gilyte.lt

gilyte.lt

Mano Sicilija

Grožis ir Mada
Mano Sicilija

Kelionės – kaip draugystė. Reikia laiko vienam kitą pažinti, tada gimsta meilė. Catania, šiandien jau galiu sakyti, kad atradau tave taip, kaip ir turi būti: maistas, vaisiai, gatvelės, skverai, parduotuvės ir, žinoma, jūra. Tereikėjo įpusėti viešnagei, kad suprasčiau, kaip veikia šis miestas. Užsibookinau staliukus vakarienėms, dabar einu degintis, ryt lekiu prie jūros ir apžiūrėti pilies,.

liepos 16, 2018

Trys deriniai liepai

Grožis ir Mada
Trys deriniai liepai

Apie spintos reviziją ir jos tvarkymą aš kalbu beveik kas dieną, o apie teisingo pagrindo susikūrimą turbūt dar dažniau. IR vis negana, nes sulaukiu klausimų ir klienčių laiškų su pagalbos prašymais. Drąsiai galiu teigti, kad ne tik teoriškai, bet ir realiai esu labai daug dalykų išbandžiusi pati, todėl nedvejodama galiu atsakyti, kad vietoje daugybės makiažo.

liepos 5, 2018

Vestuvių sezonas: jaunikio aksesuarai

Grožis ir Mada
Vestuvių sezonas: jaunikio aksesuarai

Prasidėjus vasarai visi mados ir gyvenimo būdo interneto kanalo bei popierinė spauda netyla aptarinėdami vestuvinių suknelių tendencijas, stalo dekoro subtilybes ir tinkamą svečių aprangą. Tačiau yra dar vienas ne ką mažiau svarbus asmuo vestuvių metu ir jis nepelnytai pamirštamas. O tai kaip gi jaunikis? Apsidairykime: nekyla abejonių, jog šiuolaikinis vyras ne ką mažiau investuoja į.

liepos 2, 2018

Rožinė vandens jėga

Grožis ir Mada
Rožinė vandens jėga

ĮSIGYTI Labas rytas! JI GRĮŽO!! Rožinė Birutė gertuvė ir Atradimai su Agne Gilytevasaros dovanų rinkinys! Vis dar stilinga, vis dar nuostabi ir vis dar skatinanti gerti kuo daugiau vandens. Ačiū jums už kantrybę laukiant papildymo – jau gavome, tad kas dar neturi, įsigyti gali čia: http://www.gilyte.lt/vasaros-dovanu-rinkinys/ Primename, kad rinkinį sudaro: nerealioji rožinė BIRUTĖ gertuvė, SENSAI.

birželio 27, 2018

SPINTOS KAPSULĖ | sprendimas tavo spintai

Grožis ir Mada
SPINTOS KAPSULĖ | sprendimas tavo spintai

Iš mažai sukurti daug. Išgryninau tai, ko trūksta kiekvienoje spintoje ir ką sunkiai sekasi rasti mums įprastose parduotuvėse. Viskas labai paprasta – ir jų vilkėjimas, ir derinimas, ir pasirinkimas, ir patys modeliai bei audiniai. Jie pagaminti būtent taip, kad palengvintų tavo kasdienybę, tačiau pridėtų kaip tik tai, ko visad trūko. Sutaupysi laiko, sumažinsi stresą ryte,.

birželio 18, 2018

Stilingiausias pasaulio moteris vienija viena paprasta taisyklė

Grožis ir Mada
Stilingiausias pasaulio moteris vienija viena paprasta taisyklė

Daug kas galvoja, jog gerai atrodyti reiškia būti madingu ir labai gerai apsirengusiu. Bet drįsiu sugriauti šią dažnai pasitaikančią nuomonę: būti madingu yra visiškai laisvas pasirinkimas. Didžiosios praeito amžiaus stiliaus ikonos buvo žmonės, kurie aklai nesekė mados tendencijų, tačiau turėjo savo išskirtinius derinius ir įvaizdžius, kurie juos ir darė išskirtinius nei įdomius. Prisimink Marlene Dietrich,.

birželio 16, 2018

Mano TOP vasaros deriniai

Grožis ir Mada
Mano TOP vasaros deriniai

Ką vilkėti kai labai karšta, kad jaustumeisi gerai, patogiai, tačiau išlaikytum šarmą? Kaip sluoksniuoti ir ką vilkėti tuomet, kai vasara apniūksta, kad nereiktų grįžti prie įgrisusių rudeniškų drabužių ir net atvėsus orams atrodytum vasariškai? Ta plonytė raudona linija visuomet yra šiek tiek bauginanti, tačiau labai žavi. Tad aš atkūriau 3 savo vasariškus derinius, kurie tiks.

birželio 15, 2018

SEZONO TOPAS: SUKNELĖ-MARŠKINIAI

Grožis ir Mada
SEZONO TOPAS: SUKNELĖ-MARŠKINIAI

Ji – moteriška, žavinti, kartais lengvai provokuojanti, kaustanti žvilgsnius ir kartu tokia nepamainoma! Tikriausiai niekas neabejoja, jog suknelė – pagrindinis šiltojo sezono drabužis. Nors pati visuomet simpatizavau berniokiškam stiliui: džinsai, patogūs sportiniai bateliai ir oversizetipo marškiniai, tačiau net ir aš vasarą neatsispiriu suknelėms. Kalbėti apie šio sezono suknelių tendencijas nežinau ar verta..

birželio 7, 2018

Kokie maudymosi kostiumėliai šią vasarą atrodys madingai ir pabrėš privalumus?

Grožis ir Mada
Kokie maudymosi kostiumėliai šią vasarą atrodys madingai ir pabrėš privalumus?

Vasara! Ji kelia tik teigiamas emocijas. Žinoma, būna visko – ypač, kai reikalai pasisuka link maudymosi kostiumėlio pasirinkimo, tada lyg tyčia po akimis pakliūva jau ne kartą girdėta frazė bikini body ready, kur greičiausiai kelia nerimą. Ramiai! Tuoj viską susidėliosim. Nors pati reguliariai mankštinuosi, stengiuosi sveikai maitintis ir geriu daug vandens, kartais ir man kyla.

birželio 1, 2018

Močiutės delninė

Grožis ir Mada
Močiutės delninė

Šitą savo močiutės delninę atsimenu nuo vasarų kaime. Ji ją laikė spintelėje ir ištraukdavo, kai iš jos norėdavo pasiimti kokius svarbius dokumentus. Negalėjau nuo jos atitraukti akių ir svajojau, kad kai užaugsiu, ja pasipuošusi greta nuostabios suknelės ir batelių eisių į koncertus ar teatrą. Viskas pildosi! Močiutė prieš porą savaičių padovanojo man šį grožį-einu  su.

gegužės 25, 2018

Idėjos šios vasaros vestuvėms iš Karališkos puotos

Grožis ir Mada
Idėjos šios vasaros vestuvėms iš Karališkos puotos

Nieko nesitikėjau iš šių karališkųjų vestuvių, todėl natūraliai nebuvo ir jokios staigmenos dėl suknelės, nuometo ar tiaros. Viskas buvo taip, kaip turi būti. Ir šaunuolė Megan, kad pasirinko subtilų, saugų ir, vis dėlto, europietišką aprangos variantą. Iki panagių subtilus ir paprastas įvaizdis išbaigtas iki (ne)tyčia išsidraikiusių sruogelių aplink veidą ir vos matomas lengvas dieninis makiažas..

gegužės 23, 2018

PABŪKIME SPONTANIŠKI

Grožis ir Mada
PABŪKIME SPONTANIŠKI

Nuoširdžiai tikiu, kad norėdama būti laiminga privalai būti laiminga ir gyvenime siekti pusiausvyros. Vien dirbant ir skubant – nieko nebus, lygiai taip pat, jei vien tik pramogausi ir keliausi. Sunku patikėti, bet visa tai tiesiog įgris ir greičiausiai taps dar viena eiline rutina. Net ir turėdama mėgstamiausią darbą vis tiek iki galo nesijausi pilna, vien.

gegužės 18, 2018

Vasaros rinkinys: KAS VIDUJE?

Grožis ir Mada
Vasaros rinkinys: KAS VIDUJE?

Vasaros dovanų rinkinyje Atradimai su Agne Gilyte rasi šias Agne Gilyte išieškotus ir specialiai tau surinktus produktus: * lengva metalinė termo gertuvė Birutė (talpa 500 ml), kurioje vanduo išlaiko norimą temperatūrą visą parą; * SENSAI Cosmetics 38C blakstienų tušą, kuris ilgina blakstienas ir nusivalo karštu vandeniu (pilnas produktas); * išskirtinis rankų darbo juodasis šokoladą Chocolate Naive; *.

gegužės 15, 2018

SOS tavo spintai

Grožis ir Mada
SOS tavo spintai

Džiaugiuosi, kad mes su artimiausiomis draugėmis gyvenimui pasirinkome gana skirtingus vyrus. Taip ir su drabužiais ar batais – kas tinka vienai, nebūtinai tinka kitai. Tad jei esi pasiklydusi sprendimuose ir pasirinkimuose, kas tinka, o kas ne, ko reikia spintoje, o ko – ne, ką pirkti, o nuo ko susilaikyti, ką su kuo dėvėti ir kaip.

gegužės 14, 2018

Mano balandžio mėnesio TOP

Grožis ir Mada
Mano balandžio mėnesio TOP

Balandžio mėnuo buvo išties labai intensyvus. Po ilgų saulėtų žiemos atostogų teko greitai “atsigauti” ir įsivažiuoti į įprastą man ritmą, o laiko buvo tikrai nedaug. Bet tu mane suprasi – jei nori ką nors pasiekti, reikia daryti, o ne laukti tinkamos progos ar laiko, mėnulio fazės ar dar velniai žino ko. Nusiteikimas visgi yra labai.

gegužės 8, 2018

Kostiumas ir kinas: mano favoritų TOP 8

Grožis ir Mada
Kostiumas ir kinas: mano favoritų TOP 8

Vietos, kuriose dar neteko būti, skoniai, kurių neteko ragauti, jausmai, kurių neteko patirti – visa tai gali patirti su filmais, ypač tais, kurie įtraukia taip, kad sunku po to grįžti ir į realybę. Dievinu filmus. Ir labai įvairius: nuo iš koto verčiančių komedijų, iki sukrečiančių dramų, o kartais – ir veiksmo, o ypač kostiuminius. Kinas.

gegužės 7, 2018

AKSESUARŲ TENDENCIJŲ TOP

Grožis ir Mada
AKSESUARŲ TENDENCIJŲ TOP

“Duokit moteriai tinkamus batus ir ji užkariaus pasaulį” –skamba šiek tiek holivudiškai, tačiau labai taikliai. Rūbų derinys gali būti ir visiškai paprastas, kad ir balti marškiniai bei tavo mėgstamiausi džinsai, tačiau pridėk ryškius (turiu galvoje matomus, nebūtinai ryškiaspalvius) auskarus, kojoms grakštumo suteikiančius aukštakulnius ar stilingus akinius nuo saulės – ir voila’– tu jau atrodai kitaip..

balandžio 30, 2018

mano atradimai TAVO vasarai

Grožis ir Mada
mano atradimai TAVO vasarai

Vasaros dovanų rinkinys ATRADIMAI SU AGNE GILYTE – tai meilės sau įrodymas. Jei nori gėlių – nusipirk pačią gražiausią puokštę ir mėgaukis jomis kaskart atsibudusi. Drėkink savo kūną, odą ir sielą pačiu tyriausiu ir  naudingiausiu tau vandeniu. Ir jis bus daug skanesnis, geriamas iš gražios ir stilingos gertuvės.  Jei nori šokolado – laikyk jį burnoje.

balandžio 28, 2018

20 metų su COSMOPOLITAN | Foto

Grožis ir Mada
20 metų su COSMOPOLITAN | Foto

Šiemet mano pirmieji kūrybiniai namai – žurnalas Cosmopolitan – švenčia dvidešimtmetį.  Redakcija paprašė brūkštelėti pora žodžių, kokia buvo mano karjeros su Cosmo pradžia. Štai tos kelios eilutės prisiminimų, o greta – didžiuė gardė būti jubiliejinio lietuviškojo COSMOPOLITAN viršelio stiliste. “Drąsi, daug norinti ir be ribų svajojanti devyniolikmetė išdrįso parašyti laišką.

balandžio 23, 2018

Burnoje tirpstantis penktadienis

Grožis ir Mada
Burnoje tirpstantis penktadienis

Gavau kvietimą paragauti naujojo mano mėgstamo restorano meniu. Man labai patinka skanus maistas. Ir ypač, kai jis gražus. Nemėgstu keistų ir ypač įmantrių dalykų, nes jie glumina ir galiausiai lieku alkana. Man patinka tikri dalykai, kurie džiugina akį, malonina skrandį, lepina liežuvį ir neskriaudžia talijos. Prieš porą dienų kartu su bičiule Vitalija užsukome į mano.

balandžio 20, 2018