DIY IR DEKORAS

Spalvų Namai blog: Tradicinio skrebuko konkursas

DIY ir Dekoras
Tradicinio skrebuko konkursas

Vasara, jūra ir atostogos. Kviečiame skirti laiko kūrybai ir sudalyvauti konkurse.Tikime, kad nesunkiai rasite nuotrauką, tinkančią marinistiniam skrebukui. TEMA: Marinistinis tradicinis skrebukasDARBŲ NUOTRAUKAS SIŲSTI IKI: 2018 07 31DARBUS SIŲSTI:Facebook'e žinute "Spalvų namams"arbael.paštu info@spalvunamai.lt (Konkursui)PAGRINDINIS PRIZAS:SIMPATIJŲ PRIZAS: kol kas paslaptis :)Rupjūčio 1d. sukelsime visas.

liepos 17, 2018/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (43) Vasara lėtai

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (43) Vasara lėtai

Gyvenimas vasarą įgauna visiškai kitokį ritmą – miestas ištuštėja, vaikai lieka namuose, uogas valgome pilnomis saujomis ir kartais norisi, kad laikas sustotų. Sustotų būtent tada, kai guli po obelimi ir gaudai debesis, o šalia, baseino bangose turškiasi vaikai. Sustotų tada, kai mažoji pati skina žemuoges nuo krūmo, dedasi mažais pirštukais į burnytę ir sako niam.The post Ten Kur Pirmadienis (43) Vasara lėtai.

birželio 18, 2018/ Sigita Petrunina

Spalvų Namai blog: Atviruko konkursas

DIY ir Dekoras
Atviruko konkursas

Dėmesio, skelbiame ATVIRUKO konkursą !Gaminame atviruką pagal pateiktą spalvų paletę. Konkurso sąlygos:✅ atvirukas turi būti gamintas šiam konkursui ir anksčiau nepublikuotas✅ atviruke turi vyrauti spalvų paletė, pateikta konkurso užduoties paveikslėlyje (geltona, oranžinė, rožinė, raudona ir pilka)✅ atvirukų formatas bei naudojamos priemonės neribojamos, laisvė Jūsų.

birželio 7, 2018/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Atsakingas vartojimas (3) Patirtys ir patarimai

DIY ir Dekoras
Atsakingas vartojimas (3) Patirtys ir patarimai

Kai pradėjau skaityti, atkreipti dėmesį ir domėtis atsakingo ir tvaraus vartojimo tema, atrodo, kad visur susiduriu su informacija apie tai. Net pokalbiai prie kavos (daugkartinio) puodelio vis pasisuka apie pasaulio taršą, išteklių tausojimą ir vartojimo mažinimą. Ar žinojote, kad gražiuose paplūdimiuose prie žydros jūros gyvenantys vėžliai miršta, nes į jų nosies skylutes sulenda smėlyje besimėtantysThe post.

gegužės 31, 2018/ Sigita Petrunina

Spalvų Namai blog: Susitraukiantis plastikas

DIY ir Dekoras
Susitraukiantis plastikas

   Ar teko girdėti apie susitraukiantį plastiką (angl. Shrink plastic) ? Tai tokia medžiaga, iš kurios galima pasigaminti puošybos detales įvairiems kūrybiniams projektams, magnetukus ar net papuošalus. Darbo procesas su plastiku visiškai nesudėtingas, bet labai įdomus. Garantuojame, kad patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems J.   Susitraukiantis plastikas būna skaidrus, matinis arba spalvotas. Dažnai.

gegužės 31, 2018/ Spalvų Namai

TenKurNamai: Vasara balkone. Kaip susikurti jaukumą balkone lengvai

DIY ir Dekoras
Vasara balkone. Kaip susikurti jaukumą balkone lengvai

Kai pasidalinau idėjomis, kaip įsirengti jaukią terasą, sulaukiau komentarų ir klausimų. Jie buvo apie tai, kad kaip gerai tiems, kurie terasas turi ir gali jose vasaroti, o kaip tiems, kurie tik balkoną turi ir negali ten hamako pasikabinti :) Išeitis visada yra. Nevažiavau niekur balkono ieškoti, įlindau į archyvus ir radau prieš tris metus (kurThe post Vasara balkone. Kaip susikurti jaukumą balkone lengvai appeared first.

gegužės 24, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: TenKurPirmadienis (41) lašas po lašo

DIY ir Dekoras
TenKurPirmadienis (41) lašas po lašo

Pastarosiomis savaitėmis gyvenau tokiam rūke, kai daug galvojau apie savo pasiekimus, kūrybininko gyvenimą, balansavimą tarp noriu ir reikia ir daugybę kitų dalykų. Jei seki mane Instagram, turbūt skaitei mano mintis ir kitų pasisakymus šia tema. Tiesą sako, kad pasidalinus nerimu, tampa lengviau. Taip ir man atsitiko, bet ne tik todėl, kad išsikalbėjau. Daug svarbiau manThe post TenKurPirmadienis (41) lašas po lašo.

gegužės 7, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ar žinai kokios pakabos reikalingos tavo spintai?

DIY ir Dekoras
Ar žinai kokios pakabos reikalingos tavo spintai?

Būna, kad man užstringa kažkoks epizodas iš matyto filmo ar TV laidos, prisimenu jį metų metus, nors nei jis koks reikšmingas, nei ką. Taip yra su pakabomis drabužiams. Po vieno, neatsimenu kokios laidos epizodo, nenaudoju savo drabužių pastoviam kabėjimui metalinių, plonyčių pakabų. Tokių, ant kurių dažniausiai grąžina drabužius iš valyklos. Kaip jau supratai šiandien papasakosiuThe post Ar žinai kokios pakabos.

balandžio 26, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Lengvesnis būdas valyti langus. Electrolux langų valytuvo – siurblio apžvalga

DIY ir Dekoras
Lengvesnis būdas valyti langus. Electrolux langų valytuvo – siurblio apžvalga

Kas Jūsų namuose valo langus? Kiek save atsimenu aplink mačiau tik vyrus tai darant. Kai augau, langus valė tėtis, dabar namuose langus valo mano vyras. Pati langus valiau taip pat ne kartą, nuo paauglystės – kiekvieną pavasarį, kai tik sulaukiau „tinkamo“ amžiaus, langus valydavau pas močiutę sodo namelyje.  O kur dar mokykloje klasės tvarkymas? VėliauThe post Lengvesnis būdas valyti langus. Electrolux langų.

balandžio 24, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kokius augalus rinktis, kad balkonas žydėtų visą pavasarį ir vasarą?

DIY ir Dekoras
Kokius augalus rinktis, kad balkonas žydėtų visą pavasarį ir vasarą?

Man labai patinka augalai. Ir ne tik namuose, bet ir kieme, o pavasarį ir vasarą, žinoma, terasoje. Jei turėčiau balkoną, jis skęstų gėlių žieduose. Terasoje gėlių būna mažiau, bet labai stengiuosi, kad gėlės joje žydėtų visą šiltąjį metų laiką. Kaip tai padarau? Pakankamai paprastai, tiesiog vienas, nužydėjusias gėles, keičiu kitomis, kurioms tik ateina laikas žydėti.The post Kokius augalus rinktis, kad.

balandžio 19, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Mamos dienos dovanų idėjos su Berry

DIY ir Dekoras
Mamos dienos dovanų idėjos su Berry

Gegužės pirmąjį savaitgalį pradedu planuoti labai iš anksto. Tą dieną dažniausiai važiuoju pas mamą ir vežu jai kažką ypatingo. Kartą tai buvo kaktusas, kažkada – jos mėgstami saldainiai. Žinau, kad be materialių dovanų, visada geriausia dovana yra laikas kartu, tačiau labai smagu pradžiuginti savo mamą kažkuo ypatingu, puokšte gėlių ar nauju puodeliu jos rytinei kavai. KaiThe post Mamos dienos dovanų.

balandžio 17, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip auginti ir prižiūrėti Tilandsijas? Kambariniai augalai kuriems oro reikia labiau nei vandens.

DIY ir Dekoras
Kaip auginti ir prižiūrėti Tilandsijas? Kambariniai augalai kuriems oro reikia labiau nei vandens.

Išvydus Tilandsijas dažnai kyla daug klausimų: Čia augalas? Jis gyvas? Kur jį sodinti? Kodėl jis ne žemėje? Jis dar ir žydi? Nes augalas be šaknų ir vazono, tai neretai skamba kaip utopija, o dažnai ir svajonė augalų mylėtojams, kurie nelabai turi vietos ar kitų tinkamų sąlygų auginti kambarines gėles. Jei jau sudominau, skaityk toliau ir sužinok kaip augintiThe post Kaip auginti ir prižiūrėti Tilandsijas?.

balandžio 11, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (40) Kada planai tampa darbais?

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (40) Kada planai tampa darbais?

Praėjusi savaitė buvo apie namus, vaikų atostogas, pokalbius, pavasarį, planus ir svajones. Šiandien – atostogos pasibaigė, visi vaikai iškeliavo į mokyklą ir darželį. Man tos kelios valandos, kol reikės važiuoti ir pasiimti mažąją yra puiki proga sėsti ir parašyti jubiliejinį – keturiasdešimtą TenKurPirmadienis įrašą. Rašau šiuos pirmadienienio įrašus norėdama pasidalinti su Tavimi tuo, kas.

balandžio 9, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip kabinti paveikslus negręžiant sienų (2) Kas yra paveikslų kabinimo juostelės?

DIY ir Dekoras
Kaip kabinti paveikslus negręžiant sienų (2) Kas yra paveikslų kabinimo juostelės?

Populiariausias ir daugiausia skaitytojų į TenKurNamai atvedęs visų laikų įrašas yra Kaip kabinti paveikslus negręžiant sienų ir ką dar ant sienų kabinti? Parašiau jį prieš beveik 5 metus, o jis vis dar aktualus ir nesuklysiu sakydama, kad pastaruoju metu, kai drąsos puošti savo namų sienas pas mus vis daugiau, gudrybės ir išbandyti paveikslų kabinimo, negręžiantThe post Kaip kabinti paveikslus negręžiant sienų.

balandžio 5, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip sutvarkyti virtuvės spinteles ir stalčius? Mano išbandytas ir tikrai veiksmingas būdas

DIY ir Dekoras
Kaip sutvarkyti virtuvės spinteles ir stalčius? Mano išbandytas ir tikrai veiksmingas būdas

Pavasarį norisi ne tik išorinės tvarkos, nuvalytų dulkių ir švarių langų, pro kuriuos saulės spinduliai lengvai pasiektų visus namų kampelius. Pavasarį norisi susitvarkyti visas namų kertes, spintas, stalčius ir lentynas. Šį pavasarį aš labai labai norėjau susitvarkyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Turbūt niekada ir nepasakojau, kokia ta mano virtuvė – spintelės sudėliotos iš keliųThe post Kaip.

kovo 27, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (39)

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (39)

Praėjusi savaitė ne tai, kad praėjo, ji pralėkė žaibiškai. Va taip būna, kai kasdien kažką veiki, eini, darai. Tada nebelieka laiko jokiems nereikalingiems dalykams, nes jei/kai sustoji, tai tik tam, kad pasidžiaugti :) Antradienį turėjome smagią fotosesiją su Agne Katmandu. Po to, kai Knygų mugėje prie manęs priėję žmonės vis ištardavo, kad aš realybėje visaiThe post Ten Kur Pirmadienis (39) appeared first on.

kovo 26, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Puošiame namus Velykoms

DIY ir Dekoras
Puošiame namus Velykoms

Kartais atrodo, kad Velykos ateina netikėtai. Nėra tokio išreikšto laukimo, kaip kad laukiant Kalėdų. Įvairiomis pavasarinėmis gėlėmis vazonėliuose namus puošiame nelaukę specialios progos. Gal tik kiaušiniai – dideli ir maži, mediniai, keramikiniai apnerti ir vaikų nuspalvinti yra tos dekoracijos, kurios praneša, kad Velykos jau tuoj tuoj. Surinkau idėjas, kuriomis galėsi pasinaudoti puošdama savo namus.

kovo 23, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Ten Kur Pirmadienis (38) Realybė yra graži

DIY ir Dekoras
Ten Kur Pirmadienis (38) Realybė yra graži

Mes gyvename tobulus gyvenimus. Su tobulais vaikais, nuostabiais vyrais ir vazose nevystančiomis gėlėmis. Mūsų katinai nesišeria, šunims nereikia kirpti nagų ir savo š.. jie susirenka į maišelį. Mes atsakingai renkamės ką valgom, o parsinešę bandeles namo, jas ironiškai pavadiname gliutenu, tarsi taip pavadinus jos taps mažiau bandelės. Socialiniuose tinkluose renkame širdeles prie tobulų, filtrais darThe post Ten.

kovo 19, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Kaip pasirinkti kambarinius augalus savo namams. 3 dalykai į kuriuos būtina atkreipti dėmesį

DIY ir Dekoras
Kaip pasirinkti kambarinius augalus savo namams. 3 dalykai į kuriuos būtina atkreipti dėmesį

Dažnai girdžiu nusiskundimus apie tai, kaip nesiseka auginti kambarinių gėlių. Jos arba nudžiūsta, arba supūva, na, o geriausiu atveju, tiesiog neauga. Man, kuri kambarinius augalus auginu seniai ir jau esu praėjusi visokias augalų mylėtojo ir augintojo stadijas, vis dar pasitaiko nelaimių, kai reikia atsisveikinti su mėgiamomis kambarinėmis gėlėmis. Sėkminga draugystės su augalais pradžia gali būtiThe post Kaip.

kovo 15, 2018/ Sigita Petrunina

TenKurNamai: Pavasariška nuotaika namuose ir paprasti būdai jai sukurti

DIY ir Dekoras
Pavasariška nuotaika namuose ir paprasti būdai jai sukurti

Pašvelgus pro langą dar reikėtų gerai pagalvoti, koks metų laikas dabar. Pavyzdžiui ant pro langą matomo kaimynų stogo pusnis – kokių 20 centimentrų storumo. Iki mano šiltnamio reikia bristi per sniegą, o paukščiams lesalą beriame gausiai ir kasdien, nes tokių būrių žvirblių, zylių ir žaliukių savo kieme nesu mačiusi nei vienais metais. Kaimyno stogą, žinauThe post Pavasariška nuotaika namuose ir paprasti.

kovo 7, 2018/ Sigita Petrunina