GROžIS

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ROSEGAL AND ZAFUL WISHLIST

LABADIENA, kaip jūs? Nes aš tai gerai.

gegužės 9, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: NORAI, SVAJONĖS IR KĄ KIŠTI Į SPINTĄ

Kaip ir sakiau, šį karštąjį (jei tokį turėsime Lietuvoj.) sezoną bus vėl ant bangos atidengt ir parodyt savo pilvus, bambas, odą, kuri aptempia skrandį ir žarnyną. Tai drabužių parduotuvėse gausu tokių drabužėlių, kurie pataikauja šiai madai. Yra visokių variacijų.RAUDONA SUKNELĖ / JUODA MAIKĖ / ŽYDRŪNAS / GĖLĖTA SUKNĖ / ROŽINĖ MAIKĖ Man pačiai tas žydras romperis atrodo visai patrauklus, pavadinau.

balandžio 26, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: TUŠTUČIAI #4

Juodoji tuštučių dėžė jau perpildyta, viskas krenta lauk, nebeužsidaro, tai manau, kad jau laikas viską aprašyt ir išmest tą tarą, nes po lova ji ten kiurkso ir vietą užima.

balandžio 19, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: APIE MANO PIKTAS KOJINES

Sakoma, kad keiktis negražu, nekultūringa ir šiaip nefaina. Dar sakoma, kad tie, kas keikias daug, yra daug geresni ir fainesni žmonės nei tie, kurie to nedaro. Bet niekas nesakė, kad negalima apsimaut kojinių, kurios keikias. Tai jei niekas nieko, tai ir apsimausiu.

balandžio 17, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: JUODA SUKNYTĖ

Sveikutės. Jau rašau antrą dieną iš eilės, vaaau, tobulėju.

balandžio 16, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: 1 STRIPE

Labas! Seniai jau nesisveikinom, kažkaip ir pasiilgau rašymo čia ir visos tos įrašų pasiruošimo rutinos. Tai pasistengsiu vėl rast laiko rašyt čia. Nes blogo domeną tai pratęsiau dar metams. Kai gavau laišką, kad balandžio 17 dieną baigias domenas peroksidine.lt, susimąsčiau. Ar mokėt dar tuos 9 eurus ir tęst viską, ar dar bus pasiekiamas blogas šiuo adresu, ar jau nebereikia man to. Bet visgi prisijungiau prie.

balandžio 15, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: HEALTHY SNACK

Po truputį ateina pavasaris į Lietuvą, į mūsų širdis ir į mano spintą. Tai aš jį pasitinku labai ryškiai. Galbūt tikėjaus ne TOKIO ryškumo, bet ech, gyvenam vieną kartą, tai kodėl nepabandžius dalykų.

kovo 26, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: DIY: KAIP PASIDARYTI BB KREMĄ

Sveikuolės! Neseniai visiškai išsunkiau ir išnaudojau labai mylėtą ir įsimylėtą kremą su kalaminu iš biovaistinė.lt, kuris man suteikdavo odai švytėjimo ir galėdavau nesidėti makiažo pagrindo ir neapsunkinti veido odos visai dienai. Ekstra atveju, kai ryte jau nebeišsunkiau kremo iš pakuotės, reikėjo kažko imtis, tai sumaniau pasidaryt lengvą bb kremą pati. Ir visai gavosi.

kovo 13, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PAVASARIO NORAI 2

Aš noriu ir norėsiu naujų šmutkių, man niekad negana, todėl štai štai 2 dalis pavasario norų, nes iš pirmosios dalies jau turiu ką norėjau. ❤ Tai greit parodysiu, o dabar apie norus. ROŽINIS BOMBERIS - https://goo.gl/9UqTodTINKLINĖS PĖDKELNĖS - https://goo.gl/UTVXrzKOJINĖS - https://goo.gl/Yqc8jAJUODA SUKNELĖ - https://goo.gl/XTW3T2APTEŠKĖS - https://goo.gl/SYx7wCGĖLĖTA SUKNELĖ.

kovo 12, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: DAR TIK +4 O JAU SU ŠORTAIS

Nu juokauju, šortai čia ne esmė, galima ir su kelnėm būt ir su sijonu, ir su kuo tik norisi, nes esmė šio outfito yra nerealus juodas bodis.

kovo 9, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: ROSE BOOBS

Labas! Šiandien turiu parodyti du naujus drabužius, kuriuos priglaudžiau į spintą. Abu labai patinka ir yra nešiojami, todėl labai norisi pasidalyt gerais grobiais. Pradėsiu nuo sijono.  SIJONAS: http://bit.ly/2EOyU8jLabai fainas velvetinis sijonas. Tiesa, biški save per storinau ir pasiėmiau M dydį, kuris man didokas. Ir šiaip pastebėjau, kad Shein jau yra tikri dydžiai, retai kada bereikia imt viršaus..

kovo 9, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: PAVASARIO NORAI

Va, jau 3 pavasario diena, kaip faina. Tik kad nelabai pavasariškas oras kol kas, šalta, dar nosį gniaubia ir žandus skauda einant, bet niekis, ateis tas pavasaris anskčiau ar vėliau, vistiek ateis.

kovo 2, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: MIEGO RŪBAS IŠ SHEIN

Labas. Kaip ir sakiau, man reikėjo dar vienos pižamos, nes ta ana rožinė ir nusibodo ir šiaip, kukli tokia, kasdienė. O dabar tai jau tokią karališką pasičiupau, kad oi oi oi, faina su tokia miegot, jautiesi kaip princesė mažų mažiausiai, o gal net kaip karalienė.

vasario 22, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: GELINIS MANIKIŪRAS NAMUOSE SU SINCERO

Gelinis nagų lakavimas laimi prieš paprastą, kadangi jis ilgiau laiko ir yra patvaresnis. Daug daug kartų. Laiko iki tol, kol nuauga nagai ir jau reikia atlikti manikiūrą iš naujo. Nei nusikrapštysi, nei laką pamesi plaudama indus. Dabar labai populiarėja gelinio lakavimo rinkinukai, kuriuos galime turėti tiesiog savo namuose ir pasidaryti ilgalaikį manikiūrą  tiesiog patogiai įsitaisiusios namie ir valgydamos.

vasario 21, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: GARNIER BOTANICAL TONIKAS, PIENELIS, VEIDO KREMAS

Sveikos! Turbūt jau matėte ir girdėjote, kad Garnier paleido naujų produktų veido odos priežiūrai seriją. Žalią, rožinę ir geltoną, jei paprasčiau.

vasario 7, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: Į DUŠĄ SU PUSLITRIU UOGIENĖS?

Labas! Kaip sekasi jums? Aš neseniai ėjau į parduotuvę ir triskart vos nepabučiavau žemės užpakaliu, nes birus sniegutis pakavojęs slidų ledą, galima sprandą nusisukt, jei eini neatsargiai. Bet gerai, kad viskas gerai, kviečiu paskaityt naujai iškepto įrašo apie labai fainą kūno šveitiklį. Įrašo pavadinime paminėjau uogienę ir dušą, nes šitas kūno šveitiklis - labai jau uogieniškas. Kvepia kaip.

vasario 4, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: SLAPTI IŠPARDAVIMAI IR NUOLAIDOS | PROMOKODAS.LT

Sveikos, merginos! Kaip jums, ar patinka nuolaidos, akcijos ir išpardavimai?

sausio 29, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: ROSEGAL 40$ HAUL

40$ ~ 33 EU. Kiek galima nusipirkti dalykų už tiek pinigų? Aš sugebėjau įsigyt už tiek ir rūbų, ir kuprinę ir papuošalų, ir laikrodį. Bodį ir kitus dalykėlius jau šiek tiek rodžiau OOTD įraše, bet dabar apie viską plačiau.

sausio 25, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: KĄ VERTA SAU PASIDOVANOTI VALENTINO DIENOS PROGA?

Sveikos! Artėja Valentino diena, meilės diena, ir žinot, reikia kažkaip nustebinti tuos, kuriuos myli. Ne esmė, kad juos reikia stebinti kiekvieną mielą dieną, bet bet bet. Žodžiu, esmė tokia, ką noriu pasakyti - mylėti reikia ir save. Ir kodėl, pavyzdžiui, per Valentinkę kažko nepasidovanoti sau? 

sausio 24, 2018/ Chemiliuminescencija

PEROKSIDINĖ BLONDINĖ: OOTD: WHITE BODY

Sveikos! Pamenat, rašiau wishlistą "kiek galima įsigyti už 40$?". Tai štai, jau viskas viskas iš wishlisto buvo užsakyta ir jau yra mano rankose. Bus atskiras įrašas apie visus dalykus vienoje vietoje, bet pirmiausia OOTD kurį sukūriau naudodama dalykus iš to haul.

sausio 23, 2018/ Chemiliuminescencija