E-interjeras.lt

www.e-interjeras.lt
Tinklaraštis apie interjerą bei asmeninis darbų portfolio.
Tinklaraštis apie interjerą bei asmeninis darbų portfolio.

20 šiuolaikiškų kėdžių iki 100Eur!

Bendraujant su klientais, nuolat pastebiu, jog susiduriama su problema, kurios anksčiau tikrai niekas neturėjo. Jie sako, jog yra per daug pasiūlos ir laaaabai sunku išsirinkti tinkamą baldą. Keista, ar ne? Kas galėjo pagalvoti, jog atsidursime tokioje situacijoje? :)

spalio 17, 2017

Eames Lounge Chair - amžinai madinga kėdė

Jeigu nors kažkiek domėjotės interjeru, ši kėdė / krėslas bus tikrai matyta. Tai amžina klasika, laikui ir jokiam stiliui nepavaldus dizainas. Krėslas turi ir draugę - to paties stiliaus kojų kėdutę.

spalio 12, 2017

Shop the look - skandinaviško stiliaus svetainė!

Šį kartą nusprendžiau suieškoti baldus, šviestuvus ir detales iš šios skandinaviško stiliaus svetainės. Norite gyventi panašiai? Žiūrėkite, kur radau visus daiktus po nuotrauka!

spalio 12, 2017

Langas vonios kambaryje - daugiau pliusų nei minusų

Ar aš teisi sakydama, jog nenorėtumėte virtuvės ar svetainės be langų? Mane bando įtikinti, jog vonios kambarį galima idealiai apšviesti ir to lango net nereikės. Na taip, o pabandykite išsiversti su dirbtiniu apšvietimu visose patalpose. Jauku? Nemanau. Ar gerai jausitės? Ar nebus jausmo, jog esate įkalinti?

spalio 5, 2017

5 patarimai, kaip išsirinkti sofą

Turbūt ne man vienai, vienas pagrindinių svetainės elementų yra sofa. Dažniausiai aplink ją dėliojasi kiti elementai ir vyksta filmų vakarai bei svečių priėmimai. Įsitikinkite, kad nauja sofa tilps pro svetainės (ar kito kambario, kuriame ji stovės) ir lauko duris. Turbūt nėra nieko absurdiškiau nei įsigijus sofą neįtalpinti jos į namus.

spalio 3, 2017

120 kv.m charizmatiškas namukas Danijoje

Mane papirko šio namuko interjeras. Matosi, jog žmonės jį kūrė sau, rinkdamiesi detales ir baldus pagal save, nesistengiant tobulai suderinti spalvų ar stilių. Kartais taisyklių nesilaikymas yra raktas į jaukumą, o jaukumą aš jaučiu jau vien pažvelgus į nuotraukas. Namuose rasite įvairiausių daiktų ir spalvų, bet svarbiausia yra viena - jie išlaukti, išmylėti ir išjausti.

rugsėjo 28, 2017

Mantė Mocevičiūtė: mūsų pirmasis butas!

Sveiki, esu Mantė, “thedailylist” Instagram paskyros kūrėja, neseniai įsikūrusi savo pirmąjį butą. Žinoma, kuriantis naudojomės interjero dizainerio pagalba, kuris stipriai pagelbėjo realizuojant visas mano idėjas. Kaip sakoma - pirmasis butas būna gražus, antrasis jaukus, o trečiasis patogus bei funkcionalus, tad daugiausia dėmesio skyrėme išvaizdai :)

rugsėjo 26, 2017

Cole&Son "Woods" tapetai - universalūs ir amžinai madingi

Pavyzdžiai puikiai tai įrodo. Šie grafiniai medeliai nuostabiai tinka skandinaviško stiliaus interjeruose ir miegamuosiuose, nors matysite, jog naudojami ir kitur (netgi ant durų). Tai puikus būdas įnešti erdvei gyvybės, dinamikos ir gylio, o baltas jų fonas ir juoda medžių spalva leidžia priderinti visas likusias spalvas.

rugsėjo 21, 2017

Jaukus ir moteriškas 36 kv.m butas Švedijoje

Šiame bute tikrai gyvena moteris - tuo net neabejoju. Argi vienai moteriai reikia daug vietos? Na, gal reiktų didesnės spintos? Čia turbūt kaip kuriai :) Pats jaukiausias namų kampelis - svetainės zona, kuri tiesiog alsuoja moteriškumu ir švelnumu! Neatsilieka ir miegamasis, kuris, nors ir tamsių vyriškų tonų, tikrai neleidžia suabejoti, jog čia būta moters.

rugsėjo 19, 2017

Juju Hats - dekoracijos iš plunksnų užkariauja pasaulį!

Žiūrėjau sau vieną dieną Instagram stories. Kai ką pamačiau, kai ką parašiau, kai ką man atrašė atgal ir aš puoliau ieškoti idėjų su plunksnomis. Mano akys kaip mat apsidžiaugė, nes radau tai, ko dar nesu mačiusi Lietuvoje. Tiesą pasakius, nemačiau tokių dekoracijų niekur - tik atsitiktinumo dėka radau šią idėją Google :) Štai kaip kartais netikėtai gimsta tema.

rugsėjo 15, 2017

36 kv.m butas trumpalaikei nuomai Vilniuje

Šis butas nėra pats mažiausias, kokį teko projektuoti, tačiau ir nepasižymintis labai didele erdve. Užsakovė šį butą naudos trumpalaikei nuomai, o vienas pagrindinių jos reikalavimų buvo išlaikyti senamiesčio dvasią (nes butas senamiestyje), sutalpinti 4 žmones miegoti ir bent 2 pavalgyti.

rugsėjo 13, 2017

Shop the look! Nusikopijuok kambarį! Kūdikio kambarys.

Vedina gražaus tikslo, t.y. kad mamytėms būtų lengviau surasti tai, ką matote paveiksliuke, suieškojau analogiškas prekes. Kiekvienos jų nuorodą rasite po nuotraukomis.

rugsėjo 12, 2017

Namų dekoravimas baltais (ir ne tik) moliūgais

Namų dekoravimas baltais moliūgais įgauna vis didesnį pagreitį užsienyje, tad tikėtina, jog ši mada greit ateis ir į Lietuvą. Jeigu jūsų darže puikuojasi balti moliūgai ar galite jų gauti kitur, apsvarstykite įvairias jų panaudojimo galimybes (pavyzdžius rasite žemiau). Gražiausia, kai naudojami skirtingų dydžių moliūgai, o jiems kompaniją palaiko gyvos ar dirbtinės gėlės.

rugsėjo 6, 2017

Reform atnaujina ir kuria nepaprastas IKEA virtuves

Užsisakote virtuvę iš IKEA, tik neperkate durelių ir stalviršio. Išsirenkate jums labiausiai patikusį virtuvės dizainą iš Reform svetainės ir jie pagamina bei pristato dureles ir/ar stalviršį pagal jūsų virtuvės matmenis. Belieka viską sumontuoti į vietas. Paprasta, ar ne?

rugsėjo 4, 2017

2017 rudens kolekcija iš H&M Home - natūralumas grįžta!

H&M Home yra puiki vieta, ieškantiems tinkamo kokybės ir kainos santykio. Sąlyginai nebrangiai galite nuolat atsinaujinti namus ir eiti koja kojon su tendencijomis, kurios šį rudenį itin geros - natūralumas vėl ant bangos!

rugpjūčio 29, 2017

PRIEŠ ir PO - savos džiunglės balkone

Agnė Vyšniauskaitė: Balkono renovacija man kainavo 60 Eurų įskaičiavus dažus, teptukus, šviestuvus su saulės baterijomis, gėles, bananmedį ir tujas. Jeigu balkonas daug mažesnis ar vizija skirasi – joje nėra daug gigantiškų augalų – didžiausią efektą galimą pasiekti dar pigiau!

rugpjūčio 22, 2017

Akvilina iš Toks Visoks: Jeigu matau, kad galiu ką nors pasigaminti pati, niekada nepirksiu to parduotuvėje.

Pagrindinis kriterijus tai baltos sienos, medinės grindys ir lokacija. Šitie trys faktoriai, manau, suteikia daugiausiai laisvės įsikurti ir gyventi taip, kaip norisi. Labai mėgstu baltos, medžio ir naminių augalų žalumos kombinaciją. Mėgstu gyventi miesto centre ir visur vaikščioti pėsčiomis arba važiuoti dviračiu.

rugpjūčio 10, 2017

Santūriai prabangus butas Vienoje

Kartais pati nesuprantu, kas mane sužavėjo tam tikrame interjere. Nesugebu įvardinti konkrečios priežasties, kaip atsitiko ir šį kartą. Tiesiog gražu, jauku ir harmoninga. Baldų nėra daug, o ir stilių galima aptikti visokių: nuo skandinaviško stiliaus kėdžių ar visiškai modernios virtuvės iki klasikinės lovos ir industrinių šviestuvų. Visumoje, niekas nesipjauna ir atrodo vientisai.

rugpjūčio 8, 2017

6 klaidos, kurių geriau nedaryti, dekoruojant mažą erdvę

Aš asmeniškai labai mėgstu mažas erdves, todėl nuolat ieškau idėjų ir sprendimų, kaip jas paversti patogesnėmis ir optiškai didesnėmis. Yra kelios klaidos, kurias daro naujakuriai, įrenginėdami mažas erdves. Kokios jos ir kaip to išvengti, skaitykite šiame straipsnyje.

rugpjūčio 1, 2017

Giedrės Šulčinskaitės 7 tvarkingų namų įpročiai

Kurti tvarkingų namų įpročius yra svarbu, bet nėra taip lengva. Ilgą laiką gyvenusi viena, o dabar dalindamasi erdvę su antrąja puse, pagaliau galiu sakyti, kad atradau būdus, kurie padeda palaikyti tvarką namuose pernelyg nesistengiant.

liepos 30, 2017