL

40$ ~ 33 EU. Kiek galima nusipirkti dalykų už tiek pinigų? Aš sugebėjau įsigyt už tiek ir rūbų, ir kuprinę ir papuošalų, ir laikrodį. Bodį ir kitus dalykėlius jau šiek tiek rodžiau OOTD įraše, bet dabar apie viską plačiau.

sausio 25, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KĄ VERTA SAU PASIDOVANOTI VALENTINO DIENOS PROGA?

Sveikos! Artėja Valentino diena, meilės diena, ir žinot, reikia kažkaip nustebinti tuos, kuriuos myli. Ne esmė, kad juos reikia stebinti kiekvieną mielą dieną, bet bet bet. Žodžiu, esmė tokia, ką noriu pasakyti - mylėti reikia ir save. Ir kodėl, pavyzdžiui, per Valentinkę kažko nepasidovanoti sau? 

sausio 24, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: WHITE BODY

Sveikos! Pamenat, rašiau wishlistą "kiek galima įsigyti už 40$?". Tai štai, jau viskas viskas iš wishlisto buvo užsakyta ir jau yra mano rankose. Bus atskiras įrašas apie visus dalykus vienoje vietoje, bet pirmiausia OOTD kurį sukūriau naudodama dalykus iš to haul.

sausio 23, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: 3 GERI FILMAI TAVO JAUKIAM VAKARUI

Labas! Kadangi mano ilgos ir fainos atostogos, laisvą laiką išnaudoju sau. Veikiu tai, kas patinka ir teikia laimės. Viena iš tų veiklų - filmų žiūrėjimas. Jiems reikia laiko, reikia nieko neveikti, patogiai įsitaisyti ir porą valandų tiesiog mėgautis, o kai mokais, dirbi ir šiaip turi veiklos, tos dvi valandos atrodo tokios reikšmingos ir svarbios, kad jas  geriau atidedi miegui.

sausio 22, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KAS LENGVIAU: ĮKOPTI Į EVERESTĄ AR PANAIKINTI JUODUS PAAKIUS?

21 amžius – įmanoma sukurti dirbtinį intelektą, auga močiučių su „tympomis“ ir „croptopais“ karta, bet niekaip negali moterys susitvarkyt su tais nelemtais tamsiais maišais po akimis. Aha, labai sunku su jais susitvarkyt, kovot ir šiaip jiems priešintis, kadangi mūsų oda aplink akis yra plonytė ir jautri, todėl bet koks tiek išorinis tiek vidinis dirgiklis labai ryškiai matomas. Su merginomis juokaujam, kad į.

sausio 21, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KĄ BENDRO TURI ROŽĖS ŽIEDLAPIS IR MŪSŲ ODA? | PINK RESCUER

Sveikos, merginos! Šiandien noriu pakalbėti apie labai rožinį, labai naudingą ir fainą produktą iš Biovaistine.lt. Esmė tame, kad šis produktas ne tik papuoš jūsų odos priežiūros kosmetinę, bet ir pačią odą.

sausio 20, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: 2018 DRABUŽIŲ TENDENCIJOS

Kas šiandien madinga, žinai? Jei ne, tai kviečiu apsidairyt kokios gi tendencijos tvyro ore drabužių pasaulyje. Net jei ir nesidomi mada, stiliais ir trendais, vistiek gi įdomu paplepėt ir pasižiūrėt kas vyksta šitoj sferoj.

sausio 19, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAISTAS TIESIAI Į NAMUS | WOLT

Kaip jau ir nekartą sakiau - pavalgiusios merginos - gražiausios merginos.

sausio 18, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: JOB INTERVIEW

Labas! Ar jūs turi oficialių drabužių, su kuriais galėtumėt drąsiai keliauti į kokį nors pokalbį dėl darbo, prezentaciją, susirinkimą ar šiaip oficialą ir rimtą vietą? Nes jei ne, tai labai blogai ir aš tą pati labai puikiai supratau, kai pamačiau šią palaidinę parduotuvėj ir kad ji dar ne mano spintoje. PALAIDINĖ: https://goo.gl/ivAp4YŠiaip man šifonas kaip medžiaga rūbams nėra pati.

sausio 16, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: ELEGANCIJA

Labas! Aš ir vėl su nauju OOTD įrašu. Šį kartą jame - raudona suknelė, kurios norėjau jau ilgą laiką, bet pasisekė man nelabai su ja. Kas kaip ir kodėl ne - skaitykit toliau.

sausio 14, 2018/ Chemiliuminescencija