Danielius Goriunovas

uzrasai.debesyla.lt

Kiti projektai

Debesyla

Kiti projektai

>debesyla.lt

Gal esi rašęs CV arba motivacinį laišką ir galėtum duot kaip pavyzdį arba duot patarimų ką man reiktų rašyt motyvaciniam laiške?

Gyvenimo būdas

Deja nesu realaus rašęs. Bet. Hm. Na, tai kokio velnio nori dirbti?Tai ir papasakok.„Mane labai sudomino galimybė dirbti jūsų komandoje“, „jau ilgai stebiu naujienas apie jūsų kompaniją“, „naudoju jūsų produktus“, „padaryčiau viską, kad padėčiau jums išleisti naują produktą“.Skaityk toliauThe post Gal esi rašęs CV arba motivacinį laišką ir galėtum duot kaip pavyzdį arba duot patarimų ką man.

kovo 14, 2018

Gabrielė Nečejauskaitė: Kaip aš pradėjau gaminti veganiškus sūrelius?

Gyvenimo būdas

.Tada sakyk… Jei būtum sriuba, kokia sriuba būtum? (Nesijaudink, pereisime po šio prie normalesnių klausimų 😀)Skaityk toliauThe post Gabrielė Nečejauskaitė: Kaip aš pradėjau gaminti veganiškus sūrelius? appeared first on Debesylos užrašai.

kovo 7, 2018

Laura Stancaitytė: Kaip aš perėjau Camino de Santiago?

Gyvenimo būdas

Pasakoja debesylietė Laura Stancaitytė.Ne aš nusprendžiau eiti kelią, jis pats mane pašaukė.Nieko nebūna netyčia! Apie Camino de Santiago pirmą kartą išgirdau gal prieš 5 metus. Mano draugė pasakė, kad išeina į kažkokį kelią. Man tai buvo atrakcija, tiesiog kelionė ir aš labai norėjau vykti kartu.Skaityk toliauThe post Laura Stancaitytė: Kaip aš perėjau Camino de Santiago? appeared first on Debesylos užrašai.

vasario 28, 2018

Kas yra prioritetų piramidė ir kaip sukurti savo tikslų žemėlapį?

Gyvenimo būdas

Pasakoja debesylietis Vaidas Valatkevičius, asmeninis treneris.Per paskutinius 10-12 metų teko be galo daug domėtis apie asmeninį tobulėjimą, efektyvumą ir panašius dalykus. Todėl mano pristatomi dalymai gali būti girdėti kažkur kitur. Tai dalykai, kuriuos išbandžiau savo kailiu ir kurie man veikia.Pirma: Prioritetų piramidėTeko praeiti ilgą kelią, kol supratau, kurie dalymai man yra pamatiniai ir ant kurių statyti.

vasario 21, 2018

Kviečiu tave į pasimatymą (jei matai šiuos žodžius)

Gyvenimo būdas

Jei nematei, nesenai atnaujinau straipsnį apie penkias meilės kalbas, kas tai ir kodėl jos tokio svarbios.Ir… Ką tu? Ką vakare?Skaityk toliauThe post Kviečiu tave į pasimatymą (jei matai šiuos žodžius) appeared first on Debesylos užrašai.

lapkričio 29, 2017

Kokio tipo paskaitos neveikia? Paskaitos apie sėkmę. (Ar bent jau taip atrodo man)

Gyvenimo būdas

Leisk, pacituosiu save, kaip rašiau 2015 metų vasaros pradžioje:Kitą savaitę, 19 dieną, pasirodysiu Klaipėdoje, kur pasakosiu, kaip įveikti nesėkmes, kurios tikrai gyvenime neišvengiamos.Skaityk toliauThe post Kokio tipo paskaitos neveikia? Paskaitos apie sėkmę. <i>(Ar bent jau taip atrodo man)</i> appeared first on Debesylos užrašai.

lapkričio 28, 2017

Filmų vertėjo (ir vegano) gyvenimas! Pokalbis su Mykolu Triukšmu

Gyvenimo būdas

Labas, Mykolai!Pabandykime šį pokalbį padaryti kuo paprastesnį – iškart visų klausimų nesiųsiu, nes nemanau, kad verta – tai naikina visą pokalbio organiškumą. Tai tiesiog paklausiu tiesiai čia.Skaityk toliauThe post Filmų vertėjo (ir vegano) gyvenimas! <i>Pokalbis su Mykolu Triukšmu</i> appeared first on Debesylos užrašai.

lapkričio 27, 2017

Kaip aš tapau mitybos ir sporto specialiste? Interviu su „Rojaus daržo“ autore Lile

Gyvenimo būdas

Labas, Lile. Penkiais arba mažiau sakinių – kas tu?Sveiki, esu Lilė – sveikos gyvensenos bei mitybos konsultantė. Taip pat esu trenerė bei sporto organizacijos „My hero“ kolektyvo narė. Be šių kelių veiklų dar turiu kelis hobius – tinklaraštį „Rojaus daržas“ ir esu projekto „Monday delight“ – sporto dienoraštis bendrasavininkė.Skaityk toliauThe post <thrive_headline click tho-post-3122.

lapkričio 25, 2017

Kaip kelti sau tikslus? [4 žingsnių gidas]

Gyvenimo būdas

Pripažinsiu: nustebinot mane. Kai pirmadienį išleidau debesyliečio Audriaus interviu, kaip jis kardinaliai keitė mitybą ir atsikratė 20kg lašinių, nesitikėjau, kad interviu per kelias dienas taps vienu iš labiausiai pasidalintų straipsnių Debesyloje!

spalio 17, 2017

Svarbiausiai atmink, jog esi… Savimi :)

Gyvenimo būdas

Esi nepriklausoma, tai ir gali gyventi kaip tik pati norėsi.Aš studijavau statybos inžineriją. Tada netyčia pradėjau rašyti, nes… Neturėjau ką veikti ir šiaip norėjau prastumti laiką. Prasuk tris metus – ir esu čia.Skaityk toliauThe post Svarbiausiai atmink, jog esi… Savimi :) appeared first on Debesylos užrašai.

spalio 16, 2017

Pasaka apie mešką ir skruzdėlyną (Kurią pats parašiau)

Gyvenimo būdas

Dienos tikslas: 2888 žodžiai. Parašyta: 101.Vieną kartą buvo miške skruzdėlynas prie medžio kuriame buvo bičių lizdas. Ir gyveno miške meška kuri vis ateidavo iki medžio medaus pasigrobti. Tiktai kiekvieną kartą kai meška ateidavo jinai tą skruzdėlyną sumindžiodavo.Oi, nepatiko tai skruzdėms ir jos sugavojo planą.Subėgo visos skruzdės ir prie skruzdėlyno iškasė didelę, didelę, duobė, tačiau viršuje paliko.

spalio 15, 2017

Yra dviejų rūšių moterys

Gyvenimo būdas

Dienos tikslas: 2888 žodžiai. Parašyta: 133.Vienos jos – tarytum gyvos. …Tačiau įkalintos savo „privalomo moteriškumo“ dėžutėje. Jos tapo mamomis, namų prižiūrėtojomis, karjeristėmis, maisto ruošėjomis, visada-prasčiau-už-vyrus…Antrosios – IŠTIES gyvos. Jos nėra plastmasinės kapinių gėlytės. Jos GYVOS, tikros, pasitikinčios savimi ir gaivios kaip žydinčios tulpės!Skaityk.

rugsėjo 25, 2017

Pranašystė: Ateitis buvo vakar

Gyvenimo būdas

Dienos tikslas: 2888 žodžiai. Parašyta: 102.Aš žinau, kas ateis ateityje.Socializacija ir technologijos. Telefonai, TV, internetas, kompiuterinės sistemos… Po šito laukia anti-renesansas!Skaityk toliauThe post Pranašystė: Ateitis buvo vakar appeared first on Debesylos užrašai.

rugsėjo 25, 2017

Interviu: Kaip aš tapau profesionaliu krepšininku?

Gyvenimo būdas

Dienos tikslas: 2888 žodžiai. Parašyta: 1813.Labas, tau, kas skaito šį tekstą. Danielius pasiūlė iš manęs paimti interviu, aš sutikau. Kodėl sutikau? Pirmiausia, nes gražiai paprašė, antra, nes visada norėjau, kad iš manęs kas nors paimtų interviu ir neiškraipytų, nesistengtų paverst klounu, jei pats to nepadarysiu.Šis interviu bus susijęs su iššūkiais ir galbūt atsakymai bus naudingi. Bet kuriuo atveju, jie.

rugsėjo 25, 2017

7-nių žingsnių modelis

Gyvenimo būdas

Dienos tikslas: 2803 žodžiai. Parašyta: 430.Šis 7-nių žingsnių modelis buvo sukurtas Rick Roberts. Tai modelis sukurtas žmonėms, kurie svarsto savo karjeros galimybes ar gautą darbo pasiūlymą. …Labai svarbus dalykas šiame modelyje yra informacijos rinkimas.Skaityk toliauThe post 7-nių žingsnių modelis appeared first on Debesylos užrašai.

rugsėjo 22, 2017

Walt Disney kūrybiško darbo metodas

Gyvenimo būdas

Dienos tikslas: 2803 žodžiai. Parašyta: 409.Walt Disney metodas sukurtas žmogaus, kuris mokykloje nepasižymėjo ypatingais gebėjimais, vėliau patyrė keletą bankrotų, tačiau tapo vienu sėkmingiausių pasaulio kūrybinės industrijos verslininkų. Šis žmogus išsprendė savo problemas naudodamasis savo vaizduotę. Skaityk toliauThe post Walt Disney kūrybiško darbo metodas appeared first on Debesylos užrašai.

rugsėjo 22, 2017

Ar tu esi graži? Atlik šį trumpą TESTĄ ir sužinok

Gyvenimo būdas

Dienos tikslas: 2803 žodžiai. Parašyta: 80.Tai žymiausių JAV mokslininkų sukurtas testas, kuriame bus įvertintas tavo ūgis, svoris, veido forma ir dar daugiau nei 70 grožio faktorių, nuo kurių priklauso, kaip tave vertina aplinkiniai.Atlik jį štai čia:Skaityk toliauThe post Ar tu esi graži? Atlik šį trumpą TESTĄ ir sužinok appeared first on Debesylos užrašai.

rugsėjo 22, 2017

Pirmas laiškas Debesyla.lt prenumeratoriams

Savišvieta

Dienos tikslas: 1687 žodžiai. Parašyta: 101. Tik norėjau pasveikinti prisijungus prie mūsų rato. Kaip jau turbūt žinai, esu Danielius – mūsų tinklaraščio ir šio laiško autorius. …Ir turiu tau vieną asmenišką klausimą: O kokie sunkumai ar klausimai kamuoja TAVE? Žinau, atrodytų, kad čia tik automatinis laiškas, tačiau man nuoširdžiai įdomu. Kas paskatino prenumeruoti? Ką norėtum pakeisti savyje?.

rugpjūčio 2, 2017

Kaip pabaigti senus darbus?

Savišvieta

Dienos tikslas: 1671 žodžiai. Parašyta: 435. -> https://debesyla.lt/menuo-su-produktyvumu/The post Kaip pabaigti senus darbus? appeared first on Debesylos užrašai.

rugpjūčio 1, 2017

Tavo susižavėjimas nėra meilė. Tai priklausomybė.

Savišvieta

Dienos tikslas: 1671 žodžiai. Parašyta: 1238. Žiū. Inga. Tomai. Ar, kad ir koks tavo vardas. Žodžiu, žmogaus, kuris dabar šitai skaito. Kas yra meilė? Meilė nėra jausmas. * * * Meilė nėra jausmas, nepaisant, kad dainos, kai kurios knygos ir kai kurie filmai tai mums rodo. Meilė nėra jausmas, nepaisant, kad, berods, tai ir jaučiame, kai sutinkame Savo žmogų. Meilė nėra jausmas, nepaisant, kad, berods, išsiskyrus tai.

rugpjūčio 1, 2017