DIY IR DEKORAS

Spalvų Namai blog: Kalėdinių atvirukų iššūkis. 3 užduotis

DIY ir Dekoras
Kalėdinių atvirukų iššūkis. 3 užduotis

3 užduotis:Pasitaškom ! Kuo daugiau dažų, kuo daugiau laisvės :). Liejam akvarelę, naudojam purškiamus dažus, trafaretus, piešiam ..

lapkričio 19, 2017/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Iki Kalėdų liko… arba 4 namų puošimo stiliai Kalėdoms

DIY ir Dekoras
Iki Kalėdų liko… arba 4 namų puošimo stiliai Kalėdoms

Neįtikėtina, bet tik baigiasi rudens atostogos vaikams, iškrinta pirmosios snaigės ir mes pradedame galvoti apie gražiausias metų šventes. Žinau žinau, sakysite kaip anksti, dar tik lapkritis, eglutę reikia puošti gruodį, geriausia, Kūčių dieną. Aišku, galima ir neskubėti, bet iš patirties žinau, kad jei nesiruošiu, idėjų neieškosiu, tai galų gale nieko nepadarysiu ir praėjus šventėms liūdėsiu,The post Iki.

lapkričio 16, 2017/ Sigita Petrunina

Spalvų Namai blog: Kalėdinių atvirukų iššūkis. 2 užduotis

DIY ir Dekoras
Kalėdinių atvirukų iššūkis. 2 užduotis

Dėkojame dalyvaujantiems atvirukų iššūkyje ! Tikimės, kad daugiau pirmosios užduoties vaizdelių dar sulauksime. Laukiame Jūsų darbų rezultatų el.paštu info@ spalvunamai.lt.Dienos nenumaldomai bėga, tad nėra ko snausti.2 užduotis:Vienas iš mūsų mėgiamų šventės atributų - girlianda:). Gaminame atvirukus su girliandų motyvais.

lapkričio 15, 2017/ Spalvų Namai

Melsvai žalia: Maži džiaugsmai #24

DIY ir Dekoras
Maži džiaugsmai #24

Vasariški pusryčiai kieme,smagūs pavadinimai - Pyplių piliakalnis!išvykos su šeima,katukai ❤,botų draugė!

lapkričio 14, 2017/ Rosita

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (31)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (31)

Ar bus pirmadienio įrašas? Gavau klausimą per knygos pristatymą ir supratau, kad pirmadienių praleisti negalima :) Tai gi griebiu tą pirmadienį už ragų ir dėlioju kas įvyko, vyksta ir vyks :) Pristatymas Pats svarbiausias įvykis praėjusią savaitę. Labai ačiū visiems, kas atėjo, aplankė, dovanojo man gėles, valgė tortą ir džiaugėsi kartu su manimi mano knyga.The post Ten Kur Pirmadienis (31) appeared first on Ten.

lapkričio 13, 2017/ Sigita Petrunina

Spalvų Namai blog: Kalėdinių atvirukų iššūkis. 1 užduotis

DIY ir Dekoras
Kalėdinių atvirukų iššūkis. 1 užduotis

Skelbiame Kalėdinių atvirukų iššūkį ! Kad pasiruošimas Kalėdoms būtų dar įdomesnis, kviečiame prisijungti prie mūsų ir gaminti atvirukus. Iki gruodžio 1d. kiekvieną savaitę skelbsime po vieną ar dvi užduotis. Užduotys nebus sudėtingos, tad tikrai gali jungtis visi, - tiek patyrę atvirukų gamintojai, tiek naujokai. Siųskite mums savo darbų nuotraukas ar nuorodas į galerijas. Bus smagu stebėti, kokie.

lapkričio 12, 2017/ Spalvų Namai

Spalvų Namai blog: Kalėdų laukimo albumas '2017

DIY ir Dekoras
Kalėdų laukimo albumas '2017

Dalinamės Kalėdų laukimo albumo idėja. Tai tik paruoštukas, kuris bus pildomas nuotraukomis, aprašymais, mielomis ir svarbiomis smulkmenomis. Nepatingėkite padaryti kišenėlių ar vokelių, į kuriuos vėliaus būtų galima įdėti, kad ir teatro bilietus, dovanų sąrašą ir pan. Kas dar nebandėte, būtinai rekomenduojame pasiryžti ir šiais metais albumą pasigaminti. Tai gali tapti smagia šeimos tradicija. Jei skrebinime.

lapkričio 9, 2017/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (30) Knygos pristatymas jau šią savaitę!

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (30) Knygos pristatymas jau šią savaitę!

Šie pirmadienių įrašai skirti mano mintims apie praėjusią savaitę. Kaip kokia apžvalga. O žvalgytis tikrai buvo kur! Daugybė knygų iškeliavo į savo naujuosius namus, o aš kaip mažas vaikas džiūgauju nuotraukas FB ar Instagrame pamačiusi savo knygos nuotraukas! Vis rašau ir sakau, kad mėgstu Instagram’ą. Daugybė naujų draugysčių ten prasidėjo, kaip kalbėjome pirmą kartą susitikęThe post Ten Kur.

lapkričio 6, 2017/ Sigita Petrunina

Spalvų Namai blog: Advento kalendorius

DIY ir Dekoras
Advento kalendorius

   Metų ratas sukasi ir vėl riedame link didžiojo laukimo tarpsnio. Pats metas galvoti apie šių metų Advento kalendorių ir jį gaminti. Advento kalendorius graži Kalėdų laukimo tradicija. Eilę metų mūsų namuose buvo kabinamas vis tas pats kalendorius iš dekoruotų maišelių, kuriuose vaikai rasdavo siurprizus ir laiškelius nuo nykštukų. Kadangi vaikai gerokai ūgtelėjo, nusprendžiau šiais metais.

lapkričio 2, 2017/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Ten Kur Namai (29) Ačiū už palaikymą

DIY ir Dekoras
Ten Kur Namai (29) Ačiū už palaikymą

Praėjusią savaitę atsitiko daug smagių dalykų. Žinoma, didžioji dalis jų susiję su mano knygą. Jausmas, žinok, visiškai toks, kaip gimus vaikui. Visas pasaulis sukasi apie tai, visas dėmesys yra tik į knygą. Ir didžiausias noras – kad patiktų, kad būtų naudinga. Šeštadienį skyriau knygos pasirašinėjimui, dėjau kiekvieną į voką, rašiau adresą ir vežiau į paštą.The post Ten Kur Namai (29) Ačiū už.

spalio 30, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Dėl macrame galvą pametusi Evelina ir jos Supynės Pavėsy

DIY ir Dekoras
Dėl macrame galvą pametusi Evelina ir jos Supynės Pavėsy

Esu labai laiminga, kad gyvename tokiu laiku, kai susipažinti su žmonėmis galima neišėjus iš namų. Ir apie juos papasakoti taip pat. Eveliną ir jos Supynes Pavėsy atradau Instagram’e, man atrodo, kad būtent šiame socialiniame tinkle šiuo metu yra didžiausia koncentracija kūrybingų ir drasių moterų (ir vyrų). Šiandien kviečiu paskaityti Evelinos istoriją apie tai, kaip pomėgisThe post Dėl macrame galvą.

spalio 26, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Knyga TenKurNamai. Gyvenk, kaip patinka. 6 dalykai, kuriuos noriu, kad žinotum

DIY ir Dekoras
Knyga TenKurNamai. Gyvenk, kaip patinka. 6 dalykai, kuriuos noriu, kad žinotum

Viskas šiomis dienomis sukasi aplink mano naująją knygą. Knygos ant popieriaus laukiau lapkričio 6 dieną, taip buvome sutarę su spaustuve. Nors svajojau ir įsivaizdavau, kad knygą rankose laikau per savo gimtadienį, spalio 18. Ir stebuklas – dieną po gimtadienio, sulaukiau žinios, kad knyga jau atspausdinta ir galiu pasiimti ją nors dabar. Svajonės pildosi :) Tiesa,The post Knyga TenKurNamai. Gyvenk, kaip patinka. 6.

spalio 24, 2017/ Sigita Petrunina

Melsvai žalia: Savaitė kasų

DIY ir Dekoras
Savaitė kasų

     Kai kartais ryte pavyksta stebuklingai greitai susiruošt ir lieka dar bent 15 minučių, mano mintys pradeda krypt į kasas. Dažniausiai labai nesivarginu, rytais šukom plaukus perbraukiu, vienam šone susegu, kad į akis nekristų, ir vuolia. Tačiau karts nuo karto ir ko mandriau užsimanau.      Kasas man pint visad neblogai sekės, tai, galvoju, ko nepasidaryt tokio mažo iššūkio? Pinterest

spalio 24, 2017/ Rosita

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (28)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (28)

Kokia pilnatis! Ar teko pajusti? Praėjusi savaitė praėjo kaip tornadas. Nes visiems buvo vis kažkas ne taip. O kas yra visus išklausantis, nuoskaudas sugeriantis žmogus namuose? Taip, dažniausiai mama. Taigi vakar vakare jau džiaugiausi, kad tuoj tuoj pirmadienis, namuose liksim tik dviese su mažąja ir turėsiu laiko truputį „pailsėti“ kol vakarop visi sugrįš. Ir vėlThe post Ten Kur Pirmadienis (28) appeared first on.

spalio 9, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Apie daiktus namuose. Tik 2 dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

DIY ir Dekoras
Apie daiktus namuose. Tik 2 dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

Jei reikėtų pridėti dar vieną skyrių Gyvenk, kaip patinka knygai, aš parašyčiau apie praktiškus daiktus ir sprendimus, patogesniam gyvenimui. Kuo toliau, tuo geriau suprantu, kad tai, kaip mes jaučiamės namuose labai priklauso ne tik nuo to kokie, bet ir nuo to KIEK daiktų mus supa. Gyvenu tokiame etape, kai man rodos, kad daiktų namuose turiuThe post Apie daiktus namuose. Tik 2 dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

spalio 6, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (27)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (27)

Pastaruoju metu tokia dviprasmiška situacija susiklostė – turiu daug papasakoti, bet nežinau nuo ko pradėti, todėl nieko nepasakoju :) taisau padėtį ir pasakoju kas vyksta, tam Ten Kur Pirmadieniai ir sugalvoti :) Ten Kur Namai knyga. Jau atiduota į spaustuvę. Paskutinė data, kada tikrai turėčiau turėti knygą rankose yra Lapkričio 6 diena! Paskutinė savaitė knygosThe post Ten Kur Pirmadienis (27) appeared first on.

spalio 2, 2017/ Sigita Petrunina

Melsvai žalia: Mėginu po truputį grįžt

DIY ir Dekoras
Mėginu po truputį grįžt

     Kai pusmetį nerašai, po to labai keista vėl pradėt ir mėgint grįžt. Bet mėginu :)      Buvo mintis tinklaraštį visai ištrint, ypatingai po to, kai Photobucket pakeitė savo naudojimo taisykles ir už nuotraukų talpinimą kituose puslapiuose pradėjo prašyt daugybės pinigų. Ten laikiau visas VISAS blog'o nuotraukas (7-i metai) ir vieną dieną jų tiesiog neberodė. Tai galvojau, nu ir gerai

rugsėjo 13, 2017/ Rosita

TenKurNamai: Pasidaryk Pati. Kambarinių gėlių kabyklos

DIY ir Dekoras
Pasidaryk Pati. Kambarinių gėlių kabyklos

Kambarinių gėlių laikikliai, gėlių hamakai, gėlių supynės, pakabinami gėlių vazonėliai – kaip nori taip gali vadinti tuos dalykus, apie kuriuos šiandien papasakosiu. Man labai patinka jų angliškas pavadinimas plant hangers, gal reiktų ir lietuviškai kažkaip, gėlių kabyklomis vadinti? Praėjusią savaitę pasakojau apie pakabinamus vazonus kamabrinėms gėlems, o šiandien noriu parodyti 2 lengvus būdus, kaip.

rugsėjo 12, 2017/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Pakabinami vazonai ir vazonų laikikliai kambarinėms gėlėms

DIY ir Dekoras
Pakabinami vazonai ir vazonų laikikliai kambarinėms gėlėms

Kur tik pasižiūriu – aplink tik gėlės ir žaluma. Kambarinės gėlės, įvairių formų lapais, nuo didžiausios iki mažiausios – užvaldė pasaulį, žmonių namus ir internetą. Ten Kur Namai Gyvenk kaip patinka knygoje – taip pat didelis skyrius apie kambarines gėles :) Todėl nieko keisto, kad užėmusios vietą ant palangių, lentynų, komodų ir staliukų, kambarinės gėlės,The post Pakabinami vazonai ir.

rugsėjo 6, 2017/ Sigita Petrunina

Taškuota Dryžuota: Taškuota Dryžuota atsisveikina

DIY ir Dekoras
Taškuota Dryžuota atsisveikina

[dropcap custom_class="normal"] Ačiū, kad rašėte, jog pasiilgote, pasigedote, laukiate ir visaip kitaip raginote mane. Labai norėčiau atgaivinti taškuotą dryžuotą ir vėl parašyti, bet viskas susidėliojo taip, kad visa galva panirau į mokslą. Džiaugiuosi, kad randu dar laiko po šaudimų lazeriu, prisėsti ir pasiūti, bet parašyti tiesiog nebespėju. Labai tikiuosi, kad gal kokiu gyvenimo etapu, darbai prasisklaidys ir.

rugsėjo 5, 2017/ Simona