GROžIS

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: 1 ROMPERIS - 4 BŪDAI JĮ NEŠIOTI

Labas! Šiandien pas jus ateinu su labai smagiu įrašu, kurį sugalvojau labai netikėtai. Tvarkiausi spintą ir radau romperį, kurio dar nerodžiau jums. Iš pradžių netyčia jį apsirengiau atvirkščiai ir man visai patiko tai, kaip jis atrodė.

liepos 23, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MAYBELLINE NAUJIENOS LŪPOMS: VIVID HOT LACQUER IR LŪPŲ PIEŠTUKAI

Labas visoms! Aš labai mėgstu dažyti lūpas ir man buvo tikrai labai didelis smagumas, kai MAYBELLINE ir LOREAL pristatė tiek daug naujienų lūpoms! Kosmetinė papildyta net 4 maybelline ir 3 loreal lūpdažiais, 4 maybelline ir 2 loreal lūpų pieštukais.

liepos 22, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: KAIP AŠ ĖJAU ATESTATO PASIIMT

Labas! Pagaliau oficialiai baigiau mokyklą. Man dėlto ir liūdna, ir smagu. Gaila kažkaip viską palikt praeity, bet taip gera, kad vieną svarbų gyvenimo etapą jau užbaigiau. Nors šventė jau buvo gerokai anksčiau, nufotografuot ką vilkėjau prisiruošiau tik šiandien. Ir dėl orų, ir dėl to, kad noro visai nebuvo. Bet dabar yra, viskas čiki..

liepos 21, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: RAMINANTIS VEIDO KREMAS DR. KONOPKAS

Sveikos! Tikiuos, kad sveikos, nes aš nelabai. Vasara, o man kažko nori gerklę skaudėt ir sloga neduoda ramybės. Nesuprantu nei kur, nei kaip, bet.

liepos 19, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ESTÉE LAUDER NAUJIEJI LŪPŲ DAŽAI "PURE COLOR LOVE"

Kaip man patinka naujienos! Ir kaip patinka jas gauti iš tokių kompanijų kaip ESTÉE LAUDER. Juk ji pasižymi prabanga, elegancija bei kokybe. O man ir tikiu, kad kiekvienai moteriai naudoti tikrai gerus produktus yra tikras džiaugsmas šioj žemėj. Gavau prisiliesti prie 4 naujų lūpų dažų Pure Color Love iš visų 20 atspalvių. Gaila, kad negavau jokių crazy spalvų, o tokių yra. Na, bet naudojamos spalvos irgi yra super,.

liepos 17, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: AKRILINIS INDAS KOSMETIKAI SUSIDĖTI

Aš nežinau kaip iki šiol gyvenau be jo. Atrodė, kad lyg ir patogiai viskas pas mane sudėta, bet kai atsirado šitas indas ant stalo - supratau, kokiame jovale aš vis dėl to gyvenau.

liepos 16, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: KOL KAS PASKUTINIS TOKS

Labas! Aš šiek tiek įsiaudrinau su tokiais aptemptais, sportiniais kostiumėliais. Turiu rožinį, juodą, o dabar dar ir raudoną. Visi trys skirtingoms nuotaikoms.

liepos 15, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: VASAROS WISHLIST | ROMWE & SHEIN

Nebesisveikinsiu, nes šiandien tą jau dariau, bet kai šitaip lyja, nieko nesinori man veikt, tik valgyt ir kuistis po online parduotuves. Po dar vieno sėkmingo apsipirkimo (jau gavau shein rūbelius!!! kelnes https://goo.gl/akpJzj ir maikutes https://goo.gl/4nLYne bei kosmetikos dėžutę https://goo.gl/FDpVSe, kuri yra nereali. Bet apie šituos vėliau, dabar kiti reikalai

liepos 13, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: NATŪRALI VEGANIŠKA PLAUKŲ KAUKĖ | GROŽIO DRAUGAS

Labas! Seniai nesimatėm. Bet per tą laiką pas mane įvyko tikrai mažai dalykų ir visai neįvyko tokių, kuriuos būtų verta papasakoti. Būtent todėl per tą nuobodų laiką išbandinėjau naujus produktus. Vienas iš jų - plaukų kaukė iš BOMB COSMETICS (įsigyti galima groziodraugas.lt online shop'e). Žada ši kaukė minkštinti ir atgaivinti. Kaip yra iš tiesų? Žinau, kad egzistuoja tokia tendencija - sakyt nuomonę.

liepos 13, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: JŪRA

Labas! Nors aš ir ne prie jūros, šiandien noriu pasidalyti dar vienu nauju drabužiu. Nežinau kodėl, bet šis romperis man primena jūrą. Gal dėl savo lengvumo ir plėvenimo vėjyje, gal dėl mėlynų dryželių. Žodžiu, kviečiu!

liepos 9, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ĮDOMŪS FAKTAI APIE SAUSUS PUSRYČIUS

Labas! Šiandien pakalbėkime ne apie kosmetiką, rūbus ar batus, o vieną mėgstamiausių mano užkandžių - sausus pusryčius! Kažkaip pamaniau, kad parašysiu kažką kitokio, atsipūtimui, atsipalaidavimui. Juk visos mes gražios, kai laimingos. O laimingos nebūsim, jei alkanos.

liepos 8, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: NESPORTUOJU BET PERKU SPORTINIUS KOSTIUMĖLIUS

Labas, labas, labas! Kaip gyvenat, kaip nuotaikos, kaip oras? Aš pastebėjau, kad vos ne visus įrašus pradedu nuo oro.

liepos 6, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KŪNO ŠVEITIKLIS IŠ MOSHI | GROŽIO DRAUGAS

Kaip viena mergina instagrame (jos slapyvardis @nejingaa, pasekit

liepos 5, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: BLACK BIKINI IR ARBŪZAI | ROMWE.COM

Kaip noriu vasaros, saulės, jūros. Iš tiesų tai šiek tiek atsibodo jau namuose. Egzaminai baigėsi, rezultatai džiugina, jau norėtųsi atsikvėpti ir pasidegint, o čia - lietus lietus lietus. Jau ir pikta darosi, nors aš šiaip lietų mėgstu, bet kas per daug, tas nesveika.

liepos 4, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: BADDIE

Sveikutės! Kaip laikotės? Kaip orai pas jus? Tikiuosi, kad viskas gerai, šitos audros baigsis pagaliau ir sugrįš vasarėlė. Nes jei ne, dar ilgai pakabinusi lūpą vaikštinėsiu, nes noriu saulės. Nes jei nebus, kokia prasmė man savo kepures nešiot, nu?

liepos 1, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PURŠKIKLIS PLAUKAMS SU KERATINU | KEUNE

Plaukai, ir ypač dažyti plaukai reikalauja daug ir atidaus dėmesio. O nuolat šviesinami plaukai reikalauja daaaar daugiau pastangų, kad būtų panašūs į plaukus, o ne šiaudus ant galvos.

birželio 30, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: TOBULAS ĮDEGIS KOL MIEGOSITE

Labas! Žiūrinėju feisbuką ir matau, kad mūsų sostinei nelabai pasisekė, ką?

birželio 29, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: IŠVALYK IR SUSIAURINK VEIDO PORAS: VEIDO KAUKĖ IR ŠVEITIKLIS | ORIGINS

Man atsiuntė savo produktus patestuoti Origins firma. Ką? Kur aš esu, kokiam pasaulyje randuosi ir kas vyksta?

birželio 25, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ANTAKIŲ GELIS | PAESE

Gavau iš Paese (stiliauskodas.lt) išmėginti antakių gelį. Sudomino produkto aprašymas, o beje, gelio antakiams niekada nesu naudojusi. Pieštukas, šešėliai, tušai antakiams - viskas išmėginta. O dabar jau išmėgintas ir gelis. Ypatinai dėmesį atkreipti į šį gelį kviečiu merginas, kurios skundžiasi labai šviesiais antakių plaukeliais.Man gelis patiko. Spalvą pasirinkau vidutinio tamsumo - 02. Vien dėl to, kad mano.

birželio 24, 2017/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: BANANŲ, GRANATŲ, ŠOKOLADO SKONIO ARBATA

Sveikos! Kaip laikotės? Aš baigiau susitvarkyti reikalus su baigiamaisiais egzaminais mokykloje bei stojamaisiais kolegijoj, šiek tiek paatostogavau ir dabar vėl esu pasirengusi grįžti į blogą. Neslėpsiu, labai pasiilgau Jūsų, bendravimo su Jumis, rašymo, testavimo, eksperimentų.

birželio 23, 2017/ Chemiliuminescencija