DIY IR DEKORAS

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (23) Tyla gera byla

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (23) Tyla gera byla

Jei neturi nieko gero pasakyti, geriau iš vis patylėti. Panašiai ir man pastaruoju metu. Visas dėmesys sutelktas ne į tinklaraštį, nes, kaip ir kiekvieną vasarą, čia tampa tyliau ir reikalai vyksta lėčiau. Viskas tam, kad rudenį grįžtume su naujomis jėgomis, idėjomis ir tekstais. Stengiuosi truputį rašyti Facebook’e ir dažniau Instagram’e, tam, kad žinotum, reikalai tikraiThe post Ten Kur Pirmadienis (23).

liepos 24, 2017/ Sigita Petrunina

UODEGOS: DIY: šalinam blizgučius

DIY ir Dekoras
DIY: šalinam blizgučius

Batai, batai, bataibatai, batai, batai batai.. Ar dar blogiau – BASUTĖS.

liepos 7, 2017/ UODEGOS

TenKurNamai: Susipažink. Indrės idėjos – kūrybiškos dekoracijos kitokiems namams

DIY ir Dekoras
Susipažink. Indrės idėjos – kūrybiškos dekoracijos kitokiems namams

Kiekvieną kartą džiaugiuosi pristatydama heroję, kurios pomėgis kurti daiktus sau virsta į veiklą ir kūrybą kitiems. Indrė yra FB puslapio Indrės Idėjos įkūrėja ir gražių dekoracijų namams kūrėja. Pokalbis apie džiaugsmo teikiančius dalykus ir svajones. Papasakokite apie save. Pats sunkiausias klausimas :) galiu apie daug ką kalbėti, pasakoti, neleisdama pašnekovui įsiterpti, tik ne apie save.The post.

birželio 1, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (22) Ir viskas įsibėgėja!

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (22) Ir viskas įsibėgėja!

Negaliu patikėti, kad nuo tada, kai garsiai parašiau apie būsimą knygą praėjo tik savaitė. Kaip taip greitai? Įvykių, sveikinimų, džiaugsmo, palaikymo ir darbų lavina užgriuvo taip, tarsi būtų laukusi, kada aš garsiai ir drąsiai apie kuriamą knygą pranešiu. Taigi nuo šiol, iki pat knygos pasirodymo Ten Kur Pirmadienis bus skirtas ataskaitoms, pasakojimams ir planams, susijusiemsThe post Ten Kur Pirmadienis (22) Ir.

gegužės 29, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (21) Bus knyga!

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (21) Bus knyga!

Praėjusi savaitė buvo pilna smagių įvykių ir pažinčių, apie viską labai noriu papasakoti. Be abejo, didžiulis smagumas buvo TenKurNamai sukulentų dirbtuvės Kaune. Kiek šypsenų veiduose, kalbų apie augalus, jų vietą namuose, kaip laistyti, kada nelaistyti, ką vonioje auginti ir panašiai. Man buvo labai gera su visomis susitikti, susipažinti, apie mano mylimus augalus papasakoti. Laiką praleidau nuostabiai.The post.

gegužės 22, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Susipažink: Justina ir kambarinės gėlės, nepastebimai atsiradusios jos gyvenime

DIY ir Dekoras
Susipažink: Justina ir kambarinės gėlės, nepastebimai atsiradusios jos gyvenime

Galiu drąsiai sakyti, kad šie metai TenKurNamai tinklaraštyje – kambarinių augalų metai. Gėlės įvairiausios, mano mylimi sukulentai ir tekstai apie juos tiesiog užvaldė. Tiesą sakant, būtent kambarinės gėlės, jų žaluma ir rūpinimasis jomis šį šaltą pavasarį mane gelbėjo nuo niūrių nuotaikų ir burbėjimo apie blogą orą. Todėl nieko keisto, kad ir naujos pažintys šiais metaisThe post Susipažink:.

gegužės 16, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (20)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (20)

Sakot „Ir vėl pirmadienis?“, o aš sakau „Pagaliau pirmadienis!“. Pastaruoju metu mano savaitgaliai tokie intensyvūs, kad atėjus pirmadieniui, kai uždarau duris paskui į mokyklą einančius vaikus, net atsidūstu dėl namuose laukiančios ramybės. Kuri vis dėl to, tokia sąlyginė, kai lieku su 9 mėnesių Marija. Dėl tų instensyvių savaitgalių ir TenKurPirmadienis įrašai tapo retesni. Nes pirmadienįThe post Ten Kur.

gegužės 15, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip išsirinkti butą per Airbnb.com. Mūsų atostogų Berlyne patirtis

DIY ir Dekoras
Kaip išsirinkti butą per Airbnb.com. Mūsų atostogų Berlyne patirtis

Kelionės su vaikais yra kitokios, nei kelionės tik su antra puse, ar su drauge. Joms reikia labiau pasiruošti, keliaudamas turi taikytis prie vaikų ritmo ir gyvenamąją vietą turi rinktis tokią, kokia bus patogi vaikams. Per visą mūsų kelionių istoriją mes esame gyvenę įvairiose vietose. Todėl patirties kur geriausia mūsų šeimai, o kur daugiau niekada negyventumeThe post Kaip išsirinkti butą per Airbnb.com. Mūsų.

gegužės 9, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Dovanos mamai. Ką radau pas kūrybingas mamas Instagram’e?

DIY ir Dekoras
Dovanos mamai. Ką radau pas kūrybingas mamas Instagram’e?

Mamos diena yra labai smagi šventė. Tai ir papildoma proga susitikti su savo mama ir močiute, išrinkti joms gėlių ir suvalgyti skanaus pyrago gabalėlį. Kai pati esi mama – tai proga jaustis ypatinga, dar kartą įsitikinti, kad tas 24/7 darbas yra svarbus ir vertingas (nors kasdienybėje gali atrodyti ir kitaip). Žinoma, kaip ir prieš kiekvienąThe post Dovanos mamai. Ką radau pas kūrybingas mamas Instagram’e?.

gegužės 2, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Interjero dienos prekybos centre Ozas. Ką pirkti namams pavasarį?

DIY ir Dekoras
Interjero dienos prekybos centre Ozas. Ką pirkti namams pavasarį?

Šią savaitę tyrinėjau Ozo interjero galeriją. Proga tam labai tinkama – prekybos centre Ozas vyksta Interjero Dienos. Ozo Interjero galerijoje – daugybė gražių, namuose reikalingų daiktų, dalis jų – su nuolaidomis. Puiki proga atnaujinti namų interjerą. Noriu parodyti kas man krito į akį ir pasidalinti patarimais, ką pirkti namams pavasarį ir kaip neprisipirkti bet ko. Ko ieškotiThe post Interjero.

balandžio 28, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Sukulentai kraustosi į kiemą. Amžinai gyvenanti perkūnropė

DIY ir Dekoras
Sukulentai kraustosi į kiemą. Amžinai gyvenanti perkūnropė

Gražių istorijų su Sigita pasakojam ne tik apie daiktus, spalvas, formas, namų jausmą. Ji jau oficialiai tituluojama sukulentų fėja, rengia nebe pirmas dirbtuves, dalinasi žiniomis. O po pirmų tokių, vykusių praėjusiais metais, ir aš pamėgau sukulentus. Nebėra laisvos palangės namuose, o žaluma tokia džiuginanti ir jos vis negana. Bet visada prisimenu kaip sukulentai atrodo Maroke,The post Sukulentai kraustosi į.

balandžio 27, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Sukulentai namuose. Kaip genėti storalapį (laimės medį)?

DIY ir Dekoras
Sukulentai namuose. Kaip genėti storalapį (laimės medį)?

Sukulentų yra įvarių dydžių ir formų. Jų įvairovė yra tai, kas mane labai žavi. Vienas pirmųjų sukulentų mano namuose – storalapis, dar kitaip vadinamas Laimės medis. Moksliškas jo pavadinimas – Crassula Ovata, o jei ieškosi daugiau informacijos apie šį augalą, anglų kalba tai Jade plant. Savo storalapį turiu jau beveik 12 metų, gavome jį kaip vestuvinęThe post Sukulentai namuose. Kaip genėti.

balandžio 26, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (19) Daiktų istorijos

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (19) Daiktų istorijos

Šiuo metu rašau didelės apimties tekstą. Jame vis kartojasi frazės „namų istorijos“, „daiktų istorijos“. Fotografavausi šio pirmadienio įrašo viršelio nuotraukai ir pagalvojau, kad netik daiktai, bet ir gėlės namuose turi savo istoriją. Gėlę nuotraukoje, aš ir mano mama vadiname Ingutės mamos gėle. Nesiplėsiu kas yra Ingutė, bet istorija tokia, kad mirus jos mamai, daug IngutėsThe post Ten Kur Pirmadienis.

balandžio 24, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Berlynas su vaikais. Įspūdžiai ir patarimai.

DIY ir Dekoras
Berlynas su vaikais. Įspūdžiai ir patarimai.

Vaikų pavasario atostogoms sugalvojom pabėgti iš namų ir Lietuvos. Rinkęsi tarp niekada nematytos Ispanijos, pažįstamos ir mėgstamos Italijos, pasirinkom Vokietijos sostinę Berlyną, kur prieš kelis metus praleidome parą. Šį kartą mūsų kelionė truko ilgiau, įspūdžių parsivežėme daugiau, bet man dar truputį pritrūko ir noriu dar kada pabūti Berlyne, tik jau be vaikų. Gyvenome labai ramiame (norsThe post.

balandžio 18, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Velykinio vainiko pynimo dirbtuvės Miesto laboratorijoje

DIY ir Dekoras
Velykinio vainiko pynimo dirbtuvės Miesto laboratorijoje

Vilniaus mieste, Antakalnio mikrorajone, Sapiegų parke, yra tokia vieta, kuri turi atsidurti sąmoningų miestiečių lankytinų vietų žemėlapiuose. Miesto laboratorija yra modernus, aplinkai draugiškas bendruomenės edukacijos centras, kuris atsirado iš gražios ir iniciatyvios žmonių grupės idėjos. Jau kurį laiką sekiau šios bendruomenės veiklas ir būtinai ketinau apsilankyti. Tik reikėjo rimtos progos. O kas labiau,.

balandžio 12, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (18)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (18)

Šį pirmadienio įrašą rašau po šeštadienį vykusių Sukulentų kompozicijos kūrimo dirbtuvių. Manyje kunkuliuoja daugybė gerų emocijų, nes rytas tarp augalų ir smagių dirbtuvių dalyvių praėjo akimirksniu! Važiuodamos po dirbtuvių namo kalbėjome su dukra apie laimę daryti tai kas patinka. Apie tai, kad smagu veikti gyvenime tai, ką pati sugalvoji. Man atrodo, kad ypač vaikus reikiaThe post Ten Kur Pirmadienis (18).

balandžio 10, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Susipažink: Interjero dizainerė Gerda Sutkienė ir jos Musės

DIY ir Dekoras
Susipažink: Interjero dizainerė Gerda Sutkienė ir jos Musės

Kartais man taip būna – klaidžioju FB platybėse ir netikėtai užtinku tai, pro ką negaliu ramiai praeiti. Taip atsitiko pamačius Muses – plakatus su lietuviškais užrašais. Būtinai turėjau susipažinti su jas kuriančiu žmogumi. O susipažinusi, pristatyti TKN skaitytojams. Pristatau – Gerda, interjero dizainerė ir Musės kūrėja. O toliau leidžiu Gerdai pasakoti pačiai. Aš – Gerda,The post.

balandžio 6, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Daiktų istorijos

DIY ir Dekoras
Daiktų istorijos

Šis įrašas mano galvoje vaikšto jau nuo pačios pirmos pavasario dienos. Jis apie daiktus, progas, kurias mes, žmonės, galime jiems suteikti, apie istorijas, kuriomis galime dalintis su savo svečiais ir namiškiais ir apie gyvenimo filosofiją vartoti saikingai ir atsakingai. Augau tokioje aplinkoje, kurioje galėjau stebėti, kaip suaugę žmonės atsakingai galvoja ir elgiasi su savo pačiųThe post Daiktų istorijos appeared.

balandžio 4, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (17) Gyveni kaip patinka

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis  (17) Gyveni kaip patinka

Stumdau kasdien vežimą su miegančia Marija ir galvoju apie gyvenimą. Išties, pasivaikščiojimai su ja yra labai geras laikas pagalvoti, generuoti idėjas arb tiesiog paleisti mintis į visas puses. Šį kartą turėjau laiko pagalvoti apie save. Ir apie tai, kokių tekstų galimai trūksta TenKurNamai. Su puikiosiomis kolegėmis rašome apie daugelį, su namais susijusių dalykų, sulaukiame ir pageidavimųThe post Ten Kur.

balandžio 3, 2017/ Sigita Petrunina

Melsvai žalia: Pavasarėjanti Praha

DIY ir Dekoras
Pavasarėjanti Praha

     Nesu impulsyvi, dažniausiai prieš priimdama sprendimus skiriu pakankamai laiko viskam apgalvoti. Tačiau kai pasiskundžiau, jog seniai kažkur keliavau (pagalvokit, net prieš mėnesį :D) ir draugas paklausė "tai kur nori, į kurią pusę? važiuojam!", atsisakyt negalėjau. Tada per keletą valandų pasirinkom kryptį, pasiėmėm keletą laisvadienių ir po geros savaitės jau vaikštinėjom po

kovo 31, 2017/ Rosita