GROžIS

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: VISI VSCO FILTRAI NEMOKAMAI

Labas! Kai kurios galbūt žinote, kad VSCO programėlė telefone - bene geriausių nuotraukų redagavimo programėlių. Ji patogi, turi daug funkcijų bei gražių efektų, kurie, deja, kainuoja pinigą. Nenoriu pasirodyt kažkokia tai gobšuolė ar negerbianti kitų darbo, bet už efektą pinigų, kad ir 4 eurų man mokėti nesinori. Todėl radau būdą mėgautis efektais nemokamai, nes kažkas pasistengė ir sukūrė tokią versiją..

lapkričio 18, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: SCHAEBENS ŠOKOLADO KAUKĖ VEIDUI

Labas rytas. Aš savąjį rytą pradėjau nuo pusryčių ir nuo veido kaukės. Seniai jau ji pas mane stalčiuj guli ir laukia, kol pagaliau atrasiu laiko pabandyt, bet kaip pamirštu taip pamirštu. Tačiau šiandien pagaliau ją išsitraukiau ir išsitepliojau. Schaebens riboto leidimo šokolado veido kaukė žada suminkštinti, sudrėkinti ir pamaitinti mūsų odą.Kaukes visada aplikuoju plokščiu šepetėliu, nes taip.

lapkričio 16, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: STRIUKĖ UŽ 50 CENTŲ ARBA HUMANA HAUL #2

Labas, merginos. Kadangi savaitgalis, nutariau nors pusdienį nieko neveikti ir skirti laiko sau, išėjau pasivaikščioti į miestą, nuėjau į paštą ir pasiėmiau siuntą, o iš vakar vakaro buvau susiplanavus dar užsukti į Humaną, mat viskas 0,50 euro ir aš kaip pilnavertiška vartotoja tuo susigundžiau. 

lapkričio 11, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR NUDE

Sveikos! Estee lauder gerbėjoms naujas kąsnelis - doauble wear pudra, kuri lengvesnė, padeda sukurt tą "no makeup makeup" efektą , bet kad jis išliktų visą dieną. Double wear stay in place pudra, kuri turi pilną maskavimą, žinau, jau yra išgirta ir daugybės moterų pamėgta pudra, tačiau natūralistės neliko nuskriaustos, ši naujiena kaip tik joms.

lapkričio 8, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: RUDUO

Labas! Šiandien nukeliavau į paštą ir pasiėmiau ilgai lauktą geltoną paltuką, tai grįžau ir iškarto paruošiau jam fotosesiją, nes labai graži ir saulėta diena, apšvietimas pavydėtinas visur, o kada jis sugrįš vėl - neaišku. Taigi noriu jums parodyti kaip susikomplektavau savo rudens viršutinį outfitą.

lapkričio 5, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: HUMANA HAUL #1

Sveikos! Kaip turbūt žinote, o gal ir nežinote, Humanoje ši savaitė - išpardavimų savaitė, šiandien ir rytoj - viskas po 1.50 Eu. Tai aš irgi labai norėjau nueit pasižiūrėt kas gero, pasiėmiau 10 eurų ir išėjau, nors ir neplanavau nieko pirkti, vistiek parsitempiau.

lapkričio 4, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ARGAN KŪNO LOSJONAS SAUSAI ODAI

Labas! Kai orai atšąla, oda pradeda ožiuotis ir šerpetoti bei sausėti. Na, bent jau manoji tai tikrai. Veidas ne tiek pastebimai, nu bet kūno oda.. siaubas kas darosi.

lapkričio 3, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PAPLEPĖKIME: 2 MĖNESIAI KOLEGIJOJE

Labas! Va lyja šiandien visą dieną ir nėra ką daryti kaip tik susisukti į savo naują šaliką (apie kurį taip pat šiek tiek papasakosiu), pasiimti puoduką arbatos ir eiti rašyti. Dar kurjeris skambino, sako "išlįskit į lauką", bet pasiūliau siuntą palikti paštomate, aš jau per savaitę kaip nors išlįsiu kada jau norėsiu.

lapkričio 2, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: WHITE AGAFIA: DIENINIS, NAKTINIS IR PAAKIŲ KREMAI

Labas! Aš nežinau kada reikia pradėti rūpintis savo odos jaunyste, bet manau, kad tai reikia daryt kasdien, nes na, juk ne jaunyn einam.

lapkričio 1, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ORLY NAGŲ LAKAS IR TOP-COAT | VITRINAPRO.LT

Labas, panos! Tiesa ta, kad pas mane apie nagus labai mažai kalbama, o mažai kalbama todėl, kad pas mane būna dvi nuotaikos - arba prižiūriu nagus ir lakuoju juos kelis kart per savaitę arba pusę metų tiesiog nieko nedarau.

spalio 31, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ĮKAISTANTIS BLAKSTIENŲ RIETIKLIS | DRESSLILY

Sveikos! Šiandien gi noriu jums papasakoti apie įkaistantį blakstienų rietiklį, kuris žada įkaisti per 10 sekundžiu ir užriesti jūsų blakstienas taip, kad jos užriestos laikysis 24 valandas. Nu kas gi nesusižavėtų tokiais pažadais? Aš susižavėjau ir man knietėjo išmėginti, juolab, kad šiam daiktui akcija buvo nemaža. Nu ir ką, nu ir paėmiau ir pamėginau.

spalio 30, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DERINUKŲ ĮKVĖPIMAS RUDENIUI

Labas, labas! Šiandien man drabužių nuotaika, tai sėdau ir parašiau įrašą, kuris galbūt jus įkvėps ir paįvairins rudens oufitus. Kaip ir visad kartoju visur, drabužių atžvilgiu, ruduo yra mano mėgstamiausias metų laikas. Megztukai, šiltukai ir visi kiti sluoksniukai - super. Jeigu ir jums, užsukit.

spalio 28, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAKIAŽO VALYMO PIRŠTINĖ - NEREIKIA JOKIO VALIKLIO - TIK VANDENS

Labas! Šiandien noriu jūsų dėmesį atkreipti į labai įdomų produktą, kurį gavusi aš buvau labai skeptiška. Makiažo valymo pirštinė, kurią reikia tik sušlapinti ir visas makiažas, net sunkus ar vandeniui atsparus - bus nuvalytas be didelių pastangų. Pasakos - pamaniau. Mano makiažo kartais neįveikia net valikliai, reikia plauti per du tris kartus. Tai labai knietėjo išmėginti ir, žinoma, norėjau, kad mano.

spalio 27, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DRABUŽIAI, KURIŲ NEDRĮSTU APSIRENGTI

Sveikos, panelės! Ką veikiat? Aš tai turiu laiko, noro, todėl rašau.

spalio 26, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: TUŠTUČIAI #1

Labas, merginos! Aš šiaip nedarydavau tokio tipo įrašų kaip tuštučiai, bet kadangi pastebėjau, jog naudojant produktą ilgą laiką ir sunaudojant iki galo, dar pastebi tokių niuansų, kuri nepastebi naudojant trumpesnį laiką, tai kad juos pridurti, manau, bus naudinga apie tuos pačius produktus pakalbėti dar kartą. Tai šiandien rašau apie 5 neseniai pabaigtus ir išbaigtus produktus.

spalio 26, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: APIE HELOVYNĄ IR PARANORMALIUS REIŠKINIUS

Ką veiksiu per Helovyną šiais metais - dar neaišku, aš pradėjau labai mažai planuot į priekį, nes man planai griūva kaip vaikas, besimokantis vaikščioti, o tie neplanuoti bei čia ir dabar suorganizuoti dalykai palieka didžiausią įspūdį. Tai nei ką labai ruošiuosi, nei planuoju kažkur eiti, bet visada būna netikėtumų, tai vis dėl to man malonu apgalvoti detales, kad vėliau būtų galima greit jų.

spalio 24, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PAPUOŠALŲ HAUL + WISHLIST | DRESSLILY

Labas! Šiandien lyja, todėl sėduosi ir noriu pasidalyti su jumis įsigytais papuošalais iš Dresslily internetinės parduotuvės. Įsigijau auskarų ir chokerių rinkinį, kuriuo esu tikrai labai patenkinta, o kainavo tikrai nedaug. Pažiūrėkit!

spalio 21, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAKIAŽAS SU AVON MARK | #YESCHALLENGE

Labas, mergaitės! Aš  taipogi kaip ir dauguma blogerių/vlogerių, priėmiau Avon metamą iššūkį ir dalyvauju konkurse, kuriame reikia sukurti makiažą su Avon Mark kosmetika. Taigi traukiausi amuniciją ir mėginau sukurti kažką tokio, kad atspindėtų mano asmenybę, būdą ir dabartinę nuotaiką.

spalio 20, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAYBELLINE MATTE INK LŪPŲ DAŽAI IŠLIEKANTYS IKI 16 VAL.

Labas, merginos panelės mergaitės ir moterys! Labai gera ir vėl su jumis sveikintis, nes senokai to nedariau. Ne paslaptis, kad esu užsivertusi visokiausiais darbais, kolegija  man paleka laiko tik poilsiui ir tai per mažai.

spalio 15, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DAR ŠIEK TIEK RUDENS/ŽIEMOS NORŲ | ZAFUL

Kaip jau minėjau pokalbių langelyje, mano  blogas netrukus keisis ir įgaus savo veidą, identitetą ir šiaip pataps kažkuo atpažįstamu ir turės savo stilių. O kol prie to intensyviai dirbu, galiu papaišyt tik lengvus įrašiukus, o lengviausi yra norų sąrašai (wishlistai). Kadangi labai lyja, aš neturiu tokio dalyko kaip skėtis, o noriu nueiti į paštą, bet kaip suprantate per lietų negaliu, tai laukiu ir tikiuosi,.

spalio 10, 2017/ Chemiliuminescencija