DIY IR DEKORAS

Melsvai žalia: Mėginu po truputį grįžt

DIY ir Dekoras
Mėginu po truputį grįžt

     Kai pusmetį nerašai, po to labai keista vėl pradėt ir mėgint grįžt. Bet mėginu :)      Buvo mintis tinklaraštį visai ištrint, ypatingai po to, kai Photobucket pakeitė savo naudojimo taisykles ir už nuotraukų talpinimą kituose puslapiuose pradėjo prašyt daugybės pinigų. Ten laikiau visas VISAS blog'o nuotraukas (7-i metai) ir vieną dieną jų tiesiog neberodė. Tai galvojau, nu ir gerai

rugsėjo 13, 2017/ Rosita

TenKurNamai: Pasidaryk Pati. Kambarinių gėlių kabyklos

DIY ir Dekoras
Pasidaryk Pati. Kambarinių gėlių kabyklos

Kambarinių gėlių laikikliai, gėlių hamakai, gėlių supynės, pakabinami gėlių vazonėliai – kaip nori taip gali vadinti tuos dalykus, apie kuriuos šiandien papasakosiu. Man labai patinka jų angliškas pavadinimas plant hangers, gal reiktų ir lietuviškai kažkaip, gėlių kabyklomis vadinti? Praėjusią savaitę pasakojau apie pakabinamus vazonus kamabrinėms gėlems, o šiandien noriu parodyti 2 lengvus būdus, kaip.

rugsėjo 12, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Pakabinami vazonai ir vazonų laikikliai kambarinėms gėlėms

DIY ir Dekoras
Pakabinami vazonai ir vazonų laikikliai kambarinėms gėlėms

Kur tik pasižiūriu – aplink tik gėlės ir žaluma. Kambarinės gėlės, įvairių formų lapais, nuo didžiausios iki mažiausios – užvaldė pasaulį, žmonių namus ir internetą. Ten Kur Namai Gyvenk kaip patinka knygoje – taip pat didelis skyrius apie kambarines gėles :) Todėl nieko keisto, kad užėmusios vietą ant palangių, lentynų, komodų ir staliukų, kambarinės gėlės,The post Pakabinami vazonai ir.

rugsėjo 6, 2017/ Sigita Petrunina

Taškuota Dryžuota: Taškuota Dryžuota atsisveikina

DIY ir Dekoras
Taškuota Dryžuota atsisveikina

[dropcap custom_class="normal"] Ačiū, kad rašėte, jog pasiilgote, pasigedote, laukiate ir visaip kitaip raginote mane. Labai norėčiau atgaivinti taškuotą dryžuotą ir vėl parašyti, bet viskas susidėliojo taip, kad visa galva panirau į mokslą. Džiaugiuosi, kad randu dar laiko po šaudimų lazeriu, prisėsti ir pasiūti, bet parašyti tiesiog nebespėju. Labai tikiuosi, kad gal kokiu gyvenimo etapu, darbai prasisklaidys ir.

rugsėjo 5, 2017/ Simona

TenKurNamai: TenKurPirmadienis (26) Nauji tinklaraščio metai

DIY ir Dekoras
TenKurPirmadienis (26) Nauji tinklaraščio metai

Jau rašiau, kad TenKurNamai atšventė ketvirtąjį gimtadienį. Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjį prasideda mano nauji rašymo metai, arba naujas tinklaraščio sezonas :)) Šiais metais, be abejo, didžiulį dėmesį skirsiu TenKurNamai knygai Gyvenk kaip patinka. Daugelis naujų įrašų bus susiję su knygos skyriais, tai gi bus visko – nuo gėlių priežiūros iki paveikslų ant sienų. Žinoma,The post TenKurPirmadienis.

rugsėjo 2, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: TenKurPirmadienis (25) Įspūdžiai iš Garden Style konferencijos

DIY ir Dekoras
TenKurPirmadienis (25) Įspūdžiai iš Garden Style konferencijos

Šeštadienį praleidau labai aktyviai, Litexpo vykusioje Garden Style konferencijoje. Pasiūlymo joje dalyvauti sulaukiau prieš gerus metus. Tada, kai konferencijos organizatorė ir Geltonas Karutis autorė Lina užsiminė apie galimybę dalyvauti konferencijoje, negalėjau pagalvoti, kad tiek visko turėsiu papasakoti ir parodyti šiais metais :) Taigi, TenKurNamai, aš ir man pagelbėti pasisiūliusi Ugnė ankstų šeštadienio rytą.

rugpjūčio 28, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: TenKurPirmadienis (24) Keturi tinklaraščio metai

DIY ir Dekoras
TenKurPirmadienis (24) Keturi tinklaraščio metai

Rugpjūčio 8 dieną suėjo 4 metai nuo pirmojo TenKurNamai įrašo paskelbimo. 315 įrašų apie namų interjerą, gyvenimą, keliones. 400+ komentarų po įrašais 6000+ like Facebook’e 1200+ sekančių Instagram’e TenKurNamai Knyga pakeliui į lentynas, bet visų svarbiausia, man ne skaičiai, laimė daryti tai kas man patinka. Vis įsitraukiu į pokalbius apie tai, kaip rasti mėgiamą veiklą,The post TenKurPirmadienis.

rugpjūčio 21, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kempingai Lenkijoje. Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti geriausią?

DIY ir Dekoras
Kempingai Lenkijoje. Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti geriausią?

Važiuodami iš kelionės po Lenkiją namo, su vyru aptarinėjome įspūdžius, aplankytus kempingus ir apie tai ko mums pritrūko, o kas buvo labai gerai. Pirmas įspūdis – kempingų daug ir įvairiausių, bet labiausiai jie pritaikyti keliautojams iš Vakarų Europos, vyresnio amžiaus poroms, iš Skandinavijos, Vokietijos, Nyderlandų, Belgijos ir t.t. Mes pastebėjome tendenciją, kad su vaikais keliaujaThe post Kempingai.

rugpjūčio 8, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Naujas IKEA 2018 katalogas

DIY ir Dekoras
Naujas IKEA 2018 katalogas

Atėjus rugpjūčiui viso pasaulio interjero, gražių daiktų, įdomių sprendimų, ar tiesiog – IKEA mylėtojai su nekantrumu laukia, ką tokio IKEA pasiūlys šiemet. Kaip ir kasmet, naujo IKEA katalogo laukiu ir aš – dėl idėjų, įdomių sprendimų namams, gražių nuotraukų ir įkvėpimo kasdienybei. Pasivaikščiojau internete ir pririnkau kaip razinų iš pyrago – akimirkų iš naujo IKEAThe post Naujas IKEA.

rugpjūčio 4, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kemperiu po Lenkiją su vaikais. Liublinas-Tarnuvas-Krokuva-Torunė-Sopotas-Elkas

DIY ir Dekoras
Kemperiu po Lenkiją su vaikais. Liublinas-Tarnuvas-Krokuva-Torunė-Sopotas-Elkas

Pirmiausia turiu prisipažinti, kad šitos kelionės nenorejau, bijojau ir visiškai netryškau entuziazmu į ją vykti. Kai mano vyras pasiūlė keliauti su kemperiu iki pačios paskutinės minutės galvoje sukosi mintys kaip mums seksis keliauti su vaikais, ypač mažąją. Drąsos nepridėjo ir birželį 6 valandas trukusi mano ir visų vaikų kelionė iš Palangos į Vilnių. Kad norasThe post Kemperiu po Lenkiją su vaikais..

rugpjūčio 3, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Pirmieji Marijos metai. Atradimai ir rekomendacijos

DIY ir Dekoras
Pirmieji Marijos metai. Atradimai ir rekomendacijos

Ėmė ir praėjo pirmieji Marijos metai. Rodos, dar taip neseniai svarsčiau kur tilps trečias, o šiandien namuose beveik bėgioja metinukė, su kuria galima pasikalbėti, susitarti ir smagiai leisti laiką. Kokie tie pirmieji metai buvo? Ką gero atradau ir išmokau? Ar daryčiau kažką kitaip? Per metus buvo visko. Nes toks yra gyvenimas – pilnas įvairių patirčiųThe post Pirmieji Marijos metai. Atradimai ir rekomendacijos.

liepos 31, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (23) Tyla gera byla

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (23) Tyla gera byla

Jei neturi nieko gero pasakyti, geriau iš vis patylėti. Panašiai ir man pastaruoju metu. Visas dėmesys sutelktas ne į tinklaraštį, nes, kaip ir kiekvieną vasarą, čia tampa tyliau ir reikalai vyksta lėčiau. Viskas tam, kad rudenį grįžtume su naujomis jėgomis, idėjomis ir tekstais. Stengiuosi truputį rašyti Facebook’e ir dažniau Instagram’e, tam, kad žinotum, reikalai tikraiThe post Ten Kur Pirmadienis (23).

liepos 24, 2017/ Sigita Petrunina

UODEGOS: DIY: šalinam blizgučius

DIY ir Dekoras
DIY: šalinam blizgučius

Batai, batai, bataibatai, batai, batai batai.. Ar dar blogiau – BASUTĖS.

liepos 7, 2017/ UODEGOS

TenKurNamai: Susipažink. Indrės idėjos – kūrybiškos dekoracijos kitokiems namams

DIY ir Dekoras
Susipažink. Indrės idėjos – kūrybiškos dekoracijos kitokiems namams

Kiekvieną kartą džiaugiuosi pristatydama heroję, kurios pomėgis kurti daiktus sau virsta į veiklą ir kūrybą kitiems. Indrė yra FB puslapio Indrės Idėjos įkūrėja ir gražių dekoracijų namams kūrėja. Pokalbis apie džiaugsmo teikiančius dalykus ir svajones. Papasakokite apie save. Pats sunkiausias klausimas :) galiu apie daug ką kalbėti, pasakoti, neleisdama pašnekovui įsiterpti, tik ne apie save.The post.

birželio 1, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (22) Ir viskas įsibėgėja!

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (22) Ir viskas įsibėgėja!

Negaliu patikėti, kad nuo tada, kai garsiai parašiau apie būsimą knygą praėjo tik savaitė. Kaip taip greitai? Įvykių, sveikinimų, džiaugsmo, palaikymo ir darbų lavina užgriuvo taip, tarsi būtų laukusi, kada aš garsiai ir drąsiai apie kuriamą knygą pranešiu. Taigi nuo šiol, iki pat knygos pasirodymo Ten Kur Pirmadienis bus skirtas ataskaitoms, pasakojimams ir planams, susijusiemsThe post Ten Kur Pirmadienis (22) Ir.

gegužės 29, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (21) Bus knyga!

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (21) Bus knyga!

Praėjusi savaitė buvo pilna smagių įvykių ir pažinčių, apie viską labai noriu papasakoti. Be abejo, didžiulis smagumas buvo TenKurNamai sukulentų dirbtuvės Kaune. Kiek šypsenų veiduose, kalbų apie augalus, jų vietą namuose, kaip laistyti, kada nelaistyti, ką vonioje auginti ir panašiai. Man buvo labai gera su visomis susitikti, susipažinti, apie mano mylimus augalus papasakoti. Laiką praleidau nuostabiai.The post.

gegužės 22, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Susipažink: Justina ir kambarinės gėlės, nepastebimai atsiradusios jos gyvenime

DIY ir Dekoras
Susipažink: Justina ir kambarinės gėlės, nepastebimai atsiradusios jos gyvenime

Galiu drąsiai sakyti, kad šie metai TenKurNamai tinklaraštyje – kambarinių augalų metai. Gėlės įvairiausios, mano mylimi sukulentai ir tekstai apie juos tiesiog užvaldė. Tiesą sakant, būtent kambarinės gėlės, jų žaluma ir rūpinimasis jomis šį šaltą pavasarį mane gelbėjo nuo niūrių nuotaikų ir burbėjimo apie blogą orą. Todėl nieko keisto, kad ir naujos pažintys šiais metaisThe post Susipažink:.

gegužės 16, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (20)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (20)

Sakot „Ir vėl pirmadienis?“, o aš sakau „Pagaliau pirmadienis!“. Pastaruoju metu mano savaitgaliai tokie intensyvūs, kad atėjus pirmadieniui, kai uždarau duris paskui į mokyklą einančius vaikus, net atsidūstu dėl namuose laukiančios ramybės. Kuri vis dėl to, tokia sąlyginė, kai lieku su 9 mėnesių Marija. Dėl tų instensyvių savaitgalių ir TenKurPirmadienis įrašai tapo retesni. Nes pirmadienįThe post Ten Kur.

gegužės 15, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip išsirinkti butą per Airbnb.com. Mūsų atostogų Berlyne patirtis

DIY ir Dekoras
Kaip išsirinkti butą per Airbnb.com. Mūsų atostogų Berlyne patirtis

Kelionės su vaikais yra kitokios, nei kelionės tik su antra puse, ar su drauge. Joms reikia labiau pasiruošti, keliaudamas turi taikytis prie vaikų ritmo ir gyvenamąją vietą turi rinktis tokią, kokia bus patogi vaikams. Per visą mūsų kelionių istoriją mes esame gyvenę įvairiose vietose. Todėl patirties kur geriausia mūsų šeimai, o kur daugiau niekada negyventumeThe post Kaip išsirinkti butą per Airbnb.com. Mūsų.

gegužės 9, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Dovanos mamai. Ką radau pas kūrybingas mamas Instagram’e?

DIY ir Dekoras
Dovanos mamai. Ką radau pas kūrybingas mamas Instagram’e?

Mamos diena yra labai smagi šventė. Tai ir papildoma proga susitikti su savo mama ir močiute, išrinkti joms gėlių ir suvalgyti skanaus pyrago gabalėlį. Kai pati esi mama – tai proga jaustis ypatinga, dar kartą įsitikinti, kad tas 24/7 darbas yra svarbus ir vertingas (nors kasdienybėje gali atrodyti ir kitaip). Žinoma, kaip ir prieš kiekvienąThe post Dovanos mamai. Ką radau pas kūrybingas mamas Instagram’e?.

gegužės 2, 2017/ Sigita Petrunina