DIY IR DEKORAS

Melsvai žalia: ❀ R

DIY ir Dekoras
❀ R

     Turiu tokią nedidelę kuprinę, kurios karts nuo karto kažkam prireikia - ar į jogą einant, ar dviračiu kur važiuojant daiktam susidėt. Maža, patogi ir paprasta, bet su keistu logotipu.     Žinoma, nepatiko man jis. Nusprendžiau, kad lengviausias būdas jį paslėpt yra ant viršaus ką išsiuvinėt. Logotipas gan didelis, tai greit kažko sugalvot nesigavo. Ieškojau įkvėpimo Pinterest.

sausio 15, 2018/ Rosita

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (35)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (35)

Pirmas pirmadienio įrašas šiais metais, kurį vis pradėdavau ir vis atidėdavau, nes nei viena tema man nepasirodė tinkama metų pradžiai. Labiausiai tai noriu pakalbėti apie tai, kaip greitai bėga laikas. Rodos ką tik kalbėjome kaip čia puošimės Kalėdoms, o čia žiūrėk, mano visa galva ir mintys – Knygų mugėje. Nors dalyvavimas joje jau patvirtintas irThe post Ten Kur Pirmadienis (35) appeared first on Ten Kur.

sausio 15, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Receptas nuo skubos pavargusiam – Hygge, Lagom ar Feng Shui su Wabi-sabi

DIY ir Dekoras
Receptas nuo skubos pavargusiam – Hygge, Lagom ar Feng Shui su Wabi-sabi

Praėjusias metais, rašydama savo pirmąją knyga Gyvenk kaip patinka labai sąmoningai vengiau kitų knygų panašiomis temomis. Labai norėjau, kad knyga būtų kiek įmanoma daugiau autentiška, savita ir, sakykim, lietuviška. Manau, kad pavyko, nes tarp visų atsiliepimų apie knygą sulaukiau ir tokio, Agnės atsiųsto atsiliepimo, kur tarp daug pagyrimo žodžių buvo tokia frazė: Manau žinote knygą Hygge,The post Receptas.

sausio 9, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Du pažadai 2018-iesiems

DIY ir Dekoras
Du pažadai 2018-iesiems

Nauji metai – nauji tikslai (arba papildyti senieji). Peržvelgusi praėjusius metus mintimis nuklydau į ateitį. Ko norėčiau, kas galėtų būti dar geriau nei buvo. Tuo pačiu, kaip ir daugelis, turbūt, pagalvojau, kaip galu pakoreguoti savo elgesį ir mintis, kad man pačiai būtų geriau. Dalinuosi su Tavimi metų pradžios mintimis ir savo pasižadėjimais. Turbūt pailsusi nuoThe post Du pažadai 2018-iesiems appeared.

sausio 3, 2018/ Sigita Petrunina

Melsvai žalia: Kalėdų eglutės

DIY ir Dekoras
Kalėdų eglutės

     Šventiniu laikotarpiu gavos taip, kad pamačiau visų trijų Baltijos šalių sostinių eglutes. Visos savaip gražios, visos skirtingos, kiekvienam mieste 'Kalėdinis miestelis' vis kitoks. Gaila, sniego niekur nebuvo, bet tai eglutėm pasidžiaugt nesutrukdė :) Mano favorite tapo Talino eglė, vien dėl tų lempučių ir jaukumo jausmo aplink. Žinoma, Vilnius šiemet irgi neprastai pasipuošė ☆

gruodžio 31, 2017/ Rosita

TenKurNamai: Ačiū ir viso gero 2017-ieji

DIY ir Dekoras
Ačiū ir viso gero 2017-ieji

Aš tai padariau! Išties, tokį linkėjimą sau parašiau praėjusių metų pabaigoje, o dabar, ką tik perskaičiau ir apsiverkiau. Dabar rašau šiuos žodžius, ašaros byra kaip pupos, o aš džiaugiuosi džiaugiuosi. Nes rimtai, tik tai, ką pati sau uždaviau, nepataikaudama kitų lūkesčiams, o sekdama tik savo širdimi, ėmiau ir padariau. 2017-ieji buvo tikri pirmų kartų irThe post Ačiū ir viso gero 2017-ieji appeared.

gruodžio 30, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (34) paskutinis šiais metais

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (34) paskutinis šiais metais

Tai jau paskutinis pirmadienio įrašas šiais metais.  Po savaitės – Kalėdos, po dviejų – pirmoji naujų metų diena. Greičiausiai, tarp švenčių, o gal prieš pat naujus suspėsiu ir parašysiu apie tai, kokie dosnūs ir ypatingi man buvo šie metai. O šiandien turiu kitų minčių. Šeštadienį praleidau didžiuliame prekybos centre. Taip, ieškojau dovanų. Taip, beveik paskutinėThe post Ten Kur Pirmadienis (34).

gruodžio 18, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kuria vaikai. Kalėdinės eglutės iš kartono

DIY ir Dekoras
Kuria vaikai. Kalėdinės eglutės iš kartono

Prisipažinsiu. Aš esu ta mama, kuri rankdarbiais su vaikais užsiima labai retai. Va, šiais metais išmokiau didžiąją dukrą karpyti apvalias snaiges. Kitąmet gal dar kokiu pasiekimu galėsiu pasigirti :) Absoliuti kūrybos su vaikais lyderė yra Elena, tinklaraščio Su Vaikais autorė. O man ir mano vaikams labai pasisekė, kad mūsų gyvenime yra Ugnė, kuri yra neišsenkantisThe post Kuria vaikai. Kalėdinės eglutės iš.

gruodžio 15, 2017/ Sigita Petrunina

Melsvai žalia: Porto - va kur slepias saulė!

DIY ir Dekoras
Porto - va kur slepias saulė!

       Kai danguj saulė nebesirodo ir vėl iš spintos trauki botus, šilumos noris dar labiau. Taip jau gavos, kad paskutinę lapkričio savaitę praleidau labai, labai saulėtam ir vis dar šiltam (+16C ! ) Porto mieste. Vaikščiojom paltus prasisagstę, šalikus atsivynioję, abu išsišiepę ir dar laimingesni nei įprastai. Saulės tiek buvo, kad jau po poros dienų manosios strazdanos vėl

gruodžio 12, 2017/ Rosita

TenKurNamai: TenKurPirmadienis (33) Noriu ir reikia

DIY ir Dekoras
TenKurPirmadienis (33) Noriu ir reikia

Kuo mažiau dienų iki metų pabaigos, tuo daugiau minčių apie kitų metų pradžią. Apie svajones ir tikslus, apie norus ir galimybes. Apie naujas pradžias ir sėkmingus tęsinius. Apie tai kaip noriu, kad būtų. Metams bėgant, išmokau nieko sau nežadėti. Nepradėti nuo pirmadienio, nelaukti naujų metų naujiems darbams. Išmokau klausyti savo ritmo, savo signalų ir savoThe post TenKurPirmadienis (33) Noriu ir reikia appeared.

gruodžio 11, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip išsirinkti sofą namams

DIY ir Dekoras
Kaip išsirinkti sofą namams

Artėja tas laikas, kai mūsų namai prisipildys svečių šurmulio, kai Kalėdinių filmų peržiūroms skirsime ilgus Gruodžio vakarus, o iš toliau atvykusiems giminaičiams klosime lovas ten, kur dažniausiai niekas nemiega – ant sofos. Kol pati nepradėjau ieškoti patogios sofos, nemaniau, kad rasti patogią, įvairiausius mano iškeltus reikalavimus atitinkančią sofą bus taip sunku. Kartu su pigu.lt nutarėmeThe post.

gruodžio 8, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Dovanų idėjos namams

DIY ir Dekoras
Dovanų idėjos namams

Taip jau atsitinka ne pirmus metus, kad imu ir sukuriu dovanų idėjų namams sąrašą. Dažnai toks sąršas padeda, kai nežinai ką žmogui dovanoti, o pralinksminti ir nustebinti norisi. Aš ir pati naudojuosi savo sudarytu sąrašu, nes sau turiu viską, o gražus ir naudingas daiktas namams man visada patinka. Pastebėjau, kad šiame sąraše šiais metais atsidūrėThe post Dovanų idėjos namams appeared first on Ten Kur Namai.

gruodžio 7, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Susipažink: Toma ir Balti namai. Kaip geriausia tvarkyti namus prieš šventes?

DIY ir Dekoras
Susipažink: Toma ir Balti namai. Kaip geriausia tvarkyti namus prieš šventes?

Labai gerai prisimenu vaikysteje, prieš Kalėdas vykusį generalinį namų tvarkymą. Viskas nuo-iki tvarkoma, šveičiama, purtoma, blizginama. O kai tvarkymasis baigiasi, užplūsta džiaugsmo banga, nes jau, tvarka. Gruodį prieš Kalėdas toks generalinis namų tvarkymas laukia kiekvienų namų. Kaip namus susitvakyti lengviau, kaip suplanuoti namų tvarkymąsi ir ką kviesti į pagalbą pasakoja Toma Šokele – namų.

gruodžio 5, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (32) Visko daug ir kaip suspėti?

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (32) Visko daug ir kaip suspėti?

Po mažos pertraukos TenKurPirmadienis grįžta! Aš savaitgalį bandžiau suskaičiuoti kelintas Gruodis man yra toks – visko daug, kaip čia spėti. Ne, ne dėl namų puošimo ar dovanų ruošimo, bet būtent Gruodį noriu pasidalinti tekstais, kuriuose idėjos, rekomendacijos ir šventiniai smagumai. Po truputį po truputį, manau viską spėsiu ;) O šiandien apžvalga smagių, per kelias savaitesThe post Ten Kur Pirmadienis.

gruodžio 4, 2017/ Sigita Petrunina

Spalvų Namai blog: Kalėdinių atvirukų išškūkis. 6 užduotis

DIY ir Dekoras
Kalėdinių atvirukų išškūkis. 6 užduotis

6 užduotis:gaminame atviruką su gyvūno motyvu.

gruodžio 1, 2017/ Spalvų Namai

Spalvų Namai blog: Kalėdinių atvirukų iššūkis. 5 užduotis

DIY ir Dekoras
Kalėdinių atvirukų iššūkis. 5 užduotis

5 užduotis:"Kitokia forma" . Gaminame netradicinės formos atvirukus. Pavyzdys nėra labai išskirtinės formos, bet tikime, kad Jūs nustebinsite tikrai įdomiais sprendimais. Gal Jūsų atvirukas bus apvalus, trikampis, gyvūno ar augalo formos ? Priemonės ir medžiagos:Popierius Kraft atviruko pagrinduiJuodas popierius su blizgesiuKamštinė medžiaga "Cork sheet"Raštuotas popierius "Noel - Postage Stripe"Virvutė "Balintas linas"

lapkričio 26, 2017/ Spalvų Namai

Spalvų Namai blog: Kalėdinių atvirukų iššūkis. 4 užduotis

DIY ir Dekoras
Kalėdinių atvirukų iššūkis. 4 užduotis

4 užduotis:Gaminame atviruką iš atraižų. Turbūt kiekvienas rasime atraižų nuo mums ypač patikusio popieriaus, kurias tiesiog ranka nekyla išmesti. Atėjo metas jas panaudoti ;).

lapkričio 22, 2017/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Pasidaryk pati. Žiemos girlianda iš visada žalių šakelių

DIY ir Dekoras
Pasidaryk pati. Žiemos girlianda iš visada žalių šakelių

Žinok, visiška Kalėdų nuotaika sklando mūsų namuose. Todėl nebegalvoju apie paskutines lapkričio dienas ir rašau švenčių temomis. Sekmadienį papuošėme eglę. Mažoji džiaugėsi labai ir lemputėmis, ir žaisliukais. Iš to džiaugsmo, užsivertė eglę ant savęs. Man buvo daug juoko, gelbstint vaiką iš po medžio. Viskas baigėsi laimingai, vaikas sveikas, eglė ir žaisliukai taip pat. Kodėl taipThe post Pasidaryk.

lapkričio 21, 2017/ Sigita Petrunina

Spalvų Namai blog: Kalėdinių atvirukų iššūkis. 3 užduotis

DIY ir Dekoras
Kalėdinių atvirukų iššūkis. 3 užduotis

3 užduotis:Pasitaškom ! Kuo daugiau dažų, kuo daugiau laisvės :). Liejam akvarelę, naudojam purškiamus dažus, trafaretus, piešiam ..

lapkričio 19, 2017/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Iki Kalėdų liko… arba 4 namų puošimo stiliai Kalėdoms

DIY ir Dekoras
Iki Kalėdų liko… arba 4 namų puošimo stiliai Kalėdoms

Neįtikėtina, bet tik baigiasi rudens atostogos vaikams, iškrinta pirmosios snaigės ir mes pradedame galvoti apie gražiausias metų šventes. Žinau žinau, sakysite kaip anksti, dar tik lapkritis, eglutę reikia puošti gruodį, geriausia, Kūčių dieną. Aišku, galima ir neskubėti, bet iš patirties žinau, kad jei nesiruošiu, idėjų neieškosiu, tai galų gale nieko nepadarysiu ir praėjus šventėms liūdėsiu,The post Iki.

lapkričio 16, 2017/ Sigita Petrunina