DIY IR DEKORAS

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (38) Realybė yra graži

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (38) Realybė yra graži

Mes gyvename tobulus gyvenimus. Su tobulais vaikais, nuostabiais vyrais ir vazose nevystančiomis gėlėmis. Mūsų katinai nesišeria, šunims nereikia kirpti nagų ir savo š.. jie susirenka į maišelį. Mes atsakingai renkamės ką valgom, o parsinešę bandeles namo, jas ironiškai pavadiname gliutenu, tarsi taip pavadinus jos taps mažiau bandelės. Socialiniuose tinkluose renkame širdeles prie tobulų, filtrais darThe post Ten.

kovo 19, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip pasirinkti kambarinius augalus savo namams. 3 dalykai į kuriuos būtina atkreipti dėmesį

DIY ir Dekoras
Kaip pasirinkti kambarinius augalus savo namams. 3 dalykai į kuriuos būtina atkreipti dėmesį

Dažnai girdžiu nusiskundimus apie tai, kaip nesiseka auginti kambarinių gėlių. Jos arba nudžiūsta, arba supūva, na, o geriausiu atveju, tiesiog neauga. Man, kuri kambarinius augalus auginu seniai ir jau esu praėjusi visokias augalų mylėtojo ir augintojo stadijas, vis dar pasitaiko nelaimių, kai reikia atsisveikinti su mėgiamomis kambarinėmis gėlėmis. Sėkminga draugystės su augalais pradžia gali būtiThe post Kaip.

kovo 15, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Pavasariška nuotaika namuose ir paprasti būdai jai sukurti

DIY ir Dekoras
Pavasariška nuotaika namuose ir paprasti būdai jai sukurti

Pašvelgus pro langą dar reikėtų gerai pagalvoti, koks metų laikas dabar. Pavyzdžiui ant pro langą matomo kaimynų stogo pusnis – kokių 20 centimentrų storumo. Iki mano šiltnamio reikia bristi per sniegą, o paukščiams lesalą beriame gausiai ir kasdien, nes tokių būrių žvirblių, zylių ir žaliukių savo kieme nesu mačiusi nei vienais metais. Kaimyno stogą, žinauThe post Pavasariška nuotaika namuose ir paprasti.

kovo 7, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: TenKurPirmadienis (37) Kas liko po mugės

DIY ir Dekoras
TenKurPirmadienis (37) Kas liko po mugės

Nuo mugės pabaigos nepraėjo nė para. Euforija, kurios dėka nejutau nuovargio ir buvau super nuotaikos pradeda išsikvėpti ir realybė grįžta į mano gyvenimą. Keturios dienos praėjo kaip viena, pasiilgau namų ir vaikų, mažoji paaugo ir tapo savarankiškesnė, namai be manęs nesugriuvo ir net netikėta vyro komandiruotė pačiame mugės viduryje nesujaukė nei mano planų, nei geroThe post TenKurPirmadienis (37) Kas liko po.

vasario 26, 2018/ Sigita Petrunina

Spalvų Namai blog: Velykinis atvirukas

DIY ir Dekoras
Velykinis atvirukas

Nors už lango spaudžia šaltukas, bet kalendorinis pavasaris jau čia pat. Vis aukščiau vidudienį pakylanti saulutė įkvepia pavasariu alsuojantiems darbams. Šiandien ant darbo stalo "susidėliojo" Velykinis atvirukas. Pradžią jam davė noras išbandyti šį tą naujo. Jau senokai kirbėjo mintis pamėginti įspausti reljefą popieriuje, naudojant kartonines detales. Įspaudimui reikalingas silikoninis kilimėlis. Padarome.

vasario 21, 2018/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Ar Tu Svajoji? Apie Mano Išsipildžiusias Svajones Ir Svajonių Žemėlapį

DIY ir Dekoras
Ar Tu Svajoji? Apie Mano Išsipildžiusias Svajones Ir Svajonių Žemėlapį

  Po 2012 metų Kalėdų pasibaigė turbūt nesmagiausias etapas mano gyvenime. Tuščias, liūdnas, pilkas ir nykus. Iš šono pažiūrėjus nieko man netrūko, bet viduje tvyrojo tokio didumo tuštuma, kuriai apibūdinti aš neturiu žodžių. Gal ir nereikia. Nes kas buvo – pražuvo. Tegul tai atrodo keista, bet aš atsikėliau Kalėdų rytą ir žinojau, kad viskas busThe post Ar Tu Svajoji? Apie Mano Išsipildžiusias.

vasario 17, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Lietuviški namai. Kas būdinga lietuviškiems namams? Nuomonių apžvalga

DIY ir Dekoras
Lietuviški namai. Kas būdinga lietuviškiems namams? Nuomonių apžvalga

Po įrašo apie receptą nuo skubos sulaukiau tiek komentarų, tiek nuomonių ir čia, po pačiu įrašu ir FB. Todėl jokiais būdais temos apie lietuviškų namų jausmą negaliu paleisti. Sakyčiau, Lietuvos šimtmetis yra puiki proga atsigręžti į save, į tai ką turime aplinkui, kokį palikimą esame gavę iš gyvenusių prieš mus ir kaip tai veikia mūsųThe post Lietuviški namai. Kas būdinga lietuviškiems namams? Nuomonių.

vasario 7, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (36) visoms, kurioms dabar TAS etapas

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (36) visoms, kurioms dabar TAS etapas

Šie pirmadienio įrašai kolkas yra vienintelis pastovus dalykas tinklaraščio gyvenime. Nes daugeliui kitų dalykų atlikti, sukurti, parašyti kokybiškai man paprasčiausiai pritrūksta laiko. Todėl ir įrašas yra apie TĄ etapą, kuris, nors laikinas, bet labai gerai jaučiasi, ypač tada, kai turi darbą, kurį nori dirbti, bet turi vaikų, kuriems tavęs reikia labiau. Kai turi mažų vaikų,The post Ten Kur Pirmadienis (36).

sausio 22, 2018/ Sigita Petrunina

Melsvai žalia: ❀ R

DIY ir Dekoras
❀ R

     Turiu tokią nedidelę kuprinę, kurios karts nuo karto kažkam prireikia - ar į jogą einant, ar dviračiu kur važiuojant daiktam susidėt. Maža, patogi ir paprasta, bet su keistu logotipu.     Žinoma, nepatiko man jis. Nusprendžiau, kad lengviausias būdas jį paslėpt yra ant viršaus ką išsiuvinėt. Logotipas gan didelis, tai greit kažko sugalvot nesigavo. Ieškojau įkvėpimo Pinterest.

sausio 15, 2018/ Rosita

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (35)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (35)

Pirmas pirmadienio įrašas šiais metais, kurį vis pradėdavau ir vis atidėdavau, nes nei viena tema man nepasirodė tinkama metų pradžiai. Labiausiai tai noriu pakalbėti apie tai, kaip greitai bėga laikas. Rodos ką tik kalbėjome kaip čia puošimės Kalėdoms, o čia žiūrėk, mano visa galva ir mintys – Knygų mugėje. Nors dalyvavimas joje jau patvirtintas irThe post Ten Kur Pirmadienis (35) appeared first on Ten Kur.

sausio 15, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Receptas nuo skubos pavargusiam – Hygge, Lagom ar Feng Shui su Wabi-sabi

DIY ir Dekoras
Receptas nuo skubos pavargusiam – Hygge, Lagom ar Feng Shui su Wabi-sabi

Praėjusias metais, rašydama savo pirmąją knyga Gyvenk kaip patinka labai sąmoningai vengiau kitų knygų panašiomis temomis. Labai norėjau, kad knyga būtų kiek įmanoma daugiau autentiška, savita ir, sakykim, lietuviška. Manau, kad pavyko, nes tarp visų atsiliepimų apie knygą sulaukiau ir tokio, Agnės atsiųsto atsiliepimo, kur tarp daug pagyrimo žodžių buvo tokia frazė: Manau žinote knygą Hygge,The post Receptas.

sausio 9, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Du pažadai 2018-iesiems

DIY ir Dekoras
Du pažadai 2018-iesiems

Nauji metai – nauji tikslai (arba papildyti senieji). Peržvelgusi praėjusius metus mintimis nuklydau į ateitį. Ko norėčiau, kas galėtų būti dar geriau nei buvo. Tuo pačiu, kaip ir daugelis, turbūt, pagalvojau, kaip galu pakoreguoti savo elgesį ir mintis, kad man pačiai būtų geriau. Dalinuosi su Tavimi metų pradžios mintimis ir savo pasižadėjimais. Turbūt pailsusi nuoThe post Du pažadai 2018-iesiems appeared.

sausio 3, 2018/ Sigita Petrunina

Melsvai žalia: Kalėdų eglutės

DIY ir Dekoras
Kalėdų eglutės

     Šventiniu laikotarpiu gavos taip, kad pamačiau visų trijų Baltijos šalių sostinių eglutes. Visos savaip gražios, visos skirtingos, kiekvienam mieste 'Kalėdinis miestelis' vis kitoks. Gaila, sniego niekur nebuvo, bet tai eglutėm pasidžiaugt nesutrukdė :) Mano favorite tapo Talino eglė, vien dėl tų lempučių ir jaukumo jausmo aplink. Žinoma, Vilnius šiemet irgi neprastai pasipuošė ☆

gruodžio 31, 2017/ Rosita

TenKurNamai: Ačiū ir viso gero 2017-ieji

DIY ir Dekoras
Ačiū ir viso gero 2017-ieji

Aš tai padariau! Išties, tokį linkėjimą sau parašiau praėjusių metų pabaigoje, o dabar, ką tik perskaičiau ir apsiverkiau. Dabar rašau šiuos žodžius, ašaros byra kaip pupos, o aš džiaugiuosi džiaugiuosi. Nes rimtai, tik tai, ką pati sau uždaviau, nepataikaudama kitų lūkesčiams, o sekdama tik savo širdimi, ėmiau ir padariau. 2017-ieji buvo tikri pirmų kartų irThe post Ačiū ir viso gero 2017-ieji appeared.

gruodžio 30, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (34) paskutinis šiais metais

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (34) paskutinis šiais metais

Tai jau paskutinis pirmadienio įrašas šiais metais.  Po savaitės – Kalėdos, po dviejų – pirmoji naujų metų diena. Greičiausiai, tarp švenčių, o gal prieš pat naujus suspėsiu ir parašysiu apie tai, kokie dosnūs ir ypatingi man buvo šie metai. O šiandien turiu kitų minčių. Šeštadienį praleidau didžiuliame prekybos centre. Taip, ieškojau dovanų. Taip, beveik paskutinėThe post Ten Kur Pirmadienis (34).

gruodžio 18, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kuria vaikai. Kalėdinės eglutės iš kartono

DIY ir Dekoras
Kuria vaikai. Kalėdinės eglutės iš kartono

Prisipažinsiu. Aš esu ta mama, kuri rankdarbiais su vaikais užsiima labai retai. Va, šiais metais išmokiau didžiąją dukrą karpyti apvalias snaiges. Kitąmet gal dar kokiu pasiekimu galėsiu pasigirti :) Absoliuti kūrybos su vaikais lyderė yra Elena, tinklaraščio Su Vaikais autorė. O man ir mano vaikams labai pasisekė, kad mūsų gyvenime yra Ugnė, kuri yra neišsenkantisThe post Kuria vaikai. Kalėdinės eglutės iš.

gruodžio 15, 2017/ Sigita Petrunina

Melsvai žalia: Porto - va kur slepias saulė!

DIY ir Dekoras
Porto - va kur slepias saulė!

       Kai danguj saulė nebesirodo ir vėl iš spintos trauki botus, šilumos noris dar labiau. Taip jau gavos, kad paskutinę lapkričio savaitę praleidau labai, labai saulėtam ir vis dar šiltam (+16C ! ) Porto mieste. Vaikščiojom paltus prasisagstę, šalikus atsivynioję, abu išsišiepę ir dar laimingesni nei įprastai. Saulės tiek buvo, kad jau po poros dienų manosios strazdanos vėl

gruodžio 12, 2017/ Rosita

TenKurNamai: TenKurPirmadienis (33) Noriu ir reikia

DIY ir Dekoras
TenKurPirmadienis (33) Noriu ir reikia

Kuo mažiau dienų iki metų pabaigos, tuo daugiau minčių apie kitų metų pradžią. Apie svajones ir tikslus, apie norus ir galimybes. Apie naujas pradžias ir sėkmingus tęsinius. Apie tai kaip noriu, kad būtų. Metams bėgant, išmokau nieko sau nežadėti. Nepradėti nuo pirmadienio, nelaukti naujų metų naujiems darbams. Išmokau klausyti savo ritmo, savo signalų ir savoThe post TenKurPirmadienis (33) Noriu ir reikia appeared.

gruodžio 11, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip išsirinkti sofą namams

DIY ir Dekoras
Kaip išsirinkti sofą namams

Artėja tas laikas, kai mūsų namai prisipildys svečių šurmulio, kai Kalėdinių filmų peržiūroms skirsime ilgus Gruodžio vakarus, o iš toliau atvykusiems giminaičiams klosime lovas ten, kur dažniausiai niekas nemiega – ant sofos. Kol pati nepradėjau ieškoti patogios sofos, nemaniau, kad rasti patogią, įvairiausius mano iškeltus reikalavimus atitinkančią sofą bus taip sunku. Kartu su pigu.lt nutarėmeThe post.

gruodžio 8, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Dovanų idėjos namams

DIY ir Dekoras
Dovanų idėjos namams

Taip jau atsitinka ne pirmus metus, kad imu ir sukuriu dovanų idėjų namams sąrašą. Dažnai toks sąršas padeda, kai nežinai ką žmogui dovanoti, o pralinksminti ir nustebinti norisi. Aš ir pati naudojuosi savo sudarytu sąrašu, nes sau turiu viską, o gražus ir naudingas daiktas namams man visada patinka. Pastebėjau, kad šiame sąraše šiais metais atsidūrėThe post Dovanų idėjos namams appeared first on Ten Kur Namai.

gruodžio 7, 2017/ Sigita Petrunina