E-interjeras.lt

www.e-interjeras.lt
Tinklaraštis apie interjerą bei asmeninis darbų portfolio.
Tinklaraštis apie interjerą bei asmeninis darbų portfolio.

Kaip išsirinkti valgomojo stalą?

Artėja bene pačios gražiausios metų šventės, kurių metu susirinks šeimos nariai ir kartu sės prie stalo. Kodėl gi nepakalbėjus apie tai, kaip išsirinkti valgomojo stalą ir į ką atkreipti dėmesį, kad pirkinys būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas?

gruodžio 14, 2017

Prasminga dovana ir interjero detalė

Ar teko sukti galvą nežinant, ką padovanoti artimajam / bičiuliui / draugui ar net kolegai? Turbūt taip :) O ar norisi padovanoti kažką prasmingo, o ne tai, kas jau kitą dieną atsidurtų giliai spintoje? Greičiausiai, būtų visai neblogai, jeigu tas žmogus jums rūpi. Galų gale, tokią dovaną galite pasidovanoti SAU! Turiu jums pasiūlymą - tai odiodi.lt pagalvėlės su įvairiausiais užrašais.

gruodžio 12, 2017

Dovanų rinkiniai Kalėdoms iš Berry baldai

Jeigu galvoje tuščia ir nežinote, ką dovanoti artėjančių švenčių proga, Berry baldai pasistengė ir sugalvojo tai už jus. Daugiau nei 50 rinkinių, suskirstytų pagal kategorijas: pokalbiams, mėgstantiems gaminti, namų jaukumui, vonios mėgėjams ir mažiesiems herojams. Man, žinoma, labiausiai patinka rinkiniai, skirti namų jaukumui kurti :)

gruodžio 7, 2017

Evelinos šviesūs ir minimalistiniai namai su sūpynėmis

Tai jau antras mūsų būstas, kurį įrenginėju pati, todėl drąsiai ėmiausi šios veiklos. Namus įrenginėjau sau ir savo šeimai, žinodama, kas mums reikalinga, patinka, gražu. Sunkumais galėčiau pavadinti tik nuolat vėluojančius ir nenuoširdžius statybininkus. O labiausiai patiko matyti, kaip realybe virsta tai, ką suplanavau.

gruodžio 6, 2017

Tobulai suderintas 38 kv.m butas Lenkijoje

Šis 38 kv.m buto interjeras išskirtinis savo vientisa spalvų gama ir stilistika. Giriu dizainerių darbą, nes itin jaučiamas profesionalumas. Puikiai suderintos visų kambarių spalvos, atsikartoja tos pačios formos (šiuo atveju apskritimas). Šalta, mėlynai žalia spalva derinama su pilka, balta ir juoda spalvomis. Jau esu rašiusi anksčiau, jog prie šių spalvų dera VISOS likusios spalvos.

lapkričio 30, 2017

Siuzanos istorija, kuriant vaikų kambarį

Įrenginėjant vaikų kambarį norėjosi, kad jis būtų kuo šviesesnis. Baltos sienos, balti baldai, ir spalvotos detalės, kurios, mano nuomone, ir sukuria tą jaukumo jausmą. Spalvas padiktavo dukros mylimas žaislas “Mieganti kiškutė”. Man labai gražus spalvų derinys pilka – rožinė – balta. Atsižvelgiau ir į tai, kad spalvos būtų pritaikytos ne tik mergaitei. Tuo metu dar nesilaukiau, bet įsivaizdavau,

lapkričio 28, 2017

2 darbo kambarių variantai iš tos pačios parduotuvės

Manau, jau nieko nebestebina faktas, jog kai kurie dirba namuose. Taip, aš irgi naudojuosi šia darbo vieta ir derinu su darbu ofise, todėl temos apie darbo kambarių interjerą man visada įdomios. Lietuvoje yra nemažai freelancerių ir šiaip žmonių, kurie nevengia dirbti po darbo namuose ir natūralu, jog jiems norisi dirbti gražioje aplinkoje.

lapkričio 23, 2017

E-interjeras.lt - 5 metai! Video straipsnio viduje!

Per tą laikotarpį susidėliojo mano įpročiai, įrašų skelbimų dažnumas. Radau sau tinkamiausią darbo pobūdį, išsigryninau savo teikiamas paslaugas ir įsitvirtinau interjero projektuose internetu. Per tą laikotarpį aš išėjau iš samdomo darbo, kurį nuolat derinau su darbu sau ir pradėjau dirbti TIK sau. Per tą laikotarpį 9 mėnesius dirbau vien tik namuose, o vėliau išsinuomavau ofisą.

lapkričio 21, 2017

Kilimai ant sienos vėl grįžta!

Ar galite patikėti, jog kilimai ant sienų grįžta! Ir jie atrodo labai gerai, palyginus su tuo, kaip atrodo/atrodė Rusijoje :) Daugiausiai tai Maroko stiliaus kilimai su įvairiais raštais ir geriausiai jie atrodo mid-century ir boho stiliaus interjeruose.

lapkričio 17, 2017

The Student Hotel interjero apžvalga ir mano video!

Sekantys mane Instagrame matė ne tik viešbučio, kuriame buvau su vyru nuotraukas, tačiau ir kitų, ne mažiau įdomių vaizdų iš Eindhoveno ir ten vykusio GLOW šviesų instaliacijų festivalio. Šiame straipsnyje surašiau savo įspūdžius iš viešbučio Nyderlanduose, kuriame praleidome 3 dienas. Žinoma, iš interjero pusės (jeigu įdomu kiti aspektai - labai laukiu klausimų)!

lapkričio 14, 2017

Metalinė lova miegamajame

Metalinė lova miegamajame - rečiausiai aptinkamas lovos tipas ir aš puikiai suprantu kodėl. Internete yra daugybė pavyzdžių, kuriuose metalinė lova atrodo tiesiog klaikiai. Ji tinka ne bet kur - reikia ypatingai gero stiliaus suvokimo. Daugiau, skaitykite straipsnyje.

lapkričio 7, 2017

Tamsios grindys. Su kuo derinti? Kaip ištaisyti?

Tamsios grindys man nepatinka, nebent tai vonios kambarys. Tuomet pilkos spalvos akmens masės plytelės atrodo tikrai neblogai. Žiūrint iš praktiškumo pusės, tamsios grindys nėra praktiškos - ant jų kuo puikiausiai matosi dulkės. Bet jeigu nepatinka man, nereiškia, kad turi nepatikti ir jums. Ką daryti, jeigu noriu sumažinti tamsų grindų plotą? .

lapkričio 2, 2017

56 kv.m eklektiškas butas Maskvoje

Mane nustebino faktas, jog šis butas yra Maskvoje. Tikrai nebūčiau pagalvojusi, nes jis labiau primena Skandinavijoje esančius interjerus. Kadangi čia randu įvairių stilių, vadinu tai tiesiog eklektika, tačiau aiškiai juntama mid-century įtaka ir tai, jog pastatas yra 1958m. statybos. Beje, aukštos - 3,15m lubos taip pat senos statybos butų požymis.

spalio 26, 2017

Dovilė Jablonskienė iš Home Decor kalba apie vaikų kambario dizainą

Vaikų kambario dizainas - vienas iš svarbesnių elementų planuojant ir įrenginėjant namų interjerą. Nes būtent savoje erdvėje vaikai praleidžia daugiausiai laiko: čia vaikai kuria, svajoja, čia perskaitomos pirmosios knygos, čia rieda ašaros kaip pupos, čia pat „dreba sienos“ nuo skardaus jų juoko.

spalio 24, 2017

20 šiuolaikiškų kėdžių iki 100Eur!

Bendraujant su klientais, nuolat pastebiu, jog susiduriama su problema, kurios anksčiau tikrai niekas neturėjo. Jie sako, jog yra per daug pasiūlos ir laaaabai sunku išsirinkti tinkamą baldą. Keista, ar ne? Kas galėjo pagalvoti, jog atsidursime tokioje situacijoje? :)

spalio 17, 2017

Eames Lounge Chair - amžinai madinga kėdė

Jeigu nors kažkiek domėjotės interjeru, ši kėdė / krėslas bus tikrai matyta. Tai amžina klasika, laikui ir jokiam stiliui nepavaldus dizainas. Krėslas turi ir draugę - to paties stiliaus kojų kėdutę.

spalio 12, 2017

Shop the look - skandinaviško stiliaus svetainė!

Šį kartą nusprendžiau suieškoti baldus, šviestuvus ir detales iš šios skandinaviško stiliaus svetainės. Norite gyventi panašiai? Žiūrėkite, kur radau visus daiktus po nuotrauka!

spalio 12, 2017

Langas vonios kambaryje - daugiau pliusų nei minusų

Ar aš teisi sakydama, jog nenorėtumėte virtuvės ar svetainės be langų? Mane bando įtikinti, jog vonios kambarį galima idealiai apšviesti ir to lango net nereikės. Na taip, o pabandykite išsiversti su dirbtiniu apšvietimu visose patalpose. Jauku? Nemanau. Ar gerai jausitės? Ar nebus jausmo, jog esate įkalinti?

spalio 5, 2017

5 patarimai, kaip išsirinkti sofą

Turbūt ne man vienai, vienas pagrindinių svetainės elementų yra sofa. Dažniausiai aplink ją dėliojasi kiti elementai ir vyksta filmų vakarai bei svečių priėmimai. Įsitikinkite, kad nauja sofa tilps pro svetainės (ar kito kambario, kuriame ji stovės) ir lauko duris. Turbūt nėra nieko absurdiškiau nei įsigijus sofą neįtalpinti jos į namus.

spalio 3, 2017

120 kv.m charizmatiškas namukas Danijoje

Mane papirko šio namuko interjeras. Matosi, jog žmonės jį kūrė sau, rinkdamiesi detales ir baldus pagal save, nesistengiant tobulai suderinti spalvų ar stilių. Kartais taisyklių nesilaikymas yra raktas į jaukumą, o jaukumą aš jaučiu jau vien pažvelgus į nuotraukas. Namuose rasite įvairiausių daiktų ir spalvų, bet svarbiausia yra viena - jie išlaukti, išmylėti ir išjausti.

rugsėjo 28, 2017